Najlepšie VPN služby roku 2019 – testovaní poskytovatelia VPN


Nárast najlepších služieb VPN nie je absurdnou okolnosťou. Obrovské prírastky v oblasti digitálnych útokov a krádeže informácií prinútili používateľov webu zvážiť ich ochranu. Bezpečnostný nástroj je hlavným problémom digitálnych snooperov.

Chcete prehliadať web bez toho, aby ste poskytli informácie poskytovateľom internetových služieb a hackerom? Vyžadujete najlepšiu službu VPN, ktorá šifruje informácie. Mechanizmus VPN funguje prostredníctvom svojich vlastných serverov šifrovania, ktoré kontrolujú vaše informácie a umožňujú ich vysledovanie z pozorovania.

Existuje potreba najlepšej služby VPN na internete?

Často počúvame, že došlo k kybernetickému zločinu. Deje sa to preto, že používateľ nemá technické znalosti na to, aby mohol pracovať na internete. Aj keď nerobíte hroznú úlohu online. Musíte využívať najlepšie služby VPN, pretože vytvára chránený kanál pre činnosti na dosiahnutie požadovaného miesta.

Najlepšie VPN vytvára šifrovaný tunel na výmenu údajov. Zaisťuje vaše súkromie na webe a redefinuje anonymitu. Vďaka zariadenej bezpečnosti a obchádzaniu obmedzeného obsahu. Keď internetové útoky na vzostupe, použitie VPN je nevyhnutnosťou.

Funkcie, na ktoré si musíte dávať pozor v najlepšej službe VPN

Toto je aspekt, na ktorý by ste mali pri výbere poskytovateľa VPN dávať pozor. Pri prihlásení na odber najlepšej služby VPN vždy hľadajte uvedené funkcie. Čítajte ďalej a rozširujte svoje vedomosti o predmete.

Únik DNS – Jednotlivci využívajú VPN na zahalenie svojej IP adresy a na skrytie informácií pred rozsahom ISP a prieskumom. Sieť VPN šifruje vaše údaje a zaisťuje, že vaše DNS, ktoré prenáša vaše informácie, nesmie preniknúť z vašich aktivít do zvedavých očí.

Usporiadanie protokolovania – Bez ohľadu na webovú aktivitu, ktorú klient vykonáva, prejde na informačné balíčky a vymieňa sa prostredníctvom VPN na webe. V súčasnosti je zaznamenávanie týchto cvičení závislé od VPN, alebo nie. Vyberte tú VPN, ktorá neuchováva protokoly.

Krypto metóda – V prípade, že posielate platbu za nákup VPN, prostredníctvom kanála na uchovávanie peňazí sa vaša výmena zmení na trvalý záznam. Služby VPN sa spojili s digitálnymi menami, aby výmeny VPN unikli rozpätiu vlády.

Vypnúť sieť VPN – Klienti narazia na náhly pokles systému v spojení s VPN. Stáva sa to, keď váš poskytovateľ internetových služieb riadi alebo obmedzuje rýchlosť. Najlepšie siete VPN uviedli tlačidlo „vypnúť“, ktoré ukončuje zdieľanie informácií na webe. Chráni vás pred únikom údajov ľuďom vo všeobecnom systéme.

Miesto sledovania – V každej krajine existujú zákony o údržbe a prieskume, ktoré zaznamenávajú vaše okamžité správy, prehľadávanie webu a telefónne hovory. Vyhľadajte sieť VPN mimo jurisdikcie 5, 9 a 14 očí. Použitím VPN mimo takýchto aliancií môžete vykonávať činnosti podľa vášho želania.

5 najlepších služieb VPN z roku 2019

Tu sme zaznamenali najlepšie služby VPN, ktoré ovládajú vašu webovú aktivitu prostredníctvom bezpečného kanála. Vďaka tomu budú vaše údaje nekonečne skramblované, aby hackeri a poskytovatelia internetových služieb nevideli vaše cvičenia. Môžete si vybrať ten, ktorý bude streamovať a surfovať po internete bez akýchkoľvek problémov.

1. ExpressVPN

ExpressVPN patrí medzi výrobcov najlepších služieb VPN, pretože priamo sústreďujú vykonávanie VPN a pokrývajú všetky časti ochrany. Nachádza sa na Britských Panenských ostrovoch, kde web nekontroluje zákonodarca.

Využíva 256-šifrovanie, ktoré je najuznávanejšou a najničiteľnejšou inováciou a ktoré vojenské úrady využívajú iba na ukotvenie informácií. ExpressVPN má rozsiahlu škálu serverov VPN, ktoré sú vybavené na uhýbanie pozorovania s nejasnosťou v cieli.

