סקירת VyprVPN (2020)

לוגו vyprvpn דקות


VyprVPN נמצאת בבעלות חברת האם Golden Frog, שמקורה בשוויץ. למדינה זו היסטוריה ארוכה של דגלים בנושא פרטיות ברשת, כמעט מאז ימיו הראשונים של האינטרנט.

צפרדע גולדן מספרת באתר האינטרנט שלה כי החברה הוקמה בשנת 1994 בתגובה ישירה לאירוע הידוע לשמצה בחדר 641a. שערורייה זו כללה את הקמת ה- NSA באופן בלתי חוקי ל- AT&הרשת של T לצורך ניהול פיקוח על אזרחים פרטיים.

כאשר נודע לאנשים שהקים את צפרדע הזהב על המקרה, הם הגישו מייד תלונה ב- FCC. למרבה הצער, מחאותיהם לא נענו. זה היה הרגע בו הם החליטו לנקוט בפעולה למען עצמם.

בהתחשב במסירות של צפרדע הזהב וגם של שוויץ לפרטיות המקוונת, נראה כאילו VyprVPN הוא שירות די אמין המעניק לך את כל האנונימיות שאתה רוצה..

הם עושים עבודה הוגנת, אבל יש VPNs טובים בהרבה.

סקירה של VyprVPN

תכונות מידע
שימושיות:קל לשימוש
מדיניות רישום:מדיניות רישום אפס
גודל שרת:700 ++ שרתי
הפצת שרת:70 ++ מיקומים
תמיכה:תמיכה בצ’אט חי 24/7
מפתה:מותר
סטרימינג:מותר
פרוטוקול VPN והצפנה:פרוטוקול OpenVPN, PPTP, IPSec ו- L2TP; הצפנת AES 256 סיביות
המטה:שוויץ
מחיר:3.75 $ לחודש
אתר רשמי:https://www.vyprvpn.com

אבטחה והצפנה

תמונת וקטור הצפנת נתונים - -מי שמחליט להשתמש ב- VPN מודאג ככל הנראה מהפרטיות שלו. הם לא אוהבים שהרעיון של ספק שירותי האינטרנט שלהם יכול עקוב אחר כל התעבורה באינטרנט. יתר על כן, יש להם חששות מפני האקרים ופושעים אחרים שעשויים לנסות לגנוב את המידע שלהם.

תפקידו של כל VPN כדאי הוא למנוע מאף גורם או גורם להיות מסוגל לחטט מעל הכתף שלך בזמן שאתה גולש. משמעות הדבר היא ש- VPN שתבחר חייב להציע הצפנה ממש חזקה ופרוטוקול VPN אמין.

פרוטוקול ה- VPN הוא הכלי שאחראי עליו הבטחת האנונימיות והפרטיות שלך. קיימים פרוטוקולים רבים ושונים, אך ללא ספק המוערך ביותר הוא OpenVPN. OpenVPN, שנוצר עם ומתוחזק על ידי שיתוף פעולה של אנשי אבטחת סייבר ברחבי העולם, למעשה לא ניתן לפספס.

OpenVPN הוא בדיוק הפרוטוקול שאתה מקבל עם VyprVPN. זוהי הגדרת ברירת המחדל, אם כי תוכל לבחור מפרוטוקולים חלופיים כמו IPSec, L2TP ו- PPTP. ללא קשר לפרוטוקול שתבחר, תפיק תועלת מההצפנה של AES 256 סיביות, ה- סטנדרט הצפנה זהב זה מהימן על ידי ממשלות פדרליות, רשויות אכיפת החוק ואנשי צבא ברחבי העולם.

אבטחת vyprvpn

מכיוון שצפרדע הזהב ו- VyprVPN מוקדשות באופן אינטנסיבי לפרטיות מקוונת, יש להן גם פיתחו טכנולוגיה קניינית שהם מכנים זיקית. כלי זה נועד לעקוף סריקות עמוקות של מנות עמוקות שמתריעים רשויות מסוימות על השימוש של אדם ב- VPN.

סריקות בדיקת מנות עמוקות משמשות לעתים קרובות על ידי ממשלות טוטליטריות במקומות כמו חרסינה ו צפון קוריאה כדי להבטיח שאזרחים לא משתמשים ב- VPN. עבור אנשים החיים במדינות אלה ההגנה הנוספת של זיקית עשויה להיות ההבדל בין חיים למוות. זה חשוב במיוחד אם אתה חושש ורוצה להפסיק דליפות DNS.

