Nejlepší VPN pro Torrenting – P2P sdílení souborů 2020


V poslední době všechny rozvinuté země schválily zákony o autorských právech, které zmocňují poskytovatele internetových služeb a kontrolní agentury k obraně certifikované identity dokumentu nebo souboru. Stále však nárůst uživatelů internetu za tímto účelem není pod kontrolou vlády.

Torrenting je místo, kde mnoho klientů sdílí malé kousky významnějšího dokumentu, aby bylo možné určitě rychle zrychlit stahování. Navíc stahování torrentů navíc znamenalo nárůst významnosti stahování VPN.

Obrovský počet uživatelů internetu používá nejlepší VPN pro torrenting pro zvýšení jejich online bezpečnosti pomocí ochrany dat. K zajištění tohoto požadavku existuje řada sítí VPN, ale uživatelé internetu jsou ve zmatku při rozhodování o spolehlivé síti VPN.

Torrent VPN šifruje vaši síť a nechává vetřelce v tajemství. Pokud se tedy do vašeho kanálu vtrhne nějaký hacker, uvidí pouze šifrované kódy, které pro něj nemají význam. Tímto způsobem VPN skrývá vaši identitu, když používáte BitTorrent ke stahování věcí.

Nejlepší VPN pro Torrenting – sdílení souborů P2P – 2020

HodnostPoskytovateléCenaSleva
1NordVPN3,99 $ – měsíčně66% sleva
2ExpressVPN8,33 $ – měsíčně35% sleva
3PureVPN3,54 $ – měsíčně68% sleva
4PIA VPN3,33 $ – měsíčně12% sleva

Proč je potřeba používat VPN pro Torrenting?

Nejlepší VPN pro torrenting nejen zajišťuje vaši online identitu od poskytovatelů internetových služeb a dohledu, ale také vám dává anonymitu při stahování mnoha torrentových souborů. To šetří vaše připojení před únikem informací hackerům při používání sítě P2P.

Když počítač připojíte ke sdílení souborů P2P, vytvoří se tisíce uzlů, což dává datovým snoopersům jasnou cestu k získání přístupu a ovládání citlivých informací. S nejlepší VPN pro torrent se data zašifrují a hackeři nejsou schopni najít požadovaný systém od konce.

Překvapivým faktem spojeným s torrentováním je počet uživatelů, kteří se s tím oddávají. Jedna miliarda uživatelů stahuje denně torrent obsahující 10% britské populace, australská 4,6%, zatímco USA drží lví podíl pravidelně 35%. S ohledem na tuto skutečnost je nutné používat VPN.

Jak si vybrat nejlepší VPN pro Torrenting?

Torrent VPN je posuzována podle některých faktorů. Tuto skutečnost je třeba mít na paměti, že všechny VPN nejsou stejné. Jen velmi málo z nich se stará o soukromí svých klientů, když dělají něco jako torrenting. Většina sítí VPN neumožňuje torrenting na svém rozhraní, takže si přečtěte zásady poskytovatele.

Existují tři požadavky, které by měla nejlepší VPN pro torrenting splňovat. Na tyto osoby se musí dívat jednotlivec, který chce na internetu obnovit své online zážitky. Oni jsou:-

 • Jakou rychlost poskytuje služba VPN?
 • Má politiku bez protokolování?
 • Je v síti povoleno sdílení souborů P2P?

Jakmile vámi zvolená VPN splní tyto požadavky, jste připraveni začít torrentovat. Odstraňte své obavy, že na vás budou cílit autorská práva, protože vaše IP bude šifrována. Když jsou vaše aktivity zahrnuty, nikdo na vás nemůže dávat pozor, když sdílíte soubory přes P2P.

3 Nejlepší VPN pro Torrenting & P2P v roce 2020 (testováno)

Sestavili jsme vybrané VPN, které vám poskytnou uspokojivý pocit bezpečí. Tyto nejlepší VPN pro torrent splňují všechny předpoklady pro ochranu soukromí jednotlivce, když je na internetu. Následující vám pomůže kdykoli narazíte na myšlenku bezpečného sdílení souborů.

1. NordVPN – perfektní pro anonymní torrenting

NordVPN je VPN založená na Panamě, která byla vyvinuta v roce 2012 skupinou čtyř členů. Je zařazen mezi nejlepší VPN pro torrenting, protože poskytuje účinnou ochranu před porušováním autorských práv a vyhýbá se blokování torrentových webů. NordVPN zajišťuje internetový provoz z dosahu dohledu tím, že jej předává P2P serverům.

