TunnelBear VPN pārskats (2020)

Kanādā bāzēts VPN sniedzējs TunnelBear piedāvā dažus diezgan stabilus pakalpojumus.


Viņiem trūkst dažu uzlaboto funkciju, ar kurām var lepoties citi uzņēmumi, taču to pamata piedāvājums parasti ir pietiekami labs lietotājiem, kuri tikai iepazīstas ar VPN pasauli..

tunelbārda logotips

Diemžēl viņu pakalpojumi neveicās īpaši labi ātruma pārbaudē, fakts, kas, iespējams, atturēs sarežģītākus lietotājus. Uzņēmums patiešām piedāvā “bezmaksas” plānu, un tas potenciālajiem klientiem dod labu iespēju izmantot pakalpojumu izmēģinājuma braucienam pirms apņemšanās.

Raiens Dočuks un Daniels Kaldors 2011. gadā nodibināja TunnelBear. Abiem ir plaša pieredze jaunu tehnoloģiju izveidē, kas viņiem sniedz nepieciešamās zināšanas un pieredzi, lai piedāvātu pienācīgu VPN pakalpojumu. Dažos veidos viņiem tas izdevās.

TunnelBear ir ievērojams ar konsekventu to izmantošanu. Lāču grafika un terminoloģija (viens no to iesaiņojumiem ir pazīstams kā “Grizzly”) ir pārsteidzoši patīkami, un tie nenogurdina.

Tādējādi TunnelBear saskarni ir diezgan jautri aplūkot, un tā ir diezgan draudzīga lietotājam, salīdzinot ar citu uzņēmumu piedāvājumiem, kuriem ir tendence sarežģīt lietas vai nodrošināt sterilāku darba vietu. Pat cilvēki, kuri VPN nav izmantojuši, visticamāk, varēs pārvietoties konfigurācijās un nodibināt savienojumu ar nelielām grūtībām.

Nesen TunnelBear iegādājās pazīstamais ASV kiberdrošības nodrošinātājs Makfefs. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Toronto, un šāda ASV īpašnieka un Kanādas galvenā biroja kombinācija var izraisīt sarkans karogs daudziem potenciālajiem VPN klientiem.

Kā Toronto bāzēts uzņēmums varētu būt jautājums kanādiešiem? Ļauj man paskaidrot…

Tas notiek tāpēc, ka gan Kanāda, gan ASV ir dalībnieces tīklā Five Eyes – starptautiskā drošības aliansē, kurā ietilpst arī Lielbritānija, Austrālija un Jaunzēlande. Piecu acu dalībvalstis viegli dalās ar informāciju savā starpā.

Liela daļa šīs informācijas ir ko iegūst novērošanas un citu spiegošanas veida darbību rezultātā veic vienas dalībvalsts pārstāvji, kas strādā citā. Tas viņiem ļauj apiet visus vietējos likumus, kas parasti liedz valdībām spiegot saviem pilsoņiem bez pienācīgas procedūras.

Acu novērošanas vektorsKatra no šīm valstīm ir pieņēmusi likumus par datu saglabāšanu, pieprasot noteiktiem uzņēmumiem, piemēram, VPN pakalpojumu sniedzējiem, veikt uzskaiti par to, ko viņu klienti dara tiešsaistē. Izmeklēšanas laikā viņi var pieprasīt šos ierakstus no VPN sniedzēja.

Tā kā vissvarīgākais VPN iegūšanas mērķis ir saglabāt privātumu un ar to saistīto tiešsaistes anonimitāti, no tā izriet, ka klienti nevēlas, lai viņu VPN sniedzējs uzturētu visaptverošus datus par to, ko viņi dara tiešsaistes pasaulē..

Ar ASV īpašnieku un Kanādas galveno mītni, tas ir skaidrs TunnelBear ir juridiski noteikts pienākums uzturēt vairāk ierakstu nekā VPN sniedzējs, kura galvenā mītne atrodas valstī, kas atrodas ārpus galvenajiem uzraudzības tīkliem. Ja pilnīga konfidencialitāte ir jūsu mērķis, tad TunnelBear ir VPN nodrošinātājs jums.

