Pārskats par Surfshark

Surfshark ir jauns ieraksts pārpildītā virtuālo privāto tīkla pakalpojumu sniedzēju segmentā, un tas ir izrādījies ļoti populārs starp HBO GO, Netflix, Hulu, YouTube un daudzu citu straumēšanas platformu faniem..


Tā kā tas bieži notiek, kad tirgū ienāk jauns VPN pakalpojumu sniedzējs, hypes dzirnavas, kas atrodas Surfshark apkārtnē, ir bijušas ievērojamas; daži cilvēki to sauc par labāko VPN pakalpojumu, vai vismaz tādu, kas drīz varētu nomelnot NordVPN kā Netflix atbloķēšanas karali.

Šajā Surfshark pārskatā tiks apskatītas dažādās funkcijas, ko piedāvā šis jaunais VPN risinājums, ieskaitot plusus un mīnusus, kā arī galvenos Surfshark VPN protokolus, drošību, šifrēšanu, Netflix atbloķēšanas iespējas un īpašās funkcijas..

Pārskats

FeaturesInformation
Izmantojamība:Ļoti ērti lietojams
Mežizstrādes politika:Stingri bez mežizstrādes
Servera lielums:1040+ serveri
Serveru izplatīšana:61 valsts (un skaita)
Atbalsts:24/7 tiešraide
Kārdinošs:Atļauts
Straumēšana:Atļauts
VPN protokols un šifrēšana:OpenVPN, IPSec & IKEv2; 256 bitu AES
Galvenā mītne:Britu Virdžīnu salas
Cena:USD 1,99 mēnesī
Oficiālā mājas lapa:https://surfshark.com

Pilsētā ir jauna haizivs

Pirmais, kas iznāk no ūdens ar Surfshark, ir tas, ka šis ir nosacīts jaunpienācējs, taču tas VPN segmentā diez vai ir jautājums, jo jauni spēlētāji parādās ik pēc pāris mēnešiem. Kopš 2019. gada oktobra Surfshark ir bijis aktīvs tikai aptuveni gadu, bet tas jau darbojas viļņi VPN ūdeņos.

surfshark logo

Kā tehnoloģiju uzņēmums, Surfshark ir Karību jūras reģiona dzimtā valoda. Atrodas saulainajās Britu Virdžīnu salās, īpaši Tortolā, uz rietumiem no Puertoriko.

Kaut arī Britu Virdžīnu salas (BVI) ir Apvienotās Karalistes atkarība, to vietējie likumi un tiesas ir likumdošanas ziņā neatkarīgs; Uzņēmējdarbības, tirdzniecības, tirdzniecības un privātuma likumu ziņā šī jurisdikcija izceļas ar visaugstākās konfidencialitātes nodrošināšanu un neprasa uzņēmumiem saglabāt elektroniskos datus.r

Līdzīgi kā ar nekustamo īpašumu, atrašanās vieta ir viss VPN pasaulē, un Surfshark vajadzētu priecāties peldēties BVI likumīgajos ūdeņos, kamēr likumdevēji turpina aizsargāt fizisko personu un uzņēmumu, kas tajā veic uzņēmējdarbību, elektronisko privātumu. Tā kā mēs apspriežam jurisdikcijas drošības jautājumu, jāatzīmē, ka Surfshark ievēro praksi, kas pazīstama kā ordera kanārijputniņš, un līdz šim tā nedzied..

Šī ir pārredzamības doktrīna, kuru ne daudzi uzņēmumi spēj pieņemt, ja vien aiz viņiem nav spēcīgas juridiskās komandas; būtībā Kanāriju orderi ļauj Surfshark izpausties, ja uzņēmumam ir izsniegts rīkojums piespiest informāciju par saviem klientiem. Sākot ar 2019. gada aprīļa beigām, Orfs Kanārijs Surfsharkā klusē.

Surfshark pamata iespējas

Neviens Surfshark pārskats nebūtu pilnīgs, ja ātri netiktu apskatītas tā iespējas, un daudzi no tiem ir vieni no labākajiem VPN nodrošinātājiem. Runājot par lielā trīs spēlētāja atbloķēšanu straumēšanā, kas nozīmē Netflix, Hulu un BBC iPlayer, Surfshark veic peldēšanu, tāpat kā galvenie konkurenti, un tas ir izrādījies nozīmīgs pārdošanas punkts..

netflix diagramma ar vpn

Protams, pastāv viss pasaules interneta lietotāju tirgus, kuram nepieciešami VPN risinājumi ne tikai “Troņu spēles” vai dažādu Marvel Comics seriālu skatīšanai Netflix, bet arī Surfshark – šiem lietotājiem..

