Огляд Surfshark

Surfshark – це новий запис у переповненому сегменті віртуальних приватних мережних провайдерів, і він виявився дуже популярним серед шанувальників HBO GO, Netflix, Hulu, YouTube та багатьох інших потокових платформ..


Як це часто трапляється, коли на ринок виходить новий постачальник VPN, млин, що оточує Surfshark, був значним; деякі люди називають це найкращим сервісом VPN, або щонайменше той, який незабаром міг би детронувати NordVPN як короля розблокування Netflix.

У цьому огляді Surfshark будуть розглянуті різні функції, пропоновані цим новим рішенням VPN, включаючи плюси і мінуси, а також основні протоколи VPN Surfshark VPN, безпеку, шифрування, можливість розблокування Netflix та особливості.

Огляд

Особливості інформації
Корисність:Дуже простий у використанні
Політика ведення журналів:Суворо відсутня лісозаготівля
Розмір сервера:1040+ серверів
Розподіл сервера:61 країна (і рахується)
Підтримка:24/7 Live Chat
Торрент:Дозволено
Потокове передавання:Дозволено
Протокол VPN та шифрування:OpenVPN, IPSec & IKEv2; 256-бітний AES
Штаб-квартира:Британські Віргінські острови
Ціна:$ 1,99 / місяць
Офіційний веб-сайт:https://surfshark.com

У місті є нова акула

Перше, що вискакує з води за допомогою Surfshark, це те, що це відносний прибуток, але це навряд чи проблема в сегменті VPN, оскільки нові гравці з’являються кожні кілька місяців. Станом на жовтень 2019 року Surfshark працює вже майже рік, але він вже робить брижі у водах VPN.

серфінг логотип

Як технологічна компанія, Surfshark – уродженець Карибського басейну. Розташований на сонячних Британських Віргінських островах, зокрема в Тортолі, на захід від Пуерто-Рико.

Незважаючи на те, що Британські Віргінські острови (BVI) є залежними від Сполученого Королівства, їх місцеві закони та суди є законодавчо незалежна; з точки зору законів про товариство, комерцію, торгівлю та конфіденційність ця юрисдикція виділяється за надання максимальної конфіденційності та не вимагає від компаній зберігання електронних даних.r

Подібно до нерухомості, місце розташування – це все у світі VPN, і Surfshark повинні бути раді плавати в законних водах BVI до тих пір, поки законодавці продовжуватимуть захищати електронну конфіденційність приватних осіб та компаній, які ведуть свою діяльність. Оскільки ми обговорюємо питання безпеки юрисдикції, слід зазначити, що Surfshark дотримується практики, відомої як ордер на каналах, і поки це не співає.

Це доктрина прозорості, яку не багато компаній можуть прийняти, якщо вони не мають за собою сильної юридичної команди; по суті, ордерна канарка дозволяє Surfshark розголошувати, якщо компанія отримала наказ про примушення інформації про своїх клієнтів. Станом на кінець квітня 2019 року, канала ордера на “Серфшарк” мовчить.

Основні можливості серфінгу

Жоден огляд Surfshark не був би повним без швидкого ознайомлення з його особливостями, і багато з них є стандартними серед кращих постачальників VPN. Що стосується розблокування Великої трійки в потоці – маючи на увазі Netflix, Hulu та BBC iPlayer, Surfshark працює плавно, як і його основні конкуренти, і це виявилося головним місцем продажу.

схема netflix з vpn

Звичайно, існує цілий світовий ринок користувачів Інтернету, яким потрібні VPN-рішення для того, щоб не просто переглядати “Гра престолів” або різні серії Marvel Comics на Netflix, а Surfshark обслуговує і цих користувачів..

Протокол Surfshark VPN за замовчуванням використовується на IKEv2 / IPSec тунелювання з 256-бітним шифруванням AES. Протокол Internet Key Exchange використовується іншими провідними постачальниками VPN для забезпечення конфіденційності та безпеки для всіх користувачів, особливо тих, хто отримує доступ до Інтернету за допомогою VPN з пристроїв iOS, таких як iPhone та iPad.

Це не означає, що ви застрягли з IKEv2 / IPsec; ви завжди можете перейти на золотий стандарт протоколів VPN, Протокол OpenVPN. Тунелі VPN реалізовані за допомогою SHA512 хеш аутентифікації і а 2048-бітний обмін ключами DHE-RSA для максимальної безпеки.

