Który jest najlepszy darmowy VPN do torrentowania – 2019

Wszystkie pytania
Odpowiedzi na pytania
Pytania bez odpowiedzi


Wszystkie kategorie VPN WordPress

>

” Powrót do poprzedniej strony

Ćwierkać


194

0

Z biegiem czasu zauważyłem, że władze internetowe zyskały uprawnienia głównie po uwzględnieniu naruszenia praw autorskich. To zmieniło scenariusz, ponieważ teraz dostawcy usług internetowych mogą nakładać kary na użytkowników, badając ruch internetowy.

Aby oprzeć się tym ograniczeniom, bezpłatne VPN dla torrentów są umieszczane w Internecie, ale ludzie pokazali swoje zastrzeżenia na podstawie wydajności. Jestem zdezorientowany, że mogę skorzystać z tej usługi VPN lub poszukać innych opcji. Proszę podzielić się jasną opinią w świetle swoich doświadczeń, które pomogą mi iść naprzód.

Oznaczony jako spam

Wysłany przez Mitchell Root (pytania: 1, odpowiedzi: 1)

Pytanie zadano 8 lutego 2019 11:38

6346 odsłon

 • Podążać
 • Przestań obserwować
 • Najnowszy
 • Najwyższa ocena


0

&# 10004;

Prywatna odpowiedź

Darmowa sieć VPN do torrentowania? Nie ma czegoś takiego, nawet płatny VPN gdzieś zagraża danym, jak PureVPN kilka miesięcy temu.

Mówiąc konkretnie o torrentowaniu! Nie potrzebujesz VPN; zamiast tego potrzebujesz najszybszej sieci VPN. Jak zapewne wiesz, istnieją nawet wersje płatne, które spowalniają twoje połączenie internetowe, jak powinno być, z powodu szyfrowania.

Masz rację, prawda? Musisz użyć najszybszego i silnego szyfrowania, aby nie dać się złapać podczas pobierania.

Badałem, aby znaleźć VPN, która jest dobra do torrentowania. Więc poznałem ExpressVPN (na podstawie doświadczenia użytkownika).

ExpressVPN jest dość niezawodny pod względem anonimowości, ale trochę drogi. Jednak używam tej sieci VPN przez ostatnie dwa lata do sieci P2P, ale nigdy nie miałem żadnego problemu z jej ogólną wydajnością.

Oznaczony jako spam

Wysłane przez Jordan Bell (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

Odpowiedzi udzielono 25 lutego 2019 13:05


  0

  &# 10004;

  Prywatna odpowiedź

  Jeśli podejście polega na zintegrowaniu najlepszej darmowej sieci VPN do torrentowania na urządzeniu w celu zachowania anonimowości, niż o wiele bardziej odpowiedni werdykt NordVPN. Ta sieć VPN ma serwery P2P, które pomagają Twojej sieci działać w szybkim tempie bez żadnych zakłóceń. Oznacza to, że działania Twojej przeglądarki pozostaną ukryte przed ISP.

  Bezpłatne VPN do torrentowania są tańsze w porównaniu z innymi usługami VPN. Ponadto PIA VPN uznała darmowy VPN P2P, wygoda serwerów VPN pomaga w objęciu całego świata. Tworzy szybkie połączenie o niskim koszcie, co czyni tę VPN wyjątkową opcją dla użytkowników.

  SNO

  Dostawcy

  Cena £

  Oferta rabatowa

  1

  NordVPN

  2,75 USD – miesiąc

  77% zniżki

  2)

  ExpressVPN

  8,33 USD – miesiąc

  35% zniżki

  3)

  PureVPN

  2,95 USD – miesiąc

  65% zniżki

  4

  PIA VPN

  3,33 USD – miesiąc

  12% zniżki

  Oznaczony jako spam

  Wysłany przez David Thomson (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

  Odpowiedzi udzielono 11 lutego 2019 07:11


   0

   &# 10004;

   Prywatna odpowiedź

   Proces rozpoczyna się po zainstalowaniu aplikacji torrentowej, takiej jak Bittorrent, i podłączeniu komputera do udostępniania plików P2P. Procedura wiąże się z dużym ryzykiem, ponieważ torrenty często zawierają złośliwe oprogramowanie, a ludzie używają darmowej sieci VPN do torrentowania, która nie ma wystarczających poziomów bezpieczeństwa do ochrony informacji.

