Labākais Torrenting VPN – P2P failu koplietošana 2020. gadā


Pēdējā laikā visas attīstītās valstis ir apstiprinājušas autortiesību likumus, kas pilnvaro interneta pakalpojumu sniedzējus un uzraudzības aģentūras aizstāvēt dokumenta vai faila apliecinātu identitāti. Bet tomēr interneta lietotāju skaita palielināšanos šim mērķim valdība nekontrolē.

Torrenting ir vieta, kur daudzi klienti dalās ar nelielu daļu no nozīmīgāka dokumenta, lai dažiem iedomājami ātri lejupielādētu ātrumu. Torrent lejupielāde papildus ir nozīmējusi arī VPN lejupielāžu pamanāmības palielināšanos.

Lielais interneta lietotāju skaits izmanto vislabāko VPN, lai palielinātu tiešsaistes drošību ar datu aizsardzību. Ir daudz VPN, kas rūpējas par šo pieprasījumu, bet interneta lietotāji apjukumā izlemj par uzticamo VPN.

Torrent VPN šifrē jūsu tīklu un atstāj iebrucēju noslēpumā. Tādējādi, ja jūsu kanālā ielaužas kāds hakeris, viņš redzēs tikai viņam bezjēdzīgus šifrētus kodus. Šādā veidā VPN slēpj jūsu identitāti, kad sīkfailu lejupielādēšanai izmantojat BitTorrent.

Labākais Torrenting VPN – P2P failu koplietošana – 2020. gads

RankSniedzējiCenaAtlaide
1NordVPN3,99 USD – mēnesī66% atlaide
2ExpressVPN8,33 USD – mēnesī35% atlaide
3PureVPN3,54 USD – mēnesī68% atlaide
4PIA VPN3,33 USD – mēnesī12% atlaide

Kāpēc Torrenting ir jāizmanto VPN?

Labākais mijiedarbības VPN ne tikai nodrošina jūsu tiešsaistes identitāti no IPS un uzraudzības, bet arī nodrošina anonimitāti daudzu torrentu failu lejupielādēšanā. Tas ļauj ietaupīt savienojumu no informācijas noplūdes uz hakeriem, vienlaikus izmantojot P2P tīklu.

Kad jūs savienojat datoru ar P2P failu koplietošanu, tas ģenerē tūkstošiem mezglu, kas dod skaidru ceļu datu snooperiem, lai iegūtu piekļuvi, un kontrolē slepeno informāciju. Izmantojot torrentam vislabāko VPN, dati tiek šifrēti, un hakeri nespēj atrast vajadzīgo sistēmu no sava gala.

Pārsteidzošs fakts, kas saistīts ar mokām, ir to lietotāju skaits, kuri to izbauda. Katru dienu miljardu lietotāju lejupielādē straumēm, kas sastāda 10% no Lielbritānijas iedzīvotājiem, Austrālijai – 4,6%, kamēr ASV regulāri pieder lauvas īpatsvars – 35%. Ņemot vērā šo faktu, VPN ir obligāti jāizmanto.

Kā izvēlēties labāko VPN Torrenting?

Torrent VPN tiek vērtēts pēc dažiem faktoriem. Jāpatur prātā šis fakts, ka visi VPN nav vienādi. Ļoti nedaudzi no viņiem rūpējas par savu klientu privātumu, kad viņi dara kaut ko līdzīgu kņadai. Lielākā daļa VPN nepieļauj mijiedarbību savā saskarnē, tāpēc izlasiet pakalpojumu sniedzēja politikas.

Ir trīs prasības, kurām jāizpilda labākais VPN, kas paredzēts straumēšanai. Tie ir jāizskata indivīdam, kurš vēlas atjaunot savu tiešsaistes pieredzi internetā. Viņi ir:-

 • Kādu ātrumu nodrošina VPN pakalpojums?
 • Vai tai ir politika bez reģistrēšanās??
 • Vai tīklā ir atļauta P2P failu koplietošana?

Kad jūsu izvēlētais VPN būs izpildījis šīs prasības, jūs esat gatavs sākt mocīt. Nerunājiet par bažām, ka autortiesību troļļi būs vērsti uz jums, jo jūsu IP tiks šifrēts. Ja jūsu darbības ir aptvertas, neviens nevar sekot līdzi nevērīgajai acij, kad koplietojat failus, izmantojot P2P.

