Кращий час для попкорну VPN 2019 – це безпечно?

Popcorn Time – це програмне забезпечення, присвячене передачі відеовмісту в Інтернеті безкоштовно. У ньому є багатоплатформна підтримка, яка включає Mac, Android, iOS та Windows. Мало того, що він розглядав альтернативу платним потоковим послугам, як Amazon Prime, HBO Now та Netflix.


Попкорн Час використовує механізм, відомий як (Peer-to-Peer) P2P. Простими словами, більша частина вмісту, доступного в час попкорну, лежить під матеріалами авторських прав. Тож якщо ви передаєте цей вміст без дозволу власників авторських прав, ви порушуєте закон.

Однак якщо ви не хочете потрапляти в проблеми, вам доведеться це зробити використовувати VPN Time Popcorn як це приховує існуючу мережу. Також VPN передає ваші дані через призначені сервери, не просочуючись до Інтернет-провайдерів або хакерів. VPN не зберігає журнали діяльності користувачів.

Навіщо використовувати VPN для попкорну?

Popcorn Time має зручний інтерфейс для навігації, використовуючи його без VPN, просто означає, що ви піддаєте себе шкоді. Навіть якщо ви користуєтесь послугою в країні, яка не має суворих законів щодо авторських прав або торрентів, ви все одно можете потрапити в проблеми з переглядом несанкціонованого вмісту.

У 2015 році виробники подали позов проти 11 користувачів Popcorn Time, які проживають в Орегоні. IP-адреси, дата та час, коли користувачі отримували доступ до фільму, також були представлені у позові проти них. Ці користувачі подали позов до суду за завантаження файлу фільму та стягуються збитки у розмірі 150 000 доларів США та судові збори.

Це не єдиний раз, користувачі Popcorn Time стикаються з суворими покараннями за перегляд вмісту, захищеного авторським правом. Таким же чином користувачі Comcast подали до суду на ту саму юридичну фірму за трансляцію фільму 2015 року “Survivor”. Їм було звинувачено 750 доларів за злочин, який вони вчинили, навіть якщо це не такий великий розмір штрафу.

Ви не хочете використовувати свої заощадження для життя лише для сплати штрафу за потоковий вміст, захищений авторським правом. Ось чому пригодиться VPN Time Popcorn.

Як вибрати найкращий VPN для попкорну?

Вибір найкращого VPN для попкорнного часу не такий складний, як ви думали. VPN виконують найрізноманітніші завдання, коли справа стосується вразливості безпеки.

Однак для Popcorn Time ці функції важливо мати під час вибору VPN:

 • Висока безпека та шифрування трафіку.
 • Швидка швидкість передачі потоку та завантаження.
 • VPN дозволяє здійснювати трафік P2P, необхідний для торрент.

Існує багато безкоштовних VPN для попкорну часу, які стверджують, що пропонують необмежену пропускну здатність із палаючими великими швидкостями. Я б запропонував вам дотримуватися відстань від них. Оскільки вони жертвують шифруванням і мають певну схематичну політику щодо журналів.

Найкращі VPN-програми з попкорном, щоб передавати торрент

Найкращий VPN для попкорну допомагає в численних завданнях, коли справа стосується забезпечення конфіденційності. Функція VPN полягає в тому, щоб приховати реальну ідентичність, яка іншими словами є “IP-адресою” користувача. Хакери використовують IP-адресу як основне джерело для входу в системи людини.

1. ExpressVPN

Шукаєте VPN, який допоможе вам забезпечити конфіденційність? Або просто передати вміст без проблем? ExpressVPN – найкращий VPN для Popcorn Time, який дозволяє робити все це легко. Простий у користуванні інтерфейс і широкі функції посідають його в самому верхньому місці як постачальника послуг VPN.

Цікаво, які речі роблять VPN для попкорну часу популярним на ринку? Про це не потрібно хвилюватися, деякі важливі особливості ExpressVPN витягуються та згадуються нижче.

 • Інтернет-комутатор.
 • Стрімкі великі швидкості.
 • Сувора політика без реєстрації.
 • Шифрування військового рівня.
 • Сумісний з попкорновим часом та торрент.

ExpressVPN вважається провідним VPN Popcorn Time VPN на багатьох платформах, і це, безумовно, гідно бути коронованим номером один.

2. Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету є найпопулярніший VPN для попкорнного часу просто тому, що це один з найдешевших VPN, який зараз є на ринку. Він пропонує той самий вибір функцій для свого користувача, який пропонує дорогий VPN.

 • Він пропонує анонімність без політики реєстрації.
 • Не виявлено витоків DNS або Web-RTC.
 • Користувачі можуть використовувати високі швидкості завантаження.
 • Широке шифрування із різноманітною кількістю доповнень.

Якщо ви оглянете сервери VPN-провайдерів, ви побачите різницю в порівнянні з PIA, оскільки вона дозволяє без проблем передавати відеоконтент. По-друге, PIA VPN заощадить ваш час і кілька доларів тут і там.