   Aby uniknąć takich spotkań, potrzebujesz niezawodnej sieci VPN, aby ustawić prywatność danych przed wścibskimi oczami dostawcy usług internetowych. Ukryją Twoją aktualną lokalizację i adres IP, które anonimizują ruch internetowy.

   PureVPN to doskonałe oprogramowanie działające we wszystkich krajach. Posiadają ponad 750 serwerów VPN, które regularnie aktualizują się, aby zachować prędkość. Ponadto PureVPN jest innowacyjny w uruchamianiu protokołów bezpieczeństwa, które szyfrują dane i tożsamość przed kradzieżą.

   Oznaczony jako spam

   Wysłany przez Martin Smith (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

   Odpowiedzi udzielono 14 grudnia 2018 11:15


    0

    &# 10004;

    Prywatna odpowiedź

    Tak, nie myśl o posiadaniu najlepszej darmowej sieci VPN do torrentowania, ponieważ nie zapewnia ona 256-bitowej ochrony internautom, która ukrywa twoje dane w postaci tekstu na chipie. Jednak darmowe sieci VPN współpracują z agencjami rządowymi i dostawcami usług internetowych, aby złapać ludzi za pobieranie nielegalnych treści.

    W tym scenariuszu chciałbym polecić ExpressVPN do torrentowania jest bardzo niezawodną opcją, ponieważ oferuje 256 wbudowanych szyfrowań i zaspokaja odbiorców, którzy uwielbiają torrenty z ukrywaniem danych. Ponadto ma serwery P2P, które unikają dławienia prędkości i utrzymują wydajność połączenia.

    Oznaczony jako spam

    Wysłane przez Chris Jordan (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

    Odpowiedzi udzielono 30 listopada 2018 10:08


     0

     &# 10004;

     Prywatna odpowiedź

     Torrenting wykorzystuje kanał P2P, który pozwala innym użytkownikom połączyć się z twoim systemem. W erze technologicznej dostawcy usług internetowych i inni wścibscy oczy mogą łatwo śledzić twoje działania, co całkowicie wyklucza najlepsze darmowe VPN do torrentowania. Moim zdaniem darmowy kompromis VPN w zakresie funkcji, dlatego jest „darmowy”.

     Aby ukryć swoją działalność internetową przed dostawcami usług internetowych i innymi organizacjami, takimi jak agencje nadzoru i trolle praw autorskich. Konieczne jest posiadanie NordVPN podczas torrentowania gwarantującego anonimowość w Internecie bez żadnych ograniczeń przepustowości lub wycieków adresów IP dla hakerów i szpiegujących dane.

     Oznaczony jako spam

     Wysłane przez Alexander Kole (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

     Odpowiedzi udzielono 20 listopada 2018 14:27


      0

      &# 10004;

      Prywatna odpowiedź

      Wszystkie narody zatwierdziły swoich dostawców usług internetowych w zakresie przechowywania informacji o kliencie, co ograniczyło przestrzeń dla działań online. Można tego uniknąć, włączając najlepszą darmową sieć VPN do torrentowania, ponieważ stanowi ona odpowiednią alternatywę, ponieważ stanowi inne przejście do wymiany aktywności w sieci.

      Duża część użytkowników torrentów korzysta z darmowej sieci VPN P2P, ponieważ nie wymaga ona weryfikacji i ustanawia stowarzyszenie bez pobierania pojedynczego grosza. Darmowy torrent VPN nie ma dużej prędkości, która wydłuża czas. Ponadto udostępnia oryginalne dane usługodawcom internetowym i organizacjom.

      Niektóre sieci VPN są na przykład dobrze znane jako torrenty, NordVPN lub ExpressVPN. Niemniej jednak te sieci VPN nie należą do klasy torrentów. Jednak te VPN są znane z zwiększania prędkości torrentów. Większa część ogólnej populacji stosuje VPN do torrentowania i ma lepsze doświadczenia wraz z szybką prędkością i bezpiecznymi sieciami.

