VyprVPN pārskats (2020. gads)

vyprvpn logo min


VyprVPN pieder mātesuzņēmumam Golden Frog, kas atrodas Šveicē. Šai valstij ir sena privātās dzīves aizstāvības vēsture gandrīz jau kopš pirmajām interneta dienām.

Zelta varde savā tīmekļa vietnē saka, ka uzņēmums tika dibināts 1994. gadā, tieši reaģējot uz draņķīgo istabu 641a. Šis skandāls bija saistīts ar NSA nelikumīgu iekļūšanu AT&T tīkls diriģēšanas vajadzībām privātpersonu uzraudzība.

Kad cilvēki, kas nodibināja Golden Frog, uzzināja par šo incidentu, viņi nekavējoties iesniedza sūdzību FCC. Diemžēl viņu protesti neatbildēja. Tas ir tad, kad viņi nolēma rīkoties paši.

Ņemot vērā gan Zelta vardes, gan Šveices veltījumu tiešsaistes privātumam, šķiet, ka VyprVPN ir diezgan uzticams pakalpojums, kas nodrošina visu jūsu vēlamo anonimitāti.

Viņi veic godīgu darbu, taču ir arī daudz labāki VPN.

VyprVPN pārskats

FeaturesInformation
Izmantojamība: Viegli izmantot
Mežizstrādes politika: Nulles reģistrēšanas politika
Servera lielums: 700 ++ serveri
Serveru izplatīšana: 70 ++ vietas
Atbalsts: Live Chat atbalsts 24 stundas diennaktī
Kārdinošs: Atļauts
Straumēšana: Atļauts
VPN protokols un šifrēšana: OpenVPN protokols, PPTP, IPSec un L2TP; AES 256 bitu šifrēšana
Galvenā mītne: Šveice
Cena: 3,75 USD / mēnesī
Oficiālā mājas lapa: https://www.vyprvpn.com

Drošība un šifrēšana

datu šifrēšanas vektora attēlsVisiem, kas nolemj izmantot VPN, iespējams, ir bažas par viņu privātumu. Viņiem nepatīk, ka viņu interneta pakalpojumu sniedzējs to spētu izseko visu viņu tīmekļa trafiku. Turklāt viņiem ir bažas par hakeriem un citiem noziedzniekiem, kuri varētu mēģināt nozagt viņu informāciju.

Jebkura vērtīga VPN uzdevums ir neļaut kādai personai vai entītijai snaust pār plecu, pārlūkojot. Tas nozīmē, ka jūsu izvēlētajam VPN ir jāpiedāvā tiešām spēcīga šifrēšana un uzticams VPN protokols.

Par to ir atbildīgs VPN protokols nodrošinot jūsu anonimitāti un privātumu. Ir pieejami daudzi dažādi protokoli, taču vispopulārākais ir OpenVPN. Izveidots un uzturēts kiberdrošības profesionāļu sadarbībā visā pasaulē, OpenVPN būtībā tiek uzskatīts par nesatricināms.

OpenVPN ir precīzi protokols, ko saņemat ar VyprVPN. Tas ir noklusējuma iestatījums, lai gan jūs varat izvēlēties kādu no alternatīvajiem protokoliem, piemēram, IPSec, L2TP un PPTP. Neatkarīgi no tā, kuru protokolu izvēlaties, jūs gūsit labumu no AES 256 bitu šifrēšanas, šifrēšanas zelta standarts tam uzticas federālās valdības, tiesībaizsardzības aģentūras un militāristi visā pasaulē.

vyprvpn drošība

Tā kā Golden Frog un VyprVPN intensīvi nodarbojas ar tiešsaistes privātumu, viņiem arī ir izstrādāja patentētu tehnoloģiju, kuru viņi sauc Hameleons. Šis rīks ir paredzēts, lai apietu dziļu metadatu pakešu pārbaudes skenēšanu kas brīdina noteiktas iestādes par to, ka indivīds izmanto VPN.

Šos dziļo pakešu pārbaudes skenēšanu bieži izmanto totalitārisma valdības tādās vietās kā Ķīna un Ziemeļkoreja lai pārliecinātos, ka iedzīvotāji neizmanto VPN. Šajās valstīs dzīvojošajiem cilvēkiem hameleona papildu aizsardzība var nozīmēt atšķirību starp dzīvību un nāvi. Tas ir īpaši svarīgi, ja jūs baidāties un vēlaties apturēt DNS noplūdi.

