VyprVPN Recenze (2020)

vyprvpn logo min


VyprVPN je vlastněna mateřskou společností Golden Frog se sídlem ve Švýcarsku. Tato země má dlouhou historii obhajování soukromí online, téměř od nejranějších dnů internetu.

Golden Frog na svých webových stránkách uvádí, že společnost byla založena v roce 1994 v přímé reakci na nechvalně známou událost Room 641a. Tento skandál zahrnoval, že se NSA nelegálně připojila k AT&Síť T za účelem vedení dohled nad soukromými občany.

Když se lidé, kteří založili Zlatou žábu, dozvěděli o incidentu, okamžitě podali stížnost FCC. Jejich protesty bohužel nebyly zodpovězeny. Tehdy se rozhodli jednat sami za sebe.

Vzhledem k tomu, že Golden Frog a Švýcarsko věnují soukromí online, zdá se, že VyprVPN je docela spolehlivá služba, která vám poskytne veškerou anonymitu, kterou chcete.

Dělají slušnou práci, ale existují mnohem lepší VPN.

Přehled VyprVPN

FunkceInformace
Použitelnost:Snadné použití
Zásady protokolování:Zásady nulového protokolování
Velikost serveru:700 ++ servery
Distribuce serveru:70 ++ míst
Podpěra, podpora:Podpora nepřetržitého live chatu
Torrenting:Povoleno
Streamování:Povoleno
Protokol VPN a šifrování:Protokol OpenVPN, PPTP, IPSec a L2TP; 256bitové šifrování AES
Sídlo společnosti:Švýcarsko
Cena:3,75 $ / měsíc
Oficiální webové stránky:https://www.vyprvpn.com

Zabezpečení a šifrování

vektorový obrázek šifrování datKaždý, kdo se rozhodne použít VPN, má pravděpodobně obavy o své soukromí. Nelíbí se jim myšlenka, že jejich poskytovatel internetových služeb je schopen sledovat veškerý jejich webový provoz. Navíc mají obavy z hackerů a jiných zločinců, kteří by se mohli pokusit ukrást jejich informace.

Úkolem jakékoli užitečné sítě VPN je zabránit jakémukoli jednotlivci nebo entitě v tom, aby se při procházení mohli plazit přes rameno. To znamená, že VPN, kterou zvolíte, musí nabídnout opravdu silné šifrování a spolehlivý protokol VPN.

Protokol VPN je nástroj, za který je zodpovědný zajištění vaší anonymity a soukromí. K dispozici je mnoho různých protokolů, ale zdaleka nejuznávanější je OpenVPN. OpenVPN, vytvořený a udržovaný spoluprací odborníků v oblasti kybernetického zabezpečení po celém světě, je v zásadě považován za neomylný.

OpenVPN je přesně protokol, který získáte s VyprVPN. Je to výchozí nastavení, ale můžete si vybrat z alternativních protokolů, jako jsou IPSec, L2TP a PPTP. Bez ohledu na to, který protokol si vyberete, budete mít prospěch z 256bitového šifrování AES zlatý standard šifrování tomu důvěřují federální vlády, orgány činné v trestním řízení a armády po celém světě.

vyprvpn zabezpečení

Protože Golden Frog a VyprVPN se intenzivně věnují online soukromí, mají také vyvinuli proprietární technologii, kterou nazývají Chameleón. Tento nástroj je navržen tak, aby zabránil hlubokému skenování kontroly metadat pakety které upozorňují určité orgány na to, jak jednotlivec používá VPN.

Tyto hluboké kontroly inspekcí paketů často používají totalitní vlády na takových místech Čína a Severní Korea aby občané nepoužívali sítě VPN. Pro lidi žijící v těchto zemích může zvláštní ochrana Chameleona znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. To je zvláště důležité, pokud se bojíte a chcete zastavit úniky DNS.

Síť serveru VyprVPN

Mnoho lidí, kteří jsou novými VPN, si neuvědomuje, jaký rozdíl může obrovská síť serverů přinést. Čím více serverů VPN má, tím méně zákazníků je přes každý server směrováno.

Více serverů se obvykle překládá na rychlejší služby.

vyprvpn serveryPokud je v geograficky rozmanitých regionech distribuováno více serverů, existuje také větší šance, že najdete server v blízkosti vaší fyzické polohy. To je důležité, protože by to mělo znamenat rychlejší rychlosti přenosu dat.

VyprVPN má za sebou 700 serverů distribuovány napříč 70 míst. Ve srovnání s některými z nejlépe hodnocených sítí VPN, 700+ serverů se toho moc nechce chlubit. Opravdu velcí hráči v oboru mají několik tisíc serverů rozložených po téměř každém národě.

Stále je však 700 serverů serveru VyprVPN docela slušný, a mají dobrou geografickou rozmanitost. Jejich umístění dokonce zahrnuje země s represivními vládami, jako je Rusko, Čína a Turecko. Severní a Jižní Amerika, Evropa, Asie, Afrika a Střední východ mají všechny více umístění serveru také.

Je VyprVPN kompatibilní s BitTorrentem nebo P2P?

VyprVPN to říká nemonitorují žádný webový provoz. To znamená, že nikdo ze společnosti neprovádí kontrolu vašeho účtu, aby zjistil, zda torrentujete nebo nepoužíváte jiné způsoby sdílení souborů P2P.

Ve skutečnosti prohlašují, že s veškerým webovým provozem zacházejí stejně.

VyprVPN s NetflixemPřesto žádají, aby každý dodržoval místní autorské zákony. Mnoho lidí má své účty zrušeny poté, co společnost Golden Frog obdržela oznámení o porušení autorských práv od držitele autorských práv.

