Найкращий VPN для торрентінгу – обмін файлами P2P 2020


Останнім часом усі розвинені країни затвердили закони про авторські права, які надають повноваження провайдерам Інтернет-послуг та органам нагляду для захисту засвідченої особи документа чи файлу. Але все-таки збільшення користувачів Інтернету для цієї мети не контролює уряд.

Торрентінг – це місце, де численні клієнти діляться невеликими шматочками більш значущого документа, щоб забезпечити деякі можливі швидкості завантаження. Крім того, завантаження торрентів додатково передбачає зростання популярності VPN-завантажень.

Величезна кількість користувачів Інтернету застосовує найкращі VPN для торрентійтів для підвищення їх безпеки в Інтернеті із захистом даних. Для вирішення цього запиту існує чимало VPN, але користувачі Інтернету розгублено вирішують надійну VPN.

Torrent VPN шифрує вашу мережу і залишає зловмисника в таємниці. Отже, якщо якийсь хакер прорветься на ваш канал, він побачить лише зашифровані коди, безглузді для нього. Таким чином, VPN приховує вашу особу, коли ви використовуєте BitTorrent для завантаження матеріалів.

Contents

Найкращий VPN для торрентінгу – обмін файлами P2P – 2020

РангПостачальникиЦінаЗнижка
1NordVPN$ 3,99 – на місяцьЗнижка 66%
2ExpressVPN$ 8,33 – на місяцьЗнижка 35%
3PureVPN3,54 долара – на місяць68% знижка
4PIA VPN$ 3,33 – на місяцьЗнижка 12%

Чому потрібно використовувати VPN для торрентінгу?

Найкращий VPN для торрентінгу не просто захищає вашу Інтернет-ідентичність від Інтернет-провайдерів та спостереження, але дає анонімність щодо завантаження багатьох файлів торрентів. Це дозволяє економити ваше з’єднання від просочування інформації хакерам під час використання мережі P2P.

Під час підключення комп’ютера до спільного використання файлів P2P він генерує тисячі вузлів, що дає чіткий шлях для снуперів даних, щоб отримати доступ та контролювати конфіденційну інформацію. З найкращою VPN для торрента, дані стають зашифрованими, і хакери не можуть знайти потрібну систему з кінця..

Дивовижним фактом, пов’язаним із торрентінгами, є кількість користувачів, які балуються ним. Щомісяця мільярди користувачів завантажують торренти, що складають 10% населення Великобританії, 4,6% в Австралії, тоді як США регулярно займають левову частку в 35%. З огляду на цей факт, VPN є обов’язковим для використання.

Як вибрати найкращу VPN для торрентінгу?

Торент VPN судять про деякі фактори. Треба пам’ятати про цей факт, що всі VPN не є однаковими. Дуже мало хто з них дбає про конфіденційність своїх клієнтів, коли вони роблять щось на зразок торрент. Більшість VPN не дозволяють торрент-інтерфейси на своєму інтерфейсі, тому читайте правила постачальника.

Існує три вимоги, яким повинен відповідати найкращий VPN для торрент. Це повинен ознайомитись із особою, яка бажає відновити свій досвід роботи в Інтернеті. Вони є:-

 • Яку швидкість забезпечує послуга VPN?
 • Чи існує в ньому політика без реєстрації даних?
 • Чи дозволено обмін файлами P2P в мережі?

Після того, як обраний VPN виконає ці вимоги, ви готові розпочати торрент. Відмовтеся від своїх турбот, що тролі щодо авторських прав будуть націлені на вас, оскільки ваш IP-код буде зашифрований. Якщо ваша діяльність охоплюється, ніхто не може стежити за вами, коли ви ділитесь файлами через P2P.

3 кращих VPN для торрентінгу & P2P у 2020 році (випробувано)

Ми склали вибрані VPN, які забезпечують вам задоволення. Ці найкращі VPN для торрента відповідають усім умовам, щоб захистити конфіденційність особи, поки він / вона перебуває в Інтернеті. Далі допоможе вам кожен раз, коли ви зіткнетеся з ідеєю безпечного обміну файлами.

