بهترین VPN برای تورنتینگ – P2P File Sharing 2020


در زمان های اخیر ، همه کشورهای توسعه یافته قوانین حق نسخه برداری را تأیید کرده اند که به ISP ها و آژانس های نظارتی اجازه می دهد تا از هویت معتبر یک سند یا پرونده دفاع کنند. اما هنوز هم ، افزایش کاربران اینترنت برای این منظور کنترل دولت نیست.

Torrenting مکانی است که در آن تعداد زیادی مشتری از اسناد قابل توجهی برخوردار هستند تا بتوانند سرعت بارگیری سریع قابل تصحیح داشته باشند. علاوه بر این ، بارگیری تورنت علاوه بر این دلالت بر افزایش بارگیری های VPN دارد.

تعداد بیشماری از کاربران اینترنت برای تقویت امنیت آنلاین خود با محافظت از داده ها ، از بهترین VPN برای torrent استفاده می کنند. تعداد زیادی VPN برای مراقبت از این درخواست وجود دارد ، اما کاربران اینترنت در تصمیم گیری برای VPN قابل اعتماد سردرگم هستند..

یک تورنت VPN شبکه شما را رمزگذاری می کند و متجاوز را در یک راز رها می کند. از این رو ، اگر هکرهایی وارد کانال شما شوند ، فقط کدهای رمزگذاری شده برای او بی معنی خواهند بود. در این روش ، یک VPN هنگام استفاده از BitTorrent برای بارگیری موارد ، هویت شما را پنهان می کند.

Contents

بهترین VPN برای تورنتینگ – اشتراک گذاری پرونده P2P – 2020

رتبهارائه دهندگانقیمتتخفیف
1NordVPN$ 3.99 – در هر ماه66٪ تخفیف
2ExpressVPN$ 8.33 – در هر ماه35٪ تخفیف
3PureVPN$ 3.54 – در هر ماه68٪ تخفیف
4PIA VPN3.33 دلار – در هر ماه12٪ تخفیف

چرا نیاز به استفاده از VPN برای تورنت وجود دارد?

بهترین VPN برای تورنت نه تنها هویت آنلاین شما را از ISP و نظارت محافظت می کند بلکه به شما نسبت به بارگیری بسیاری از پرونده های تورنت ناشناس می دهد. این امر باعث می شود تا در حین استفاده از شبکه P2P ، اطلاعات شما از هدر رفتن اطلاعات به هکرها نجات پیدا کند.

هنگامی که کامپیوتر خود را با اشتراک گذاری پرونده P2P متصل می کنید ، هزاران گره ایجاد می کند که مسیری روشن را برای دسترسی به جاسوسی داده ها فراهم می کند و اطلاعات حساس را کنترل می کند. با بهترین VPN برای تورنت ، داده ها رمزگذاری می شوند و هکرها قادر به یافتن سیستم مورد نیاز از انتهای خود نیستند.

یک واقعیت تعجب آور مربوط به torrenting تعداد کاربرانی است که با آن مقصر هستند. روزانه یک میلیارد کاربر تورنت را تشکیل می دهند که شامل 10٪ از جمعیت انگلیس ، 4.6٪ استرالیا است در حالی که ایالات متحده 35٪ از شیرها را به طور مرتب در اختیار دارد. با توجه به این واقعیت ، یک VPN ضروری است که استفاده شود.

نحوه انتخاب بهترین VPN برای تورنت?

VPN تورنت با توجه به برخی از عوامل داوری می شود. باید این واقعیت را در نظر داشته باشیم که همه VPN ها یکسان نیستند. تعداد بسیار کمی از آنها هنگام انجام کاری مانند torrent ، به حریم خصوصی مشتریان خود اهمیت می دهند. اکثر VPN ها اجازه نمی دهند که در رابط کاربری خود torrent کنند ، بنابراین خط مشی های ارائه دهنده را بخوانید.

