ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג – שיתוף קבצים P2P 2020


בתקופה האחרונה, כל המדינות המפותחות אישרו את חוקי זכויות היוצרים המאפשרים לספקיות האינטרנט וסוכנויות המעקב להגן על זהותו המוסמכת של מסמך או קובץ. עם זאת, הגידול במשתמשי האינטרנט למטרה זו אינו בשליטת הממשלה.

טרנינג הוא המקום בו לקוחות רבים חולקים חלקים קטנים של מסמך משמעותי יותר בכדי להעצים כמה מהירויות הורדה מהירות שניתן להעלות על הדעת. יתר על כן, הורדת הסיקור רמזה בנוסף לעליית הבולטות בהורדות ה- VPN.

המספר העצום של משתמשי האינטרנט מיישם את ה- VPN הטוב ביותר לצורך סיבוב כדי לשפר את האבטחה המקוונת שלהם באמצעות הגנת נתונים. קיימים מספר VPNs רבים שיטפלו בבקשה זו, אך משתמשי האינטרנט בבלבול להחליט על ה- VPN האמין.

VPN של טורנט מצפין את הרשת שלך ומשאיר את הפולש בתעלומה. מכאן שאם האקר כלשהו יפרוץ לערוץ שלך, הוא יראה רק קודים מפוענחים חסרי משמעות עבורו. באופן זה VPN מסתיר את זהותך כאשר אתה משתמש ב- BitTorrent כדי להוריד דברים.

ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג – שיתוף קבצים P2P – 2020

דרגהספקיםמחירהנחה
1NordVPN3.99 $ – לחודש66% הנחה
2ExpressVPN8.33 $ – לחודש35% הנחה
3PureVPN3.54 $ – לחודש68% הנחה
4סמנכ”ל PIA3.33 $ – לחודש12% הנחה

מדוע יש צורך להשתמש ב- VPN לצורך סיבוב?

ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב לא רק מאבטח את הזהות המקוונת שלך מספקי ספק ומעקב, אלא מעניק לך אנונימיות בהורדת קבצי סיקור רבים. זה חוסך את הקשר שלך מדליפת מידע להאקרים בזמן השימוש ברשת P2P.

כשאתה מחבר את המחשב שלך לשיתוף קבצים P2P הוא מייצר אלפי צמתים שנותנים נתיב ברור עבור חוטפי נתונים להשיג גישה ושולטת במידע הרגיש. עם ה- VPN הטוב ביותר לסיקור, הנתונים הופכים להיות מוצפנים, וההאקרים אינם מסוגלים לאתר את המערכת הנדרשת מסופה..

עובדה מפתיעה הקשורה לסיבוב היא מספר המשתמשים המפנקים עם זה. מיליארד משתמשים מורידים טורנטים מדי יום המהווים 10% מאוכלוסיית בריטניה, 4.6% באוסטרליה ואילו ארה”ב מחזיקה באופן קבוע בנתח הארי של 35%. לאור עובדה זו, VPN הוא חובה לשימוש.

כיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג?

בודקים VPN סיקור על פי כמה גורמים. יש לזכור עובדה זו כי כל ה- VPN אינם זהים. מעט מאוד מהם דואגים לפרטיותם של לקוחותיהם כאשר הם עושים משהו כמו סיבוב. רוב ה- VPNs אינם מאפשרים סיבוב בממשק שלהם, לכן קרא את מדיניות הספק.

ישנן שלוש דרישות בהן ה- VPN הטוב ביותר לבלימת סף. על אלה לבחון אדם שרוצה לשפץ את חווייתו המקוונת באינטרנט. הם:-

 • איזה מהירות מספק שירות VPN?
 • האם יש לה מדיניות ללא רישום?
 • האם מותר שיתוף קבצים P2P ברשת?

לאחר ש- VPN שבחרת ימלא את הדרישות הללו, אתה מוכן להתחיל להתעורר. קדימה מהדאגות שלך שטרולי זכויות יוצרים יכוונו אליך מכיוון שה- IP שלך יהיה מוצפן. כאשר הפעילויות שלך מכוסות, אף אחד לא יכול לפקוח עין סקרנית כשאתה משתף קבצים באמצעות P2P.

