Najlepszy czas Popcorn VPN VPN 2019 – czy jest bezpieczny?

Popcorn Time to oprogramowanie dedykowane do strumieniowego przesyłania treści wideo online za darmo. Obsługuje wiele platform, w tym Mac, Android, iOS i Windows. Nie tylko jest uważane za alternatywę dla płatnych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Amazon Prime, HBO Now i Netflix.


Czas Popcornu wykorzystuje mechanizm znany jako (Peer-to-Peer) P2P. Krótko mówiąc, większość treści dostępnych w czasie popcornu objęta jest prawem autorskim. Jeśli więc przesyłasz strumieniowo te treści bez zgody właścicieli praw autorskich, naruszasz prawo.

Jeśli jednak nie chcesz wpaść w kłopoty, musisz to zrobić użyj VPN Popcorn Time ponieważ ukrywa istniejącą sieć. Ponadto VPN przesyła dane przez przydzielone serwery bez wycieków do dostawców usług internetowych lub hakerów. VPN nie przechowuje dzienników aktywności użytkowników.

Dlaczego warto korzystać z czasu VPN Popcorn?

Popcorn Time ma przyjazny interfejs do nawigacji, używanie go bez VPN oznacza po prostu, że narażasz się na niebezpieczeństwo. Nawet jeśli korzystasz z usługi w kraju, w którym nie obowiązują surowe przepisy dotyczące praw autorskich lub torrentów, nadal możesz mieć problemy z wyświetlaniem nieautoryzowanych treści.

W 2015 r. Producenci złożyli pozew przeciwko 11 użytkownikom Popcorn Time zamieszkałym w Oregonie. Adresy IP, data i godzina, kiedy użytkownicy uzyskali dostęp do filmu, również zostały przedstawione w pozwie przeciwko nim. Ci użytkownicy zostali oskarżeni o pobranie pliku filmu i zostali obciążeni kosztami w wysokości 150 000 USD za szkody i opłaty prawne.

To nie jedyny raz, użytkownicy Popcorn Time zostali surowo ukarani za oglądanie treści chronionych prawem autorskim. W ten sam sposób użytkownicy Comcast zostali pozwani przez tę samą kancelarię prawną za transmisję strumieniową filmu „Survivor” z 2015 roku. Zostali oni oskarżeni o 750 USD za popełnione przestępstwo, mimo że nie jest to aż tak dobre.

Nie chciałbyś wykorzystywać swoich oszczędności życiowych tylko do płacenia kary za przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim. Właśnie dlatego przyda się Popcorn Time VPN.

Jak wybrać najlepszy VPN dla czasu Popcorn?

Wybór najlepszej sieci VPN na Popcorn Time nie jest tak trudny, jak się spodziewałeś. Sieci VPN wykonują różnorodne zadania, jeśli chodzi o obsługę luk w zabezpieczeniach.

Jednak w przypadku Popcorn Time te funkcje są ważne przy wyborze VPN:

 • Wysokie bezpieczeństwo i szyfrowanie ruchu.
 • Duże prędkości przesyłania strumieniowego i pobierania.
 • VPN pozwala na ruch P2P, który jest niezbędny do torrentowania.

Istnieje wiele darmowych sieci VPN na popcorn, który twierdzi, że oferuje nieograniczoną przepustowość z niesamowitymi prędkościami. Sugerowałbym, abyś trzymał się od nich z daleka. Ponieważ poświęcają szyfrowanie i mają kilka szkicowych zasad dotyczących dzienników.

Najlepsze VPN Popcorn Time do streamowania torrenta

Najlepsza sieć VPN na czas Popcorn pomaga w wielu zadaniach, jeśli chodzi o ochronę prywatności. Funkcja VPN polega na ukrywaniu prawdziwej tożsamości, która innymi słowy jest „adresem IP” użytkownika. Hakerzy używają adresu IP jako głównego źródła dostępu do systemów danej osoby.

1. ExpressVPN

Szukasz VPN, który pomoże Ci zabezpieczyć swoją prywatność? Lub po prostu przesyłać strumieniowo zawartość bez problemów? ExpressVPN to najlepsza Popcorn Time VPN, która pozwala to wszystko zrobić z łatwością. Jest łatwy w użyciu interfejs i rozbudowane funkcje plasują go na szczycie jako dostawca usług VPN.