      Oznaczony jako spam

      Wysłany przez Alan Balaban (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

      Odpowiedzi udzielono 20 października 2018 11:01


       0

       &# 10004;

       Prywatna odpowiedź

       Tak, wiem, że Tunnelbear, który odbył się w darmowej sieci VPN dla torrentów, spełnia obietnicę dostarczenia nieskończonego połączenia internetowego z szyfrowaniem typu end-to-end. Kiedy miłośnik torrentów wprowadza zapytanie do urządzenia. Najpierw przechodzi do serwera VPN przez bezpieczny cylinder ustanowiony przez Tunnelbear, a następnie przechodzi do globalnego Internetu.

       Ta procedura nie spowalnia prędkości Internetu, ponieważ bezpłatna sieć VPN do torrentowania korzysta z serwerów P2P, które są przeznaczone do przesyłania pakietów danych przez Internet.

       Jednak nigdy nie masz pewności co do polityki prywatności bezpłatnej usługi VPN. Prywatność jest niezbędnym wymogiem, zwłaszcza podczas pobierania i udostępniania plików P2P. Większość ludzi wybiera bezpłatne VPN, ponieważ obawiają się o wysoką stawkę i swoje inwestycje, które nie powinny iść w parze.

       NordVPN to jedna z płatnych usług VPN, które są popularne, a jednocześnie bardzo przystępne. Ryzyko inwestycyjne unika także bezpłatny okres próbny i gwarancja zwrotu pieniędzy.

       Oznaczony jako spam

       Wysłany przez Peter Joe (pytania: 0, odpowiedzi: 2)

       Odpowiedzi udzielono 17 sierpnia 2018 19:37


        0

        &# 10004;

        Prywatna odpowiedź

        Istnieje niezliczona ilość najlepszych darmowych sieci VPN do torrentowania, aby utworzyć osobne połączenie internetowe. Jednak niektóre sieci VPN nie są szczególnie przydatne dla użytkowników torrentów. Ponadto bezpłatne sieci VPN z torrentami nie zapewniają serwerów zoptymalizowanych pod kątem P2P, które zapewniają dużą prędkość. Te VPN wyciekają dane do dostawców usług internetowych i agencji, co jest sprzeczne z wolnością Internetu.

        Moim zdaniem najlepszym torrentem byłby VPN NordVPN, ponieważ priorytetowo traktuje prywatność użytkowników w Internecie. NordVPN oferuje zoptymalizowane serwery P2P, które są zabezpieczone niemożliwym do złamania szyfrowaniem. Krótko mówiąc, byłem bardzo zaskoczony szybkością i poziomem ochrony, jaką oferuje użytkownikom. Inwestowanie w tę VPN będzie warte, jeśli myślisz o torrentie z VPN.

        Oznaczony jako spam

        Wysłane przez Amelia Louis (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

        Odpowiedzi udzielono 11 lipca 2018 18:39


         0

         &# 10004;

         Prywatna odpowiedź

         Wszystkie kraje upoważniły swojego usługodawcę internetowego do przechowywania danych użytkownika, co ograniczyło przestrzeń na działania torrentowe. Można tego uniknąć, integrując najlepszą darmową sieć VPN do torrentowania, ponieważ oznacza to odpowiednią opcję, ponieważ tworzy osobny tunel dla transakcji ruchu internetowego.

         Jeśli ludzie cierpią z powodu cyberataków, ważne jest, aby unikać darmowego P2P VPN do przesyłania plików, ponieważ nie szyfruje ono danych generowanych przez komputery osobiste i które mogą być widoczne przez agencje nadzoru.

         Teraz, ExpressVPN jest idealny do torrentowania, ponieważ ukrywa informacje za pomocą 256-bitowego szyfrowania, które ukrywa cały ruch internetowy. Staje się to niemożliwe dla dostawców usług internetowych i agencji monitorujących.

         Oznaczony jako spam

         Wysłany przez David Jackson (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

         Odpowiedzi udzielono 22 czerwca 2018 10:53


          0

          &# 10004;

          Prywatna odpowiedź

          Zamiast wyróżniać najlepszą darmową sieć VPN do torrentowania, aby Twój ruch utorrent i tożsamość były anonimowe. Zastosowanie może być bezpieczną opcją ExpressVPN co nie utrzymuje rejestrowania i zapewnia dużą szybkość w spójny sposób. Ma protokoły, które tworzą solidne połączenie P2P i omijają wścibskie oczy.

