2020’nin En Hızlı 5 VPN’i – Olağanüstü Hız


Hız çok önemlidir ve kimse bunu inkar edemez. Dahası, en hızlı VPN’i seçerken göz önünde bulundurduğunuz en önemli bileşenlerden biridir. Yine de, bir VPN hizmetini hızlı ve diğerini ılımlı yapan nedir?

Yüksek bağlantı hızları olmadan, HD olarak akış gibi paralel bilgi görevleri yapmak zordur. Hızlı bir VPN’ye ihtiyaç duyan herkes için bu makale yardımcı olacaktır. Kasten denenmiş VPN sağlayıcılarının son seçimini bulacaksınız.

En Hızlı VPN’e Sahip Olma Nedenleri?

Hız temel bir bileşen olduğunda, kullanıcıların en hızlı VPN’leri aramasının birçok nedeni olduğunu anlamak önemlidir. Bir VPN hizmeti, bazı amaçlar için kullanılabilir, ancak özellikle;

 • Torrenting – P2P – P2P ağı üzerinden bir dosyayı indirirken veya paylaşırken ek güvenlik ile hızlı hıza ihtiyacınız var.
 • Video akışı – Öne çıkan çevrimiçi kanalları izlemek için hızlı bir bağlantı gerekir. Coğrafi kısıtlamayı atladığınız hızlı bir VPN arayüzü.
 • Çevrimiçi Oyun – Hızla ilgili. Sınırlamayı ortadan kaldırmak ve hız ve güvenlikten ödün vermeden herhangi bir yerden erişmek için en hızlı VPN’e ihtiyacınız olabilir..

Buna rağmen, ev sisteminizin ve bağlantınızın ek olarak hız, erişilebilirlik, veri aktarım kapasitesi, sunucu konumu, güvenlik protokolü vb..

2020’nin En Hızlı 5 VPN Hizmeti

2020 yılı için mevcut olan En Hızlı VPN’leri listeledik. Bunları en üstte sıralayan faktörler, sunucu kullanılabilirliği, indirme ve yükleme hızı, Kill Switch, bant genişliği sınırlaması ve günlük kaydı alanlarını kapsar..

1. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN, müşterilerine ISS’leri tarafından belirlenen benzer hızı sağlar. Kullanıcılarına sağladıkları diğer bazı özellikler sınırsız bant genişliği, yüksek hız ve sunucu geçişidir..

VPN sunucuları 94’ün üzerinde ülkede tüm dünyaya yayılmıştır. Aynı hesapla en fazla 3 benzersiz cihazı ilişkilendirebilirsiniz. Yazılım yeni başlayanlar için bile kullanıcı dostudur. Herhangi bir sorunuz varsa, müşteri desteklerinin yanı sıra 7/24 müşteri desteğiyle de iletişim kurabilirsiniz.

ExpressVPN’in tek dezavantajı, mevcut diğer En Hızlı VPN hizmetlerine kıyasla biraz pahalı olmalarıdır. Ücretsiz deneme diye bir şey yoktur. Bunun yerine, ExpressVPN’in sizin için güvenilir olup olmadığını test etmek için 30 günlük para iade tesisini tercih edebilirsiniz.

2. NordVPN

NordVPN

NordVPN sarsılmaz bir güvenilirlik sağlar. İndirme, yükleme veya akış gerçekleştirirken hız kaybı hissedilmez. Yalnızca coğrafi kısıtlamalarla ilgili değil, çok sayıda VPN sunucusu sunar.

Sunucularının çeşitli sınıflandırmaları vardır, özellikle Netflix sunucuları, Çift VPN sunucuları, Ultra Hızlı TV sunucuları, Anti-DDoS sunucuları ve diğerleri. Bu, NordVPN’i diğer en hızlı VPN’lerden gerçekten ayırır ve kuruluşun kaliteye bağlılığı hakkında çok şey söyler.

NordVPN ayrıca koruma ve güvenlik konusunda da yoğundur. Herhangi bir bilgi bakım yasasının bulunmadığı Panama’da bulunuyorlar. Dahası, katı bir sıfır günlük düzenlemesi var. Güvenlik ile ilgili olarak, tüm güvenlik protokollerini kullanırlar ve örneğin Internet Killswitch ve diğerleri gibi bazı ekstra önlemlere sahiptirler..

3. PIA VPN

PIAVPN

Çoğu VPN yönetimi gibi, PIA VPN de “dünyanın en hızlı VPN hizmeti” olduğunu iddia ediyor. Müşteri desteği, gördüğümüz, olağanüstü öğrendiğimiz ve hızlı bulduğumuz diğerleri arasında olağanüstü ve maliyetler mantıklı ve makul.

Buna rağmen, PIA VPN’nin müşterilerine sunabileceği çok şey var. Güvenlik seviyesi, örgütün özel sözleşmesi ile standart olanların üzerinde inanılmaz ve bazı ekstra güvenlik özellikleriyle inanılmaz.

