5 najszybszych sieci VPN roku 2020 – niezwykła prędkość


Szybkość jest niezbędna i nikt nie może temu zaprzeczyć. Co więcej, jest to jeden z najważniejszych elementów, które bierzesz pod uwagę przy wyborze najszybszej sieci VPN. Niemniej jednak to, co sprawia, że ​​jedna usługa VPN jest szybka, a inna umiarkowana?

Bez dużych prędkości połączenia wykonywanie równoległych zadań informacyjnych, takich jak przesyłanie strumieniowe w jakości HD, jest trudne. Dla każdego, kto potrzebuje szybkiej sieci VPN, ten artykuł pomoże. Znajdziesz ostateczny wybór celowo wypróbowanych dostawców VPN.

Powody posiadania najszybszej sieci VPN?

Ważne jest, aby zrozumieć, że istnieje wiele powodów, dla których użytkownicy szukają najszybszych sieci VPN, gdy szybkość jest podstawowym składnikiem. Tak zwana usługa VPN może być wykorzystywana do niektórych celów, a szczególnie do;

 • Torrenting – P2P – Podczas pobierania lub udostępniania pliku za pośrednictwem sieci P2P potrzebujesz dużej prędkości z dodatkowymi zabezpieczeniami.
 • Obraz na żywo – Przesyłanie strumieniowe znanych kanałów online wymaga szybkiego połączenia. Szybki interfejs VPN omijający ograniczenia geograficzne.
 • Gry online – Chodzi o szybkość. Możesz potrzebować najszybszej sieci VPN, aby ominąć to ograniczenie i uzyskać do niego dostęp z dowolnego miejsca, bez rezygnacji z tempa i bezpieczeństwa.

Mimo to Twój system domowy i połączenie mają dodatkowo znaczący wpływ na szybkość, dostępność, pojemność transferu danych, lokalizację serwera, protokół bezpieczeństwa itp..

5 najszybszych usług VPN w 2020 r

Wymieniliśmy najszybsze sieci VPN dostępne na rok 2020. Czynniki, które oceniają je na górze, obejmują obszary dostępności serwera, prędkości pobierania i wysyłania, przełączania zabójstw, ograniczenia przepustowości i zasad rejestrowania.

1. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN zapewnia swoim klientom podobną prędkość wyznaczoną przez ich dostawcę usług internetowych. Niektóre inne udogodnienia, które zapewniają swoim użytkownikom, to nieograniczona przepustowość, niesamowita prędkość i przełączanie serwerów.

Ich serwery VPN są rozmieszczone na całym świecie w ponad 94 krajach. Możesz powiązać maksymalnie 3 unikalne urządzenia z tym samym kontem. Oprogramowanie jest przyjazne nawet dla początkujących. Jeśli masz jakiś problem, możesz skontaktować się z obsługą klienta 24/7, a także z bazami wiedzy.

Jedyną wadą ExpressVPN jest to, że są one nieco droższe w porównaniu do innych najszybszych dostępnych usług VPN. Nie ma czegoś takiego jak bezpłatny okres próbny. Zamiast tego możesz wybrać opcję zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni, aby sprawdzić, czy ExpressVPN jest dla Ciebie wiarygodny, czy nie.

2. NordVPN

NordVPN

NordVPN zapewnia niezachwianą niezawodność. Utrata prędkości nie jest odczuwalna, niezależnie od tego, czy pobierasz, ładujesz, czy streamujesz. Oferuje wiele serwerów VPN, nie tylko w zakresie ograniczeń geograficznych.

Ich serwery mają różne klasyfikacje, tj. W szczególności serwery Netflix, serwery Double VPN, serwery Ultra-Fast TV, serwery Anti-DDoS i inne. To naprawdę oddziela NordVPN od innych najszybszych VPN i wiele mówi o przywiązaniu organizacji do jakości.

NordVPN dodatkowo intensywnie troszczy się o ochronę i bezpieczeństwo. Znajdują się w Panamie, gdzie nie mają żadnych przepisów dotyczących przechowywania informacji. Co więcej, mają ścisły układ zerowych dzienników. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, wykorzystują wszystkie protokoły bezpieczeństwa i mają dodatkowe środki, na przykład Internet Killswitch i inne.

3. PIA VPN

PIAVPN

Podobnie jak większość administracji VPN, PIA VPN intensywnie twierdzi, że jest „najszybszą usługą VPN na świecie”. Ich obsługa klienta jest wyjątkowa wśród innych, które widzieliśmy, niezwykle się nauczyliśmy i szybko, a koszty są rozsądne i rozsądne.

Niezależnie od tego, PIA VPN ma znacznie więcej do zaoferowania swoim klientom. Poziom bezpieczeństwa jest niewiarygodny, z konkretną konwencją organizacji, ponad standardowymi, i oczywiście z dodatkowymi atrakcjami bezpieczeństwa.

