Geriausios 2019 m. VPT paslaugos – išbandyti VPT teikėjai


Geriausių VPN paslaugų kilimas nėra absurdiška aplinkybė. Nepaprastai didelis skaitmeninių atakų ir informacijos vagystės padidėjimas privertė interneto vartotojus pagalvoti apie jų apsaugą. Saugumo priemonė kelia didžiausią nerimą ten esantiems skaitmeniniams šnipinėti.

Norite naršyti internete neatskleisdami informacijos IPT ir įsilaužėliams? Jums reikia geriausios VPN paslaugos, kuri užkoduoja informaciją. VPN mechanizmas veikia per savo šifravimo serverius, kurie kontroliuoja jūsų informaciją ir padaro ją nebeįmanoma stebėti.

Ar reikalinga geriausia VPT paslauga internete?

Mes dažnai klausomės, ar įvyko kibernetinis baudžiamasis veiksmas. Taip atsitinka todėl, kad vartotojas neturi techninių žinių, kad galėtų naudotis internetu. Nors jei neatliekate siaubingos užduoties internete. Turite naudoti geriausias VPN paslaugas, nes tai sukuria apsauginį kanalą, kad veikla pasiektų norimą vietą.

Geriausias VPN sukuria užšifruotą tunelį keistis duomenimis. Tai užtikrina jūsų privatumą internete ir iš naujo paaiškina anonimiškumą. Su saugumu ir riboto turinio vengimu. Kai didėja interneto išpuoliai, būtina naudoti VPN.

Funkcijos, į kurias reikia atkreipti dėmesį geriausioje VPN tarnyboje

Tai yra aspektas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi VPN teikėją. Prenumeruodami geriausią VPN paslaugą, visada ieškokite minėtų funkcijų. Perskaitykite ir padidinkite savo žinias šia tema.

DNS nutekėjimas – Asmenys naudojasi VPN, norėdami užmaskuoti savo IP adresą ir padaryti informaciją paslėptą nuo IPT ir žvalgybos srities. VPT užšifruoja jūsų duomenis ir užtikrina, kad jūsų DNS turintis DNS neturėtų jūsų veiklos nukreipti smalsių akių link..

Miško ruošos tvarka – Nepaisant to, kokią žiniatinklio veiklą klientas vykdo, ji keičiama į informacijos paketus ir keičiamasi per VPN internete. Įrašyti tuos pratimus šiuo metu priklauso nuo VPT. Pasirinkite tą VPN, kuriame nėra žurnalų.

Kriptovaliutų metodas – Jei siunčiate mokėjimą už VPN pirkimą per saugojimo pinigų kanalą, jūsų mainai virsta ilgalaikiu įrašu. VPT paslaugos buvo sujungtos su skaitmeninėmis valiutomis, kad VPN mainai išvengtų valdžios.

Išjungti VPN – Klientai patiria staigų sistemos kritimą, būdami susieti su VPN. Tai atsitinka, kai jūsų IPT kontroliuoja ar riboja greitį. Geriausiuose VPT yra mygtukas „išjungti“, kuris neleidžia žiniatinkliui keistis informacija. Tai apsaugo jus nuo duomenų nutekėjimo žmonėms į bendrą sistemą.

Stebėjimo vieta – Kiekvienoje valstybėje galioja techninės priežiūros ir žvalgybos įstatymai, kuriuose įrašomi momentiniai pranešimai, naršymas internete ir telefono skambučiai. Ieškokite VPT už 5, 9 ir 14 akių jurisdikcijos ribų. Naudodamiesi VPN ne tokiuose aljansuose, galite vykdyti veiklą pagal savo norus.

5 geriausios 2019 metų VPT paslaugos

Čia užfiksavome geriausias VPN paslaugas, kurios saugiu kanalu valdys jūsų žiniatinklio veiklą. Dėl to jūsų duomenys tampa įsiterpę, taigi įsilaužėliai ir IPT negalėjo matyti jūsų pratybų. Galite pasirinkti, norėdami transliuoti ir naršyti internete be jokių problemų.

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ yra tarp geriausių VPN paslaugų gamintojų, nes jie tiesiai šviesiai koncentruoja VPN vykdymą ir apima visą apsaugos dalį. Ji yra Britanijos Mergelių salose, kur žiniatinklio nekontroliuoja įstatymų leidėjas.

Jis naudoja 256 šifravimą, kuris yra labiausiai pagrįsta ir nesulaužoma naujovė ir yra naudojamas tik karinėms tarnyboms siekiant įtvirtinti informaciją. „ExpressVPN“ turi didelę įvairovę VPN serverių, kurie yra pritaikyti stebėjimui išvengti neaiškumų.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ tikslas yra padaryti žiniatinklį dominuojančia vieta klientams užtikrinant klientų saugumą ir apsaugą. Jų pagrindinė būstinė yra Panamoje, kur nėra VPT įstatymų. Tai leidžia „NordVPN“ palaikyti JAV „Netflix“ be greičio pertraukimo.