Інтерфейс програми та ОС Сумісність

Інтерфейс програми дуже зручний у користуванні, і VPN можна вимкнути або вимкнути за лічені секунди. Surfshark має різноманітні смаки, включаючи macOS, Linux, Windows, iOS, Android, Xbox, PlayStation, Fire TV та Apple TV.

Surfshark VPN сумісна ОС

Користувачі Інтернету, які дотримуються браузерів Google Chrome і Firefox, можуть встановити розширення Surfshark, але вони повинні мати на увазі, що їх захист буде обмежено цими додатками. Щоб зробити веб-перегляд більш безпечним, завжди краще встановити Surfshark як додаток для управління системою, а ще краще – безпосередньо на маршрутизатор.

Surfshark пропонує сумісність з маршрутизатором із такою прошивкою:

 • Прошивка DD-WRT
 • Прошивка томатів
 • Прошивка Asus

Якщо вам потрібна допомога з встановленням, ви можете ознайомитися з їх посібником: Як налаштувати маршрутизатор за допомогою Surfshark.

Розширені можливості серфінгу

Без належного шифрування даних навіть домашня система захисту чи менеджер паролів можуть бути марними.

На щастя, протоколи шифрування Surfshark дотримуються 256-розрядного режиму Галуа / Лічильник AES, а це означає, що навіть якщо Американське агентство національної безпеки здійснить атаку на ваш комп’ютер, це займе їх техніків кілька десятків років використання суперкомп’ютерів для розшифровки даних, які вони перехопили.

Особливості Surfshark

Поряд із розширеним шифруванням Surfshark, це рішення VPN також пропонує безліч інших вдосконалених функцій:

 • Режим MultiHop, що по суті дозволяє користувачам підключатися відразу через декілька серверів. Це дуже корисно для політичних блогерів та журналістів-розслідувачів, яким потрібно замаскувати свій цифровий слід для захисту своєї торгівлі та ідентичності джерел.
 • Режим камуфляжу приховає будь-яку активність VPN від ваших постачальників послуг Інтернету. Це означає, що ніхто не дізнається, що ви використовуєте VPN в першу чергу. Режим камуфляжу особливо корисний у Сполучених Штатах, де правоохоронні органи та корпоративні юридичні команди постійно скасовують Інтернет-провайдери для отримання інформації про користувачів, які підключаються через VPN.
 • Режим без кордонів – це функція для користувачів, чия єдина надія на доступ до Інтернету – через обмежувальну мережу; це часто трапляється в КНР та деяких юрисдикціях на Близькому Сході, де сильно заохочується режим без кордонів.
 • CleanWeb – це режим перегляду, який блокує рекламу, відстеження файлів cookie та зловмисного коду JavaScript, який лише спрямований на відстеження поведінки користувачів Інтернету в Інтернеті..
 • Білий список дає змогу вибрати певні веб-сайти, до яких слід отримати доступ поза сферою VPN; наприклад, ви, можливо, не захочете розпочати сеанс інтернет-банкінгу під час підключення до російського сервера, якщо ви не повідомили банку про те, що ви будете подорожувати до Москви протягом декількох днів. Після того як ви помістите URL-адреси у білий список, вам не доведеться вимикати Surfshark; однак, є також функція перемикання вбивства, щоб повністю відключитися від Інтернету лише одним клацанням або натисканням, якщо виникають проблеми безпеки.

Незалежні аудити можуть не бути функціями, які мають на увазі функціональність кінцевого користувача, але вони є вирішальними для того, щоб забезпечити спокій абонентам. Не всі постачальники VPN-рішень підлягають незалежному аудиту, який створить резервну копію маркетингових заяв про те, щоб не витікала DNS або IP-адреса, але Surfshark зробив цей крок.

Проходження незалежного аудиту є сильним знаком того, що це компанія, яка має намір залишитися в бізнесі якомога довше, і це ще одна причина, по якій Surfshark – це розмова про місто VPN у 2020 році.

Необмежений доступ до VPN для всіх ваших пристроїв

Це особлива особливість, яка, ймовірно, породила суттєвий ажіотаж для Surfshark, незважаючи на його відносно короткий час на ринку VPN. Виходимо на травень 2019 року, немає обмеження в кількості пристроїв, на які можна встановити Surfshark.

Якщо у вас є Sony PlayStation, MacBook, смартфон Android, iPad, Apple TV і ПК з Windows, всі вони можуть бути включені до вашої підписки на Surfshark..

Мультиплатформенний інтерфейс Surfshark

Якщо всі ваші пристрої підключаються через одну і ту ж мережу Wi-Fi у вашому будинку, їх можна захистити, встановивши Surfshark на маршрутизаторі, але кількість обмежень, зашифрованих та захищених, не буде..