VyprVPN serveru tīkls

Daudzi cilvēki, kas ir jauni VPN, neapzinās, ko var radīt plašais serveru tīkls. Jo vairāk serveru ir VPN, jo mazāk klientu tiek maršrutēti caur katru serveri.

Vairāk serveru parasti tulko ātrāk.

vyprvpn serveriJa ģeogrāfiski dažādos reģionos ir izvietoti vairāki serveri, pastāv arī lielāka iespēja, ka serveri atradīsit tuvu savai fiziskajai atrašanās vietai. Tas ir svarīgi, jo tam vajadzētu nozīmēt ātrāks datu pārsūtīšanas ātrums.

VyprVPN ir beidzies 700 serveri izplatīts visā 70 vietas. Salīdzinot ar dažiem visaugstvērtīgākajiem VPN, Vairāk nekā 700 serveru nav par ko lielīties. Patiešām lielajiem biznesa dalībniekiem ir vairāki tūkstoši serveru, kas izvietoti gandrīz visās valstīs.

Tomēr joprojām ir VyprVPN 700 serveri diezgan cienījams, un viņiem ir laba ģeogrāfiskā daudzveidība. Viņu atrašanās vietās ir pat tādas valstis, kurās ir represīvas valdības, piemēram, Krievija, Ķīna un Turcija. Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Eiropā, Āzijā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos tas ir vairāku serveru atrašanās vietas arī.

Vai VyprVPN ir savietojams ar BitTorrent vai P2P?

VyprVPN to saka viņi neuzrauga tīmekļa trafiku. Tas nozīmē, ka neviens no uzņēmuma nepārbauda jūsu kontu, lai redzētu, vai jūs mocat vai izmantojat citas P2P failu koplietošanas metodes.

Patiesībā viņi paziņo, ka visu tīmekļa trafiku izturas vienādi.

VyprVPN ar NetflixViņi tomēr lūdz, lai visi ievēro vietējos autortiesību likumus. Daudziem cilvēkiem tas ir bijis konti ir atcelti pēc tam, kad Golden Frog saņēma no autortiesību īpašnieka paziņojumu par autortiesību pārkāpumu.

Rezultāts ir tāds, ka jums vajadzētu piesargāties ar VyprVPN piesardzību vai meklēt citu pakalpojumu, kas vairāk pievērš uzmanību neredzēt šo darbību. Tas ir īpaši svarīgi, ja nezināt, ka jūsu vietā tiek veiktas nelikumīgas darbības.

Runājot par Netflix, VyprVPN ASV serveriem nebija grūtību ar piegādi. Izrāde bija ātrs un pilnībā atbloķēts. To pašu nevar teikt par serveriem, kas tika pārbaudīti Eiropā, Kanādā un Nīderlandē. Visi tie tika bloķēti, tāpēc, ja Netflix skatīšana ir jūsu galvenā problēma, jums labāk ir izmantot citu VPN.

Ātruma testa rezultāti ar VyprVPN

VyprVPN piedāvāja kaut ko glītu pienācīgi rezultāti ātruma pārbaudē. Ātrums ir svarīgs jebkuram VPN. Jo ātrāks ir datu pārsūtīšanas ātrums, jo mazāk laika jūs pavadīsit, gaidot satura ielādi. Lēna VPN izmantošana garantē nepatīkamu pieredzi. Ideālā gadījumā jūs nepamanīsit lielu palēnināšanos, ja izmantojat augstākās kvalitātes VPN.

VyprVPN gandrīz tikpat labi veica dažu labāko VPN nodrošinātāju ātruma testus. Etalona pārbaude ļāva lejupielādēt rezultātus ar ātrumu 98.71 Mbps. Augšupielādes ātrums bija nedaudz lēnāks – 53.00 Mb / s.

Izveidojot savienojumu ar VyprVPN serveri ES lejupielādes plkst 74,48 Mbps un augšupielādes ar likmi 35,88 Mbps. Kopumā tas bija tikai 24 procentu samazinājums. Ņemot vērā, ka daži VPN lēni pārsūta datu pārsūtīšanas ātrumu par satriecošu summu, šī veiktspēja nebija slikta.

Pieslēdzoties serverim Ņujorkā, lietas palēninājās. Lejupielādes bija tagad 51,09 Mbps ar augšupielādi 3,17 Mbps.