سه الزام وجود دارد که بهترین VPN برای تورنت باید برآورده کند. این موارد باید توسط فردی که مایل به تجدید تجربه آنلاین خود در اینترنت است ، مورد بررسی قرار گیرد. آن ها هستند:-

 • سرویس VPN چه سرعتی ارائه می دهد?
 • آیا این سیاست عدم ورود به سیستم است?
 • آیا اشتراک فایل P2P در شبکه مجاز است?

بعد از اینکه VPN انتخابی شما این شرایط را برآورده کند ، شما آماده برای شروع تورنت هستید. از نگرانی های خود کنار بگذارید که ترول های کپی رایت از زمان رمزگذاری IP شما را هدف قرار می دهند. با فعالیتهای شما ، هیچ کس نمی تواند هنگام به اشتراک گذاشتن پرونده ها از طریق P2P ، هشیاری نسبت به شما داشته باشد.

3 بهترین VPN برای تورنت & P2P در سال 2020 (تست شده)

ما VPN های انتخابی را گردآوری کرده ایم که احساس رضایت بخشی از امنیت را به شما ارائه می دهند. این بهترین VPN برای تورنت ، تمام پیش نیازها را برای محافظت از حریم شخصی فرد در حالی که او در اینترنت است ، فراهم می کند. موارد زیر هر زمان که با ایده به اشتراک گذاری پرونده امن روبرو شوید به شما کمک می کند.

1. NordVPN – ایده آل برای تورنت ناشناس

NordVPN یک VPN مستقر در پاناما است که در سال 2012 توسط یک گروه چهار عضو ساخته شده است. این فهرست در بین بهترین VPN برای تورنت قرار دارد زیرا محافظت کارآمد در برابر نقض حق چاپ و جلوگیری از انسداد سایت های تورنت را بر عهده دارد. NordVPN با عبور از طریق سرورهای P2P ، ترافیک اینترنت را از دسترس نظارت می کند.

NordVPN

NordVPN مکان شخصی متصل به اینترنت را از طریق سرویس دهنده VPN خود پنهان می کند. این آدرسهای IP مشترک را اختصاص داده و داده ها را با استفاده از الگوریتم AES به متن تراشه تبدیل می کند. این امر با استفاده از داده ها در مراحل مختلف رمزگذاری ، ناشناسی را فراهم می کند. این باعث می شود اطلاعات از هکرها در امان بمانند و به منبع واقعی سیاههها برسند.

NordVPN اینترنت را توسط سرورهای دو هاپ تقویت می کند. مکانیسم آدرس IP را تغییر داده و ترافیک را به یک وب سایت خاص هدایت می کند. این یک عمل غیرقابل توقف از torrent VPN برای تأمین امنیت اینترنت است. سرورهای NordVPN داده ها را رمزگذاری می کنند و ترافیک فیلتر شده را به سرور Tor ارسال می کنند که به اینترنت منتقل می شود.

2. ExpressVPN – سریع برای تورنت & P2P

ExpressVPN در جزیره Virgins بریتانیا مستقر است و سرورهای آن در بیش از 90 کشور جهان پخش شده اند. این باعث می شود ExpressVPN به یکی از برترین VPN ها برای تورنت تبدیل شود زیرا هیچگاه سرعت را به خطر نمی اندازد. این یک امتیاز برای کسانی که مایل به بارگیری فایل ها با استفاده از شبکه های P2P هستند.

ExpressVPN

ExpressVPN مراقبت می کند که یک سوئیچ قتل اینترنتی ارائه می دهد. این رمزگذاری را به همراه پروتکل های قابل اطمینان در دسترس برای VPN ها تضمین می کند. نه سیاهههای مربوط به فعالیتها نگهداری می شوند و نه سیاهههای مربوط به اتصال. پشتیبانی مشتری از طریق چت و نامه الکترونیکی برای مشتریان در دسترس است.