1. NordVPN – ідеально підходить для анонімного торрентінгу

NordVPN – Панамська VPN, розроблена в 2012 році групою з чотирьох членів. Він занесений до числа найкращих VPN для торрентієнтів, оскільки забезпечує ефективний захист від порушення авторських прав та ухиляється від блокування торент-сайтів. NordVPN захищає інтернет-трафік від місця спостереження, передаючи його через P2P-сервери.

NordVPN

NordVPN приховує місцезнаходження особи, підключеної до Інтернету через свого VPN-клієнта. Він призначає спільні IP-адреси та перетворює дані в текст чіппера за допомогою алгоритму AES. Він забезпечує анонімність, переводячи дані на різні етапи шифрування. Це забезпечує безпеку інформації від хакерів і досягає фактичного джерела журналів.

NordVPN розширює Інтернет за допомогою подвійних серверів. Механізм змінює IP-адресу та спрямовує трафік на певний веб-сайт. Це невпинна дія торрент-VPN для захисту операцій в Інтернеті. Сервери NordVPN шифрують дані та відправляють відфільтрований трафік на сервер Tor, який передається в Інтернет.

2. ExpressVPN – Швидкий для торрент & P2P

ExpressVPN базується на острові Британські Діви, сервери якого розповсюджуються у понад 90 країнах. Це робить ExpressVPN однією з найпопулярніших VPN для торрентінгу, оскільки вона ніколи не загрожує швидкості. Це бонус для тих, хто бажає завантажувати файли за допомогою мереж P2P.

ExpressVPN

ExpressVPN піклується про те, щоб він запропонував перемикач вбивств через Інтернет. Це забезпечує шифрування разом із найнадійнішими протоколами, доступними для VPN. Ні журнали активності не зберігаються, ні журнали з’єднань. Підтримка клієнтів доступна для клієнтів через чат та електронну пошту.

Додаткова думка, яка робить їх можливим VPN для торрентінгу, – це їхні 24/7 чати та швидка швидкість, якими володіють їх сервери. ExpressVPN може бути дещо дорогим, але він підтримує вашу анонімність в Інтернеті з захищеним Інтернетом. Існує навіть 30-денна гарантія повернення грошей, якщо ви не знайдете, що вам подобається.

3. PIA VPN – вибір користувачів BitTorrent

Приватний доступ до Інтернету – це VPN, який доступний у 30+ країнах. Він мав понад 3500+ серверів і відданий торрент.

PIA не торгується з конфіденційністю і пропонує 256-бітове шифрування за допомогою протоколів каналізації, які захищають вашу торрентійську діяльність.

PIAVPN

Штаб-квартира PIA у США, і вони все ще заявляють, що якщо урядові чиновники вимагатимуть подати історію реєстрації клієнтів, ми закриємо нашу діяльність. Це означає, що PIA VPN не зацікавлена ​​у збереженні журналів.

VPN VPN складає всього 3 долари на місяць, економічніше, ніж у більшості VPN. Крім того, PIA підтримує мережу P2P і не має обмежень щодо торрент.

Безпечний торрент із VPN?

Ви потрапляєте під радари, коли ваша DNS або IP-адреса пропускає ваші інтернет-дії до сторонніх організацій. Саме тут використання VPN для торрентінга є вирішальним, оскільки воно функціонує за допомогою Internet Kill Switch. Він перешкоджає просоченню інтернет-трафіку до органів спостереження, Інтернет-провайдерів та хакерів до тих пір, поки ваш зв’язок не буде реорганізований..

Платні VPN послуги торрентінгу є автентичними порівняно зі своїми безкоштовними аналогами. Встановивши VPN, щоб здійснити привід анонімізованого з’єднання, ви зіткнетеся з великою кількістю переваг, яких ви можете не знайти у багатьох інших.

Ось деякі основні моменти, які гарантують, що VPN буде хорошим для торрентінгу:

 • Успішні завантаження однорангових.
 • Доступ до георесурсів з обмеженими торрент-сайтами.
 • Захист від Інтернет-провайдерів та органів нагляду.
 • Додатковий рівень безпеки з шифруванням.

Будьте впевнені, що коли ви використовуєте найкращий VPN для торренгу ваших даних, це ніколи не буде порушено. Однак якщо ви все ще відчуваєте себе параноїком, ви можете отримати доступ до популярних веб-сайтів, щоб завантажити торрент із VPN. Вони функціонують на законних засадах, і ви можете мати майже все, від ігор до фільмів.

