שירותי VPN הטובים ביותר לשנת 2019 – ספקי VPN נבדקים


העלייה בשירותי ה- VPN הטובים ביותר אינה נסיבה אבסורדית. התוספות המפלצתיות בהתקפות דיגיטליות וגניבת מידע גרמו למשתמשים ברשת לשקול את ההגנה שלהם. כלי אבטחה מהווה דאגה מרכזית עבור הסנופרים הדיגיטליים בחוץ.

מחפש לגלוש באינטרנט מבלי לשחרר את המידע לספקיות האינטרנט ולהאקרים? אתה זקוק לשירות VPN הטוב ביותר שמצפין את המידע. המנגנון של VPN פועל באמצעות שרתי הצפנה משלו, השולט במידע שלך והופך אותו לבלתי ניתן לעקוב אחר התבוננות.

האם יש צורך בשירות VPN הטוב ביותר באינטרנט?

לעתים קרובות אנו מקשיבים כי התרחשה פעולה סייבר-פלילית. זה קורה מכיוון שלמשתמש אין את הידע הטכני לפעול באינטרנט. אם כי אם אינך מבצע משימה מזוויעה ברשת. עליכם להשתמש בשירותי ה- VPN הטובים ביותר מכיוון שהם מייצרים ערוץ הגנה עבור הפעילויות כדי להגיע למיקום הרצוי.

ה- VPN הטוב ביותר מייצר מנהרה מוצפנת לחילופי נתונים. זה מבטיח את פרטיותך באינטרנט ומגדיר מחדש את האנונימיות. עם אבטחה מרוהטת והתחמקות מתוכן מוגבל. כאשר התקפות באינטרנט במגמת עלייה, השימוש ב- VPN הוא חובה.

תכונות שצריך לחפש בשירות VPN הטוב ביותר

זה ההיבט שעליכם להיזהר בעת בחירת ספק VPN. חפש תמיד את התכונות שצוינו כשאתה נרשם לשירות VPN הטוב ביותר שלך בהתאם. המשך לקרוא והגדיל את הידע שלך בנושא.

דליפת DNS – אנשים משתמשים ב- VPN בכדי לרעוף את כתובת ה- IP שלהם ולהסתיר מידע מהיקף שירותי האינטרנט והסיור. VPN מצפין את הנתונים שלך ומבטיח ש- DNS שלך הנושא את המידע שלך אסור להדליף את פעילויותיך לעיניים סקרניות.

סידור כריתת עצים – לא משנה מה הפעילות האינטרנטית בה הלקוח מבצע, היא עוברת לחבילות מידע ומחליפה באמצעות VPN באינטרנט. נכון לעכשיו זה תלוי ב- VPNs כדי לתעד את התרגילים האלה או לא. בחר את ה- VPN הזה שלא שומר ביומני.

שיטת קריפטו – במקרה שאתה שולח את התשלום עבור רכישת VPN, דרך ערוץ שמירת כסף, ההחלפה שלך הופכת לשיא בר-קיימא. שירותי VPN חברו למטבעות דיגיטליים כדי לגרום לבורסות ה- VPN לברוח מתחל הממשל.

כבה את ה- VPN – לקוחות נתקלים בירידה הפתאומית במערכת כשהם קשורים ל- VPN. זה קורה כאשר ספק שירותי האינטרנט שלך שולט או מגביל את המהירות. מיטב ה- VPN הטוב ביותר הציג את כפתור ה’כיבוי ‘שמסיים את האינטרנט מלשתף את המידע. זה מגן עליך מפני הדלפת נתונים לאנשים במערכת כללית.

מיקום המעקב – בכל מדינה אחת קיימים חוקי התחזוקה והסיור המתעדים את ההודעות המיידיות שלך, הגלישה באינטרנט ושיחות הטלפון שלך. חפש VPN מחוץ לתחום שיפוט העין 5, 9 ו- 14. על ידי שימוש ב- VPN מחוץ לבריתות כאלה, תוכלו לבצע פעילויות לפי רצונכם.

