VPN grėsmės modelio supratimas

Šiame straipsnyje mes analizuojame VPN grėsmės modelį. Tai apima grėsmes, kurių VPN yra skirtas apsaugoti, taip pat grėsmes, kurių VPN negali atremti.

Mes tikime, kad vienintelis dalykas, blogesnis nei jokio saugumo, yra klaidingas saugumo jausmas. Dėl šios priežasties, nesvarbu, ar tai „ProtonMail“, ar „ProtonVPN“, mes visada esame visiškai skaidrūs, kai reikia apibrėžti mūsų teikiamų paslaugų grėsmės modelį..


Šis straipsnis gana konkrečiai taikomas „ProtonVPN“, nes „ProtonVPN“ yra unikalių VPN saugos funkcijų, leidžiančių jam apsisaugoti nuo įvairesnių grėsmių, palyginti su kitomis VPN paslaugomis. Norėdami geriau suprasti saugumo riziką, su kuria susiduria VPN apskritai, perskaitykite šį straipsnį apie tai, kaip rasti geriausią VPN paslaugą.

„ProtonVPN“ sukurtas taip, kad būtų veiksmingas šiose situacijose:

Saugaus interneto ryšio užtikrinimas

„ProtonVPN“ nustato užšifruotą tunelį tarp jūsų kompiuterio ir bet kurio mūsų VPN serverio visame pasaulyje. Šis užšifruotas tunelis yra apsaugotas „AES-256“ ir sėkmingai užkirs kelią jūsų naudojamą interneto ryšį kontroliuojančiam priešininkui snaudžiant jūsų srautui. Tai reiškia, kad galite saugiai naršyti net viešuose interneto tinkluose.

Naršymo istorijos slėpimas iš IPT

Vieninteliai jūsų interneto paslaugų teikėjo (ISP) matomi duomenys yra tai, kad užmezgėte ryšį su „ProtonVPN“ serveriu. Jūsų srauto turinys, įskaitant tai, kokias svetaines lankote ar kokius duomenis pervedate, yra paslėptas nuo jūsų IPT.

Duomenų diskriminacijos prevencija

VPN paslauga gali padėti užtikrinti tinklo neutralumą. Kadangi visas srautas yra užšifruotas, jūsų IPT negalės pasirinktinai įjungti ar sulėtinti tam tikrų tipų srautus..

Internetinės cenzūros prevencija

Jei jūsų IPT blokuoja srautą į tam tikras svetaines (arba svetainės blokuoja lankytojų iš tam tikrų šalių prieigą), VPN gali padėti apeiti šiuos blokus ir užtikrinti, kad visa pasaulio informacija išliktų laisvai prieinama..

Saugus dalijimasis failais arba dviejų komponentų

Daugelis interneto paslaugų teikėjų blokuos bittorrent ar kitus failų mainų protokolus. Dar blogiau, kai dalijimasis failais kai kuriose šalyse gali užtraukti griežtas bausmes ir baudas. „ProtonVPN“ leidžia saugiai keistis failais ir naudoti „bittorrent“, nes mes nukreipiame P2P srautą per saugias šalis. Atminkite, kad kaip Šveicarijos įmonė, mūsų oficiali politika atitinka Šveicarijos įstatymus, kurie leidžia dalintis failais tik asmeniniais, nekomerciniais tikslais..

„ProtonVPN“ taip pat siūlo apsaugą šiose situacijose:

Apsauga nuo kompromiso dėl VPN

Dėl unikalios „ProtonVPN“ „Secure Core“ architektūros galime apsaugoti jūsų tapatybę, net jei išeinate iš serverio šalyje, kurioje yra plati stebėjimo infrastruktūra ir galimybės (JAV, JK ir kt.). Tai suteikia papildomo saugumo tuo atveju, jei pažengęs priešininkas baksnoja mūsų išėjimo serverius ir vykdo koreliacijos / laiko atakas. Čia galite sužinoti daugiau apie saugų pagrindą.

Apsauga nuo sekimo internete

„ProtonVPN“ gali apsiginti nuo daugumos IP stebėjimo, nes prisijungimas per vieną iš mūsų VPN serverių užmaskuos jūsų tikrąjį IP adresą. Tačiau stebėjimas didelėse, į privatumą pažeidžiančiose įmonėse, tokiose kaip „Google“ ar „Facebook“, yra šiek tiek sudėtingesnis. Taigi, net jei užmaskuosite savo tikrąjį IP adresą, tokios įmonės kaip „Google“ ir „Facebook“ vis tiek gali jus sekti keliose interneto svetainėse naudodamiesi slapukais ar drobės pirštų atspaudais. Taigi, jei jūs tikrai norite būti neatsektas internete, taip pat svarbu išvalyti slapukus, naudoti privataus naršymo režimą ir naudoti privatumą gerinančias naršykles (pvz., Ne „Google Chrome“).