2. NordVPN

Cieľom NordVPN je urobiť z webu pre klientov zabezpečujúce bezpečnosť a ochranu klientov. Ich hlavné sídlo sa nachádza v Paname, kde neexistujú zákony VPN. Toto umožňuje NordVPN podporovať Netflix v USA bez prerušenia rýchlosti.

Dosiahnuť hlavný dôvod, ktorým je ochrana informácií klienta. Spoločnosť NordVPN predstavila bezpečnostné zariadenia, ako je zabezpečenie rozliatych serverov DNS a Anti-DDoS, ktoré spravujú všetky druhy prekážok, ktoré vytvárajú poskytovatelia internetových služieb alebo hackeri. Dvojitá sieť VPN spoločnosti Nord dvakrát šifruje informácie a mení sa na dynamickú formu.

3. PIA VPN

PIA VPN je ďalšia fáza, ktorá sa považuje za najlepšiu službu VPN medzi všetkými. Výnimočne to kontrastovalo s iným účinkujúcim a jednou z najhorších prehnaných organizácií virtuálneho súkromného rámca (VPN), ktoré sme sa snažili. To vám umožňuje pripojiť sa a jemne platiť a má viac ako 3 000 serverov po celom svete.

PIA VPN neponúka žiadne predbežné prípravy. Ak vám však nebude záležať na žiadnej časti organizácie, máte 30-dňovú skutočnú záruku. Rozpoznáva karty Mastercard, PayPal a kryptomenu. Organizácia vám umožňuje platiť pomocou rôznych požehnaných poukážok, pričom každá karta má v každom prípade motivačnú silu 10 USD..

4. CyberGhost VPN

CyberGhost je nemecká VPN služba, ktorá je pripravená pre viac ako 10 miliónov zákazníkov. Ponúka kontrastný rozsah vymačkaných klientov vrátane programovania v okolí pre systémy Windows, Mac, Android a iOS.

Výhodou je, že použitie údajov nie je obmedzené. Podobne v prípade, že sa sústredíte na plnú účasť. Existuje 30-dňová nekvalifikovaná záruka na šancu, že nie ste spokojní.

5. Ivacy VPN

Ivacy VPN je neuveriteľne najlepšia služba VPN, prípadne zmenšený žrebec. Táto asociácia v Hongkongu, založená v roku 2007, poskytuje len občas odpovede na vypracovanie protokolu VPN, ak nie úplne výnimočné..

Ivacy tiež poskytuje rozsiahly prístup k planéte a je dynamickým zástancom P2P, torrentingu a zdieľania záznamov. Ivacy tiež rýchlo reaguje na konkrétne zmeny na webe a synerguje s IPv6. Otvorenosť veľmi žiadaných prvkov, ako je napríklad vedľajší úlovok, je navyše doplnená krvácajúcimi okrajovými prvkami, ako je rozdelené tunelovanie.

Čo je najlepšia služba VPN pre anonymitu online?

Keď hovoríme o službách VPN pre anonymitu, v hornej časti sa zobrazí PIA VPN. Spĺňa všetky kritériá, ktoré ho robia ako pochodeň medzi ostatnými poskytovateľmi VPN. PIA VPN neuchováva žiadne protokoly a sľubuje, že skôr zruší svoje operácie, ako porušuje denníky svojich používateľov.

Ďalej je to najvýhodnejšia VPN na účely torrentingu. Väčšina používateľov torrentu odporúča sieť PIA VPN, pretože zakrýva svoju totožnosť a skryje vás pred autorskými právami. Keď používatelia torrentov idú na web, uprednostňujú anonymitu pred všetkým. PIA VPN teda prichádza na záchranu.

Najlepšie VPN – bezpečnostné protokoly

Protokol je skupina pravidiel, ktoré VPN používa pre bezpečnú dátovú sieť. Najlepšie služby VPN využívajú špičkové protokoly, ktoré zabezpečujú vašu online prítomnosť. Čím silnejší je protokol VPN, tým väčšia je anonymita. Nepotrebujete o nich vedieť všetky podrobnosti, s výnimkou šifrovania, ktoré používajú.

OpenVPN – Je to open-source projekt a je považovaný za najlepší VPN protokol. OpenVPN používa takmer každá služba VPN, pretože musí svojich používateľov spojiť pomocou zabezpečenej brány. Toto je viac zamerané na osobné počítače a notebooky.