PIA VPN’yi hemen hemen her gadget üzerinde kullanabilirsiniz. VPN Planınıza bağlı olarak, iki ila beş arasında çeşitli cihazlar bağlayabilirsiniz. PIA VPN, dünyanın dört bir yanındaki 3000’den fazla sunucuyla, gezegendeki en büyük sunuculardan birine sahiptir..

4. Ivacy VPN

IvacyVPN

Ivacy, tüm bölgelerde yönetimlerinin doğası hakkında yoğun olan en hızlı bir VPN’dir ve hız bunlardan sadece biridir. Bazı müşteriler için, bir hizmetin karar verme anını temsil eden hız esastır, çünkü kimsenin orta düzeyde bir bağlantıya ihtiyacı yoktur. Ivacy VPN ile bunun üzerinde durmanıza gerek yok.

Ivacy VPN ile ilgili bir diğer şey de güvenlik konusundaki kararlılıklarıdır. Hızlı hız ve gizlilik için iyi olan, ancak tartışmasız en hızlı olan tüm protokolleri sunarlar. Bu şekilde, hız işgal ettiğiniz şeyse, çok fazla bir şey yapmadan ayarları değiştirebilir ve en hızlı protokolü kullanabilirsiniz.

Ivacy VPN’i kabul etmeyi kabul ederseniz, çok sayıda en hızlı VPN sunucusundan herhangi birine bağlanma, VoIP vurgularını kullanma ve muazzam hız, bilgi alışverişi ve sunucu geçişini takdir etme kapasitesine sahip olacaksınız..

5. PureVPN

purevpn

PureVPN, diğer hızlı VPN’lere kıyasla en geniş sunucu rahatlığını sunar. 140’tan fazla yerde 750’den fazla sunucuya sahiptir. PureVPN’de hız yeterli değil, çünkü yeterli internet hızı sunuyor. Sunucular test edildi ve performans her zaman sabitti.

Dahası, PureVPN kullanıcılara hızlı protokoller ve yüksek şifreleme sunar. Bu, kullanıcıların hackleme korkusu olmadan torrent kullanmalarını sağlar. PureVPN, indirme hızını koruyan NAT Güvenlik Duvarı üzerinden port yönlendirme sağladığı için bir bonus.

Güvenli ortamı diğer cihazlarda yürütmek için PureVPN sizi beş çoklu giriş desteği ile donatıyor. PureVPN’deki dezavantaj, VPN sağlayıcısının şirketlere veri damladığı raporlarıyla şüpheli kayıt tutmama politikasına sahip olmasıdır..

En Hızlı VPN Nasıl Değerlendirilir?

Birçok VPN, kendilerini en hızlı VPN olarak pazarlar, ancak her insanın İnternet’i farklı şekilde kullandığı için gerçekte değildir, İnternet’te bulunan VPN sağlayıcısını haklı çıkarmak zordur. İndirme ve yükleme hızı, bir VPN belirlemek için test edilmesi gereken ana faktörlerdir.

VPN hızlı test edilir veya edilmez?

 • İlk olarak, speedtest.net kullanarak interneti VPN ile ve VPN olmadan test etmeniz gerekir.
 • İkinci olarak, her test için farklı bir VPN sunucusu seçin. Çünkü bir konumdaki hız diğer konumdaki hız ile aynı olmayabilir.
 • Üçüncü olarak, gerçek sonuçları bulmak için protokolleri değiştirin. OpenVPN ve PPTP, farklı VPN’leri test etmek için tercih edilen seçenekler olabilir.

En Hızlı VPN Protokolü

PPTP: Noktadan noktaya tünel protokolü PPP protokolünün bir kombinasyonudur. Şifrelemenin tünel yükseltme ile gerçekleştirildiği anlamına gelir.

PPTP en hızlı protokol olarak tanınır, ancak OpenVPN ile değerlendirmede şifrelemeye bağlı olmadığı için daha az güvenlidir. Ancak, PPTP internette gezinmek için idealdir.

En hızlı VPN nasıl belirlenir?

Çoğu insan VPN kullanıyor, torrent, oyun veya akış yapıyor. Netflix, Hulu ve BBC iPlayer gibi dünyanın en iyi akış kanalları HD içeriğe erişim sağlar. Bu tür hizmetleri kullanmanız gerekiyorsa, hızlı bir VPN temel bir düşüncedir..

 • Sunucu Kullanılabilirliği – Dünyanın dört bir yanındaki farklı hedefler üzerindeki VPN sunucuları tutarlı bir hız sunar. Ayrıca, torrentler genellikle uykulu indirme işlemlerinde ortaya çıkan VPN sunucusu engelleme sorunlarıyla karşı karşıya kalır.

Bu tür sorunları atmak için, bölgenize yakın olan hızlı bir sunucuyla arayüz oluşturabilirsiniz. Sıfır ping çivileriyle tutarlı hızı garanti eder.

 • İndirme ve yükleme hızı– Torrentleri indirirken veya TV şovlarını veya filmleri web’den oynatırken önemli bir rol oynar. Bir VPN hızını düşürürse hızlı bir sistem bağlantısı işe yaramaz.