3 labākais VPN Torrenting & P2P 2020. gadā (pārbaudīts)

Mēs esam apkopojuši atlasītos VPN, kas nodrošina jūs ar apmierinošu drošības sajūtu. Šie labākie torrent VPN atbilst visiem priekšnoteikumiem, lai aizsargātu indivīda privātumu, kamēr viņš / viņa ir internetā. Šis palīdzēs jums ikreiz, kad saskarsies ar ideju par drošu failu apmaiņu.

1. NordVPN – ideāli piemērots anonīmai mocīšanai

NordVPN ir Panamas VPN, kuru 2012. gadā izstrādāja četru dalībnieku grupa. Tas ir minēts kā viens no labākajiem straumēšanas VPN, jo nodrošina efektīvu aizsardzību pret autortiesību pārkāpumiem un novērš straumju vietņu aizsprostojumu. NordVPN nodrošina interneta satiksmi no uzraudzības pieejamības, nododot to caur P2P serveriem.

NordVPN

NordVPN slēpj ar internetu saistītā indivīda atrašanās vietu caur savu VPN klientu. Tas piešķir koplietotas IP adreses un, izmantojot AES algoritmu, pārveido datus čipera tekstā. Tas nodrošina anonimitāti, datus pārņemot dažādos šifrēšanas posmos. Tas padara informāciju drošu no hakeriem un sasniedz faktisko žurnālu avotu.

NordVPN uzlabo internetu, izmantojot dubultā apu serverus. Mehānisms maina IP adresi un novirza trafiku uz noteiktu vietni. Šī ir neapturama torrent VPN darbība, lai nodrošinātu interneta darbības. NordVPN serveri šifrē datus un nosūta filtrētu trafiku uz Tor serveri, kas tiek pārsūtīts uz internetu.

2. ExpressVPN – ātrs aizraušanai & P2P

ExpressVPN atrodas Lielbritānijas Virgins salā ar saviem serveriem, kas izvietoti vairāk nekā 90 valstīs. Tas padara ExpressVPN par vienu no galvenajiem VPN, kas paredzēts straumēšanai, jo tas nekad neapdraud ātrumu. Šis ir bonuss tiem, kas vēlas lejupielādēt failus, izmantojot P2P tīklus.

ExpressVPN

ExpressVPN rūpējas par to, lai tas piedāvā interneta nogalināšanas slēdzi. Tas nodrošina šifrēšanu kopā ar visuzticamākajiem protokoliem, kas pieejami VPN. Netiek glabāti ne aktivitāšu žurnāli, ne savienojumu žurnāli. Klientu atbalsts ir pieejams klientiem, izmantojot tērzēšanu un e-pastu.

Papildu domāšana, kas padara tos par īstenojamu VPN vilkšanai, ir viņu diennakts tērzēšanas roboti un to serveru ātrais ātrums. ExpressVPN var būt nedaudz dārgi, taču tas uztur jūsu tiešsaistes anonimitāti, izmantojot drošu internetu. Pastāv pat 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja neatrodaties savā labā.

3. PIA VPN – BitTorrent lietotāju izvēle

Privātā interneta piekļuve ir VPN, kas ir pieejama vairāk nekā 30 valstīs. Tam bija vairāk nekā 3500 serveru un tas bija paredzēts spīdzināšanai.

PIA neveic darījumus ar privātumu un piedāvā 256 bitu šifrēšanu ar novirzīšanas protokoliem, kas aizsargā jūsu vilinošās darbības.

PIAVPN

PIA galvenā mītne atrodas ASV, un viņi joprojām ir paziņojuši, ka gadījumā, ja valdības amatpersonas pieprasītu iesniegt klienta mežizstrādes vēsturi, mēs slēgtu savu darbību. Tas nozīmē, ka PIA VPN nav ieinteresēts saglabāt žurnālus.

PIA VPN mēnesī ir tikai USD 3, tas ir ekonomisks nekā vairums VPN. Turklāt PIA atbalsta P2P tīklu, un tam nav ierobežojumu attiecībā uz straumēm.

Vai Torrenting ir drošs ar VPN?

