Najlepsza sieć VPN do torrentowania – udostępnianie plików P2P 2020


W ostatnim czasie wszystkie kraje rozwinięte zatwierdziły prawa autorskie, które uprawniają dostawców usług internetowych i agencje nadzoru do obrony poświadczonej tożsamości dokumentu lub pliku. Jednak wzrost liczby użytkowników Internetu w tym celu nie kontroluje rządu.

Torrenting to miejsce, w którym wielu klientów udostępnia małe fragmenty bardziej znaczącego dokumentu, aby umożliwić pewnie szybkie prędkości pobierania. Ponadto pobieranie torrentów dodatkowo sugeruje wzrost znaczenia pobierania VPN.

Ogromna liczba użytkowników Internetu stosuje najlepszą sieć VPN do torrentowania, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo online dzięki ochronie danych. Istnieje wiele sieci VPN, które zajmują się tym żądaniem, ale internauci mają wątpliwości co do wyboru niezawodnej sieci VPN.

Torrent VPN szyfruje twoją sieć i pozostawia intruza w tajemnicy. Dlatego jeśli haker włamie się na Twój kanał, zobaczy tylko zaszyfrowane kody bez znaczenia dla niego. W ten sposób VPN ukrywa twoją tożsamość, gdy używasz BitTorrenta do pobierania rzeczy.

Najlepsza sieć VPN do torrentowania – udostępnianie plików P2P – 2020

Ranga Dostawcy Cena £ Zniżka
1 NordVPN 3,99 USD – miesięcznie 66% zniżki
2) ExpressVPN 8,33 USD – miesięcznie 35% zniżki
3) PureVPN 3,54 USD – miesięcznie 68% zniżki
4 PIA VPN 3,33 USD – miesięcznie 12% zniżki

Dlaczego istnieje potrzeba korzystania z VPN do torrentowania?

Najlepsza sieć VPN do torrentowania nie tylko zabezpiecza twoją tożsamość online przed dostawcami usług internetowych i nadzorem, ale zapewnia anonimowość przy pobieraniu wielu plików torrent. Dzięki temu Twoje połączenie nie jest narażone na wyciekanie informacji do hakerów podczas korzystania z sieci P2P.

Po podłączeniu komputera do udostępniania plików P2P generuje tysiące węzłów, co daje szpiegom danych jasną ścieżkę dostępu i kontroluje wrażliwe informacje. Dzięki najlepszej sieci VPN dla torrenta dane są szyfrowane, a hakerzy nie są w stanie zlokalizować wymaganego systemu od ich końca.

Zaskakującym faktem związanym z torrentowaniem jest liczba użytkowników, którzy sobie z tym radzą. Miliard użytkowników codziennie pobiera torrenty, które stanowią 10% populacji Wielkiej Brytanii, 4,6% w Australii, podczas gdy Stany Zjednoczone regularnie stanowią 35% lwów. W świetle tego faktu VPN jest koniecznością.

Jak wybrać najlepszą sieć VPN do torrentowania?

Torrent VPN jest oceniany na podstawie niektórych czynników. Należy pamiętać o tym, że wszystkie sieci VPN nie są takie same. Bardzo niewielu z nich dba o prywatność swoich klientów, gdy robią coś takiego jak torrent. Większość sieci VPN nie pozwala na torrentowanie w ich interfejsie, więc przeczytaj zasady dostawcy.

Istnieją trzy wymagania, które powinna spełnić najlepsza sieć VPN do torrentowania. Musi na nie spojrzeć osoba, która chce odnowić swoje doświadczenie online w Internecie. Oni są:-

 • Jaką prędkość zapewnia usługa VPN?
 • Czy ma zasady braku logowania?
 • Czy udostępnianie plików P2P jest dozwolone w sieci?

Gdy wybrana sieć VPN spełni te wymagania, możesz rozpocząć torrentowanie. Odsuń się od obaw, że trolle chronione prawem autorskim będą cię celować, ponieważ twoje IP będzie szyfrowane. Po omówieniu twoich działań nikt nie może cię obserwować, gdy udostępniasz pliki przez P2P.

