5 VPNs המהירים ביותר של 2020 – מהירות מדהימה


המהירות היא חיונית, ואף אחד לא יכול להכחיש זאת. מה שכן, זהו אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר שאתה מחשיב בעת בחירת ה- VPN המהיר ביותר. עם זאת, מה הופך שירות VPN אחד מהיר ואחר מתון?

ללא מהירויות חיבור מהירות, מאתגר לבצע משימות מידע מקבילות כמו סטרימינג ב- HD. לכל מי שזקוק ל- VPN מהיר, מאמר זה יעזור. תוכלו לאתר בחירה סופית של ספקי VPN שנוסו במכוון.

הסיבות להחזיק VPN המהיר ביותר?

חשוב להבין שישנן סיבות רבות לכך שמשתמשים מחפשים את ה- VPN המהיר ביותר כאשר המהירות היא מרכיב בסיסי. ניתן להשתמש בשירות VPN שנקרא למטרות מסוימות, אך במיוחד עבור;

 • טרנינג – P2P – בעת הורדה או שיתוף של קובץ דרך P2P אתה זקוק למהירות מהירה עם אבטחה נוספת.
 • הזרמת וידאו – הזרמת ערוצים מקוונים בולטים דורשים חיבור מהיר. ממשק VPN מהיר שעוקף את המגבלה הגיאוגרפית.
 • משחקי רשת מקוונים זה קשור למהירות. אתה עשוי לדרוש מה- VPN המהיר ביותר כדי לעקוף את המגבלה ולגשת אליו מכל מקום בלי לסחור בקצב ובביטחון.

למרות זאת, המערכת הביתית והחיבור שלך משפיעים באופן משמעותי על המהירות, הנגישות, קיבולת העברת הנתונים, מיקום השרת, פרוטוקול האבטחה וכו ‘..

5 שירותי VPN המהירים ביותר של 2020

פירטנו את ה- VPN המהירים ביותר הזמינים לשנת 2020. הגורמים המדרגים אותם בחלק העליון מכסים על אזורי זמינות השרתים, הורדת והעלאת מהירות, Kill Switch, הגבלת רוחב הפס ומדיניות כניסה..

1. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN מספקת ללקוחותיה את המהירות הדומה המיועדת על ידי ספק האינטרנט שלהם. חלק מהמתקנים האחרים שהם מספקים למשתמשים שלהם הם רוחב פס בלתי מוגבל, מהירות בוערת ומיתוג שרת.

שרתי ה- VPN שלהם פרוסים ברחבי העולם ביותר מ -94 מדינות. אתה יכול לשייך עד 3 מכשירים ייחודיים לאותו חשבון. התוכנה ידידותית למשתמש אפילו למתחילים החדשים. אם יש לך בעיה כלשהי, אתה יכול לפנות לתמיכת הלקוחות 24/7 כמו גם לבסיסי ידע.

החיסרון היחיד עם ExpressVPN הוא שהם מעט יקרים לעומת שירותי VPN המהירים האחרים הקיימים. אין דבר כזה משפט חינם. במקום זאת, אתה יכול לבחור במתקן להחזר הכסף של 30 יום כדי לבדוק אם ExpressVPN אמין לך או לא.

2. NordVPN

NordVPN

NordVPN מספק אמינות בלתי פוסקת. אובדן מהירות לא מורגש אם אתה מוריד, מעלה או זורם. הוא מציע הרבה שרתי VPN ולא רק לגבי מגבלות גיאוגרפיות.

לשרתים שלהם יש סיווגים שונים, כלומר, במיוחד כמו שרתי Netflix, שרתי VPN כפולים, שרתי טלוויזיה מהירים במיוחד, שרתי Anti-DDoS ואחרים. זה באמת מפריד בין NordVPN לבין VPNs המהירים ביותר ואומר הרבה על מסירות הארגון לאיכות.

