זמן הפופקורן הטוב ביותר VPN 2019 – האם זה מאובטח?

פופקורן טיים היא תוכנה המוקדשת להזרמת תוכן וידאו ברשת בחינם. יש לו תמיכה מרובת פלטפורמות הכוללת מק, אנדרואיד, iOS ו- Windows. לא זו בלבד שהיא חשבה אלטרנטיבה לשירותי סטרימינג בתשלום כמו אמזון פריים, HBO Now ונטפליקס.


פופקורן זמן משתמש במנגנון המכונה (Peer-to-Peer) P2P. במילים פשוטות, רוב התוכן הקיים בזמן הפופקורן טמון תחת חומר זכויות יוצרים. אז אם אתה זורם תוכן זה ללא אישור של בעלי זכויות יוצרים, אתה מפר את החוק.

עם זאת, אם אינך רוצה להסתבך, תצטרך לעשות זאת השתמש ב- VPN Time של פופקורן שכן היא מסתירה את הרשת הקיימת. כמו כן, VPN מעביר את הנתונים שלך דרך שרתים שהוקצו מבלי לדלוף לספקי האינטרנט או האקרים. VPN לא שומר את יומני פעילויות המשתמשים.

מדוע להשתמש ב- VPN זמן פופקורן?

לפופקורן טיים יש ממשק ידידותי למשתמש לניווט בו, השימוש בו ללא VPN פשוט אומר שאתה מכניס את עצמך לפגיעה. גם אם אתה משתמש בשירות במדינה שאין בה חוקים נוקשים בנושא זכויות יוצרים או סיקורים, אתה עדיין יכול להסתבך בצפייה בתכנים לא מורשים.

בשנת 2015 הגישו המפיקים תביעה נגד 11 משתמשי פופקורן טיים המתגוררים באורגון. כתובות ה- IP, התאריך והשעה שבה המשתמשים נכנסו לסרט הוצגו גם בתביעה נגדם. משתמשים אלה נתבעים בגין הורדת קובץ הסרט ומחויבים בסכום של 150,000 $ בפיצויים ושכ”ט עו”ד.

זו לא הפעם היחידה שמשתמשי פופקורן טיים עומדים בעונשים חמורים על צפייה בתכנים המוגנים בזכויות יוצרים. באותו אופן, תביעות משתמשי קומקסט נתבעו על ידי אותה משרד עורכי דין בגין הזרמת הסרט “הישרדות” משנת 2015. הם חויבו בסכום של 750 $ בגין הפשע שביצעו, למרות שזה לא כל כך בסדר.

לא תרצו להשתמש בחיסכון בחייכם רק כדי לשלם קנס עבור הזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים. זו הסיבה ש- VPN של פופקורן זמן היה מועיל.

כיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לזמן פופקורן?

בחירת ה- VPN הטובה ביותר לזמן פופקורן אינה קשה כמו שחשבתם שיהיה. VPNs מבצעים מגוון משימות בכל הקשור לטיפול בפגיעויות אבטחה.

עם זאת, לגבי פופקורן טיים, חשוב מאוד להשתמש בתכונות אלה בעת בחירת VPN:

 • אבטחה גבוהה והצפנה של תנועה.
 • מהירויות מהירות להזרמה והורדה.
 • VPN מאפשר תנועה P2P הנחוצה לצורך סיקור.

ישנם הרבה VPNs בחינם לזמן פופקורן שטוענים שהם מציעים רוחב פס בלתי מוגבל עם מהירויות מהירות בוערות. הייתי מציע לך להתרחק מהם. מכיוון שהם מקריבים את ההצפנה ויש להם כמה מדיניות רושמת ביומנים.

VPNs הטובים ביותר לפופקורן לזרימת סיבוב

ה- VPN הטוב ביותר לזמן פופקורן מסייע במשימות רבות בכל הקשור לאבטחת פרטיותך. תפקידו של VPN הוא להסתיר את הזהות האמיתית שהיא במילים אחרות ‘כתובת IP’ של משתמש. ההאקרים משתמשים בכתובת ה- IP כמקור העיקרי בכדי להיכנס למערכות של אדם.

1. ExpressVPN

מחפש VPN שיעזור לך לאבטח את פרטיותך? או סתם להזרים תוכן מבלי להסתבך? ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר של פופקורן בזמן המאפשר לך לעשות את כל זה בקלות. ממשק קל לשימוש ותכונות נרחבות מדרגות אותו בחלקו העליון כספק שירותי VPN.

תוהה אילו דברים הופכים VPN לזמן פופקורן לפופולרי בשוק? אין צורך לדאוג מכך, חלק מהמאפיינים החשובים של ExpressVPN מופקים ומוזכרים להלן.

