Najlepšie VPN pre Torrenting – P2P zdieľanie súborov 2020


V poslednom čase všetky rozvinuté krajiny schválili zákony o autorských právach, ktoré oprávňujú poskytovateľov internetových služieb a dozorné agentúry na ochranu overenej totožnosti dokumentu alebo súboru. Stále však nárast používateľov internetu na tento účel nie je pod kontrolou vlády.

Torrenting je miesto, kde mnohí klienti zdieľajú malé kúsky významnejšieho dokumentu, aby mohli rýchlo zvýšiť rýchlosť sťahovania. Okrem toho torrentové sťahovanie navyše znamenalo zvýšenie poprednosti sťahovania VPN.

Obrovský počet užívateľov internetu používa najlepšiu VPN na torrenting, aby zvýšila svoju online bezpečnosť pomocou ochrany údajov. Na zabezpečenie tejto žiadosti existuje množstvo sietí VPN, ale používatelia internetu sú pri rozhodovaní o spoľahlivej sieti VPN v zámene.

Torrent VPN šifruje vašu sieť a zanecháva votrelca záhadou. Ak sa teda do vášho kanála dostane nejaký hacker, uvidí iba zašifrované kódy, ktoré pre neho nemajú význam. Týmto spôsobom VPN zakrýva vašu identitu, keď na sťahovanie obsahu používate BitTorrent.

Najlepšie VPN pre Torrenting – P2P zdieľanie súborov – 2020

hodnosťposkytovateliacenazľava
1NordVPN3,99 USD – mesačne66% zľava
2ExpressVPN8,33 USD – mesačne35% zľava
3PureVPN3,54 USD – mesačneZľava 68%
4PIA VPN3,33 USD – mesačne12% zľava

Prečo je potrebné používať VPN na Torrenting?

Najlepšie VPN pre torrenting nielen zaisťuje vašu online identitu od poskytovateľov internetových služieb a dohľad, ale poskytuje vám anonymitu pri sťahovaní mnohých torrent súborov. To šetrí vaše pripojenie pred únikom informácií hackerom pri používaní siete P2P.

Ak počítač pripojíte k zdieľaniu súborov P2P, vygenerujú sa tisíce uzlov, ktoré dátovým snooperom poskytujú jasnú cestu na získanie prístupu a ovládanie citlivých informácií. S najlepšou sieťou VPN pre torrent sa údaje zašifrujú a hackeri nedokážu nájsť požadovaný systém od ich konca.

Prekvapujúcou skutočnosťou súvisiacou s torrentom je počet používateľov, ktorí sa s tým oddávajú. Jedna miliarda používateľov sťahuje denne torrent obsahujúci 10% britskej populácie, austrálska 4,6%, zatiaľ čo v USA má pravidelne leví podiel 35%. Vzhľadom na túto skutočnosť je potrebné používať VPN.

Ako si vybrať najlepší VPN pre Torrenting?

Torrent VPN sa posudzuje podľa niektorých faktorov. Túto skutočnosť je potrebné mať na pamäti, že všetky siete VPN nie sú rovnaké. Veľmi málo z nich sa stará o súkromie svojich klientov, keď robia niečo ako torrentovanie. Väčšina sietí VPN neumožňuje torrentovanie na svojom rozhraní, takže si prečítajte pravidlá poskytovateľa.

Existujú tri požiadavky, ktoré by najlepšia VPN pre torrenting mala spĺňať. Na tieto osoby sa musí pozerať jednotlivec, ktorý chce na internete obnoviť svoje online skúsenosti. Oni sú:-

 • Aká rýchlosť poskytuje služba VPN?
 • Má politiku bez protokolovania?
 • Je zdieľanie súborov P2P povolené v sieti?

Po tom, čo zvolená sieť VPN splní tieto požiadavky, ste pripravení začať torrentovať. Odstráňte svoje obavy, že na vás budú zacielené autorské práva, pretože vaša IP adresa bude šifrovaná. Ak máte zdieľané súbory cez P2P, nikto vás nemôže sledovať.