3 VPN הטוב ביותר לטרנינג & P2P בשנת 2020 (נבדק)

ריכזנו VPNs נבחרים המספקים לכם תחושת ביטחון מספקת. ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב עונה על כל התנאים המוקדמים לשמירה על פרטיותו של האדם בזמן שהוא / היא באינטרנט. להלן יסייעו לכם בכל פעם שתתקלו ברעיון של שיתוף קבצים מאובטח.

1. NordVPN – מושלם לטרנינג אנונימי

NordVPN הוא VPN מבוסס פנמה, פותח בשנת 2012 על ידי קבוצה של ארבעה חברים. הוא רשום בין ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב שכן הוא מספק הגנה יעילה מפני הפרות של זכויות יוצרים ומתחמק מחסימה של אתרי סיקור. NordVPN מאבטח את תעבורת האינטרנט מהישג יד של מעקב על ידי העברתו דרך שרתי P2P.

NordVPN

NordVPN מסתיר את מיקומו של אדם המחובר לאינטרנט באמצעות לקוח ה- VPN שלו. זה מקצה כתובות IP משותפות וממיר את הנתונים לטקסט שבב באמצעות אלגוריתם AES. זה מספק אנונימיות על ידי לקיחת הנתונים לשלבים שונים של הצפנה. זה הופך את המידע לבטוח מפני האקרים ומגיע למקור הרישומים בפועל.

NordVPN משפר את האינטרנט על ידי שרתי כפול הופ. המנגנון משנה את כתובת ה- IP ומנתב את התנועה לאתר מסוים. זוהי פעולה בלתי ניתנת לעצירה של VPN סיקור כדי לאבטח את פעולות האינטרנט. שרתי NordVPN מצפינים את הנתונים ושולחים תנועה מסוננת לשרת Tor המועבר לאינטרנט.

2. ExpressVPN – מהיר לטירוף & P2P

ExpressVPN מבוסס באי הבתולות הבריטיות עם השרתים שלה פרוסים על פני 90 מדינות. זה הופך את ExpressVPN לאחד ה- VPN המובילים לטורנינג כיוון שהוא לעולם לא מתפשר על המהירות. זה בונוס למי שמעוניין להוריד קבצים באמצעות רשתות P2P.

ExpressVPN

ExpressVPN דואג שהיא מציעה מתג להרוג באינטרנט. זה מבטיח הצפנה יחד עם הפרוטוקולים המהימנים ביותר שקיימים ל- VPN. לא נשמרים יומני פעילות ולא יומני חיבורים. תמיכת לקוחות זמינה עבור הלקוחות באמצעות צ’אט ודואר אלקטרוני.

מחשבה נוספת שהופכת אותם ל- VPN בר ביצוע עבור סיבוב היא צ’אט בוטים שלהם 24/7 והמהירות המהירה שיש לשרתים שלהם. ExpressVPN אולי קצת יקר, אבל זה שומר על האנונימיות המקוונת שלך עם אינטרנט מאובטח. יש אפילו התחייבות להחזר כספי של 30 יום אם אתה לא מוצא את הדברים לטובת הדרך שלך.

3. VPN VPN – בחירת משתמשי BitTorrent

גישה לאינטרנט פרטי הוא VPN הזמין במדינות 30+. היו לו יותר מ 3500 שרתים ומחוייבים לטורנות.

PIA לא מתמקחת בפרטיות ומציעה הצפנה של 256 סיביות עם פרוטוקולי תקשור שמגנים על פעילויות הטרנינג שלך..

PIAVPN

מקום המטה של ​​PIA בארצות הברית, ועדיין, הם הצהירו, אם פקידי ממשל ידרשו להגיש את היסטוריית רישומי הלקוחות, היינו סוגרים את פעילותנו. המשמעות היא ש- VPN VPN אינו מעוניין לשמור את היומנים.

VPN VPN הוא של 3 דולר בלבד לחודש, חסכוני מרוב ה- VPN שקיימים שם. בנוסף, PIA תומכת ברשת P2P ואין לה גבולות בכל הקשור לסיבוב.

האם אימתור בטוח עם VPN?

