5 سریعترین VPN های 2020 – سرعت قابل توجه


سرعت بسیار حیاتی است و هیچ کس نمی تواند این را انکار کند. علاوه بر این ، یکی از مهمترین مؤلفه هایی است که هنگام انتخاب سریعترین VPN در نظر دارید. با این وجود ، آنچه باعث می شود یک سرویس VPN سریع و دیگری متوسط ​​انجام شود?

بدون سرعت سریع اتصال ، انجام کارهای موازی اطلاعات مانند پخش در HD دشوار است. برای هر کسی که به یک VPN سریع احتیاج دارد ، این مقاله کمک خواهد کرد. شما انتخاب نهایی ارائه دهندگان VPN را که عمداً امتحان کرده اید ، پیدا خواهید کرد.

دلایل داشتن سریعترین VPN?

درک این نکته مهم است که دلایل زیادی وجود دارد که کاربران وقتی سریع یک جزء اساسی به دنبال سریعترین VPN ها هستند. یک سرویس به اصطلاح VPN می تواند برای برخی اهداف مورد استفاده قرار گیرد ، اما به ویژه برای این موارد.

 • تورنت – P2P – هنگام بارگیری یا به اشتراک گذاری یک فایل از طریق شبکه P2P به امنیت سریع نیاز دارید.
 • پخش ویدئو – پخش کانالهای برجسته آنلاین نیاز به اتصال سریع دارد. رابط VPN سریع شما با عبور از محدودیت جغرافیایی.
 • بازی آنلاین – این در مورد سرعت است. ممکن است شما سریعترین VPN را بخواهید که محدودیت را کنار بگذارد و از هرجایی به آن دسترسی داشته باشید بدون اینکه سرعت و امنیت را کاهش دهد.

با وجود این ، سیستم خانه و اتصال شما علاوه بر این تأثیر قابل توجهی در سرعت ، دسترسی ، ظرفیت انتقال داده ، محل سرور ، پروتکل امنیتی و غیره دارند..

5 سرویس سریعترین VPN سال 2020

ما سریعترین VPN های موجود برای سال 2020 را ذکر کرده ایم. عواملی که آنها را در رده های برتر قرار می دهد ، زمینه های دسترسی سرور ، بارگیری و سرعت بارگذاری سرورها را پوشش می دهد ، Kill Switch ، محدودیت پهنای باند و خط مشی ورود به سیستم.

1. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN سرعت مشابهی را که توسط ISP خود تعیین می کند ، به مشتریان خود ارائه می دهد. برخی دیگر از امکانات که آنها در اختیار کاربران خود قرار داده اند پهنای باند نامحدود ، سرعت چشمک زن و تعویض سرور هستند.

سرورهای VPN آنها در سراسر جهان در بیش از 94 کشور جهان پخش شده است. شما می توانید حداکثر 3 دستگاه منحصر به فرد را با همان حساب مرتبط کنید. این نرم افزار حتی برای تازه کارها کاربر پسند است. در صورت بروز هر مشکلی می توانید با پشتیبانی مشتری 24/7 و همچنین دانش بنیان تماس بگیرید.

یکی از اشکالات ExpressVPN این است که نسبت به سایر خدمات سریعترین VPN موجود ، کمی گران هستند. هیچ آزمایشی آزمایشی وجود ندارد. درعوض ، می توانید 30 روز تسهیلات برگشت پول را انتخاب كنید تا آزمایش كنید آیا ExpressVPN برای شما قابل اعتماد است یا نه.

2. NordVPN

NordVPN

NordVPN قابلیت اطمینان بی بدیل را فراهم می کند. سرعت بارگیری ، بارگذاری یا پخش را از دست نمی دهید. این سرویس دهنده سرورهای VPN زیادی را ارائه می دهد ، صرفاً با توجه به محدودیت های جغرافیایی.

سرورهای آنها طبقه‌بندیهای مختلفی دارند ، به ویژه مانند سرورهای Netflix ، سرورهای Double VPN ، سرورهای تلویزیون فوق العاده سریع ، سرورهای ضد DDoS و دیگران. این واقعاً NordVPN را از دیگر سریعترین VPN ها جدا می کند و درباره فداکاری سازمان به کیفیت بسیار می گوید.

