VyprVPN İncelemesi (2020)

vyprvpn logo min


VyprVPN, İsviçre merkezli ana şirket Golden Frog’a aittir. Bu ülkenin İnternet’in en eski günlerinden bu yana çevrimiçi gizliliği savunmak için uzun bir geçmişi var.

Golden Frog web sitelerinde, şirketin 1994 yılında meşhur Room 641a olayına doğrudan yanıt olarak kurulduğunu söylüyor. Bu skandal NSA’nın yasadışı bir şekilde AT’ye girmesini içeriyordu.&İletim amaçlı ağ özel vatandaşların gözetimi.

Golden Frog’u kuran insanlar olaydan haberdar olduklarında derhal FCC’ye şikayette bulundular. Ne yazık ki protestoları cevapsız kaldı. İşte o zaman kendileri için harekete geçmeye karar verdiler.

Hem Golden Frog hem de İsviçre’nin çevrimiçi gizliliğe adanmışlığı göz önüne alındığında, VyprVPN size istediğiniz tüm anonimliği sağlayan oldukça güvenilir bir hizmet gibi görünmektedir..

Adil bir iş çıkarıyorlar, ancak çok daha iyi VPN’ler var.

VyprVPN Genel Bakış

FeaturesInformation
Kullanılabilirlik:Kullanımı kolay
Günlük İlkesi:Sıfır Günlük Politikası
Sunucu Boyutu:700 ++ sunucu
Sunucu Dağıtımı:70 ++ konum
Destek:7/24 Canlı Sohbet Desteği
torrenting:İzin
Yayın Akışı:İzin
VPN protokolü ve şifreleme:OpenVPN protokolü, PPTP, IPSec ve L2TP; AES 256 bit şifreleme
Merkez:İsviçre
Fiyat:$ 3.75 / ay
Resmi internet sitesi:https://www.vyprvpn.com

Güvenlik ve Şifreleme

veri şifreleme vektör görüntüBir VPN kullanmaya karar veren herkes muhtemelen gizliliklerinden endişe duyar. İnternet Servis Sağlayıcılarının aşağıdakileri yapabilme fikrinden hoşlanmazlar: tüm web trafiğini takip et. Ayrıca, bilgisayar korsanları ve bilgilerini çalmaya çalışabilecek diğer suçlular hakkında endişeleri var..

Değerli bir VPN’in işi, herhangi bir kişinin veya varlığın göz atarken omzunuzun üzerinden geçmesini önlemektir. Bu, seçtiğiniz VPN’nin sunması gerektiği anlamına gelir gerçekten güçlü şifreleme ve güvenilir bir VPN protokolü.

VPN protokolü sorumlu olan araçtır gizliliğinizi ve gizliliğinizi sağlamak. Birçok farklı protokol mevcuttur, ancak en saygın OpenVPN’dir. Siber güvenlik profesyonellerinin dünya çapında işbirliğiyle oluşturulan ve sürdürülen OpenVPN’in esasen kırılamaz.

OpenVPN, VyprVPN ile elde ettiğiniz protokoldür. Varsayılan ayardır, ancak IPSec, L2TP ve PPTP gibi alternatif protokoller arasından seçim yapabilirsiniz. Hangi protokolü seçerseniz seçin, AES 256 bit şifrelemeden yararlanacaksınız. altın şifreleme standardı dünyadaki federal hükümetler, kolluk kuvvetleri ve askerler tarafından güvenilen.

vyprvpn güvenliği

Golden Frog ve VyprVPN yoğun bir şekilde çevrimiçi gizliliğe adanmış olduklarından, dedikleri özel bir teknoloji geliştirdi Bukalemun. Bu araç, meta verilerin derin paket inceleme taramalarını atlatmak için tasarlanmıştır belirli yetkilileri bireyin VPN kullanması konusunda uyaran.

Bu derin paket inceleme taramaları, totaliter hükümetler tarafından Çin ve Kuzey Kore Vatandaşların VPN kullanmadığından emin olmak için. Bu ülkelerde yaşayan insanlar için, Chameleon’un ekstra korunması yaşam ve ölüm arasındaki fark anlamına gelebilir. Bu, özellikle DNS sızıntılarından korkuyorsanız ve durdurmak istiyorsanız önemlidir.