NordVPN

NordVPN skrývá umístění jednotlivce připojeného k internetu prostřednictvím svého VPN klienta. Přiřazuje sdílené adresy IP a převádí data na text čipu pomocí algoritmu AES. Poskytuje anonymitu tím, že data převádí do různých fází šifrování. Díky tomu jsou informace bezpečné před hackery a dosahuje skutečného zdroje protokolů.

NordVPN vylepšuje internet pomocí serverů s dvojitým skokem. Mechanismus mění adresu IP a směruje provoz na konkrétní web. Toto je nezastavitelná akce torrent VPN pro zabezpečení provozu internetu. Servery NordVPN šifrují data a odesílají filtrovaný přenos na server Tor, který byl přenášen na internet.

2. ExpressVPN – rychle pro torrent & P2P

ExpressVPN sídlí na britském ostrově Virgins a jeho servery jsou rozmístěny ve více než 90 zemích. Díky tomu je ExpressVPN jednou z nejlepších VPN pro torrenting, protože to nikdy neomezuje rychlost. To je bonus pro ty, kteří chtějí stahovat soubory pomocí P2P sítí.

ExpressVPN

ExpressVPN se stará o to, že nabízí přepínač zabíjení na internetu. Zajišťuje šifrování a nejspolehlivější protokoly dostupné pro VPN. Protokoly aktivit se neuchovávají ani protokoly připojení. Zákaznická podpora je pro klienty k dispozici prostřednictvím chatu a e-mailu.

Zvláštní myšlenkou, která z nich činí proveditelnou VPN pro torrenting, jsou jejich 24/7 chatboti a vysoká rychlost jejich serverů. ExpressVPN může být trochu nákladný, ale udržuje vaši online anonymitu se zabezpečeným internetem. Pokud nenajdete věci, které by vám bránily, máte dokonce 30denní záruku vrácení peněz.

3. PIA VPN – výběr uživatelů BitTorrentu

Soukromý přístup k internetu je VPN, která je k dispozici ve více než 30 zemích. Měl více než 3500+ serverů a věnoval se torrentování.

PIA nezajímá soukromí a nabízí 256bitové šifrování pomocí kanálů, které chrání vaše torrenting aktivity.

PIAVPN

Sídlo PIA v USA, a přesto uvedli, že pokud by vládní úředníci požadovali předložení historie protokolování zákazníků, ukončili bychom své operace. To znamená, že PIA VPN nemá zájem na vedení protokolů.

PIA VPN je jen 3 $ měsíčně, ekonomická než většina VPN tam venku. Kromě toho PIA podporuje P2P síť a nemá žádná omezení, pokud jde o torrenting.

Je Torrenting bezpečný s VPN?

Dostanete se pod radar, když vaše DNS nebo IP adresa prosakuje vaše internetové akce neoprávněným subjektům. To je místo, kde je použití VPN pro torrenting zásadní, protože pracuje s přepínačem Internet Kill Switch. Blokuje internetový provoz před únikem do dohledových agentur, poskytovatelů internetových služeb a hackerů, dokud nebude vaše připojení reorganizováno.

Placené služby VPN torrentingu jsou autentické ve srovnání s jejich bezplatnými protějšky. Když nainstalujete VPN, abyste dosáhli jednotky anonymizovaného připojení, narazíte na řadu výhod, které možná nenajdete v mnoha dalších.

Toto jsou některé z hlavních bodů, které zajistí, že VPN bude dobrá pro torrenting:

 • Úspěšné stahování peer-to-peer.
 • Přistupujte k torrentovým webům s omezeným přístupem.
 • Ochrana před poskytovateli internetových služeb a sledovacími agenturami.
 • Další vrstva zabezpečení se šifrováním.

Ujišťujeme vás, že pokud používáte pro připojení torrentů nejlepší VPN, nikdy nebude ohrožena. Pokud se však stále cítíte paranoidní, můžete přistupovat k oblíbeným webovým serverům a stáhnout si torrent pomocí VPN. Fungují na právním základě a můžete mít téměř vše od her po filmy.

