Celkové hodnocení VPN (2020)

Pro relativně nového hráče ve hře VPN představuje Total VPN a leštěné a profesionální rozhraní – to může být dokonce jedním z nejjednodušších použít tam dnes. Total VPN je výzvou pro některé lidi, zejména pro ty, kteří jsou novými VPN, je jeho rozhraní tak uživatelsky přívětivé, že nováčci se budou cítit jako doma. Služba dokonce poskytuje Protokol OpenVPN, což je široce považováno za nejlepší dostupný.


Přes působivý vzhled, CelkemVPN stále přichází krátký.Logo TotalVPN

Šéf mezi nimi je jejich logovací politiku, což je starosti o mnoho. Dalším velkým problémem je jejich rychlost přenosu dat, což je zjevně kritický faktor vaší zkušenosti na internetu.

Přestože většina lidí nerozpozná název Total VPN mateřská společnost Endurance International Group, téměř bezpochyby rozpoznají některé ze svých dalších značek. Patří mezi ně neustálý kontakt, Bluehost a HostGator. Se sídlem v Burlingtonu, Massachusetts, USA, obhájci soukromí, kteří jsou znepokojen politikami protokolování okamžitě uvidí a červená vlajka.

Je to proto, že USA jsou členem sítě pěti očí. Tato dohoda o dohledu umožňuje členským státům: udržujte si přehled o online aktivitách svých občanů, a tato informace je volně vyměňována.

f to myslíš vážně online soukromí a anonymitu, pak jste lepší s VPN, která nemá centrálu v národě Five Eyes.

pět očí země

Pokud tuto radu nedodržíte, mějte na paměti, že pokud se vláda nebo orgány činné v trestním řízení rozhodnou, že chtějí vědět více o vašich online zvyklostech, mohou získat informace z celkem VPN. Zásady ochrany osobních údajů společnosti podrobně uvádějí tuto možnost.

Přehled

FunkceInformace
Použitelnost: Snadné použití
Zásady protokolování: Sporné zásady protokolování
Velikost serveru: 60 ++ servery
Distribuce serveru: 30 míst po celém světě
Podpěra, podpora: 24/7 live chat a systém vstupenek
Torrenting: Povoleno
Streamování: Omezený
Protokol VPN a šifrování: Protokol OpenVPN;
Sídlo společnosti: USA
Cena: 4,99 $
Oficiální webové stránky: https://www.totalvpn.com/

Zabezpečení a šifrování pomocí Total VPN

Sofistikovaní uživatelé ocení, že mají výběr protokolů VPN s technologií Total VPN. Mezi tyto volby patří OpenVPN, který je obecně považován za protokol volby mezi techno-geky po celém světě.

Jednou z vlastností, díky nimž je OpenVPN tak atraktivní, je, že se jedná o software s otevřeným zdrojovým kódem. To znamená, že těží z oddané práce vývojářů z celého světa.

ochrana přenosu dat

Pokud nechcete používat OpenVPN, pak Total VPN vám nabízí PPTP, i když tento protokol obvykle je již se nedoporučuje kvůli obavám o bezpečnost. špatné zprávy pro začínající uživatele je to, že výchozí nastavení Total VPN je podivně nastaveno na PPTP.

Méně sofistikovaní uživatelé, kteří nejsou znalí, mohou používat PPTP a nechávají se zranitelní, protože nevědí, že by měli přepněte jejich nastavení na OpenVPN.

Mezi další možnosti protokolu s technologií Total VPN patří L2TP / IPSec a IkeV2, což jsou lepší možnosti než PPTP.

Celková síť serverů VPN

Total VPN není jedním z větších a známějších poskytovatelů VPN. Je to proto, že ve srovnání s těmito zavedenými konkurenty, Total VPN má malou serverovou síť.

servery Totalvpn

Web společnosti se může pochlubit servery na všech sedmi kontinentech, pak zpětnými doprovodmi s tím, že Antarktida je pro servery příliš chladná. Zajímavé je, že web také říká, že v Jižní Americe neexistují žádné servery.

Uživatelé jsou ponecháni s dobrým pokrytím v Evropě s 20 serverů. Najdete je v lokalitách, jako je Londýn, Vídeň, Moskva, Curych, Stockholm, Bukurešť a další. An dalších 17 serverů jsou v Severní Amerika.

Tato místa jsou většinou v USA a servery jsou umístěny v Chicagu, New Yorku, Seattlu a Los Angeles. Kanada má jediný server v Torontu (doufali bychom přinejmenším další, poblíž Vancouveru).

totalvpn umístění serveru

V Asii se vyskytuje řídké pokrytí serverem, kde je zastoupeno pět zemí. Jsou v Bombaji, Tokiu, Tel Avivu, Hongkongu a Singapuru. Afrika je zastoupena pouze jedním serverem a další server se nachází v Sydney.

To znamená, že síť serveru Total VPN se rozšiřuje na jen 30 zemí. To není zvlášť působivé ve srovnání s některými hlavními hráči v oboru, jako je NordVPN nebo Surfshark které mají vzhůru dva nebo tři tisíce serverů nachází se v téměř 100 zemích.

Tento nedostatek geografické rozmanitosti a počtu serverů to znamená výkon trpí. Každý, kdo doufá, že si vybere z velkého počtu serverů nebo kdo se musí spoléhat na to, že služba VPN bude po celém světě dostupná pro cestování, bude lepší hledat jinde.

Můžete použít BitTorrent nebo P2P s VPN celkem?

vpn-ip-address-networkNa rozdíl od některých poskytovatelů VPN, Total VPN nezakazuje zákazníkům sdílení souborů nebo se oddávají jiným P2P aktivitám. Ve skutečnosti mají v Nizozemsku server, který je výslovně vyhrazen pro tyto účely.