3. PureVPN

PureVPN встановлений під юрисдикцією Гонконгу і є функціональним кращим VPN для попкорну. Він оснащений арсеналом функцій, всі ці функції доповнюють один одного і сприяють утриманню конфіденційності та безпеки.

 • Сильне шифрування для тих, кого це хвилює.
 • Прості у використанні настільні та мобільні програми.
 • Великі швидкості сервера.
 • Користувачі можуть скористатися послугами P2P.

Цей VPN за попкорном час не пробиває дірку у вашому гаманці. Він надає користувачам гнучкі плани користуватися сервісом VPN для захисту конфіденційності їх Інтернету.

Як використовувати попкорн час без VPN?

Попкорн час – це ще одна форма клієнта BitTorrent, але орієнтована на потокове передавання вмісту. Таким чином, він працює, як і будь-який інший клієнт-торент, і його можна використовувати без VPN. Якщо ви ризикуєте і можете жити з тим фактом, що, якщо вас спіймають, ви, ймовірно, втратите кожну копійку.

Ви можете виконати ці кроки, щоб використовувати Popcorn Time без VPN.

 • Якщо ви не оновили свій пристрій останніми виправленнями. Зараз саме час це зробити. Деякі виправлення орієнтовані на безпеку пристроїв.
 • Ви повинні бути надзвичайно обережними щодо дій, які ви виконуєте в Інтернеті.
 • Не натискайте на оголошення, незалежно від того, наскільки добре вони відображаються. Якщо ви не хочете стати жертвою онлайн-атаки даних.

Ці поради дійсно не мають значення, оскільки ваш Інтернет-провайдер все ще може відслідковувати вашу діяльність. Якщо справа дойде до подання позову, провайдери не зупиняться, і вони, ймовірно, відслідковуватимуть ці дії до вас, і вам доведеться заплатити штраф або навіть у деяких випадках потрапити до в’язниці..

Чи безпечний VPN для Popcorn Time?

Вибір VPN для Popcorn Час, коли власники авторських прав стоять на межі намагатися покарати якомога більше людей, які чинять порушення авторських прав, якщо ви не хочете, щоб вони зламалися або були без будинку. Штрафи можуть становити від 100 доларів до колосальних 150 000 доларів, і всі ваші заощадження в житті будуть знижуватися як ніщо.

Якщо ви хочете підписатися на VPN з метою трансляції в Popcorn Time. По-перше, пройдіть всю їх політику та переконайтеся, що вони не реєструють жодної інформації, щоб забезпечити повну конфіденційність та безпеку. Це найважливіша частина, коли ви готові підписатися на VPN.

Крім цього, є функції, які забезпечують безпеку VPN для Popcorn Time. Деякі з них тут згадуються.

 • Kill Switch
 • Захист від витоку IPv6
 • Захист DNS

Усі згадані вище VPN містять усі ці функції та інші різні функції, які також служать для забезпечення конфіденційності. З цими VPN вам не потрібно нічого турбуватися під час трансляції вмісту через Popcorn Time.

Як налаштувати VPN у попкорн

Встановлення VPN для початку трансляції в Popcorn Time справедливо. Дослідіть надійність VPN, а потім лише продовжуйте це завдання. Особливо слід зазначити, що інтерфейс користувача відрізняється між різними VPN.

 • Підпишіться на “VPN Time VPN” з наведеного вище списку.
 • Завантажте “та” Встановіть “сумісний клієнт VPN.
 • Введіть реквізити для входу, що складаються з “Ідентифікатора електронної пошти” та “Коду доступу”.
 • Виберіть запропонований “VPN сервер” для безперебійного з’єднання.
 • Натисніть кнопку “Підключити”, щоб розпочати процес.

Потім перегляньте всі телешоу та фільми найкращої якості відповідно до вашого вибору. Майте на увазі, слід встановити останню версію Popcorn Time.

Попкорн час для Android

Людина не обов’язково передавати вміст лише на комп’ютер. Користувач Popcorn Time може здійснювати потокове передавання безпосередньо на своєму пристрої Android. Оскільки телефони містять багато особистих даних та фотографій, які в значній мірі можуть ідентифікувати людину, якщо вона потрапляє в чужі руки.

VPN для вашого пристрою Android потрібен для конфіденційності та безпеки. Після встановлення VPN Popcorn Time на Android ваша присутність в Інтернеті безпечна, і вам не доведеться турбуватися про те, щоб потрапити на власників авторських прав.

Попкорн час для Mac

Більша частина вмісту в Popcorn Time захищена авторським правом, а це означає, що вам будуть стягнуті штрафи, якщо вас спіймають за користування послугою. Ось, звідки надходить VPN Popcorn Time для Mac, він змінює ваші пакети даних у зашифровану форму та контролює вашу конфіденційність через Інтернет..

Було багато повідомлень про те, що користувачі Popcorn Time стягують штрафи за трансляцію фільму. Якщо ви не хочете опинитися як один із них, використовуйте VPN для Popcorn Time, і він вирішить всі проблеми, які ви маєте щодо безпеки Інтернету, завдяки його широким можливостям.

