Огляд VPN TunnelBear (2020)

Канадський постачальник VPN, TunnelBear пропонує деякі досить надійні послуги.


Їм не вистачає деяких вдосконалених функцій, якими можуть похвалитися інші компанії, але їх основні пропозиції, як правило, досить хороші для користувачів, які тільки знайомляться зі світом VPN.

тунель логотип

На жаль, їхні послуги не виступив особливо добре в швидкості тестування, факт, який, ймовірно, може стримувати більш досконалих користувачів. Компанія пропонує “безкоштовний” план, і це дає потенційним клієнтам хорошу можливість взяти послугу для пробного запуску, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

Райан Дочук і Даніель Кальдор заснована TunnelBear в 2011 році. Обидва мають широкий досвід роботи із технологіями стартапів, що дає їм необхідні знання та досвід, щоб запропонувати гідну послугу VPN. У чомусь їм це вдалося.

TunnelBear примітний своєю послідовною тематизацією. Графіка та термінологія ведмедів (один з їх пакетів відомий як “Grizzly”) на диво привабливі, не набридаючи..

Відповідно, інтерфейс TunnelBear дуже цікавий для перегляду та досить зручний у порівнянні з пропозиціями інших компаній, які, як правило, ускладнюють питання або забезпечують більш стерильну робочу область. Навіть люди, які раніше не використовували VPN, зможуть орієнтуватися по конфігураціях та з’єднатися з невеликими труднощами.

Нещодавно TunnelBear придбав відомий американський провайдер кібербезпеки McAfee. Компанія має штаб-квартиру в Торонто, і це поєднання власника США та штабу в Канаді може створити: червоний прапор для багатьох потенційних клієнтів VPN.

Як компанія, що базується в Торонто, може стати проблемою для канадців? Дозволь пояснити…

Це тому, що і Канада, і США є членами мережі “П’ять очей” – міжнародного альянсу з безпеки, який також включає Великобританію, Австралію та Нову Зеландію. Нації-члени «П’яти очей» легко обмінюються інформацією між собою.

Значна частина цієї інформації є придбані в рамках нагляду та інших видів шпигунської діяльності здійснюються агентами однієї країни-члена, яка працює в іншій. Це дозволяє їм обійти будь-які місцеві закони, які звичайно заважали б урядам шпигувати за власними громадянами без належної процедури.

Вектор спостереження очейКожна з цих країн прийняла закони про збереження даних, вимагаючи від певних компаній, як-от постачальників VPN, вести облік того, що роблять їх клієнти в Інтернеті. У розпал розслідування вони можуть вимагати цих записів у постачальника VPN.

Оскільки сенс отримання VPN полягає в збереженні конфіденційності та анонімності в Інтернеті, що пов’язано з цим, випливає, що клієнти не хочуть, щоб їх постачальник VPN підтримував будь-які вичерпні дані щодо того, що вони роблять в онлайн-світі.

З власником США та штабом Канади, це зрозуміло TunnelBear законодавчо зобов’язаний підтримувати більше записів ніж постачальник VPN, який має штаб-квартиру в країні, яка знаходиться за межами основних мереж спостереження. Якщо ваша ціль – ціла конфіденційність – це TunnelBear ні постачальник VPN для вас.

Огляд TunnelBear

Особливості інформації
Корисність:Легко
Політика ведення журналів:Відсутня реєстрація
Розмір сервера:1000 ++ серверів
Розподіл сервера:20 країн
Підтримка:Білетна система
Торрент:Не дозволено
Потокове передавання:Обмежений
Протокол VPN та шифрування:OpenVPN і IPSec / IKEv2; 256-бітове шифрування AES
Штаб-квартира:Канада
Ціна:$ 4,99 / місяць
Офіційний веб-сайт:https://www.tunnelbear.com/

Безпека та шифрування

TunnelBear виконує гідну роботу із забезпечення безпеки, безпеки та анонімності клієнтів у світі. Протокол OpenVPN доступний для всіх клієнтів, що працюють на Mac, Windows та Android пристроях. Ті, хто працює на iOS, використовують IPSec / IKEv2. Користувачам Linux поки що не пощастило з TunnelBear. Можливо, пристрої Linux згодом будуть додані до лінійки компанії.

Обидва протоколи, які використовує TunnelBear, є галузевими стандартами, тобто вони пропонують найкращий у безпеці, який зараз доступний. Більш досконалих користувачів може турбувати відсутність інших варіантів, але з пропозиціями OpenVPN та IPSec / IKEv2 більшість людей повинні бути задоволені.

таблиця шифрування тунелів

Додатково, TunnelBear використовує 256-бітове шифрування AES. Цей метод шифрування використовується військовими та урядовими організаціями у всьому світі, тому він, безумовно, надійний для особистого використання.