Покарання за авторські права в різних країнах за торрент

Раніше нетитянам було доступно шукати торенти без жодних перешкод. Тепер уряди розпочали свій нагляд за піратськими матеріалами, що охоплюють Інтернет. Потужність власників авторських прав та їх вплив взяли всіх під радари.

США – Відповідно до DMCA, порушник авторських прав може зазнати себе за небезпечних обставин. Згідно з першим правопорушенням, потерпілому можна пред’явити звинувачення в розмірі 50000 доларів США і 5 років в’язниці, тоді як порушникам, які постійно потурають, можна пред’явити подвійне покарання.

Канада – Відповідно до закону 2014 року, названого Законом про модернізацію авторських прав, порушникам авторських прав видаються повідомлення провайдерів. Якщо матеріали, захищені авторським правом, не комерційні, жертва не стикається з юридичними проблемами, але нараховується штраф у розмірі 5000 доларів.

Великобританія – Великобританія прийняла законопроект під назвою “Закон про цифрову економіку”. У ньому зазначалося, що той, хто посилається на порушення авторських прав, може бути ув’язнений на термін більше 10 років.

Австралія –  Користувачі-торенти повинні насторожено ставитися до свого існування в Інтернеті. Найменший штраф, накладений за порушення авторських прав, може починатися від 2000 доларів. Більше того, у їхній країні заблоковані популярні торент-сайти. У таких ситуаціях VPN для Австралії повинен бути вашим єдиним опікуном.

Можливості шукати найкращі VPN для Torrent?

Нижче наведено аспекти, яким любителі торрентів повинні розглянути можливість визначити VPN для торрента через мережу. Ці функції забезпечують зручність серверів P2P разом із зашифрованим трафіком. Загальний VPN пропонує безліч функцій і залишає здивованим неспеціаліста, коли він вирішив вибрати його.

Швидка швидкість

Коли ви починаєте завантажувати торрент фільму чи телешоу через файл P2P, він надсилає запрошення провайдеру про несподіване використання пропускної здатності. Інтернет-провайдер раптово починає перемикати Інтернет-з’єднання, що збільшує фактичний період конкретного файлу.

У таких умовах рекомендується використовувати кращий VPN для торрентінгу, оскільки він пропонує спеціалізовані VPN-сервери для торрентінгу, який змінює вашу первісну IP-адресу та нескінченно підтримує вашу пропускну здатність Інтернету та економить ваш час від споживання.

Політика ведення журналів

Торрент VPN має бути бездібним, а це означає, що він не записує та не записує дані про ваш рух. Це може означати деталі виконання, які використовуються для покращення товару або інформації. Іншою стратегією вибору VPN для торрентренда є перевірка того, чи розташований він за межами США, оскільки країна має політику ведення журналів.

Вони враховують, на що ти береш участь у завантаженні та завантажуємо, що використовується для створення кращих кольорів. У ідеальному світі постачальник не збирає ніяких даних, а отже, не може бути взломана або тиснуть, щоб передати дані про клієнтів..

Пропускна здатність

Для торрент-операторів зменшення пропускної здатності є жахливим. Можливо, ви побачили миттєве падіння швидкості Інтернету після завантаження файлів до певних обмежень. Зазвичай VPN для торентних дроселів пропускної здатності не зазнає тягаря. Це полегшує їх за рахунок зниження витрат.

Таким чином, відбувається менше завантаження та низькоякісна трансляція. Ви маєте єдине право запитувати VPN, чи придушує він пропускну здатність Інтернету чи ні. Зменшення пропускної здатності буде відбуватися в основному, коли ви займаєтесь певною діяльністю.

Kill Switch

Перемикач на Інтернет-вбивство є сильною характеристикою, яку надає певна кількість найкращих VPN для торрентінтернетів в Інтернеті. Він відслідковує, що IP-адресу клієнта не слід виставляти в Інтернеті, якщо з’єднання VPN відключається. Щоб посилити захист, миттєво припиняє підключення до Інтернету, коли VPN помилково закритий. Це призводить до нерозповсюдження даних.