NordVPN אינטנסיבי בנוסף להגנה ואבטחה. הם ממוקמים בפנמה, שם אין להם חוקים בנושא תחזוקת מידע. יותר מכך, יש להם סידור יומני אפס קפדני. בנוגע לבטיחות, הם משתמשים בכל פרוטוקולי האבטחה ויש להם כמה אמצעים נוספים, למשל, Killswitch באינטרנט ואחרים..

3. VPN VPN

PIAVPN

כמו רוב הממשלות ב- VPN, VPN VPN טוען כי הוא “שירות ה- VPN המהיר ביותר בעולם”. תמיכת הלקוחות שלהם יוצאת מן הכלל בין השאר שראינו, למדה בצורה מהירה ומהירה והעלויות הגיוניות וסבירות.

עם זאת, ל- PIA VPN יש הרבה יותר מה להציע ללקוחותיה. רמת האבטחה היא מדהימה, עם המוסכמה הספציפית של הארגון, על פני הסטנדרטים, כמובן, וכמה מדגישים אבטחה נוספים.

אתה יכול להשתמש ב- PIA VPN כמעט בכל גאדג’ט. אתה יכול לחבר מכשירים שונים – משניים לחמישה, מותנית בתוכנית ה- VPN שלך. כמו כן, ל- VPN VPN יש אחד השרתים הגדולים המסדרים על פני כדור הארץ, עם יותר מ 3000+ שרתים בכל רחבי העולם.

4. VPN של חברת Ivacy

IvacyVPN

Ivacy הוא עוד VPN המהיר ביותר העוסק באופי הממשל שלו בכל האזורים והמהירות היא רק אחת מהן. עבור חלק מהלקוחות המהירות היא חיונית המייצגת את הרגע המכריע של שירות, מכיוון שאיש לא צריך להיות בעל חיבור בינוני. עם VPN של Ivacy, אינך צריך להילחץ מכך.

דבר נוסף ב- VPN של Ivacy הוא המחויבות שלהם לביטחון. הם מציעים את כל הפרוטוקולים הטובים למהירות ופרטיות מהירים, אך הם ללא ספק המהירים ביותר. בדרך זו, אם המהירות היא מה שעוסק בה, אתה יכול ללא הרבה מתיחה לשנות את ההגדרות ולנצל את הפרוטוקול המהיר ביותר.

אם אתה מסכים לקבל את ה- VPN של Ivacy, תהיה לך היכולת להתחבר לאחד מהמספר הגדול ביותר של שרתי ה- VPN המהירים ביותר, לנצל את גולת הכותרת של ה- VoIP ולהעריך את המהירות העצומה, חילופי המידע והמעבר בין השרתים..

5. PureVPN

purevpn

PureVPN מציע את הנוחות הרחבה ביותר של שרתים בהשוואה ל- VPN מהירים אחרים. יש לו 750+ שרתים ביותר מ- 140+ מיקומים. מהירות אינה הבעיה עם PureVPN, מכיוון שהיא מציעה די והותר במהירות באינטרנט. השרתים נבדקו והביצועים היו קבועים בכל עת.

יתר על כן, PureVPN מציע פרוטוקולים מהירים והצפנה גבוהה למשתמשים. זה מאפשר למשתמשים להסתובב ללא חשש לפריצה. PureVPN הוא בונוס שכן הוא מספק העברת יציאות דרך NAT Firewall השומר על מהירות ההורדה.

כדי לבצע את הסביבה המאובטחת במכשירים אחרים, PureVPN כיסה אותך בחמישה תמיכה בריבוי כניסה. החיסרון ב- PureVPN הוא שיש לה מדיניות ללא יומני חשודים, כאשר דיווחים של ספק ה- VPN מטפטפים נתונים לחברות.

כיצד להעריך את ה- VPN המהיר ביותר?