TunnelBear пропонує додаткові функції, розроблені для захисту клієнтів під час їх роботи в Інтернеті. Одним із таких є а вбити перемикач. По суті, ця функція припиняє сеанс перегляду, коли служба VPN несподівано стає недоступною.

Служби VPN, які не мають цієї функції, залишають вас вразливими до сторонніх очей. Однак користувачі не повинні нехтувати тим, що перемикач на вбивство TunnelBear не є функцією за замовчуванням. Його потрібно ввімкнути для роботи.

Як і деякі більш складні VPN-провайдери, TunnelBear пропонує додаткову функцію обфускування для тих користувачів, які пильно приховують свою діяльність в Інтернеті. Це особливо корисна і необхідна особливість для людей, які живуть при репресивних урядах, які суворо обмежують доступ до Інтернету та стягують суворі штрафи для тих, хто заперечує ці межі. Цю функцію можна ввімкнути в налаштуваннях безпеки. Він доступний лише людям під керуванням Windows, Mac OS та Android.

Чудово, що TunnelBear робить ці додаткові функції безпеки доступними для користувачів. Однак це роблять і інші постачальники VPN, які пропонують кращу швидкість та продуктивність за розумною ціною, як-от Surfshark.

Місцезнаходження сервера TunnelBear

глобальне місцезнаходження сервера тунелівЦе сфера, в якій TunnelBear потрібно зосередити більше своїх зусиль. Наразі вони можуть похвалитися серверами у 20 країнах. Багато головних гравців представлені такими як Канада, США, Велика Британія, Австралія, Японія, Індія і Сінгапур.

Насправді вони охоплюють західні Європа і Північ Америка досить добре, але в інших регіонах спостерігається відсутність серверів. Бразилія – ​​єдина південноамериканська країна, яка внесла цей список, і в Африці чи на Близькому Сході немає представництва.

Тим не менш, люди, які живуть у місцях, де TunnelBear має сервери, будуть раді це знати компанія може похвалитися приблизно 1000 серверами. Це досить хороше число, що означає, що користувачі мають більше пропускної здатності, і це повинно перевести до кращої швидкості передачі даних. У порівнянні з кращими постачальниками VPN, пропозиції TunnelBear виглядають досить тонкими.

Якщо TunnelBear мав кращу різноманітність місцеположення, ви б могли краще підробляти своє місцезнаходження. Це також поліпшить ваші шанси знайти сервер, який знаходиться поблизу, де ви знаходитесь, що має забезпечити швидкість завантаження та завантаження..

Кожен, хто живе за межами Північної Америки, Європи чи частин Азії можливо, краще шукати VPN в іншому місці. Наприклад, NordVPN має понад 5000 серверів, розкинутих майже в 100 країнах.

Використання BitTorrent або P2P з TunnelBear

вектор обміну файламиЛюди, які перевірили TunnelBear деякий час тому і вирішили проти реєстрації на послугу, можуть бути приємно здивовані, дізнавшись, що компанія змінила свою позицію щодо торрентів та спільного використання файлів P2P. Хоча ці заходи раніше були заборонені TunnelBear, їх тепер дозволено.

Однак у своїй політиці компанія дає зрозуміти, що порушує закони про авторські права залишається забороненою діяльністю для користувачів їх послуг. Якщо ви в основному запускаєте Інтернет для обміну файлами або завантаження торентів, можливо, було б розумно перевірити наші огляди VPN, щоб побачити, які постачальники послуг мають спеціально створені сервери для цих заходів.

Ще одна хороша новина – це те TunnelBear тепер сумісний з TOR. Маршрутизатор Onion надає користувачам ще один рівень безпеки в онлайн-світі. Раніше не можна було використовувати TOR та TunnelBear разом, і ця модифікація є бажаною для тих, хто пильно ставиться до конфіденційності.

Крім того, якщо ви дуже сподіваєтесь, що VPN дозволить вам насолоджуватися Netflix, то вам слід поглянути в іншому місці. Netflix серйозно покращує свою гру, коли справа доходить до блокування користувачів, які передають потоковий протокол через VPN. Тестування показало, що перегляд Netflix під час активного TunnelBear є практично неможливо.

Результати тестування швидкості TunnelBear

Тести на швидкість передачі даних за допомогою TunnelBear дав невтішні результати. Загальноприйнято розуміти, що використання будь-якого VPN повинно трохи уповільнити веб-трафік. Однак, здається, деякі топ-VPN майже не впливають на швидкість передачі даних. Це не так з TunnelBear.

