Geriausias „Torrenting“ VPN – „P2P File Sharing 2020“


Pastaruoju metu visos išsivysčiusios šalys patvirtino autorių teisių įstatymus, įgalinančius IPT ir priežiūros agentūras ginti patvirtintą dokumento ar bylos tapatybę. Tačiau vis dėlto padidėjęs interneto vartotojų skaičius šiam tikslui nekontroliuoja vyriausybės.

„Torrenting“ yra vieta, kur daugybė klientų dalijasi nedideliais reikšmingesnio dokumento bitais, kad suteiktų galimybę įsivaizduoti greitą atsisiuntimo greitį. Be to, „torrent“ atsisiuntimas papildomai reiškia, kad padidėjo VPN parsisiuntimų svarba.

Daugybė interneto vartotojų naudojasi geriausiu VPN, kad galėtų sustiprinti savo internetinį saugumą duomenų apsauga. Yra daugybė VPT, kurios rūpinasi šia užklausa, tačiau interneto vartotojai klaidina spręsdami dėl patikimo VPN.

„Torrent“ VPN užšifruoja jūsų tinklą ir palieka įsibrovėlį paslaptyje. Taigi, jei koks nors įsilaužėlis įsibrauna į jūsų kanalą, jis matys tik bešifruotus kodus. Tokiu būdu VPN slepia jūsų tapatybę, kai naudojate „BitTorrent“ medžiagai atsisiųsti.

Geriausias „Torrenting“ VPN – P2P failų bendrinimas – 2020 m

Rangas Teikėjai Kaina Nuolaida
1 „NordVPN“ 3,99 USD – per mėnesį 66% nuolaida
2 „ExpressVPN“ 8,33 USD – per mėnesį 35% nuolaida
3 PureVPN 3,54 USD – per mėnesį 68% nuolaida
4 VIP VIP 3,33 USD – per mėnesį 12% nuolaida

Kodėl „Torrenting“ reikia naudoti VPN?

Geriausias torrent veikiantis VPN ne tik apsaugo jūsų internetinę tapatybę nuo IPT ir stebėjimo, bet ir suteikia anonimiškumą atsisiunčiant daugybę torrent failų. Tai apsaugo jūsų ryšį nuo informacijos nutekėjimo į įsilaužėlius naudojant P2P tinklą.

Kai jungiate savo kompiuterį su P2P failais, jis sukuria tūkstančius mazgų, kurie suteikia aiškų kelią duomenų sraigtasparniams prieiti ir kontroliuoja neskelbtiną informaciją. Naudojant geriausią „torrent“ VPN, duomenys tampa užšifruoti, o įsilaužėliai nesugeba rasti reikiamos sistemos nuo savo pabaigos..

Stebinantis faktas, susijęs su kankinančiomis savybėmis, yra tai besinaudojančių vartotojų skaičius. Vienas milijardas vartotojų kasdien atsisiunčia torrentus, kurie sudaro 10 proc. JK gyventojų, Australija – 4,6 proc., O JAV reguliariai valdo liūto dalį – 35 proc. Atsižvelgiant į tai, būtina naudoti VPN.

Kaip išsirinkti geriausią?

Torrentinis VPN vertinamas atsižvelgiant į kai kuriuos veiksnius. Reikia nepamiršti šio fakto, kad visi VPN nėra vienodi. Labai nedaugelis iš jų rūpinasi savo klientų privatumu, kai daro ką nors panašaus. Dauguma VPN neleidžia kankintis savo sąsajoje, todėl perskaitykite teikėjo politiką.

Yra trys reikalavimai, kuriuos turėtų atitikti geriausias VPN. Tai turi įvertinti asmuo, norintis atnaujinti savo internetinę patirtį. Jie yra:-

 • Kokiu greičiu teikia VPN paslauga?
 • Ar ji turi neprisijungimo politiką??
 • Ar tinkle leidžiama dalintis P2P failais?

Kai jūsų pasirinktas VPN įvykdys šiuos reikalavimus, esate pasirengę pradėti kankintis. Atsisakykite nerimo, kad autorių teisių turėtojai bus nukreipti į jus, nes jūsų IP bus užšifruotas. Kai jūsų veikla bus aprėpta, niekas negali atidžiai stebėti jūsų, kai dalijatės failais per P2P.

