بررسی VyprVPN (2020)

آرم vyprvpn min


VyprVPN متعلق به شرکت مادر گلدن قورباغه است که در سوئیس مستقر است. این کشور سابقه ای طولانی در زمینه دفاع از حریم شخصی آنلاین دارد ، تقریباً از اولین روزهای اینترنت.

گلدن قورباغ در وب سایت خود می گوید که این شرکت در سال 1994 در پاسخ مستقیم به حادثه بدنام اتاق 641a تاسیس شد. این رسوایی درگیر NSA به طور غیرقانونی در AT بود&شبکه به منظور انجام نظارت بر شهروندان خصوصی.

وقتی افرادی که گلدن قورباغ را تأسیس کردند ، از این واقعه مطلع شدند ، بلافاصله شکایتی را به FCC ارائه دادند. متأسفانه اعتراضات آنها بی پاسخ ماند. این زمانی است که آنها تصمیم گرفتند برای خودشان اقدامی کنند.

با توجه به فداکاری گلدن قورباغه و سوئیس به حریم خصوصی آنلاین ، به نظر می رسد که VyprVPN یک سرویس بسیار معتبر است که تمام ناشناس بودن مورد نظرتان را به شما می دهد..

آنها کار منصفانه ای انجام می دهند ، اما VPN های به مراتب بهتری نیز وجود دارند.

بررسی اجمالی VyprVPN

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده:آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم:سیاست صفر ورود به سیستم
اندازه سرور:700 سرور ++
توزیع سرور:مکانهای 70++
پشتیبانی:پشتیبانی 24/7 چت زنده
تورنت:مجاز
جریان:مجاز
پروتکل VPN و رمزگذاری:پروتکل OpenVPN ، PPTP ، IPSec و L2TP. رمزگذاری AES 256 بیتی
مرکز فرماندهی:سوئیس
قیمت:3.75 دلار در ماه
وب سایت رسمی:https://www.vyprvpn.com

امنیت و رمزگذاری

تصویر برداری رمزگذاری داده هاهرکسی که تصمیم به استفاده از VPN بگیرد ، احتمالاً نگران حریم خصوصی آنها است. آنها ایده ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود را نمی توانند دوست داشته باشند همه ترافیک وب خود را ردیابی کنید. علاوه بر این ، آنها درباره هکرها و جنایتکاران دیگری که ممکن است سعی در سرقت اطلاعات خود داشته باشند ، نگرانی دارند.

کار هر VPN با ارزش این است که مانع از آن شود که هر فرد یا موجودیتی قادر باشد هنگام مرور ، از روی شانه خود سفت شود. این بدان معنی است که VPN شما انتخاب می کنید باید ارائه دهد رمزگذاری واقعا قوی و یک پروتکل VPN قابل اعتماد.

پروتکل VPN ابزاری است که مسئولیت آن را بر عهده دارد اطمینان از ناشناس بودن و حریم خصوصی شما. بسیاری از پروتکل های مختلف در دسترس هستند ، اما تا کنون مورد توجه ترین OpenVPN است. OpenVPN که با همکاری متخصصان امنیت سایبری در سراسر جهان ایجاد و نگهداری می شود ، اساساً به نظر می رسد غیرقابل حل.

OpenVPN دقیقاً پروتئینی است که با VyprVPN دریافت می کنید. این تنظیم پیش فرض است ، اگرچه ممکن است از پروتکل های جایگزین مانند IPSec ، L2TP و PPTP استفاده کنید. صرف نظر از پروتکل شما انتخاب می کنید ، از رمزگذاری AES 256 بیتی ، بهره مند می شوید استاندارد طلای رمزگذاری به دولتهای فدرال ، سازمانهای اجرای قانون و نظامیان در سراسر جهان اعتماد دارند.

امنیت vyprvpn

از آنجا که طلایی قورباغه و VyprVPN شدیدا به حریم خصوصی آنلاین اختصاص داده شده اند ، آنها نیز دارند یک فناوری اختصاصی را توسعه داده است که آنها می نامند آفتابپرست. این ابزار برای دور زدن اسکن های بازرسی عمیق بسته های فوق داده طراحی شده است که به برخی از مقامات نسبت به استفاده شخصی از VPN هشدار می دهد.

این اسکن های بازرسی عمیق بسته های غالبا توسط دولت های توتالیتر در مکانهایی مانند استفاده می شود چین و کره شمالی برای اطمینان از اینکه شهروندان از VPN استفاده نمی کنند. برای افرادی که در این کشورها زندگی می کنند ، حمایت بیشتر از آفتاب پرست ممکن است به معنای تفاوت بین زندگی و مرگ باشد. این امر به ویژه در صورتی که می ترسید و می خواهید نشت DNS را متوقف کنید بسیار مهم است.

