Torrenting için En İyi Ücretsiz VPN Nedir – 2019

Tüm sorular
Yanıtlanan sorular
Cevapsız sorular


Tüm kategoriler VPN WordPress

>

” Önceki sayfaya dön

Cıvıldamak


194

0

Zaman geçtikçe, internet yetkililerinin esas olarak telif hakkı ihlallerinin dahil edilmesinden sonra güç kazandığını fark ettim. Bu senaryo değişti, çünkü şimdi İSS’ler internet trafiğini inceleyerek kullanıcılara ceza uygulayabiliyor.

Bu sınırlamalara direnmek için, torrentler için ücretsiz VPN internete yerleştirilir, ancak insanlar rezervasyonlarını performansa göre gösterdi. Bu VPN hizmetini kullanmak veya başka seçenekler aramak için kafam karıştı. Lütfen ilerlememe yardımcı olacak deneyimlerin ışığında net bir görüş paylaşın.

Spam olarak işaretlendi

Gönderen Mitchell Root (Sorular: 1, Yanıtlar: 1)

8 Şubat 2019

6346 Görünümler

 • Takip et
 • Takip etmekten vazgeç
 • en yeni
 • En Yüksek Puan


0

&# 10004;

Özel cevap

Torrent için ücretsiz VPN? Böyle bir şey yok, PureVPN birkaç ay önce yaptığı gibi Ücretli VPN, bir yerde verileri tehlikeye atıyor.

Özellikle Torrenting hakkında konuşurken! Bir VPN’ye ihtiyacınız yok; bunun yerine en hızlı VPN’e ihtiyacınız var. Bildiğiniz gibi, şifreleme nedeniyle internet bağlantınızı yavaşlatan ücretli bir sürüm bile var.

Doğru anladın mı? İndirirken yakalanmamak için en hızlı ve güçlü şifreleme ile gitmeniz gerekiyor.

Torrent için iyi bir VPN bulmaya çalıştım. Böylece, ExpressVPN (kullanıcı deneyimine göre).

ExpressVPN anonimlik açısından oldukça güvenilirdir, ancak biraz pahalıdır. Ancak, bu VPN’yi son iki yıldır P2P ağı için kullanıyorum, ancak genel performansıyla hiçbir zaman tek bir sorun yaşamadım.

Spam olarak işaretlendi

Gönderen Jordan Bell (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

25 Şubat 2019, 13:05


  0

  &# 10004;

  Özel cevap

  Yaklaşım, anonimlik için cihazınızda torrent için en iyi ücretsiz VPN’yi entegre etmekse, NordVPN. Bu VPN, ağınızın kesintisiz olarak hızlı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan P2P sunucularına sahiptir. Bu, tarayıcı etkinliklerinizin İSS’den gizli kalacağı anlamına gelir.

  Ücretsiz torrent VPN’leri, diğer VPN hizmetlerine kıyasla daha ucuzdur. Ayrıca, PIA VPN ücretsiz P2P VPN olarak kabul edildi, VPN sunucularının rahatlığı tüm dünyayı kapsamaya yardımcı oldu. Bu VPN’i kullanıcılar için benzersiz bir seçenek haline getiren düşük maliyetli hızlı hızlı bir bağlantı oluşturur.

  SNO

  Sağlayıcıları

  Fiyat

  İndirim teklifi

  1

  NordVPN

  $ 2.75 – Ay

  77% İndirim

  2

  ExpressVPN

  8.33 $ – Ay

  35% İndirim

  3

  PureVPN

  2,95 ABD doları – Ay

  65% İndirim

  4

  PIA VPN

  3,33 $ – Ay

  % 12 İndirim

  Spam olarak işaretlendi

  Gönderen David Thomson (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

  Cevap tarihi 11 Şubat 2019 07:11


   0

   &# 10004;

   Özel cevap

   İşlem, Bittorrent gibi torrent uygulamasını yüklediğinizde başlar ve bilgisayarı P2P dosya paylaşımı için bağlar. Prosedür çok fazla risk içeriyor, çünkü torrentler genellikle kötü amaçlı yazılım içeriyor ve insanlar torrent için bilgileri korumak için yeterli güvenlik seviyesine sahip olmayan ücretsiz VPN kullanıyor.

