Najlepšie Popcorn Time VPN 2019 – Je to bezpečné?

Popcorn Time je softvér určený na streamovanie videoobsahu online zadarmo. Má podporu viacerých platforiem, ktorá zahŕňa Mac, Android, iOS a Windows. Nielenže sa považuje za alternatívu k plateným streamovacím službám ako Amazon Prime, HBO Now a Netflix.


Popcorn Time využíva mechanizmus známy ako (Peer-to-Peer) P2P. Jednoducho povedané, väčšina obsahu dostupného v období popcornu leží pod materiálom chráneným autorskými právami. Ak teda streamujete tento obsah bez súhlasu vlastníkov autorských práv, porušujete zákon.

Ak sa však nechcete dostať do problémov, budete musieť použite sieť Popcorn Time VPN pretože zakrýva existujúcu sieť. VPN tiež prenáša vaše dáta cez pridelené servery bez úniku na poskytovateľov internetových služieb alebo hackerov. VPN neuchováva záznamy o aktivitách používateľov.

Prečo používať sieť Popcorn Time VPN?

Popcorn Time má užívateľsky prívetivé rozhranie, cez ktoré sa môžete pohybovať. Používanie bez VPN jednoducho znamená, že ste na škodu. Aj keď službu používate v krajine, ktorá nemá prísne zákony týkajúce sa autorských práv alebo torrentov, stále môžete mať problémy so zobrazením neoprávneného obsahu..

V roku 2015 výrobcovia podali žalobu proti 11 používateľom Popcorn Time s bydliskom v Oregone. IP adresy, dátum a čas, kedy používatelia vstúpili do filmu, boli tiež uvedení v súdnom spore proti nim. Títo používatelia boli žalovaní za stiahnutie filmového súboru a účtujú sa im náklady za odškodnenie a právne poplatky vo výške 150 000 dolárov.

Toto nie je jediný čas, kedy používatelia Popcorn Time čelia tvrdým trestom za prezeranie obsahu chráneného autorskými právami. Rovnakým spôsobom boli užívatelia Comcastu žalovaní tou istou právnickou firmou za to, že sa v roku 2015 premietali filmy „Survivor“. Za zločin, ktorý spáchali, boli obvinení 750 dolárov, aj keď to nie je až také dobré.

Nechceli by ste použiť svoje životné úspory iba na zaplatenie pokuty za streamovanie obsahu chráneného autorskými právami. Preto by sa mala hodiť sieť Popcorn Time VPN.

Ako si vybrať najlepšiu VPN pre popcorn čas?

Výber najlepšej VPN pre Popcorn Time nie je taký zložitý, ako ste si mysleli. Pokiaľ ide o riešenie zraniteľností zabezpečenia, VPN vykonávajú rôzne úlohy.

Avšak pre Popcorn Time sú tieto funkcie dôležité pri výbere VPN:

 • Vysoká bezpečnosť a šifrovanie prenosu.
 • Vysoké rýchlosti pre streamovanie a sťahovanie.
 • VPN umožňuje prenos P2P, ktorý je potrebný na torrentovanie.

Existuje veľa bezplatných sietí VPN pre popcorn čas, ktorý tvrdí, že ponúka neobmedzenú šírku pásma s horiacimi vysokými rýchlosťami. Navrhoval by som, aby ste sa od nich vzdialili. Pretože obetujú šifrovanie a majú niektoré útržkovité politiky týkajúce sa protokolov.

Najlepšie popcornové časové VPN na streamovanie torrentu

Najlepšie VPN pre čas Popcorn pomáha pri mnohých úlohách týkajúcich sa zabezpečenia vášho súkromia. Funkciou VPN je skryť skutočnú identitu, ktorá je inými slovami „IP adresa“ používateľa. Hackeri používajú IP adresu ako hlavný zdroj na vstup do systémov osoby.

1. ExpressVPN

Hľadáte VPN, ktorá vám pomôže zabezpečiť vaše súkromie? Alebo iba streamovať obsah bez problémov? ExpressVPN je to najlepšia sieť Popcorn Time VPN, ktorá vám umožňuje robiť všetko ľahko. Je ľahko použiteľné rozhranie a rozsiahle funkcie ho zaraďujú na prvé miesto ako poskytovateľ služieb VPN.