3 najlepšia sieť VPN na torrent & P2P v roku 2020 (testované)

Zostavili sme vybrané siete VPN, ktoré vám poskytujú uspokojivý pocit bezpečia. Tieto najlepšie siete VPN pre torrent spĺňajú všetky predpoklady na ochranu súkromia jednotlivca počas jeho používania na internete. Nasledujúce vám pomôže, kedykoľvek narazíte na myšlienku bezpečného zdieľania súborov.

1. NordVPN – ideálne na anonymné torrentovanie

NordVPN je sieť VPN založená na Paname, ktorú vyvinula v roku 2012 skupina štyroch členov. Patrí medzi najlepšie VPN pre torrenting, pretože poskytuje účinnú ochranu pred porušovaním autorských práv a vyhýba sa zablokovaniu torrent serverov. NordVPN zabezpečuje internetový prenos z dosahu sledovania cez P2P servery.

NordVPN

NordVPN skryje umiestnenie jednotlivca pripojeného k internetu prostredníctvom VPN klienta. Priradí zdieľané adresy IP a konvertuje údaje na text čipu pomocou algoritmu AES. Poskytuje anonymitu tým, že údaje prenáša do rôznych štádií šifrovania. Takto sú informácie chránené pred hackermi a dostávajú sa do skutočného zdroja protokolov.

NordVPN vylepšuje internet prostredníctvom serverov s dvojitým skokom. Mechanizmus zmení adresu IP a nasmeruje prenos na konkrétnu webovú stránku. Jedná sa o nezastaviteľnú akciu torrent VPN na zabezpečenie prevádzky internetu. Servery NordVPN šifrujú údaje a odosielajú filtrovanú komunikáciu na server Tor, ktorý sa prenášal na internet.

2. ExpressVPN – rýchlo na torrent & P2P

ExpressVPN sídli na britskom ostrove Virgins Island a jeho servery sú rozmiestnené vo viac ako 90 krajinách. Vďaka tomu je ExpressVPN jednou z najlepších VPN pre torrenting, pretože to nikdy neohrozuje rýchlosť. Toto je bonus pre tých, ktorí chcú sťahovať súbory pomocou P2P sietí.

ExpressVPN

ExpressVPN sa stará o to, že ponúka prepínač internetového zabíjania. Zaisťuje šifrovanie spolu s najspoľahlivejšími protokolmi dostupnými pre VPN. Protokoly aktivity sa neuchovávajú ani protokoly pripojení. Zákaznícka podpora je pre klientov k dispozícii prostredníctvom chatu a e-mailu.

Ďalšou myšlienkou, ktorá z nich robí uskutočniteľnú sieť VPN na torrentovanie, je ich 24/7 chatbots a rýchla rýchlosť, ktorú majú servery. ExpressVPN môže byť trochu nákladný, ale zachováva vašu online anonymitu so zabezpečeným internetom. Ak nenájdete pre svoje veci priaznivú vec, existuje dokonca 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

3. PIA VPN – výber používateľov BitTorrentu

Súkromný prístup na internet je sieť VPN, ktorá je k dispozícii vo viac ako 30 krajinách. Mal viac ako 3500+ serverov a zaviazal sa k torrentovaniu.

PIA nezaujíma o súkromie a ponúka 256-bitové šifrovanie pomocou kanálových protokolov, ktoré chránia vaše torrenting aktivity.

PIAVPN

Sídlo PIA v USA, a napriek tomu uviedli, že ak by vládni úradníci požadovali predloženie zákazníckej histórie, ukončili by sme svoje operácie. Znamená to, že PIA VPN nemá záujem na uchovávaní protokolov.

PIA VPN je iba 3 doláre mesačne, hospodárnejšie ako väčšina sietí VPN. Okrem toho PIA podporuje P2P sieť a nemá žiadne obmedzenia, pokiaľ ide o torrentovanie.

Je Torrenting bezpečný pomocou VPN?