 • מתג להרוג אינטרנט.
 • מהירויות מהבהבות.
 • מדיניות קפדנית ללא כניסה.
 • הצפנה בדרגה צבאית.
 • תואם עם זמן הפופקורן והטרנינג.

ExpressVPN נחשב לרשת ה- VPN המובילה ביותר של פופקורן על ידי פלטפורמות רבות, וזה בהחלט ראוי להכתיר את מספר אחת..

2. גישה לאינטרנט פרטי

גישה לאינטרנט פרטי היא ה- VPN הפופולרי ביותר לפופקורן טיים פשוט מכיוון שזה אחד ה- VPN הזול ביותר שקיים כיום. הוא מציע את אותו מגוון תכונות למשתמש שלו ש- VPN יקר מציע.

 • היא מציעה אנונימיות ללא מדיניות רישום.
 • לא אותרו דליפות DNS או Web-RTC.
 • משתמשים יכולים להשתמש במהירויות ההורדה הגבוהות שלו.
 • הצפנה מהשורה הראשונה עם כמות הרחבות מגוונות.

אם אתה בוחן את השרתים של ספקי VPN, אתה תראה הבדל בהשוואה ל- PIA שכן היא מאפשרת להזרים תוכן וידאו ללא כל בעיה. שנית, VPN VPN יחסוך את זמנך וכמה דולרים פה ושם.

3. PureVPN

PureVPN הוקמה בתחום השיפוט של הונג קונג והיא פונקציונלית כסמ”פ ה- Popcorn Time הטוב ביותר. הוא מצויד בארסנל של תכונות, כל התכונות הללו משלימות זו את זו ותורמות לשמירה על פרטיות וביטחון.

 • הצפנה חזקה עבור אלה המודאגים.
 • יישומים שולחניים וניידים קלים לשימוש.
 • מהירויות שרת מהירות.
 • משתמשים יכולים להשתמש בשירותי P2P.

VPN זה לזמן פופקורן לא מפוצץ חור בארנק שלך. זה נותן למשתמשים תוכניות גמישות להיעזר בשירות ה- VPN כדי להגן על פרטיותם באינטרנט.

כיצד להשתמש בזמן פופקורן ללא VPN?

זמן הפופקורן הוא צורה אחרת של לקוח BitTorrent אך מתמקד בהזרמת תוכן במקום. אז זה עובד כמו כל לקוח סיקור אחר וניתן לשימוש ללא VPN. אם אתה לוקח סיכון ויכול לחיות עם העובדה שאם אתה נתפס סביר להניח שתאבד כל שקל.

באפשרותך לבצע את הצעדים הבאים לשימוש ב- Popcorn Time ללא VPN.

 • אם לא עדכנת את המכשיר שלך עם התיקונים האחרונים. זה הזמן לעשות את זה. חלק מהתיקונים מתמקדים באבטחת המכשירים.
 • אתה צריך להיות זהיר במיוחד מהפעילויות שאתה מבצע באופן מקוון.
 • אל תלחץ על מודעות, לא משנה כמה טוב הן נראות. אלא אם כן אתה רוצה להיות קורבן להתקפת נתונים מקוונת.

טיפים אלה ממש לא חשובים, מכיוון שהספק שירותי האינטרנט שלך עדיין יכול לעקוב אחר הפעילויות שלך. אם זה מגיע לנקודה שבה מוגשת התביעה, ספקי שירותי האינטרנט לא יעמדו בדרך והם ככל הנראה יעקבו אחרי הפעילויות האלה ותצטרך לשלם את הקנס או אפילו ללכת לכלא במקרים מסוימים.

האם פופקורן זמן VPN בטוח?

בחירת VPN לזמן פופקורן כאשר בעלי זכויות היוצרים עומדים על סף הענשה כמו אנשים רבים אשר מבצעים הפרת זכויות יוצרים היא הכרחית אם אינך רוצה בסופו של דבר לשבור או בלי בית. קנסות יכולים להיות בין 100 $ ל 150,000 $ עצומים וכל חיסכון בחיים שלך יירד לטמיון כמו כלום.

אם אתה מחפש להירשם ל- VPN לצורך הזרמת פופקורן טיים. ראשית, עברו על כל המדיניות שלהם וודאו כי הם לא רושמים מידע כלשהו בכדי להבטיח פרטיות ואבטחה מוחלטים. זה החלק החשוב ביותר כשאתה מוכן להירשם ל- VPN.

מלבד זאת, יש תכונות שהופכות VPN לאבטח עבור Popcorn Time. חלקם מוזכרים כאן.