Zprávy od uživatelů naznačují, že výkon na tomto serveru nechává hodně žádoucí. To a celkově pomalé rychlosti přenosu dat znamená, že je to obecně dobrý nápad hledat jinde pokud se chystáte udělat hodně torrentování s vaší VPN.

Výsledky rychlých testů s celkovou VPN

Počítač používaný pro rychlostní test má některé skutečně spolehlivé rychlosti přenosu dat, když byl proveden prostřednictvím svých kroků pro účely benchmarkingu. Stahování přinesl výsledky 98,71 Mb / s a nahrát sazby byly 53,00 Mb / s.

Věci se změnily, když Byla aktivována celková VPN. Ačkoli výsledky jeho rychlostních testů nebyly mezi nejvíce propastnými, stále byly daleko chybí působivé. To platí zejména tehdy, když jsou jejich výsledky porovnány s výsledky nejsilnějších VPN.

Total VPN ukázala, že nebyla schopna poskytnout bezproblémový zážitek bez ohledu na to, který server se používá. To je poněkud pravdivé pro všechny poskytovatele VPN, protože čím dále je vaše skutečné umístění od fyzického umístění serveru, který si vyberete, tím pravděpodobně bude pomalejší rychlost přenosu dat. Výsledky rychlého testu s technologií Total VPN však byly pozoruhodné divoce nekonzistentní oni byli.

Problémy s rychlostí budou a primární zájem pro lidi, kteří se zaregistrovali pro bezplatnou službu Total VPN. Pouze „tři“ zákazníky jsou přidělovány pouze tři servery.

Nachází se v Amsterdamu, na Islandu a v Singapuru. Pokud nejste velmi blízko některému z těchto míst, jste v frustrujícím zážitku. Platící zákazníci mají více možností, ale výkon zůstává pochybný při nejlepším.

totalvpn san jose speed test testPřipojení k San Jose, Kalifornie serveru z počítače v New Yorku za předpokladu stažení sazba 31,52 Mbps a nahrát sazba 7,88 Mb / s.

Poskytuje se připojení k serveru, který byl blíže domovu lepší výsledky. Server v New Yorku byl nastaven na rychlost stahování 59,61, míry nahrávání však byly zklamáním 10,81 Mb / s.

totalvpn london speed testServer v Londýně nabídl podobné výsledky. Stahování bylo přeneseno rychlostí 35,64 Mbps s rychlostí nahrávání 8,85 Mbps.

Testování bylo provedeno pomocí serveru v Tokiu. Tyto sazby byly opravdu frustrující. Stahování přišlo v 11,88 Mbps a nahrávání byly 4,03 Mb / s. Vzhledem k tomu, kolik kilometrů mezi počítačem v New Yorku a serverem v Tokiu tyto výsledky nejsou úplně šokující.

Celkově lze říci, že používání Total VPN skončilo doba stahování se zvýšila o celých 76 procent. Téměř stejně špatné byly doby nahrávání zvýšeny o 59 procent. Pokud si v online prostředí ceníte rychlosti, bylo by lepší s jinou VPN.

Celkové zásady protokolování VPN

Pokud chcete anonymitu online, Total VPN příliš nepomáhá. Zákazníci se musí podrobit podrobnému registračnímu procesu, který jim umožní zveřejnit všechny své osobní údaje. Navíc, kdykoli se obrátíte na Total VPN s žádostí o pomoc, jsou uchovávány poznámky o interakci.

Kontrola zásad ochrany osobních údajů společnosti ukazuje, že zákazníci by měli mít ještě více důvod k obavám. Zásady jasně stanoví, že IP adresa zákazníka, webové stránky, které navštěvují, jejich fyzické umístění a prohlížeč, jsou všechny sledovány v záznamech společnosti. Total VPN dokonce uvádí, jak mohou sledujte své interakce na sociálních médiích a odkazy, které používáte ve vztahu k jejich službám.

Zásady ochrany osobních údajů společnosti saferweb vpn

Total VPN říká, že veškeré toto sledování se používá ke zlepšení zákaznické zkušenosti ak vyřešení problémů. Alarmingly, to říkají data, která uchovávají, se také používají k prodeji produktů třetích stran.

Pokud opravdu chcete anonymní online provoz, obraťte se na jiného poskytovatele VPN.

Kolik stojí celkové náklady na VPN?

Bezplatná verze Total VPN je omezena na tři servery a omezující omezení dat, dělat to obtížné s ním pracovat. Za měsíc můžete zakoupit předplatné 14,97 $ měsíčně, který je ne výhodná smlouva.

totalvpn ceny

Balíčkové nabídky, které jsou zaplaceny předem, mohou snížit cenu na pouhých 4,99 $ za měsíc. Toto je úvodní cena, takže můžete platit výrazně více po uplynutí této doby.

Pokud získáte celkovou VPN?

Jako by pomalé rychlosti přenosu dat a nedostatek serverů nestačily, společnost je pochybné zásady protokolování uzavřít dohodu. Tak Ne, neměli byste získat TotalVPN.

Hledejte jinde spolehlivou, nemluvě cenově výhodnější službu VPN. Pokud byste mohli použít některá doporučení právě teď, podívejte se na náš seznam nejlepších VPN dnes a ušetřte se problémům s úplným zklamáním.

Ed. Poznámka: francouzská verze našich recenzí VPN je k dispozici zde, Meilleur VPN 2020.

Zdroje:

  • https://www.techopedia.com/definition/30742/vpn-security
  • https://us.norton.com/internetsecurity-privacy-what-is-a-vpn.html
  • https://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_virtual_private_network_services

Přidejte svoji vlastní recenzi:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me