Nejlepší Popcorn Time VPN 2019 – Je to bezpečné?

Popcorn Time je software věnovaný streamování video obsahu online zdarma. Má podporu pro více platforem, která zahrnuje Mac, Android, iOS a Windows. Nejen, že se jednalo o alternativu k placeným streamovacím službám jako Amazon Prime, HBO Now a Netflix.


Popcorn Time využívá mechanismus známý jako (Peer-to-Peer) P2P. Zjednodušeně řečeno, většina obsahu dostupného v období popcornu leží pod materiálem chráněným autorskými právy. Pokud tedy streamujete tento obsah bez povolení vlastníků autorských práv, porušujete zákon.

Pokud se však nechcete dostat do potíží, budete muset použijte Popcorn Time VPN protože skrývá existující síť. VPN také přenáší vaše data přes přiřazené servery bez úniku na ISP nebo hackery. VPN neuchovává protokoly aktivit uživatelů.

Proč používat síť Popcorn Time VPN?

Popcorn Time má uživatelsky přívětivé rozhraní pro navigaci, použití bez VPN jednoduše znamená, že se vám brání v cestě. I když službu používáte v zemi, která nemá přísné zákony týkající se autorských práv nebo torrentů, stále můžete mít potíže se zobrazením neautorizovaného obsahu..

V roce 2015 podali producenti žalobu proti 11 uživatelům Popcorn Time s bydlištěm v Oregonu. IP adresy, datum a čas, kdy uživatelé přistupovali k filmu, byly také uvedeny v soudním řízení proti nim. Tito uživatelé byli žalováni za stažení filmového souboru a jsou zpoplatněni 150 000 USD jako odškodné a právní poplatky.

Toto není jediný čas, uživatelé Popcorn Time čelili přísným trestům za prohlížení obsahu chráněného autorskými právy. Stejným způsobem byli uživatelé Comcastu žalováni stejnou právní firmou za streamování filmu „Survivor“ z roku 2015. Za zločin, kterého se dopustili, jim bylo účtováno 750 dolarů, i když to není tak v pořádku.

Nechtěli byste použít své životní úspory, jen abyste zaplatili pokutu za streamování obsahu chráněného autorskými právy. To je důvod, proč by se Popcorn Time VPN hodila.

Jak si vybrat nejlepší VPN pro popcorn čas?

Výběr nejlepší VPN pro Popcorn Time není tak obtížné, jak jste si mysleli. VPN řeší řadu problémů, pokud jde o řešení bezpečnostních chyb.

Pro Popcorn Time jsou však tyto funkce důležité při výběru VPN:

 • Vysoká bezpečnost a šifrování provozu.
 • Vysoké rychlosti pro streamování a stahování.
 • VPN umožňuje přenos P2P, který je nezbytný pro torrentování.

Existuje mnoho bezplatných sítí VPN pro období popcorn, které tvrdí, že nabízejí neomezenou šířku pásma s vysokou rychlostí. Navrhoval bych, abyste od nich museli udržovat odstup. Protože obětují šifrování a mají nějaké útržkovité zásady týkající se protokolů.

Nejlepší popcorn time VPN pro streamování torrentu

Nejlepší VPN pro Popcorn čas pomáhá v řadě úkolů, pokud jde o zabezpečení vašeho soukromí. Funkce VPN je skrýt skutečnou identitu, která je jinými slovy „IP adresa“ uživatele. Hackeři používají IP adresu jako hlavní zdroj pro vstup do systémů osoby.

1. ExpressVPN

Hledáte VPN, která vám pomůže zajistit vaše soukromí? Nebo jen streamovat obsah bez problémů? ExpressVPN je nejlepší síť Popcorn Time VPN, která vám umožní vše snadno provést. Snadno použitelné rozhraní a rozsáhlé funkce ho řadí na špičku jako poskytovatel služeb VPN.