5 שירותי VPN הטובים ביותר של שנת 2019

כאן רשמנו את מיטב שירותי ה- VPN אשר ישלטו בפעילות האינטרנט שלכם דרך ערוץ בטוח. זה הופך את הנתונים לבלתי נגמרים לערבב כך שההאקרים ו ספקי האינטרנט לא יוכלו לראות את התרגילים שלך. אתה יכול לבחור אחד לזרם ולגלוש באינטרנט ללא כל בעיה.

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא בין יצרני הדפוסים של שירות ה- VPN הטוב ביותר מכיוון שהם ישר מרכזים את ביצוע ה- VPN ומכסה את כל חלק ההגנה. הוא ממוקם באיי הבתולה הבריטיים, שם האינטרנט אינו נשלט על ידי המחוקק.

הוא עושה שימוש בהצפנה של 256, המהווה את החידוש הכי מבוסס ובלתי ניתן לשבירה ופשוט משמש משרדים צבאיים לצורך עיגון המידע. ל- ExpressVPN מגוון נרחב של שרתי VPN שמצוידים להתחמק מהתצפית באפלוליות הגימור.

2. NordVPN

NordVPN היא במטרה להפוך את האינטרנט למקום נפוץ עבור לקוחות על ידי הבטחת האבטחה וההגנה של הלקוחות. המטה הראשי שלהם נמצא בפנמה, שם לא קיימים חוקי VPN. זה מאפשר ל- NordVPN לתמוך בארה”ב בנטפליקס ללא הפרעות מהירות.

כדי להשיג את הסיבה העיקרית שהיא הגנה על המידע של הלקוח. NordVPN הציג מכשירי אבטחה כמו אבטחת שפיכת DNS ואנטי-DDoS שמנהל כל מכשולים מעוצבים על ידי ספקי שירותי אינטרנט או האקרים. ה- VPN הכפול של נורד מצפין את המידע פעמיים ומשתנה לצורה הדינמית.

3. VPN VPN

VPN VPN הוא שלב נוסף שנחשב לשירות ה- VPN הטוב ביותר מבין כולם. זה ניגוד יוצא דופן עם ביצוע אחר, ואחד הארגונים המופלאים ביותר, מסגרת פרטית וירטואלית (VPN) ששמענו עליהם. זה מאפשר לך להצטרף ולשלם בעדינות ויש לו יותר מ- 3,000 שרתים ברחבי העולם.

VPN VPN אינו מציע שום מקדמות בחינם. עם זאת, יש ערבות אמיתית למשך 30 יום אם לא יכולת לדאוג פחות לאף חלק מהארגון. זה מזהה Mastercards, PayPal ו- cryptocurrency. העמותה מאפשרת לך לשלם באמצעות מגוון שוברי ברכה, מתוך ראיה שלכל כרטיס יש בכל מקרה 10 דולר של כוח מניעה עליו.

4. VPN של CyberGhost

CyberGhost הוא שירות VPN מבוסס גרמני שמתכונן ליותר מעשרה מיליון לקוחות. הוא מציע מידה מנוגדת של לקוחות סחוטים על תכונות, כולל תכנות סמוכות עבור Windows, Mac, Android ו- iOS.

הדבר המועיל הוא שאין הגבלה בשימוש בנתונים. באופן דומה, למקרה שתמקדו בהשתתפות מלאה. יש אחריות של 30 יום ללא הסמכה לסיכוי שאינו מרוצה.

5. VPN של חברת Ivacy

ה- VPN של Ivacy הוא שירות VPN הטוב ביותר להפליא, אולי סוס קטן יותר. הוקמה בשנת 2007, עמותה זו בהונג קונג נותנת רק מעת לעת תשובות שצפו בעבודתה של מוחות VPN, אם לא חריגים לחלוטין..