Під час входу на сервер у Нью-Йорку, тестування дало результати 33,38 Мбіт / с для завантаження та 15,04 Мбіт / с для завантажень. Це навряд чи вражає Насправді, якби швидкість вашого веб-трафіку була постійно такою повільною, ви б провели онлайн-життя у вічних розчаруваннях.

Все було лише трохи краще при підключенні до сервера в Амстердамі. Завантаження 52,26 Мбіт / с і 27,20 Мбіт / с досі не мають високоякісних VPN.

результат тунельної швидкості руху

Підключення до сервера в Лондоні дало дещо повільніші результати. Середнє завантаження 50,10 Мбіт / с і середнє завантаження 48,36 Мбіт / с не точно дають TunnelBear будь-які права на хвастощі.

Однак найгучніша вистава вийшла із сервера в Гонконзі. Зі швидкістю завантаження всього 7,54 Мбіт / с та швидкістю завантаження дивовижних 2,63 Мбіт / с потрібні б дні для виконання звичайних онлайн-завдань.

Якщо ви вимагаєте відмінні швидкості передачі даних, коли ви перебуваєте в мережі, вам слід зв’язатися з іншим постачальником VPN.

Політика ведення журналу TunnelBear

Як і багато постачальників VPN, Tunnel Bear рекламує політику “без реєстрації”. Однак для власника США та штабу в Канаді це не може бути правдою. Читаючи політику конфіденційності компанії, видно, що компанія, ймовірно, відслідковує набагато більше даних, ніж хотіли б багато користувачів.

Політика конфіденційності та стандарти ведення журналу TunnelBear не особливо кричущі. Вони чітко заявляють, що компанія не веде записи про те, які IP-адреси відвідують їх веб-сайт або навіть IP-адреси, які відвідують користувачі під час служби.

DNS-запити аналогічно є приватними. Інтернет-сервіси, веб-сайти чи програми, до яких користувачі отримують доступ під час підключення до VPN, TunnelBear не реєструють.

політика реєстрації тунельних каналів

Тим не менш, важливо зазначити, що вони ведуть облік персональної інформації кожного користувача. Сюди входить операційна система, що використовується клієнтом, а також їх ім’я, адреса електронної пошти та останні чотири цифри кредитної картки, які вони використовують для цілей виставлення рахунків. Зберігаються записи про те, скільки даних використовують окремі клієнти.

Загалом, це досить багато інформації, що зберігається в одному місці. TunnelBear, ймовірно, має належну безпеку, але якщо ви дуже чутливі до захисту вашої особистої інформації, ви можете розглянути службу VPN, яка дозволяє залишатися повністю анонімною та пропонує можливість оплати анонімним методом, як подарункові картки.

Варіанти цін на TunnelBear

На відміну від багатьох інших VPN-компаній, TunnelBear дозволить вам безкоштовно користуватися їх послугами. Насправді, якщо ви відчуваєте потребу лише захищати свою безпеку в Інтернеті для деяких своїх заходів, то пакет «Маленький», який нічого не коштує, може вам добре підійти..

Майте на увазі, що в цьому плані ви отримуєте лише 500 Мб даних на місяць. Для більшості користувачів це просто недостатньо даних для їх продовження. Тому не забудьте спочатку перевірити безкоштовний план, перш ніж отримати всі гризли.

тунельне ціноутворення

Люди, які хочуть платити щомісяця, можуть вибрати план «Гігант». За $ 9,99 на місяць вони отримують необмежену кількість даних. Однак TunnelBear зазначає, що найпопулярнішим їх планом є Грізлі. Цей пакет вимагає, щоб ви заплатили за рік послуги заздалегідь. Ціна виявляється лише п’ять доларів на місяць, що не є поганою справою, якщо ви задоволені швидкістю передачі даних та безпекою, яку забезпечує TunnelBear.

TunnelBear не пропонує стільки варіантів оплати, скільки інші постачальники VPN. Крім більшості основних кредитних карток, вони також приймають біткойн. Ви не можете розплачуватися роздрібними подарунковими картками, як це можливо, у деяких великих постачальників.

Рекомендується TunnelBear?

тунель логотип

Низько повільні темпи передачі даних TunnelBear означають, що це так не рекомендована послуга VPN. Крім того, їх серверна мережа залишається дещо розчаруванням, оскільки багато областей світу, які справді потребують надійної послуги VPN, взагалі не представлені. Ця обмежена мережа додатково ускладнює користувачам адекватний підробляти своє місцезнаходження.

Приємно, що TunnelBear дозволяє вам спробувати їх послугу безкоштовно. Однак у нього просто немає потужної серверної мережі та швидкості передачі даних, яку пропонують такі конкуренти Surfshark або NordVPN. Якщо ви вирішили досягти найкращої продуктивності у своїй системі, то дуже важливо співпрацювати з найкращим постачальником VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me