3 Najlepsza sieć VPN do torrentowania & P2P w 2020 r. (Testowane)

Zebraliśmy wybrane sieci VPN, które zapewniają satysfakcjonujące poczucie bezpieczeństwa. Te najlepsze VPN dla torrenta spełniają wszystkie warunki wstępne, aby chronić prywatność osoby, która jest w Internecie. Poniższe informacje pomogą Ci za każdym razem, gdy wpadniesz na pomysł bezpiecznego udostępniania plików.

1. NordVPN – idealny do anonimowego torrentowania

NordVPN to sieć VPN z siedzibą w Panamie, opracowana w 2012 roku przez grupę czterech członków. Jest wymieniony wśród najlepszych sieci VPN do torrentowania, ponieważ zapewnia skuteczną ochronę przed naruszeniami praw autorskich i unika blokowania stron torrentowych. NordVPN zabezpiecza ruch internetowy przed zasięgiem nadzoru, przekazując go przez serwery P2P.

NordVPN

NordVPN ukrywa lokalizację osoby podłączonej do Internetu za pośrednictwem swojego klienta VPN. Przypisuje współdzielone adresy IP i konwertuje dane na tekst mikroprocesora za pomocą algorytmu AES. Zapewnia anonimowość, przenosząc dane na różne etapy szyfrowania. Dzięki temu informacje są bezpieczne dla hakerów i docierają do rzeczywistego źródła dzienników.

NordVPN usprawnia Internet dzięki serwerom z podwójnym skokiem. Mechanizm zmienia adres IP i kieruje ruch do określonej witryny. Jest to nie do powstrzymania działanie torrent VPN w celu zabezpieczenia działania Internetu. Serwery NordVPN szyfrują dane i wysyłają przefiltrowany ruch do serwera Tor, który został przesłany do Internetu.

2. ExpressVPN – Fast for Torrenting & P2P

ExpressVPN ma siedzibę na Brytyjskiej Wyspie Dziewicy, a jej serwery są rozmieszczone w ponad 90 krajach. To sprawia, że ​​ExpressVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN do torrentowania, ponieważ nigdy nie wpływa na szybkość. Jest to bonus dla tych, którzy chcą pobierać pliki za pomocą sieci P2P.

ExpressVPN

ExpressVPN dba o to, aby oferował przełącznik zabijania w Internecie. Zapewnia szyfrowanie wraz z najbardziej niezawodnymi protokołami dostępnymi dla sieci VPN. Nie są przechowywane ani dzienniki aktywności, ani dzienniki połączeń. Obsługa klienta jest dostępna dla klientów za pośrednictwem czatu i poczty e-mail.

Dodatkową myślą, która sprawia, że ​​są wykonalnym VPNem do torrentowania, są ich 24-godzinne chatboty i duża prędkość, jaką posiadają ich serwery. ExpressVPN może być nieco kosztowny, ale utrzymuje anonimowość w Internecie dzięki bezpiecznemu internetowi. Istnieje nawet 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, jeśli nie znajdziesz czegoś, co sprzyja Ci na drodze.

3. PIA VPN – Wybór użytkowników BitTorrent

Prywatny dostęp do Internetu to sieć VPN dostępna w ponad 30 krajach. Miał ponad 3500 serwerów i zaangażował się w torrentowanie.

PIA nie targuje się o prywatność i oferuje 256-bitowe szyfrowanie z protokołami channelingowymi, które zabezpieczają twoje działania związane z torrentowaniem.

PIAVPN

Mają siedzibę PIA w USA, a mimo to stwierdzili, że jeśli urzędnicy państwowi zażądają przesłania historii logowania klienta, zamkniemy naszą działalność. Oznacza to, że PIA VPN nie jest zainteresowana prowadzeniem dzienników.

PIA VPN kosztuje zaledwie 3 USD miesięcznie, co jest ekonomiczniejsze niż większość dostępnych VPN. Ponadto PIA obsługuje sieć P2P i nie ma żadnych ograniczeń w zakresie torrentowania.