شبکه سرور VyprVPN

بسیاری از افراد تازه وارد VPN نمی دانند چه تفاوتی می تواند یک شبکه سرور گسترده ایجاد کند. هرچه سرورهای بیشتری برای VPN وجود داشته باشد ، از طریق هر سرور تعداد کمتری مشتری هدایت می شود.

سرورهای بیشتر به طور معمول به سرویس سریعتر ترجمه می شوند.

سرورهای vyprvpnاگر چندین سرور توزیع شده در مناطق متنوع از نظر جغرافیایی وجود داشته باشد ، این احتمال نیز وجود دارد که سروری نزدیک به موقعیت بدنی خود پیدا کنید. این مهم است زیرا باید به این معنی باشد نرخ انتقال سریعتر داده.

VyprVPN تمام شد 700 سرور در سراسر توزیع شده است 70 مکان. هنگامی که با برخی از VPN های بسیار معتبر مقایسه می شود, 700+ سرور چیز زیادی برای لاف زدن نیست. بازیکنان واقعاً بزرگ در تجارت ، هزاران سرور دارند که تقریباً در همه کشورها پخش شده اند.

با این وجود ، 700 سرور VyprVPN هستند نسبتاً قابل احترام, و آنها تنوع جغرافیایی خوبی دارند. مکان آنها حتی کشورهایی با دولت های سرکوبگر مانند روسیه ، چین و ترکیه را در بر می گیرد. آمریکای شمالی و جنوبی ، اروپا ، آسیا ، آفریقا و خاورمیانه همگی دارند چندین مکان سرور همچنین.

آیا VyprVPN با BitTorrent یا P2P سازگار است?

VyprVPN می گوید که آنها هیچگونه ترافیکی در وب را رصد نمی کنند. این بدان معنی است که هیچ کس از این شرکت حساب شما را بررسی نمی کند تا ببیند آیا شما torrent می کنید یا از روش های دیگر اشتراک فایل P2P استفاده می کنید.

در حقیقت ، آنها اظهار می دارند که با تمام ترافیک وب یکسان برخورد می کنند.

VyprVPN با Netflixبا این وجود ، آنها می پرسند که همه از قوانین محلی برای حق چاپ استفاده می کنند. بسیاری از افراد خود را داشته اند حساب ها لغو شد بعد از اینکه گلدن قورباغ اخطار نقض حق چاپ را از یک دارنده حق چاپ دریافت کرد.

نتیجه مهم این است که شما باید با دقت در VyprVPN torrent کنید یا به دنبال سرویس دیگری باشید که بیشتر از اینها را تبدیل کند چشم بسته به این فعالیت. این امر به ویژه در صورتی که نمی دانید در مکان شما غیرقانونی است ، اهمیت دارد.

هنگام صحبت از Netflix ، سرورهای ایالات متحده VyprVPN در ارائه مشکل مشکلی نداشتند. عملکرد بود سریع و کاملاً مسدود شده است. همین کار را نمی توان برای سرورهایی که در اروپا ، کانادا و هلند آزمایش شده اند ، گفت. همه این موارد مسدود شده است ، بنابراین اگر مشاهده Netflix اصلی ترین نگرانی شماست ، بهتر است با یک VPN متفاوت مواجه شوید.

نتایج تست سرعت با VyprVPN

VyprVPN ارائه می دهد برخی از زیبا نتایج مناسب در تست سرعت سرعت با هر VPN مهم است. سرعت انتقال داده سریعتر است, زمان کمتری برای بارگذاری محتوا صرف خواهید کرد. استفاده از VPN آهسته ، یک تجربه ناامیدکننده را تضمین می کند. در حالت ایده آل ، هنگام استفاده از یک VPN با کیفیت بالا ، کمترین سرعت را متوجه نمی شوید.

VyprVPN تقریباً به خوبی در تست سرعت برخی از بهترین ارائه دهندگان VPN نیز عمل کرد. آزمایش معیار نتایج بارگیری 98.71 مگابیت در ثانیه به دست آورد. نرخ بارگذاری در 53.00 Mbps کمی آهسته تر بود.

اتصال به یک سرور VyprVPN در اتحادیه اروپا منجر شد بارگیری در 74.48 Mbps و بارگذاری با نرخی از 35.88 Mbps. در کل ، این کاهش 24 درصد بود. با توجه به اینکه برخی از VPN سرعت انتقال داده را با یک مقدار حیرت انگیز کاهش می دهند ، این عملکرد بد نیست.

هنگام اتصال به سرور در نیویورک ، همه چیز کند شد. بارگیری ها اکنون بودند 51.09 Mbps با آپلود بودن 3.17 Mbps.