Zajímá vás, co dělá VPN na popcornovém čase populárním na trhu? Není třeba se obávat, některé důležité funkce ExpressVPN jsou extrahovány a uvedeny níže.

 • Přepínač zabíjení Internetu.
 • Planoucí vysoké rychlosti.
 • Přísné zásady bez protokolování.
 • Šifrování vojenské třídy.
 • Kompatibilní s časem Popcorn a Torrenting.

ExpressVPN je na mnoha platformách považován za přední Popcorn Time VPN a určitě stojí za to být korunován číslem jedna.

2. Soukromý přístup k internetu

Soukromý přístup k internetu je internet nejoblíbenější VPN pro Popcorn Time jednoduše proto, že je to jedna z nejlevnějších VPN, která je v současné době na trhu. Svému uživateli nabízí stejnou škálu funkcí, jaké nabízí drahá VPN.

 • Nabízí anonymitu bez zásad protokolování.
 • Nebyly zjištěny žádné úniky DNS nebo Web-RTC.
 • Uživatelé mohou využít své vysoké rychlosti stahování.
 • Špičkové šifrování s všestranným množstvím doplňků.

Pokud prozkoumáte servery poskytovatelů VPN, uvidíte rozdíl ve srovnání s PIA, protože vám umožní streamovat video obsah bez problémů. Za druhé, PIA VPN vám ušetří čas a pár babek sem a tam.

3. PureVPN

PureVPN je zřízena v jurisdikci Hongkongu a funguje jako nejlepší Popcorn Time VPN. Je vybaven arzenál funkcí, všechny tyto funkce se vzájemně doplňují a přispívají k ochraně soukromí a bezpečnosti.

 • Silné šifrování pro ty, kterých se to týká.
 • Snadno použitelné stolní a mobilní aplikace.
 • Rychlé rychlosti serveru.
 • Uživatelé mohou využívat služby P2P.

Tento VPN for Popcorn time nevrhne do vaší peněženky díru. Poskytuje uživatelům flexibilní plány na využití služby VPN k zabezpečení jejich soukromí na internetu.

Jak používat Popcorn Time bez VPN?

Popcorn čas je další forma klienta BitTorrent, ale místo toho se zaměřuje na streamování obsahu. Funguje tak jako každý jiný torrent klient a je použitelný bez VPN. Pokud riskujete a dokážete žít s tím, že pokud vás chytí, ztratíte pravděpodobně každý cent.

Pomocí těchto kroků můžete používat Popcorn Time bez sítě VPN.

 • Pokud jste zařízení neaktualizovali pomocí nejnovějších oprav. Nyní je čas to udělat. Některé opravy jsou zaměřeny na zabezpečení zařízení.
 • Na činnosti, které provádíte online, musíte být velmi opatrní.
 • Neklikejte na reklamy bez ohledu na to, jak dobře vypadají. Pokud se nechcete stát obětí online datového útoku.

Na těchto tipech opravdu nezáleží, protože váš ISP může stále sledovat vaše aktivity. Pokud dojde k okamžiku podání žaloby, poskytovatelé internetových služeb nebudou stát v cestě a budou pravděpodobně sledovat tyto aktivity zpět k vám a budete muset zaplatit pokutu nebo dokonce jít do vězení v některých případech.

Je Popcorn Time VPN bezpečný?

Výběr VPN pro období Popcorn, kdy jsou držitelé autorských práv na pokraji pokusu potrestat, protože mnoho lidí, kteří se dopouštějí porušení autorských práv, je nutné, pokud nechcete skončit rozbité nebo bez domu. Pokuty mohou být od $ 100 do neuvěřitelných 150 000 $ a všechny vaše životní úspory půjdou dolů do kanalizace jako nic.

Pokud se chcete přihlásit k odběru VPN za účelem streamování na Popcorn Time. Nejprve si projděte všechny své zásady a ujistěte se, že nezaznamenávají žádné informace, aby bylo zajištěno úplné soukromí a zabezpečení. To je nejdůležitější část, když jste připraveni k odběru VPN.