VPNs רבים משווקים אותם באופן עצמאי כ- VPN המהיר ביותר, אך הם אינם באמת כאלו שכן לכל אדם יש שימושים שונים באינטרנט, קשה להצדיק את ספק ה- VPN הזמין באינטרנט. מהירות ההורדה וההעלאה הם הגורמים העיקריים שיש לבדוק כדי לקבוע VPN.

כיצד לבדוק אם ה- VPN מהיר או לא?

 • ראשית, עליך לבדוק את האינטרנט עם VPN ובלעדיו באמצעות speedtest.net.
 • שנית, בחר שרת VPN שונה עבור כל בדיקה. הסיבה לכך היא שהמהירות במיקום אחד עשויה לא להיות זהה לזו שבמיקום אחר.
 • שלישית, שנה את הפרוטוקולים כדי לגלות את התוצאות בפועל. OpenVPN ו- PPTP עשויים להיות האפשרויות המועדפות לבדיקת VPNs שונים.

פרוטוקול ה- VPN המהיר ביותר

PPTP: פרוטוקול המנהור הנקודה לנקודה הוא שילוב של פרוטוקול PPP. המשמעות היא שההצפנה מתבצעת עם הגברה של מנהרה.

ה- PPTP מוכר כפרוטוקול המהיר ביותר, אך בהערכה עם OpenVPN הוא פחות מאובטח מכיוון שהוא אינו סומך על הצפנה. עם זאת, PPTP אידיאלי לגלישה באינטרנט.

כיצד לזהות VPN המהיר ביותר?

רוב האנשים משתמשים ב- VPN עושים סיקור, משחק או סטרימינג. ערוצי הזרימה המובילים בעולם, למשל Netflix, Hulu ו- BBC iPlayer מעניקים גישה לתכני HD. אם אתה צריך להשתמש בשירותים מסוג זה, VPN מהיר הוא מחשבה חיונית.

 • זמינות שרת – שרתי VPN ברחבי העולם ברחבי יעדים שונים מציעים מהירות עקבית. בנוסף, סיקורים מתמודדים לעיתים עם בעיות חסימת שרתי VPN אשר גורמות להורדה מנומנמת.

כדי להיפטר מנושאים מסוג זה, אתה יכול להתממשק לשרת מהיר שנמצא בקרבת מחוזך. זה יבטיח מהירות עקבית עם אפס קוצים.

 • מהירות ההורדה וההעלאה– זה ממלא תפקיד משמעותי בעת הורדת סיקורים או הזרמת תכניות הטלוויזיה או הסרטים מהאינטרנט. חיבור מערכת מהיר לא יועיל אם VPN מצמצם את המהירות.

אנו ממליצים על netizens לבחור את ה- VPN המהיר ביותר שאינו מצמצם אותו. יתרה מזאת, מיטב הנהלות הסיקור אמרו מהירות בלתי מוגבלת לפיצוץ סיקור מהיר או להורדה מתי שרוצים.

 • מתג להרוג אינטרנט – זהו רכיב מסוגל המוצע על ידי שירות ה- VPN המהיר ביותר. זה מבטיח שכתובת ה- IP של לקוח לעולם לא תיחשף באינטרנט, במקרה שחיבור ה- VPN ייפול (נפרד).

כדי להבטיח ביטוח זהות, זה הורג מייד את חיבור האינטרנט כאשר ה- VPN מופרד אגב, מה שמאפשר לאף פעילות לעבור או לצאת. כמו כן, אם מתג ההריגה באינטרנט יושבת, המכשיר שלך מתממשק כתוצאה מהאינטרנט דרך כתובת ה- IP והאיזור הייחודיים שלך..

זה גורם לך לחוסר אונים מול מגוון רחב של סכנות דיגיטליות, הערכת חבילות מעמיקה של ספק שירותי האינטרנט והתבוננות במדינה. שירות ה- VPN המהיר ביותר עם כפתור ה- Kill Kill Internet נקבע לעומק ללקוחות סוחפים.