 • מתג כיבוי
 • הגנת דליפות IPv6
 • הגנת DNS

כל ה- VPN המוזכר לעיל מכיל את כל התכונות הללו ותכונות שונות אחרות וכן משמשות למטרת אבטחת הפרטיות. עם VPNs אלה אינך צריך לדאוג לשום דבר בזמן הזרמת התוכן דרך פופקורן טיים.

כיצד להגדיר VPN ב- Popcorn Time

התקנת VPN כדי להתחיל להזרים בפופקורן טיים זה הוגן. בדוק את אמינות ה- VPN ואז המשך במשימה זו. יש לציין, במיוחד, שממשק המשתמש שונה בין VPNs שונים.

 • הירשם ל- ‘פופקורן זמן VPN’ מהרשימה שלעיל.
 • הורד ‘ו’התקין’ את לקוח ה- VPN התואם.
 • הזן את פרטי הכניסה שלך מורכבים מ- ‘מזהה דוא”ל’ ו- ‘קוד סיסמה’..
 • בחר ‘שרת VPN’ המוצע לחיבור ללא הפרעה.
 • לחץ על כפתור ‘התחבר’ כדי להתחיל בתהליך.

לאחר מכן צפו בכל תוכנית טלוויזיה וסרטים באיכות הטובה ביותר בהתאם לבחירתכם. זכור, יש להתקין את הגרסה האחרונה של פופקורן טיים.

זמן פופקורן לאנדרואיד

אין צורך שאדם יזרום תוכן רק במחשב. משתמש פופקורן טיים יכול לבצע סטרימינג ישירות במכשיר האנדרואיד שלהם. מכיוון שטלפונים מכילים פרטים ותמונות אישיות רבות שיכולות לזהות אדם במידה רבה אם הוא נמצא בידיים הלא נכונות.

נדרש VPN למכשיר ה- Android שלך לצורך פרטיות ואבטחה. לאחר התקנת VPN של פופקורן Time ב- Android, הנוכחות שלך באינטרנט בטוחה ואינך צריך לדאוג להיתפס על ידי בעלי זכויות היוצרים.

זמן פופקורן למק

מרבית התוכן ב- Popcorn Time מוגן בזכויות יוצרים, כלומר תחויב בקנסות אם תיתפס באמצעות השירות. כאן נכנס לתהליך ה- VPN של פופקורן ל- Mac בתהליך, הוא משנה את חבילות הנתונים שלך לצורה מוצפנת ושולט על פרטיותך באינטרנט.

היו דיווחים רבים על כך שמשתמשי פופקורן טיים גובים עונשים בגין הזרמת סרט. אם אינך מעוניין בסופו של דבר כמו אחד מהם, השתמש ב- VPN עבור Popcorn Time והוא יפתור את כל הדאגות שיש לך בנוגע לאבטחת האינטרנט עם התכונות הנרחבות שלה..

זמן פופקורן לאייפד ולאייפון

צעירים רבים אוהבים לבלות את סוף השבוע שלהם בסטרימינג של סרטים / תכניות טלוויזיה. זמן פופקורן משרת את הצורך בכך שהוא מאפשר למשתמשים לצפות בסרטים או בתוכניות טלוויזיה מבלי לחייב אגורה. אם יש לך אייפון או אייפד, אתה יכול להשתמש בשירות בדיוק כמו כל לקוח אחר של BitTorrent.

הזרמת חומר המוגן בזכויות יוצרים ללא אישור עלולה לגרום לך לבעיה קשה. השימוש ב- VPN Time VPN עבור iPad או iPhone הוא הדרישה, מכיוון שהיא מאבטחת את פרטיותך ומתחמקת ממגבלת רוחב הפס לשמירה על המהירות.

כיצד להסיר אזהרת פופקורן VPN בזמן?

כאשר אתה משתמש בפופקורן טיים ללא VPN, מתקבלת בך אזהרה שמציינת שאתה משתמש בפופקורן טיים ללא VPN. אין דרך שתסיר את האזהרה הזו מכיוון שהיא בטוחה שלך.

אתה יכול לבחור להתעלם מההתרעה ולהמשיך לצפות אבל אתה צריך להישאר בקצה המושב מכיוון שאתה לא באמת מוגן ואתה חשוף.

VPN זמן מובנה ב- Popcorn Time

טיפ עצה: מחפש VPN מובנה ב- Popcorn Time הוא זה, תפסיק לחפש! הסיבה העיקרית לקבוע דבר כזה היא שהם לא רציני לגבי התנאים וההגבלות שלהם.