רשת השרתים של VyprVPN

אנשים רבים החדשים ב- VPN אינם מבינים מה ההבדל שרשת שרת עצומה יכולה לעשות. ככל שיש ל- VPN יותר שרתים, פחות לקוחות מנותבים דרך כל שרת.

שרתים נוספים מתורגמים בדרך כלל לשירות מהיר יותר.

שרתי vyprvpnאם ישנם שרתים מרובים המופצים באזורים מגוונים גיאוגרפית, יש סיכוי טוב יותר שתמצא שרת קרוב למיקום הפיזי שלך. זה חשוב כי זה אמור להיות משמעות שיעורי העברת נתונים מהירים יותר.

VyprVPN הסתיים 700 שרתים מופץ על פני 70 מיקומים. בהשוואה לכמה מה- VPNs המוערכים ביותר, 700+ שרתי אין הרבה מה להתפאר בהם. לשחקנים הגדולים באמת בעסק יש אלפי שרתים מרובים הפזורים כמעט בכל מדינה.

עם זאת, 700 השרתים של VyprVPN הם מכובד למדי, ויש להם מגוון גיאוגרפי טוב. מיקומם כולל אפילו מדינות עם ממשלות מדכאות כמו רוסיה, סין וטורקיה. בצפון ובדרום אמריקה, באירופה, באסיה, באפריקה ובמזרח התיכון מיקומי שרת מרובים גם כן.

האם VyprVPN תואם ל- BitTorrent או P2P?

VyprVPN אומר את זה הם לא עוקבים אחר תנועה באינטרנט. המשמעות היא שאיש מהחברה לא בודק את חשבונך כדי לבדוק אם אתה סוחב או משתמש בשיטות שיתוף קבצים אחרות של P2P..

למעשה, הם קובעים שהם מתייחסים לכל תעבורת האינטרנט זהה.

VyprVPN עם Netflixובכל זאת הם מבקשים שכולם יעמדו בחוקי זכויות היוצרים המקומיים. אנשים רבים עברו את שלהם חשבונות שבוטלו לאחר שצפרדע גולדן קיבלה הודעה על הפרת זכויות יוצרים מבעל זכויות היוצרים.

התוצאה היא שעליך להסתובב בזהירות ב- VyprVPN או לחפש שירות אחר שהופך יותר ל עין עיוורת מפעילות זו. זה חשוב במיוחד אם אינך יודע שהסרתם בלתי חוקית במיקומך.

כשמדובר בנטפליקס, שרתי ארה”ב של VyprVPN לא התקשו לספק. ההופעה הייתה מהיר ובלתי חסום לחלוטין. דבר זה לא ניתן לומר לגבי שרתים שנבדקו באירופה, קנדה והולנד. כל אלה נחסמו, כך שאם הצפייה בנטפליקס היא הדאגה העיקרית שלך, מוטב לך עם VPN אחר.

תוצאות בדיקת מהירות עם VyprVPN

VyprVPN הציע כמה יפה תוצאות הגון במבחן המהירות. המהירות חשובה עם כל VPN. קצב העברת הנתונים מהיר יותר, פחות זמן שתקדיש לחכות לטעינת התוכן. שימוש ב- VPN איטי מבטיח חוויה מתסכלת. באופן אידיאלי, לא תבחין בהאטה רבה כשאתה משתמש ב- VPN איכותי.

VyprVPN ביצעה כמעט כמו גם במבחני מהירות של כמה מספקי ה- VPN הטובים ביותר. בדיקות בנצ’מרק הניבו תוצאות הורדה של 98.71 Mbps. שיעורי ההעלאה היו מעט איטיים יותר ב- 53.00 Mbps.

התחברות לשרת VyprVPN באיחוד האירופי הביאה הורדות בשעה 74.48 מגהביט לשנייה ו העלאות בדירוג של 35.88 מגהביט לשנייה. בסך הכל הייתה זו האטה של ​​24 אחוזים בלבד. בהתחשב בכך שכמה VPNs מאטים את שיעורי העברת הנתונים בכמות מדהימה, ביצועים אלה לא היו רעים.

