Najlepsze usługi VPN 2019 – przetestowani dostawcy VPN


Wzrost liczby najlepszych usług VPN nie jest absurdalną okolicznością. Potworne przyrosty ataków cyfrowych i kradzieży informacji skłoniły użytkowników sieci do rozważenia ich ochrony. Narzędzie bezpieczeństwa stanowi poważny problem dla szpiegów cyfrowych.

Chcesz przeglądać sieć bez udostępniania informacji dostawcom usług internetowych i hakerom? Potrzebujesz najlepszej usługi VPN, która szyfruje informacje. Mechanizm VPN działa poprzez własne serwery szyfrowania, które kontrolują twoje informacje i uniemożliwiają ich wykrycie.

Czy istnieje potrzeba najlepszej usługi VPN w Internecie?

Często słuchamy, że miały miejsce działania cyberprzestępcze. Dzieje się tak, ponieważ użytkownik nie ma wiedzy technicznej do działania w Internecie. Chociaż jeśli nie wykonujesz strasznego zadania online. Musisz korzystać z najlepszych usług VPN, ponieważ ustanawia kanał ochrony dla działań, aby osiągnąć pożądaną lokalizację.

Najlepsza sieć VPN tworzy zaszyfrowany tunel do wymiany danych. Zapewnia twoją prywatność w sieci i redefiniuje anonimowość. Z zapewnionym bezpieczeństwem i unikaniem ograniczonych treści. Kiedy rośnie liczba ataków internetowych, korzystanie z VPN jest koniecznością.

Funkcje, na które należy zwrócić uwagę w najlepszej usłudze VPN

Oto aspekt, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy VPN. Zawsze szukaj wymienionych funkcji, subskrybując najlepszą usługę VPN według Ciebie. Czytaj dalej i poszerz swoją wiedzę na ten temat.

Wyciek DNS – Osoby fizyczne wykorzystują VPN do ukrywania swojego adresu IP i ukrywania informacji przed zasięgiem ISP i rozpoznania. VPN szyfruje dane i zapewnia, że ​​Twój DNS, który przenosi twoje informacje, nie może ujawniać twoich działań wścibskim oczom.

Układ rejestrowania – Niezależnie od tego, jaką aktywność sieciową wykonuje klient, zmienia się on w pakiety informacyjne i wymienia za pośrednictwem sieci VPN w Internecie. Obecnie rejestrowanie tych ćwiczeń zależy od VPN. Wybierz VPN, który nie prowadzi dzienników.

Metoda kryptograficzna – W przypadku, gdy wysyłasz płatność za zakup VPN, za pośrednictwem kanału utrzymującego pieniądze, Twoja wymiana zamienia się w trwały rekord. Usługi VPN połączyły się z cyfrowymi walutami, aby wymiany VPN wymknęły się spod rządów.

Wyłącz VPN – Klienci napotykają nagły spadek systemu podczas połączenia z VPN. Dzieje się tak, gdy twój dostawca usług internetowych kontroluje lub ogranicza prędkość. Najlepsze sieci VPN mają przycisk „wyłączony”, który kończy udostępnianie informacji w Internecie. Chroni to przed wyciekiem danych do osób w ogólnym systemie.

Lokalizacja nadzoru – W każdym kraju istnieją przepisy dotyczące konserwacji i rozpoznania, które rejestrują wiadomości błyskawiczne, przeglądanie stron internetowych i rozmowy telefoniczne. Zwróć uwagę na VPN poza jurysdykcją 5, 9 i 14 oczu. Korzystając z VPN poza takimi sojuszami, możesz wykonywać działania zgodnie z własnymi życzeniami.

5 najlepszych usług VPN z 2019 r

Tutaj zarejestrowaliśmy najlepsze usługi VPN, które kontrolują Twoją aktywność w sieci za pośrednictwem bezpiecznego kanału. Sprawia, że ​​Twoje dane są nieskończone, więc hakerzy i dostawcy usług internetowych nie mogą zobaczyć twoich ćwiczeń. Możesz wybrać jeden do przesyłania strumieniowego i surfowania po Internecie bez żadnych problemów.

1. ExpressVPN

ExpressVPN jest jednym z producentów najlepszych usług VPN, ponieważ bezpośrednio centrują one wykonanie VPN i obejmują całą część ochrony. Znajduje się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, gdzie sieć nie jest kontrolowana przez prawodawcę.

Wykorzystuje szyfrowanie 256, które jest najbardziej ugruntowaną i niezniszczalną innowacją i jest po prostu wykorzystywane przez biura wojskowe do zakotwiczenia informacji. ExpressVPN ma szeroką gamę serwerów VPN, które są przygotowane do unikania obserwacji z całkowitym niejasnością.