Jest bezpieczny dla torrentów dzięki VPN?

Jesteś pod radarem, gdy twój adres DNS lub IP wycieka z twoich działań internetowych do nieautoryzowanych podmiotów. W tym przypadku korzystanie z VPN do torrentowania ma kluczowe znaczenie, ponieważ działa z Internetem Kill Switch. Blokuje wycieki ruchu internetowego do agencji monitorujących, dostawców usług internetowych i hakerów, dopóki połączenie nie zostanie zreorganizowane.

Płatne usługi VPN torrentowania są autentyczne w porównaniu do ich bezpłatnych odpowiedników. Po zainstalowaniu sieci VPN w celu uzyskania połączenia z anonimowym połączeniem uzyskasz wiele korzyści, których możesz nie znaleźć w wielu innych.

Oto niektóre z głównych punktów, które zapewniają, że VPN będzie dobry do torrentowania:

 • Pomyślne pobieranie peer-to-peer.
 • Dostęp do stron torrentowych z ograniczeniami geograficznymi.
 • Ochrona przed dostawcami usług internetowych i agencjami nadzoru.
 • Dodatkowa warstwa bezpieczeństwa z szyfrowaniem.

Zapewniamy, że podczas korzystania z najlepszej sieci VPN do torrentowania dane nigdy nie zostaną naruszone. Jeśli jednak nadal odczuwasz paranoję, możesz uzyskać dostęp do popularnych stron internetowych, aby pobrać torrent przez VPN. Działają na podstawie prawnej i możesz mieć prawie wszystko, od gier po filmy.

Kary za prawa autorskie w różnych krajach za torrenty

Wcześniej internauci mogli wyszukiwać torrenty bez żadnych przeszkód. Teraz rządy rozpoczęły inwigilację pirackich materiałów obejmujących Internet. Siła właścicieli praw autorskich i ich wpływ objęły wszystkich pod radarem.

USA – Zgodnie z ustawą DMCA, osoba naruszająca prawa autorskie może powstać w niebezpiecznych okolicznościach. W ramach pierwszego przestępstwa ofiara może zostać oskarżona o 50000 USD i 5 lat więzienia, a osoby naruszające prawo, które nieustannie pobłażają, mogą zostać obciążone podwójną karą.

Kanada – Zgodnie z ustawą z 2014 r. Pod nazwą Ustawa o modernizacji praw autorskich osoby naruszające prawa autorskie otrzymują powiadomienia od swoich dostawców usług internetowych. Jeśli materiały chronione prawem autorskim nie są komercjalizowane, ofiara nie ma żadnych problemów prawnych, ale pobierana jest kara w wysokości 5000 USD.

UK – Wielka Brytania przyjęła projekt ustawy o nazwie „Digital Economy Act”. Stwierdził, że każdy, kto dopuściłby się naruszenia praw autorskich, może zostać uwięziony na okres dłuższy niż 10 lat.

Australia –  Użytkownicy torrentów powinni uważać na swoje istnienie online. Najniższa grzywna nałożona za naruszenie praw autorskich może zaczynać się od 2000 USD. Ponadto popularne strony z torrentami zostały zablokowane w ich kraju. W takich sytuacjach VPN dla Australii powinien być Twoim jedynym opiekunem.

Funkcje do wyszukiwania najlepszej sieci VPN dla Torrent?

Poniżej znajdują się aspekty, które miłośnicy torrentów muszą rozważyć rozpoznając VPN do torrentowania przez sieć. Funkcje te zapewniają wygodę serwerów P2P wraz z szyfrowanym ruchem. Ogólna sieć VPN oferuje wiele funkcji i wprawia w zakłopotanie niespecjalistę, gdy wybierze jedną z nich.

Szybka prędkość

Gdy zaczniesz pobierać torrent filmu lub programu telewizyjnego za pośrednictwem udostępniania plików P2P, wysyła zaproszenie do ISP w sprawie nieoczekiwanego wykorzystania przepustowości. ISP nagle zaczyna dławić połączenie internetowe, co wydłuża rzeczywisty okres określonego pliku.

