5 ātrākie 2020. gada VPN – ievērojams ātrums


Ātrums ir būtisks, un neviens to nevar noliegt. Turklāt tas ir viens no nozīmīgākajiem komponentiem, ko ņem vērā, izvēloties ātrāko VPN. Neskatoties uz to, kas padara vienu VPN pakalpojumu ātru, bet otru – mērenu?

Bez ātra savienojuma ātruma ir sarežģīti veikt paralēlus informācijas uzdevumus, piemēram, straumēšanu HD formātā. Visiem, kuriem nepieciešams ātrs VPN, šis raksts palīdzēs. Jūs atradīsit galīgo apzināti izmēģināto VPN pakalpojumu sniedzēju izvēli.

Iemesli ātrākajam VPN?

Ir ļoti svarīgi saprast, ka ir daudz iemeslu, kāpēc lietotāji meklē ātrākos VPN, ja ātrums ir būtiska sastāvdaļa. Tā saukto VPN pakalpojumu var izmantot dažiem mērķiem, bet jo īpaši tiem;

 • Torrenting – P2P – Lejupielādējot vai kopīgojot failu caur P2P tīklu, ir nepieciešams ātrs ātrums ar papildu drošību.
 • Video straumēšana – Lai straumētu ievērojamus tiešsaistes kanālus, ir nepieciešams ātrs savienojums. Ātra VPN saskarne, apejot ģeogrāfiskos ierobežojumus.
 • Tiešsaistes spēles – Runa ir par ātrumu. Jums var būt nepieciešams ātrākais VPN, lai apietu ierobežojumu un piekļūtu tam no jebkuras vietas, neizmantojot tempu un drošību.

Neskatoties uz to, jūsu mājas sistēmai un savienojumam ir būtiska ietekme uz ātrumu, pieejamību, datu pārsūtīšanas jaudu, servera atrašanās vietu, drošības protokolu utt..

2020. gada 5 ātrākie VPN pakalpojumi

Mēs esam uzskaitījuši ātrākos VPN, kas pieejami 2020. gadam. Faktori, kas tos klasificē visaugstākajā pozīcijā, attiecas uz servera pieejamību, lejupielādes un augšupielādes ātrumu, Kill Switch, joslas platuma ierobežošanu un reģistrēšanas politiku..

1. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN nodrošina klientus ar līdzīgu ātrumu, kādu nosaka viņu ISP. Dažas citas iespējas, ko viņi nodrošina saviem lietotājiem, ir neierobežots joslas platums, liels ātrums un servera pārslēgšana.

Viņu VPN serveri ir izvietoti visā pasaulē vairāk nekā 94 valstīs. Ar to pašu kontu var saistīt ne vairāk kā 3 unikālas ierīces. Programmatūra ir draudzīga lietotājam pat iesācējiem. Ja rodas kādas problēmas, varat sazināties ar klientu atbalstu 24 stundas diennaktī, kā arī ar zināšanu bāzēm.

Vienīgais ExpressVPN trūkums ir tas, ka tie ir nedaudz dārgi, salīdzinot ar citiem ātrākajiem pieejamajiem VPN pakalpojumiem. Nav tādas lietas kā bezmaksas izmēģinājums. Tā vietā jūs varat izvēlēties naudas atdošanas 30 dienu iespēju, lai pārbaudītu, vai ExpressVPN ir jums uzticams vai nē.

2. NordVPN

NordVPN

NordVPN nodrošina nelokāmu uzticamību. Ātruma zudums nav jūtams, lejupielādējot, augšupielādējot vai straumējot. Tas piedāvā daudz VPN serveru, ne tikai attiecībā uz ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem.

Viņu serveriem ir dažādas klasifikācijas, t.i., it īpaši, piemēram, Netflix serveri, Double VPN serveri, Ultra-Fast TV serveri, Anti-DDoS serveri un citi. Tas patiesi atdala NordVPN no citiem ātrākajiem VPN un daudz saka par organizācijas uzticību kvalitātei.

NordVPN papildus intensīvi domā par aizsardzību un drošību. Tie atrodas Panamā, kur viņiem nav informācijas uzturēšanas likumu. Turklāt viņiem ir stingrs nulles žurnālu izkārtojums. Drošības jomā viņi izmanto visus drošības protokolus, un viņiem ir daži papildu pasākumi, piemēram, Internet Killswitch un citi.

3. PIA VPN

PIAVPN

Tāpat kā vairums VPN administrāciju, PIA VPN intensīvi apgalvo, ka ir “visātrākais VPN pakalpojums pasaulē”. Viņu klientu atbalsts, starp citu, ko esam redzējuši, ir izcili, ārkārtīgi iemācījušies un ātri, un izmaksas ir saprātīgas un saprātīgas.

Neskatoties uz to, PIA VPN ir daudz ko piedāvāt saviem klientiem. Drošības līmenis, protams, ir neticami, ņemot vērā organizācijas īpašo konvenciju, salīdzinot ar standarta, un daži īpaši drošības elementi.