Zastanawiasz się, co sprawia, że ​​VPN na popcorn jest popularny na rynku? Nie musisz się tym martwić, niektóre ważne funkcje ExpressVPN zostały wyodrębnione i wymienione poniżej.

 • Przełącznik zabijania w Internecie.
 • Płonące duże prędkości.
 • Ścisłe zasady braku logowania.
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Kompatybilny z Popcorn Time i Torrenting.

ExpressVPN jest uważany za wiodący VPN Popcorn Time na wielu platformach i zdecydowanie warto go koronować na numer jeden.

2. Prywatny dostęp do Internetu

Prywatny dostęp do Internetu to najpopularniejszy VPN dla Popcorn Time po prostu dlatego, że jest to jedna z najtańszych sieci VPN na rynku. Oferuje użytkownikowi taką samą różnorodność funkcji, jaką oferuje drogi VPN.

 • Zapewnia anonimowość bez zasad rejestrowania.
 • Nie wykryto wycieków DNS ani Web-RTC.
 • Użytkownicy mogą korzystać z jego wysokich prędkości pobierania.
 • Najwyższej jakości szyfrowanie z wszechstronną liczbą dodatków.

Jeśli spojrzysz na serwery dostawców VPN, zobaczysz różnicę w porównaniu z PIA, ponieważ pozwala na strumieniowe przesyłanie treści wideo bez żadnych problemów. Po drugie, PIA VPN oszczędza Twój czas i kilka dolarów tu i tam.

3. PureVPN

PureVPN ma siedzibę w Hongkongu i działa jako najlepszy VPN Popcorn Time. Jest wyposażony w arsenał funkcji, wszystkie te funkcje się uzupełniają i przyczyniają się do ochrony prywatności i bezpieczeństwa.

 • Silne szyfrowanie dla zainteresowanych.
 • Łatwe w użyciu aplikacje stacjonarne i mobilne.
 • Szybkie prędkości serwera.
 • Użytkownicy mogą korzystać z usług P2P.

Ta sieć VPN na popcorn nie powoduje dziury w portfelu. Daje to użytkownikom elastyczne plany korzystania z usługi VPN w celu ochrony ich prywatności w Internecie.

Jak korzystać z czasu Popcorn bez VPN?

Czas Popcorn to kolejna forma klienta BitTorrent, ale zamiast tego koncentruje się na przesyłaniu strumieniowym treści. Działa więc jak każdy inny klient torrent i można go używać bez VPN. Jeśli podejmujesz ryzyko i możesz żyć z faktem, że jeśli zostaniesz złapany, prawdopodobnie stracisz każdy grosz.

Możesz wykonać te kroki, aby użyć Czas Popcorn bez VPN.

 • Jeśli nie zaktualizowałeś swojego urządzenia za pomocą najnowszych poprawek. Czas to zrobić. Niektóre poprawki dotyczą bezpieczeństwa urządzeń.
 • Musisz bardzo uważać na czynności, które wykonujesz online.
 • Nie klikaj reklam, bez względu na to, jak dobrze się wyświetlają. Chyba że chcesz być ofiarą ataku danych online.

Te wskazówki naprawdę nie mają znaczenia, ponieważ Twój dostawca usług internetowych może nadal śledzić Twoje działania. Jeśli dojdzie do momentu wniesienia pozwu, dostawcy usług internetowych nie staną na przeszkodzie i prawdopodobnie będą śledzić te działania z powrotem do ciebie, a ty w niektórych przypadkach musisz zapłacić grzywnę, a nawet iść do więzienia.

Czy Popcorn Time VPN jest bezpieczny??

Wybór VPN na Popcorn Czas, kiedy właściciele praw autorskich są na skraju próby ukarania tylu osób, które dopuszczają się naruszenia praw autorskich, jest konieczne, jeśli nie chcesz skończyć zepsuciem lub bez domu. Grzywny mogą wynosić od 100 do nawet 150 000 dolarów, a wszystkie oszczędności na życie pójdą na marne.

Jeśli chcesz subskrybować VPN w celu przesyłania strumieniowego w Popcorn Time. Najpierw przejrzyj wszystkie ich zasady i upewnij się, że nie rejestrują żadnych informacji, aby zapewnić pełną prywatność i bezpieczeństwo. To najważniejsza część, gdy jesteś gotowy do subskrypcji VPN.

Poza tym istnieją funkcje, które sprawiają, że VPN jest bezpieczny na czas Popcorn. Niektóre z nich są tutaj wymienione.