W takich warunkach zaleca się korzystanie z najlepszej sieci VPN do torrentowania, ponieważ oferuje ona dedykowane serwery VPN do torrentowania, które zmieniają twój pierwotny adres IP i w nieskończoność utrzymują przepustowość Internetu i oszczędzają Twój czas przed zużyciem.

Zasady rejestrowania

Torrent VPN musi być bez logów, co oznacza, że ​​nie rejestruje ani nie oszczędza danych o twoim ruchu. Może to oznaczać szczegóły wykonania użyte do ulepszenia przedmiotu lub informacji. Inną strategią wyboru sieci VPN do torrentowania jest sprawdzenie, czy jest ona zlokalizowana poza USA, ponieważ w kraju obowiązują zasady rejestrowania.

Rozważają, na co się gapisz i co pobierasz, co jest wykorzystywane do tworzenia lepszych wyróżnień. W idealnym świecie dostawca nie gromadzi żadnych danych, w związku z czym nie można ich zhakować ani zmusić do rezygnacji z danych o klientach.

Ograniczanie przepustowości

Dla operatorów torrentów ograniczanie przepustowości jest straszne. Po pobraniu plików do określonych limitów możesz zauważyć natychmiastowy spadek prędkości Internetu. Zwykle VPN dla torrenta ogranicza przepustowość, aby nie odczuwać obciążenia. Ułatwia to je, obniżając koszty.

W ten sposób ma miejsce mniejsze pobieranie i przesyłanie strumieniowe niskiej jakości. Masz wyłączne prawo do kwestionowania sieci VPN, czy ogranicza ona przepustowość łącza internetowego, czy nie. Ograniczanie przepustowości występuje głównie podczas wykonywania określonej czynności.

Wyłącznik awaryjny

Przełącznik zabijania w Internecie jest silną cechą zapewnianą przez pewną liczbę najlepszych sieci VPN do torrentowania w Internecie. Śledzi, że adres IP klienta nie powinien być ujawniany w Internecie, jeśli połączenie VPN zostanie rozłączone. Aby zwiększyć ochronę, natychmiast przerywa połączenie internetowe, gdy VPN zostanie omyłkowo zamknięty. Powoduje to brak rozlewania danych.

Jeśli przełącznik „zabijania” nie jest włączony, a samo urządzenie łączy się z Internetem. W ten sposób przeniesienie faktycznego adresu IP i lokalizacji. Tak więc jesteś na radarze hakerów, dostawców usług internetowych i agencji nadzoru. Dostawca VPN z funkcją przełączania zabójstw w Internecie ma duże znaczenie dla torrentowania.

Zapora NAT

Istnieje wiele najlepszych sieci torrent VPN z wbudowaną zaporą NAT. Blokują połączenia z urządzeniami równorzędnymi za pośrednictwem sieci P2P i innych niezaufanych interfejsów. Zatrzymuje to torrenty, które działają skutecznie na połączeniach P2P.

Możesz mieć dostęp do wyłączenia zapory NAT w ustawieniach. Jeśli nie, przekierowanie portów będzie odpowiednią opcją. Najlepsza sieć VPN do torrentowania przypisuje unikalny port do użycia dla ruchu P2P. Użytkownicy Torrenta muszą zaprojektować swojego klienta BitTorrent, aby miał dostęp do tego portu. Użytkownik będzie musiał skontaktować się z obsługą klienta, jeśli portu nie ma na stronie internetowej dostawcy VPN.

Przekazywanie portów

Wśród użytkowników torrentów jest to kontrowersyjny temat. Niektórzy twierdzą, że przekierowanie portów poprawia ich prędkość pobierania, dając dostęp do klientów torrent i łącząc się z większą liczbą rówieśników. Argumentując, inni twierdzą, że nie jest to konieczne, a to nie docenia prywatności użytkowników.

Aktywność P2P jest łatwiej dostępna do śledzenia pojedynczego użytkownika, a najlepsza sieć VPN do torrentowania nie pozwala na to. NAT Firewall nawet zmniejsza prędkość pobierania. Ten problem można rozwiązać, umożliwiając ruch torrentów do kierowania przez unikalny port w Zaporze NAT.