Навіть найпопулярніші та найскладніші VPN-рішення на ринку обмежать кількість підключень пристроїв, але Surfshark вирішив піти в цьому напрямку в іншому напрямку..

Тільки час покаже, чи надалі ця функція буде надаватися в майбутньому; сподіваємось, це буде або, принаймні, рано передплатники будуть з’їхатись, що було б приємним жестом. В даний час, захоплення довгострокової підписки на Surfshark було б розумним варіантом якщо ви хочете захистити багато пристроїв.

Обмін файлами та торенти

Знову ж таки вибір юрисдикції є фактором, який визначає, чи може постачальник послуг VPN безпечно ігнорувати запити на інформацію про користувачів, які використовують однорангові мережі для обміну файлами або додатки, такі як BitTorrent.

Якщо ви стурбовані тим, що ваш Інтернет-провайдер нахмуриться від торрент-активності (що, на жаль, є досить поширеним у Канаді), не забудьте активувати Функція білого списку, щоб приховати слід VPN.

Surfshark може похвалитися понад 800 сервісів, оптимізованих для спільного використання файлів P2P та торентів у 50 різних країнах, що поширюються на 6 різних континентах. Ви можете насолоджуватися завантаженням та спільним використанням файлів, захищаючись їх приватною службою DNS та вбудованою технологією захисту від витоку.

схема захисту vpn в торрент

Слід також зазначити, що на Британських Віргінських островах не існує законів, подібних до законопроекту про розслідування повноважень Сполученого Королівства, а це означає, що моніторинг діяльності клієнтів Surfshark буде загрозою законодавству навіть у випадках, коли користувачі Інтернету діляться цифровими файли.

По суті, немає законів, що вимагають діяльності клієнтів. Навіть при наявності такої гарантії вбудовані в їх технологію. Ви можете безпечно переглядати будь-який торент-сайт та завантажувати будь-який потрібний вам файл.

Потокове передавання Netflix та HBO

У той час, коли телевізійні мережі переосмислюють свої бізнес-моделі та стратегії, щоб протистояти революції цифрового потокового відео, такі компанії, як HBO, здаються, роблять все правильно.

Однією з найпопулярніших серій в епоху оригінального кабельного програмування стала «Гра престолів», і фінальний сезон цієї бурхливої ​​фентезійної історії привернув більше мільярда глядачів з усього світу..

Surfshark NetflixСкажімо, ви підписалися на багатоканальний пакет кабелів HBO вдома в Північній Дакоті; це дасть вам доступ до HBO GO, але якщо ви їдете за межі Сполучених Штатів, ви можете здивуватися, дізнавшись, що це веб-додаток або заблоковано в певних країнах, або каталог відео не включає багато програм як всесвітньо відома “Гра престолів”.

Якщо у вас є підписка на Surfshark VPN, пропущення фінальних епізодів “Гра престолів” або наздоганяння за попередні сезони – це не те, про що ви повинні турбуватися. Поряд з HBO, в даний час Surfshark вважається одним з найкращих VPN для Netflix.

Слід зазначити, що оскільки Surfshark існує лише кілька місяців, ми не мали жодних проблем із підключенням до Netflix US. Схоже, Netflix не зміг зламати технологію для обходу геоблоків. Як і все, тільки час покаже, чи триватиме це. Але поки що трансляція пройшла безшовно.

Політика ведення журналів

Для такої нової VPN компанії досить полегшити початок на правильному шляху. Хоча більшість постачальників VPN реєструють ваше використання, історію та веб-сайти, які ви відвідуєте, Surfshark виділяє себе з пакета та не записує жодної IP-адреси, історія перегляду, інформація про сеанси, використана пропускна здатність, часові позначки часу, мережевий трафік та будь-які інші дані користувачів.

Політика конфіденційності Surfshark

Ціни на серфінг

Якщо мова йде про цінові підписки, то в даний час це надзвичайно розумно, оскільки це порівняно нова послуга, тому ви, можливо, захочете скористатись цінами вступного рівня вже зараз.

Ви можете підписатися на від 1,99 долара на місяць якщо ви підписалися на дворічний план, який зараз є найдешевший дворічний план усіх постачальників VPN.

Ціни на серфінг

Після того як ваш платіж буде оброблений і завершений, ви можете перейти до встановлення Surfshark на всіх пристроях, які ви хочете захистити. Компанія навіть пропонує 30-денну гарантію, що означає, що ваш платіж може бути відшкодований, якщо ви не задоволені послугою.