3 geriausi „Torrenting“ VPN & P2P 2020 m. (Išbandyta)

Mes sudarėme atrinktus VPT, kurie suteikia jums tenkinančio saugumo jausmą. Šie geriausi torrent VPN atitinka visas būtinas sąlygas apsaugoti asmens privatumą, kai jis / ji yra internete. Tai padės jums, kai susidursite su saugaus dalijimosi failais idėja.

1. „NordVPN“ – puikiai tinka anoniminiams kankinimams

„NordVPN“ yra Panamos VPN, kurį 2012 m. Sukūrė keturių narių grupė. Jis yra nurodytas tarp geriausių kankinamų VPN, nes užtikrina veiksmingą apsaugą nuo autorių teisių pažeidimų ir išvengia torrentų svetainių užsikimšimo. „NordVPN“ apsaugo interneto srautą nuo stebėjimo, perduodant jį per P2P serverius.

„NordVPN“

„NordVPN“ slepia asmens, prijungto prie interneto per savo VPN klientą, vietą. Jis priskiria bendrus IP adresus ir konvertuoja duomenis į smulkintuvo tekstą, naudodamas AES algoritmą. Tai suteikia anonimiškumą, atsižvelgiant duomenis į skirtingus šifravimo etapus. Tai apsaugo informaciją nuo įsilaužėlių ir pasiekia tikrąjį žurnalų šaltinį.

„NordVPN“ pagerina interneto naudojimą dvigubo šuolio serveriais. Mechanizmas keičia IP adresą ir nukreipia srautą į tam tikrą svetainę. Tai yra nesustabdomas torrent VPN veiksmas, siekiant užtikrinti interneto operacijas. „NordVPN“ serveriai užkoduoja duomenis ir siunčia filtruojamą srautą į „Tor“ serverį, kuris perduodamas į internetą.

2. „ExpressVPN“ – greitas kankinimas & P2P

„ExpressVPN“ yra įsikūrusi Britanijos Mergelių saloje, jos serveriai yra daugiau nei 90 šalių. Dėl to „ExpressVPN“ yra vienas iš populiariausių kankinančių VPN, nes jis niekada nepakenkia greičiui. Tai yra premija tiems, kurie nori atsisiųsti failus naudodamiesi P2P tinklais.

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ rūpinasi, kad būtų siūlomas internetinis jungiklis. Tai užtikrina šifravimą kartu su patikimiausiais prieinamais VPN protokolais. Neatliekami nei veiklos, nei ryšio žurnalai. Pagalba klientams teikiama per pokalbius ir el. Paštą.

Papildoma mintis, dėl kurios jie tampa įmanomu VPN kankinimui, yra jų 24/7 pokalbių programos ir greitas jų serverių greitis. „ExpressVPN“ gali būti šiek tiek brangus, tačiau jis išsaugo jūsų anonimiškumą internete užtikrinant saugų internetą. Yra net 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei nerandate sau palankaus dalyko.

3. PIA VPN – „BitTorrent“ vartotojų pasirinkimas

Privatus interneto ryšys yra VPN, prieinamas daugiau nei 30 šalių. Jis turėjo daugiau nei 3500 serverių ir buvo skirtas kankinti.

VIP nekonkuruoja su privatumu ir siūlo 256 bitų šifravimą su nukreipimo protokolais, kurie apsaugo jūsų kankinančią veiklą.

PIAVPN

PIA būstinė yra JAV ir vis tiek jie teigė, kad jei vyriausybės pareigūnai pareikalautų pateikti klientų registravimo istoriją, mes uždarytume savo veiklą. Tai reiškia, kad PIA VPN nėra suinteresuotas saugoti žurnalus.

VIP VIP yra tik 3 USD per mėnesį, ekonomiškas nei dauguma ten veikiančių VPN. Be to, PIA palaiko P2P tinklą ir neturi jokių apribojimų dėl kankinimo.