אתה נכנס מתחת לרדאר כאשר כתובת ה- DNS או ה- IP שלך מדליפות את פעולות האינטרנט שלך לגורמים לא מורשים. זה המקום בו שימוש ב- VPN לצורך סיבוב הוא קריטי מכיוון שהוא פועל באמצעות מתג Kill Kill באינטרנט. זה חוסם את הדלפת התעבורה באינטרנט לסוכנויות מעקב, ספקי שירותי אינטרנט והאקרים עד שהקשר שלך מתארגן מחדש.

שירותי VPN בתשלום של סיקור הם אותנטיים בהשוואה לעמיתיהם החינמיים. כשאתה מתקין VPN כדי להשיג את הכונן של חיבור אנונימי, אתה נתקל בהרבה יתרונות שאולי לא תמצא אצל רבים אחרים..

אלה כמה מהנקודות העיקריות שמבטיחות ש- VPN יהיה טוב להקמת:

 • הורדות עמיתים לעמית מוצלחות.
 • גש לאתרי סיקור מוגבלים גיאוגרפיים.
 • הגנה מפני ספקי שירותי אינטרנט ומשרדי מעקב.
 • שכבת אבטחה נוספת עם הצפנה.

היה סמוך ובטוח, כשאתה משתמש ב- VPN הטוב ביותר לניקוי הנתונים שלך לעולם לא ייפגע. עם זאת, אם אתה עדיין מרגיש פרנואיד, אתה יכול לגשת לאתרים פופולריים כדי להוריד סיקור באמצעות VPN. הם מתפקדים על בסיס משפטי, ותוכלו לקבל כמעט הכל, ממשחקים לסרטים.

עונשי זכויות יוצרים במדינות שונות בגין סיבוב

מוקדם יותר, היה זה נגיש עבור netizens לחפש טורנטים ללא כל מכשול. כעת, ממשלות החלו במעקב אחר החומר הפיראטי המכסה את האינטרנט. כוחם של בעלי זכויות היוצרים והשפעתם הוביל את כולם מתחת לרדאר.

ארה”ב – בהתאם לתקן ה- DMCA, מפר זכויות יוצרים יכול להסתער על עצמו בנסיבות מסוכנות. במסגרת העבירה הראשונה, ניתן להאשים את הקורבן בסכום של 50000 $ וחמש שנות מאסר, בעוד שמפרים שמפרקים ברציפות ניתנים להאשמה בכפל העונש..

קנדה – על פי מעשה 2014 בשם חוק מודרניזציה של זכויות יוצרים, מפרי זכויות יוצרים מקבלים הודעות על ידי ספקי האינטרנט שלהם. אם חומרי זכויות היוצרים אינם ממוסחרים, הקורבן אינו מתמודד עם סוגיות משפטיות כלשהו, ​​אך הוא קנס של 5000 $.

בריטניה – בריטניה העבירה הצעת חוק בשם “חוק הכלכלה הדיגיטלית”. היא הצהירה כי כל מי שמפנק בהפרת זכויות יוצרים יכול לכלוא בינתיים יותר מעשר שנים.

אוסטרליה –  על משתמשי הטורנט להיזהר מקיומם המקוון. הקנס הנמוך ביותר שהוטל על הפרת זכויות יוצרים יכול להתחיל החל מ -2000 דולר. יתר על כן, אתרי סיקור פופולריים חסמו בארצם. במצבים כאלה, VPN לאוסטרליה צריך להיות האפוטרופוס היחיד שלך.

תכונות להסתכל ב- VPN הטוב ביותר לטורנט?

להלן ההיבטים שחובבי הסיקור צריכים לשקול להכיר VPN לצורך סיבוב ברשת. תכונות אלה מבטיחות את הנוחות של שרתי P2P יחד עם תנועה מוצפנת. VPN כללי מציע תכונות רבות ומשאיר לא-מומחה מבולבל כשהוא בוחר אחת.

מהירות גבוהה

כשאתה מתחיל להוריד סיקור של סרט או תוכנית טלוויזיה דרך שיתוף קבצים P2P, הוא שולח הזמנה ל- ISP על השימוש הבלתי צפוי ברוחב הפס. ספק האינטרנט מתחיל לפתע את חיבור האינטרנט מה שמגדיל את התקופה בפועל של קובץ ספציפי.

