2019. gada labākie VPN pakalpojumi – pārbaudīti VPN pakalpojumu sniedzēji


Labāko VPN pakalpojumu pieaugums nav absurds apstāklis. Nepieļaujamais digitālo uzbrukumu pieaugums un informācijas zagšana ir mudinājusi tīmekļa lietotājus apsvērt viņu aizsardzību. Drošības rīks rada lielas bažas tur esošajiem digitālajiem snoopers.

Vai vēlaties pārlūkot tīmekli, neatbrīvojot informāciju no interneta pakalpojumu sniedzējiem un hakeriem? Jums nepieciešams vislabākais VPN pakalpojums, kas šifrē informāciju. VPN mehānisms darbojas caur saviem šifrēšanas serveriem, kas kontrolē jūsu informāciju un padara to neizsekojamu no novērošanas.

Vai ir nepieciešams labākais VPN pakalpojums internetā?

Mēs bieži klausāmies, ka ir notikusi kibernoziedzīga darbība. Tas notiek tāpēc, ka lietotājam nav tehnisko zināšanu, lai darbotos internetā. Lai gan, ja jūs tiešsaistē neveicat šausminošu uzdevumu. Jums jāizmanto labākie VPN pakalpojumi, jo tas izveido aizsardzības kanālu darbībām, lai sasniegtu vēlamo vietu.

Labākais VPN ražo šifrētu tuneli datu apmaiņai. Tas nodrošina jūsu privātumu tīmeklī un anonimitāti no jauna. Ar mēbelētu drošību un izvairīšanos no ierobežota satura. Kad pieaug interneta uzbrukumi, obligāti jāizmanto VPN.

Funkcijas, kurām jāpievērš uzmanība labākajā VPN pakalpojumā

Šie ir aspekti, no kuriem jums vajadzētu pievērst uzmanību, izvēloties VPN pakalpojumu sniedzēju. Abonējot labāko VPN pakalpojumu, vienmēr meklējiet pieminētās funkcijas. Lasiet tālāk un papildiniet zināšanas par šo tēmu.

DNS noplūde – Privātpersonas izmanto VPN, lai aizklātu savu IP adresi un padarītu informāciju paslēptu no ISP un izlūkošanas jomas. VPN šifrē jūsu datus un nodrošina, ka DNS, kas satur jūsu informāciju, nedrīkst novirzīt jūsu aktivitātes uz ziņkārīgo acīm..

Mežizstrādes kārtība – Neatkarīgi no tā, kādu tīmekļa darbību klients veic, tas tiek mainīts uz informācijas pakotnēm un apmaiņa caur VPN tīmeklī. Pašlaik šo vingrinājumu reģistrēšana vai nē ir atkarīga no VPN. Izvēlieties VPN, kurā nav žurnālu.

Kriptogrāfijas metode – Ja nosūtāt maksājumu par VPN iegādi, izmantojot naudas glabāšanas kanālu, jūsu maiņa kļūst par ilgstošu ierakstu. VPN pakalpojumi ir apvienojušies ar digitālajām valūtām, lai VPN biržas varētu izvairīties no valdības darbības laika.

Izslēgt VPN – Klienti sastopas ar pēkšņu sistēmas kritumu, kamēr tie ir saistīti ar VPN. Tas notiek, kad jūsu ISP kontrolē vai ierobežo ātrumu. Labākie VPN ir ieslēguši pogu “izslēgt”, kas tīmeklim liedz dalīties ar informāciju. Tas pasargā jūs no datu noplūdes cilvēkiem vispārējā sistēmā.

Novērošanas vieta – Katrā atsevišķā valstī ir spēkā uzturēšanas un iepazīšanās likumi, kas reģistrē jūsu tūlītējos ziņojumus, pārlūkošanu tīmeklī un tālruņa zvanus. Ievērojiet VPN ārpus 5, 9 un 14 acu jurisdikcijas. Izmantojot VPN ārpus šādām aliansēm, jūs varat veikt darbības atbilstoši savām vēlmēm.