Попкорн час для iPad та iPhone

Багато молодих людей люблять проводити свої вихідні у трансляції фільмів / телепередач. Час “Попкорн” задовольняє потребу, дозволяючи користувачам переглядати фільми або телепередачі, не стягуючи ні цента. Якщо у вас є iPhone або iPad, ви можете користуватися послугою так само, як і будь-який інший клієнт BitTorrent.

Потік захищених авторським правом матеріалів без дозволу може ввести вас у серйозні проблеми. Використання Popcorn Time VPN для iPad або iPhone є обов’язковою умовою, оскільки це захищає вашу конфіденційність і ухиляється від межі пропускної здатності для підтримки швидкості.

Як видалити попередження VPN Popcorn Time?

Під час використання Popcorn Time без VPN вас вітає попередження, в якому зазначено, що ви використовуєте Popcorn Time без VPN. Ви не можете зняти це попередження, оскільки воно є для вашої безпеки.

Ви можете ігнорувати попередження та продовжувати дивитися, але ви повинні залишатися на краю сидіння, оскільки ви не захищені справді, і ви піддаєтесь впливу.

Вбудований VPN Time Popcorn

Порада: Шукаєте вбудований VPc Time Time VPN, перестаньте шукати! Основна причина заявити про таке – те, що вони несерйозно ставляться до своїх умов.

Більше того, такі вбудовані VPN не надають важливих послуг, які вони обіцяють. Вони набагато дорожчі порівняно з кращими VPN на ринку.

 • Ціноутворення починається від 69 доларів на місяць протягом 12 місяців, які недоступні в діапазоні.
 • Ви не впевнені в їх політиці реєстрації даних, ні протоколах безпеки, ні рівнях шифрування, які вони пропонують.
 • Недоставлена ​​швидкість мережі.

Ця незавершеність залишає клієнта збентеженою. Тримайтеся подалі від VPN, які стверджують, що вони є вбудованими для Popcorn Time. Більше того, Popcorn Time не називає вбудованого VPN жодним мотивом.

Безкоштовний VPN на час попкорну

Кращий VPN Popcorn Time VPN забезпечує необмежену пропускну здатність та оптимізовані сервери з швидкою швидкістю для своїх споживачів. Більше того, він зберігає вашу інформацію в Інтернеті та не записує журнали. Крім того, він пропонує висококласну підтримку клієнтів із конфігурацією декількох пристроїв.

Тоді як безкоштовний VPN для Popcorn Time має обмежену пропускну здатність і ненадійні функції безпеки, тому його слід уникати будь-якою ціною. Сплативши невелику плату, ви можете насолоджуватися потоковою передачею відеоконтенту без будь-яких проблем, використовуючи VPN.

Альтернативи часу попкорну

Оригінальний час Popcorn Time був покинутий своїми розробниками, які породили клони Popcorn Time. Ці клони були розроблені з використанням відкритого коду оригінального програмного забезпечення Popcorn Time і в даний час слугують альтернативою Popcorn Time.

Є безкоштовні та платні альтернативи Попкорн Часу. Безкоштовні альтернативи – це ті клони, які не підтримували потокове відео. Тоді як платні альтернативи включають потокові сервіси, які мають фактичні права на передачу вмісту, але коштують кілька доларів на місяць.

Два основні клони Time Popcorn випробовані нашою командою, і вони працюють прекрасно. Однак, все-таки рекомендується використовувати VPN Popcorn Time VPN під час трансляції відео, оскільки це приховує вашу реальну особу, що протікає до органів нагляду..

 • Попкорн Time.sh
 • Попкорн Time.to

Якщо гроші не викликають ваших проблем, ви можете обрати альтернативу “Попкорн” для “Преміум”. Вам не доведеться турбуватися про потрапляння вірусів на свій пристрій, оскільки ці альтернативи дуже авторитетні і вже багато років надають потокові послуги.

Деякі основні альтернативи Premium Time Popcorn Time, які відомі потоковим потоком.

 • Netflix
 • Хулу
 • Амазонський прайм
 • HBO Now

Ви можете користуватися вищевказаними послугами потокового потокового передачі без VPN, і нічого не станеться. Однак деякий вміст геоблокується ними, а в деяких сценаріях вони не дають прав на трансляцію конкретних назв, це означає, що якщо вони не володіють правами на ваш улюблений фільм, ви не можете передавати його на свої платформа.

Висновок

Навіть незважаючи на те, що час Popcorn є кращою альтернативою для платних потокових послуг. Однак вміст, наявний на ньому, може охороняти авторські права. Ми не рекомендуємо використовувати VPN, щоб порушувати авторські матеріали.

VPN служить засобом для покращення вашої онлайн-безпеки та захисту від сторонніх осіб, які бажають стежити за вашою діяльністю та ділитися з третіми сторонами.

У попкорн час ви ризикуєте щодо конфіденційності. Отже, використовуйте VPN Time Popcorn Time. Це не лише для того, хто хоче передавати фільми, не потрапляючи в проблеми. Це для всіх, хто хоче відчувати себе безпечно під час трансляції в Popcorn Time за допомогою VPN, з необмеженим доступом до вмісту в Інтернеті.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map