   Bu tür karşılaşmalardan kaçınmak için, verileri İSS’nin meraklı gözlerinden gizli hale getirmek için güvenilir bir VPN’e ihtiyacınız vardır. Gerçek konumunuzu ve internet trafiğini anonimleştiren IP adresini gizlerler.

   PureVPN tüm ülkelerde faaliyet gösteren mükemmel bir yazılımdır. Hızı korumak için düzenli olarak güncellenen 750’den fazla VPN sunucusuna sahiptirler. Ayrıca, PureVPN, verileri ve kimliğin çalınmasını şifreleyen güvenlik protokollerini başlatma konusunda yenilikçi.

   Spam olarak işaretlendi

   Gönderen Martin Smith (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

   14 Aralık 2018, 11:15


    0

    &# 10004;

    Özel cevap

    Evet, internet kullanıcılarına 256 bit koruma sağlamadığından, verilerinizi parçalanmış metne dönüştüren torrent için en iyi ücretsiz VPN’e sahip olduğunu düşünmeyin. Bununla birlikte, ücretsiz VPN’ler, yasadışı içeriği indirirken insanları yakalamak için devlet kurumları ve İSS’lerle işbirliği yapıyor.

    Bu senaryoda, tavsiye etmek istiyorum Torrent için ExpressVPN 256 dahili şifreleme sunduğu ve veri gizliliği ile torrent kullanmayı seven izleyicilere hitap ettiği için çok güvenilir bir seçenektir. Dahası, hızın kısılmasını önleyen ve bağlantı performansını destekleyen P2P sunucuları var.

    Spam olarak işaretlendi

    Gönderen Chris Jordan (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

    30 Kasım 2018


     0

     &# 10004;

     Özel cevap

     Torrenting, diğer kullanıcıların sisteminize bağlanmasına izin veren P2P kanalını kullanır. Bu teknoloji çağında ISS’ler ve diğer meraklı gözler, aktivitelerinizi kolayca izleyebilir ve bu da sorudan vazgeçmek için en iyi ücretsiz VPN’i tamamen atar. Kanımca, özelliklerde ücretsiz bir VPN güvenliği var, bu yüzden “ücretsiz”.

     İnternet faaliyetlerinizi İSS’lerden ve gözetim ajansları ve telif hakkı trolleri gibi diğer kuruluşlardan gizlemek için. Bir NordVPN korsanlara ve veri meraklılarına herhangi bir bant genişliği sınırı veya IP sızıntısı olmadan internetin anonimliğini garanti eden torrent.

     Spam olarak işaretlendi

     Gönderen Alexander Kole (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

     Cevap verildi 20 Kasım 2018 14:27


      0

      &# 10004;

      Özel cevap

      Tüm ülkeler, çevrimiçi faaliyetler için alan kısıtlayan müşterinin bilgilerini tutmak için İSS’lerini onayladı. Bu, web etkinliği alışverişi için farklı bir geçiş yaptığı için uygun bir alternatif olarak damgaladığı için torrent için en iyi ücretsiz VPN’i dahil ederek önlenebilir.

      Torrent kullanıcılarının büyük bir kısmı, doğrulama gerektirmediği ve yalnız bir kuruş şarj etmeden bir ilişki kurduğu için ücretsiz P2P VPN uygular. Ücretsiz torrent VPN’in, zaman aralığını genişleten hızlı bir hızı yoktur. Ayrıca, orijinal verilerinizi İSS’lere ve kuruluşlara yayınlar.

      Bazı VPN’ler torrent için iyi tanınır, örneğin, NordVPN veya ExpressVPN. Bununla birlikte, bu VPN’ler torrent sınıfında yer almaz. Bununla birlikte, bu VPN’lerin torrent hızını arttırdığı bilinmektedir. Genel nüfusun büyük kısmı torrent için VPN kullanıyor ve hızlı ve güvenli ağlarla birlikte daha iyi bir deneyime sahip.