تفکر دیگری که آنها را به VPN امکان پذیر برای تورنت تبدیل می کند ، چت روبات های 24/7 و سرعت سریع سرورهای آنها است. ExpressVPN ممکن است کمی پرهزینه باشد ، اما ناشناس بودن آنلاین شما را با اینترنت ایمن حفظ می کند. حتی در صورت پیدا کردن چیزهایی که در راه شما طرفدار ندارند ، حتی 30 روز ضمانت بازگشت پول نیز وجود دارد.

3. PIA VPN – انتخاب کاربران BitTorrent

دسترسی به اینترنت خصوصی یک VPN است که در 30+ کشور موجود است. این سرویس بیش از 3500+ سرور داشت و متعهد به تورنت بود.

PIA با حفظ حریم خصوصی معامله نمی کند و رمزگذاری 256 بیتی را با پروتکل های کانال دار برای محافظت از فعالیت های تورنت شما ارائه می دهد.

PIAVPN

مکان مقر PIA در ایالات متحده است ، و هنوز هم آنها اظهار داشتند ، اگر مقامات دولتی خواستار ارائه تاریخچه ثبت مشتری شوند ، ما عملیات خود را می بندیم. این بدان معنی است که PIA VPN هیچ علاقه ای به نگه داشتن سیاهههای مربوط ندارد.

PIA VPN فقط 3 دلار در هر ماه ، اقتصادی تر از بیشتر VPN های موجود در آنجا است. علاوه بر این ، PIA از شبکه P2P پشتیبانی می کند و هیچ محدودیتی در رابطه با torrenting ندارد.

آیا Torrenting با VPN ایمن است?

وقتی DNS یا IP IP آدرس اینترنت شما را به سمت اشخاص غیرمجاز نشت می کند ، زیر رادار قرار می گیرید. اینجاست که استفاده از VPN برای تورنت بسیار مهم است زیرا با یک سوئیچ Kill Internet کار می کند. این امر باعث می شود تا ترافیک اینترنت به مراکز نظارتی ، ISP ها و هکرها نرسد تا اتصال شما دوباره سازماندهی شود.

خدمات پرداخت شده VPN تورنت نسبت به همتایان رایگان خود معتبر است. هنگامی که VPN را نصب می کنید تا درایو اتصال ناشناس شوید ، مزایای بسیاری را تجربه می کنید که ممکن است در بسیاری دیگر از آنها پیدا نکنید..

اینها برخی از نکات اصلی است که تضمین می کند یک VPN برای تورنت مناسب خواهد بود:

 • بارگیری موفقیت آمیز از همتا.
 • به سایتهای تورنت محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید.
 • محافظت در برابر ISP ها و آژانس های نظارتی.
 • یک لایه امنیتی اضافی با رمزگذاری.

مطمئن باشید وقتی از بهترین VPN برای torrent کردن اطلاعات استفاده می کنید هرگز به خطر نمی افتد. با این حال ، اگر هنوز احساس پارانوئیدی دارید ، می توانید به وب سایت های محبوب دسترسی پیدا کنید تا تورنت را با یک VPN بارگیری کنید. آنها براساس یک قانون کار می کنند و تقریباً همه چیز را از بازی تا فیلم می توانید داشته باشید.

مجازات حق چاپ در کشورهای مختلف به دلیل تورنت

پیش از این ، برای شهروندان در دسترس بود که بدون هیچگونه مانعی جستجوی تورنت را جستجو کنند. اکنون ، دولت ها نظارت خود را بر روی ماده سرقت شده پیرامون اینترنت آغاز کرده اند. قدرت دارندگان کپی رایت و نفوذ آنها همه را زیر رادار گرفته است.

ایالات متحده آمریکا – طبق DMCA ، یک متخلف حق چاپ می تواند در شرایط خطرناکی متحمل شود. در اولین جرم ، یک قربانی می تواند به 50000 دلار و 5 سال زندان متهم شود در حالی که متجاوزانی که مرتباً افراط می کنند ، می توانند دو برابر مجازات شوند..