2. NordVPN

NordVPN ma na celu uczynienie z sieci powszechnego miejsca dla klientów poprzez zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony klientów. Ich główna siedziba znajduje się w Panamie, gdzie nie istnieją przepisy VPN. Dzięki temu NordVPN może obsługiwać Netflix USA bez przerywania prędkości.

Aby osiągnąć główny powód obrony informacji o kliencie. NordVPN przedstawił urządzenia zabezpieczające, takie jak zabezpieczenie przed zalaniem DNS i Anti-DDoS, który zarządza wszelkiego rodzaju przeszkodami formowanymi przez dostawców usług internetowych lub hakerów. Podwójna sieć VPN Nord szyfruje informacje dwukrotnie i zmienia się w formę dynamiczną.

3. PIA VPN

PIA VPN to kolejny etap, który jest uważany za najlepszą usługę VPN ze wszystkich. Wyjątkowo kontrastuje z inną wydajnością i jedną z najrzadszych, wygórowanych, wirtualnych organizacji typu private private framework (VPN), którą próbowaliśmy. To pozwala ci subskrybować i subtelnie płacić i ma ponad 3000 serwerów na całym świecie.

PIA VPN nie oferuje żadnych bezpłatnych wstępnych kwalifikacji. Ma jednak 30-dniową prawdziwą gwarancję, jeśli nie będziesz się przejmować żadną częścią organizacji. Rozpoznaje karty MasterCard, PayPal i kryptowalutę. Organizacja pozwala płacić przy użyciu różnych kuponów błogosławieństwa, mając na uwadze, że każda karta ma w każdym razie 10 $ siły motywującej.

4. CyberGhost VPN

CyberGhost to niemiecka usługa VPN, która przygotowuje się na ponad 10 milionów klientów. Oferuje kontrastujący zakres klientów z ograniczoną funkcjonalnością, w tym programowanie w pobliżu dla systemów Windows, Mac, Android i iOS.

Zaletą jest to, że nie ma ograniczenia w korzystaniu z danych. W podobny sposób, na wypadek, gdybyś skoncentrował się na pełnym uczestnictwie. Istnieje 30-dniowa, niekwalifikowana gwarancja, że ​​jesteś niezadowolony.

5. Ivacy VPN

Ivacy VPN jest niesamowicie najlepszą usługą VPN, prawdopodobnie zmniejszoną liczbą ogierów. Założone w 2007 r. Stowarzyszenie w Hongkongu od czasu do czasu udziela odpowiedzi na pytania dotyczące pracy nad umysłem VPN, jeśli nie absolutnie wyjątkowym.

Ponadto Ivacy zapewnia szeroki dostęp do planety i jest dynamicznym zwolennikiem P2P, torrentów i udostępniania rekordów. Ivacy szybko reaguje również na poszczególne zmiany w sieci, współdziałając z IPv6. Otwartość bardzo pożądanych funkcji, takich jak odławianie, jest ponadto uzupełniana o najnowsze funkcje, takie jak dzielone tunelowanie.

Która jest najlepszą usługą VPN dla anonimowości online?

PIA VPN pojawia się na górze, gdy mówimy o usługach VPN dla anonimowości. Spełnia wszystkie kryteria, które sprawiają, że jest nosicielem pochodni wśród innych dostawców VPN. PIA VPN nie prowadzi dzienników i obiecuje, że zamknie swoje operacje zamiast naruszać dzienniki użytkowników.

Co więcej, jest to najbardziej preferowana sieć VPN do celów torrentowania. Większość użytkowników torrentów zaleca PIA VPN, ponieważ ukrywa ich tożsamość i ukrywa przed trollami z praw autorskich. Gdy użytkownicy torrentów korzystają z Internetu, wolą anonimowość od wszystkiego. Więc PIA VPN przychodzi im z pomocą.

Najlepsza sieć VPN – protokoły bezpieczeństwa

Protokół to zestaw reguł używanych przez VPN dla bezpiecznej sieci danych. Najlepsze usługi VPN wykorzystują najlepsze protokoły, które zapewniają obecność w Internecie. Im silniejszy protokół VPN, tym bardziej zapewniona jest anonimowość. Nie musisz znać ich wszystkich szczegółów, z wyjątkiem szyfrowania, którego używają.

OpenVPN – Jest to projekt typu open source i jest uważany za najlepszy protokół VPN. OpenVPN jest używany przez prawie każdą usługę VPN, ponieważ muszą połączyć swoich użytkowników bezpieczną bramą. Jest to bardziej skoncentrowane na komputerach osobistych i laptopach.