      Spam olarak işaretlendi

      Gönderen Alan Balaban (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

      20 Ekim 2018, 11:01


       0

       &# 10004;

       Özel cevap

       Evet, torrentler için ücretsiz VPN’de yer alan Tunnelbear’ın uçtan uca şifreleme ile sonsuz internet bağlantısı sağlama vaadini yerine getirdiğini biliyorum. Torrent lover cihazda bir sorgu girdiğinde. İlk olarak, Tunnelbear tarafından kurulan güvenli silindir aracılığıyla VPN sunucusuna gider ve daha sonra küresel internete gider.

       Bu prosedür internet hızını yavaşlatmaz, torrentin ücretsiz VPN’inin veri paketlerini internet üzerinden aktarmak için yapılan P2P sunucularını kullanmasının nedeni.

       Ancak, ücretsiz bir VPN hizmetinin gizlilik politikalarından asla emin olamazsınız. Gizlilik, özellikle indirme ve P2P dosya paylaşımını yaparken gerekli bir gerekliliktir. Çoğu kişi ücretsiz VPN’leri tercih eder, çünkü yüksek oran ve damarlara girmemesi gereken yatırımlarından endişe ederler.

       NordVPN, hem popüler hem de gerçekten uygun fiyatlı ücretli VPN hizmetlerinden biridir. Ayrıca, yatırım riskleriniz ücretsiz deneme süresi ve para iade garantisi ile ortadan kalkar.

       Spam olarak işaretlendi

       Gönderen Peter Joe (Sorular: 0, Yanıtlar: 2)

       Cevaplandı 17 Ağustos 2018 19:37


        0

        &# 10004;

        Özel cevap

        Ayrı bir internet bağlantısı oluşturmak için torrent için sayısız en iyi ücretsiz VPN mevcuttur. Ancak, bazı VPN’ler torrent kullanıcılarına belirli bir avantaj sağlamaz. Ayrıca, ücretsiz torrent VPN’leri, yüksek hızı oluşturan P2P için optimize edilmiş sunucular sağlamaz. Bu VPN’ler, verileri internet özgürlüğüne karşı olan İSS’lere ve ajanslara sızdırıyor.

        Bence en iyi torrent VPN’i NordVPN, kullanıcıların internet gizliliğine öncelik verir. NordVPN, kırılması imkansız şifreleme ile güvence altına alınan P2P için optimize edilmiş sunucular sunar. Kısacası, kullanıcılara sunduğu koruma hızı ve seviyesine oldukça şaşırdım. Bir VPN ile torrent kullanmayı düşünürseniz, bu VPN’ye yatırım yapmaya değer.

        Spam olarak işaretlendi

        Gönderen Amelia Louis (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

        11 Temmuz 2018, 18:39


         0

         &# 10004;

         Özel cevap

         Tüm ülkeler, ISS’lerine torrent etkinliklerine yer açmış olan kullanıcının verilerini tutma yetkisi verdi. İnternet trafiğinin işlemesi için ayrı bir tünel oluşturduğundan, torrent için en iyi ücretsiz VPN’i uygun seçenek olarak işaretleyerek entegre edilebilir..

         İnsanlar siber saldırılardan muzdaripse, dosyaları PC’ler aracılığıyla üretilen ve gözetim ajansları tarafından görülebilecek verileri şifrelemediği için ücretsiz P2P VPN’den kaçınmak önemlidir..

         Şimdi, ExpressVPN genel internet trafiğini gizleyen 256 bit şifrelemeyi kullanarak bilgileri gizlediğinden torrent için mükemmeldir. Bu nedenle, İSS’lerin ve gözetim ajanslarının şifresini çözmek imkansız hale geliyor.

         Spam olarak işaretlendi

         Gönderen David Jackson (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

         Cevaplandı Haziran 22, 2018 10:53 am


          0

          &# 10004;

          Özel cevap

          Utorrent trafiğinizi ve kimliğinizi anonim yapmak için torrent için en iyi ücretsiz VPN’i vurgulamak yerine. Başvurmak güvenli bir seçenek olabilir ExpressVPN bu, günlük tutma etkinliklerini tutmaz ve tutarlı bir şekilde hızlı hız vermez. Sağlam bir P2P bağlantısı oluşturan ve meraklı gözlerden kaçan protokollere sahiptir..