Surfshark VPN protokola noklusējuma ir IKEv2 / IPSec tunelēšana ar 256 bitu AES šifrēšanu. Interneta atslēgu apmaiņas protokolu izmanto citi galvenie VPN pakalpojumu sniedzēji, lai nodrošinātu privātumu un drošību visiem lietotājiem, īpaši tiem, kuri piekļūst internetam ar VPN no iOS ierīcēm, piemēram, iPhone un iPad.

Tas nenozīmē, ka esat iestrēdzis ar IKEv2 / IPsec; jūs vienmēr varat pārslēgties uz VPN protokolu zelta standartu, OpenVPN protokols. VPN tuneļi tiek realizēti ar SHA512 autentifikācijas hash un a 2048 bitu DHE-RSA atslēgu apmaiņa maksimālai drošībai.

Lietojumprogrammu saskarne un OS Saderība

Lietotnes interfeiss ir ļoti lietotājam draudzīgs, un VPN var tikt izslēgts vai izslēgts dažu sekunžu laikā, Surfshark ir pieejams dažādos aromātos, ieskaitot macOS, Linux, Windows, iOS, Android, Xbox, PlayStation, Fire TV un Apple TV..

Surfshark VPN saderīga OS

Interneta lietotāji, kuri pieturās pie pārlūka Google Chrome un Firefox, var instalēt Surfshark paplašinājumu, taču viņiem jāpatur prātā, ka viņu aizsardzība būtu tikai šīm lietotnēm. Lai pārlūkošana būtu drošāka, Surfshark vienmēr ir labāk instalēt kā operētājsistēmas lietotni vai, vēl labāk, tieši maršrutētājā..

Surfshark piedāvā maršrutētāja saderību ar šādu programmaparatūru:

 • DD-WRT programmaparatūra
 • Tomātu programmaparatūra
 • Asus programmaparatūra

Ja jums ir nepieciešama palīdzība uzstādīšanā, skatiet viņu rokasgrāmatu: Kā iestatīt maršrutētāju ar Surfshark.

Uzlabotās Surfshark iespējas

Bez pienācīgas datu šifrēšanas pat mājas drošības sistēmu vai paroļu pārvaldnieku var padarīt bezjēdzīgu.

Par laimi, Surfshark šifrēšanas protokoli seko AES 256 bitu Galois / Counter Mode, kas nozīmē, ka pat tad, ja ASV Nacionālās drošības aģentūra izdarīs uzbrukumu jūsu datoram, tas viņu tehniķiem prasīs diezgan lielu Dažu gadu desmitu superdatoru lietošana, lai atšifrētu datus, kurus viņi pārtvēra.

Surfshark funkcijas

Līdztekus uzlabotajai Surfshark šifrēšanai šis VPN risinājums piedāvā arī daudzas citas uzlabotas funkcijas:

 • MultiHop režīms, kas lietotājiem būtībā ļauj izveidot savienojumu caur vairākām servera vietām vienlaikus. Tas ir ļoti noderīgi politiskajiem emuāru autoriem un izmeklēšanas žurnālistiem, kuriem ir jāslēpj viņu digitālais pēdas nospiedums, lai aizsargātu tirdzniecību un avotu identitāti..
 • Maskēšanās režīms slēps visas VPN darbības no jūsu interneta pakalpojumu sniedzējiem. Tas nozīmē, ka neviens neuzzina, ka jūs vispirms izmantojat VPN. Kamuflāžas režīms ir īpaši noderīgs Amerikas Savienotajās Valstīs, kur tiesībaizsardzības aģentūras un korporatīvās juridiskās komandas pastāvīgi krāpj ISP, lai iegūtu informāciju par lietotājiem, kuri izveido savienojumu caur VPN.
 • NoBorders režīms ir funkcijas lietotājiem, kuru vienīgā cerība piekļūt internetam ir caur ierobežojošu tīklu; tas bieži notiek ĶTR un dažās Tuvo Austrumu jurisdikcijās, kur NoBorders režīms tiek stingri mudināts.
 • CleanWeb ir pārlūkošanas režīms, kas bloķē reklāmas, izsekošanas sīkfailus un ļaunprātīgu JavaScript kodu, kura mērķis ir tikai izsekot interneta lietotāju uzvedību tiešsaistē.
 • Baltais saraksts ļauj atlasīt noteiktas vietnes, kurām vajadzētu piekļūt ārpus VPN sfēras; piemēram, jūs, iespējams, nevēlaties sākt internetbankas sesiju, kad ir izveidots savienojums ar krievu serveri, ja vien neesat paziņojis bankai, ka dažas dienas brauksit uz Maskavu. Kad esat ievietojis vietrāžus URL baltajā sarakstā, jums nevajadzēs izslēgt Surfshark; tomēr ir arī funkcija “izslēgt slēdzi”, lai pilnībā atvienotos no interneta tikai ar klikšķi vai pieskārienu, ja rodas drošības problēmas.