Dostanete sa pod radar, keď vaša adresa DNS alebo IP preskočí vaše internetové akcie na neautorizované subjekty. Toto je miesto, kde je použitie VPN na torrenting veľmi dôležité, pretože pracuje s prepínačom Internet Kill Switch. Blokuje prenikanie internetového prenosu do dozorných agentúr, poskytovateľov internetových služieb a hackerov, až kým sa vaše spojenie nereorganizuje.

Platené služby VPN torrentingu sú autentické v porovnaní s ich bezplatnými náprotivkami. Keď inštalujete sieť VPN, aby ste dosiahli jednotku anonymného pripojenia, narazíte na množstvo výhod, ktoré možno nenájdete v mnohých ďalších.

Toto sú niektoré z hlavných bodov, ktoré zabezpečujú, že sieť VPN bude vhodná na torrenting:

 • Úspešné sťahovanie peer-to-peer.
 • Pristupujte k torrentovým serverom s obmedzeným geografickým umiestnením.
 • Ochrana pred poskytovateľmi internetových služieb a agentúrami dohľadu.
 • Ďalšia vrstva zabezpečenia so šifrovaním.

Uisťujeme vás, že pri používaní najlepšej siete VPN na torrentovanie vašich údajov nebude nikdy ohrozená. Ak sa však stále cítite paranoidne, môžete pristupovať k obľúbeným webovým stránkam a sťahovať torrent pomocou VPN. Fungujú na právnom základe a môžete mať takmer všetko od hier až po filmy.

Sankcie za autorské práva v rôznych krajinách za účelom torrentovania

Skôr bolo pre Netizikov prístupné hľadať torrenty bez akýchkoľvek prekážok. Teraz vlády začali dohľad nad pirátskym materiálom pokrývajúcim internet. Sila majiteľov autorských práv a ich vplyv sa všetci dostali pod radar.

USA – Podľa zákona DMCA sa môže porušovateľ autorských práv ocitnúť v nebezpečných situáciách. V rámci prvého trestného činu môžu byť obete obvinené z trestného činu 50000 dolárov a 5 rokov odňatia slobody, zatiaľ čo za porušovateľov, ktorí sa nepretržite dopúšťajú trestného činu, môže byť uložený dvojitý trest.

Kanada – Podľa zákona z roku 2014 s názvom Zákon o modernizácii autorských práv vydávajú porušovatelia autorských práv oznámenia od ich poskytovateľov internetových služieb. Ak sa materiál na autorské práva neobchoduje, obeť nerieši žiadne právne problémy, je to však pokuta 5 000 dolárov..

UK – Spojené kráľovstvo prijalo návrh zákona s názvom „Zákon o digitálnej ekonomike“. Uviedla, že ktokoľvek, kto sa dopúšťa porušenia autorských práv, môže byť v súčasnosti uväznený na viac ako 10 rokov.

Austrália –  Torrentoví používatelia by si mali dávať pozor na svoju online existenciu. Najmenšia pokuta za porušenie autorských práv môže začať od 2 000 dolárov. Populárne webové stránky torrentov navyše blokujú svoju krajinu. V takýchto situáciách by mal byť váš VPN poručník VPN pre Austráliu.

Funkcie, ktoré vyzerajú v najlepšej sieti VPN pre Torrent?

Nižšie sú uvedené aspekty, ktoré milovníci torrentov musia zvážiť, či by sa sieť VPN nemala prepájať prostredníctvom torrentu. Tieto funkcie zabezpečujú pohodlie serverov P2P a šifrovanú komunikáciu. Všeobecná sieť VPN ponúka množstvo funkcií a keď sa rozhodne pre niektorú z nich, necháva na nej nepochopenie.

Vysoká rýchlosť

Keď začnete sťahovať torrent filmu alebo televíznej show prostredníctvom zdieľania súborov P2P, odošle ISP pozvánku o neočakávanom využití šírky pásma. Poskytovateľ internetových služieb náhle začne obmedzovať internetové pripojenie, čím sa zvyšuje skutočné obdobie konkrétneho súboru.