5 labākie 2019. gada VPN pakalpojumi

Šeit mēs esam ierakstījuši labākos VPN pakalpojumus, kas kontrolēs jūsu darbības tīmeklī, izmantojot drošu kanālu. Tas padara jūsu datus nekontrolējami jauktus, lai hakeri un interneta pakalpojumu sniedzēji nevarētu redzēt jūsu vingrinājumus. Jūs varat izvēlēties vienu, lai straumētu un sērfotu internetā bez jebkādām problēmām.

1. ExpressVPN

ExpressVPN ir viens no labāko VPN pakalpojumu ražotājiem, jo ​​tie tieši centrē VPN izpildi un aptver visu aizsardzības daļu. Tas atrodas Britu Virdžīnu salās, kur likumdevējs nekontrolē tīmekli.

Tas izmanto 256 šifrēšanu, kas ir viszemākais un nesalaužamais jauninājums, un militārie biroji to vienkārši izmanto informācijas noenkurošanai. ExpressVPN ir plašs VPN serveru klāsts, kas ir aprīkoti tā, lai izvairītos no novērošanas ar pilnīgu neskaidrību.

2. NordVPN

NordVPN mērķis ir padarīt tīmekli par izplatītu vietu klientiem, nodrošinot klientu drošību un aizsardzību. Viņu galvenā mītne atrodas Panamā, kur nepastāv VPN likumi. Tas ļauj NordVPN atbalstīt Netflix ASV bez ātruma pārtraukumiem.

Lai sasniegtu galveno iemeslu, kas ir klienta informācijas aizstāvēšana. NordVPN iepazīstināja ar tādām drošības ierīcēm kā DNS noplūdes nodrošināšana un Anti-DDoS, kas pārvalda visa veida šķēršļus vai nu IPS, vai hakeri. Nord divkāršais VPN divreiz šifrē informāciju un mainās uz dinamisko formu.

3. PIA VPN

PIA VPN ir vēl viens posms, kas tiek uzskatīts par labāko VPN pakalpojumu starp visiem. Tas izņēmuma kārtā ir pretrunā ar citu uzstāšanos un vienu no retāk sastopamajām virtuālā privātā ietvara (VPN) organizācijām, kuras esam centušies. Tas ļauj jums pievienoties un maksāt smalki, un tam ir vairāk nekā 3000 serveru visā pasaulē.

PIA VPN nepiedāvā bezmaksas sagatavošanās darbus. Tomēr jums ir patiesa 30 dienu garantija, ja jūs nevarētu rūpēties mazāk par kādu organizācijas organizāciju. Tas atpazīst MasterCards, PayPal un cryptocurrency. Organizācija ļauj jums maksāt, izmantojot dažādus svētīšanas kuponus, redzot, ka katrā kartē katrā ziņā ir USD 10 motivējošs spēks..

4. CyberGhost VPN

CyberGhost ir Vācijā izveidots VPN pakalpojums, kas gatavs vairāk nekā 10 miljoniem klientu. Tas piedāvā kontrastējošu daudzumu funkciju izspiestu klientu, ieskaitot tuvējo programmēšanu operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS.

Labvēlīgi ir tas, ka netiek ierobežota datu izmantošana. Tādā pašā veidā, ja jūs koncentrējaties uz pilnīgu dalību. Netiek apmierināta iespēja saņemt 30 dienu beznosacījuma garantiju.

5. Ivacy VPN

Ivacy VPN ir pārsteidzoši labākais VPN pakalpojums, iespējams, samazinot ērzeļu skaitu. Šī Honkongas asociācija, kas izveidota 2007. gadā, sniedz tikai laiku pa laikam skatītas atbildes par VPN galvenā biroja izveidi, ja ne absolūti izņēmums.