          Torrent sevgilisinin çoğu, kimlik doğrulaması gerektirmediği ve tek bir kuruş şarj etmeden bir bağlantı kurduğu için ücretsiz P2P VPN kullanıyor. Bununla birlikte, ücretsiz torrent VPN, zaman çerçevesini artıran hızlı bir hızdan yoksundur. Ayrıca, gerçek bilgilerinizi ISS’lere ve gözetim ajanslarına sızdırıyor.

          Son zamanlarda, Torrent için ExpressVPN ABD’nin farklı bölgelerinde ve hızlı bağlantıların güvenilirliğini koruduğu için VPN uygulamaları ile oldukça mükemmel zaman geçirdim.

          Spam olarak işaretlendi

          Gönderen Mike Wilson (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

          Cevaplandı May 4, 2018 07:33


           0

           &# 10004;

           Özel cevap

           Torrent için ücretsiz VPN hakkında kapsamlı bir araştırma yapmadığınızı düşünüyorum, aksi takdirde görüşünüz farklı yönlere sahip olabilir. Bu VPN’lerin anonimlik ve torrentlerin temel ihtiyacı olan P2P sunucuları açısından sınırlamaları var. İnternet hızını dönüştürdüğü ve ISP’nin internet trafiğini okumasını engellediğinden.

           Ancak, uTorrent ve BitTorrent trafiğini destekleyen gerçek deneyimlerde bireyler tarafından vurgulanan en iyi ücretsiz torrent VPN’lerinden bazıları vardır. Bu VPN yazılımına birden fazla cihazda sahipsiniz ve gözetim ajansları tarafından getirilen telif hakkı yasalarının kısıtlanmasına karşı koyabilirsiniz.

           Spam olarak işaretlendi

           Gönderen Tom Jones (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

           Cevaplandı 2 Nisan 2018 13:48


            0

            &# 10004;

            Özel cevap

            Hangi ücretsiz torrent VPN’den bahsettiğinizden emin değilsiniz, çünkü hepsi uTorrent veya BitTorrent ile güvenli bir bağlantı kurmak için tasarlanmamıştır. Tüm prosedürde gelen faktörleri göz önünde bulundurarak ücretsiz torrent VPN’ini sınıflandırmanız gerekir.

            Bazı VPN’ler torrent gibi ünlüdür ExpressVPN veya NordVPN. Bununla birlikte, bu VPN’ler torrent için en iyi ücretsiz VPN kategorisinde değildir, Ücretli VPN’lerdir, ancak torrent yöntemini desteklerler. İnsanların çoğu bu VPN’leri torrent için kullanıyor ve hızlı hız ve bağlantı açısından başarılı bir orana sahip.

            Spam olarak işaretlendi

            Gönderen Joe Denly (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

            16 Mart 2018, 7:37 am Cevaplandı


             0

             &# 10004;

             Özel cevap

             Birçok Birey, uTorrent için ücretsiz VPN’nin yararlı bir karar olduğunu duyurmada durdurulamaz. Karar vermeden önce tarihsel sonuçları görmeleri gerektiğini düşünüyorum. Telif hakkı ihlali yasası kapsamında katı şifreleme olmadan ISS ve toplu gözetimden kaçmaya çalışan kişiler.

             Bununla birlikte, benzer seçenek hala başarılı, ancak özelleştirme torrent için en iyi ücretsiz VPN ile devreye giriyor. Akılda, bu kaynak için gerekli olan ücretsiz torrent VPN’yi tanıyabileceğiniz bir kontrol listesi hazırlamanız gerektiği anlamına gelir. Prosedür zaman gerektiriyordu, ancak sahip değilseniz, en uygun seçenek olan torrent için NordVPN’i kullanabilirsiniz..