Jūs nonākat radara lokā, kad jūsu DNS vai IP adrese novirza jūsu interneta darbības uz neatļautām vienībām. Šajā gadījumā ir ļoti svarīgi izmantot VPN straumēšanai, jo tas darbojas ar interneta slepkavības slēdzi. Tas bloķē interneta trafika noplūdi uzraudzības aģentūrām, ISP un hakeriem, līdz jūsu savienojums tiek reorganizēts.

Maksas vilkšanas VPN pakalpojumi ir autentiski salīdzinājumā ar to bezmaksas kolēģiem. Instalējot VPN, lai sasniegtu anonīmu savienojumu, jūs saskarsities ar daudz priekšrocībām, kuras, iespējams, neatradīsit daudzos citos..

Šie ir daži no galvenajiem punktiem, kas nodrošina, ka VPN būs labs mocīšanai:

 • Veiksmīgas vienādranga lejupielādes.
 • Piekļūstiet ģeogrāfiski ierobežotām torrentu vietnēm.
 • Aizsardzība no ISP un uzraudzības aģentūrām.
 • Papildu drošības slānis ar šifrēšanu.

Varat būt drošs, ka, izmantojot datus vislabākajam VPN, jūsu dati nekad netiks apdraudēti. Tomēr, ja joprojām jūtaties paranojas, varat piekļūt populārām vietnēm, lai lejupielādētu torrent ar VPN. Tie darbojas uz juridiska pamata, un jums var būt gandrīz viss, sākot no spēlēm un beidzot ar filmām.

Sankcijas par autortiesību pārkāpumiem dažādās valstīs

Iepriekš netizens varēja piekļūt straumēm bez traucējumiem. Tagad valdības ir sākušas uzraudzīt pirātiskos materiālus, kas aptver internetu. Autortiesību īpašnieku spēks un viņu ietekme visus ir ieņēmusi zem radara.

ASV – Saskaņā ar DMCA autortiesību pārkāpējs var nonākt bīstamos apstākļos. Saskaņā ar pirmo nodarījumu cietušajam var uzlikt USD 50000 un 5 gadu cietumsodu, bet pārkāpējiem, kuri nepārtraukti izturas, – divkāršu sodu..

Kanāda – Saskaņā ar 2014. gada likumu ar Autortiesību modernizācijas likumu autortiesību pārkāpējiem viņu IPS izdod paziņojumus. Ja autortiesību materiāls netiek komercializēts, cietušajam nav jāsaskaras ar juridiskām problēmām, bet par to tiek iekasēta soda nauda 5000 USD.

UK – Apvienotā Karaliste pieņēma likumprojektu ar nosaukumu “Digitālās ekonomikas akts”. Tā paziņoja, ka ikvienu, kurš atsaucas uz autortiesību pārkāpumiem, var ieslodzīt uz laiku, ilgāku par 10 gadiem.

Austrālija –  Torrent lietotājiem ir jāuzmanās no savas tiešsaistes eksistences. Vismazākais naudas sods, kas uzlikts par autortiesību pārkāpumu, var sākties no 2000 USD. Turklāt viņu valstī ir bloķētas populāras torrentu vietnes. Šādās situācijās vienīgais aizbildnis ir Austrālijas VPN.

Funkcijas, kas jāizvēlas vislabākajā Torrent VPN?

Tālāk ir aprakstīti aspekti, kas torrentu cienītājiem jāapsver VPN atpazīšana torrentu veikšanai tīklā. Šīs funkcijas nodrošina P2P serveru ērtības, kā arī šifrētu trafiku. Vispārējs VPN piedāvā daudzas iespējas, un, izvēloties vienu, nespecializēts speciālists.

Ātrs ātrums

Kad sākat lejupielādēt filmas vai TV šova torrentu, izmantojot P2P failu koplietošanu, tas nosūta uzaicinājumu ISP uz negaidītu joslas platuma izmantošanu. ISP pēkšņi sāk kontrolēt interneta savienojumu, kas palielina konkrētā faila faktisko periodu.

Šādos apstākļos mijiedarbībai ieteicams izmantot labāko VPN, jo tajā ir pieejami īpaši VPN serveri, kas maina jūsu sākotnējo IP adresi un bezgalīgi uztur jūsu interneta joslas platumu un ietaupa jūsu laiku no patēriņa.