Zaujíma vás, čo robí sieť VPN pre popcorn čas populárnou na trhu? Nie je potrebné sa obávať, niektoré dôležité vlastnosti ExpressVPN sú extrahované a uvedené nižšie.

 • Internet zabiť prepínač.
 • Žiarivé vysoké rýchlosti.
 • Prísne zásady neprihlásenia.
 • Šifrovanie vojenskej triedy.
 • Kompatibilné s časom Popcorn a torrentom.

ExpressVPN je na mnohých platformách považovaný za poprednú Popcorn Time VPN a určite stojí za to byť korunovaný číslo jedna.

2. Súkromný prístup na internet

Internet je súkromný prístup najpopulárnejšia VPN pre Popcorn Time jednoducho preto, že je to jedna z najlacnejších sietí VPN, ktorá je v súčasnosti na trhu. Svojim používateľom ponúka rovnakú škálu funkcií, aké ponúka drahá VPN.

 • Ponúka anonymitu bez politiky protokolovania.
 • Nezistili sa žiadne úniky DNS alebo Web-RTC.
 • Používatelia môžu využívať svoje vysoké rýchlosti sťahovania.
 • Špičkové šifrovanie s všestranným množstvom doplnkov.

Ak preskúmate servery poskytovateľov VPN, uvidíte rozdiel v porovnaní s PIA, pretože vám umožňuje streamovať videoobsah bez problémov. Po druhé, PIA VPN vám ušetrí čas a pár babiek sem a tam.

3. PureVPN

PureVPN je založená v jurisdikcii Hongkongu a funguje ako najlepšia Popcorn Time VPN. Je vybavený arzenál funkcií, všetky tieto funkcie sa vzájomne dopĺňajú a prispievajú k ochrane súkromia a bezpečnosti.

 • Silné šifrovanie pre tých, ktorých sa to týka.
 • Ľahko použiteľné desktopové a mobilné aplikácie.
 • Vysoké rýchlosti servera.
 • Používatelia môžu využívať služby P2P.

Tento VPN for Popcorn time nespôsobí v peňaženke dieru. Poskytuje používateľom flexibilné plány na využívanie služby VPN na ochranu ich súkromia na internete.

Ako používať Popcorn Time bez VPN?

Popcorn čas je ďalšou formou klienta BitTorrent, ale namiesto toho sa zameriava na streamovanie obsahu. Funguje tak ako každý iný torrent klient a je použiteľný bez VPN. Ak riskujete a dokážete žiť s tým, že ak vás chytia, pravdepodobne stratíte každý cent.

Pomocou týchto krokov môžete používať Popcorn Time bez siete VPN.

 • Ak ste svoje zariadenie neaktualizovali pomocou najnovších opráv. Teraz je čas to urobiť. Niektoré opravy sú zamerané na bezpečnosť zariadení.
 • Na činnosti, ktoré vykonávate online, musíte byť mimoriadne opatrní.
 • Neklikajte na reklamy bez ohľadu na to, ako dobre vyzerajú. Ak sa nechcete stať obeťou útoku online údajov.

Na týchto tipoch skutočne nezáleží, pretože poskytovateľ internetových služieb môže stále sledovať vaše aktivity. Pokiaľ dôjde k podaniu žaloby, poskytovatelia internetových služieb nebudú stáť v ceste a pravdepodobne tieto aktivity sledujú späť a v niektorých prípadoch musíte zaplatiť pokutu alebo dokonca uväzniť..

Je Popcorn Time VPN bezpečný?

Výber VPN pre Popcorn Time, keď sú držitelia autorských práv na pokraji pokusu potrestať toľko ľudí, ktorí sa dopúšťajú porušenia autorských práv, je potrebné, ak nechcete skončiť zlomení alebo bez domu. Pokuty môžu byť od 100 dolárov po neuveriteľných 150 000 dolárov a všetky vaše životné úspory pôjdu do odpadu ako nič.

Ak sa chcete prihlásiť na odber siete VPN za účelom streamovania v službe Popcorn Time. Najprv si prečítajte všetky svoje politiky a uistite sa, že neprihlásili žiadne informácie, aby sa zaistilo úplné súkromie a bezpečnosť. Toto je najdôležitejšia časť, keď ste pripravení na odber VPN.