Turklāt Ivacy nodrošina plašu piekļuvi planētai un ir dinamisks P2P, torrenting un ierakstu dalīšanas atbalstītājs. Nepiederība ātri reaģē arī uz īpašajām tīmekļa izmaiņām, sinerģējot ar IPv6. Tādu ļoti pieprasītu funkciju kā atklātā aizbīdņa atvērtība turklāt tiek papildināta ar asiņojošām malām, piemēram, dalītu tunelēšanu.

Kurš ir labākais anonimitātes VPN pakalpojums?

PIA VPN parādās augšpusē, kad runājam par VPN pakalpojumiem, kas saistīti ar anonimitāti. Tas atbilst visiem kritērijiem, kas to padara par lāpu nesēju starp citiem VPN sniedzējiem. PIA VPN neveic žurnālus un apsola, ka pārtrauks savas darbības, nevis pārkāps viņu lietotāju žurnālus.

Turklāt tas ir vispiemērotākais VPN straumēšanas nolūkos. Lielākā daļa torrent lietotāju iesaka PIA VPN, jo tas slēpj viņu identitāti un slēpj jūs no autortiesību troļļiem. Kad torrent lietotāji izmanto tīmekli, viņi dod priekšroku anonimitātei pār visu. Tātad PIA VPN nonāk viņu glābšanā.

Labākais VPN – drošības protokoli

Protokols ir noteikumu kopums, ko VPN izmanto drošam datu tīklam. Labākajos VPN pakalpojumos tiek izmantoti vismodernākie protokoli, kas nodrošina jūsu klātbūtni tiešsaistē. Jo spēcīgāks ir VPN protokols, jo vairāk tiek nodrošināta anonimitāte. Jums nav jāzina visas detaļas par tām, izņemot to šifrēšanu, kuru viņi izmanto.

OpenVPN – Tas ir atvērtā koda projekts un tiek uzskatīts par labāko VPN protokolu. OpenVPN izmanto gandrīz katrs VPN pakalpojums, jo lietotājiem ir jāpieslēdz lietotāji ar drošu vārteju. Tas ir vairāk vērsts uz personālajiem datoriem un klēpjdatoriem.

IPSec – IPSec ir interneta protokola drošības akronīms. Kanāli, kurus tā izmanto, ir L2TP un IKEv2. Šīs šifrēšanas metodes aizsargā jūsu datus slēgtā tunelī, kuru snaiperis nevar atšifrēt. Šis protokols ir mobilajās ierīcēs visvairāk izmantotais.

PPTP – Tuneļa izmešanas protokols no viena punkta uz otru ir būtisks un vecākais protokols starp visiem pārējiem. Lai arī populārie VPN pakalpojumi to parasti neizmanto, jo tā ir pakļauta ievainojamībām. PPTP tiek izmantots tikai nelielās situācijās un no tā lielākoties izvairās.

Kurš ir labākais VPN, lai straumētu ierobežotu saturu?

VPN tiek izmantoti, lai apietu saturu, kas atrodas zem ģeogrāfisko ierobežojumu robežas. Lielāko šī satura daļu veido jaunas filmas un seriāli. Lai izvairītos no šādiem ierobežojumiem, vislabākais VPN pakalpojums ir rīks, kas jāņem līdzi, ja ceļojat uz ārzemēm.

Jūsu pirmā prioritāte šādā situācijā ir apzināties digitālos snoopers. Izmantojiet VPN, kas jūsu anonimitātei piešķir prioritāti pār visu citu. Turklāt tam vajadzētu pasargāt jūsu ISP un pasargāt jūs no autortiesību troļļiem.

ExpressVPN tiek uzskatīts par ideālu, lai apkarotu šādus jautājumus. Tam ir lielisks serveru klāsts ar visaugstākajiem protokoliem, lai nodrošinātu jūsu anonimitāti. ExpressVPN ir pazīstama ar straumēšanu, jo tai ir īpaši serveri Netflix un Hulu ar klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī.

Lielākā daļa cilvēku, kuri vēlas skatīties Netflix oriģinālus citā valstī, kurā tas nav pieejams, dodieties uz ExpressVPN un konfigurējiet to savā ierīcē. Tas pat aizklāj jūsu identitāti no autortiesību troļļiem. Tādējādi palieciet drošā prāta stāvoklī un Netflix un Chill!