„ProtonVPN“ negali apsiginti nuo šių situacijų:

Likite visiškai anonimi internete

Dažnai pamatysite, kad VPN tarnybos tvirtina, kad jų VPT gali jus padaryti visiškai anoniminiais internete. Tai netiesa, žr., Pavyzdžiui, anksčiau aptartą stebėjimo problemą. Visiškas anonimiškumas naudojant VPN paslaugą yra techniškai neįmanomas, nes net jei jūsų lankomos svetainės nežinos jūsų tikrojo IP adreso, VPT teikėjas VISADA žinos jūsų tikrąjį IP. Taigi, nors jūs tikrai galite prisijungti prie „ProtonVPN“ anonimiškai (naudodami anoniminį „ProtonMail“ el. Pašto adresą), nes jungiatės prie mūsų serverių, mes žinosime tikrąjį jūsų IP adresą.

Todėl „ProtonVPN“ anonimiškumas kyla ne dėl techninės garantijos, o dėl silpnesnės teisinės garantijos. Remiantis Šveicarijos įstatymais, mes negalime būti verčiami prisijungti prie jūsų IP adreso ir todėl, net jei mes ir turime prieigą prie jūsų IP adresų, mes negalime būti teisiškai įpareigoti jo registruoti ir perduoti. Tai gana būdinga Šveicarijai ir viena iš priežasčių, kodėl nusprendėme įkurti „ProtonVPN“ Šveicarijoje.

Juostos pralaidumas

Jei jūsų IPT nusprendžia paleisti visą jūsų interneto ryšį, „ProtonVPN“ nieko negali padaryti, kad padėtų jums tai apeiti, nes VPN ryšys su mūsų serveriais užmegztas per jūsų IPT teikiamą ryšį..

Sudėtinga cenzūra

Panašiai, jei jūsų interneto paslaugų teikėjas naudoja „Deep Packet Inspection“ (DPI), jie gali nustatyti ir užblokuoti arba sustabdyti srautą, einantį per VPN. Jie negali iššifruoti srauto, tačiau gali jį sulėtinti arba blokuoti. Nors išmaniomis priemonėmis įmanoma apeiti DPI, sudėtingesnės cenzūros programos visada gali blokuoti VPN srautą, jei jie to nori. Taip yra todėl, kad, kaip ir visame pasaulyje, VPN ryšiai užmezgami per TCP / IP, o tai reiškia, kad priešininkas visada gali blokuoti VPN tiesiog blokuodamas ryšius su VPN serverių IP. Iš tikrųjų tai daro „Netflix“ ir Didžioji Kinijos ugniasienė.

Kiti dalykai, kuriuos reikia atsiminti …

Internete dažnai galite rasti VPN paslaugų, tvirtinančių, kad jų paslaugos teikia visišką anonimiškumą, saugų kvailystes, apeina bet kokią cenzūrą, neperšaunamas srautas ir tt Vis dėlto techniniai VPN apribojimai yra gana aiškūs ir gerai apibrėžti technologijos. Paprasčiau tariant, bet kuris teikėjas, kuris teigia kitaip arba meluoja, arba, dar blogiau, nevisiškai supranta grėsmes.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „VPN Trust“

Svarbu nepamiršti, kad kai naudojate VPN, veiksmingai perduodate pasitikėjimą iš savo IPT į VPN teikėją. Taigi svarbu galvoti apie tai, ką padarė VPT teikėjas, kad užsitarnautų tą pasitikėjimą. Tai svarbu, nes yra daugybė kenkėjiškų VPN paslaugų, naudojamų kenkėjiškoms programoms skleisti. Mūsų saugos komanda taip pat nustatė bent vieną VPN paslaugą, kuri paverčia jūsų kompiuterį roboto tinklo dalimi. Norėdami gauti daugiau informacijos, rekomenduojame perskaityti šį straipsnį apie VPN pasitikėjimą.

Kai naudojate „ProtonVPN“, jūs faktiškai patikite mums savo interneto srautą. Nors mes manome, kad padarėme daug, kad užsitarnautume jūsų pasitikėjimą, vis tiek esame atsakingi už tai, kad vis tiek turite pasitikėti mumis, kai naudojate „ProtonVPN“. Dėl papildomų saugumo klausimų visada galime susisiekti el. Paštu [email protected]

Geriausi linkėjimai,
„Proton Technologies“ komanda

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map