Ar „Torrenting“ yra saugu naudojant VPN?

Jūs patenkate į radarą, kai jūsų DNS arba IP adresas lemia jūsų veiksmus internete neteisėtiems subjektams. Štai kur labai svarbu naudoti VPN kankinimui, nes jis veikia su interneto žudikliu. Tai užkerta kelią interneto srautui nutekėti stebėjimo agentūroms, IPT ir įsilaužėliams, kol jūsų ryšys nebus pertvarkytas.

Mokamos „torrent“ VPN paslaugos yra autentiškos, palyginti su nemokamomis kolegomis. Įdiegę VPN, norėdami pasiekti anoniminį ryšį, susidursite su daugybe privalumų, kurių galbūt nerasite daugelyje kitų..

Tai yra keletas pagrindinių punktų, užtikrinančių, kad VPN bus geras kankinant:

 • Sėkmingas tarpusavio atsisiuntimas.
 • Prieiga prie geografiškai apribotų torrentų svetainių.
 • Apsauga nuo IPT ir priežiūros agentūrų.
 • Papildomas saugumo lygis su šifravimu.

Galite būti tikri, kad kai naudojate geriausią VPN, kad gaudytumėte savo duomenis, niekada nepakenksite. Tačiau jei vis dar jaučiatės paranoja, galite pasiekti populiarias svetaines, kad atsisiųstumėte torrentą naudodami VPN. Jie veikia teisiniu pagrindu ir jūs galite turėti beveik viską – nuo žaidimų iki filmų.

Baudos dėl autorių teisių įvairiose šalyse už priekabiavimą

Anksčiau netizens turėjo galimybę be kliūčių ieškoti torrentų. Dabar vyriausybės pradėjo kontroliuoti internete esančią piratinę medžiagą. Autorių teisių turėtojų galia ir jų įtaka visus paėmė po radaru.

JAV – Remiantis DMCA, autorių teisių pažeidėjas gali patirti pavojų. Pagal pirmą nusikaltimą auka gali būti apkaltinta 50000 USD ir 5 metų kalėjimu, tuo tarpu smurtautojams, kurie nuolatos mėgaujasi, gali būti skirta dviguba bausmė..

Kanada – Pagal 2014 m. Įstatymą, vadinamą Autorių teisių modernizavimo įstatymu, autorių teisių pažeidėjus siunčia IPT. Jei autorių teisių medžiaga nėra parduodama, auka nesusiduria su jokiomis teisinėmis problemomis, tačiau už tai mokama 5000 USD bauda..

JK – Jungtinė Karalystė priėmė įstatymo projektą pavadinimu „Skaitmeninės ekonomikos įstatymas“. Joje teigiama, kad bet kas, besinaudojantis autorių teisių pažeidimais, gali būti įkalintas daugiau nei 10 metų.

Australija –  „Torrent“ vartotojai turėtų būti atsargūs dėl savo egzistavimo internete. Mažiausia bauda, ​​paskirta už autorių teisių pažeidimą, gali prasidėti nuo 2000 USD. Negana to, jų šalyje užblokavo populiarias torrent svetaines. Tokiose situacijose Australijos VPT turėtų būti jūsų vienintelis globėjas.

Funkcijos ieškoti geriausio „Torrent“ VPN?

Toliau pateikiami aspektai, kuriuos „torrent“ mėgėjai turi apsvarstyti atpažindami VPN, kad galėtų kankintis per tinklą. Šios savybės užtikrina P2P serverių patogumą kartu su užšifruotu srautu. Bendrame VPN yra daugybė funkcijų, o nespecialistui nesiseka, kai jis pasirenka vieną.

Greitas greitis

Pradėjus atsisiųsti filmo ar TV laidos torrentą per P2P failų dalijimąsi, jis siunčia kvietimą IPT netikėtai panaudojant pralaidumą. IPT staiga pradeda spausti interneto ryšį, o tai padidina faktinį konkretaus failo laikotarpį.

Esant tokioms sąlygoms, rekomenduojama naudoti geriausią VPN, nes jis siūlo specialius VPN serverius, kurie keičia pradinį IP adresą ir be galo palaiko jūsų interneto pralaidumą bei taupo jūsų laiką nuo vartojimo.