Kromě toho existují funkce, které zabezpečují VPN pro Popcorn Time. Některé z nich jsou uvedeny zde.

 • Zabijte Switch
 • Ochrana proti úniku IPv6
 • Ochrana DNS

Všechny výše uvedené VPN obsahují všechny tyto funkce a další různé funkce, které slouží k zabezpečení soukromí. U těchto sítí VPN se nemusíte starat o nic při streamování obsahu přes Popcorn Time.

Jak nastavit VPN na Popcorn Time

Instalace VPN pro zahájení streamování na Popcorn Time je spravedlivá. Zkoumejte důvěryhodnost VPN a pak pokračujte pouze v této úloze. Konkrétně je třeba poznamenat, že uživatelské rozhraní se u různých sítí VPN liší.

 • Přihlaste se k odběru „Popcorn Time VPN“ z výše uvedeného seznamu.
 • Stáhněte si a instalujte kompatibilního klienta VPN.
 • Zadejte své přihlašovací údaje sestávající z „Email ID“ a „Passcode“.
 • Vyberte navrhované „VPN server“ pro nepřetržité připojení.
 • Stisknutím tlačítka „Připojit“ zahájíte proces.

Poté sledujte každou televizní show a film v nejlepší kvalitě podle vašeho výběru. Mějte na paměti, že je třeba nainstalovat nejnovější verzi Popcorn Time.

Popcorn Time pro Android

Není nutné, aby jednotlivec streamoval obsah pouze v počítači. Uživatel Popcorn Time může streamovat přímo na svém zařízení Android. Vzhledem k tomu, telefony obsahují mnoho osobních údajů a obrázků, které mohou do značné míry identifikovat osobu, pokud se dostane do nesprávných rukou.

Pro vaše soukromí a zabezpečení je vyžadována VPN pro vaše zařízení Android. Jakmile nainstalujete Popcorn Time VPN na Android, vaše přítomnost na internetu je bezpečná a nemusíte se bát, že vás držitelé autorských práv chytí..

Popcorn čas pro Mac

Většina obsahu Popcorn Time je chráněna autorskými právy, což znamená, že vám budou účtovány pokuty, pokud budou chyceni pomocí služby. Zde přichází proces Popcorn Time VPN pro Mac, mění vaše datové balíčky do šifrované podoby a kontroluje vaše soukromí přes internet.

Existuje mnoho zpráv o tom, že uživatelé Popcorn Time jsou účtováni pokuty za streamování filmu. Pokud nechcete skončit jako jeden z nich, použijte VPN pro Popcorn Time a jeho rozsáhlé funkce vyřeší všechny obavy, které máte ohledně internetové bezpečnosti..

Popcorn čas pro iPad a iPhone

Mnoho mladých lidí rád tráví svůj víkend v streamování filmů / televizních pořadů. Popcorn time serverové potřeby umožňují uživatelům sledovat filmy nebo televizní pořady bez nabíjení centů. Pokud máte iPhone nebo iPad, můžete službu používat stejně jako kterýkoli jiný klient BitTorrent.

Streamování materiálu chráněného autorskými právy bez povolení vám může způsobit vážné potíže. Požadavkem je použití Popcorn Time VPN pro iPad nebo iPhone, protože zajišťuje vaše soukromí a vyhýbá se omezení šířky pásma pro udržení rychlosti.

Jak odstranit varování Popcorn Time VPN?

Při používání Popcorn Time bez VPN vás vítá varování, které uvádí, že používáte Popcorn Time bez VPN. Toto varování nelze odstranit, protože je to pro vaši bezpečnost.

Můžete se rozhodnout ignorovat varování a pokračovat v sledování, ale musíte zůstat na okraji svého sedadla, protože nejste opravdu chráněni a jste vystaveni.