Сервісне обслуговування клієнтів

Служба підтримки клієнтів SurfsharkЩо стосується обслуговування клієнтів, то ваш найкращий варіант – це живий чат, який пропонується різними мовами, хоча більшу частину часу, здається, є більше англійських та іспаномовних представників. Миттєва підтримка електронною поштою може стати ударом або пропущеною ситуацією, і це зрозуміло, оскільки так багато людей, здається, віддають перевагу спілкуванню в часі.

Вам не потрібно бути кмітливими в техніці, щоб повісити Surfshark; якщо у вас є запитання, швидше за все, ви знайдете відповіді на різні підручники та відповіді на поширені запитання, які пропонує Surfshark на своєму веб-сайті.

Фінальні думки

серфінг логотип

Шум, що оточує Surfshark, може бути підкріплений багатьма можливостями. Немає сумнівів, що Surfshark вийшов з клітки, готовий перекусити величезний ринок VPN, і він має позиціонував себе як велика риба, але деякі користувачі повідомили про різну швидкість.

Майте на увазі, що якщо ви вибираєте сервер, розташований на півдорозі світу, ваш досвід перегляду неодмінно вразить. Якщо ви підключаєте Slingbox, щоб ловити шоу HBO в прямому ефірі на сервері Нью-Йорка, при цьому дві команди НБА беруть участь у матчі плей-офф, не варто сподіватися на найшвидший сеанс перегляду.. 

Сервери Surfshark, ймовірно, обробляють багато трафіку, в даний час у них немає стільки серверів, як у встановленої VPN, як NordVPN, хоча кількість їх серверів за останні місяці зросла понад 50%. З цією швидкістю вони, швидше за все, спіймають Nord та Express до кінця року.

На відміну від інших VPN-рішень, спеціально орієнтованих на важких користувачів BitTorrent, політичних активістів або на геймерів, які хочуть зберегти свою таємницю в таємниці, Surfshark має на меті порадувати всіх користувачів.

Компанія згадує різні випадки використання, які включають:

 • Запобігання крадіжкам особи
 • Безпечне використання загальнодоступних точок доступу Wi-Fi
 • Безпечні сесії Інтернет-банкінгу
 • Розблокування Netflix
 • Обхід обмежень перегляду
 • Захист торгових сесій криптовалютами
 • Уникайте інтернет-цензури
 • Захист політичної промови

Як ми показали в цьому огляді, очевидно, що Surfshark забезпечує велику цінність за дивовижними цінами. Незалежно від ваших причин отримання VPN – торрентінг, розблокування Netflix або HBO, здобуття більшої свободи в Інтернеті, розблокування гео обмежених веб-сайтів або захист вашої конфіденційності від потенційних атак – ми рекомендуємо Surfshark як хороший VPN бюджету. Клацніть тут, щоб отримати останню знижку на VPN-плани на сьогодні Surfshark.

FAQ

З: Чи можу я спробувати Surfshark безкоштовно?

A: Залежно від місця, де ви знаходитесь, пошук безкоштовної пробної версії VPN для Surfshark може повернути рекламну пропозицію протягом 30 днів. Якщо ця приємна пропозиція пошириться на вас, всі функції будуть включені для вашої оцінки.

З: Як я можу довіряти Surfshark, якому можна довіряти?

A: Канадський ордер, вибір юрисдикції та незалежний аудит скажуть вам, що це постачальник VPN, який піклується про безпеку, і саме це дійсно має значення в цьому сегменті бізнесу. Для кожного користувача, який хоче розблокувати Netflix, є багато інших, хто стурбований безпечним переглядом, і це клієнтська база, до якої Surfshark намагається звернутися..

З: Чи можу я користуватися Surfshark на моєму маршрутизаторі?

A: Поки ваш маршрутизатор підтримує протокол OpenVPN, ви зможете встановити на нього Surfshark. Підручники, надані компанією на трьох найпопулярніших маршрутизаторах, легко зрозуміти та дотримуватися.

З: Чи Surfshark безпечніше, ніж ExpressVPN?

A: Обидві компанії пропонують цікаві функції безпеки, але Surfshark вибирає незалежний аудит, що дає йому перевагу в цьому плані. Ви можете скористатися безкоштовними пробними пропозиціями від обох постачальників VPN, протестувати їх за допомогою VoIP-додатків, таких як Skype, та визначити, чи не просочують вони Вашу IP-адресу. Навіть якщо обидва VPN виявляться без витоків, лише Surfshark може засвідчити це незалежними аудитами.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me