Okrem toho existujú funkcie, ktoré zabezpečujú sieť VPN bezpečnú pre Popcorn Time. Niektoré z nich sú tu uvedené.

 • Hlavný vypínač
 • Ochrana proti úniku IPv6
 • Ochrana DNS

Všetky vyššie uvedené VPN obsahujú všetky tieto a ďalšie rôzne funkcie, ktoré slúžia na zabezpečenie súkromia. S týmito sieťami VPN sa nemusíte obávať ničoho počas streamovania obsahu cez Popcorn Time.

Ako nastaviť VPN na Popcorn Time

Inštalácia siete VPN na spustenie streamovania v službe Popcorn Time je spravodlivá. Preskúmajte dôveryhodnosť VPN a potom pokračujte v tejto úlohe. Konkrétne je potrebné poznamenať, že používateľské rozhranie sa medzi rôznymi sieťami VPN líši.

 • Prihláste sa na odber siete „Popcorn Time VPN“ z vyššie uvedeného zoznamu.
 • Stiahnite si a nainštalujte kompatibilného klienta VPN.
 • Zadajte svoje prihlasovacie údaje, ktoré pozostávajú z „e-mailového ID“ a „prístupového kódu“.
 • Vyberte navrhované „VPN server“ pre nepretržité pripojenie.
 • Proces spustíte stlačením tlačidla „Pripojiť“.

Potom sledujte každú televíznu reláciu a film v najlepšej kvalite podľa vášho výberu. Nezabudnite, že je potrebné nainštalovať najnovšiu verziu programu Popcorn Time.

Popcorn Time pre Android

Nie je potrebné, aby jednotlivec streamoval obsah iba v počítači. Používateľ Popcorn Time môže streamovať priamo na svojom zariadení s Androidom. Pretože telefóny obsahujú veľa osobných údajov a obrázkov, ktoré v prípade nesprávnych rúk dokážu identifikovať človeka.

Z dôvodu ochrany osobných údajov a zabezpečenia je potrebná sieť VPN pre vaše zariadenie Android. Po inštalácii siete Popcorn Time VPN v systéme Android je vaša prítomnosť na internete bezpečná a nemusíte sa obávať, že vás držitelia autorských práv chytia..

Popcorn Time pre Mac

Väčšina obsahu v službe Popcorn Time je chránená autorskými právami, čo znamená, že za zachytenie pomocou služby vám budú účtované pokuty. Tu prichádza proces Popcorn Time VPN pre Mac, ktorý zmení vaše dátové balíčky na šifrovanú formu a riadi vaše súkromie cez internet..

Existuje veľa správ o tom, že používatelia Popcorn Time sú účtovaní pokuty za streamovanie filmu. Ak nechcete skončiť ako jeden z nich, použite sieť VPN pre program Popcorn Time a pomocou rozsiahlych funkcií vyriešite všetky obavy, ktoré sa týkajú zabezpečenia internetu..

Popcorn Time pre iPad a iPhone

Mnohí mladí radi trávia víkend v streamovaní filmov / televíznych relácií. Čas Popcorn uspokojuje potrebu tým, že používateľom umožňuje sledovať filmy alebo televízne programy bez nabíjania centov. Ak máte iPhone alebo iPad, môžete službu používať rovnako ako ktorýkoľvek iný klient BitTorrent.

Streamovanie materiálu chráneného autorskými právami bez povolenia vám môže priniesť vážne problémy. Podmienkou je použitie siete Popcorn Time VPN pre iPad alebo iPhone, pretože zabezpečuje vaše súkromie a vyhýba sa obmedzeniu šírky pásma na udržanie rýchlosti.

Ako odstrániť upozornenie VPN Popcorn Time?

Pri používaní Popcorn Time bez VPN ste vítaní varovaním, ktoré uvádza, že používate Popcorn Time bez VPN. Toto upozornenie nie je možné odstrániť, pretože slúži na vašu bezpečnosť.

Varovanie môžete ignorovať a pokračovať v sledovaní, ale musíte zostať na okraji svojho sedadla, pretože nie ste skutočne chránení a ste vystavení.

Vstavaná sieť Popcorn Time VPN

Pro-Tip: Hľadáte zabudovanú sieť Popcorn Time VPN, prestaňte hľadať! Hlavným dôvodom, prečo uviesť takúto vec, je skutočnosť, že nie sú k ich zmluvným podmienkam seriózni.