Sieci VPN, które wspominają o torrentowaniu w swoich zasadach

Z pewnością wybranie odpowiedniej sieci VPN do torrentowania, która odpowiada Twoim preferencjom online, jest mozolną pracą. Lista, która pokazuje zasady rejestrowania i torrentowania sieci VPN opisanych narzutów. Można je uznać za najlepsze, ponieważ wszystkie narzucają zasady braku rejestrowania i umożliwiają torrentowanie na swoich serwerach.

Dostawcy VPN Zasady rejestrowania Zasady dotyczące torrentów
ExpressVPN Brak zasad dziennika Dozwolony
NordVPN Brak zasad dziennika Dozwolony
PIA VPN Brak zasad dziennika Dozwolony

Czy korzystanie z VPN do torrentowania jest nielegalne??

Torrenting może być niebezpieczną działalnością w Stanach Zjednoczonych. Zasadniczo grozi ci problem z kontrolą praw autorskich, a także z hakerami i wirusami. To znaczy, chyba że korzystasz z VPN.

Wiele stron z torrentami zostało zamkniętych na całym świecie, aby powstrzymać kradzież. Ta aktywność przeszła długą drogę od zaprzestania nielegalnego wykorzystywania torrentów i używania najlepszej sieci VPN do torrentowania w celu zapewnienia prywatności użytkownika. Pomaga to zapewnić klientom wyższy poziom bezpieczeństwa.

Mniej szanowane strony internetowe regularnie mają swoje miejsce. Miejsca te narażają klientów na wirusy i złośliwe oprogramowanie, które niszczą ich struktury i oferują informacje. Bez dodatkowego bezpieczeństwa i zapewnienia informacji torrentowanie nigdy nie będzie chronionym ruchem na świecie.

Które sieci Torrent VPN wyciekły z dzienników do stron trzecich?

Niektóre sieci VPN reklamują się, że oferują zasady braku dzienników, ale testy potwierdziły, że VPN wyciekają twoje dane i adres IP. Według dogłębnych badań VPN, 84% procent VPNów nie ma szyfrowania i ochrony przed wyciekiem z powodu braku obsługi IPv6.

Misja szyfrowania i ochrony przed wyciekami ruchu może pozwolić na gromadzenie danych przez agencje nadzoru i ISP. Ponadto niektóre sieci VPN do torrentowania, które skłamały na temat swoich zasad dotyczących braku dzienników i zamiast tego przekazały dzienniki agencjom, które obejmują PureVPN i HideMyAss.

Odkryto, że PureVPN przekazuje dzienniki organom ścigania w sprawie cyber-prześladowania, jednocześnie określając zasady braku dzienników. Podobnie HideMyAss pomógł agencjom amerykańskim w śledzeniu hakera, który brał udział w „fiasku LulzSec”, przekazując im swoje dzienniki, co w konsekwencji spowodowało jego zatrzymanie.

Sprawdź, czy twój VPN Torrent IP przecieka, czy nie?

Chociaż niektóre sieci VPN twierdzą, że chronią Twoją tożsamość podczas torrentowania, w większości przypadków tego nie robią. Oznacza to, że nadal jesteś w niebezpieczeństwie, jeśli korzystasz z sieci P2P z tak zwanym torrent VPN.

W takich okolicznościach, fPoniżej znajdują się kroki, które powinieneś zrobić, aby sprawdzić, czy twoja VPN wycieka z twojego Torrent IP.

 1. Wejdź na niezawodną stronę internetową sprawdzającą IP, np. IP Magnet, znany jest z precyzyjnych wyników.
 2. Kliknij test magnes link a później kliknij przycisk „pobierz”.
 3. Teraz otwórz za pomocą żądanego klienta torrent.
 4. Poczekaj chwilę, a wyświetli się adres IP twojej przeglądarki i adres IP torrenta.
 5. Zanotuj przedstawione adresy IP.