Norėdami pasiekti pagrindinę priežastį, ginančią kliento informaciją. „NordVPN“ pristatė tokius saugos įrenginius kaip DNS išsiliejimo užtikrinimas ir „Anti-DDoS“, valdantis įvairias kliūtis, kurias sukūrė IPT arba įsilaužėliai. „Nord“ dvigubas VPN du kartus užšifruoja informaciją ir keičiasi į dinaminę formą.

3. VIP VIP

PIA VPN yra dar vienas etapas, kuris laikomas geriausia VPN paslauga tarp visų. Tai išskirtinai kontrastuoja su kita vaidinančia ir viena iš rečiausiai egzistuojančių virtualių privačių programų (VPN) organizacijų, kurių stengėmės. Tai leidžia prisijungti ir mokėti subtiliai, be to, jame yra daugiau nei 3000 serverių visame pasaulyje.

PIA VPN nesiūlo nemokamų išankstinių pasiūlymų. Vis dėlto turite 30 dienų tikrą garantiją, jei negalėtumėte mažiau rūpintis jokia organizacijos dalimi. Tai atpažįsta „Mastercards“, „PayPal“ ir „cryptocurrency“. Organizacija leidžia jums mokėti naudojant įvairius palaiminimo kuponus, matant, kad kiekvienoje kortelėje yra bent 10 USD motyvuojančios jėgos..

4. „CyberGhost“ VPN

„CyberGhost“ yra Vokietijoje įsikūrusi VPN paslauga, kurią paruošia daugiau nei 10 milijonų klientų. Tai siūlo kontrastuojančių klientų, įskaitant netoliese esančius „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“, programavimo funkcijas.

Naudinga tai, kad nėra ribojamas duomenų naudojimas. Panašiai, jei jūs visapusiškai dalyvausite. Jei esate nepatenkinti, suteikiama 30 dienų besąlyginė garantija, susijusi su tikimybe.

5. Nekaltas VPN

Ivacy VPN yra nuostabiai geriausia VPN paslauga, galbūt mažinantis eržilą. Ši Honkongo asociacija, įsteigta 2007 m., Retkarčiais pateikia tik stebimus atsakymus, kaip sukurti pagrindinį VPN, jei ne absoliučiai išskirtiniai..

Be to, „Ivacy“ suteikia plačią prieigą prie planetos ir yra dinamiškas P2P palaikytojas, kankinantis ir dalijantis įrašais. Ivacy taip pat greitai reaguoja į tam tikrus žiniatinklio pokyčius, sinergizuodamas su IPv6. Be to, labai norimų funkcijų, tokių kaip atjungimas, atvirumas papildomas kraujavimo briaunomis, tokiomis kaip padalintas tunelis.

Kuri yra geriausia anonimiškumo internete VPN paslauga?

PIA VPN pasirodo viršuje, kai kalbame apie anonimiškumą užtikrinančias VPN paslaugas. Ji atitinka visus kriterijus, pagal kuriuos ji tampa nešikliu tarp kitų VPT teikėjų. PIA VPN nevykdo žurnalų ir pažada, kad uždarys savo operacijas, o ne pažeis jų žurnalus.

Be to, tai yra pats tinkamiausias VPN kankinimo tikslais. Dauguma „torrent“ vartotojų rekomenduoja „PIA VPN“, nes tai slepia jų tapatybę ir slepia jus nuo autorių teisių trolių. Kai torrentų vartotojai lankosi internete, jie renkasi anonimiškumą prieš viską. Taigi PIA VPN ateina į jų pagalbą.

Geriausias VPN – saugos protokolai

Protokolas yra taisyklių rinkinys, kurį naudoja VPN saugiam duomenų tinklui. Geriausios VPN paslaugos naudoja aukščiausio lygio protokolus, kurie parodo jūsų buvimą internete. Kuo stipresnis VPN protokolas, tuo labiau užtikrinamas anonimiškumas. Jums nereikia žinoti kiekvienos detalės apie juos, išskyrus jų naudojamą šifravimą.

„OpenVPN“ – Tai yra atvirojo kodo projektas ir laikomas geriausiu VPN protokolu. „OpenVPN“ naudoja beveik kiekviena VPN tarnyba, nes jie turi sujungti savo vartotojus su saugiu šliuzu. Tai labiau orientuota į asmeninius kompiuterius ir nešiojamuosius kompiuterius.