Mežizstrādes politika

Torrent VPN jābūt bezreģistriem, kas nozīmē, ka tas neieraksta un negatavo datus par jūsu pārvietošanos. Tas var nozīmēt izpildes informāciju, ko izmanto, lai uzlabotu vienumu vai informāciju. Vēl viena stratēģija, kā izvēlēties VPN straumēšanai, ir pārbaudīt, vai tas atrodas ārpus ASV, jo valstī ir reģistrēšanas politika.

Viņi apsver to, ko jūs uzņematies un lejupielādējat, un tas tiek izmantots, lai izveidotu labākus izcelumus. Ideālā pasaulē piegādātājs neapkopo datus, tāpēc viņu nevar uzlauzt vai piespiest nodot datus par klientiem.

Joslas platuma droseļošana

Torrent operatoriem joslas platuma samazināšana ir drausmīga. Iespējams, esat pamanījis tūlītēju interneta ātruma pazemināšanos pēc failu lejupielādes, kas nepārsniedz noteiktus ierobežojumus. Parasti VPN torrent droseles joslas platumam, lai nepiedzīvotu slogu. Tas tos atvieglo, samazinot izmaksas.

Tādējādi notiek mazāka lejupielāde un zemas kvalitātes straumēšana. Jums ir tikai tiesības apšaubīt savu VPN, vai tas samazina jūsu interneta joslas platumu. Joslas platuma droseļošana notiek galvenokārt tad, ja veicat noteiktu darbību.

Avārijas poga

Interneta nogalināšanas slēdzis ir spēcīga īpašība, ko nodrošina noteikts skaits labāko VPN, lai mocītu internetā. Tas izseko, ka klienta IP adrese nedrīkst tikt atklāta tīmeklī, ja VPN savienojums tiek atvienots. Lai uzlabotu aizsardzību, tas uzreiz pārtrauc interneta savienojumu, ja kļūdaini tiek slēgts VPN. Tas nerada datu izliešanu.

Ja slepkavības slēdzis nav iespējots un pati ierīce izveido savienojumu ar internetu. Tādējādi tiek pārsūtīta jūsu faktiskā IP adrese un atrašanās vieta. Tātad, jūs atrodaties uz hakeru, ISP un uzraudzības aģentūru radara. Torrenting ir nozīmīgs VPN nodrošinātājs ar interneta nogalināšanas slēdža funkciju.

NAT ugunsmūris

Ir daudz labāko torrent VPN ar iebūvētu NAT ugunsmūri. Viņi bloķē vienaudžu savienojumus, izmantojot P2P tīklu un citas neuzticamas saskarnes. Tas aptur straumēm, kuru efektīvai darbībai jāpaļaujas uz P2P savienojumiem.

Jums, iespējams, ir pieeja, lai iestatījumos atspējotu NAT ugunsmūri. Ja tā nav, ostas pāradresācija būs piemērota iespēja. Labākais torrentēšanas VPN piešķir unikālu portu, kas jāizmanto P2P trafikai. Torrent lietotājiem ir jāprojektē savs BitTorrent klients, lai viņi varētu piekļūt šim portam. Lietotājam būs jāsazinās ar klientu atbalsta dienestu, ja ports nav VPN pakalpojumu sniedzēja vietnē.

Ostas pāradresācija

Torrent lietotāju vidū šī ir diskutabla tēma. Daži saka, ka portu pāradresācija uzlabo viņu lejupielādes ātrumu, dodot piekļuvi torrentu klientiem un sazinoties ar citiem vienaudžiem. Kā argumentu citi apgalvo, ka tas nav nepieciešams, un tas nenovērtē lietotāja privātumu.

P2P darbība ir pieejamāka vienreizēja lietotāja izsekošanai, un vislabākais mocīšanas VPN neļauj tam notikt. NAT ugunsmūris pat samazina lejupielādes ātrumu. Šo problēmu var atrisināt, ļaujot torrentu trafiku maršrutēt caur unikālu NAT ugunsmūra portu.