             Spam olarak işaretlendi

             Gönderen James Peterson (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

             20 Şubat 2018 19:15


              1

              &# 10004;

              Özel cevap

              Evet, insanların sürdürülebilir bir internet bağlantısına sahip olmak ve birden fazla alternatifi denemek için ücretsiz VPN ile mücadele ettiğini gördüm. VPN aracınız internet trafiğini şifreli tutmak için yeterli olmadığında olur. İSS’lere kullanıcıyı kara listeye alınmış bir kişi olarak işaretleyen telif hakkı kurallarını ve düzenlemelerini uygulamak için elverişli bir pozisyon verir.

              Gözatma ve tarama verilerinin ISS’lere sızmasını içeren sızıntıları atlatmak için ücretsiz torrent VPN’den kaçının ve torrent için ExpressVPN gibi güvenilir bir araca sahip olun. P2P dosya paylaşımını destekler ve hızlı hız sağlayan geniş bir VPN sunucu havuzuna sahiptir. ExpressVPN, kullanıcıların genel anlayışını özel olarak şifreler ve özellikle yetkili son kullanıcıların bu bilgileri görmesine izin verir.

              Spam olarak işaretlendi

              Gönderen Albert Marsh (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

              Cevaplandı 5 Şubat 2018 09:10


               0

               &# 10004;

               Özel cevap

               Fikri torrent için torrent noktasını tercih edenlere tamamen katılıyorum. Torrent için en iyi ücretsiz VPN yapan bazı nedenleri var ve kimse bu gerçekleri inkar edemez. Hotspot VPN, internet gizliliği konularında aktif olarak katılıyor ve kullanıcılar arasında itibarını artırdı.

               Güvenlik açıkları, güvenlik açıkları nedeniyle genellikle ana akışa gelen ücretsiz torrent VPN listesinde işaretleyemezsiniz. Ayrıca, bu VPN yalnızca P2P dosya paylaşımı gibi belirli bir amaç için değildir. Hotspot VPN, dünya çapında VPN sunucularını işgal ettikleri için birçok ülkede kullanılabilir.

               Spam olarak işaretlendi

               Gönderen Kelly Morrison (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

               26 Ocak 2018, 19:20


                0

                &# 10004;

                Özel cevap

                Torrenting için ücretsiz VPN kullanmayı mı düşünüyorsunuz? Mükemmel bir araç değil, çünkü hızlı indirme hızıyla sizi güçlendiren P2P sunucularının desteğine sahip değiller.

                Şu anda Betternet, güvenlik ve koruma faktörlerini kapsadığı ve web bağlantısını ISS’nizin kapsamından kaçtığı gerçeği ışığında torrent için en iyi ücretsiz VPN yapan bu durumlarda çalışabilir..

                Ücretsiz VPN torrent, 80’den fazla istemciye yalnız bir IP adresi tahsis eder ve bu da farklı müşterilerin herhangi bir ödeme yapmadan etkinliğinizi görmesini ister. Birçok kişi bu nedenle bu VPN’leri kullanırken hacklenir.

                Bağlandığınızda verilerinizi şifrelediği gerekçesiyle ExpressVPN’i kullanmak çok daha iyidir. Böylece, çevrimiçi etkinliğiniz İSS’nizin ve devlet kurumlarının meraklı gözlerinden saklanır.

                Spam olarak işaretlendi

                Gönderen Eric Mathews (Sorular: 0, Yanıtlar: 4)

                Cevap tarihi 21 Ocak 2018 17:17


                 0

                 &# 10004;

                 Özel cevap

                 Bu, cihazınız P2P ağına bağlıyken bilgileri ISS’lere veya gözetim ajanslarına gönderdiğinde dehşet verici olabilir. Bu şekilde, ücretsiz VPN torrent’i benimsemek iyi bir karar değildir. Çevrimiçi güvenlik bölgesini kapsamaz ve çevrimiçi taramanızı da şifrelemez.

                 Bu gibi durumlarda, torrent için bir P2P VPN yeterlidir. Uçtan uca şifreleme ile en hızlı bilgi paylaşımını istediğiniz gibi karşılarlar. Açıkçası, diğer elverişli konum da yaygındır, bu da bölgenizi örter ve sizi İSS’nizden kurtarır. ISS’niz tarafından algılanamadığınız için, anonim olarak gezinin ve özgürce torrent yapın.