Serveris Honkongā bija apmēram tāds pats. Rezultāti 54,29 Mb / s priekš lejupielādes un 8,22 Mb / s priekš augšupielādes nebija tieši iespaidīgi, bet noteikti ir bijuši vēl sliktāk.

Tiek nodrošināts Lielbritānijas serveris Londonā lejupielādēt rezultāti 70,46 Mbps un augšupielādes no 37,47 Mbps.

Ātruma testa rezultāti parāda, cik optimizēti ir VypyVPN ES serveri. Viņu ASV serveri ir daudz lēnāk. Ar jaunākiem ienācējiem tirgū, VyprVPN ātrumi nepalielinās vairs, ja vien atrodaties Eiropā. Pat ja atrodaties Eiropā, tur ir ātrāki VPN.

Vai VyprVPN glabā žurnālus?

Ja kas, VyprVPN’s privātuma politika ir atlīdzinošs faktors. Ņemot vērā uzņēmuma centību visās lietās, kas saistītas ar tiešsaistes privātumu, jūs būtu gaidījis, ka šis VPN pieturēsies pie stingras nulles reģistrēšanas politikas, un jūs nebūsit vīlušies.

VyprVPN ir pasaulē pirmais publiski revidētais loģistikas VPN pakalpojums.

Tā ir lieta, ko jūs sagaidāt no viscienītākajiem VPN. Jūs izmantojat VPN, lai neļaujiet savam interneta pakalpojumu sniedzējam izsekot jūsu darbībām tiešsaistē. No tā izriet, ka jūs nevēlētos, lai VPN ieņem viņu vietu, veicot ierakstus par jūsu pārlūkošanas vēsturi, sociālo mediju ierakstiem un citiem datiem.

VPN, kas visvairāk nodarbojas ar nodrošināšanu pilnīga tiešsaistes anonimitāte to dariet, neveicot nekādu uzskaiti par saviem klientiem. Tas var ietvert vārdu un e-pasta adrešu neprasīšanu. Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji pat veic papildu jūdzes, padarot iespējamus Bitcoin un citus kriptovalūtas maksājumus. Tas nozīmē, ka nav iemesla VPN atklāt kādus personas datus.

Žurnālus, ko bieži glabā VPN pakalpojumu sniedzēji, VyprVPN neapkopo

vyprvpn privātuma žurnāls

Lai gan ir mierinājums, ka “VyprVPN” mātesuzņēmums “Golden Frog” atrodas Šveicē un atrodas ārpus spiegošanas tīkla “Five Eyes”, “Nine Eyes” un “14 Eyes” piekļuves, tas nenozīmē, ka šai valstij nav visu veidu likumu par ierakstu saglabāšanu ievērošana.

Patiesam privātuma aizstāvim būtu labi, ja turpinātu meklēt.

Cik maksā VyprVPN?

VyprVPN cenu noteikšana

Klienti izvēlas starp diviem pakalpojumu līmeņiem – vai nu VyprVPN, vai VyprVPN Premium. Zemākas līmeņa izmaksas Katru mēnesi 9,95 USD ar luksusa pakalpojuma cenu Mēnesī 12,95 USD. Zemākā līmenī jūs saņemat tikai trīs vienlaicīgus savienojumus. Pieci ir pieejami augšējā līmenī. Tas ir liels streiks pret VyprVPN kopš visiecienītākie VPN ļauj veikt piecus savienojumus jebkurā cenu vietā.

Vai VyprVPN ir ieteicamais VPN?

VyprVPN to ļoti daudz cenšas panākt. Ātruma testa rezultāti bija cienījami– vismaz ar ES serveriem. Viņiem ir laba šifrēšana un politika bez reģistrēšanās. Tomēr vienlaicīgu savienojumu ierobežojumi un daudzu serveru iespēju ātrums nozīmē, ka tas tā ir grūti ieteikt viņiem.

Cilvēki, kuri vēlas izmantot VPN, lai aizsargātu savu privātumu tiešsaistē, varētu daudz labāk rīkoties ar pakalpojumu, kas piedāvā vairāk un varētu pat maksāt mazliet mazāk. Ļaujiet mums norādīt jums pareizajā virzienā – apskatiet mūsu pārskatus par Surfshark un NordVPN. Mēs apsolām tu nebūsi vīlies.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me