NordVPN علاوه بر محافظت و امنیت بسیار شدید است. آنها در پاناما واقع شده اند و هیچ قانونی برای نگهداری اطلاعات ندارند. علاوه بر این ، آنها ترتیب صفر دقیق سیاهههای مربوط دارند. در رابطه با ایمنی ، آنها از تمام پروتکل های امنیتی استفاده می کنند و اقدامات اضافی انجام می دهند ، به عنوان مثال ، Internet Killswitch و سایر موارد.

3. PIA VPN

PIAVPN

PIA VPN مانند اکثر دولتهای VPN به شدت ادعا می کند “سریعترین سرویس VPN در جهان” است. پشتیبانی مشتری آنها از جمله سایر مواردی که ما دیده ایم ، فوق العاده آموخته و سریع است و هزینه های آن معقول و معقول است.

با وجود این ، PIA VPN چیزهای بیشتری برای ارائه به مشتریان خود دارد. سطح امنیتی باورنکردنی است ، با کنوانسیون خاص سازمان ، نسبت به موارد استاندارد ، به وضوح ، و برخی از نکات برجسته امنیتی اضافی.

می توانید از PIA VPN تقریباً در هر وسیله ای استفاده کنید. شما می توانید دستگاه های مختلفی را وصل کنید – از دو تا پنج ، که بستگی به برنامه VPN شما دارد. PIA VPN به همین ترتیب یکی از بزرگترین سرورهای تنظیم شده روی کره زمین را دارد که بیش از 3000 سرور + در سرتاسر جهان وجود دارد.

4. Ivacy VPN

IvacyVPN

Ivacy یکی دیگر از سریعترین VPN ها است که نسبت به ماهیت اعمال آن در کلیه مناطق بسیار شدید است و سرعت فقط یکی از آنهاست. برای برخی از مشتریان ، سرعت ضروری است که نشان دهنده لحظه تصمیم گیری یک سرویس است ، زیرا هیچ کس نیاز به یک ارتباط متوسط ​​ندارد. با استفاده از Ivacy VPN ، نیازی به استرس بر آن ندارید.

نکته دیگر در مورد Ivacy VPN ، تعهد آنها به امنیت است. آنها پروتكل هایی را ارائه می كنند كه برای سرعتی سریع و حفظ حریم خصوصی مفید هستند ، اما مطمئناً سریع ترین آنها هستند. به این ترتیب ، اگر سرعت چیزی است که شما به آن اشغال کرده اید ، می توانید بدون کشش زیاد تنظیمات را تغییر داده و از سریعترین پروتکل استفاده کنید.

اگر قبول دارید که Ivacy VPN را بپذیرید ، این ظرفیت را دارید که با هر یک از تعداد زیادی از سریعترین سرورهای VPN آنها ارتباط برقرار کنید ، از VoIP آنها استفاده کنید و از سرعت فوق العاده ، تبادل اطلاعات و تعویض سرور قدردانی کنید..

5. PureVPN

پاولپن

PureVPN وسیع ترین راحتی سرورها را نسبت به سایر VPN های سریع ارائه می دهد. دارای بیش از 750 سرور در بیش از 140 مکان +. سرعت PureVPN مسئله ای نیست ، زیرا بیش از سرعت کافی اینترنت ارائه می دهد. سرورها مورد آزمایش قرار گرفتند و در هر زمان عملکرد ثابت بود.

علاوه بر این ، PureVPN پروتکل های سریع و رمزگذاری بالایی را به کاربران ارائه می دهد. این به کاربران امکان می دهد بدون ترس از هک شدن ، torrent کنند. PureVPN یک جایزه است زیرا امکان انتقال پورت را از طریق فایروال NAT فراهم می کند که سرعت بارگیری را دارد.

برای اجرای محیط امن در دستگاه های دیگر ، PureVPN شما را با پنج پشتیبانی چند ورود به سیستم پوشانده است. اشکال در PureVPN این است که دارای خط مشی عدم ورود به سیستم است ، با گزارشات ارائه دهنده VPN داده های شرکت ها را می ریزد..

چگونه سریعترین VPN را ارزیابی کنیم?