                 Spam olarak işaretlendi

                 Gönderen Adam Bolt (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

                 Cevap verildi 18 Ocak 2018 11:24


                  0

                  &# 10004;

                  Özel cevap

                  Yordam bir torrentle, örneğin Bittorrent ile arabirim oluşturduğunuzda ve P2P dosya paylaşımı için PC ile arabirim oluşturduğunuzda başlar. Metodoloji, kötü amaçlı yazılım içeren birçok tehlikeyi içerir ve bireyler verileri izlemek için yeterli seviyeye sahip olmayan ücretsiz torrent VPN’i kullanır.

                  Bu tür deneyimlerden uzaklığı korumak için torrentin bilgileri ISS’ye göre özel hale getirmesi için en iyi VPN’e ihtiyacınız vardır. Orijinal alanınızı ve çevrimiçi etkinliğinizi anonimleştiren IP adresini gizlerler.

                  Torrent için temel gereksinim olan güvenlik ve koruma açısından bu VPN’nin mükemmel olduğu gerekçesiyle torrent için NordVPN kullanıyorum. NordVPN, VPN sunucularının genişletilmesiyle en son güvenliği sağladığı ürünü yeniler. Önde gelen ve ayrıca son derece ılımlı ücretli VPN sağlayıcılarından biridir..

                  Spam olarak işaretlendi

                  Gönderen Elton Finch (Sorular: 0, Yanıtlar: 4)

                  11 Ocak 2018, 17:23


                   0

                   &# 10004;

                   Özel cevap

                   PC’niz veya gadget’ınız güvenlik çabalarını uygulamadan web ile arayüz oluşturduğunda torrent yapmak risk oluşturur. Gerçekleştirdiğiniz web etkinlikleri doğrudan ISS’nin kontrol düzenlemesine girer ve size bir bildirim gönderir. Çevrimiçi güvenlik bölgesini kapsamadıkları gerçeği ışığında torrent almak için ücretsiz VPN ile bu uyarılardan uzak duramazsınız..

                   Web kişiliğini sağanak yağışta ISP’den gizlemek için, örneğin Kill switch’i vurguladığı gerçeği ışığında torrent için en iyi VPN’e sahip olmak esastır. Benzer bir belgeyi izleyen çok sayıda istemcinin gözünde web hızında ilerleme nedeniyle VPN iadeleri.

                   NordVPN ve ExpressVPN torrentleri için önerilen VPN araçları

                   Spam olarak işaretlendi

                   Gönderen Mirko Hales (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

                   Cevap tarihi 4 Ocak 2018 15:44


                    0

                    &# 10004;

                    Özel cevap

                    Bağlı olduğunuz cihaz siber saldırılara karşı savunmasız olduğunda torrentin tehlikeli olduğunu bilmelisiniz. Bu, güvenlik önlemleri alınmadığında gerçekleşir. Bu nedenle, torrent için ücretsiz bir VPN hizmeti tercih etmek için iyi bir seçim değildir. Çevrimiçi gizlilik alanını kapsamaz ve ne de internet taramanızı şifrelemez.

                    Bu gibi durumlarda torrent için en iyi VPN ihtiyacınız olan her şeydir. Uçtan uca şifreleme ile P2P dosya paylaşımı isteğinizi yerine getiriyorlar. Açıkçası, diğer avantaj popüler olan konumunuzu gizler ve sizi ISS’nizin takip eden gözlerinden korur. ISS’niz için görünmez olduğunuz için, anonim olarak gezinin ve özgürce torrent yapın.

                    Spam olarak işaretlendi

                    Gönderen John Brandon (Sorular: 0, Yanıtlar: 33)

                    Cevap tarihi 1 Ocak 2018 17:16

                     ” Önceki sayfaya dön

                     Soru göndermek için lütfen giriş yapın.

                     Kullanıcı Adı yada Eposta Adresi

                     Parola

                     Beni hatırla

                     • WP giriş sayfasına git
                     Kim Martin
                     Kim Martin Administrator
                     Sorry! The Author has not filled his profile.
                     follow me