 • מדיניות רישום – זה אחד התנאים הנסתרים של שירות VPN. לרוב, VPNs מקיימים פעילויות מקוונות של לקוחותיהם ומעבירים אחר כך את היומנים למשרדי אכיפת החוק לאחר בירורים..

כיצד לשפר את מהירות ה- VPN הקיימת שלך?

אם כבר יש לך VPN ועדיין חווה מהירות בינונית, אל תלחץ, יש ציפייה! זו תוצאה של פעילות רבה העוברת דרך שרת VPN. אם יש סיכוי כבוי שיושב חזק על הספה שלך לא יתקן את הבעיה, נסה את עצות המהירות שמתחת.

 1. החלף שרתים – ההפרדה הפיזית בינך לבין שרת ה- VPN שאליו אתה מחובר משפיעה באופן עמוק על מהירות ה- VPN. במקרה שלא תצטרך להתממשק לשרתים של מדינה מסוימת. קח כרטיסייה כדי לעבור למדינה קרובה יותר כדי לבדוק אם בעיית החיבור מתיישבת או לא.
 2. החלף מכשירים – חלק מהתקנים המחוברים לאינטרנט פשוט לא עובדים במהירות. אם יש לך סיכוי שהאינטרנט ירגיש מנומנם בנייד שלך, התחל להתחבר מהמחשב האישי, מחשב עבודה או מחשב לוח, כדי לבדוק אם הבעיה נמשכת.
 3. השתמש באגודה קווית – Wi-Fi יכול להיות לא אמין ביחס למהירות, במיוחד במקרה שאתה גר באזור בו ערמות של מערכות מרוחקות שונות נמצאות בקרבה. שינוי מהותי לאיגוד קישורי מערכת קשה יכול ליישב סוגיות מהירות שונות.
 4. השבת תוכנת אבטחה מותקנת חומות חומת אש ותוכנת אנטי-וירוס עלולות לגרום לבעיות פיגור מקוריות בחיבורי אינטרנט כאשר הן בוחנות חבילות מידע מתקרבות. השבת אותם אגב כדי לבדוק אם זה מבהיר את נושא המהירות.
 5. שנה יציאות או פרוטוקולים – תוכנת VPN מתחברת תוך שימוש במספר יציאה ופרוטוקול מסוימים. חלק מהמערכות הסמוכות מגבילות את המהירות של יציאות אלה אשר יפגעו בחיבור שלך ללא קשר למהירות שירות ה- VPN. בדוק את אפשרויות VPN שלך להחליף יציאות לקבלת תמיכה ברגע.
 6. אתחל מחדש – כאשר כל השאר לא עובד, סגור את תוכנת ה- VPN שלך והפעל מחדש את המכשיר שלך.

מילים אחרונות

המרכיב המועיל ביותר שעליך לחפש הוא VPN עם תקופת ניסיון בחינם. מדוע זה קריטי? עדיף שתכיר את הפונקציות של VPN מהיר לפני שתירשם לתוכנית שלו. עליכם לבדוק מספר הדגשות וביצוע כללי.

הטקטיקה הטובה ביותר היא לבצע בדיקת מהירות עם חיבור ה- ISP שלך ואחר כך לחזור ולבצע אותה עם VPN שלך מופעל ולהסתכל על התוצאות. האם ה- VPN שלך מהיר או לא? ישנן פלטפורמות זמינות באינטרנט הבודקות את הפינג או חוסר הפעילות שלך. מהירויות הורדה / העלאה נמוכות יותר פירושן VPN איטי יותר.

הקפדנו שכל ה- VPN המהיר ביותר ברשימה שלנו יעמוד בסטנדרטים הקריטיים בכל הקשור למהירות. הם מלווים תכונות אבטחה נהדרות, שהופכות אותם לשבח אם ה- VPN שלך לא עושה מה שהוא צריך – להבטיח את המחשב האישי שלך ואת ההגנה המקוונת שלך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map