بسیاری از VPN ها سریعترین VPN را به بازار عرضه می کنند ، اما واقعاً یکی نیستند زیرا هر شخص استفاده های متفاوتی از اینترنت دارد ، توجیهی ارائه دهنده VPN موجود در اینترنت دشوار است. سرعت بارگیری و بارگذاری مهمترین فاکتورهایی است که باید برای تعیین یک VPN آزمایش شود.

نحوه تست یا VPN سریع است یا نه?

 • ابتدا باید اینترنت را با و بدون VPN با استفاده از speedtest.net تست کنید.
 • ثانیاً ، برای هر تست یک سرور VPN متفاوت انتخاب کنید. دلیل آن این است که سرعت در یک مکان ممکن است با سایر نقاط محل یکسان نباشد.
 • سوم ، پروتکل ها را تغییر دهید تا نتایج واقعی را پیدا کنید. OpenVPN و PPTP ممکن است گزینه های ارجح برای آزمایش انواع VPN های مختلف باشد.

سریعترین پروتکل VPN

PPTP: پروتکل تونل سازی نقطه به نقطه ترکیبی از پروتکل PPP است. یعنی رمزگذاری با تقویت تونل انجام می شود.

PPTP به عنوان سریعترین پروتکل شناخته شده است ، اما در ارزیابی با OpenVPN ، امنیت بیشتری ندارد زیرا به رمزگذاری اعتماد نمی کند. با این حال ، PPTP برای مرور اینترنت ایده آل است.

نحوه شناسایی سریعترین VPN?

بیشتر افراد از VPN استفاده می کنند ، تورنت ، بازی یا پخش می کنند. کانالهای برتر جهان ، به عنوان مثال ، Netflix ، Hulu و iPlayer بی بی سی به محتوای HD دسترسی دارند. اگر نیاز به استفاده از این نوع خدمات دارید ، سریع یک VPN یک فکر اساسی است.

 • در دسترس بودن سرور – سرورهای VPN در سراسر جهان از طریق مقصد های مختلف سرعت ثابت را ارائه می دهند. علاوه بر این ، تورنت ها غالباً با مشکلات انسداد سرور VPN روبرو می شوند که نتیجه بارگیری در خواب است.

برای دور انداختن چنین مواردی ، می توانید با یک سرور سریع و نزدیک به منطقه خود ارتباط برقرار کنید. این سرعت ثابت با سنبله پینگ صفر را تضمین می کند.

 • سرعت بارگیری و بارگذاری– هنگام بارگیری تورنت یا پخش برنامه های تلویزیونی یا فیلم ها از وب نقش مهمی ایفا می کند. اگر یک VPN سرعت را پرتاب کند ، اتصال سریع سیستم هیچ کاری نخواهد داشت.

ما به شهروندان توصیه می کنیم سریعترین VPN را انتخاب کنند که به آن اصطکاک نکند. علاوه بر این ، بهترین دولتهای تورنت گفتند سرعت بی حد و حصر برای انفجار سریع تورنت یا بارگیری هر زمان که بخواهید ارائه می دهند.

 • سوئیچ کشتن اینترنت – این یک مؤلفه توانمند است که توسط سرویس سریعترین VPN ارائه می شود. این تضمین می کند که آدرس IP مشتری هرگز در وب کشف نمی شود ، در صورت قطع اتصال VPN (جدا).

برای تضمین بیمه هویت ، در صورت جدا شدن VPN ، به سرعت اتصال وب را از بین می برد و امکان انجام فعالیت یا خارج شدن آن را فراهم نمی کند. همچنین ، اگر سوئیچ kill internet غیرفعال شود ، دستگاه شما به تبع آن آدرس اینترنتی و منطقه منحصر به فرد IP شما رابط می کند..

این باعث می شود شما در برابر طیف گسترده ای از خطرات دیجیتال ، ارزیابی عمق بسته ISP ، و مشاهده ایالتی ناتوان باشید. سریعترین سرویس VPN با دکمه Internet Kill Switch عمیقا برای مشتریان تورنت تجویز می شود.