کانادا – طبق این عمل در سال 2014 با نام قانون نوسازی حق چاپ ، به ISP های آنها به نقض حق چاپ تبلیغ می شود. اگر ماده حق چاپ نباشد ، قربانی با هیچ مشکلی حقوقی روبرو نمی شود بلکه مجازات 5000 دلار را نیز به همراه دارد..

بریتانیا – بریتانیا لایحه ای را با عنوان “قانون اقتصاد دیجیتال” تصویب كرد. در این بیانیه آمده است: هرکسی که به نقض حق چاپ بپردازد می تواند برای مدت زمان بیش از 10 سال زندانی شود.

استرالیا –  کاربران تورنت باید نسبت به وجود آنلاین خود احتیاط کنند. کمترین جریمه ای که به دلیل نقض حق نسخه برداری اعمال می شود می تواند از 2000 دلار شروع شود. علاوه بر این ، وب سایت های محبوب تورنت در کشورشان مسدود شده است. در چنین شرایطی ، یک VPN برای استرالیا باید تنها سرپرست شما باشد.

ویژگی هایی برای جستجوی بهترین VPN برای تورنت?

در زیر جنبه هایی وجود دارد که دوستداران تورنت باید برای شناسایی تورهای شبکه از طریق شبکه VPN را در نظر بگیرند. این ویژگی ها راحتی سرورهای P2P را در کنار ترافیک رمزگذاری شده تضمین می کنند. یک VPN عمومی ویژگی های بی شماری را ارائه می دهد و در هنگام انتخاب یکی از مشکلات غیر متخصص را رها می کند.

سرعت سریع

هنگامی که شروع به بارگیری تورنت یک فیلم یا برنامه تلویزیونی از طریق به اشتراک گذاری فایل P2P می کنید ، دعوت نامه ای را برای استفاده غیر منتظره از پهنای باند به ISP ارسال می کند. ISP ناگهان شروع به پرتاب اتصال اینترنت می کند که باعث افزایش دوره واقعی یک پرونده خاص می شود.

در چنین شرایطی ، استفاده از بهترین VPN برای تورنت توصیه می شود زیرا سرورهای اختصاصی VPN را برای تورنت ارائه می دهد که آدرس IP اصلی شما را تغییر می دهد و بی نهایت پهنای باند اینترنت شما را حفظ می کند و باعث صرفه جویی در وقت شما می شود..

خط مشی ورود به سیستم

VPN تورنت باید بی منطق باشد ، به این معنی که داده های مربوط به حرکت شما را ضبط و ذخیره نمی کند. این می تواند به معنای جزئیات اجرای مورد استفاده در جهت ارتقاء مورد یا اطلاعات باشد. راهبرد دیگر برای انتخاب VPN برای تورنت ، بررسی این مسئله است که آیا خارج از ایالات متحده واقع شده است زیرا کشور دارای خط مشی ورود به سیستم است.

آنها آنچه را که شما در حال بارگیری و بارگیری آنها هستید ، در نظر می گیرند که برای ساخت برجسته های بهتر مورد استفاده قرار می گیرد. در دنیای کاملی ، تأمین کننده هیچ گونه اطلاعاتی را جمع آوری نمی کند و در نتیجه نمی توان هک شده و یا تحت فشار قرار گرفت تا داده های مربوط به مشتری را تحویل دهد.

پهنای باند

برای اپراتورهای تورنت ، پرتاب پهنای باند بسیار وحشتناک است. ممکن است بعد از بارگیری فایل ها تا حد مشخص ، افت سریع در اینترنت داشته باشید. معمولاً ، VPN برای پهنای باند تورنت فشار می آورد تا بار سنگینی را تجربه نکند. این امر با کاهش هزینه ها ، آنها را تسهیل می کند.

بنابراین ، بارگیری کمتر و پخش با کیفیت پایین صورت می گیرد. این حق شماست که VPN خود را زیر سؤال ببرید که آیا پهنای باند اینترنت شما را خاموش می کند یا نه. در صورت انجام یک فعالیت خاص ، سرعت پهنای باند بیشتر اتفاق می افتد.