Netizenlerin, kısıtlamayan en hızlı VPN’i seçmelerini öneririz. Ayrıca, en iyi torrent idareleri, hızlı torrent veya patlatma için istediğiniz zaman sınırsız hız sunduğunu söyledi.

 • İnternet Öldürme Anahtarı – En hızlı VPN hizmeti tarafından sunulan yetenekli bir bileşendir. VPN bağlantısının kesilmesi (ayrılması) durumunda, istemcinin IP adresinin hiçbir zaman web’de bulunmamasını garanti eder.

Kimlik sigortasını garanti etmek için, VPN tesadüfen ayrıldığında web bağlantısını derhal öldürür ve hiçbir faaliyetin gerçekleşmemesini veya çıkmamasını sağlar. Ayrıca, İnternet kill anahtarı devre dışı bırakılırsa, cihazınız İnternet ile benzersiz IP adresinizi ve alanınızı dağıtarak arayüz oluşturur.

Bu sizi çok çeşitli dijital tehlikelere, ISP’nin derin parsel değerlendirmesine ve Devlet gözlemine karşı güçsüz kılar. İnternet Kill Switch düğmesi ile en hızlı VPN hizmeti, torrent istemcileri için derinden reçete edilir.

 • Günlük İlkesi – Bir VPN hizmetinin gizli koşullarından biridir. Çoğunlukla, VPN’ler müşterilerinin çevrimiçi etkinliklerini gerçekleştirir ve daha sonra günlükleri sorgular üzerine kolluk kuvvetlerine teslim eder.

Mevcut VPN Hızınızı Artırma?

Zaten bir VPN’iniz varsa ve hala orta hızda yaşıyorsanız, strese girmeyin, beklenti var! Bu, bir VPN sunucusundan geçen çok fazla aktivitenin bir sonucudur. Kanepenizde sıkıca oturmanın sorunu çözmemesi ihtimalinin altında, altındaki hız ipuçlarını deneyin.

 1. Sunucuları değiştir – Sizinle bağlandığınız VPN sunucusu arasındaki fiziksel ayrım VPN hızını derinden etkiler. Belirli bir ülkenin sunucularıyla arayüz kurmak zorunda kalmamanız durumunda. Bağlantı sorununun çözülüp çözülmediğini kontrol etmek için daha yakın bir ülkeye geçme sekmesini kullanın.
 2. Cihaz değiştirme – Web’e bağlı bazı cihazlar hız için çalışmaz. Web’in cep telefonunuzda uykulu hissetmesi durumunda, sorunun devam edip etmediğini kontrol etmek için bir PC, çalışma alanı PC veya tabletten bağlanmaya gidin.
 3. Kablolu bir dernek kullanın – Wi-Fi, özellikle farklı uzak sistem yığınlarının yakın olduğu bir bölgede yaşıyorsanız, hız açısından güvenilmez olabilir. Esasen sert bir sistem bağlantı ilişkilendirmesine geçmek çeşitli hız sorunlarını çözebilir.
 4. Yüklü güvenlik yazılımını devre dışı bırak – Güvenlik duvarları ve virüsten koruma yazılımı, yaklaşan bilgi paketlerini incelerken web bağlantılarında gerçek gecikmelere neden olabilir. Hız sorununu çözüp çözmediğini kontrol etmek için bunları yanlışlıkla devre dışı bırakın.
 5. Bağlantı noktalarını veya protokolleri değiştirme – VPN yazılımı belirli bir port numarası ve protokolü kullanarak bağlanır. Yakındaki bazı sistemler, VPN hizmetinin ne kadar hızlı aktarıldığına bakılmaksızın bağlantınıza zarar verecek olan bu bağlantı noktalarının hızını sınırlar. Hızınızda bir an için destek için VPN’lerinizin bağlantı noktalarını değiştirme seçimlerini kontrol edin.
 6. Yeniden Başlatma – Diğer her şey çalışmadığında, VPN yazılımınızı kapatın ve cihazınızı yeniden başlatın.

Son sözler

Aramanız gereken en yararlı bileşen, ücretsiz deneme sürümüne sahip bir VPN’dir. Bu neden kritik? Planına abone olmadan önce hızlı bir VPN’in işlevlerini tanımanız daha iyi olur. Çeşitli olayları ve genel yürütmeyi kontrol etmeniz gerekiyor.

En iyi taktik, ISS bağlantınızla bir hız testi yapmak ve daha sonra VPN’niz açıkken tekrar çalıştırın ve sonuçlara bakın. VPN’iniz hızlı mı değil mi? Web’de ping veya hareketsizliğinizi test eden platformlar vardır. Daha düşük indirme / yükleme hızları daha yavaş bir VPN anlamına gelir.

Listemizdeki en hızlı VPN’lerin hız açısından kritik standartları karşılamasını sağladık. Harika güvenlik özelliklerine eşlik ederler, bu nedenle VPN’iniz gerekenleri yapmazsa onları övgüye değer hale getirir – PC’nizin ve çevrimiçi korumanızın olmasını sağlayın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me