 • خط مشی ورود به سیستم – این یکی از شرایط پنهان یک سرویس VPN است. در اکثر موارد ، VPN ها فعالیت های آنلاین مشتریان خود را انجام می دهند و پس از استعلام ، گزارش ها را به دفاتر اجرای قانون تحویل می دهند..

چگونه می توان سرعت VPN موجود خود را بهبود بخشید?

اگر از قبل VPN دارید و هنوز سرعت متوسطی را تجربه می کنید ، استرس نداشته باشید ، انتظار وجود دارد! این نتیجه فعالیت زیادی است که از طریق سرور VPN انجام می شود. به شرطی که نشستن محکم روی نیمکت شما مشکل را اصلاح نکرد ، نکات سرعت را در زیر آن امتحان کنید.

 1. تغییر سرورها – جداسازی فیزیکی بین شما و سرور VPN که با آن ارتباط دارید عمیقاً روی سرعت VPN تأثیر می گذارد. در صورت عدم نیاز به رابط با سرورهای یک ملت خاص. برای تغییر اینکه آیا مسئله اتصال حل می شود یا خیر ، برای تغییر در یک کشور نزدیک نزدیک به زبانه بروید.
 2. تغییر دستگاه ها – برخی از دستگاه های متصل به وب به راحتی کار نمی کنند. در صورت خاموش بودن وب در خواب از تلفن همراه خود ، می توانید از رایانه شخصی ، رایانه شخصی یا رایانه لوحی خود استفاده کنید تا بررسی کنید که آیا این مسئله همچنان ادامه دارد.
 3. از یک انجمن سیمی استفاده کنید – Wi-Fi با توجه به سرعت ، می تواند غیرقابل اعتماد باشد ، به ویژه در شرایطی که شما در منطقه ای زندگی می کنید که انبوه سیستم های مختلف از راه دور در نزدیکی باشد. اساساً تغییر در یک انجمن پیوند سیستم سخت می تواند مسائل مختلف سرعت را حل کند.
 4. غیرفعال کردن نرم افزار امنیتی نصب شده – فایروال ها و نرم افزار آنتی ویروس می توانند باعث ایجاد مشکلات اصلی وقفه در ارتباط با وب شوند زیرا آنها بسته های اطلاعات را مورد بررسی قرار می دهند. آنها را به صورت تصادفی غیرفعال کنید تا بررسی کنید که آیا مسئله سرعت را پاک می کند یا خیر.
 5. پورت ها یا پروتکل ها را تغییر دهید – نرم افزار VPN با استفاده از شماره و پروتکل خاص پورت متصل می شود. برخی از سیستمهای اطراف سرعت این درگاه ها را محدود می کنند که بدون در نظر گرفتن سرعت انتقال خدمات VPN به اتصال شما آسیب می رساند. گزینه های VPN خود را برای تغییر درگاهها برای پشتیبانی لحظه ای با سرعت بررسی کنید.
 6. راه اندازی مجدد – وقتی همه موارد دیگر کار نمی کنند ، نرم افزار VPN خود را ببندید و دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید.

کلمات نهایی

مفیدترین مؤلفه ای که باید جستجو کنید VPN با یک آزمایش رایگان است. چرا این امر حیاتی است؟ بهتر است قبل از عضویت در برنامه آن ، با ویژگی های یک VPN سریع آشنا شوید. شما باید چندین برجسته و اجرای کلی را بررسی کنید.

بهترین تاکتیک اجرای تست سرعت با اتصال ISP و پس از آن مجدداً آن را با VPN خود روشن کنید و به نتایج جستجو کنید. آیا VPN شما سریع است یا نه؟ سیستم عامل های موجود در وب وجود دارد که پینگ یا عدم تحرک شما را آزمایش می کند. سرعت بارگیری / بارگیری پایین تر به معنای VPN کندتر است.

ما اطمینان حاصل کردیم که همه سریعترین VPN های موجود در لیست ما با توجه به سرعت ، استانداردهای مهم را رعایت می کنند. آنها از ویژگی های امنیتی خوبی برخوردار هستند ، از آنجا که اگر VPN شما کاری را که باید انجام ندهد ، قابل ستایش است – از رایانه و محافظت آنلاین خود اطمینان حاصل کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map