V takýchto podmienkach sa odporúča používať najlepšiu sieť VPN na torrenting, pretože ponúka dedikované servery VPN na torrenting, ktoré menia pôvodnú adresu IP a nekonečne udržujú internetovú šírku pásma a šetria váš čas zo spotreby..

Zásady protokolovania

Torrent VPN musí byť bez logovania, čo znamená, že nezaznamenáva a nešetrí údaje o vašom pohybe. To môže znamenať podrobnosti vykonávania použité na vylepšenie položky alebo informácií. Ďalšou stratégiou na výber siete VPN na torrenting je kontrola toho, či sa nachádza mimo USA, pretože krajina má pravidlá protokolovania.

Zohľadňujú to, na čom smerujete a sťahujete, čo sa používa na vytváranie lepších upozornení. V dokonalom svete dodávateľ nezhromažďuje žiadne údaje, a preto nemôže byť napadnutý hackermi alebo nátlakom na odovzdávanie údajov o klientoch..

Zúženie šírky pásma

Pre torrent operátorov je škrty v šírke pásma strašné. Po stiahnutí súborov do určitého limitu ste mohli okamžite zaznamenať okamžitý pokles rýchlosti internetu. Spravidla VPN pre torrent obmedzuje šírku pásma, aby nedošlo k zaťaženiu. To im pomáha znižovaním nákladov.

Takto dochádza k menšiemu sťahovaniu a streamovaniu v nízkej kvalite. Je vašim jediným právom, aby ste sa pýtali na svoju sieť VPN, či obmedzuje vašu internetovú šírku pásma alebo nie. Zúženie šírky pásma sa vyskytne väčšinou, keď vykonávate konkrétnu činnosť.

Hlavný vypínač

Prepínač zabíjania na internete je silná charakteristika, ktorú poskytuje určitý počet najlepších sietí VPN na torrentovanie na internete. Sleduje, že IP adresa klienta by nemala byť vystavená na webe, ak sa odpojí pripojenie VPN. Ak dôjde k chybnému uzavretiu siete VPN, okamžite sa zruší pripojenie na internet, aby sa zvýšila ochrana. To nemá za následok rozliatie údajov.

Ak prepínač kill nie je povolený a vaše zariadenie sa pripojí k internetu. Prenášanie vašej skutočnej adresy IP a miesta. Ste na radare hackerov, ISP a dozorných agentúr. Poskytovateľ VPN s funkciou prepínania internetového zabíjania je významný pre torrenting.

Firewall NAT

Existuje veľa najlepších torrent VPN so vstavanou bránou NAT. Blokujú pripojenia od kolegov cez P2P sieť a ďalšie nedôveryhodné rozhrania. Tým sa zastaví torrent, ktorý sa spolieha na efektívne fungovanie P2P pripojení.

Možno budete mať prístup na vypnutie brány firewall NAT z nastavení. Ak nie, vhodnou možnosťou bude presmerovanie portov. Najlepšie VPN pre torrenting priraďuje jedinečný port, ktorý sa má použiť pre P2P prenos. Používatelia Torrentu musia navrhnúť svojho BitTorrent klienta tak, aby mali prístup k tomuto portu. Ak sa port nenachádza na webových stránkach poskytovateľa VPN, bude musieť kontaktovať zákaznícku podporu.

Preposielanie portov

Medzi používateľmi torrentu je to kontroverzná téma. Niektorí hovoria, že presmerovanie portov zvyšuje rýchlosť sťahovania tým, že poskytuje prístup k torrent klientom a spája sa s viacerými rovesníkmi. Iní argumentujú, že to nie je potrebné, a podceňuje to súkromie používateľov.

Aktivita P2P je prístupnejšia na spätné sledovanie jediného používateľa a najlepšia VPN na torrenting to nedovoľuje. Firewall NAT dokonca znižuje rýchlosť sťahovania. Tento problém možno vyriešiť povolením smerovania toku torrentov cez jedinečný port v bráne NAT Firewall.