کلید کشتار

سوئیچ کشتن اینترنت یک ویژگی قوی است که توسط تعداد معینی از بهترین VPN برای تورنت در اینترنت فراهم شده است. اگر پیوند VPN قطع شود ، آدرس IP مشتری در معرض وب قرار نمی گیرد. برای تقویت محافظت ، هنگامی که یک VPN به اشتباه بسته می شود ، اتصال اینترنت را بلافاصله ریزش می کنید. این منجر به ریختن داده نمی شود.

اگر سوئیچ kill فعال نیست و دستگاه شما به اینترنت وصل می شود. بنابراین ، آدرس و آدرس IP واقعی خود را منتقل کنید. بنابراین ، شما در رادار هکرها ، ISP ها و آژانس های نظارت قرار دارید. ارائه دهنده VPN با ویژگی سوئیچ kill internet برای تورنت قابل توجه است.

فایروال NAT

بهترین VPN torrent با دیوار آتش داخلی وجود دارد. آنها اتصالات را از طریق همسالان بیش از یک شبکه P2P و سایر رابطهای غیر قابل اعتماد مسدود می کنند. این کار تورنت ها را متوقف می کند ، که به عملکردهای P2P متکی هستند تا بتوانند به طور مؤثر عمل کنند.

ممکن است به غیرفعال کردن دیوار آتش از تنظیمات دسترسی داشته باشید. در غیر اینصورت ، ارسال بندر گزینه مناسبی خواهد بود. بهترین VPN برای torrenting یک درگاه منحصر به فرد را برای استفاده در ترافیک P2P اختصاص می دهد. کاربران تورنت برای دسترسی به این پورت باید مشتری BitTorrent خود را طراحی کنند. اگر پورت در وب سایت ارائه دهنده VPN نباشد ، کاربر باید با پشتیبانی مشتری تماس بگیرد.

پورت حمل و نقل

در بین کاربران تورنت ، این یک موضوع بحث برانگیز است. برخی می گویند که ارسال بندر با دسترسی به مشتریان تورنت و ارتباط با همسالان بیشتر ، سرعت بارگیری آنها را بهبود می بخشد. در استدلال ، دیگران می گویند این امر ضروری نیست ، و این باعث کاهش حریم شخصی کاربر می شود.

فعالیت P2P برای ردیابی به تک کاربر قابل دسترسی است و بهترین VPN برای تورنت اجازه نمی دهد که این اتفاق بیفتد. فایروال NAT حتی سرعت بارگیری را کاهش می دهد. این مشکل را می توان با فعال کردن ترافیک تورنت از طریق درگاه منحصر به فرد در NAT Firewall حل کرد.

VPN هایی که در خط مشی خود درباره تورنتینگ ذکر می کنند

مطمئناً ، انتخاب VPN مناسب برای تورنت که متناسب با ترجیحات آنلاین شماست ، کار شگرفی است. لیستی که خط مشی های ورود به سیستم و torrenting VPN هایی که در بالا توضیح داده شده است را نشان می دهد. آنها را می توان بهترین در نظر گرفت زیرا همه آنها خط مشی ورود به سیستم را تحمیل نمی کنند و به سرورهای خود اجازه تورنت می دهند.

ارائه دهندگان VPNخط مشی ورود به سیستمخط مشی تورنت
ExpressVPNخط مشی ورود به سیستممجاز
NordVPNخط مشی ورود به سیستممجاز
PIA VPNخط مشی ورود به سیستممجاز

آیا استفاده از VPN برای تورنت غیرقانونی است؟?

تورنت می تواند یک فعالیت خطرناک در ایالات متحده باشد. شما به طور کلی در معرض خطر با کنترل حق چاپ ، هکرها و ویروس ها قرار دارید. یعنی ، بجز اگر از VPN استفاده کنید.