TunelBear pārskats

FeaturesInformation
Izmantojamība:Vienkārši
Mežizstrādes politika:Nav mežizstrādes
Servera lielums:1000 ++ serveru
Serveru izplatīšana:20 valstis
Atbalsts:Biļešu sistēma
Kārdinošs:Nav atļauts
Straumēšana:Ierobežots
VPN protokols un šifrēšana:OpenVPN un IPSec / IKEv2; 256 bitu AES šifrēšana
Galvenā mītne:Kanāda
Cena:Mēnesī 4,99 USD
Oficiālā mājas lapa:https://www.tunnelbear.com/

Drošība un šifrēšana

TunnelBear veic pienācīgu darbu, nodrošinot klientus drošībā un drošībā tiešsaistes vidē. OpenVPN protokols ir pieejams visiem klientiem, kuri darbojas ar Mac, Windows un Android ierīcēm. Tie, kas darbojas ar iOS, izmanto IPSec / IKEv2. Linux lietotājiem pagaidām nav paveicies ar TunnelBear. Iespējams, ka Linux ierīces vēlāk tiks pievienotas uzņēmuma izvēlei.

Abi protokoli, kurus izmanto TunnelBear, ir nozares standarti, kas nozīmē, ka tie nodrošina vislabākā drošība, kāda šobrīd ir pieejama. Sarežģītākus lietotājus var satraukt citu iespēju trūkums, taču, piedāvājot gan OpenVPN, gan IPSec / IKEv2, lielākajai daļai cilvēku vajadzētu būt apmierinātiem..

tunelbear šifrēšanas tabula

Papildus, TunnelBear izmanto AES 256 bitu šifrēšanu. Šo šifrēšanas metodi izmanto militārās un valdības organizācijas visā pasaulē, tāpēc tā noteikti ir uzticama personīgai lietošanai.

TunnelBear piedāvā citas funkcijas, kas paredzētas klientu aizsardzībai, kamēr viņi ir tiešsaistē. Viens no tiem ir a avārijas poga. Būtībā šī funkcija pārtrauc pārlūkošanas sesiju ikreiz, kad VPN pakalpojums negaidīti kļūst nepieejams.

VPN pakalpojumi, kuriem nav šīs funkcijas, atstāj jūs neaizsargātus no ziņkārīgo acīm. Tomēr lietotājiem nevajadzētu aizmirst par to, ka TunnelBear slēdzis nav noklusējuma funkcija. Lai to darbinātu, tas ir jāieslēdz.

Tāpat kā daži no sarežģītākajiem VPN nodrošinātājiem, TunnelBear piedāvā papildu apmulsināšanas funkciju lietotājiem, kuri modri noslēpj savas tiešsaistes aktivitātes. Šī ir īpaši noderīga un nepieciešama īpašība cilvēkiem, kas dzīvo zem represīvām valdībām, kas stingri ierobežo piekļuvi internetam un piemēro smagus sodus tiem, kas neievēro šīs robežas. Šo funkciju var ieslēgt drošības iestatījumos. Tas ir pieejams tikai cilvēkiem, kas darbojas ar Windows, Mac OS un Android.

Ir lieliski, ka TunnelBear padara šos papildu drošības elementus pieejamus lietotājiem. Tomēr to dara arī citi VPN pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Surfshark, kas piedāvā labāku ātrumu un veiktspēju par saprātīgu cenu.

TunnelBear’s Server Locations

tunelbear servera atrašanās vieta visā pasaulēŠī ir joma, kurā TunnelBear jāpievērš lielāka uzmanība. Pašlaik viņi lepojas ar serveriem 20 valstīs. Tiek pārstāvēti daudzi galvenie spēlētāji, piemēram, Kanāda, ASV, Apvienotā Karaliste, Austrālija, Japāna, Indija un Singapūra.

Patiesībā tie aptver rietumu daļu Eiropa un Ziemeļi Amerika diezgan labi, bet citos reģionos trūkst serveru. Brazīlija ir vienīgā Dienvidamerikas valsts, kas sastādījusi sarakstu, un Āfrikā vai Tuvajos Austrumos nav pārstāvniecības.

Tomēr cilvēki, kas dzīvo vietās, kur TunnelBear ir serveri, to priecāsies uzzināt uzņēmums lepojas ar aptuveni 1000 serveriem. Tas ir diezgan labs skaitlis, kas nozīmē, ka lietotājiem ir vairāk joslas platuma, lai apietu, un tas nozīmē, ka datu pārsūtīšanas ātrums ir lielāks. Salīdzinot ar labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, TunnelBear piedāvājums izskatās diezgan mazs.