Výsledkem je, že byste se měli pečlivě torrentovat na VyprVPN nebo hledat jinou službu, která se více otočí slepé oko této činnosti. To je zvláště důležité, pokud nevíte, že se ve vaší lokalitě nezákonně šíří.

Pokud jde o Netflix, americké servery VyprVPN neměly problémy s doručováním. Představení bylo rychlé a zcela odblokované. Totéž nelze říci pro servery, které byly testovány v Evropě, Kanadě a Nizozemsku. Všechny z nich byly zablokovány, takže pokud si prohlížíte Netflix, je vaším hlavním zájmem, pak jste lepší s jinou VPN.

Výsledky testu rychlosti pomocí VyprVPN

VyprVPN nabídl nějaké hezké slušné výsledky v testu rychlosti. Rychlost je důležitá u každé VPN. Čím vyšší jsou rychlosti přenosu dat, tím méně času strávíte čekáním na načtení obsahu. Použití pomalé sítě VPN zaručuje frustrující zážitek. V ideálním případě si při použití vysoce kvalitní VPN nevšimnete mnoho zpomalení.

VyprVPN provedl téměř stejně rychle testy rychlosti u některých nejlepších poskytovatelů VPN. Srovnávací testování přineslo výsledky stahování 98,71 Mbps. Rychlosti nahrávání byly mírně pomalejší při 53,00 Mb / s.

Připojení k serveru VyprVPN v EU skončilo stahování na 74,48 Mb / s a nahrávání ve výši 35,88 Mbps. Celkově se jednalo o zpomalení pouhých 24 procent. Vzhledem k tomu, že některé VPN zpomalují rychlost přenosu dat o ohromující částku, nebyl tento výkon špatný.

Při připojení k serveru v New Yorku se situace zpomalila. Stahování teď byli 51,09 Mb / s s nahráváním 3,17 Mb / s.

Server v Hongkongu byl zhruba stejný. Výsledky 54,29 Mb / s pro stahování a 8,22 Mbps pro nahrávání nebyly přesně působivé, ale určitě tam byly horší.

Poskytl U.K. server v Londýně stažení výsledky 70,46 Mb / s a nahrávání z 37,47 Mbps.

Výsledky testů rychlosti ukazují, jak optimalizované servery EU VypyVPN jsou. Jejich americké servery jsou mnohem pomaleji. S novějšími vstupy na trh, Rychlosti VyprVPN se nesestavují už, pokud nejste v Evropě. I když jste v Evropě, existují rychlejší sítě VPN.

Vede protokol VyprVPN?

Pokud něco, VyprVPN ochrana osobních údajů je faktorem uplatnění. S ohledem na odhodlání společnosti ke všem věcem souvisejícím s ochranou soukromí online byste očekávali, že se tato VPN bude řídit přísnými zásadami nulového protokolování a nebudete zklamáni..

VyprVPN je první na světě veřejně auditovaná služba protokolu VPN bez protokolu.

Je to druh věcí, které od nejuznávanějších sítí VPN očekáváte. K VPN používáte VPN zabráňte poskytovateli internetových služeb sledovat vaši online aktivitu. Z toho vyplývá, že byste nechtěli, aby vaše VPN zaujala místo tím, že bude uchovávat záznamy o historii prohlížení, příspěvcích na sociálních médiích a dalších datech..

VPN, které se nejvíce věnují poskytování celková online anonymita Udělejte to tak, že nebudete uchovávat žádné záznamy o svých zákaznících. To může zahrnovat nepožadování jmen a e-mailových adres. Mnoho poskytovatelů VPN dokonce míří navíc tím, že umožňuje bitcoiny a další platby za kryptoměny. To znamená, že není žádný důvod prozradit žádné osobní údaje VPN.

Protokoly, které jsou často vedeny poskytovateli VPN, nejsou společností VyprVPN shromažďovány

vyprvpn protokol o ochraně osobních údajů

I když je uklidňující, že Golden Frog, mateřská společnost VyprVPN, je ve Švýcarsku a je mimo dosah sítí pěti očí, devíti očima a 14 očí, to neznamená, že země nemá nejrůznější druhy. zákonů týkajících se uchovávání záznamů.

Opravdový obhájce soukromí by se dobře udržoval a rozhlížel se kolem.

Kolik stojí VyprVPN?

VyprVPN ceny

Zákazníci si mohou vybrat mezi dvěma úrovněmi služeb, buď VyprVPN, nebo VyprVPN Premium. Nižší úrovně nákladů 9,95 $ každý měsíc s náklady na luxusní služby 12,95 $ měsíčně. Na nižší úrovni získáte pouze tři současná spojení. Pět je k dispozici na horní úrovni. To je velký úder proti VyprVPN od té doby nejvíce doporučované VPN umožňují pět připojení za každou cenu.

Je VyprVPN doporučenou VPN?

VyprVPN to má hodně. Výsledky testu rychlosti byly slušné– přinejmenším u serverů EU. Mají dobré šifrování a politiku bez protokolování. Omezení současných připojení a rychlost rychlosti na mnoha serverech však znamenají, že tomu tak je obtížné doporučit jim.

Lidé, kteří chtějí používat VPN k ochraně svého soukromí online, by mohli se službou, která nabízí více, a mohou dokonce stát o něco méně, udělat mnohem lépe. Dovolte, abychom vás nasměrovali správným směrem – podívejte se na naše recenze Surfshark NordVPN. Slibujeme nebudete zklamáni.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map