تعداد زیادی سایت تورنت برای متوقف کردن سرقت در سرتاسر جهان بسته شده است. این فعالیت مدت زیادی متوقف شده است تا استفاده غیرقانونی از torrenting و استفاده از بهترین VPN برای تورنت برای اطمینان از حریم شخصی کاربران به پایان برسد. این کمک می کند تا مشتریان در سطح شدیدتری از امنیت قرار گیرند.

وب سایتهای با احترام کمتری مرتباً جایگاه خود را دارند. این مقصد مشتری را در معرض ویروس ها و بدافزارهایی قرار می دهد که چارچوب های خود را رنگ آمیزی کرده و اطلاعات خود را ارائه می دهند. بدون تضمین امنیت و اطمینان بیشتر اطلاعات ، تورنت هرگز یک جنبش پناهنده در جهان نیست.

کدام تورنت VPN ها گزارش های خود را به اشخاص ثالث اعلام کردند?

برخی از VPN تبلیغ می کنند که خط مشی بدون گزارش را ارائه می دهند ، اما آزمایش ها تأیید کرده اند که VPN ها داده ها و آدرس IP شما را در حال نشت هستند. طبق یک مطالعه عمیق از VPN ها ، 84٪ درصد از VPN ها به دلیل عدم پشتیبانی IPv6 فاقد محافظت در برابر رمزگذاری و نشت هستند..

مأموریت محافظت از رمزگذاری و نشت راهنمایی و رانندگی می تواند امکان برداشت داده ها توسط آژانس های نظارتی و ISP را فراهم کند. همچنین ، برخی از VPN به دلیل تورنت که به خط مشی عدم ثبت آنها دروغ گفته اند و در عوض گزارش ها را به آژانس هایی ارائه می دهند که شامل PureVPN و HideMyAss است.

PureVPN در حالی که اظهار داشت سیاست عدم ورود به سیستم ، تحویل سیاهههای مربوط به اجرای قانون در مورد پرونده سایبری سایبری است. به طور مشابه ، HideMyAss به آژانسهای ایالات متحده کمک کرد تا هکری را که درگیر “فیاسکو LulzSec” بود با تحویل سیاهههای مربوط به آنها ، و در نتیجه وی را دستگیر کنند..

بررسی کنید که VPN Torrent IP شما در حال رخ دادن است یا خیر?

اگرچه برخی از VPN ادعا می کنند در هنگام تورنت ، از هویت شما محافظت می کنند ، اما در بیشتر موارد ، آنها نتوانند این کار را انجام دهند. این بدان معناست که اگر از شبکه P2P با اصطلاح تورنت VPN استفاده می کنید ، هنوز در معرض خطر هستید.

در چنین شرایطی ، fبلعیدن مراحلی است که شما باید انجام دهید تا بررسی کنید که VPN شما در حال نشت تورنت IP است.

 1. به یک وب سایت بررسی IP معتبر بروید ، به عنوان مثال ، IP Magnet ، برای نتایج دقیق آن شناخته شده است.
 2. کلیک کنید لینک آزمایش آهنربا و بعداً روی دکمه “بارگیری” کلیک کنید.
 3. اکنون با مشتری تورنت مورد نظر خود باز کنید.
 4. مدتی صبر کنید و به شما IP مرورگر و IP torrent نمایش داده می شود.
 5. IP های ارائه شده را یادداشت کنید.

اگر مراحل را انجام داده باشید ، تصویری دقیق از تورنت VPN دریافت خواهید کرد. در صورت تمایل ، تجربه آنلاین خود را بهبود بخشید ، به بهترین VPN ها برای تورنت در گردش در اینترنت دسترسی پیدا کنید. با آنها ، شما از تهدیدهایی که به صورت آنلاین پنهان می شوند ، از بدافزار گرفته تا جاسوسی ربات ها در امان خواهید بود.

بهترین پروتکل های VPN که برای تورنتینگ قابل اعتماد هستند

از پروتکل های VPN برای فراهم کردن فضای امن و ارائه تجربه آنلاین وی استفاده می شود. بهترین VPN ها از پروتکل ها استفاده می کنند تا torrenting توسط کسی در وب دست نخورده باقی بماند.