כמו כן, Ivacy מעניקה גישה נרחבת לכוכב הלכת והיא תומכת דינמית ב- P2P, סיקור ושיתוף רשומות. Ivacy מגיבה במהירות לשינויים הספציפיים ברשת, מסנכרנת עם IPv6. הפתיחות של תכונות מבוקשות כמו מלכודת מחוץ מושלמת עם תכונות קצה מדממות כמו מנהור מפוצל.

שהוא שירות ה- VPN הטוב ביותר לאנונימיות מקוונת?

VPN VPN מופיע בראש כשאנחנו מדברים על שירותי VPN לאנונימיות. זה ממלא את כל הקריטריונים ההופכים אותו כנשא הלפיד בקרב ספקי ה- VPN האחרים. VPN VPN לא מקיים יומנים ומבטיח כי יכבה את פעולותיו ולא יפר את יומני המשתמש שלהם.

יתר על כן, זהו ה- VPN המועדף ביותר למטרות סיבוב. מרבית משתמשי הסיקור ממליצים על PIA VPN מכיוון שהוא מסתיר את זהותם ומסתיר אותך מפני טרולי זכויות יוצרים. כאשר משתמשי סיקור גולשים באינטרנט הם מעדיפים אנונימיות על פני הכל. אז סמנכ”ל PIA מציל אותם.

VPN הטוב ביותר – פרוטוקולי בטיחות

פרוטוקול הוא קבוצת כללים המשמשים VPN לרשת הנתונים המאובטחת. שירותי VPN הטובים ביותר משתמשים בפרוטוקולים מהשורה הראשונה המספקים את הנוכחות המקוונת שלך. ככל שפרוטוקול ה- VPN חזק יותר, כך אנו מבטיחים אנונימיות. אינך צריך לדעת עליהם כל פרט פרט להצפנה בה הם משתמשים.

OpenVPN – זהו פרויקט קוד פתוח ונחשב לפרוטוקול ה- VPN הטוב ביותר. OpenVPN משמש כמעט בכל שירות VPN מכיוון שהם צריכים לחבר את המשתמשים שלהם עם שער מאובטח. זה מרוכז יותר על מחשבים אישיים ומחשבים ניידים.

IPSec – IPSec הוא ראשי תיבות של אבטחת פרוטוקול האינטרנט. הערוצים שבהם הוא משתמש הוא L2TP ו- IKEv2. שיטות הצפנה אלה מאבטחות את הנתונים שלך במנהרה סגורה שלא ניתן לפענח על ידי snooper. פרוטוקול זה הוא הנפוץ ביותר במכשירים ניידים.

PPTP – פרוטוקול נקודת נקודה הוא פרוטוקול בסיסי והוותיק ביותר מבין כל האחרים. שירותי ה- VPN הפופולריים לא משתמשים בהם בדרך כלל מכיוון שהיא מועדת לפגיעויות. PPTP משמש רק במצבים מועטים ונמנע בעיקר.

שהוא ה- VPN הטוב ביותר להזרים תוכן מוגבל?

VPNs משמשים לעקיפת תוכן שנמצא תחת גבול ההגבלות הגיאוגרפיות. רוב התוכן הזה מורכב מסרטים וסדרות טלוויזיה חדשות. כדי להתחמק מהגבלות כאלה, שירות ה- VPN הטוב ביותר הוא כלי שחייב לבצע, אם אתה נוסע לחו”ל.

העדיפות הראשונה שלך במצב כזה להיות מודעת לסנופרים דיגיטליים. השתמש ב- VPN שמתעדף את האנונימיות שלך על פני כל דבר אחר. יתר על כן, הוא אמור להגן על ספק שירותי האינטרנט שלך ולהגן עליך מפני טרולי זכויות יוצרים.

ExpressVPN נחשב לאידיאלי למאבק בנושאים מסוג זה. יש לו מגוון מצוין של שרתים עם פרוטוקולים מהשורה הראשונה כדי לספק את האנונימיות שלך. ExpressVPN ידוע בזרימה מכיוון שיש לו שרתים ייעודיים עבור Netflix ו- Hulu עם תמיכה בלקוחות 24/7.