VPN, kas savā politikā piemin straumēšanu

Protams, tas, ka izvēlaties pareizo vilkšanai paredzēto VPN, kas ir piemērots jūsu tiešsaistes vēlmēm, ir grūts darbs. Saraksts, kurā parādītas augšpusē aprakstīto VPN reģistrēšanas un torrentēšanas politikas. Tos var uzskatīt par labākajiem, jo ​​visi no tiem uzliek politiku bez reģistrēšanas un ļauj mocīties savos serveros.

VPN nodrošinātājiMežizstrādes politikaTorrent politika
ExpressVPNNav žurnāla politikasAtļauts
NordVPNNav žurnāla politikasAtļauts
PIA VPNNav žurnāla politikasAtļauts

Vai ir nelikumīgi izmantot VPN Torrenting??

Mocīšanās var būt bīstama darbība Amerikas Savienotajās Valstīs. Parasti jums draud briesmas nonākt autortiesību kontroles, kā arī hakeru un vīrusu, kontrolē. Tas ir, izņemot gadījumus, ja izmantojat VPN.

Lai apturētu zādzības, visā pasaulē ir slēgtas daudzas straumju vietas. Šī darbība ir nogājusi tālu no tā, ka tiek pārtraukta nelikumīga mocību izmantošana un tiek izmantots visefektīvākais VPN, lai nodrošinātu lietotāja privātumu. Tas palīdz klientiem paaugstināt drošības līmeni.

Mazāk cienījamām vietnēm regulāri ir sava vieta. Šie galamērķi pakļauj klientus vīrusu un ļaunprātīgas programmatūras briesmām, kas sabojā viņu sistēmu un piedāvā viņu informāciju. Bez papildu drošības un informācijas nodrošināšanas mocīšana nekad vairs nav aizsargāta kustība pasaulē.

Kurie Torrent VPN noplūda savus žurnālus trešajām personām?

Daži VPN reklamē, ka piedāvā politiku bez reģistrēšanas, taču testi ir apstiprinājuši, ka VPN noplūst jūsu dati un IP adrese. Saskaņā ar padziļinātu VPN pētījumu 84% procentiem VPN trūkst šifrēšanas un aizsardzības pret noplūdēm IPv6 atbalsta trūkuma dēļ.

Šifrēšanas un satiksmes noplūdes aizsardzības misija var ļaut uzraudzības aģentūrām un ISP iegūt datus. Arī daži VPN par mocīšanu, kas ir melojuši par savu politiku bez reģistriem un tā vietā nodevuši žurnālus aģentūrām, kurās ietilpst PureVPN un HideMyAss.

Tika atrasts PureVPN, nododot žurnālus tiesībaizsardzības iestādēm par kibernoziegumu lietu, vienlaikus paziņojot par žurnālu neizmantošanas politiku. Tāpat HideMyAss palīdzēja ASV aģentūrām izsekot hakerim, kurš bija iesaistīts “LulzSec fiasko”, nododot viņiem savus žurnālus, tādējādi panākot viņu aizturēšanu.

Pārbaudiet, vai jūsu VPN Torrent IP ir noplūdis vai nē?

Lai gan daži VPN apgalvo, ka aizraujoši aizsargā jūsu identitāti, vairumā gadījumu viņi to nedara. Tas nozīmē, ka jūs joprojām esat pakļauts briesmām, ja izmantojat P2P tīklu ar tā saukto torrent VPN.

Šādos apstākļos fsekojoši ir soļi, kas jums jādara, lai pārbaudītu, vai VPN ir noplūdis jūsu Torrent IP.

 1. Dodieties uz uzticamu IP pārbaudes vietni, piemēram, IP Magnet, kas ir pazīstama ar precīziem rezultātiem.
 2. Klikšķiniet uz testa magnēta saite un vēlāk noklikšķiniet uz pogas “lejupielādēt”.
 3. Tagad atveriet ar savu vēlamo klientu.
 4. Pagaidiet laiku, un jums tiks parādīts pārlūkprogrammas IP un torrenta IP.
 5. Pierakstiet uzrādītos IP.

Ja esat veicis šīs darbības, iegūsit precīzu torrent VPN attēlu. Gadījumā, ja vēlaties uzlabot savu tiešsaistes pieredzi, sazinieties ar labākajiem VPN, lai strauji izplatītu internetu. Kopā ar viņiem jūs būsit drošībā no draudiem, kas slēpjas tiešsaistē, no ļaunprātīgas programmatūras līdz spiegošanas robotiem.