Sankce za autorská práva v různých zemích za torrenting

Dříve bylo pro Netizeny přístupné hledat torrenty bez jakýchkoli překážek. Nyní vlády zahájily dohled nad pirátským materiálem pokrývajícím internet. Síla držitelů autorských práv a jejich vliv se všichni dostali pod radar.

USA – Podle zákona DMCA se může porušovatel autorských práv ocitnout za nebezpečných okolností. V rámci prvního trestného činu mohou být oběti obviněny z 50000 dolarů a 5 let vězení, zatímco porušovatelé, kteří se neustále dopřávají, mohou být obviněni z dvojnásobného trestu.

Kanada – Podle zákona z roku 2014 pod názvem Zákon o modernizaci autorských práv vydávají porušovatelé autorských práv oznámení od jejich poskytovatelů internetových služeb. Pokud není materiál chráněný autorskými právy komercializován, oběť se nestaví žádným právním problémům, ale obviní se z pokuty ve výši 5 000 $.

SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ – Spojené království schválilo účet s názvem „Zákon o digitální ekonomice“. Uvedl, že každý, kdo se dopouští porušení autorských práv, může být v současné době uvězněn na více než 10 let.

Austrálie –  Torrentoví uživatelé by si měli být vědomi své online existence. Nejméně pokuta uložená za porušení autorských práv může začít od 2 000 USD. Populární torrentové weby navíc ve své zemi zablokovaly. V takových situacích by váš VPN měl být vaším jediným strážcem.

Funkce pro vyhledání nejlepší VPN pro Torrent?

Níže jsou uvedeny aspekty, které milovníci torrentů musí zvážit rozpoznání VPN pro torrenting v síti. Tyto funkce zajišťují pohodlí serverů P2P a šifrovaného provozu. Obecná VPN nabízí četné funkce a když se rozhodne pro některou z nich, nechává to bez odborníka.

Vysoká rychlost

Když začnete stahovat torrent filmu nebo televizního pořadu prostřednictvím sdílení souborů P2P, odešle poskytovateli internetových služeb pozvánku k neočekávanému využití šířky pásma. ISP najednou začne škrtit připojení k internetu, což zvyšuje skutečnou dobu konkrétního souboru.

V takových podmínkách se doporučuje používat nejlepší VPN pro torrenting, protože nabízí vyhrazené VPN servery pro torrenting, které mění vaši původní IP adresu a nekonečně udržuje vaši internetovou šířku pásma a šetří váš čas před spotřebou.

Zásady protokolování

Torrent VPN musí být bezlogová, což znamená, že nezaznamenává a neukládá data o vašem pohybu. To může znamenat podrobnosti provedení použité k vylepšení položky nebo informací. Další strategií pro volbu VPN pro torrenting je kontrola, zda je umístěna mimo U.S, protože země má zásady protokolování.

Uvažují o tom, na čem se díváte, a stahujete, což je využíváno k vytváření lepších vrcholů. V dokonalém světě dodavatel neshromažďuje žádná data, a proto nemůže být hacknut nebo tlačen do předávání dat o klientech.

Omezování šířky pásma

Pro operátory torrentu je škrcení v šířce pásma hrozné. Po stažení souborů do určitého limitu jste možná viděli okamžitý pokles rychlosti internetu. Obvykle VPN pro torrent škrtí šířku pásma, aby nezažila zátěž. To jim usnadní snižování nákladů.

Dochází tedy k menšímu stahování a streamování v nízké kvalitě. Je vaším jediným právem, abyste se ptali vaší VPN, zda omezuje vaši internetovou šířku pásma nebo ne. Omezování šířky pásma nastane většinou, když děláte konkrétní činnost.

Zabijte Switch

Přepínač zabíjení na internetu je silnou charakteristikou poskytovanou určitým počtem nejlepších VPN pro torrentování na internetu. Sleduje, že IP adresa klienta by neměla být vystavena na webu, pokud se odpojí připojení VPN. Z důvodu zvýšení ochrany okamžitě zruší připojení k internetu, když je VPN omylem uzavřena. Výsledkem není žádné rozlití dat.

Pokud přepínač kill není povolen a vaše zařízení se připojí k internetu. Přenos vaší skutečné IP adresy a umístění. Takže jste na radaru hackerů, poskytovatelů internetových služeb a sledovacích agentur. Poskytovatel VPN s funkcí přepínání internetového zabíjení je pro torrenting významný.