בתנאים כאלה, מומלץ להשתמש ב- VPN הטוב ביותר לצורך סיבוב מכיוון שיש בו שרתי VPN ייעודיים לסיבוב שמשנה את כתובת ה- IP המקורית שלך ושומר ללא הרוחב על רוחב הפס האינטרנטי וחוסך את זמנך מצריכת.

מדיניות רישום

VPN הטורנט חייב להיות ללא התחברות, מה שאומר שהוא לא מקליט וחוסך נתונים על התנועה שלך. פירוש הדבר יכול להיות פרטי ביצוע המשמשים לשיפור הפריט או המידע. אסטרטגיה נוספת לבחירת VPN לצורך סיבוב היא לבדוק אם היא ממוקמת מחוץ לארה”ב מכיוון שלמדינה יש מדיניות רישום..

הם בוחנים את מה שאתה מסתבך ומוריד, שמשמש לבניית הדגשים הטובים יותר. בעולם מושלם, הספק לא אוסף נתונים וכתוצאה מכך לא ניתן לפרוץ אותו או ללחוץ עליו למסור נתונים על לקוחות.

מצערת רוחב פס

עבור מפעילי סיקור, המצער ברוחב הפס הוא נורא. ייתכן שראית נפילה מיידית במהירות האינטרנט שלך לאחר הורדת קבצים עד גבולות ספציפיים. לרוב, VPN עבור מצערת רוחב רוחב פס כדי לא לחוות עומס. זה מאפשר להם על ידי הפחתת העלויות.

לפיכך, מתרחש הזרמה פחות טובה וסטרימינג באיכות נמוכה. זוהי זכותך הבלעדית לשאול את ה- VPN שלך אם הוא מצמצם את רוחב הפס שלך באינטרנט או לא. מצערת רוחב פס תתרחש בעיקר כאשר אתם מבצעים פעילות ספציפית.

מתג כיבוי

מתג להרוג באינטרנט הוא מאפיין חזק המסופק על ידי מספר מסוים של ה- VPN הטוב ביותר לצורך סיבוב באינטרנט. הוא עוקב אחר כך שאסור לחשוף את כתובת ה- IP של הלקוח באינטרנט אם חיבור ה- VPN מתנתק. כדי לשפר את ההגנה, זה מייד משמיט את חיבור האינטרנט כאשר VPN נסגר בטעות. זה לא גורם לשפיכת נתונים.

אם מתג ההריגה אינו מופעל והמכשיר עצמו מתחבר לאינטרנט. כך, העברת כתובת ה- IP והמיקום שלך בפועל. אז אתה נמצא ברדאר של האקרים, ספקי שירותי אינטרנט וסוכנויות מעקב. ספק VPN עם תכונת מתגים להרוג באינטרנט הוא משמעותי עבור סיקור.

חומת אש של NAT

יש הרבה VPN הטוב ביותר עם טורניר עם חומת אש NAT מובנית. הם חוסמים חיבורים מעמיתים ברשת P2P וממשקים לא אמינים אחרים. זה מפסיק טורנטים, המסתמכים על חיבורי P2P כדי לתפקד ביעילות.

יתכן שתהיה לך גישה להשבית את חומת האש של NAT מההגדרות. אם לא, העברת נמל תהיה אפשרות מתאימה. ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב מקצה יציאה ייחודית לשמש לתעבורת P2P. על משתמשי טורנט לתכנן את לקוח ה- BitTorrent שלהם כדי שתהיה להם גישה ליציאה זו. המשתמש יצטרך ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות אם היציאה אינה נמצאת באתר של ספק VPN.

שילוח נמל

בקרב משתמשי סיקור זה נושא שנוי במחלוקת. יש האומרים כי העברת נמל משפרת את מהירויות ההורדה שלהם על ידי מתן גישה ללקוחות סיקור ומתחברים לעוד עמיתים. בטיעון, אחרים אומרים שזה לא הכרחי, וזה מעריך את פרטיות המשתמשים.

פעילות P2P נגישה יותר להתחקות אחר המשתמש הבודד, וה- VPN הטוב ביותר לסיבוב אינו מאפשר זאת. חומת האש של NAT אפילו מקטינה את מהירות ההורדה. ניתן לפתור בעיה זו על ידי הפעלת תנועת סיקור דרך לנמל ייחודי בחומת האש של NAT.