Ja TunnelBear būtu labāka atrašanās vietas dažādība, jūs varētu labāk sabojāt savu atrašanās vietu. Tas arī uzlabotu jūsu iespējas atrast serveri, kas atrodas gandrīz tuvu tam, kur atrodaties, kam vajadzētu nodrošināt ātrāku augšupielādes un lejupielādes ātrumu.

Ikviens, kurš dzīvo ārpus Ziemeļamerikas, Eiropas vai Āzijas daļām, to darītu droši vien labāk meklēt VPN citur. Piemēram, NordVPN ir vairāk nekā 5000 serveru, kas izvietoti gandrīz 100 valstīs.

Izmantojot BitTorrent vai P2P ar TunnelBear

failu koplietošanas vektorsCilvēki, kuri pirms kāda laika pārbaudīja TunnelBear un nolēma nepierakstīties pakalpojumā, var būt patīkami pārsteigti, uzzinot, ka uzņēmums ir mainījis viņu attieksmi pret straumēm un P2P failu apmaiņu. Kaut arī šīs darbības iepriekš bija aizliegusi TunnelBear, viņiem tagad ir atļauts.

Tomēr savā politikā uzņēmums skaidri norāda, ka tiek pārkāpti autortiesību likumi lietotājiem joprojām ir aizliegta darbība no viņu pakalpojumiem. Ja jūs galvenokārt izmantojaties tiešsaistē, lai koplietotu failus vai lejupielādētu straumēm, tad var būt prātīgi apskatīt mūsu VPN pārskatus, lai redzētu, kuriem pakalpojumu sniedzējiem ir serveri, kas šīm darbībām ir paredzēti..

Vēl viena laba ziņa ir tā TunnelBear tagad ir saderīgs ar TOR. Sīpolu maršrutētājs lietotājiem piešķir vēl vienu drošības līmeni tiešsaistes pasaulē. Iepriekš nebija iespējams izmantot TOR un TunnelBear kopā, un šī modifikācija ir laipni gaidīta tiem, kas modri reaģē uz privātumu.

Turklāt, ja jūs patiešām cerat, ka VPN ļaus jums izbaudīt Netflix, tad jums vajadzētu meklēt citur. Netflix nopietni izvērš viņu spēli, kad runa ir par to lietotāju bloķēšanu, kuri straumē, izmantojot VPN. Testēšana atklāja, ka Netflix skatīšanās, kamēr ir aktīvs TunnelBear, ir praktiski neiespējami.

TunnelBear ātruma testa rezultāti

Datu pārsūtīšanas ātruma testi ar TunnelBear deva neapmierinošus rezultātus. Parasti saprot, ka jebkura VPN lietošana nedaudz palēnina tīmekļa trafiku. Tomēr šķiet, ka daži no galvenajiem VPN gandrīz nemaz neietekmē datu pārsūtīšanas ātrumu. Tas nav gadījumā ar TunnelBear.

Piesakoties serverī Ņujorkā, testēšana deva rezultātu 33,38 Mbps lejupielādei un 15,04 Mbps augšupielādei. Tas diez vai ir iespaidīgi. Faktiski, ja jūsu tīmekļa trafika ātrums vienmēr bija tik lēns, tiešsaistes dzīvi jūs pavadāt nepārtrauktā vilšanās.

Lietas bija tikai nedaudz labākas izveidojot savienojumu ar serveri Amsterdamā. Augstas kvalitātes VPN joprojām nepārsniedz 52,26 Mb / s un 27,20 Mb / s lejupielādes.

rezultāts tunelbāros

Savienojums ar serveri Londonā deva nedaudz lēnākus rezultātus. Vidējā lejupielāde 50,10 Mb / s un vidējā augšupielāde 48,36 Mb / s precīzi nedod tunnelBear nekādas lielīšanās tiesības..

Tomēr visnepatīkamākais sniegums iznāca no servera Honkongā. Ja lejupielādes ātrums ir tikai 7,54 Mb / s un augšupielādes ātrums ir 1,63 Mb / s, parasto tiešsaistes uzdevumu veikšana prasītu vairākas dienas..

Ja tiešsaistē pieprasāt izcilus datu pārsūtīšanas ātrumus, jums vajadzētu sazināties ar citu VPN pakalpojumu sniedzēju.

TunnelBear reģistrēšanas politika

Tāpat kā daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji, Tunnel Bear reklamē politiku, kurā nav reģistrēta. Tomēr ar ASV īpašnieku un Kanādas galveno biroju tas, iespējams, nevar būt taisnība. Izlasot uzņēmuma privātuma politiku, atklājas, ka uzņēmums, iespējams, seko daudz vairāk datu, nekā daudzi lietotāji to vēlētos.