Якщо комутатор заборонити не вмикається, а ваш пристрій сам підключається до Інтернету. Таким чином, перенесення вашої фактичної IP-адреси та місцезнаходження. Отже, ви знаходитесь на радарі хакерів, Інтернет-провайдерів та агентств спостереження. Провайдер VPN з функцією перемикання в Інтернеті є важливим для торрентінгу.

NAT Брандмауер

Існує багато кращих VPN-торентів із вбудованим брандмауером NAT. Вони блокують з’єднання з одноранговими через мережу P2P та інші ненадійні інтерфейси. Це зупиняє торенти, які покладаються на P2P-з’єднання для ефективної роботи.

Можливо, у вас буде доступ до відключення брандмауера NAT із налаштувань. Якщо ні, переадресація портів буде підходящим варіантом. Найкращий VPN для торрентінгу призначає унікальний порт, який буде використовуватися для трафіку P2P. Користувачі Torrent повинні спроектувати свого BitTorrent-клієнта для доступу до цього порту. Якщо порт не знаходиться на веб-сайті провайдера VPN, користувач повинен буде звернутися до служби підтримки клієнтів.

Переадресація порту

Серед торент-користувачів це спірна тема. Деякі кажуть, що переадресація портів покращує швидкість завантаження, надаючи доступ клієнтам-торентам та підключаючись до більшості однолітків. Інші аргументи кажуть, що це не потрібно, і це занижує конфіденційність користувачів.

Активність P2P є більш доступною для простеження до одного користувача, а найкращі VPN для торрентінгу не допускають цього. NAT Firewall навіть знижує швидкість завантаження. Цю проблему можна вирішити, включивши торрент-трафік проходити через унікальний порт в NAT Firewall.

VPN, які згадують про торрентінг у своїй політиці

Безумовно, підібрати правильний VPN для торрентінгу, який відповідає вашим Інтернет-уподобанням, – це напружена робота. Список, який показує політику для реєстрації та торрент точок VPN, описаний над головою. Їх можна вважати найкращими, оскільки всі вони накладають політику без реєстрації та дозволяють проводити торрент на своїх серверах.

Постачальники VPNПолітика ведення журналівПолітика торрент
ExpressVPNНемає політики журналівДозволено
NordVPNНемає політики журналівДозволено
PIA VPNНемає політики журналівДозволено

Чи незаконно використовувати VPN для торрентінгу?

Торрентінг може бути небезпечним заходом у Сполучених Штатах. Ви, як правило, загрожуєте проблемою з контролем авторських прав, а також хакерами та вірусами. Тобто, за винятком випадків, коли ви використовуєте VPN.

Численні сайти торентів були закриті по всьому світу, щоб зупинити крадіжку. Ця діяльність пройшла довгий шлях від припинення незаконного використання торрентієнтів та використання найкращої VPN для торрента для забезпечення конфіденційності користувача. Це допомагає поставити клієнтів на більш суворий рівень безпеки.

Менш респектабельні веб-сайти регулярно мають своє місце. Ці пункти призначення ставлять клієнтів у небезпеку вірусів та шкідливих програм, які підкреслюють їхні рамки та пропонують їх інформацію. Без додаткової гарантії безпеки та інформації, погрози ніколи більше не є захищеним рухом у світі.

Які торентові VPN передавали свої журнали третім особам?

Деякі VPN рекламують, що вони пропонують політику без журналів, але тести підтвердили, що VPN просочують ваші дані та IP-адресу. Згідно з поглибленим дослідженням VPN, 84% відсотків VPN не мають шифрування та захисту від витоку через відсутність підтримки IPv6.

Місія шифрування та захисту від витоку трафіку може дозволити збирання даних органами нагляду та Інтернет-провайдером. Також деякі VPN для торрентінгу, які брехали про свою політику без журналів і замість цього передавали журнали агенціям, до яких належать PureVPN та HideMyAss.

Було виявлено, що PureVPN передає журнали правоохоронним органам у справі про кібер-делікат, заявляючи про політику без журналів. Аналогічно, HideMyAss допоміг американським агенціям відслідковувати хакера, який був причетний до фіаско “LulzSec”, передаючи їм свої журнали, отже, його затримали..

Перевірте, чи витікає IP-адреса VPN Torrent чи ні?

Хоча деякі VPN заявляють, що вони захищають вашу особу під час торрентів, у більшості випадків вони цього не роблять. Це означає, що ви все ще в небезпеці, якщо ви використовуєте мережу P2P з так званим торрент-VPN.