Labākais VPN – ātrs ātrums un veiktspēja

Lielākā daļa cilvēku meklē VPN, kas piedāvā pārsteidzošu ātru ātrumu un izcilu sniegumu. Paturiet prātā, ka labākie VPN pakalpojumi kodē jūsu savienojumu, tas nozīmē ātruma aizkavēšanos, kas tur nedaudz, bet minimāli. Tomēr, ja netālu no jūsu atrašanās vietas izvēlaties “VPN serveri”, ātruma problēma netiks risināta.

Servera joslas platums – Kad vairāk cilvēku izveido savienojumu ar noteiktu serveri, tas rada minimālu ātrumu un mazu joslas platumu. Vienmēr izvēlieties VPN ar lielāku servera joslas platumu. Turklāt izvēlieties serveri, kas ir vistuvāk jūsu atrašanās vietai.

Lieli ātrumi – Optimizēti serveri piešķir papildu ātrumu programmas apstrādes laikā. Tas ir iespējams, ja jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs izmanto sarežģītas sistēmas. Varat pajautāt savam labākajam VPN pakalpojumam, kāda veida mehānismus viņi izmanto savās serveru fermās.

Servera atbilde – Izmantojiet VPN ar tūlītējām servera atbildēm. Ātrākas serveru atbildes palielinātu spēles ātrumu un atjaunotu jūsu spēļu pieredzi. Piekļūstiet vairāku apiņu ķēdei, ja nepieciešams minimālais latentums.

Antivīruss – Pretvīrusu programma var traucēt jūsu tiešsaistes savienojumu. Tas var kavēt jūsu VPN darbību. Jums ir jāatspējo jebkurš trešās puses paplašinājums, pirms jums stingri nepieciešams VPN.

Tīkla sistēma – Izvēlieties VPN, kas piešķir jums pilnvaras pārslēgt tīkla protokolus. Jo vairāk VPN protokolu, jo labāka tīkla sistēma. Katrs protokols sniegs jaunu ātruma pieredzi, kas palīdzēs tiešsaistē.

Kuras ierīces atbalsta labākais VPN?

Neatkarīgi no personālajiem datoriem, klēpjdatoriem, viedtālruņiem un portatīvajām ierīcēm labākajam VPN var piekļūt no vairākām platformām. Tajos ietilpst:

Viedie televizori – Šeit VPN ļaus jums skatīties kanālus, kas nav pieejami jūsu reģionā. Šī funkcija ļaus straumēt visas filmas, kurām nav piekļuves ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ.

Maršrutētāji – VPN pakalpojumu var uzstādīt arī maršrutētājā, tādējādi izveidojot pilnībā šifrētu datu kanālu, lai hakeri neiegūtu informāciju.

TV kastes – Jūs varat instalēt VPN savos televizora lodziņos, jo tie ir izstrādāti operētājsistēmā Android. Turklāt VPN saskarni ar ierīci izveidos arī sekundārajā lietojumprogrammā.

Spēļu konsoles – Instalējot vienu, spēlējot tiešsaistē, jūs nevarētu saskarties ar nokavēšanos. Jūs varat izbaudīt spēles pilnīgi jaunā līmenī bez jebkādas pakalpojumu kavēšanās.

Bezmaksas vai apmaksāts: kurš ir labāks VPN pakalpojums?

Lai ietaupītu dažus dolārus, varat izmantot bezmaksas VPN, taču tiek apdraudēta jūsu interneta konfidencialitāte. Šie VPN pakalpojumu sniedzēji vienmēr atstāj dažas aizmugures durvis, lai atlasītu jūsu anonimitāti. Varat tos izmantot vienkāršai pārlūkošanai un ērtai lietai, bet ne tiešsaistes maksājumiem vai vilinošu iemeslu dēļ.