VPN, ktoré vo svojich Pravidlách uvádzajú Torrenting

Vybratie správnej siete VPN na torrenting, ktorá vyhovuje vašim online preferenciám, je určite náročná práca. Zoznam, ktorý ukazuje zásady protokolovania a torrentovania VPN opísaných réžiou. Môžu byť považovaní za najlepší, pretože všetci ukladajú politiku neprihlásenia a umožňujú torrentovanie na svojich serveroch.

Poskytovatelia VPNZásady protokolovaniaPravidlá torrentu
ExpressVPNŽiadne zásady denníkaPovolený
NordVPNŽiadne zásady denníkaPovolený
PIA VPNŽiadne zásady denníkaPovolený

Je nezákonné používať VPN na Torrenting?

Torrenting môže byť v Spojených štátoch nebezpečnou činnosťou. Vo všeobecnosti ste v nebezpečenstve, že sa dostanete k problému s kontrolami autorských práv, tiež s hackermi a vírusmi. To znamená, že okrem prípadu, keď používate sieť VPN.

Početné stránky torrentov boli na celom svete vypnuté, aby sa zabránilo krádeži. Táto aktivita prešla dlhú cestu od ukončenia nezákonného využívania torrentingu a používania najlepšej VPN na torrenting, aby sa zabezpečilo súkromie používateľa. Pomáha to klientom dosiahnuť prísnejšiu úroveň bezpečnosti.

Menej slušné webové stránky majú pravidelne svoje miesto. Tieto cieľové miesta vystavujú klientov nebezpečenstvu vírusov a škodlivého softvéru, ktorý poškodzuje ich štruktúru a ponúka ich informácie. Bez dodatočnej bezpečnosti a informačnej istoty nie je torrentovanie už nikdy chráneným hnutím na svete.

Ktoré siete Torrent VPN preniesli svoje denníky tretím stranám?

Niektoré siete VPN inzerujú, že ponúkajú zásady bez protokolov, ale testy potvrdili, že siete VPN vytekajú vaše údaje a adresu IP. Podľa hĺbkovej štúdie sietí VPN nemá 84% percent sietí VPN šifrovanie a ochranu pred únikom údajov kvôli chýbajúcej podpore protokolu IPv6..

Úloha šifrovania a ochrany pred únikom údajov z prevádzky môže umožniť zber údajov orgánmi dohľadu a poskytovateľom internetových služieb. Niektoré VPN na torrenting klamali o svojej politike bez protokolov a namiesto toho odovzdávali protokoly agentúram, ktoré zahŕňajú PureVPN a HideMyAss.

Zistilo sa, že spoločnosť PureVPN odovzdáva protokoly presadzovaniu práva v prípade kybernetického prenasledovania a zároveň uvádza politiku bez protokolov. Podobne HideMyAss pomohol americkým agentúram pri sledovaní hackerov, ktorí sa podieľali na fiaskom LulzSec tým, že im odovzdal jeho denníky a následne ho zadržal.

Skontrolujte, či vaša sieť VPN Torrent IP uniká alebo nie?

Aj keď niektoré siete VPN tvrdia, že chránia vašu totožnosť počas torrentu, vo väčšine prípadov to nedokážu. To znamená, že ste stále v nebezpečenstve, ak používate P2P sieť s tzv. Torrent VPN.

Za týchto okolností following sú kroky, ktoré by ste mali urobiť, aby ste skontrolovali, či vaša VPN uniká z vášho Torrent IP.

 1. Prejdite na spoľahlivú webovú stránku na kontrolu IP, napr. IP Magnet je známy svojimi presnými výsledkami.
 2. Kliknite na test magnetického spojenia a neskôr kliknite na tlačidlo „stiahnuť“.
 3. Teraz otvorte svoj požadovaný torrent klient.
 4. Chvíľu počkajte a zobrazí sa adresa IP vášho prehliadača a adresa IP torrentu.
 5. Poznačte si predložené IP.