За таких обставин, фollowing – це кроки, які слід зробити, щоб перевірити, чи VPN витікає ваш Torrent IP.

 1. Перейдіть на надійний веб-сайт для перевірки IP, наприклад, IP Magnet, відомий своїми точними результатами.
 2. Натисніть на тест-магніт а пізніше натисніть кнопку “завантажити”.
 3. Тепер відкрийте потрібний клієнт-торент.
 4. Зачекайте деякий час, і вам відобразиться IP-адреса вашого браузера та торент-IP.
 5. Запишіть представлені IP-адреси.

Якщо ви виконали ці кроки, отримаєте точну картину вашого торрент-VPN. У випадку, якщо ви хочете вдосконалити свій досвід роботи в Інтернеті, попросіть найкращі VPN-адреси для торрентінгу, що циркулюють Інтернетом. З ними ви будете в безпеці від загроз, що навідуються в Інтернеті, від зловмисних програм до шпигунських ботів.

Найкращі протоколи VPN, надійні для Torrenting

VPN-протоколи використовуються для забезпечення безпечної атмосфери та забезпечення його онлайн-досвіду. Найкращі VPN використовують протоколи, щоб торрент не залишався недоторканим у мережі.

OpenVPN – Протокол, який дозволяє налаштувати віртуальну мережу. Тому це відкритий код для створення безпечного з’єднання. Це найбільш адаптований протокол, коли йдеться про торрент. OpenVPN використовує протоколи TLS і TCP / UDP для забезпечення анонімності.

PPTP – Він став підходящим протоколом, оскільки забезпечує безпеку віртуальної мережі через різні інші протоколи. PPTP є кращим для торрент. Більше того, це не впливає на вашу швидкість, тому використовуйте цей протокол для спільного використання файлів P2P.

L2TP – Це протокол тунелювання, який надає анонімність в першу чергу. Це зручно налаштувати, але не використовує жодного шифрування. Через цю причину він є найменш переважним протоколом VPN і застосовується лише в гострій потребі.

Чому варто уникати безкоштовного VPN для Torrenting?

Безкоштовні VPN-адреси для торрентінгу відомі, оскільки вони зберігають журнали онлайн-активності свого користувача. Крім того, вони використовують обмежене шифрування, яке стає воротом для хакерів та цифрових снайперів для проведення кібератак.

Більше того, безкоштовні VPN-адреси для торентів узгоджують вашу анонімність та збирають журнали. Це означає, що якщо ви не купуєте товар, то ви – продукт. Таким чином, платні VPN в цьому відношенні найкращі для торрент.

Найкращий VPN для торрентінгу за версією Redditors

Більшість Redditors мають різноманітну думку щодо найкращого VPN для торрентінгу, наявного в Інтернеті. Найвидатнішою перевагою наявності декількох думок користувачів Reddit є те, що вони не є упередженими.

Кожен користувач зіткнувся б із конкретною проблемою. Це призвело б до отримання повної відповіді VPN на торрент, детально описуючи всі його недоліки, вразливості та сильні сторони.

З усіх отриманих думок найбільше прихильників було вказано на PIA VPN. Redditors заявив, що безпечно надав платформу для різних цілей, яка включає анонімні торрентійди та приватний перегляд.

Отже, можна засвідчити, що PIA VPN – найкращий VPN для торентів на даний момент. Окрім цієї видатної послуги VPN, користувачі Reddit рекомендують тим, хто шукає VPN, їм потрібно шукати такі функції, як комутатор вимкнення VPN, захист від витоку DNS та захист від витоку IPv6.

Висновок

Хоча є безліч торент-VPN-провайдерів, той, який має високу швидкість та ідеальне покриття сервера, стане у нагоді. Список найкращих VPN для проведення торрентів був зафіксований з критеріями, розглянутими вище. Тільки найкращі VPN відповідають вимогам.

Скористайтеся будь-яким VPN, отримайте доступ одним нею кліка до нескінченних торентів. 100% захист від хакерів та безпечна анонімність щодо DMCA, авторських тролів та ISP – це інші значні переваги. У 2019 році використання VPN необхідно особливо, коли ви торрентуєте.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map