Możesz używać PIA VPN na prawie każdym gadżecie. Możesz podłączyć różne urządzenia – od dwóch do pięciu, w zależności od Twojego planu VPN. PIA VPN ma również jeden z największych serwerów na świecie, z ponad 3000 serwerów na całym świecie.

4. Ivacy VPN

IvacyVPN

Ivacy to kolejna najszybsza sieć VPN, która intensywnie podchodzi do charakteru swojej administracji we wszystkich strefach, a prędkość jest tylko jedną z nich. W przypadku niektórych klientów szybkość jest niezbędna, ponieważ stanowi decydujący moment usługi, ponieważ nikt nie musi mieć umiarkowanego połączenia. Dzięki Ivacy VPN nie musisz się tym stresować.

Inną rzeczą w Ivacy VPN jest ich zaangażowanie w bezpieczeństwo. Oferują wszystkie protokoły, które są dobre dla dużej szybkości i prywatności, ale raczej są bez wątpienia najszybsze. W ten sposób, jeśli zajmujesz się prędkością, możesz bez większego wysiłku zmieniać ustawienia i korzystać z najszybszego protokołu.

Jeśli wyrazisz zgodę na Ivacy VPN, będziesz mógł połączyć się z dowolną ich dużą liczbą najszybszych serwerów VPN, wykorzystać ich wyróżnienie VoIP i docenić ogromną szybkość, wymianę informacji i przełączanie serwerów.

5. PureVPN

purevpn

PureVPN oferuje największą wygodę serwerów w porównaniu do innych szybkich sieci VPN. Ma ponad 750 serwerów w ponad 140 lokalizacjach. Szybkość nie jest problemem w PureVPN, ponieważ oferuje ona więcej niż wystarczającą prędkość Internetu. Serwery zostały przetestowane, a wydajność była stała przez cały czas.

Co więcej, PureVPN oferuje użytkownikom szybkie protokoły i wysokie szyfrowanie. Pozwala to użytkownikom torrentować bez obawy przed włamaniem. PureVPN to bonus, ponieważ zapewnia przekierowanie portów przez NAT Firewall, który utrzymuje prędkość pobierania.

Aby zapewnić bezpieczne środowisko na innych urządzeniach, PureVPN zapewnił Ci obsługę pięciu logowań. Wadą PureVPN jest to, że ma podejrzane zasady braku dzienników, z raportami dostawcy VPN ociekającymi danymi do firm.

Jak ocenić najszybszą sieć VPN?

Wiele sieci VPN sprzedaje je jako najszybsze sieci VPN, ale tak naprawdę nie są one jedną, ponieważ każda osoba ma różne zastosowania Internetu, trudno uzasadnić dostawcę VPN dostępnego w Internecie. Szybkość pobierania i wysyłania to główne czynniki, które należy przetestować w celu ustalenia sieci VPN.

Jak przetestować VPN jest szybki, czy nie?

 • Najpierw musisz przetestować internet z VPN i bez VPN przy użyciu speedtest.net.
 • Po drugie, wybierz inny serwer VPN dla każdego testu. Jest tak, ponieważ prędkość w jednym miejscu może nie być taka sama jak w innym miejscu.
 • Po trzecie, zmień protokoły, aby odkryć rzeczywiste wyniki. OpenVPN i PPTP mogą być preferowanym wyborem do testowania różnych sieci VPN.

Najszybszy protokół VPN

PPTP: Protokół tunelowania punkt-punkt jest kombinacją protokołu PPP. Oznacza to, że szyfrowanie odbywa się ze wzmocnieniem tunelowania.

PPTP jest uznawany za najszybszy protokół, ale w ocenie z OpenVPN jest mniej bezpieczny, ponieważ nie polega na szyfrowaniu. Jednak PPTP jest idealny do przeglądania Internetu.

Jak zidentyfikować najszybszą sieć VPN?

Większość ludzi korzysta z VPN do torrentowania, grania lub przesyłania strumieniowego. Najpopularniejsze na świecie kanały przesyłania strumieniowego, np. Netflix, Hulu i BBC iPlayer, zapewniają dostęp do treści HD. Jeśli potrzebujesz skorzystać z tego rodzaju usług, szybka sieć VPN jest niezbędna.

 • Dostępność serwera – Serwery VPN na całym świecie w różnych lokalizacjach oferują stałą prędkość. Ponadto torrenty często napotykają problemy z blokowaniem serwerów VPN, które powodują senne pobieranie.

Aby pozbyć się takich problemów, możesz połączyć się z szybkim serwerem, który jest blisko twojej dzielnicy. Gwarantuje stałą prędkość przy zerowych skokach pingów.

 • Szybkość pobierania i wysyłania– Odgrywa znaczącą rolę podczas pobierania torrentów lub przesyłania strumieniowego programów telewizyjnych lub filmów z Internetu. Szybkie połączenie systemowe nic nie da, jeśli VPN dławi prędkość.