IPSec – IPSec to skrót od Internet Protocol Security. Wykorzystywane kanały to L2TP i IKEv2. Te metody szyfrowania zabezpieczają dane w zamkniętym tunelu, którego szpieg nie może odszyfrować. Ten protokół jest najczęściej używany w urządzeniach mobilnych.

PPTP – Point-to-point Tunneling Protocol jest podstawowym i najstarszym protokołem spośród wszystkich pozostałych. Nie jest to jednak powszechnie wykorzystywane przez popularne usługi VPN, ponieważ jest podatne na luki. PPTP jest używany tylko w niewielkich sytuacjach i jest w większości unikany.

Który jest najlepszym VPN do przesyłania strumieniowego ograniczonych treści?

Sieci VPN są używane do omijania treści, które są objęte ograniczeniami geograficznymi. Większość tych treści stanowią nowe filmy i seriale. Aby uniknąć takich ograniczeń, najlepsza usługa VPN to narzędzie, które należy nosić, jeśli podróżujesz za granicę.

Twoim priorytetem w takiej sytuacji jest bycie świadomym cyfrowych szpiegów. Użyj sieci VPN, która priorytetowo traktuje Twoją anonimowość w stosunku do innych elementów. Ponadto powinien chronić twojego dostawcę usług internetowych i chronić cię przed trollami z praw autorskich.

ExpressVPN jest uważany za idealny do zwalczania takich problemów. Ma doskonałą różnorodność serwerów z najwyższej klasy protokołami, aby zaspokoić twoją anonimowość. ExpressVPN jest znany z przesyłania strumieniowego, ponieważ ma dedykowane serwery dla Netflix i Hulu z obsługą klienta 24/7.

Większość osób, które chcą oglądać oryginały Netflix w innym kraju, w którym nie jest ono dostępne, przejdź do ExpressVPN i skonfiguruj je na swoim urządzeniu. Ukrywa nawet twoją tożsamość przed trollami z praw autorskich. W ten sposób pozostań w bezpiecznym stanie umysłu i Netflix i Chill!

Najlepsza sieć VPN – duża prędkość i wydajność

Większość ludzi szuka sieci VPN, która oferuje niesamowitą szybkość i niezwykłą wydajność. Pamiętaj, że najlepsze usługi VPN kodują twoje połączenie, oznacza to nieco opóźnienie prędkości, ale minimalne. Jeśli jednak wybierzesz „serwer VPN” w pobliżu Twojej lokalizacji, nie napotkasz problemu z prędkością.

Przepustowość serwera – Gdy więcej osób łączy się z określonym serwerem, skutkuje to minimalnymi prędkościami i niską przepustowością. Zawsze wybieraj VPN z większą przepustowością serwera. Ponadto wybierz serwer najbliższy Twojej lokalizacji.

Duże prędkości – Zoptymalizowane serwery zapewniają dodatkową prędkość podczas przetwarzania programu. Jest to możliwe, jeśli Twój dostawca VPN korzysta z zaawansowanych systemów. Możesz zapytać swoją najlepszą usługę VPN, jakiego rodzaju mechanizmu używają w swoich farmach serwerów.

Odpowiedź serwera – Użyj VPN z natychmiastowymi odpowiedziami z serwera. Szybsze odpowiedzi z serwerów zwiększyłyby Twoją szybkość grania i odnowiły wrażenia z gry. Uzyskaj dostęp do łańcucha wielu przeskoków, jeśli potrzebujesz minimalnego opóźnienia.

Antywirus – Program antywirusowy może zakłócać połączenie internetowe. Może to obniżyć wydajność Twojej sieci VPN. Musisz wyłączyć dowolne rozszerzenie strony trzeciej, zanim będziesz ściśle potrzebować VPN.

System sieci – Wybierz VPN, który daje ci uprawnienia do zmiany protokołów sieciowych. Im więcej protokołów VPN, tym lepszy system sieciowy. Każdy protokół zapewni nową prędkość, która pomoże ci online.

Które urządzenia obsługuje Best VPN?

Oprócz komputerów stacjonarnych, laptopów, smartfonów i urządzeń przenośnych dostęp do najlepszej sieci VPN można uzyskać z wielu platform. Zawierają:

Telewizory Smart – Tutaj VPN pozwoli ci oglądać kanały niedostępne w twoim regionie. Ta funkcja umożliwia strumieniowe przesyłanie dowolnego filmu niedostępnego z powodu ograniczeń geograficznych.