הדברים האטו בעת ההתחברות לשרת בניו יורק. הורדות היו עכשיו 51.09 מגהביט לשנייה עם העלאות להיות 3.17 מגהביט לשנייה.

שרת בהונג קונג היה בערך אותו דבר. תוצאות של 54.29 מגהביט לשנייה ל הורדות ו 8.22 מגהביט לשנייה ל העלאות לא היו בדיוק מרשימים, אבל בהחלט היו גרועים יותר.

שרת בריטניה בלונדון סיפק הורד תוצאות של 70.46 מגהביט לשנייה ו העלאות של 37.47 מגהביט לשנייה.

תוצאות בדיקות המהירות מדגימות עד כמה שרתי האיחוד האירופיים של VypyVPN מותאמים. שרתי ארה”ב הם הרבה יותר איטי. עם כניסות חדשות יותר לשוק, המהירויות של VyprVPN אינן נערמות עוד אלא אם כן אתה באירופה. גם אם אתם באירופה, ישנם VPNs מהירים יותר בחוץ.

האם VyprVPN שומר יומנים?

אם כבר, VyprVPN מדיניות הפרטיות היא גורם פודה. בהתחשב במסירותה של החברה לכל הדברים שקשורים לפרטיות מקוונת, היית מצפה ש- VPN זה ישמור על מדיניות קפדנית של רישום אפס, ולא תתאכזב.

VyprVPN הוא הביקורת הפומבית הראשונה בעולם ללא שירות VPN יומן.

זה מסוג הדברים שאתה מצפה מה- VPNs הנחשבים ביותר שם. אתה משתמש ב- VPN כדי למנוע מ- ISP שלך להיות מסוגל לעקוב אחר הפעילות המקוונת שלך. יוצא מכך שלא תרצי ש- VPN שלך יתפוס את מקומם על ידי רישום היסטוריית הגלישה שלך, פוסטים ברשתות החברתיות ונתונים אחרים.

VPNs המוקדשים ביותר לספק אנונימיות מקוונת מוחלטת עשה זאת על ידי אי-שמירת רשומות של לקוחותיהם. זה עשוי לכלול אי בקשת שמות וכתובות דוא”ל. ספקי VPN רבים אפילו עוברים את הקילומטר הנוסף בכך שהם מאפשרים תשלומי ביטקוין ושאר cryptocurrency. המשמעות היא שאין סיבה למסור נתונים אישיים ל- VPN.

יומנים שנמצאים לרוב על ידי ספקי VPN אינם נאספים על ידי VyprVPN

יומן פרטיות של vyprvpn

אמנם זה מנחם שג’וגן צפרדע, חברת האם של VyprVPN, נמצאת בשוויץ והיא נמצאת מחוץ להישג ידם של רשתות חמש העיניים, תשע עיניים ו -14 עיניים, אבל זה לא אומר שלמדינה אין כל מיני של חוקים בנושא שמירת רשומות.

תומך פרטיות אמיתי יעשה טוב להמשיך להסתכל סביבו.

כמה עולה VyprVPN?

תמחור VyprVPN

הלקוחות בוחרים בין שתי רמות שירות, VyprVPN או VyprVPN Premium. עלויות הרובד התחתון 9.95 $ בכל חודש עם עלות שירות הדלוקס 12.95 דולר לחודש. ברמה התחתונה אתה מקבל רק שלושה חיבורים בו זמנית. חמישה זמינים במפלס העליון. זו שביתה גדולה נגד VyprVPN מאז VPNs המומלצים ביותר מאפשרים חמישה חיבורים בכל נקודת מחיר.

האם VyprVPN הוא VPN מומלץ??

VyprVPN הרבה על זה. תוצאות בדיקת המהירות היו מכובדות– לפחות עם שרתי האיחוד האירופי. יש להם הצפנה טובה ומדיניות ללא כניסה. עם זאת, מגבלות על חיבורים בו זמנית ועל מהירויות צ’נסי בשרתים רבים פירושו שכן קשה להמליץ אותם.

אנשים שרוצים להשתמש ב- VPN כדי להגן על הפרטיות שלהם באופן מקוון יכולים לעשות הרבה יותר טוב עם שירות שמציע יותר ואולי אפילו יעלה קצת פחות. הרשה לנו להפנות אותך לכיוון הנכון – עיין בביקורות שלנו בנושא כריש גולש ו NordVPN. אנחנו מבטיחים לא תתאכזב.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map