רוב האנשים שמעוניינים לצפות במקורי Netflix תחת מדינה אחרת בה היא אינה זמינה, עוברים ל- ExpressVPN והגדר אותם במכשיר שלך. זה אפילו רעלה את זהותך מטרולי זכויות יוצרים. כך, הישאר במצב נפשי מאובטח ונטפליקס וצ’יל!

ה- VPN הטוב ביותר – מהירות וביצועים מהירים

רוב האנשים מחפשים VPN שמציע מהירות מהירה וביצועים מדהימים. קחו בחשבון ששירותי ה- VPN הטובים ביותר מקודדים את החיבור שלכם זה אומר עיכוב מהירות שם מעט אך מינימלי. עם זאת, אם תבחר בשרת ‘VPN’ קרוב למיקומך, לא תתמודד עם נושא המהירות.

רוחב הפס של השרת – כאשר יותר אנשים מתחברים לשרת מסוים, הדבר מביא למהירויות מינימליות ורוחב פס נמוך. בחר תמיד VPN עם רוחב פס גדול יותר של השרת. יתר על כן, בחר את השרת הקרוב ביותר למיקום שלך.

מהירויות גבוהות – שרתים ממוטבים נותנים מהירות נוספת במהלך עיבוד תוכנית. הדבר אפשרי אם ספק ה- VPN שלך משתמש במערכות מתוחכמות. אתה יכול לשאול את שירות ה- VPN הטוב ביותר שלך באיזה סוג מנגנון הם משתמשים בחוות השרתים שלהם.

תגובת שרת – השתמש ב- VPN עם תגובות מיידיות מהשרת. תגובות מהירות יותר משרתים ישפרו את מהירות המשחק שלכם ושיפצו את חוויית המשחק שלכם. גש לשרשרת מולטי-הופ אם יש צורך בהשהיה מינימלית.

אנטי-וירוס – תוכנית אנטי-וירוס יכולה להפריע לחיבור המקוון שלך. זה יכול להפריע לביצועי ה- VPN שלך. מה שעליך לעשות הוא שתשבית כל סיומת של צד שלישי לפני שתצטרך VPN באופן מוחלט.

מערכת רשת – בחר VPN שמאפשר לך להחליף פרוטוקולי רשת. ככל שפרוטוקולי ה- VPN יותר, מערכת הרשת טובה יותר. כל פרוטוקול יספק חווית מהירות חדשה שתעזור לך ברשת.

באילו מכשירים תומך ה- VPN הטוב ביותר?

מלבד מחשבים ניידים, מחשבים ניידים, סמארטפונים ומכשירים ניידים, ניתן לגשת אל ה- VPN הטוב ביותר ממספר פלטפורמות. הם כוללים:

טלוויזיות חכמות – כאן, VPN יאפשר לכם לצפות בערוצים שאינם זמינים באזורכם. תכונה זו תאפשר לכם להזרים כל סרט שאינו נגיש עקב מגבלות גיאוגרפיות.

נתבים – ניתן להתקין שירות VPN גם בנתב, ובכך ליצור ערוץ נתונים מוצפן לחלוטין כדי למנוע מהאקרים לאסוף את המידע.

תיבות טלוויזיה – אתה יכול להתקין VPNs בתיבות הטלוויזיה שלך כפי שהם מפותחים ב- Android. בנוסף, VPN ממשק את המכשיר שלך גם עם יישום משני.

קונסולת משחקים – כשאתה מתקין על אחד, לא תתמודד עם כל פיגורים בזמן המשחק ברשת. תוכלו ליהנות ממשחקים עד לרמה חדשה לגמרי ללא עיכובים בשירות.

חינם או בתשלום: מהו שירות ה- VPN הטוב יותר?

אתה יכול להשתמש ב- VPN בחינם כדי לחסוך לך כמה דולרים אך פרטיות האינטרנט שלך נפגעת. ספקי VPN אלה משאירים תמיד כמה דלתות אחוריות כדי למקד לאנונימיות שלך. אתה יכול להשתמש בהם לגלישה ופשוטה לדברים פשוטים, אך לא בגלל תשלומים מקוונים או מסיבות סוערות.