IPSec – IPSec je skratka pre zabezpečenie internetového protokolu. Kanály, ktoré používa, sú L2TP a IKEv2. Tieto metódy šifrovania zabezpečujú vaše údaje v uzavretom tuneli, ktorý nie je možné dešifrovať snooperom. Tento protokol je najpoužívanejší v mobilných zariadeniach.

PPTP – Protokol Tunneling Point-to-Point je základným a najstarším protokolom všetkých ostatných. Populárne služby VPN ich však zvyčajne nevyužívajú, pretože sú náchylné na zraniteľné miesta. PPTP sa používa iba v malých situáciách a väčšinou sa mu nedá vyhnúť.

Čo je najlepšia VPN na streamovanie obmedzeného obsahu?

VPN sa používajú na obídenie obsahu, ktorý je pod hranicou geografických obmedzení. Väčšinu tohto obsahu tvoria nové filmy a televízne seriály. Ak sa chcete vyhnúť takýmto obmedzeniam, najlepšia služba VPN je nástroj, ktorý musíte nosiť, ak cestujete do zahraničia.

Vašou prvou prioritou v takejto situácii je poznať digitálne snoopery. Používajte sieť VPN, ktorá uprednostňuje vašu anonymitu pred čímkoľvek iným. Okrem toho by malo chrániť vášho poskytovateľa internetových služieb a chrániť vás pred autorskými právami.

ExpressVPN sa považuje za ideálny prostriedok na boj proti takýmto problémom. Má vynikajúcu škálu serverov so špičkovými protokolmi, ktoré zaisťujú vašu anonymitu. ExpressVPN je známy pre streamovanie, pretože má dedikované servery pre Netflix a Hulu s nepretržitou zákazníckou podporou.

Väčšina ľudí, ktorí si želajú sledovať originály Netflixu v inej krajine, v ktorej nie je k dispozícii, choďte na ExpressVPN a nakonfigurujte ich na svojom zariadení. Dokonca zahalí vašu totožnosť pred autorskými právami. Preto zostaňte v bezpečnom stave mysle a Netflix a Chill!

Najlepšie VPN – vysoká rýchlosť a výkon

Väčšina ľudí hľadá sieť VPN, ktorá ponúka horiace rýchlosť a pozoruhodný výkon. Majte na pamäti, že najlepšie služby VPN kódujú vaše pripojenie, čo znamená, že tam je oneskorenie rýchlosti, ale minimálne. Ak však vyberiete „server VPN“ v blízkosti vašej polohy, problém s rýchlosťou nebude čeliť.

Šírka pásma servera – Ak sa k určitému serveru pripojí viac ľudí, výsledkom je minimálna rýchlosť a nízka šírka pásma. Vždy sa rozhodnite pre sieť VPN s väčšou šírkou pásma servera. Okrem toho si vyberte server najbližšie k vášmu umiestneniu.

Vysoké rýchlosti – Optimalizované servery poskytujú mimoriadnu rýchlosť pri spracovaní programu. Je to možné, ak poskytovateľ VPN používa sofistikované systémy. Môžete sa opýtať svojej najlepšej služby VPN, aký typ mechanizmu používajú vo svojich serverových farmách.

Odozva servera – Použite VPN s okamžitými odpoveďami zo servera. Rýchlejšie reakcie zo serverov by zvýšili rýchlosť hry a obnovili herný zážitok. Ak existuje minimálna latencia, získajte prístup k reťazci viacerých smerov.

Antivirus – Antivírusový program môže rušiť vaše online pripojenie. Môže to brániť výkonu vašej siete VPN. Musíte urobiť akékoľvek rozšírenie tretej strany skôr, ako budete striktne potrebovať VPN.

Sieťový systém – Vyberte sieť VPN, ktorá vám dáva oprávnenie na prepínanie sieťových protokolov. Čím viac protokolov VPN, tým lepší je sieťový systém. Každý protokol vám poskytne nový zážitok z rýchlosti, ktorý vám pomôže online.

Ktoré zariadenia podporuje technológia Best VPN?

Okrem počítačov, prenosných počítačov, smartfónov a prenosných zariadení sú k najlepším sieťam VPN dostupné mnohé platformy. Zahŕňajú:

Smart TV – Tu vám VPN umožní sledovať kanály, ktoré nie sú dostupné vo vašom regióne. Táto funkcia vám umožní streamovať akýkoľvek film, ktorý nie je prístupný z dôvodu geografických obmedzení.

Smerovače – Službu VPN je možné nainštalovať aj do smerovača, čím sa vytvorí úplne šifrovaný dátový kanál, aby sa zabránilo hackerom zhromažďovať informácie.