یک سرور در هنگ کنگ تقریباً مشابه بود. نتایج 54.29 Mbps برای بارگیری و 8.22 Mbps برای بارگذاری دقیقاً چشمگیر نبودند ، اما مطمئناً بدتر هم شده اند.

سرور ایالات متحده در لندن ارائه شده است دانلود نتایج 70.46 Mbps و بارگذاری از 37.47 Mbps.

نتایج تست سرعت نشان می دهد که سرورهای اتحادیه اروپا VypyVPN چقدر بهینه هستند. سرورهای ایالات متحده آنها هستند خیلی کندتر. با ورود تازه وارد به بازار, سرعت های VyprVPN جمع نمی شوند دیگر مگر اینکه در اروپا باشید. حتی اگر در اروپا باشید ، سریعتر VPN در آنجا وجود دارد.

آیا VyprVPN سیاهههای مربوط را نگه می دارد?

در هر صورت ، VyprVPN است سیاست حفظ حریم خصوصی یک عامل بازپرداخت است. با توجه به ارادت شرکت به همه موارد مربوط به حریم خصوصی آنلاین ، انتظار داشتید که این VPN به یک خط مشی دقیق ورود به سیستم صفر برسد ، و شما ناامید نخواهید شد.

VyprVPN اولین شخصی است که در سراسر جهان بدون سرویس VPN ورود به سیستم حسابرسی می شود.

این همان چیزی است که از معتبرترین VPN های خارج از کشور انتظار دارید. شما از VPN استفاده می کنید مانع از ISP خود شوید تا بتوانید فعالیت آنلاین خود را ردیابی کنید. به این ترتیب شما نمی خواهید که VPN شما با نگه داشتن سوابق سابقه مرور ، پست های رسانه های اجتماعی و سایر داده ها ، جای خود را بگیرد..

VPN هایی که بیشتر به ارائه آنها اختصاص دارند ناشناس بودن کل آنلاین این کار را با نگه داشتن هیچ سابقه ای از مشتریان خود انجام دهید. این ممکن است شامل عدم درخواست نام و آدرس ایمیل باشد. بسیاری از ارائه دهندگان VPN حتی با ایجاد بیت کوین و سایر پرداخت های رمزنگاری شده می توانند مایل اضافی را طی کنند. این بدان معناست که هیچ دلیلی برای افشای اطلاعات شخصی به VPN وجود ندارد.

سیاهههای مربوط که اغلب توسط ارائه دهندگان VPN نگهداری می شوند ، توسط VyprVPN جمع آوری نمی شود

ورود به سیستم حفظ حریم خصوصی vyprvpn

گرچه خوشبختانه گلدن قورباغه ، شرکت اصلی VyprVPN ، در سوئیس است و خارج از دسترس جاسوسی Five Eyes ، Nine Eyes و 14 Eyes نیست ، این بدان معنی نیست که کشور انواع مختلفی ندارد. قوانین مربوط به حفظ سوابق.

یک مدافع حقیقی حفظ حریم خصوصی می تواند خوب به کار خود ادامه دهد.

VyprVPN چقدر هزینه دارد؟?

قیمت گذاری VyprVPN

مشتریان بین دو سطح خدمات ، یا VyprVPN یا VyprVPN Premium ، انتخاب می کنند. هزینه های ردیف پایین تر است 9.95 دلار در هر ماه با هزینه سرویس لوکس 12.95 دلار در هر ماه. در سطح پایین ، شما فقط سه اتصال همزمان دریافت می کنید. پنج مورد در سطح بالایی موجود است. این اعتصاب بزرگی علیه VyprVPN است از آنجا که VPN هایی که به شدت توصیه می شوند ، پنج اتصال را در هر نقطه قیمت امکان پذیر می کنند.

آیا VyprVPN یک VPN پیشنهادی است?

VyprVPN چیزهای زیادی برای آن پیش می رود. نتایج آزمون سرعت قابل احترام بودحداقل با سرورهای اتحادیه اروپا. آنها رمزگذاری خوبی دارند و خط مشی عدم ورود به سیستم. با این حال ، محدودیت در اتصالات همزمان و سرعت شانس در بسیاری از سرورها به این معنی است توصیه به سختی آنها.

افرادی که می خواهند از VPN برای محافظت از حریم خصوصی خود به صورت آنلاین استفاده کنند ، می توانند با خدمتی که ارائه می دهند بیشتر ارائه دهند و حتی ممکن است کمی هزینه کمتری داشته باشند. به ما اجازه می دهد تا شما را به جهت صحیح راهنمایی کنیم – بررسی های ما را در این مورد بررسی کنید سورفشارک و NordVPN. ما قول می دهیم ناامید نخواهید شد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me