Registravimo politika

„Torrent“ VPN neturi būti be žurnalo, tai reiškia, kad jis neregistruoja ir negaili duomenų apie jūsų judėjimą. Tai gali reikšti vykdymo detales, naudojamas elementui ar informacijai patobulinti. Kita strategija, leidžianti pasirinkti VPN kankinimui, yra patikrinti, ar jis yra ne JAV, nes šalis turi registravimo politiką.

Jie atsižvelgia į tai, ko pasiimate ir atsisiunčiate, kuris naudojamas geresniems akcentams kurti. Tobulame pasaulyje tiekėjas nerenka jokių duomenų ir todėl negali būti nulaužtas ar įpareigotas atiduoti duomenis apie klientus.

Pralaidumo mažinimas

„Torrent“ operatoriams dažnių juostos pločio mažinimas yra baisus. Atsisiuntę failus iki tam tikrų apribojimų, galėjote pastebėti greitą interneto greičio sumažėjimą. Paprastai „Torrent“ droselio pralaidumo VPN nepatiria naštos. Tai palengvina juos, nes sumažėja išlaidos.

Taigi vyksta mažiau atsisiuntimų ir žemos kokybės srautinių perdavimų. Jūs turite vienintelę teisę klausti savo VPN, ar jis sumažina interneto pralaidumą. Juostos pralaidumas dažniausiai atsiranda tada, kai užsiimate konkrečia veikla.

Nužudyk jungiklį

„Internet kill“ jungiklis yra stipri savybė, kurią teikia tam tikras skaičius geriausių VPN, kad galėtų kankintis internete. Ji seka, kad kliento IP adresas neturėtų būti matomas internete, jei atsijungia VPN ryšys. Norėdami pagerinti apsaugą, jis akimirksniu nutraukia interneto ryšį, kai klaidingai uždaromas VPN. Dėl to neištekės duomenys.

Jei žudymo jungiklis neįjungtas, o jūsų įrenginys pats prisijungia prie interneto. Taigi, perduodant savo tikrąjį IP adresą ir vietą. Taigi, jūs esate įsilaužėlių, IPT ir stebėjimo agentūrų radaruose. VPN teikėjas, turintis interneto žudymo jungiklio funkciją, yra svarbus kankinimui.

NAT ugniasienė

Yra daug geriausių „torrent“ VPN su įmontuota NAT ugniasiene. Jie blokuoja bendraamžių ryšius per P2P tinklą ir kitas nepatikimas sąsajas. Tai sustabdo liūtis, kurios, norint veiksmingai veikti, priklauso nuo P2P jungčių.

Galite turėti prieigą išjungti NAT ugniasienę iš nustatymų. Jei ne, uosto ekspedijavimas bus tinkamas pasirinkimas. Geriausias „torrenting“ VPN priskiria unikalų prievadą, kuris bus naudojamas P2P srautui. „Torrent“ vartotojai turi suprojektuoti savo „BitTorrent“ klientą, kad galėtų pasiekti šį prievadą. Jei prievadas nėra VPN teikėjo svetainėje, vartotojas turės susisiekti su klientų palaikymo tarnyba.

Uosto ekspedijavimas

Tarp torrent vartotojų tai yra prieštaringai vertinama tema. Kai kurie sako, kad uosto ekspedijavimas pagerina jų atsisiuntimo greitį suteikiant prieigą prie „torrent“ klientų ir užmezgant ryšį su daugiau bendraamžių. Argumentas, kiti sako, kad tai nėra būtina, ir tai sumenkina vartotojo privatumą.

P2P veiklą yra lengviau prieinamą atsekti vienam vartotojui, o geriausias torrent veikiantis VPN to neleidžia. NAT ugniasienė netgi sumažina atsisiuntimo greitį. Šią problemą galima išspręsti įgalinant torrent srautą per unikalų NAT užkardos prievadą.