„IPSec“ – „IPSec“ yra interneto protokolo saugumo santrumpa. Kanalai, kuriuos jis naudoja, yra L2TP ir IKEv2. Šie šifravimo metodai apsaugo jūsų duomenis uždarame tunelyje, kurio snaiperis negali iššifruoti. Šis protokolas yra labiausiai naudojamas mobiliuosiuose įrenginiuose.

PPTP – Tiesioginio tuneliavimo protokolas yra pagrindinis ir seniausias tarp visų kitų protokolų. Vis dėlto tai dažniausiai nėra naudojama populiariose VPN tarnybose, nes jos yra pažeidžiamos. PPTP naudojamas tik nedidelėse situacijose ir dažniausiai to išvengiama.

Kuris yra geriausias VPN srautiniam turiniui transliuoti?

VPT naudojami apeiti turinį, kuris yra už geografinių apribojimų ribos. Didžiąją šio turinio dalį sudaro nauji filmai ir TV serialai. Norint išvengti tokių apribojimų, geriausia VPN paslauga yra įrankis, kurį reikia turėti, jei keliaujate į užsienį.

Pirmasis jūsų prioritetas tokioje situacijoje yra žinoti apie skaitmeninius šnipus. Naudokite VPN, kuriame jūsų anonimiškumas yra svarbesnis nei bet kas kitas. Be to, tai turėtų apsaugoti jūsų IPT ir apsaugoti jus nuo autorių teisių pažeidimų.

Manoma, kad „ExpressVPN“ yra idealus kovoti su tokiais klausimais. Jame yra daugybė serverių su aukščiausio lygio protokolais, siekiant patenkinti jūsų anonimiškumą. „ExpressVPN“ garsėja srautiniu perdavimu, nes turi „Netflix“ ir „Hulu“ skirtus serverius, kuriuose yra klientų aptarnavimas visą parą.

Dauguma žmonių, norinčių žiūrėti „Netflix“ originalus kitoje šalyje, kurioje jo nėra, eikite į „ExpressVPN“ ir sukonfigūruokite jį savo įrenginyje. Tai netgi slepia jūsų tapatybę nuo autorių teisių trolių. Taigi, būkite saugioje proto ir „Netflix“ bei „Chill“ būsenose!

Geriausias VPN – greitas greitis ir našumas

Daugelis žmonių ieško VPN, siūlančio puikų greitį ir puikų našumą. Atminkite, kad geriausios VPN paslaugos užkoduoja jūsų ryšį, tai reiškia, kad greičio vėlinimas šiek tiek sumažėja, bet yra minimalus. Tačiau jei pasirinksite „VPN serverį“ netoli savo vietos, greičio problema nebus iškilusi.

Serverio pralaidumas – Kai daugiau žmonių prisijungia prie tam tikro serverio, gaunamas mažiausias greitis ir mažas pralaidumas. Visada rinkitės VPN su didesniu serverio pralaidumu. Be to, pasirinkite serverį, esantį arčiausiai jūsų vietos.

Dideli greičiai – Optimizuoti serveriai suteikia papildomą greitį apdorojant programą. Tai įmanoma, jei jūsų VPN teikėjas naudoja sudėtingas sistemas. Galite paklausti geriausios VPN tarnybos, kokio tipo mechanizmą jie naudoja savo serverių fermose.

Serverio atsakymas – Naudokite VPN su greitais serverio atsakymais. Greitesni serverių atsakymai padidins jūsų žaidimų greitį ir atnaujins jūsų žaidimų patirtį. Prisijunkite prie kelių šokių grandinės, jei reikia minimalaus delsos.

Antivirusinė programa – Antivirusinė programa gali trikdyti jūsų internetinį ryšį. Tai gali sutrukdyti jūsų VPN veikimui. Ką jums reikia padaryti, galite išjungti bet kurios trečiosios šalies plėtinį, kol griežtai jums reikia VPN.

Tinklo sistema – Pasirinkite VPN, suteikiantį jums teisę perjungti tinklo protokolus. Kuo daugiau VPN protokolų, tuo geresnė tinklo sistema. Kiekvienas protokolas suteiks naujos spartos patirties, kuri padės internete.

Kuriuos įrenginius palaiko geriausias VPN?

Be asmeninių kompiuterių, nešiojamųjų kompiuterių, išmaniųjų telefonų ir nešiojamųjų įrenginių, geriausią VPN galima pasiekti iš daugelio platformų. Jie įtraukia:

Išmanieji televizoriai – Čia VPN leis jums žiūrėti kanalus, kurių jūsų regione nėra. Ši funkcija leis jums transliuoti bet kurį filmą, neprieinamą dėl geografinių apribojimų.

Maršrutizatoriai – VPN paslaugą taip pat galima įdiegti maršrutizatoriuje, tokiu būdu sukuriant visiškai užšifruotą duomenų kanalą, kad įsilaužėliai nerinktų informacijos.