Neatkarīgi auditi var nebūt funkcijas, kas patur prātā galalietotāju funkcionalitāti, taču tām ir liela nozīme abonentiem miera garantēšanā. Ne visi VPN risinājumu nodrošinātāji iesniegs neatkarīgu auditu, kurā tiks dublēti mārketinga pieprasījumi par DNS vai IP adreses nenopludināšanu, taču Surfshark ir veicis šo darbību.

Neatkarīga audita iziešana ir spēcīga zīme, ka tas ir uzņēmums, kurš plāno turpināt uzņēmējdarbību pēc iespējas ilgāk, un tas ir vēl viens iemesls, kāpēc Surfshark ir VPN pilsētas runas 2020. gadā..

Neierobežota VPN piekļuve visām jūsu ierīcēm

Šī ir īpaša iezīme, kas, iespējams, ir radījusi ievērojamu Surfshark uzlabojumu, neskatoties uz samērā īso laiku VPN tirgū. Iesākums 2019. gada maijā, ierīču skaitam, kurā varat instalēt Surfshark, nav ierobežojumu.

Ja jums ir Sony PlayStation, MacBook, Android viedtālrunis, iPad, Apple TV un Windows PC, tos visus var iekļaut Surfshark abonementā..

Surfshark daudzplatformu lietotāja saskarne

Ja visas jūsu ierīces savienojas ar to pašu Wi-Fi tīklu jūsu mājās, tās var aizsargāt, maršrutētājā instalējot Surfshark, taču šifrētu un drošu savienojumu skaitam nebūs ierobežojumu..

Pat vispopulārākie un vismodernākie VPN risinājumi tirgū ierobežos ierīču savienojumu skaitu, taču šajā sakarā Surfshark ir nolēmis iet citā virzienā..

Tikai laiks rādīs, vai šī funkcija tiks piedāvāta arī turpmāk; cerams, ka tā būs vai vismaz agri abonenti būs vectēvi, kas būtu jauks žests. Pagaidām, satvert ilgtermiņa Surfshark abonementu būtu saprātīga iespēja ja vēlaties aizsargāt daudzas ierīces.

Failu koplietošana un straumēm

Atkal jurisdikcijas izvēle ir faktors, kas nosaka, vai VPN pakalpojumu sniedzējs var droši ignorēt informācijas pieprasījumus par lietotājiem, kuri izmanto vienādranga failu apmaiņas tīklus vai tādas programmas kā BitTorrent.

Ja jums ir bažas, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs uztraucas par straumēm (kas Kanādā diemžēl ir diezgan izplatīts), noteikti aktivizējiet Baltā saraksta funkcija, lai paslēptu jūsu VPN nospiedumu.

Surfshark lepojas Vairāk nekā 800 apkalpo, kas ir optimizēti P2P failu apmaiņai un straumēm 50 dažādās valstīs, kas atrodas 6 dažādos kontinentos. Jūs varat baudīt failu lejupielādi un kopīgošanu, kamēr tos aizsargā viņu privātais DNS pakalpojums un iebūvētā aizsardzības pret noplūdēm tehnoloģija.

vpn aizsardzības shēma

Jāatzīmē arī, ka Lielbritānijas Virdžīnu salās nav likumu, kas būtu līdzīgi Apvienotās Karalistes Izmeklēšanas pilnvaru likumprojektam, kas nozīmē, ka Surfshark klientu darbības uzraudzība būtu likumdevēja apvainojums pat gadījumos, kad interneta lietotāji koplieto digitālo failus.