VyprVPN’in Sunucu Ağı

VPN’lerde yeni olan birçok kişi, geniş bir sunucu ağının ne gibi bir fark yaratabileceğinin farkında değildir. Bir VPN’de ne kadar çok sunucu varsa, her sunucudan o kadar az müşteri yönlendirilir.

Daha fazla sunucu genellikle daha hızlı hizmete dönüşür.

vyprvpn sunucularıCoğrafi olarak farklı bölgelere dağıtılmış birden çok sunucu varsa, fiziksel konumunuza yakın bir sunucu bulma şansınız daha yüksektir. Bu önemlidir, çünkü daha hızlı veri aktarım hızları.

VyprVPN bitti 700 sunucu dağıtılmış 70 konum. En yüksek oy alan VPN’lerin bazıları ile karşılaştırıldığında, 700’den fazla sunucu övünmek için çok fazla değil. İşletmedeki gerçekten büyük oyuncuların neredeyse her ülkeye yayılmış binlerce sunucusu var.

Yine de VyprVPN’in 700 sunucusu oldukça saygın, ve coğrafi çeşitliliği iyi. Onların konumları Rusya, Çin ve Türkiye gibi baskıcı hükümetleri olan ülkeleri de içeriyor. Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu’nun hepsi çoklu sunucu konumları ayrıca.

VyprVPN BitTorrent veya P2P ile Uyumlu mu??

VyprVPN diyor ki herhangi bir web trafiğini izlemezler. Bu, şirketteki hiç kimsenin hesabınızı kontrol etmediğini veya başka P2P dosya paylaşım yöntemlerini kullanıp kullanmadığınızı görmek için kontrol etmediği anlamına gelir.

Aslında, tüm web trafiğine aynı şekilde davrandıklarını belirtiyorlar.

Netflix ile VyprVPNYine de, herkesin yerel telif hakkı yasalarına uymasını istiyorlar. Birçok insan kendi hesaplar iptal edildi Golden Frog bir telif hakkı sahibinden telif hakkı ihlali bildirimi aldıktan sonra.

Sonuç olarak, VyprVPN’de dikkatli bir şekilde torrent kullanmanız veya daha fazla bu aktiviteye kör göz. Bu, özellikle bulunduğunuz yerde yasadışı yollardan geçtiğini bilmiyorsanız önemlidir.

Netflix söz konusu olduğunda, VyprVPN’in ABD sunucularının dağıtımında sorun yoktu. Performans hızlı ve tamamen engellenmemiş. Aynı şey Avrupa, Kanada ve Hollanda’da test edilmiş sunucular için söylenemez. Bunların hepsi engellendi, bu nedenle Netflix’i görüntülemek başlıca endişenizse, farklı bir VPN ile daha iyi durumdasınız.

VyprVPN ile Hız Testi Sonuçları

VyprVPN bazı güzel teklif etti iyi sonuçlar hız testinde. Hız her VPN için önemlidir. Veri aktarım hızları daha hızlı, içeriğin yüklenmesi için daha az zaman harcarsınız. Yavaş bir VPN kullanmak sinir bozucu bir deneyimi garanti eder. İdeal olarak, yüksek kaliteli bir VPN kullandığınızda bir yavaşlama fark etmezsiniz.

VyprVPN, en iyi VPN sağlayıcılarının bazılarının hız testlerinde neredeyse aynı performans gösterdi. Karşılaştırma testi 98.71 Mbps indirme sonuçları verdi. Yükleme hızları 53,00 Mbps’de biraz daha yavaştı.

AB’de bir VyprVPN sunucusuna bağlanmak, İndirilenler en 74,48 Mb / sn ve yüklenenler oranında 35,88 Mb / sn. Genel olarak, bu sadece yüzde 24’lük bir yavaşlama oldu. Bazı VPN’lerin veri aktarım hızlarını şaşırtıcı bir miktarda yavaşlattığı düşünüldüğünde, bu performans kötü değildi.

New York’ta bir sunucuya bağlanırken işler yavaşladı. İndirilenler şimdi 51.09 Mbps yüklemeler olmak üzere 3,17 Mb / sn.