VPNs שמזכירים על טורנט במדיניותם

אין ספק, לאסוף את ה- VPN הנכון לטורנינג שמתאים להעדפותיך המקוונות זו עבודה מאומצת. רשימה המציגה את מדיניות הרישום וההסרה של ה- VPNs המתוארים תקורה. הם יכולים להיחשב הטובים ביותר מכיוון שכולם כופים מדיניות ללא כניסה ומאפשרים סיבוב בשרתיהם.

ספקי VPNמדיניות רישוםמדיניות מבולבל
ExpressVPNאין מדיניות יומןמותר
NordVPNאין מדיניות יומןמותר
סמנכ”ל PIAאין מדיניות יומןמותר

האם זה לא חוקי להשתמש ב- VPN לצורך סיבוב?

אימה יכולה להיות פעילות מסוכנת בארצות הברית. בדרך כלל אתה בסכנה להיכנס לבעיה עם בקרות זכויות יוצרים, גם האקרים ווירוסים. כלומר, למעט אם אתה משתמש ב- VPN.

אתרי סיקור רבים הושבתו בכל רחבי העולם בכדי לעצור את הגניבה. פעילות זו עשתה דרך ארוכה מהפסקת השימוש הבלתי חוקי של סיקור והשימוש ב- VPN הטוב ביותר לצורך סיבוב כדי להבטיח את פרטיותו של המשתמש. זה עוזר להציב לקוחות ברמת אבטחה חמורה יותר.

לאתרים פחות מכובדים יש את המקום שלהם. יעדים אלה מציבים סכנה של לקוחות לנגיפים ולתוכנות זדוניות אשר עוטים את המסגרות שלהם ומציעים את המידע שלהם. ללא ביטחון ומידע נוסף הנוספים, סיבוב אינו מהווה שוב תנועה מוגנת בעולם.

אילו VPNs של טורנט הדליפו את היומנים שלהם לצדדים שלישיים?

חלק מה- VPN מפרסמים כי הם מציעים מדיניות ללא יומני, אך הבדיקות אישרו ש- VPN מדלפים את הנתונים ואת כתובת ה- IP שלך. על פי מחקר מעמיק שנערך ב- VPN, 84% אחוז מה- VPN נעדר הצפנה והגנה מפני דליפות בגלל היעדר תמיכה ב- IPv6.

המשימה של הצפנה והגנה מפני דליפות תנועה יכולה לאפשר קצירת נתונים על ידי סוכנויות המעקב ו- ISP. כמו כן, כמה VPN לטרנינג ששיקרו לגבי מדיניות ללא יומנים שלהם ובמקום זאת העבירו את היומנים לסוכנויות הכוללות PureVPN ו- HideMyAss.

נמצא כי PureVPN העביר את היומנים לאכיפת החוק בעניין גניבת הסייבר תוך שהוא מציין את מדיניות אי-יומני. באופן דומה, HideMyAss סייעה לסוכנויות בארה”ב לעקוב אחר ההאקר שהיה מעורב ב”פיאסקו LulzSec “על ידי מסירת יומנין לידיהם, ובעקבות זאת הובילו אותו למעצר..

בדוק שה- IP של טורניר ה- VPN שלך דולף או לא?

למרות שכמה VPNs טוענים כי הם שומרים על זהותך תוך סיבוב, ברוב המקרים הם אינם מצליחים לעשות זאת. זה אומר שאתה עדיין בסכנה אם אתה משתמש ברשת P2P עם מה שמכונה VPN טורנט.

בנסיבות כאלה, וההרשאות הן הצעדים שעליכם לבצע כדי לבדוק שה- VPN שלכם מדליף את ה- IP של טורנט שלכם.

 1. עבור לאתר אינטרנט אמין לבדיקת IP, למשל מגנט IP, ידוע בתוצאות המדויקות שלו.
 2. לחץ על קישור מגנט הבדיקה – – ובהמשך לחץ על כפתור ההורדה.
 3. עכשיו, פתחו עם הלקוח המבוקש הרצוי.
 4. המתן זמן מה, ותוצג בפניך ה- IP של הדפדפן ו- IP הטורנט.
 5. רשום למטה את ה- IP שהוצג.