Labākie Torrenting uzticamie VPN protokoli

VPN protokoli tiek izmantoti, lai nodrošinātu drošu atmosfēru un sniegtu viņa / viņas pieredzi tiešsaistē. Labākie VPN protokoli izmanto, lai aizrautu, lai tīmeklī neviens tos neskartu.

OpenVPN – Protokols, kas ļauj pielāgošanu virtuālajam tīklam. Tāpēc tas ir atvērtā koda avots droša savienojuma izveidošanai. Šis ir vispiemērotākais protokols, ja runa ir par mocīšanu. Lai nodrošinātu anonimitāti, OpenVPN izmanto TLS un TCP / UDP protokolus.

PPTP – Tas ir kļuvis par piemērotu protokolu, jo tas nodrošina virtuālā tīkla drošību, izmantojot dažādus citus protokolus. Torrent ir vēlams PPTP. Turklāt tas neietekmē jūsu ātrumu, tāpēc izmantojiet šo protokolu P2P failu koplietošanai.

L2TP – Tas ir tunelēšanas protokols, kas sevišķi lielā mērā nodrošina anonimitāti. To ir ērti iestatīt, bet tajā netiek izmantota nekāda šifrēšana. Šī iemesla dēļ tas ir vismazāk vēlamais VPN protokols, un tas tiek izmantots tikai ļoti nepieciešamības gadījumā.

Kāpēc jāizvairās no bezmaksas VPN Torrenting?

Bezmaksas VPN, kas paredzēts straumēšanai, ir draņķīgi, jo tajos glabājas žurnāli par viņu lietotāja darbībām tiešsaistē. Turklāt viņi izmanto ierobežotu šifrēšanu, kas kļūst par vārti hakeriem un digitālajiem snoopers, lai vadītu kiberuzbrukumus.

Turklāt bezmaksas VPN torrent sarunām par jūsu anonimitāti un žurnālu savākšanu. Tas nozīmē, ja jūs nepērkat produktu, tad jūs esat produkts. Tādējādi apmaksāti VPN šajā ziņā ir vislabākie mocīšanai.

Labākais VPN vilinošu ziņu veidotājiem

Lielākajai daļai Redditoru viedokļu ir atšķirīgs viedoklis par tīmeklī pieejamo labāko VPN mocīšanai. Labākā priekšrocība, ja ir vairāki Reddit lietotāju viedokļi, ir tā, ka viņi nav neobjektīvi.

Katrs lietotājs būtu saskāries ar noteiktu problēmu. Tā rezultātā būtu saņemta pilnīga VPN atbilde par torrentu, sīki aprakstot visas tā nepilnības, ievainojamības un stiprās puses.

No visiem saņemtajiem atzinumiem visvairāk atbalstīja PIA VPN. Redditors paziņoja, ka tas droši nodrošina platformu dažādiem mērķiem, kas ietver anonīmu mocīšanu un privātu pārlūkošanu.

Tādējādi var liecināt, ka PIA VPN ir labākais torrenta VPN kā tagad. Bez šī ievērojamā VPN pakalpojuma, Reddit lietotāji tiem, kas meklē VPN, iesaka meklēt tādas funkcijas kā VPN iznīcināšanas slēdzis, DNS noplūdes aizsardzība un IPv6 aizsardzība pret noplūdi..

Secinājums

Lai gan ir daudz dažādu torrent VPN pakalpojumu sniedzēju, viens ar ātru ātrumu un nevainojamu servera pārklājumu būs noderīgs. Torrenting labāko VPN saraksts ir pierakstīts ar iepriekš apskatītajiem kritērijiem. Tikai labākie VPN atbilst prasībām.

Izmantojiet jebkuru no VPN, iegūstiet piekļuvi nebeidzamiem straumēm ar vienu klikšķi. 100% aizsardzība no hakeriem un droša anonimitāte pret DMCA, autortiesību troļļiem un ISP ir arī citi nozīmīgi ieguvumi. 2019. gadā VPN lietošana ir nepieciešama, it īpaši, ja jūs mocīsit.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me