Būtībā nav likumu, kas pieprasītu klientu aktivitātes. Pat ja tāds ir, to tehnoloģijās ir iebūvēti drošības pasākumi. Jūs droši pārlūkojat jebkuru torrent vietni un lejupielādējat nepieciešamo failu.

Netflix un HBO straumēšana

Laikā, kad televīzijas tīkli pārdomā savus biznesa modeļus un stratēģijas, lai izturētu digitālo video straumēšanas revolūciju, tādi uzņēmumi kā HBO, šķiet, dara visu pareizi.

Viena no visvairāk straumētajām sērijām oriģinālo kabeļprogrammu laikmetā ir bijusi “Troņu spēle”, un šī vardarbīgā fantāzijas stāsta pēdējā sezona ir piesaistījusi vairāk nekā miljardu skatītāju no visas pasaules..

Surfshark NetflixPieņemsim, ka abonējat daudzkanālu HBO kabeļu paketi mājās Ziemeļdakotā; tas dos jums piekļuvi HBO GO, bet, ja jūs ceļojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, jūs varat būt pārsteigts, uzzinot, ka dažās valstīs tīmekļa lietotne tiek bloķēta, vai arī video katalogā nav daudz programmu piemēram, visā pasaulē slavenā “Troņu spēle”.

Ja esat abonējis Surfshark VPN, “Troņu spēles” pēdējo epizožu izlaišana vai iepriekšējo sezonu sasniegšana nav tas, par ko jums jāuztraucas. Kopā ar HBO Surfshark patlaban tiek uzskatīts par vienu no labākajiem VPN arī Netflix.

Jāatzīmē, ka, tā kā Surfshark darbojas tikai dažus mēnešus, savienojoties ar Netflix US, mums nav radušās nekādas problēmas. Šķiet, ka Netflix nav spējis uzlauzt viņu tehnoloģiju ģeogrāfisko bloku apiešanai. Tāpat kā jebkas, tikai laiks rādīs, vai tas ilgs. Bet līdz šim straumēšana ir notikusi bez traucējumiem.

Mežizstrādes politika

Tas ir diezgan atvieglojums šādam jaunam VPN uzņēmumam sākt darbu uz pareizā ceļa. Kaut arī vairums VPN pakalpojumu sniedzēju reģistrē jūsu lietojumu, vēsturi un jūsu apmeklētās vietnes, Surfshark izceļas ar paketi un neveic IP adreses reģistrēšanu, pārlūkošanas vēsture, sesijas informācija, izmantotais joslas platums, savienojuma laika zīmogi, tīkla trafiks un citi lietotāja dati.

Surfshark privātuma politika

Surfshark cenu noteikšana

Runājot par abonēšanas cenām, šobrīd tas ir ļoti saprātīgi, jo tas ir salīdzinoši jauns pakalpojums, tāpēc jūs varētu vēlēties izmantot ievada līmeņa cenas tagad.

Jūs varat abonēt tik zemas kā USD 1,99 mēnesī ja jūs pierakstāties uz 2 gadu plānu, kas šobrīd ir Visu VPN sniedzēju lētākais 2 gadu plāns.

Surfshark cenas

Kad maksājums ir apstrādāts un pabeigts, varat turpināt instalēt Surfshark visās ierīcēs, kuras vēlaties aizsargāt. Uzņēmums pat piedāvā 30 dienu garantiju, kas nozīmē, ka jūsu maksājums var tikt atmaksāts, ja neesat apmierināts ar pakalpojumu.

Surfshark klientu apkalpošana

Surfshark klientu atbalstsRunājot par klientu apkalpošanu, jūsu labākais risinājums ir tiešraides Čats, kas tiek piedāvāts dažādās valodās, lai gan šķiet, ka lielāko daļu laika ir pieejams vairāk angļu un spāņu valodā runājošu personu. Tūlītēja e-pasta atbalsts var būt neatbilstība vai neatbilstība, un tas ir saprotams, jo šķiet, ka tik daudz cilvēku šajās dienās dod priekšroku tiešajai tērzēšanai.

Lai iegūtu Surfshark, jums nav jābūt lietpratīgam; Ja jums ir jautājumi, iespējams, jūs atradīsit atbildes uz dažādām apmācībām un anketām uz BUJ, ko Surfshark piedāvā savā vietnē.

Noslēguma domas

surfshark logo

Surfshark apkārtējo hype var papildināt ar daudzajām funkcijām. Nav šaubu, ka Surfshark ir iznācis no būra, kurš ir gatavs uzņemt milzīgu kodumu no augošā VPN tirgus, un tam ir sevi pozicionēja kā lielu zivi, bet daži lietotāji ir ziņojuši par mainīgu ātrumu.