יתר על כן, VPN מובנים כאלה אינם מספקים את השירותים המכריעים שהם מבטיחים. הם יקרים בהרבה בהשוואה ל- VPNs הטובים ביותר בשוק.

 • התמחור מתחיל ב -69 דולר לחודש למשך 12 חודשים שאינם זמינים בטווח.
 • אינך בטוח לגבי מדיניות הרישום שלהם, לא על פרוטוקולי האבטחה וגם לא על רמות ההצפנה שהם מציעים.
 • מהירות רשת שלא הועברה.

חוסר השלמות הזה מותיר את הלקוח מבולבל. התרחק מ- VPNs הטוענים כי הם מובנים עבור פופקורן טיים. יתר על כן, פופקורן טיים לא מציין שמות VPN מובנה למניעים כלשהם.

VPN חינם לזמן פופקורן

VPN הטוב ביותר של פופקורן זמן נותן רוחב פס ללא הגבלה ושרתים מותאמים במהירות עם הצרכנים במהירות. יתר על כן, זה שומר על אבטחת המידע שלך באינטרנט ולא רושם את היומנים. כמו כן, הוא מציע תמיכת לקוחות מהשורה הראשונה עם תצורת מכשירים מרובים.

ואילו VPN בחינם עבור פופקורן זמן מגיע עם רוחב פס מוגבל ותכונות בטיחות לא אמינות, וזו הסיבה שיש להימנע ממנו בכל מחיר. על ידי תשלום עמלה קטנה, תוכלו ליהנות מזרמת תוכן וידאו ללא חשש משימוש ב- VPN.

אלטרנטיבות לזמן הפופקורן

את הפופקורן טיים המקורי ננטש על ידי המפתחים שלו, שהולידו שיבוטים של פופקורן טיים. שיבוטים אלו פותחו באמצעות קוד הקוד הפתוח של תוכנת Popcorn Time המקורית והם משמשים כיום כחלופה לפופקורן טיים.

יש חלופות בחינם ושילמו לפופקורן טיים. האלטרנטיבות החינמיות הן השיבוטים ששמרו על תוכן זרימת וידאו בחינם. הואיל ואלטרנטיבות בתשלום כוללות שירותי הסטרימינג שיש להם זכויות בפועל לזרם תוכן אך הם עולים כמה דולרים בחודש.

שני השיבוטים העיקריים של פופקורן טיים נבדקים על ידי הצוות שלנו והם עובדים מצוין. עם זאת, עדיין מומלץ להשתמש ב- VPNN של פופקורן בזמן הזרמת סרטונים מכיוון שהוא מסתיר את זהותך האמיתית שדולפת לרשויות המעקב.

 • פופקורן Time.sh
 • זמן פופקורן

אם הכסף אינו מדאיגך, אתה יכול לבחור באלטרנטיבות Premium Popcorn Time. אינך צריך לדאוג מהעלמת וירוסים למכשיר שלך שכן אלטרנטיבות אלה הן בעלות מוניטין רב ומספקות שירותי סטרימינג כבר שנים.

כמה מחלופות הפרימיום העיקריות לפופקורן טיים הידועות בזרימה.

 • נטפליקס
 • הולו
 • אמזון פריים
 • HBO עכשיו

אתה יכול להשתמש בשירותי הזרמת הפרימיום שלעיל ללא VPN ושום דבר לא יקרה. עם זאת, חלק מהתוכן נחסם על ידים בגיאוגרפיה, ובתרחישים מסוימים הם לא נותנים את הזכויות לזרם כותרות ספציפיות, פירוש הדבר שאם אין להם את הזכויות לסרט האהוב עליך, אינך יכול להזרים אותו על הסרטים שלהם. פלטפורמה.

סיכום

למרות ש- Popcorn Time הוא אלטרנטיבה טובה יותר לשירותי סטרימינג בתשלום. עם זאת, לתוכן הזמין בו רשויות זכויות היוצרים שומרות עליו. אנו לא ממליצים להשתמש ב- VPN כדי להפר חומר זכויות יוצרים.

VPN משמש כמדיום לשיפור האבטחה המקוונת שלך ולהבטחתך מפני צדדים שלישיים המעוניינים לפקח על הפעילויות שלך ולשתף עם צדדים שלישיים.

לגבי פופקורן זמן אתה נמצא בסיכון לפרטיותך. אז, השתמש ב- VPN Time של פופקורן. זה לא מיועד רק למי שרוצה להזרים סרטים בלי להסתבך. זה מיועד לכל מי שרוצה להרגיש בטוח תוך כדי סטרימינג ב- Popcorn Time עם VPN, עם גישה בלתי מוגבלת לתוכן באופן מקוון.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map