אם עשית את הצעדים, תקבל תמונה מדויקת של ה- VPN המובלט שלך. במקרה, ברצונך לשפר את החוויה המקוונת שלך, פנה לרשת ה- VPN הטובה ביותר להקמת סיבוב באינטרנט. איתם, תהיו בטוחים מהאיומים המרחפים ברשת, מתוכנות זדוניות וכלה בוטים מרגלים.

פרוטוקולי ה- VPN הטובים ביותר שאמינים לטורנינג

פרוטוקולי VPN משמשים ליצירת אווירה בטוחה ומעניקים את החוויה המקוונת שלו. ה- VPN הטובים ביותר מנצלים את הפרוטוקולים לצורך סיבוב עד שיישאר לא נגע באף אחד באינטרנט.

OpenVPN – פרוטוקול המאפשר התאמה אישית לרשת וירטואלית. לכן זהו קוד פתוח ליצירת חיבור מאובטח. זהו הפרוטוקול הניתן להתאמה ביותר בכל הנוגע לסיבוב. OpenVPN משתמש בפרוטוקולי TLS ו- TCP / UDP כדי להבטיח אנונימיות.

PPTP – זה הפך לפרוטוקול מתאים מאז שהוא מבטיח את אבטחת הרשת הווירטואלית באמצעות פרוטוקולים שונים אחרים. PPTP עדיף לסיבוב. יתר על כן, זה לא משפיע על המהירות שלך ולכן השתמש בפרוטוקול זה לשיתוף קבצים P2P.

L2TP – זהו פרוטוקול מנהור שמספק אנונימיות במידה עליונה. זה נוח להגדרה אך אינו משתמש בהצפנה כלשהי. מסיבה זו זהו פרוטוקול ה- VPN הפחות מועדף ומשמש רק לצורך חמור.

מדוע להימנע מ- VPN בחינם לטורנינג?

VPNs בחינם לסיבוב הם ידועים לשמצה מכיוון שהם מאחסנים יומני פעילות מקוונת של המשתמש שלהם. יתר על כן, הם משתמשים בהצפנה מוגבלת שהופכת לשער עבור האקרים וסנופרים דיגיטליים להוביל להתקפות סייבר.

יתר על כן, VPNs בחינם לסיקור משא ומתן על אנונימיותך ואוספים את היומנים. זה אומר, אם אתה לא קונה את המוצר, אתה המוצר. לפיכך, VPNs בתשלום מבחינות אלה הם הטובים ביותר עבור סיקור.

ה- VPN הטוב ביותר לסיבורים על פי Redditors

לרוב Redditors יש דעה מגוונת ביחס לרשת ה- VPN הטובה ביותר לסיבוב זמין באינטרנט. היתרון הטוב ביותר שיש לדעות מרובות של משתמשי Reddit הוא שהם לא מוטים.

כל משתמש היה מתמודד עם בעיה ספציפית. זה יכול היה להביא לתשובה מלאה של VPN עבור סיקור, תוך פירוט כל הפגמים, הפגיעויות והחוזקות שלו..

מתוך כל חוות הדעת שהתקבלו, הצביעו החביבים ביותר על סמנכ”ל PIA. Redditors הצהירו כי היא סיפקה בבטחה פלטפורמה למטרות שונות הכוללת סיקור אנונימי וגלישה פרטית.

מכאן שאפשר להעיד ש- PIA VPN הוא ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב נכון לעכשיו. מלבד שירות VPN בולט זה, משתמשי Reddit ממליצים, אלה המחפשים VPN, שהם צריכים לחפש תכונות כמו VPN kill Switch, הגנת דליפות DNS והגנת דליפות IPv6.

סיכום

למרות שיש מגוון ספקי VPN מבול, זה עם המהירות המהירה וכיסוי השרת המושלם יהיה שימושי. נרשמה רשימה של ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב, עם הקריטריונים שנחשבו לעיל. רק, ה- VPN הטובים ביותר עומדים בדרישות.

השתמש בכל אחד מ- VPN וקבל גישה בלחיצה אחת ללא סיקור בלתי נגמר. הגנה של 100% מפני האקרים ואנונימיות מאובטחת מפני DMCA, טרולי זכויות יוצרים ו- ISP הם יתרונות משמעותיים אחרים. בשנת 2019 השימוש ב- VPN נחוץ במיוחד כשאתה סוחב.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me