VPT, kurie savo politikoje užsimena apie sukčiavimą

Aišku, išsirinkti sau tinkančio VPN, tinkantį jūsų internetinėms nuostatoms, yra sunkus darbas. Sąrašą, kuriame parodyta pridėtinių VPN registravimo ir torrento politika. Jie gali būti laikomi geriausiais, nes visi jie nevykdo registravimo politikos ir leidžia kankinti savo serverius.

VPT teikėjai Registravimo politika „Torrent“ politika
„ExpressVPN“ Nėra žurnalo politikos Leidžiama
„NordVPN“ Nėra žurnalo politikos Leidžiama
VIP VIP Nėra žurnalo politikos Leidžiama

Ar neteisėta naudoti VPN „Torrenting“??

Kankinimasis gali būti pavojinga veikla JAV. Paprastai kyla pavojus, kad susidursite su autorių teisių kontrolės, taip pat įsilaužėlių ir virusų, problema. Tai yra, išskyrus tuos atvejus, kai naudojate VPN.

Visame pasaulyje buvo uždaryta daugybė torrentų vietų, kad būtų sustabdyta vagystė. Ši veikla nuėjo ilgą kelią nuo to, kad buvo nutrauktas neteisėtas kankinimų panaudojimas ir naudojamas geriausias kanalo kanalo VPN, siekiant užtikrinti vartotojo privatumą. Tai padeda klientams užtikrinti aukštesnį saugumo lygį.

Mažiau garbingos svetainės reguliariai turi savo vietą. Šios vietos kelia klientams pavojų dėl virusų ir kenkėjiškų programų, kurios kenkia jų sistemoms ir siūlo jų informaciją. Be papildomo saugumo ir informacijos užtikrinimo, kankinimasis niekada nebebus apsaugotas judėjimas pasaulyje.

Kurie „Torrent“ VPN nutekino savo žurnalus trečiosioms šalims?

Kai kurie VPT reklamuoja, kad nesiūlo žurnalų politikos, tačiau bandymai patvirtino, kad VPT nutekina jūsų duomenis ir IP adresą. Remiantis išsamiu VPN tyrimu, 84% procentų VPN trūksta šifravimo ir apsaugos nuo nutekėjimo, nes trūksta IPv6 palaikymo.

Šifravimo ir eismo nutekėjimo apsaugos misija gali leisti priežiūros agentūroms ir IPT surinkti duomenis. Taip pat kai kurie kankinančių VPN, kurie melavo apie savo neprisijungimo politiką ir vietoj to perdavė žurnalus agentūroms, kurios apima „PureVPN“ ir „HideMyAss“.

Buvo nustatyta, kad „PureVPN“ perduoda žurnalus teisėsaugai dėl kibernetinio sukčiavimo bylos, tuo pat metu nurodydama „žurnalų be žurnalų“ politiką. Panašiai „HideMyAss“ padėjo JAV agentūroms sekti įsilaužėlį, kuris buvo susijęs su „LulzSec fiasko“, perduodant jiems savo žurnalus, todėl privertė jį sulaikyti..

Patikrinkite, ar „VPN Torrent“ IP yra nesandarus arba ne?

Nors kai kurie VPT teigia saugantys jūsų tapatybę kankindamiesi, daugeliu atvejų jie to nedaro. Tai reiškia, kad jums vis dar gresia pavojus, jei naudojate P2P tinklą su vadinamuoju torrent VPN.

Tokiomis aplinkybėmis fšiuos veiksmus turite atlikti, norėdami patikrinti, ar jūsų VPN nutekina jūsų „Torrent“ IP.

 1. Eikite į patikimą IP tikrinimo svetainę, pvz., „IP Magnet“, kuri yra žinoma dėl tikslių rezultatų.
 2. Spustelėkite bandymo magneto jungtis ir vėliau spustelėkite mygtuką „atsisiųsti“.
 3. Dabar atidarykite su savo norimu „torrent“ klientu.
 4. Palaukite šiek tiek laiko, ir jums bus parodytas naršyklės IP ir torrent IP.
 5. Užrašykite pateiktus IP.