Vestavěná síť Popcorn Time VPN

Profesionální tip: Hledáte vestavěnou Popcorn Time VPN je to, přestaňte hledat! Hlavním důvodem, proč takovou věc uvést, je, že se svými podmínkami nemyslí vážně.

Navíc takové vestavěné VPN neposkytují klíčové služby, které slibují. Ve srovnání s nejlepšími VPN na trhu jsou mnohem dražší.

 • Ceny začínají na 69 $ za měsíc po dobu 12 měsíců, které nejsou k dispozici v rozsahu.
 • Nejste si jisti jejich zásadami protokolování ani bezpečnostními protokoly ani úrovněmi šifrování, které nabízejí.
 • Nedoručená rychlost sítě.

Tato neúplnost nechává klienta bezradný. Držte se dál od VPN, které tvrdí, že jsou zabudovány do Popcorn Time. Popcorn Time navíc nepředstavuje vestavěnou VPN pro žádné motivy.

Zdarma VPN pro Popcorn Time

Nejlepší Popcorn Time VPN poskytuje svým zákazníkům neomezenou šířku pásma a optimalizované servery s vysokou rychlostí. Kromě toho udržuje vaše informace v bezpečí na internetu a nezaznamenává protokoly. Rovněž nabízí špičkovou zákaznickou podporu s konfigurací více zařízení.

Zatímco bezplatná VPN pro Popcorn Time přichází s omezenou šířkou pásma a nespolehlivými bezpečnostními funkcemi, proto by se za každou cenu neměla vyhýbat. Zaplacením malého poplatku si můžete pomocí streamování VPN užít streamování videa bez obav.

Alternativy k popcornovému času

Původní Popcorn Time opustili jeho vývojáři, kteří porodili klony Popcorn Time. Tyto klony byly vyvinuty pomocí open-source kódu původního softwaru Popcorn Time a v současné době slouží jako alternativa k Popcorn Time..

Existují bezplatné a placené alternativy k Popcorn Time. Bezplatné alternativy jsou klony, které udržovaly obsah streamovaného videa zdarma. Zatímco placené alternativy zahrnují, streamingové služby, které mají skutečná práva na streamování obsahu, ale stojí několik dolarů měsíčně.

Dva hlavní klony Popcorn Time jsou testovány naším týmem a fungují naprosto v pořádku. Přesto se doporučuje používat při streamování videí VPN Popcorn Time VPN, protože skryje únik vaší skutečné identity orgánům dozoru..

 • Popcorn Time.sh
 • Popcorn Time.to

Pokud se peníze netýkají, můžete se rozhodnout pro alternativy Premium Popcorn Time. Nemusíte se starat o získání virů do svého zařízení, protože tyto alternativy jsou velmi seriózní a poskytující streamingové služby již řadu let.

Některé z hlavních prémiových alternativ k Popcorn Time, které jsou známé pro streamování.

 • Netflix
 • Hulu
 • Amazon Prime
 • HBO teď

Výše uvedené služby prémiového streamování můžete použít bez VPN a nic se nestane. Některý obsah je však blokován jimi a v některých scénářích nedává práva na streamování konkrétních titulů, to znamená, že pokud nevlastní práva na váš oblíbený film, nemůžete jej streamovat plošina.

Závěr

Přestože je Popcorn Time lepší alternativou pro placené streamovací služby. Obsah, který je na něm dostupný, však může mít autorská práva hlídat. Nedoporučujeme používat VPN k porušení autorských práv.

VPN slouží jako prostředek ke zlepšení zabezpečení online a zabezpečení proti třetím stranám, které si přejí sledovat vaše aktivity a sdílet je s třetími stranami.

V případě Popcorn Time jste na svém soukromí ohroženi. Takže použijte Popcorn Time VPN. Není to jen pro někoho, kdo chce streamovat filmy, aniž by se dostal do potíží. Je to pro každého, kdo se chce při streamování Popcorn Time s VPN cítit bezpečně, s neomezeným přístupem k obsahu online.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map