Jeśli wykonałeś te kroki, uzyskasz dokładny obraz twojej torrent VPN. Jeśli chcesz poprawić swoje wrażenia z korzystania z Internetu, sięgnij po najlepsze sieci VPN do torrentowania w Internecie. Dzięki nim będziesz bezpieczny od zagrożeń unoszących się w Internecie, od złośliwego oprogramowania po szpiegowskie boty.

Najlepsze protokoły VPN, które są niezawodne dla Torrenting

Protokoły VPN są używane do zapewnienia bezpiecznej atmosfery i zapewnienia jego / jej doświadczenia online. Najlepsze sieci VPN wykorzystują protokoły do ​​torrentowania, aby pozostały nietknięte przez nikogo w sieci.

OpenVPN – Protokół umożliwiający dostosowanie do sieci wirtualnej. Dlatego jest to oprogramowanie typu open source do tworzenia bezpiecznego połączenia. Jest to najbardziej elastyczny protokół, jeśli chodzi o torrentowanie. OpenVPN wykorzystuje protokoły TLS i TCP / UDP w celu zapewnienia anonimowości.

PPTP – Stał się odpowiednim protokołem, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo sieci wirtualnej poprzez różne inne protokoły. PPTP jest preferowany do torrentowania. Co więcej, nie wpływa to na szybkość, więc skorzystaj z tego protokołu do udostępniania plików P2P.

L2TP – Jest to protokół tunelowania, który zapewnia anonimowość w najwyższym stopniu. Jest wygodny w konfiguracji i nie wykorzystuje żadnego szyfrowania. Z tego powodu jest to najmniej preferowany protokół VPN i jest używany tylko w nagłej potrzebie.

Po co unikać darmowej sieci VPN do torrentowania?

Bezpłatne sieci VPN do torrentowania są niesławne, ponieważ przechowują dzienniki aktywności online użytkownika. Co więcej, wykorzystują ograniczone szyfrowanie, które staje się bramą dla hakerów i szpiegów cyfrowych do prowadzenia cyberataków.

Co więcej, darmowe VPN dla torrentów negocjują twoją anonimowość i zbierają logi. Oznacza to, że jeśli nie kupisz produktu, to jesteś produktem. Dlatego płatne sieci VPN pod tym względem są najlepsze do torrentowania.

Najlepsza sieć VPN do torrentowania według redditorów

Większość redditorów ma zróżnicowane zdanie na temat najlepszej sieci VPN do torrentowania dostępnej w sieci. Największą zaletą posiadania wielu opinii użytkowników Reddit jest to, że nie są oni stronniczy.

Każdy użytkownik miałby do czynienia z konkretnym problemem. Doprowadziłoby to do uzyskania pełnej odpowiedzi VPN dla torrenta, wyszczególniając wszystkie jego wady, słabości i mocne strony.

Spośród wszystkich otrzymanych opinii, najbardziej przychylne były PIA VPN. Redditors stwierdził, że bezpiecznie zapewnia platformę do różnych celów, która obejmuje anonimowe torrenty i prywatne przeglądanie.

Dlatego można potwierdzić, że PIA VPN jest obecnie najlepszą siecią VPN dla torrentów. Oprócz tej prominentnej usługi VPN użytkownicy Reddit zalecają osobom szukającym VPN, że powinni szukać takich funkcji, jak Przełącznik zabicia VPN, ochrona przed wyciekiem DNS i ochrona przed wyciekiem IPv6.

Wniosek

Chociaż istnieje wiele dostawców torrentów VPN, ten z dużą szybkością i doskonałym pokryciem serwera będzie przydatny. Lista najlepszych VPN do torrentowania została zanotowana, przy uwzględnieniu powyższych kryteriów. Tylko najlepsze sieci VPN spełniają wymagania.

Użyj dowolnego VPN, uzyskaj dostęp jednym kliknięciem do niekończących się torrentów. 100% ochrony przed hakerami i bezpieczna anonimowość przed DMCA, trollami Copyright i ISP to kolejne znaczące korzyści. W 2019 roku korzystanie z VPN jest konieczne, zwłaszcza gdy torrentujesz.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me