Ak ste postupovali podľa týchto krokov, získate presný obraz torrentovej siete VPN. V prípade, že by ste chceli vylepšiť svoje online skúsenosti, oslovte najlepšie VPN pre šírenie internetu. S nimi budete v bezpečí pred hrozbami, ktoré sa vznášajú online, od škodlivého softvéru po špehovacie roboty.

Najlepšie protokoly VPN, ktoré sú spoľahlivé pre Torrenting

Protokoly VPN sa používajú na zabezpečenie bezpečnej atmosféry a na poskytovanie online zážitkov. Najlepšie VPN využívajú protokoly na torrenting, aby zostali nedotknuté kýmkoľvek na webe.

OpenVPN – Protokol, ktorý umožňuje prispôsobenie virtuálnej sieti. Ide teda o otvorený zdroj na vytváranie zabezpečeného pripojenia. Toto je najviac prispôsobiteľný protokol, pokiaľ ide o torrenting. OpenVPN používa protokoly TLS a TCP / UDP na zabezpečenie anonymity.

PPTP – Stal sa vhodným protokolom, pretože zaisťuje bezpečnosť virtuálnej siete prostredníctvom rôznych ďalších protokolov. Na torrentovanie je preferovaný protokol PPTP. Navyše to neovplyvní vašu rýchlosť, takže tento protokol použite na zdieľanie súborov P2P.

L2TP – Je to protokol tunelovania, ktorý v najvyššej miere poskytuje anonymitu. Je vhodné nastaviť ho, ale nevyužíva žiadne šifrovanie. Z tohto dôvodu je to najmenej preferovaný protokol VPN a používa sa iba v núdzi.

Prečo sa vyhnúť bezplatnej VPN pre Torrenting?

Zadarmo VPN na torrenting sú neslávne známe, pretože ukladajú denníky o online aktivitách svojich používateľov. Okrem toho využívajú obmedzené šifrovanie, ktoré sa stáva bránou hackerov a digitálnych snooperov viesť počítačové útoky.

Okrem toho bezplatné VPN pre torrent vyjednávajú vašu anonymitu a zhromažďujú denníky. To znamená, že ak si produkt nekúpite, potom ste produkt. Preto sú platené VPN v tomto ohľade najlepšie na torrenting.

Najlepšie VPN pre Torrenting podľa Redditors

Väčšina redditorov má rôznorodý názor, pokiaľ ide o najlepší VPN pre torrenting dostupný na webe. Najlepšou výhodou viacerých názorov používateľov Reddit je, že nie sú zaujatí.

Každý používateľ by musel čeliť konkrétnemu problému. To by viedlo k získaniu úplnej odpovede VPN na torrent, v ktorej by boli uvedené všetky jeho nedostatky, slabé miesta a silné stránky.

Zo všetkých prijatých stanovísk boli najpriaznivejšie otázky voči PIA VPN. Redditors uviedli, že bezpečne poskytli platformu na rôzne účely, ktorá zahŕňa anonymné torrentovanie a súkromné ​​prehliadanie.

Preto je možné dosvedčiť, že PIA VPN je odteraz najlepšou sieťou VPN pre torrent. Okrem tejto prominentnej služby VPN odporúčajú používatelia Reddit, ktorí hľadajú VPN, že by mali hľadať funkcie, ako je VPN kill switch, ochrana proti úniku DNS a ochrana proti úniku IPv6..

záver

Aj keď existuje rad poskytovateľov torrent VPN, ten, kto má vysokú rýchlosť a perfektné pokrytie serverom, bude po ruke. Bol zaznamenaný zoznam najlepších sietí VPN na torrenting s kritériami uvedenými vyššie. Požiadavky spĺňajú len tie najlepšie siete VPN.

Použite ktorýkoľvek z VPN, získajte prístup k nekonečným torrentom jediným kliknutím. Ďalšou významnou výhodou je 100% ochrana pred hackermi a bezpečná anonymita proti DMCA, autorským právam a poskytovateľom internetových služieb. V roku 2019 je potrebné používanie siete VPN, najmä ak sa nachádzate na serveri torrent.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map