Televízne boxy – Siete VPN môžete nainštalovať na svoje televízne boxy tak, ako sú vyvinuté v systéme Android. Okrem toho sieť VPN prepojí vaše zariadenie so sekundárnou aplikáciou.

Herné konzoly – Pri inštalácii na jeden by ste sa pri hraní online nestretli so žiadnymi oneskoreniami. Môžete si vychutnať hry na úplne novú úroveň bez akýchkoľvek oneskorení pri poskytovaní služieb.

Zadarmo alebo Platené: Čo je lepšia služba VPN?

Pomocou bezplatnej siete VPN môžete ušetriť nejaké peniaze, ale vaše súkromie na internete je ohrozené. Títo poskytovatelia VPN vždy nechávajú nejaké dvierka, aby sa zamerali na vašu anonymitu. Môžete ich použiť na jednoduché prehliadanie a jednoduché veci, ale nie na online platby alebo na účely torrentu.

Slabé šifrovanie – Žiadny populárny poskytovateľ bezplatných sietí VPN nevyužíva silné 256-bitové šifrovanie. Pri online transakcii by ste ju nemali využívať, pretože by to mohlo spôsobiť únik informácií o úvere.

Porušenie údajov – Vaše údaje môžu byť porušené organizácii tretej strany, pretože v sieťach VPN nie sú stanovené žiadne pravidlá. Nezaručujú bezpečnosť vašich údajov. Takže je to veľké Nie!

Kybernetické útoky – Hackeri vedia, že väčšina používateľov internetu inštaluje bezplatné siete VPN, ktoré z nich robia bránu pre online útoky. Majú teda zlú povesť súvisiacu s ochranou súkromia.

Zaznamenávanie údajov – Z tohto dôvodu nesmiete používať bezplatnú sieť VPN. Prečo by ste chceli, aby systém uchovával vaše denníky údajov? To nie sú siete VPN.

Preto vždy vyberte platenú sieť VPN. Poskytuje najvyššiu ochranu údajov pomocou vojenského šifrovania. Najlepšie služby VPN majú povesť udržiavania nulových protokolov a vysokých rýchlostí. Navyše je vyplatená tak zrejme, že je označená ako najlepšia VPN medzi ostatnými.

Najlepšie myšlienkové procesy VPN

Vyskúšajte službu VPN, pozrite si nasledujúce informácie. Musia byť optimálne pre vaše potreby online. VPN by mala spĺňať kritériá oprávnenosti, ktoré sú definované nižšie. Dajte si na ne pozor:

Spoľahlivosť – Musíte si vybrať sieť VPN, ktorá má povesť poskytovania špičkových zariadení. Vyberte si z vyššie uvedených a začnite surfovať. Uvedené VPN majú povesť spoľahlivosti.

Limity použitia – Rozhodnite sa pre najlepšiu službu VPN, ktorá vám poskytne ďalšiu kapacitu využitia. Môže to stáť niekoľko dolárov, ale predefinuje to vaše prehliadanie. Čím viac je limit používania, tým viac môžete streamovať a hrať online.

Rôzne servery – Vyberte službu VPN, ktorá vám poskytuje niekoľko desiatok serverov po celom svete. Najbližší server vám poskytne najrýchlejšiu rýchlosť, zatiaľ čo druhý server si môže zvoliť, keď predchádzajúci nefunguje. Široká škála serverov dáva užívateľovi viac možností.

Vysoká bezpečnosť – Vysoko zabezpečená VPN bude mať 128/256 bitové šifrovanie a je to nevyhnutné. Zásady ochrany osobných údajov navyše zabezpečujú zásady nulového denníka. Pozrite sa na protokoly, ktoré používajú, a teda bezpečne surfujte po internete.

Obstarávacia cena – Nezaťažujte vrecko priveľa peňazí. Vyberte najlepšiu službu VPN, ktorá vyhovuje vašim potrebám bez toho, aby bola tlačená na vašu peňaženku. Niektoré extra doláre budú stáť za to, aby vám poskytli online anonymitu.

Operačné systémy – Prečítajte si vedomostnú základňu VPN, ktorá vám poskytne prehľad operačných systémov, ktoré môže podporovať. Android, Windows a iOS budú vždy k dispozícii, ale pozrite sa na Linux.

Záverečné slová

So všetkými skúmanými jemnými prvkami a podstatnými informáciami o poskytovateľovi VPN by ste mali mať nápad. Okrem toho by vám pri výbere siete VPN, ktorá obsahuje funkcie vysokej bezpečnosti, pomohlo niekoľko realít.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me