NAT Firewall

Existuje mnoho nejlepších torrent VPN s vestavěným NAT firewallem. Blokují připojení peerů přes P2P síť a jiná nedůvěryhodná rozhraní. To zastaví torrenty, které spoléhají na P2P připojení, aby fungovaly efektivně.

Pravděpodobně budete mít přístup k deaktivaci NAT brány firewall z nastavení. Pokud ne, bude vhodnou volbou přeposílání portů. Nejlepší VPN pro torrenting přiřadí jedinečný port, který bude použit pro přenos P2P. Uživatelé Torrentu musí navrhnout svého BitTorrent klienta tak, aby měli přístup k tomuto portu. Pokud port není na webu poskytovatele VPN, bude muset kontaktovat zákaznickou podporu.

Port Forwarding

Mezi uživateli torrentu je to kontroverzní téma. Někteří říkají, že přesměrování portů zvyšuje rychlost stahování tím, že poskytuje přístup k torrent klientům a spojuje se s více vrstevníky. Jiní tvrdí, že to není nutné, což podceňuje soukromí uživatelů.

Aktivita P2P je přístupnější pro zpětné sledování jediného uživatele a nejlepší VPN pro torrenting to nedovolí. NAT Firewall dokonce snižuje rychlost stahování. Tento problém lze vyřešit povolením přenosu torrentu přes jedinečný port v bráně NAT Firewall.

VPN, které ve svých zásadách uvádějí informace o torrentu

Rozhodně je vybrat tu správnou VPN pro torrenting, která vyhovuje vašim online preferencím, namáhavou práci. Seznam, který ukazuje zásady pro protokolování a torrentování VPN popsaných režií. Lze je považovat za nejlepší, protože všichni ukládají politiku protokolování a umožňují torrentování na svých serverech.

Poskytovatelé VPNZásady protokolováníZásady torrentu
ExpressVPNŽádné zásady protokoluPovoleno
NordVPNŽádné zásady protokoluPovoleno
PIA VPNŽádné zásady protokoluPovoleno

Je nezákonné používat VPN pro Torrenting?

Torrenting může být ve Spojených státech nebezpečnou činností. Obecně hrozí, že se dostanete do problému s kontrolou autorských práv, také s hackery a viry. To znamená, že pokud nepoužíváte VPN.

Četné stránky torrentů byly po celém světě vypnuty, aby se zabránilo krádeži. Tato aktivita prošla dlouhou cestou od zastavení nedovoleného využívání torrentingu a používání nejlepší VPN pro torrenting k zajištění soukromí uživatele. To pomáhá klientům dostat se do přísnější úrovně zabezpečení.

Méně slušné webové stránky mají své místo pravidelně. Tyto destinace vystavují klienty nebezpečí virů a malwaru, které poškozují jejich rámce a nabízejí jejich informace. Bez dodatečné bezpečnosti a jistoty informací není torrenting znovu chráněným hnutím na světě.

Které sítě Torrent VPN prozradily své protokoly třetím stranám?

Některé sítě VPN inzerují, že nabízejí zásady no-logs, ale testy potvrdily, že VPN úniky vašich dat a IP adres. Podle hloubkové studie sítí VPN chybí 84% procent sítí VPN šifrování a ochranu před únikem v důsledku nedostatečné podpory protokolu IPv6..

Poslání šifrování a ochrany před únikem provozu může umožnit sběr dat agenturami dohledu a poskytovatelem internetových služeb. Také některé VPN pro torrenting, které lhaly o svých zásadách bez protokolování a místo toho předávaly protokoly agenturám, které zahrnují PureVPN a HideMyAss.

Bylo zjištěno, že PureVPN předává deníky donucovacím orgánům v případě kybernetického pronásledování a zároveň uvádí zásadu no-logs. Podobně HideMyAss pomohl americkým agenturám sledovat hackera, který byl zapojen do „fiasko LulzSec“, předáním jeho protokolů, a následně ho nechal zatknout.

Zkontrolujte, zda vaše VPN Torrent IP uniká nebo není?

Ačkoli některé sítě VPN tvrdí, že při torrentování chrání vaši identitu, ve většině případů tak neučiní. To znamená, že jste stále v nebezpečí, pokud používáte P2P síť s tzv. Torrent VPN.