          Większość miłośników torrentów korzysta z darmowej sieci VPN P2P, ponieważ nie wymaga ona uwierzytelnienia i nawiązuje połączenie bez pobierania ani jednego grosza. Jednak darmowy torrenting VPN nie ma dużej prędkości, co wydłuża czas. Ponadto wyciekają one z rzeczywistych informacji do dostawców usług internetowych i agencji nadzoru.

          W ostatnim czasie doświadczyłem ExpressVPN do torrentowania w różnych regionach USA i świetnie się bawiłem z ich aplikacjami VPN, ponieważ zapewnia to niezawodność szybkiego połączenia.

          Oznaczony jako spam

          Wysłany przez Mike Wilson (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

          Odpowiedzi udzielono 4 maja 2018 07:33


           0

           &# 10004;

           Prywatna odpowiedź

           Myślę, że nie przeprowadziłeś dokładnych badań dotyczących darmowego VPN do torrentowania, w przeciwnym razie Twoja opinia może mieć inne aspekty. Cóż, te VPN mają ograniczenia pod względem anonimowości i serwerów P2P, co jest podstawową potrzebą torrentów. Gdy zmienia prędkość Internetu i blokuje ISP odczytywanie ruchu internetowego.

           Istnieją jednak jedne z najlepszych darmowych sieci VPN z torrentami wyróżnione przez osoby na rzeczywistych doświadczeniach, które obsługują ruch uTorrent i BitTorrent. Po prostu masz to oprogramowanie VPN na wielu urządzeniach i możesz przeciwdziałać ograniczeniom praw autorskich narzuconym przez agencje nadzoru.

           Oznaczony jako spam

           Wysłane przez Tom Jones (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

           Odpowiedzi udzielono 2 kwietnia 2018 13:48


            0

            &# 10004;

            Prywatna odpowiedź

            Nie masz pewności, o której sieci VPN z bezpłatnym torrentowaniem mówisz, ponieważ wszystkie z nich nie są zaprojektowane do nawiązywania bezpiecznego połączenia z uTorrent lub BitTorrent. Musisz sklasyfikować darmowy torrent VPN, biorąc pod uwagę czynniki, które występują w całej procedurze.

            Niektóre sieci VPN są znane z torrentów, takich jak ExpressVPN lub NordVPN. Jednak te sieci VPN nie należą do kategorii najlepszych darmowych sieci VPN do torrentowania, są płatnymi sieciami VPN, ale obsługują metodę torrentowania. Większość ludzi stosuje te sieci VPN do torrentowania i osiąga sukces pod względem szybkości i łączności.

            Oznaczony jako spam

            Wysłany przez Joe Denly (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

            Odpowiedzi udzielono 16 marca 2018 07:37


             0

             &# 10004;

             Prywatna odpowiedź

             Wiele osób nie może powstrzymać ogłaszania, że ​​bezpłatna sieć VPN dla uTorrent jest przydatną decyzją. Myślę, że przed wydaniem wyroku muszą zobaczyć historyczne wyniki. Ludzie, którzy próbują uciec przed dostawcą usług internetowych i masową inwigilacją bez solidnego szyfrowania przechwyconego zgodnie z prawem o naruszeniu praw autorskich.

             Jednak podobna opcja jest nadal skuteczna, ale dostosowywanie wchodzi w grę z najlepszą darmową siecią VPN do torrentowania. Oznacza to, że musisz przygotować listę kontrolną, dzięki której możesz rozpoznać darmowy torrent VPN, który jest niezbędny dla tego źródła. Procedura wymagała czasu, ale jeśli jej nie masz, możesz wziąć NordVPN za torrent, który jest najbardziej odpowiednim wyborem.

             Oznaczony jako spam

             Wysłane przez Jamesa Petersona (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

             Odpowiedzi udzielono 20 lutego 2018 19:15


              1

              &# 10004;

              Prywatna odpowiedź

              Tak, widziałem ludzi, którzy zmagają się z darmową siecią VPN w celu torrentowania i próbują wielu alternatywnych, aby uzyskać trwałe połączenie z Internetem. Dzieje się tak, gdy narzędzie VPN nie wystarcza do utrzymania szyfrowania ruchu internetowego. Daje to dostawcom usług internetowych dogodną pozycję do wdrażania zasad i regulacji dotyczących praw autorskich, które oznaczały użytkownika jako osobę z czarnej listy.