Vāja šifrēšana – Neviens populārs bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējs neizmanto spēcīgu 256 bitu šifrēšanu. Veicot tiešsaistes darījumu, to nevajadzētu izmantot, jo tas var noplūst kredītinformāciju.

Datu pārkāpumi – Jūsu dati var tikt pārkāpti trešās puses organizācijai, jo bezmaksas VPN nepaziņo par politiku. Tie nenodrošina jūsu datu drošību. Tātad tas ir liels Nē!

Kiberuzbrukumi – Hakeri zina, ka vairums interneta lietotāju instalē bezmaksas VPN, kas padara tos par vārtiem tiešsaistes uzbrukumiem. Tādējādi viņiem ir slikta reputācija, kas saistīta ar privātumu.

Datu reģistrēšana – Tas ir galvenais iemesls, kāpēc jūs nedrīkstat izmantot bezmaksas VPN. Kāpēc jūs vēlaties, lai sistēma saglabātu jūsu datu žurnālus? Tam nav paredzēts VPN.

Tāpēc vienmēr izvēlieties apmaksātu VPN. Tas nodrošina jums visaugstāko datu aizsardzību ar militāras pakāpes šifrēšanu. Labākajiem VPN pakalpojumiem ir reputācija, kas nodrošina nulles žurnālu un ātru ātrumu. Turklāt tas ir samaksāts tik acīmredzami, ka tas tiek marķēts kā izcilākais VPN starp visiem pārējiem.

Labākais VPN domas process

Padariet VPN pakalpojumu pārbaudi, pievērsiet uzmanību tālāk norādītajam. Tiem tiešsaistē ir jābūt optimāliem jūsu vajadzībām. VPN ir jāatbilst zemāk definētajiem atbilstības kritērijiem. Uzmanies no viņiem:

Uzticamība – Jums jāizvēlas VPN, kam ir reputācija, nodrošinot vismodernākās iespējas. Izvēlieties vienu no iepriekš uzskaitītajiem un sāciet sērfot. Uzskaitītajiem VPN ir uzticama reputācija.

Lietošanas ierobežojumi – Izvēlieties labāko VPN pakalpojumu, nodrošinot papildu izmantošanas iespējas. Tas varētu jums izmaksāt dažus dolārus, bet pārlūkprogrammu tas tiks pārveidots no jauna. Jo vairāk izmantošanas ierobežojumu, jo vairāk varat straumēt un spēlēt spēles tiešsaistē.

Serveru daudzveidība – Atlasiet VPN pakalpojumu, kas nodrošina vairākus desmitus serveru visā pasaulē. Tuvākais serveris nodrošinās jums ātrāko ātrumu, bet otrs var izvēlēties, kad iepriekšējais nedarbojas. Plašs serveru klāsts sniedz lietotājam vairāk izvēles iespēju.

Augsta drošība – Augsti drošam VPN būs 128/256 bitu šifrēšana, un tā ir nepieciešamība. Turklāt nulles žurnāla politika nodrošina jūsu privātumu. Pievērsiet uzmanību viņu izmantotajiem protokoliem, tāpēc droši pārlūkojiet internetu.

Izmaksas – Neapgrūtini savu kabatu ar pārāk lielu naudu. Izvēlieties labāko VPN pakalpojumu, kas atbilst jūsu vajadzībām, bez spiediena uz jūsu maku. Daži papildu dolāri būs tā vērts, lai jūs tiešsaistē iegūtu anonimitāti.

Operētājsistēmas – Izlasiet VPN zināšanu bāzi, jo tā sniegs pārskatu par operētājsistēmām, kuras tā var atbalstīt. Android, Windows un iOS vienmēr atradīsies, taču pārbaudiet, vai nav Linux.

Nobeiguma vārdi

Ar visiem apskatītajiem smalkajiem elementiem un būtisko informāciju par VPN nodrošinātāju jums tagad vajadzētu būt idejai. Turklāt dažas realitātes palīdzēs jums izvēlēties sev VPN, kas satur augstas drošības funkcijas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me