Hong Kong’daki bir sunucu hemen hemen aynıydı. Sonuçları 54,29 Mb / sn için İndirilenler ve 8,22 Mb / sn için yüklenenler tam olarak etkileyici değildi, ama kesinlikle daha kötüsü oldu.

Londra’da bir İngiltere sunucusu sağlandı indir sonuçları 70,46 Mb / sn ve yüklenenler nın-nin 37,47 Mb / sn.

Hız testi sonuçları VypyVPN’in AB sunucularının ne kadar optimize edildiğini gösteriyor. ABD sunucuları çok daha yavaş. Pazara yeni girenler ile, VyprVPN’in hızları artmıyor artık Avrupa’da değilseniz. Avrupa’da olsanız bile, daha hızlı VPN’ler var.

VyprVPN Günlükleri Tutuyor mu??

Eğer bir şey varsa, VyprVPN’ler gizlilik politikası bir tasarruf faktörüdür. Şirketin çevrimiçi gizlilikle ilgili her şeye bağlılığı göz önünde bulundurursak, bu VPN’nin sıkı bir sıfır günlük politikası izlemesini beklersiniz ve hayal kırıklığına uğramazsınız.

VyprVPN dünyanın ilk kamu tarafından denetlenen log olmayan VPN hizmetidir.

Bu, en saygın VPN’lerden beklediğiniz türden bir şey. Bir VPN kullanıyorsunuz ISS’nizin çevrimiçi etkinliğinizi izlemesini önleme. Sonuç olarak, tarama geçmişinizin, sosyal medya yayınlarınızın ve diğer verilerinizin kayıtlarını tutarak VPN’nizin yerini almasını istemezsiniz..

En çok aşağıdakileri sunmaya adanmış VPN’ler: toplam çevrimiçi anonimlik bunu müşterilerinin kayıtlarını tutmayarak yapar. Bu, ad ve e-posta adresi istememeyi içerebilir. Birçok VPN sağlayıcısı, Bitcoin ve diğer kripto para ödemelerini mümkün kılarak fazladan yol kat ediyor. Bu, kişisel verileri VPN’ye ifşa etmek için hiçbir neden olmadığı anlamına gelir.

Genellikle VPN sağlayıcıları tarafından tutulan günlükler VyprVPN tarafından toplanmaz

vyprvpn gizlilik günlüğü

VyprVPN’in ana şirketi olan Golden Frog’un İsviçre’de olduğu ve Beş Göz, Dokuz Göz ve 14 Göz casusluk ağının erişemeyeceği bir yer olsa da, bu ülkenin her türlü şeye sahip olmadığı anlamına gelmez. kayıtların tutulması ile ilgili yasaların.

Gerçek bir gizlilik savunucusu etrafa bakmaya devam eder.

VyprVPN’in Maliyeti?

VyprVPN fiyatlandırması

Müşteriler, VyprVPN veya VyprVPN Premium olmak üzere iki hizmet seviyesi arasından seçim yapar. Düşük katman maliyetleri Her ay 9,95 ABD doları lüks servis maliyeti ile Aylık 12,95 USD. Daha düşük seviyede, sadece üç eşzamanlı bağlantı elde edersiniz. Üst düzeyde beş tane mevcuttur. Bu VyprVPN’e karşı büyük bir grev dan beri en çok tavsiye edilen VPN’ler herhangi bir fiyat noktasında beş bağlantıya izin verir.

VyprVPN Tavsiye Edilen VPN mi?

VyprVPN bunun için çok şey yapıyor. Hız testi sonuçlarına saygı duyuldu—En azından AB sunucularında. İyi şifreleme ve kayıt tutmama politikası vardır. Ancak, birçok sunucudaki eşzamanlı bağlantı ve şans hızlarındaki sınırlamalar, tavsiye etmek zor onları.

Çevrimiçi gizliliklerini korumak için bir VPN kullanmak isteyen kişiler, daha fazlasını sunan ve hatta biraz daha düşük maliyetli bir hizmetle çok daha iyisini yapabilirler. Sizi doğru yöne yönlendirmemize izin verin; incelemelerimize göz atın Surfshark ve NordVPN. Söz veriyoruz hayal kırıklığına uğramayacaksın.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map