              Aby uniknąć takich rzeczy, jak hackowanie i wyciek danych podczas przeglądania danych do ISP, unikaj darmowego VPN torrent i szukaj niezawodnego narzędzia, takiego jak ExpressVPN do torrentowania. Obsługuje udostępnianie plików P2P i ma dużą pulę serwerów VPN, które zapewniają dużą szybkość. ExpressVPN specjalnie szyfruje ogólny wgląd użytkowników i w szczególności pozwala autoryzowanym użytkownikom końcowym zobaczyć te informacje.

              Oznaczony jako spam

              Wysłany przez: Albert Marsh (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

              Odpowiedzi udzielono 5 lutego 2018 09:10


               0

               &# 10004;

               Prywatna odpowiedź

               Całkowicie zgadzam się z tymi osobami, których opinia preferuje tarczę hotspotową do torrentowania. Ma kilka powodów, które sprawiają, że jest to najlepsza darmowa VPN do torrentowania i nikt nie może zaprzeczyć tym faktom. Hotspot VPN aktywnie uczestniczy w sprawach związanych z prywatnością w Internecie i zbudował swoją reputację wśród użytkowników.

               Nie można zaznaczyć tarczy hotspot na liście darmowego VPN torrentowania, który często wchodzi do głównego strumienia z powodu ich podatności. Ponadto ta sieć VPN nie służy wyłącznie do określonego celu, takiego jak udostępnianie plików P2P. Hotspot VPN działa w wielu krajach, ponieważ zajmowali serwery VPN na całym świecie.

               Oznaczony jako spam

               Wysłane przez Kelly Morrison (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

               Odpowiedzi udzielono 26 stycznia 2018 19:20


                0

                &# 10004;

                Prywatna odpowiedź

                Myślisz o użyciu darmowego VPN do torrentowania? Cóż, nie jest to idealne narzędzie, ponieważ nie mają one obsługi serwerów P2P, które zapewniają szybką prędkość pobierania.

                W tej chwili Betternet może działać w takich sytuacjach, co czyni go najlepszym darmowym VPNem do torrentowania, biorąc pod uwagę fakt, że obejmuje on czynniki bezpieczeństwa i ochrony oraz sprawia, że ​​połączenie internetowe jest poza zasięgiem twojego dostawcy usług internetowych.

                Darmowy VPN torrent przydziela samotny adres IP ponad 80 klientom, co pozwala różnym klientom zobaczyć Twoją aktywność bez dokonywania płatności. W związku z tym wiele osób zostaje zhakowanych podczas korzystania z tych sieci VPN.

                O wiele lepiej jest korzystać z ExpressVPN, ponieważ szyfrują one Twoje dane, gdy jesteś z nim połączony. W ten sposób twoja aktywność online jest ukryta przed wścibskimi oczami twojego dostawcy usług internetowych i agencji rządowych.

                Oznaczony jako spam

                Wysłane przez Eric Mathews (pytania: 0, odpowiedzi: 4)

                Odpowiedzi udzielono 21 stycznia 2018 17:17


                 0

                 &# 10004;

                 Prywatna odpowiedź

                 Procedura może być przerażająca, gdy Twoje urządzenie przepełnia informacje do dostawców usług internetowych lub agencji monitorujących, gdy masz połączenie z siecią P2P. W ten sposób bezpłatne torrentowanie VPN nie jest rozsądną decyzją. Nie obejmuje regionu bezpieczeństwa online i nie szyfruje przeglądania Internetu.

                 W takich sytuacjach wystarczy P2P VPN dla torrenta. Zaspokajają one Twoje życzenie, którym jest najszybsze udostępnianie informacji dzięki kompleksowemu szyfrowaniu. Najwyraźniej dominuje inna korzystna pozycja, która osłania twój obszar i ratuje cię przed usługodawcą internetowym. Ponieważ jesteś niewykrywalny dla swojego dostawcy usług internetowych, swobodnie przeglądaj anonimowo i torrent.