Ņemiet vērā: ja jūs izvēlaties serveri, kas atrodas pusceļā visā pasaulē, jūsu pārlūkošanas pieredzei noteikti ir jāatstāj trāpījums. Ja jūs savienojat Slingbox, lai tiešraidē uztvertu HBO šovu uz Ņujorkas servera, vienlaikus divas NBA komandas iesaistās izslēgšanas spēļu spēlē, jums nevajadzētu gaidīt ātrāko pārlūkošanas sesiju.. 

Visticamāk, ka Surfshark serveri apstrādā lielu trafiku, viņiem pašlaik nav tik daudz serveru kā izveidotajam VPN, piemēram, NordVPN, lai gan to serveru skaits pēdējos mēnešos ir pieaudzis par vairāk nekā 50%. Šādā tempā viņi, iespējams, pieķersies Nord un Express pirms gada beigām.

Atšķirībā no citiem VPN risinājumiem, kas ir īpaši vērsti uz lieliem BitTorrent lietotājiem, politiskiem aktīvistiem vai spēlētājiem, kuri vēlas noslēpumu saglabāt, Surfshark mērķis ir izpatikt visiem lietotājiem.

Uzņēmums min dažādus lietošanas gadījumus, tostarp:

 • Identitātes zādzību novēršana
 • Droša publisko Wi-Fi tīklāju izmantošana
 • Drošas internetbankas sesijas
 • Netflix atbloķēšana
 • Pārlūkošanas ierobežojumu apiešana
 • Kriptovalūtas tirdzniecības sesiju drošība
 • Izvairieties no interneta cenzūras
 • Aizsargāt politisko runu

Kā mēs parādījām šajā pārskatā, ir skaidrs, ka Surfshark nodrošina lielu vērtību par pārsteidzošām cenām. Lai kādi būtu jūsu iemesli VPN iegūšanai – mocīšana, Netflix vai HBO atbloķēšana, lielākas brīvības iegūšana tiešsaistē, atbloķējot ģeogrāfiski ierobežotas vietnes vai aizsargājot jūsu privātumu no iespējamiem uzbrukumiem – mēs iesakām Surfshark kā labu budžeta VPN. Noklikšķiniet šeit, lai saņemtu jaunākās atlaides Surfshark VPN plāniem šodien.

BUJ

J: Vai es varu izmēģināt Surfshark bez maksas?

A: Atkarībā no tā, kur atrodaties, meklējot Surfshark bezmaksas VPN izmēģinājumu, reklāma var būt laba 30 dienas. Ja šis jaukais piedāvājums tiks attiecināts arī uz jums, visas funkcijas tiks iespējotas jūsu novērtēšanai.

J: Kā es varu zināt, ka Surfshark var uzticēties?

A: Ordera kanārijputniņš, jurisdikcijas izvēle un neatkarīgas revīzijas jums pateiks, ka šis ir VPN pakalpojumu sniedzējs, kurš rūpējas par drošību, un tas ir tas, kas šajā biznesa segmentā patiešām ir svarīgs. Katram lietotājam, kurš vēlas atbloķēt Netflix, ir daudz citu, kas uztraucas par drošu pārlūkošanu, un šī ir klientu bāze, uz kuru Surfshark mēģina atsaukties.

J: Vai es varu izmantot Surfshark manā maršrutētājā?

A: Kamēr maršrutētājs atbalsta OpenVPN protokolu, jums vajadzētu būt iespējai tajā instalēt Surfshark. Uzņēmuma sniegtās konsultācijas par trim populārākajiem maršrutētājiem ir viegli saprotamas un ievērojamas.

J: Vai Surfshark ir drošāks nekā ExpressVPN?

A: Abas kompānijas piedāvā interesantas drošības funkcijas, taču Surfshark izvēlas neatkarīgas revīzijas, kas šajā ziņā tai dod virsroku. Varat izmantot abu VPN pakalpojumu sniedzēju bezmaksas izmēģinājuma piedāvājumus, pārbaudīt tos ar VoIP lietotnēm, piemēram, Skype, un noteikt, vai tie noplūda jūsu IP adresi. Pat ja izrādās, ka abos VPN nav noplūžu, tikai Surfshark to var apliecināt ar neatkarīgu revīziju palīdzību.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me