PIA VPN varat izmantot gandrīz visos sīkrīkos. Jūs varat savienot dažādas ierīces – no divām līdz piecām – atkarībā no jūsu VPN plāna. Arī PIA VPN ir viens no lielākajiem serveriem, kas darbojas uz planētas, ar vairāk nekā 3000 un vairāk serveriem visā pasaulē.

4. Ivacy VPN

IvacyVPN

Nepieejamība ir vēl viens ātrākais VPN, kas intensīvi ietekmē savu administrāciju raksturu visās zonās, un ātrums ir tikai viens no tiem. Dažiem klientiem ir būtisks ātrums, kas raksturo pakalpojuma izšķirošo brīdi, jo nevienam nav jābūt mērenam savienojumam. Izmantojot Ivacy VPN, jums tas nav jāuzsver.

Cita lieta par Ivacy VPN ir viņu saistības ar drošību. Tie piedāvā visus protokolus, kas ir piemēroti ātram ātrumam un privātumam, bet, bez šaubām, ir visātrākie. Tādā veidā, ja ātrums ir tas, kas jums ir aizņemts, jūs bez lielām grūtībām varat mainīt iestatījumus un izmantot ātrāko protokolu.

Ja jūs piekrītat pieņemt Ivacy VPN, jums būs iespēja izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu lielajiem ātrākajiem VPN serveriem, izmantot viņu VoIP izcelt un novērtēt milzīgo ātrumu, informācijas apmaiņu un serveru maiņu..

5. PureVPN

purevpn

PureVPN piedāvā visplašākās serveru ērtības, salīdzinot ar citiem ātrajiem VPN. Tam ir 750 un vairāk serveru vairāk nekā 140 vietās. Ātrums nav problēma ar PureVPN, jo tas piedāvā vairāk nekā pietiekamu interneta ātrumu. Serveri tika pārbaudīti, un to veiktspēja vienmēr bija nemainīga.

Turklāt PureVPN lietotājiem piedāvā ātrus protokolus un augstu šifrēšanu. Tas ļauj lietotājiem straumēt, nebaidoties no uzlaušanas. PureVPN ir bonuss, jo tas nodrošina portu pāradresāciju caur NAT ugunsmūri, kas uztur lejupielādes ātrumu.

Lai nodrošinātu drošu vidi citās ierīcēs, PureVPN ir nodrošinājis jūs ar pieciem multi-login atbalstiem. PureVPN trūkums ir tāds, ka tam ir aizdomīga politika bez reģistrēšanās, un VPN sniedzēja ziņojumi uzņēmumiem pilina datus.

Kā novērtēt ātrāko VPN?

Daudzi VPN sevi reklamē kā ātrāko VPN, taču tie patiesībā nav vieni, jo katram cilvēkam ir atšķirīgs interneta lietojums, ir grūti pamatot internetā pieejamo VPN sniedzēju. Lejupielādes un augšupielādes ātrums ir galvenie faktori, kas jāpārbauda, ​​lai noteiktu VPN.

Kā ātri pārbaudīt VPN, vai nē?

 • Pirmkārt, jums jāpārbauda internets gan ar VPN, gan bez tā, izmantojot speedtest.net.
 • Otrkārt, katram testam izvēlieties citu VPN serveri. Tas ir tāpēc, ka ātrums vienā vietā var nebūt tāds pats kā citā vietā.
 • Treškārt, mainiet protokolus, lai atklātu faktiskos rezultātus. OpenVPN un PPTP varētu būt vēlamā izvēle dažādu VPN testēšanai.

Ātrākais VPN protokols

PPTP: Punkta tunelēšanas protokols ir PPP protokola kombinācija. Tas nozīmē, ka šifrēšana tiek veikta ar tuneļa pastiprināšanu.

PPTP tiek atzīts par ātrāko protokolu, taču, novērtējot ar OpenVPN, tas ir mazāk drošs, jo tas nepaļaujas uz šifrēšanu. Tomēr PPTP ir ideāli piemērots pārlūkošanai internetā.

Kā identificēt ātrāko VPN?

Lielākā daļa cilvēku izmanto VPN, lai mocītu, spēlētu vai straumētu. Pasaulē populārākie straumēšanas kanāli, piemēram, Netflix, Hulu un BBC iPlayer, nodrošina piekļuvi HD saturam. Ja jums ir jāizmanto šāda veida pakalpojumi, ātrs VPN ir būtiska doma.

 • Servera pieejamība – VPN serveri visā pasaulē dažādos galamērķos piedāvā nemainīgu ātrumu. Turklāt straumēm bieži nākas saskarties ar VPN serveru bloķēšanas problēmām, kas rodas miegainas lejupielādes rezultātā.

Lai atbrīvotos no šādām problēmām, varat izveidot saskarni ar ātro serveri, kas atrodas tuvu jūsu rajonam. Tas garantēs nemainīgu ātrumu ar nulles spiediena smailēm.

 • Lejupielādes un augšupielādes ātrums– Tam ir nozīmīga loma, lejupielādējot straumēm vai straumējot TV šovus vai filmas no tīmekļa. Ātrs sistēmas savienojums nederēs lieliski, ja VPN kontrolēs ātrumu.