Following jsou kroky, které byste měli udělat, abyste si ověřili, že vaše VPN vytéká z vašeho Torrent IP.

 1. Přejít na spolehlivý web pro kontrolu IP adres, např. IP Magnet, je známý svými přesnými výsledky.
 2. Klikněte na zkušební magnetické spojení a později klikněte na tlačítko „stáhnout“.
 3. Nyní otevřete požadovaný torrent klient.
 4. Chvíli počkejte a zobrazí se IP adresa vašeho prohlížeče a IP torrent.
 5. Poznamenejte si uvedené IP adresy.

Pokud jste postupovali podle těchto kroků, získáte přesný obrázek vaší torrentové sítě VPN. V případě, že si přejete vylepšit své online prostředí, oslovte nejlepší VPN pro torrenting, který cirkuluje po internetu. S nimi budete v bezpečí před hrozbami, které se vznášejí online, od malwaru po špehovací roboty.

Nejlepší VPN protokoly, které jsou spolehlivé pro Torrenting

Protokoly VPN se používají k zajištění bezpečné atmosféry a poskytnutí jeho online zážitku. Nejlepší VPN používají protokoly pro torrentování, aby zůstaly nedotčeny kýmkoli na webu.

OpenVPN – Protokol, který umožňuje přizpůsobení virtuální síti. Jedná se tedy o otevřený zdroj pro vytváření zabezpečeného připojení. Jedná se o nejvíce přizpůsobitelný protokol, pokud jde o torrenting. OpenVPN používá k zajištění anonymity protokoly TLS a TCP / UDP.

PPTP – Stal se vhodným protokolem, protože zajišťuje bezpečnost virtuální sítě prostřednictvím různých jiných protokolů. Pro torrentování je upřednostňován PPTP. Navíc to neovlivní vaši rychlost, proto tento protokol využívejte pro sdílení souborů P2P.

L2TP – Jedná se o tunelovací protokol, který v nejvyšší míře poskytuje anonymitu. Je vhodné nastavit a nepoužívá žádné šifrování. Z tohoto důvodu je to nejméně preferovaný protokol VPN a používá se pouze v nouzi.

Proč se vyhýbat bezplatné VPN pro Torrenting?

Bezplatné sítě VPN pro torrenting jsou neslavné, protože ukládají protokoly o činnosti uživatelů online. Navíc využívají omezené šifrování, které se stává bránou hackerů a digitálních snooperů k vedení kybernetických útoků.

Navíc bezplatné VPN pro torrent vyjednává vaši anonymitu a shromažďuje protokoly. To znamená, že pokud si výrobek nekoupíte, jste produktem. Placené VPN v tomto ohledu jsou tedy nejlepší pro torrenting.

Nejlepší VPN pro Torrenting podle Redditors

Většina redditorů má různorodý názor na nejlepší VPN pro torrenting dostupný na webu. Nejlepší výhodou vícečetných názorů uživatelů Reddit je, že nejsou zaujati.

Každý uživatel by čelil konkrétnímu problému. To by mělo za následek získání úplné odpovědi VPN pro torrent, s podrobnostmi o všech jeho nedostatcích, zranitelnostech a silných stránkách.

Ze všech obdržených názorů byly nejvíce příznivé vůči PIA VPN. Redditors uvedl, že bezpečně poskytl platformu pro různé účely, včetně anonymního torrentování a soukromého prohlížení.

Lze tedy prokázat, že PIA VPN je od této doby nejlepší VPN pro torrent. Kromě této prominentní služby VPN uživatelé Reddit doporučují těm, kteří hledají VPN, že by měli hledat funkce, jako je VPN kill switch, ochrana proti úniku DNS a ochrana proti úniku IPv6..

Závěr

Přestože existuje celá řada poskytovatelů torrent VPN, ten, kdo má vysokou rychlost a perfektní pokrytí serverem, bude po ruce. Byl zaznamenán seznam nejlepších VPN pro torrenting s výše uvedenými kritérii. Požadavky splňují pouze nejlepší VPN.

Použijte kterýkoli z VPN, získejte přístup k nekonečným torrentům na jedno kliknutí. 100% ochrana před hackery a bezpečná anonymita proti DMCA, autorským trolům a poskytovatelům internetových služeb jsou další významné výhody. V roce 2019 je nutné používat VPN, zejména když torrentujete.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me