TV dėžutės – Galite įdiegti VPN į savo TV dėžutes, nes jos yra sukurtos „Android“. Be to, VPN taip pat sujungs jūsų įrenginį su antrine programa.

Žaidimų pultai – Įdiegdami įrenginį, žaidžiant internete, nepatirtumėte jokių atsilikimų. Galite mėgautis žaidimais iki visiškai naujo lygio be jokių paslaugų vėlavimų.

Nemokamas arba mokamas: kas yra geresnė VPN paslauga?

Norėdami sutaupyti šiek tiek pinigų, galite naudoti nemokamą VPN, tačiau jūsų interneto privatumas yra pažeistas. Šie VPT teikėjai visada palieka keletą užpakalinių vietų, kad nukreiptų į jūsų anonimiškumą. Galite juos naudoti paprastam naršymui ir patogiam dalykui, bet ne mokėjimams internetu ar kankinančioms priežastims.

Silpnas šifravimas – Joks populiarus nemokamo VPN teikėjas nenaudoja stipraus 256 bitų šifravimo. Neturėtumėte jo naudoti vykdydami operaciją internetu, nes tai gali nutekinti kredito informaciją.

Duomenų pažeidimai – Jūsų duomenys gali būti perduoti trečiosios šalies organizacijai, nes nemokami VPN nenurodo jokios politikos. Jie neužtikrina jūsų duomenų saugumo. Taigi tai didelis „Ne“!

Kibernetinės atakos – Piratai žino, kad dauguma interneto vartotojų įdiegia nemokamus VPN, kurie suteikia jiems galimybę naudotis internetinėmis atakomis. Taigi jie turi blogą reputaciją, susijusią su privatumu.

Duomenų registravimas – Tai yra didžiausia priežastis, kodėl neturite naudoti nemokamo VPN. Kodėl norėtumėte, kad sistema saugotų jūsų duomenų žurnalus? Tam nėra skirti VPN.

Todėl visada rinkitės mokamą VPT. Tai suteikia jums aukščiausią duomenų apsaugą naudojant karinio lygio šifravimą. Geriausios VPN paslaugos turi reputaciją, nes neturi nulio žurnalų ir greito greičio. Be to, jis sumokėtas taip akivaizdžiai, kad yra žymimas geriausiu VPN tarp visų kitų.

Geriausias VPN minčių procesas

Duokite testą VPN tarnybai, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus. Jie internete turi atitikti jūsų poreikius. VPT turėtų atitikti tinkamumo kriterijus, kurie yra apibrėžti toliau. Saugokitės jų:

Patikimumas – Turite pasirinkti VPN, turinčią reputaciją teikiant aukščiausio lygio paslaugas. Pasirinkite vieną iš aukščiau išvardytų ir pradėkite naršyti. Išvardyti VPT reputacija yra patikima.

Naudojimo ribos – Pasirinkite geriausią VPN paslaugą, suteikdami jums papildomų galimybių. Tai gali jums kainuoti keletą dolerių, bet iš naujo apibrėžs jūsų naršymo patirtį. Kuo daugiau naudojimo apribojimų, tuo daugiau transliacijų ir žaidimų galite internetu.

Serverių įvairovė – Pasirinkite VPN paslaugą, teikiančią jums kelias dešimtis serverių visame pasaulyje. Artimiausias serveris suteiks jums didžiausią greitį, o kitas gali pasirinkti, kai ankstesnis neveikia. Platus serverių pasirinkimas suteikia vartotojui daugiau pasirinkimo galimybių.

Aukštas saugumas – Aukšto lygio saugus VPN turės 128/256 bitų šifravimą ir tai yra būtinybė. Be to, nulio žurnalo politika užtikrina jūsų privatumą. Ieškokite jų naudojamų protokolų ir saugiai naršykite internete.

Kaina – Neapsunkinkite savo kišenės per daug pinigų. Pasirinkite geriausią jūsų poreikius tenkinančią VPN paslaugą, nekeldami spaudimo jūsų piniginei. Bus verta šiek tiek papildomų dolerių, kad suteiktumėte jums anonimiškumą internete.

Operacinės sistemos – Perskaitykite VPN žinių bazę, nes joje bus apžvelgtos operacinės sistemos, kurias jis gali palaikyti. „Android“, „Windows“ ir „iOS“ visada bus, bet patikrinkite, ar nėra „Linux“.

Baigiamieji žodžiai

Turėtumėte turėti idėją, atsižvelgdami į visus išnagrinėtus subtiliausius VPN teikėjo elementus. Be to, kelios realybės padėtų jums pasirinkti sau VPN, kuriame yra aukštos saugos funkcijos.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map