                 Oznaczony jako spam

                 Wysłane przez Adam Bolt (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

                 Odpowiedzi udzielono 18 stycznia 2018 11:24


                  0

                  &# 10004;

                  Prywatna odpowiedź

                  Procedura rozpoczyna się, gdy łączysz się z torrentem, na przykład Bittorrent i łączy się z komputerem w celu udostępniania plików P2P. Metodologia obejmuje wiele niebezpieczeństw, które zawierają złośliwe oprogramowanie, a użytkownicy korzystają z darmowego torrentowania VPN, który nie ma wystarczających poziomów do oglądania danych.

                  Aby utrzymać dystans od takich doświadczeń, potrzebujesz najlepszej sieci VPN dla torrenta, aby informacje były prywatne według ISP. Ukryją twój prawdziwy obszar i adres IP, który anonimizuje twoją aktywność online.

                  Używam NordVPN do torrentów, ponieważ VPN jest doskonały pod względem bezpieczeństwa i ochrony, która jest podstawowym wymogiem dla torrentów. NordVPN odświeża produkt, który prezentuje najnowsze zabezpieczenia dzięki rozbudowie serwerów VPN. Jest to jeden z płatnych dostawców VPN, którzy są wybitni, a ponadto niezwykle umiarkowani.

                  Oznaczony jako spam

                  Wysłany przez Elton Finch (pytania: 0, odpowiedzi: 4)

                  Odpowiedzi udzielono 11 stycznia 2018 17:23


                   0

                   &# 10004;

                   Prywatna odpowiedź

                   Torrentowanie staje się zagrożeniem, gdy komputer lub gadżet łączy się z Internetem bez konieczności zwiększania bezpieczeństwa. Czynności internetowe, które wykonujesz, idą prosto do organizacji sprawdzającej ISP i wydają ci powiadomienie. Nie możesz uniknąć tych ostrzeżeń dzięki darmowej sieci VPN do torrentowania, ponieważ nie obejmują one obszaru bezpieczeństwa online.

                   Aby ukryć osobowość internetową przed dostawcą usług internetowych podczas ulewy, fundamentem jest posiadanie najlepszej sieci VPN do torrentowania w świetle faktu, że daje ona wyróżnienia, na przykład przełącznik Kill, w naturalny sposób działa i zabezpiecza twoją aktywność przed udostępnianiem usługodawcy internetowemu, gdy Rabaty VPN ze względu na postęp prędkości sieci ze względu na zbyt wielu klientów przeglądających podobny dokument.

                   Zalecane narzędzia VPN do torrentowania NordVPN i ExpressVPN

                   Oznaczony jako spam

                   Wysłane przez Mirko Hales (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

                   Odpowiedzi udzielono 4 stycznia 2018 15:44


                    0

                    &# 10004;

                    Prywatna odpowiedź

                    Musisz wiedzieć, że torrentowanie jest niebezpieczne, gdy urządzenie, z którym jesteś połączony, jest narażone na cyberataki. Odbywa się to, gdy nie zostaną podjęte środki bezpieczeństwa. Dlatego bezpłatna usługa VPN do torrentowania nie jest dobrym wyborem. Nie obejmuje obszaru prywatności online i nie szyfruje przeglądania Internetu.

                    W takich okolicznościach najlepsza sieć VPN do torrentowania jest wszystkim, czego potrzebujesz. Spełniają Twoje życzenie udostępniania plików P2P z szyfrowaniem typu end-to-end. Oczywiście drugą zaletą jest popularność, która ukrywa twoją lokalizację i chroni cię przed prześladującymi oczami twojego dostawcy usług internetowych. Ponieważ jesteś niewidoczny dla swojego dostawcy usług internetowych, swobodnie przeglądaj anonimowo i torrent.

                    Oznaczony jako spam

                    Wysłane przez John Brandon (pytania: 0, odpowiedzi: 33)

                    Odpowiedzi udzielono 1 stycznia 2018 17:16

                     ” Powrót do poprzedniej strony

                     Zaloguj się, aby opublikować pytania.

                     Nazwa użytkownika lub adres e-mail

                     Hasło

                     Zapamiętaj mnie

                     • Przejdź do strony logowania WP
                     Kim Martin Administrator
                     Sorry! The Author has not filled his profile.
                     follow me
                      Like this post? Please share to your friends:
                      Adblock
                      detector
                      map