Takéto vstavané VPN navyše neposkytujú kľúčové služby, ktoré sľubujú. V porovnaní s najlepšími sieťami VPN na trhu sú oveľa drahšie.

 • Ceny začínajú na 69 $ mesačne po dobu 12 mesiacov, ktoré nie sú dostupné v rozsahu.
 • Nie ste si istí ich politikami protokolovania ani bezpečnostnými protokolmi ani úrovňami šifrovania, ktoré ponúkajú.
 • Nedoručená rýchlosť siete.

Táto neúplnosť spôsobuje, že klient nie je zmätený. Držte sa ďalej od sietí VPN, ktoré tvrdia, že sú zabudované pre program Popcorn Time. Popcorn Time navyše nenaznačuje vstavanú sieť VPN pre žiadne motívy.

Bezplatná sieť VPN pre Popcorn Time

Najlepšie Popcorn Time VPN poskytuje svojim zákazníkom neobmedzenú šírku pásma a optimalizované servery s vysokou rýchlosťou. Okrem toho uchováva vaše informácie v bezpečí na internete a nezaznamenáva protokoly. Ponúka tiež špičkovú zákaznícku podporu s konfiguráciou viacerých zariadení.

Zatiaľ čo bezplatná sieť VPN pre program Popcorn Time prichádza s obmedzenou šírkou pásma a nespoľahlivými bezpečnostnými funkciami, preto by sa za každú cenu nemala vyhnúť. Ak zaplatíte malý poplatok, môžete si pomocou služby VPN vychutnať streamovanie videoobsahu bez akýchkoľvek obáv.

Alternatívy k popcornovému času

Pôvodní popkornový čas opustili jeho vývojári, ktorí porodili klony popcornového času. Tieto klony boli vyvinuté pomocou otvoreného zdrojového kódu pôvodného softvéru Popcorn Time a v súčasnosti slúžia ako alternatíva k programu Popcorn Time..

Existujú bezplatné a platené alternatívy k Popcorn Time. Bezplatné alternatívy sú tie klony, ktoré udržujú obsah streamovaného videa bezplatne. Zatiaľ čo platené alternatívy zahŕňajú služby streamovania, ktoré majú skutočné práva na streamovanie obsahu, ale stoja niekoľko dolárov mesačne.

Náš tím testuje dva hlavné klony Popcorn Time a fungujú úplne dobre. Stále sa však odporúča používať pri streamovaní videí VPN Popcorn Time VPN, pretože skryje únik skutočnej identity pred orgány dohľadu..

 • Popcorn Time.sh
 • Popcorn Time.to

Ak sa peniaze netýkajú, môžete sa rozhodnúť pre alternatívy prémiového času Popcorn. Nemusíte sa obávať zavádzania vírusov do svojho zariadenia, pretože tieto alternatívy sú veľmi seriózne a už roky poskytujú streamingové služby..

Niektoré z hlavných prémiových alternatív k Popcorn Time, ktoré sú známe streamovaním.

 • Netflix
 • Hulu
 • Amazon Prime
 • HBO teraz

Vyššie uvedené služby prémiového streamovania môžete používať bez VPN a nič sa nestane. Niektorý obsah je však blokovaný nimi a v niektorých situáciách nedávajú práva na streamovanie konkrétnych titulov, to znamená, že ak nevlastnia práva na váš obľúbený film, nemôžete ho streamovať na ich filmoch plošina.

záver

Aj keď je Popcorn Time lepšou alternatívou pre platené streamovacie služby. Obsah, ktorý je na ňom k dispozícii, však môžu mať autorské práva, ktoré ho chránia. Neodporúčame používať VPN na porušovanie autorských práv.

Sieť VPN slúži ako prostriedok na zlepšenie vašej online bezpečnosti a zabezpečenie pred tretími stranami, ktoré chcú sledovať vaše aktivity a zdieľať ich s tretími stranami.

Pokiaľ ide o čas Popcorn Time, ste na svojom súkromí. Preto použite sieť Popcorn Time VPN. Nie je to len pre niekoho, kto chce vysielať filmy bez problémov. Je to pre každého, kto sa chce cítiť bezpečne pri streamovaní v Popcorn Time s VPN, s neobmedzeným prístupom k obsahu online.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map