 • Wyłącznik awaryjny
 • Ochrona przed wyciekiem IPv6
 • Ochrona DNS

Wszystkie wyżej wymienione sieci VPN zawierają wszystkie te funkcje i inne funkcje, które służą zapewnieniu prywatności. Dzięki tym VPNom nie musisz się o nic martwić podczas przesyłania strumieniowego treści przez Popcorn Time.

Jak skonfigurować VPN na Popcorn Time

Instalacja VPN, aby rozpocząć transmisję strumieniową w Popcorn Time, jest uczciwa. Zbadaj wiarygodność VPN, a następnie kontynuuj to zadanie. Należy przede wszystkim zauważyć, że interfejs użytkownika różni się w zależności od sieci VPN.

 • Zasubskrybuj „Popcorn Time VPN” z powyższej listy.
 • Pobierz ”i„ zainstaluj ”kompatybilnego klienta VPN.
 • Podaj swoje dane logowania składające się z „Identyfikatora e-maila” i „Hasła”.
 • Wybierz proponowany „Serwer VPN” dla nieprzerwanego połączenia.
 • Naciśnij przycisk „Połącz”, aby rozpocząć proces.

Następnie obejrzyj każdy program telewizyjny i film w najlepszej jakości według własnego wyboru. Pamiętaj, że należy zainstalować najnowszą wersję Popcorn Time.

Czas Popcorn na Androida

Osoba nie musi przesyłać strumieniowo treści tylko na komputer. Użytkownik czasu popcornu może strumieniować bezpośrednio na swoim urządzeniu z Androidem. Ponieważ telefony zawierają wiele danych osobowych i zdjęć, które mogą właściwie zidentyfikować osobę, jeśli dostanie się w niepowołane ręce.

VPN dla twojego urządzenia z Androidem jest wymagany ze względu na prywatność i bezpieczeństwo. Po zainstalowaniu Popcorn Time VPN na Androidzie Twoja obecność w Internecie jest bezpieczna i nie musisz się martwić, że złapią Cię właściciele praw autorskich.

Czas Popcorn na Maca

Większość treści w Popcorn Time jest chroniona prawem autorskim, co oznacza, że ​​zostaniesz obciążony grzywną, jeśli zostaniesz przyłapany na korzystaniu z usługi. Oto proces Popcorn Time VPN dla komputerów Mac, który zmienia paczki danych w zaszyfrowaną formę i kontroluje twoją prywatność przez Internet.

Pojawiło się wiele doniesień o obciążeniach karnych użytkowników Popcorn Time za transmisję strumieniową filmu. Jeśli nie chcesz skończyć jak jeden z nich, skorzystaj z VPN dla Popcorn Time, a dzięki jego rozbudowanym funkcjom rozwiąże on wszystkie wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa w Internecie.

Czas Popcorn na iPad i iPhone

Wielu młodych ludzi lubi spędzać weekend na streamowaniu filmów / programów telewizyjnych. Czas Popcorn zaspokaja potrzebę, pozwalając użytkownikom oglądać filmy lub programy telewizyjne bez pobierania ani grosza. Jeśli masz iPhone’a lub iPada, możesz korzystać z usługi tak jak z każdego innego klienta BitTorrent.

Przesyłanie strumieniowe materiałów chronionych prawem autorskim bez zgody może spowodować poważne problemy. Wymagane jest korzystanie z Popcorn Time VPN na iPada lub iPhone’a, ponieważ zabezpiecza on twoją prywatność i omija limit przepustowości, aby utrzymać prędkość.

Jak usunąć ostrzeżenie VPN Popcorn Time?

Podczas korzystania z czasu popcornu bez VPN pojawia się ostrzeżenie z informacją, że używasz czasu popcornu bez VPN. Nie ma możliwości usunięcia tego ostrzeżenia, ponieważ służy ono bezpieczeństwu.

Możesz zignorować ostrzeżenie i kontynuować oglądanie, ale musisz pozostać na krawędzi swojego siedzenia, ponieważ nie jesteś tak naprawdę chroniony i jesteś narażony.

Wbudowany VPN Popcorn Time

Porada: Poszukiwanie wbudowanej sieci Popcorn Time VPN jest tym, przestań szukać! Głównym powodem takiego stwierdzenia jest to, że nie traktują poważnie swoich warunków.