הצפנה חלשה – אף ספק VPN חינמי לא פופולרי לא משתמש בהצפנה חזקה של 256 סיביות. אסור להשתמש בזה בעת ביצוע עסקה מקוונת שכן הדבר עלול לדלוף את פרטי האשראי.

הפרות נתונים – הנתונים שלך יכולים להיות מופרים לארגון צד ג ‘מכיוון שאין מדיניות שמצהירה VPNs בחינם. הם לא מבטיחים את אבטחת הנתונים שלך. אז זה לא גדול!

התקפות סייבר – האקרים יודעים שרוב משתמשי האינטרנט מתקינים VPNs בחינם שהופכים אותם לשער להתקפות מקוונות. לפיכך, יש להם מוניטין רע הקשור לפרטיות.

רישום נתונים – זו הסיבה הגמורה ביותר שאסור לך להשתמש ב- VPN בחינם. מדוע תרצה שמערכת תנהל את יומני הנתונים שלך? לא בשביל זה מיועדים VPN.

לכן, בחר תמיד ב- VPN בתשלום. זה מספק לך את ההגנה המרבית על נתונים עם הצפנה בדרגה צבאית. לשירותי ה- VPN הטובים ביותר יש מוניטין של שמירה על אפס יומנים ומהירויות מהירות. יתר על כן, זה משולם כל כך ברור שהוא מתויג כ- VPN הטוב ביותר בין כל האחרים.

תהליך מחשבת ה- VPN הטוב ביותר

האם לבצע בדיקת שירות VPN, חפש את הדברים הבאים. הם חייבים להיות מיטביים לצרכים שלך באופן מקוון. VPN צריך לעמוד בתנאי הזכאות המוגדרים להלן. היזהר מהם:

מהימנות – עליכם לבחור VPN שיש לו מוניטין של מתן מתקנים מהשורה הראשונה. בחר באחד מהמנויים למעלה והתחל לגלוש. ל- VPNs הרשומים יש מוניטין של אמינות.

גבולות שימוש – בחר בשירות VPN הטוב ביותר, ויעניק לך יכולת שימוש נוספת. זה עשוי לעלות לך כמה דולרים אך יגדיר מחדש את חווית הגלישה שלך. ככל שמגבלת השימוש גבוהה יותר, כך תוכלו להזרים ולשחק ברשת.

מגוון שרתים – בחר שירות VPN שמספק לך מספר עשרות שרתים ברחבי העולם. השרת הקרוב ביותר ייתן לך את המהירות המהירה ביותר בזמן שהשני יכול לבחור מתי הקודם אינו עובד. מגוון רחב של שרתים נותן למשתמש אפשרויות נוספות.

אבטחה גבוהה – ל- VPN מאובטח גבוה יש הצפנה של 128/256 ביט וזה נחוץ. יתר על כן, מדיניות יומן אפס מבטיחה את פרטיותך. היזהר מהפרוטוקולים שהם משתמשים ומכאן, גלוש באינטרנט בבטחה.

עלות – אל תעמיס על הכיס שלך יותר מדי כסף. בחר בשירות ה- VPN הטוב ביותר שממלא את הצרכים שלך מבלי להפעיל לחץ על הארנק. כמה דולרים נוספים יהיו שווים זאת בכדי להעניק לך אנונימיות מקוונת.

מערכות הפעלה – קרא בסיס ידע של VPN שכן הוא ייתן לך סקירה כללית על מערכות ההפעלה בהן הוא יכול לתמוך. אנדרואיד, חלונות ו- iOS תמיד יהיו שם, אך בדוק אם לינוקס.

מילים אחרונות

עם כל האלמנטים העדינים שנבדקו וחיוניים לגבי ספק ה- VPN, עכשיו כדאי שיהיה לכם רעיון. בנוסף, כמה מציאויות יעזרו לך לבחור בעצמך VPN המכיל תכונות אבטחה גבוהה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map