Zalecamy internautom wybranie najszybszej sieci VPN, która jej nie ogranicza. Co więcej, najlepsze administracje torrentami powiedziały, że oferują nieograniczoną prędkość do wysadzania szybkiego torrenta lub pobierania w dowolnym momencie.

 • Internet Kill Switch – Jest to zdolny komponent oferowany przez najszybszą usługę VPN. Gwarantuje, że adres IP klienta nigdy nie zostanie ujawniony w sieci, w przypadku gdy połączenie VPN zostanie zerwane (rozdzieli się).

Aby zagwarantować ubezpieczenie tożsamości, natychmiast przerywa połączenie internetowe, gdy VPN jest przypadkowo rozdzielony, uniemożliwiając przejście lub wyjście z działania. Ponadto, jeśli przełącznik zabijania Internetu zostanie wyłączony, Twoje urządzenie w konsekwencji będzie się łączyć z Internetem, przekazując Twój unikalny adres IP i obszar.

To sprawia, że ​​jesteś bezsilny wobec szerokiej gamy cyfrowych zagrożeń, głębokiej oceny paczek przez dostawcę usług internetowych i obserwacji stanu. Najszybsza usługa VPN z przyciskiem Internet Kill Switch jest głęboko zalecana klientom torrentowym.

 • Zasady rejestrowania – To jeden z ukrytych warunków usługi VPN. W przeważającej części VPN utrzymują aktywność online swoich klientów, a następnie przekazują dzienniki do organów ścigania na zapytania.

Jak poprawić swoją obecną prędkość VPN?

Jeśli masz już sieć VPN i nadal doświadczasz umiarkowanej prędkości, nie stresuj się, są oczekiwania! Jest to konsekwencja dużej aktywności przechodzącej przez serwer VPN. Jeśli nie masz szansy, że siedzenie ciasno na kanapie nie rozwiąże problemu, wypróbuj poniższe wskazówki dotyczące prędkości.

 1. Zmień serwery – Fizyczna separacja między tobą a serwerem VPN, z którym jesteś połączony, ma ogromny wpływ na szybkość VPN. W przypadku, gdy nie musisz łączyć się z serwerami określonego kraju. Przejdź do zakładki przy bliższym kraju, aby sprawdzić, czy problem z połączeniem ustąpił.
 2. Przełącz urządzenia – Niektóre urządzenia podłączone do Internetu po prostu nie działają na szybkość. Jeśli nie masz pewności, że Internet jest senny na twoim telefonie komórkowym, spróbuj połączyć się z komputerem, komputerem stacjonarnym lub tabletem, aby sprawdzić, czy problem nadal występuje.
 3. Wykorzystaj połączenie przewodowe – Wi-Fi może być niewiarygodne ze względu na szybkość, szczególnie w przypadku, gdy mieszkasz w regionie, w którym stosy różnych zdalnych systemów są blisko. Zasadniczo przejście na twarde powiązanie łącza systemowego może rozwiązać różne problemy z prędkością.
 4. Wyłącz zainstalowane oprogramowanie zabezpieczające – Zapory ogniowe i oprogramowanie antywirusowe mogą powodować rzeczywiste problemy z opóźnieniami w połączeniach internetowych podczas sprawdzania zbliżających się pakietów informacji. Wyłącz je przypadkowo, aby sprawdzić, czy to rozwiązuje problem prędkości.
 5. Zmień porty lub protokoły – Oprogramowanie VPN łączy się przy użyciu określonego numeru portu i protokołu. Niektóre pobliskie systemy ograniczają prędkość tych portów, co może uszkodzić twoje połączenie, niezależnie od tego, jak szybko przesyłana jest usługa VPN. Sprawdź opcje VPN, aby przełączyć porty na chwilowe wsparcie prędkości.
 6. Restart – Gdy wszystko inne nie działa, zamknij oprogramowanie VPN i uruchom ponownie urządzenie.

Ostatnie słowa

Najbardziej pomocnym komponentem, którego należy szukać, jest VPN z bezpłatną wersją próbną. Dlaczego to jest tak ważne? Lepiej jest zapoznać się z funkcjami szybkiego VPN przed subskrybowaniem jego planu. Musisz sprawdzić kilka najważniejszych i ogólne wykonanie.

Najlepszą taktyką jest przeprowadzenie testu prędkości z połączeniem ISP, a następnie uruchom go ponownie przy włączonej sieci VPN i sprawdź wyniki. Czy Twoja sieć VPN jest szybka, czy nie? W Internecie dostępne są platformy, które testują twój ping lub brak aktywności. Niższe prędkości pobierania / wysyłania oznaczają wolniejszą sieć VPN.

Zapewniliśmy, że wszystkie najszybsze sieci VPN na naszej liście spełniają krytyczne standardy szybkości. Towarzyszą świetnym funkcjom bezpieczeństwa, które sprawiają, że są godne pochwały, jeśli twoja sieć VPN nie robi tego, co powinna – zapewnij ochronę komputera i Internetu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map