Jei atliksite šiuos veiksmus, gausite tikslų savo torrento VPN vaizdą. Tuo atveju, jei norite patobulinti savo internetinę patirtį, susisiekite su geriausiais VPN, kurie skleidžia internete sklindantį potraukį. Naudodamiesi jais būsite apsaugoti nuo internete kylančių grėsmių, nuo kenkėjiškų programų ir šnipinėjimo programų.

Geriausi „Torrenting“ patikimi VPN protokolai

VPN protokolai naudojami užtikrinti saugią atmosferą ir pateikti internetinę patirtį. Geriausi VPT naudoja protokolus, kad kankintųsi, kad liktų neliečiami niekas žiniatinklyje.

„OpenVPN“ – Protokolas, leidžiantis pritaikyti virtualiajam tinklui. Todėl tai yra atviro kodo saugiam ryšiui sukurti. Tai yra labiausiai pritaikomas protokolas, kai kalbama apie kankinimus. „OpenVPN“ naudoja TLS ir TCP / UDP protokolus, kad užtikrintų anonimiškumą.

PPTP – Tai tapo tinkamu protokolu, nes užtikrina virtualaus tinklo saugumą per įvairius kitus protokolus. Kankinamosioms teikiama pirmenybė PPTP. Be to, tai neturi įtakos jūsų greičiui, todėl naudokite šį protokolą P2P failams dalytis.

L2TP – Tai tuneliavimo protokolas, suteikiantis anonimiškumą svarbiausiu mastu. Tai patogu nustatyti, tačiau jis nenaudoja jokio šifravimo. Dėl šios priežasties jis yra mažiausiai pageidaujamas VPN protokolas ir naudojamas tik esant būtinybei.

Kodėl reikėtų vengti nemokamo „Torrenting“ VPN?

Nemokami kankinantys VPN yra liūdnai pagaminami, nes jie saugo savo vartotojo internetinės veiklos žurnalus. Be to, jie naudoja ribotą šifravimą, kuris įsilaužėliams ir skaitmeniniams šnipinėjimams tampa vartais vykdyti kibernetines atakas.

Be to, nemokami „Torrent“ VPN derasi dėl jūsų anonimiškumo ir renka žurnalus. Tai reiškia, kad jei neperkate produkto, vadinasi, esate produktas. Taigi mokamus VPT šiuo atžvilgiu geriausia kankinti.

Geriausias „Torrenting VPN“, pasak redditorių

Daugelis „Redditorių“ nuomonių apie geriausią žiniatinklyje prieinamą priekabų VPN turi skirtingą nuomonę. Geriausias pranašumas, turintis daugybę „Reddit“ vartotojų nuomonių, yra tai, kad jie nėra šališki.

Kiekvienas vartotojas būtų susidūręs su konkrečia problema. Tai būtų gavę išsamų „torrent“ VPN atsakymą, kuriame būtų išsamiai aprašytos visos jo spragos, pažeidžiamumai ir stipriosios pusės..

Iš visų gautų nuomonių labiausiai palankiai vertinama VIP VIP. Redditoriai pareiškė, kad ji saugiai teikia platformą įvairiems tikslams, kuri apima anoniminį kankinimą ir privatų naršymą.

Taigi galima liudyti, kad PIA VPN yra geriausias torrent VPN. Be šios garsios VPN paslaugos, „Reddit“ vartotojai, ieškantys VPN, rekomenduoja ieškoti tokių funkcijų kaip VPN užmušimo jungiklis, DNS nuotėkio apsauga ir IPv6 apsauga nuo nutekėjimo..

Išvada

Nors yra daugybė „torrent“ VPN teikėjų, greitasis ir tobula serverio aprėptis bus naudinga. Parašytas geriausių kankinamų VPN sąrašas su aukščiau paminėtais kriterijais. Tik geriausi VPT atitinka reikalavimus.

Naudokite bet kurį iš VPN ir gaukite prieigą prie vieno paspaudimo prie begalinių torrentų. 100% apsauga nuo įsilaužėlių ir užtikrintas anonimiškumas prieš DMCA, autorių teisių trolius ir IPT yra dar viena reikšminga nauda. 2019 m. Naudoti VPN ypač svarbu, kai kankinate.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me