OpenVPN – پروتکل که سفارشی سازی را به یک شبکه مجازی امکان پذیر می کند. بنابراین یک منبع باز برای ایجاد اتصال ایمن است. این سازگارترین پروتکل در مورد torrenting است. OpenVPN از پروتکل های TLS و TCP / UDP برای اطمینان از ناشناس بودن استفاده می کند.

PPTP – این پروتکل از آنجا که امنیت شبکه مجازی را از طریق پروتکل های مختلف دیگر تضمین می کند ، به یک پروتکل مناسب تبدیل شده است. PPTP برای تورنت ترجیح داده می شود. علاوه بر این ، روی سرعت شما تأثیر نمی گذارد بنابراین از این پروتکل برای به اشتراک گذاری فایل P2P استفاده کنید.

L2TP – این یک پروتکل تونلینگ است که ناشناس بودن را تا حد بسیار مهم ارائه می دهد. راه اندازی آن راحت است اما از هیچگونه رمزگذاری استفاده نمی کند. به همین دلیل ، کمترین پروتکل VPN است و فقط در صورت نیاز شدید مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا از VPN رایگان برای تورنت جلوگیری می کنید?

VPN های رایگان برای تورنت بدنام هستند زیرا اطلاعات فعالیت آنلاین کاربر خود را ذخیره می کنند. علاوه بر این ، آنها از رمزنگاری محدود استفاده می کنند که به دروازه ای برای هکرها و جاسوسی های دیجیتالی برای هدایت حملات سایبری تبدیل می شود..

علاوه بر این ، VPN های رایگان برای تورنت مذاکره می کنند در مورد ناشناس بودن شما و جمع آوری سیاهههای مربوط. این بدان معناست که ، اگر محصول را خریداری نکردید ، این محصول هستید. بنابراین ، VPN های پرداخت شده از این نظر ، برای تورنت بهترین هستند.

بهترین VPN برای تورنت با توجه به Redditor

بیشتر Redditor در مورد بهترین VPN برای تورنتهای موجود در وب ، نظر متنوعی دارند. بهترین مزیت داشتن نظرات متعدد کاربران Reddit این است که آنها مغرضانه نیستند.

هر کاربر با یک مسئله خاص روبرو می شد. این امر می تواند به یک پاسخ کامل از یک VPN برای تورنت منجر شود ، و جزئیات همه نقص ها ، آسیب پذیری ها و نقاط قوت آن را توضیح دهد..

از بین تمام نظرات دریافتی ، بیشترین نفع مربوط به PIA VPN بود. Redditor اظهار داشتند كه با خیال راحت بستری را برای اهداف مختلف فراهم می كند كه شامل تورنت ناشناس و مرور خصوصی است.

از این رو ، می توان شهادت داد که PIA VPN بهترین VPN برای torrent است. جدای از این سرویس برجسته VPN ، کاربران Reddit به افرادی که به دنبال VPN هستند توصیه می کنند که باید به دنبال ویژگی هایی از قبیل سوئیچ kill VPN ، حفاظت نشت DNS و محافظت در برابر نشت IPv6 باشند..

نتیجه

اگرچه انواع مختلفی از ارائه دهندگان VPN تورنت وجود دارد ، یکی با سرعت سریع و پوشش کامل سرور در دسترس شما خواهد بود. لیستی از بهترین VPN برای تورنت ذکر شده است ، با معیارهایی که در بالا در نظر گرفته شده است. فقط ، بهترین VPN ها شرایط را رعایت می کنند.

از هر یک از VPN استفاده کنید ، با یک کلیک به تورنتهای بی پایان دسترسی پیدا کنید. محافظت 100٪ در برابر هکرها و ناشناس ماندن در برابر DMCA ، ترول های کپی رایت و ISP از دیگر مزایای قابل توجه است. در سال 2019 ، استفاده از VPN خصوصاً هنگامی که در حال تورنت هستید ، ضروری است.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me