TunnelBear privātuma politika un žurnālu kārtošanas standarti nav īpaši drausmīgi. Viņi skaidri norāda, ka uzņēmums neveic uzskaiti par to, kuras IP adreses apmeklē viņu vietni, vai pat IP adreses, kuras lietotāji apmeklē, atrodoties pakalpojumā..

DNS vaicājumi tāpat ir privāti. Tiešsaistes pakalpojumus, vietnes vai lietotnes, kurām klienti piekļūst, kad ir izveidots savienojums ar VPN, TunnelBear nereģistrē.

tuneļveida mežizstrādes politika

Neskatoties uz to, ir svarīgi atzīmēt, ka viņi veic uzskaiti par katra lietotāja personisko informāciju. Tas ietver klienta izmantoto operētājsistēmu, kā arī viņa vārdu, e-pasta adresi un kredītkartes pēdējos četrus ciparus, ko viņš izmanto norēķinu vajadzībām. Tiek uzturēti ieraksti par to, cik daudz datu izmanto individuālie klienti.

Kopumā tas ir diezgan daudz informācijas, kas tiek glabāta vienuviet. Iespējams, ka TunnelBear ir atbilstoša drošība, bet, ja jūs patiešām jūtaties pret personiskās informācijas sargāšanu, ieteicams apsvērt VPN pakalpojumu, kas ļauj jums palikt pilnīgi anonīmam un piedāvā iespēju maksāt ar anonīmu metodi, piemēram, dāvanu kartes.

Vietnes TunnelBear cenu noteikšanas iespējas

Atšķirībā no daudziem citiem VPN uzņēmumiem, TunnelBear ļaus jums bez maksas izbaudīt viņu pakalpojumus. Patiesībā, ja jūs jūtat tikai vajadzību aizsargāt savu tiešsaistes drošību tikai attiecībā uz dažām darbībām, tad “mazā” pakete, kas neko nemaksā, jums var noderēt..

Ņemiet vērā, ka par šo plānu mēnesī iegūstat tikai 500 MB datu. Lielākajai daļai lietotāju ar to nepietiek, lai turpinātu darbu. Tāpēc vispirms pārbaudiet bezmaksas plānu, pirms saņemat visu grizlu.

tunelbear cenu noteikšana

Cilvēki, kuri vēlas maksāt katru mēnesi, var izvēlēties plānu “Milzis”. Par 9,99 USD mēnesī viņi saņem neierobežotu datu daudzumu. Tomēr TunnelBear atzīmē, ka viņu populārākais plāns ir Grizzly. Šajā paketē ir paredzēts, ka jums ir jāmaksā par pakalpojumu vienu gadu iepriekš. Izrādās, ka cena ir tikai pieci dolāri mēnesī, un tas nav slikts darījums, ja esat apmierināts ar saviem datu pārsūtīšanas ātrumiem un drošību, ko nodrošina TunnelBear.

TunnelBear nepiedāvā tik daudz maksājumu iespēju kā citi VPN sniedzēji. Papildus lielākajai daļai lielāko kredītkaršu viņi pieņem arī Bitcoin. Jūs nevarat norēķināties ar dāvanu kartēm mazumtirdzniecībā, tāpat kā ar dažiem lielākiem pakalpojumu sniedzējiem.

Vai ieteicams lietot TunnelBear?

tunelbārda logotips

TunnelBear agoniski lēnais datu pārsūtīšanas ātrums nozīmē, ka tas arī ir nav ieteicams VPN pakalpojums. Turklāt viņu serveru tīkls joprojām rada nelielu vilšanos, jo daudzos pasaules apgabalos, kuriem patiešām ir nepieciešams uzticams VPN pakalpojums, vispār netiek pārstāvēts. Šis ierobežotais tīkls vēl vairāk apgrūtina lietotājus pienācīgi sabojāt savu atrašanās vietu.

Ir patīkami, ka TunnelBear ļauj izmēģināt viņu pakalpojumus bez maksas. Tomēr tam vienkārši nav jaudīga serveru tīkla un datu pārsūtīšanas ātruma, ko piedāvā konkurenti, piemēram Surfshark vai NordVPN. Ja esat nolēmis iegūt vislabāko veiktspēju no savas sistēmas, ir svarīgi, lai jūs sazinātos ar labāko VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map