Mēs iesakām netizens izvēlēties ātrāko VPN, kas to netraucē. Turklāt labākās torrentu administrācijas paziņoja, ka piedāvā neierobežotu ātrumu straujās torrentu spridzināšanas vai lejupielādēšanai, kad vien vēlaties.

 • Interneta nogalināšanas slēdzis – Tā ir piemērota sastāvdaļa, ko piedāvā ātrākais VPN pakalpojums. Tas garantē, ka klienta IP adrese nekad netiek atklāta tīklā, ja VPN savienojums pārtrūkst (atdalās).

Lai garantētu identitātes apdrošināšanu, tas nekavējoties iznīcina interneta savienojumu, kad nejauši tiek atdalīts VPN, neļaujot nevienai darbībai iziet cauri vai iziet. Turklāt, ja interneta nogalināšanas slēdzis tiek atspējots, jūsu ierīce tādējādi saskarnes ar internetu nodod jūsu unikālo IP adresi un apgabalu..

Tas padara jūs bezspēcīgu pret plašu digitālo draudu klāstu, ISP padziļinātu paku novērtēšanu un valsts novērošanu. Ātrākais VPN pakalpojums, izmantojot internetu Kill Switch pogu, ir ļoti paredzēts klientu mocīšanai.

 • Mežizstrādes politika – Tas ir viens no slēptajiem VPN pakalpojuma noteikumiem. Lielākoties VPN rīko tiešsaistes aktivitātes ar klientiem un pēc pieprasījuma nodod žurnālus tiesībaizsardzības iestādēm..

Kā uzlabot esošo VPN ātrumu?

Ja jums jau ir VPN un joprojām jūtat mērenu ātrumu, neraizējieties, jūs varat gaidīt! Tās ir sekas daudzām darbībām, kas notiek caur VPN serveri. Ja neveicat iespēju, ka, stingri piesēžoties dīvānā, problēma netiek novērsta, izmēģiniet zemāk norādītos ātruma padomus.

 1. Mainīt serverus – Fiziskā atdalīšana starp jums un VPN serveri, ar kuru esat saistīts, dziļi ietekmē VPN ātrumu. Gadījumā, ja jums nav jāveido saskarne ar noteiktas valsts serveriem. Pārejiet uz cilni, pārejot uz tuvāku valsti, lai pārbaudītu, vai savienojuma problēma nokārtojas.
 2. Pārslēdziet ierīces – Dažas ar internetu savienotas ierīces vienkārši nedarbojas ar ātrumu. Ja tīmeklī jūtaties miegains mobilajā tālrunī, dodieties uz savienojumu ar datoru, darba zonas datoru vai planšetdatoru, lai pārbaudītu, vai problēma joprojām pastāv..
 3. Izmantojiet vadu asociāciju – Wi-Fi var būt neuzticams ātruma ziņā, it īpaši, ja jūs dzīvojat reģionā, kur tuvu ir kaudze dažādu attālo sistēmu. Būtībā pāreja uz cieto sistēmu saišu asociāciju var nokārtot dažādas ar ātrumu saistītas problēmas.
 4. Atspējojiet instalēto drošības programmatūru – Ugunsmūri un pretvīrusu programmatūra var izraisīt patiesu nobīdi saistībā ar tīmekļa savienojumiem, kad tiek pārbaudīta pieejamo informācijas pakete. Atslēdziet tos, lai pārbaudītu, vai tas neatrisina ātruma problēmu.
 5. Mainiet ostas vai protokolus – VPN programmatūra savienojas, izmantojot noteiktu porta numuru un protokolu. Dažas tuvumā esošās sistēmas ierobežo šo pieslēgvietu ātrumu, kas savaino savienojumu neatkarīgi no tā, cik ātri VPN pakalpojums tiek nodrošināts. Pārbaudiet sava VPN izvēli uz brīdi pārslēgt ostas uz ātruma atbalstu.
 6. Atsāknēšana – Kad viss pārējais nedarbojas, aizveriet savu VPN programmatūru un restartējiet ierīci.

Nobeiguma vārdi

Visnoderīgākais komponents, kas jums jāmeklē, ir VPN ar bezmaksas izmēģinājumu. Kāpēc tas ir kritiski? Labāk ir iepazīties ar ātrā VPN funkcijām, pirms abonējat tā plānu. Jums jāpārbauda vairāki izcēlumi un vispārējā izpilde.

Vislabākā taktika ir veikt ātruma testu ar savu ISP savienojumu un pēc tam to atkārtot ar ieslēgtu VPN un apskatīt rezultātus. Vai jūsu VPN ir ātrs vai nē? Tīmeklī ir pieejamas platformas, kas pārbauda jūsu ping vai bezdarbību. Zemāks lejupielādes / augšupielādes ātrums nozīmē lēnāku VPN.

Mēs pārliecinājāmies, ka visi ātrākie VPN mūsu sarakstā atbilst kritiskajiem ātruma standartiem. Tie ir papildināti ar lieliskām drošības funkcijām, kuras padara tos slavējamus, ja jūsu VPN nedara to, kā vajadzētu – nodrošiniet personālo datoru un tiešsaistes aizsardzību.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me