Co więcej, takie wbudowane sieci VPN nie zapewniają kluczowych usług, które obiecują. Są znacznie droższe w porównaniu do najlepszych sieci VPN na rynku.

 • Ceny zaczynają się od 69 USD miesięcznie przez 12 miesięcy, które nie są dostępne w przedziale.
 • Nie masz pewności co do ich zasad rejestrowania, protokołów bezpieczeństwa ani poziomów szyfrowania, które oferują.
 • Niedostarczona prędkość sieci.

Ta niekompletność wprawia klienta w zakłopotanie. Unikaj sieci VPN, które twierdzą, że są wbudowane w Popcorn Time. Co więcej, Popcorn Time nie określa wbudowanej sieci VPN dla jakichkolwiek motywów.

Darmowa sieć VPN na czas Popcorn

Najlepszy czas Popcorn Time VPN zapewnia swoim klientom nieograniczoną przepustowość i zoptymalizowane serwery o dużej prędkości. Co więcej, chroni twoje dane w Internecie i nie rejestruje dzienników. Ponadto oferuje najwyższej jakości obsługę klienta z konfiguracją wielu urządzeń.

Natomiast darmowa VPN dla Popcorn Time ma ograniczoną przepustowość i niewiarygodne funkcje bezpieczeństwa, dlatego należy jej unikać za wszelką cenę. Wnosząc niewielką opłatę, możesz cieszyć się transmisją strumieniową wideo bez żadnych obaw przy użyciu VPN.

Alternatywy dla czasu Popcorn

Oryginalny czas Popcorn został porzucony przez jego twórców, którzy dali początek klonom Popcorn Time. Klony te zostały opracowane przy użyciu kodu open source oryginalnego oprogramowania Popcorn Time i obecnie służą jako alternatywa dla Popcorn Time.

Istnieją bezpłatne i płatne alternatywy dla Popcorn Time. Bezpłatne alternatywy to te klony, które utrzymywały wolne przesyłanie strumieniowe wideo. Podczas gdy płatne alternatywy obejmują usługi przesyłania strumieniowego, które mają rzeczywiste prawa do strumieniowego przesyłania treści, ale kosztują kilka dolarów miesięcznie.

Dwa główne klony Popcorn Time są testowane przez nasz zespół i działają absolutnie dobrze. Nadal jednak zaleca się korzystanie z Popcorn Time VPN podczas przesyłania strumieniowego wideo, ponieważ ukrywa on Twoją prawdziwą tożsamość przed organami nadzoru.

 • Popcorn Time.sh
 • Popcorn Time.to

Jeśli pieniądze nie są Twoim zmartwieniem, możesz wybrać alternatywę Premium Popcorn Time. Nie musisz się martwić o przeniesienie wirusów na swoje urządzenie, ponieważ te alternatywy są bardzo renomowane i zapewniają usługi przesyłania strumieniowego od lat.

Niektóre z głównych alternatyw Premium do Popcorn Time, które są znane z przesyłania strumieniowego.

 • Netflix
 • Hulu
 • Amazon Prime
 • HBO teraz

Możesz korzystać z powyższych usług transmisji strumieniowej premium bez VPN i nic się nie stanie. Jednak niektóre treści są przez nich blokowane geograficznie, aw niektórych scenariuszach nie dają prawa do strumieniowego przesyłania określonych tytułów, co oznacza, że ​​jeśli nie są właścicielami praw do Twojego ulubionego filmu, nie możesz go przesyłać strumieniowo na ich Platforma.

Wniosek

Mimo że Popcorn Time jest lepszą alternatywą dla płatnych usług przesyłania strumieniowego. Jednak treści na nim dostępne mogą być chronione przez organy ochrony praw autorskich. Nie zalecamy korzystania z VPN do naruszania praw autorskich.

VPN służy jako środek poprawiający twoje bezpieczeństwo online i zabezpieczający cię przed stronami trzecimi, które chcą monitorować twoje działania i udostępniać je stronom trzecim.

W przypadku Popcorn Time istnieje ryzyko naruszenia prywatności. Więc używaj VPN Popcorn Time. Nie jest to tylko dla kogoś, kto chce streamować filmy bez kłopotów. To jest dla każdego, kto chce czuć się bezpiecznie podczas przesyłania strumieniowego w Popcorn Time przez VPN, z nieograniczonym dostępem do treści online.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me