Routery – Usługę VPN można również zainstalować w routerze, tworząc w ten sposób całkowicie zaszyfrowany kanał danych, aby uniknąć gromadzenia informacji przez hakerów.

Pudełka TV – Możesz zainstalować VPN na swoich telewizorach, ponieważ są one opracowane na Androida. Ponadto VPN będzie również łączyć twoje urządzenie z dodatkową aplikacją.

Konsole do gier – Podczas instalacji na jednym komputerze nie będziesz mieć opóźnień podczas grania online. Możesz cieszyć się grami na zupełnie nowy poziom bez żadnych opóźnień usług.

Bezpłatne lub płatne: co jest lepszą usługą VPN?

Możesz użyć darmowego VPN, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy, ale Twoja prywatność w Internecie jest zagrożona. Tacy dostawcy VPN zawsze pozostawiają niektóre backdoory, aby atakować Twoją anonimowość. Możesz ich używać do prostego przeglądania i łatwych rzeczy, ale nie do płatności online lub torrentów.

Słabe szyfrowanie – Żaden popularny darmowy dostawca VPN nie wykorzystuje silnego 256-bitowego szyfrowania. Nie należy go wykorzystywać podczas transakcji online, ponieważ może to spowodować wyciek informacji kredytowej.

Naruszenia danych – Twoje dane mogą zostać naruszone przez organizację zewnętrzną, ponieważ darmowe VPN nie zawierają żadnych zasad. Nie zapewniają bezpieczeństwa danych. Więc to duże Nie!

Ataki komputerowe – Hakerzy wiedzą, że większość internautów instaluje bezpłatne VPN, które czynią z nich bramę do ataków online. Dlatego mają złą reputację związaną z prywatnością.

Rejestracja danych – To jest najważniejszy powód, dla którego nie możesz korzystać z bezpłatnej sieci VPN. Dlaczego chcesz, aby system przechowywał twoje dzienniki danych? Nie po to są VPN.

Dlatego zawsze wybieraj płatną sieć VPN. Zapewnia najwyższą ochronę danych dzięki szyfrowaniu na poziomie wojskowym. Najlepsze usługi VPN mają reputację utrzymywania zerowych dzienników i dużych prędkości. Co więcej, jest opłacony, więc jest oczywiście oznaczony jako najlepsza sieć VPN spośród wszystkich innych.

Najlepszy proces myślenia VPN

Wykonaj test usługi VPN, zwróć uwagę na następujące kwestie. Muszą być optymalne dla twoich potrzeb online. Sieć VPN powinna spełniać kryteria kwalifikowalności określone poniżej. Uważaj na nich:

Niezawodność – Musisz wybrać VPN, który ma reputację zapewniającą najwyższej klasy udogodnienia. Wybierz jedną z wyżej wymienionych i zacznij surfować. Wymienione sieci VPN mają reputację niezawodnych.

Limity użytkowania – Wybierz najlepszą usługę VPN, która zapewni dodatkową pojemność. Może to kosztować kilka dolarów, ale na nowo zdefiniuje sposób przeglądania. Im większy limit użytkowania, tym więcej możesz przesyłać strumieniowo i grać online.

Różnorodność serwerów – Wybierz usługę VPN, która zapewnia ci kilkadziesiąt serwerów na całym świecie. Najbliższy serwer zapewni najszybszą prędkość, podczas gdy drugi może wybrać, kiedy poprzedni nie działa. Szeroka gama serwerów daje użytkownikowi większy wybór.

Wysoki poziom bezpieczeństwa – Bezpieczna sieć VPN będzie miała szyfrowanie 128/256 bitów i jest to konieczne. Ponadto zasada zerowego dziennika zapewnia Twoją prywatność. Sprawdź protokoły, których używają, a tym samym bezpiecznie surfuj po Internecie.

Koszt – Nie obciążaj kieszeni zbyt dużą ilością pieniędzy. Wybierz najlepszą usługę VPN, która spełnia Twoje potrzeby, nie wywierając presji na portfel. Warto doliczyć dodatkowe dolary, aby zapewnić ci anonimowość w Internecie.

System operacyjny – Zapoznaj się z bazą wiedzy VPN, ponieważ daje ona przegląd systemów operacyjnych, które może obsługiwać. Android, Windows i iOS zawsze tam będą, ale sprawdź Linux.

Ostatnie słowa

Biorąc pod uwagę wszystkie zbadane subtelne elementy i niezbędne informacje o dostawcy VPN, teraz powinieneś mieć pomysł. Ponadto kilka rzeczywistości pomoże ci wybrać VPN dla siebie, które zawierają funkcje o wysokim poziomie bezpieczeństwa.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map