Kā atbrīvoties no Omegle


Omegle ir viena no pasaules labākajām kopienas tērzēšanas vietnēm, ļaujot lietotājiem sākt sarunu ar jebkuru personu visā pasaulē. Lielākoties tas ir bez maksas.

Šajā ceļvedī mēs apskatīsim, kā jūs varat atsaistīt sevi no Omegle, ja jūs notiktu, ka jūs izraida no vietnes. Protams, visiem ir savdabīga puse, taču ir jārūpējas, lai jūs nedarītu neko tādu, kas liek jums tikt aizliegtam vietnē.

Šajā piezīmē mēs vēlamies jau pašā sākumā pieminēt, ka ir zināms, ka Omegle administratori nejauši izraidīja lietotājus no platformas. Kā tāds, iespējams, jūs nezināt iemeslu, kāpēc jūs tika aizliegts.

Tātad, kas jums jādara, uzzinot, ka Omegle ir jūs aizliedzis? Pēc mūsu pieredzes labākais veids, kā atbrīvoties no Omegle (un jebkuras tās tērzēšanas istabas), ir izmantot VPN vai virtuālo privāto tīklu..

omegle attēls

Ja jums šī daļa nav paredzēta, jūs visi esat gatavs iemācīties atbrīvoties no Omeagle.

Omegle aizliedz cilvēkiem to, ka viņiem ir vajadzīgas viņu IP adreses. Neizsekojot jūsu IP adresi, Omegle nekādi nevar zināt, kas jūs esat.

Viņi nevar jūs noņemt, ja IP adreses maiņai izmantojat VPN pakalpojumu.

Tāpēc vienkāršākais un labākais veids, kā atbrīvoties no Omegle, ir izmantot VPN un mainīt datora IP adresi. Ja nezināt, kā to izdarīt, neuztraucieties – mums ir pieejama daudz informācijas par to, kā bloķēt piekļuvi jūsu IP adresei..

Pagaidām jums jāzina, ka virtuālais privātais tīkls ir pakalpojums, kas rūpējas par visu, kas jums jādara, lai mainītu savu IP adresi.

Viss, kas jums patiešām jādara, ir reģistrēties VPN pakalpojumam, lejupielādēt / instalēt VPN lietotni, palaist to un pēc tam izveidot savienojumu ar jūsu izvēlēto VPN serveri..

Lielākajai daļai labu VPN pakalpojumu sniedzēju ir 30 dienu naudas atdošanas garantijas politika.

Tādā veidā, reģistrējoties VPN, jums nav jāuzņemas riski, jo pakalpojums atmaksās jūsu naudu, ja jums tas nepatīk..

Kāpēc Omegle aizliedz lietotājiem

Omegle ir zināms vietnes melnā saraksta lietotājiem. Šie ir iemesli, kāpēc cilvēkiem tiek aizliegts Omegls:

Jūs esat pārkāpis vienu vai vairākus Omegle noteikumus un nosacījumus

Tas, ka Omegle ir bezmaksas tiešsaistes tērzēšanas pakalpojums, nenozīmē, ka varat rīkoties tā, kā vēlaties. Aiz Omegle ir komanda, kas visu kontrolē. Izpakojam to mazliet.

Kopumā jūs varat izmantot tādu pakalpojumu kā Omegle bez jebkādām problēmām. Tomēr dažas darbības var piespiest Omegle melnajā sarakstā iekļaut jūs vietnē. Dažas no šīm darbībām ļaunprātīgi izmanto citus lietotājus, izspiež surogātpastu dažādās tērzēšanas istabās un izliek bērniem nepiemērotu saturu.

Omegle lietotāji savos videoklipos arī nevar atskaņot ar autortiesībām aizsargātu mūziku.

Omegle administratori var un dara cilvēkus no platformas, pamatojoties uz to, ko citi lietotāji saka par viņiem.

aizliegts logotips

Ja cilvēki sāk sūdzēties par konkrētu Omegle lietotāju, tas var tikt aizliegts. Omegle pati par sevi nav jāpieķer, ka jūs pārkāpjat platformas noteikumus un nosacījumus.

Pat tad, ja kāds cits lietotājs jūs noķer un paziņo par to vietnes moderatoriem, jūs varat noņemt aizliegumu. Tas acīmredzami nozīmē, ka daudz kas būs atkarīgs no moderatora sprieduma, uz kuru jūsu lieta attiecas.

Otra lieta, kas jums šeit jāpatur prātā, ir tā, ka jūs nevarat vienkārši sākt pieaugušo tēmu sarunu ar jebkuru personu, kas atrodas platformā.

Ja vēlaties to darīt, Omegle viņu vietnē ir īpaša sadaļa. Ja administratori konstatēs, ka jūs neievērosit viņu platformas 18+ noteikumus, viņi jūs noteikti aizliegs.

Kāds ziņo jums par citiem iemesliem

Neatkarīgi no noteikumiem un nosacījumiem, ja redzat kaut ko citu, kas tiek uzskatīts par aizskarošu, un lietotājs ziņo par jums, tad Omegle administrācijai ir tiesības iesaistīties un iekļaut jūs melnajā sarakstā..

Šādi ziņojumi rada ļoti ātru aizliegumu, tāpēc esiet piesardzīgs, lai neteiktu, kas jums jebkurā brīdī ienāk galvā.

Ir zināms, ka šīs platformas moderatori daudz laika pavada, pārskatot pārskatus un pārbaudot vietnes lietotāju slikto izturēšanos.

Protams, daži uzskata, ka Omegle moderatori ir mazliet pārāk dāsni, kad runa ir par cilvēku aizliegšanu vietnē.

Mēs esam lasījuši par gadījumiem, kad administrācija pietiekami rūpīgi neizmeklēja pirms attiecīgā lietotāja aizliegšanas.

Bet tas nav īsti svarīgi, par ko jūs runājat.

Ja persona, ar kuru jūs runājat, saprot, ka jūs teicāt kaut ko, lai viņus ievainotu, un viņi ziņo jums, Omegle var jūs iekļaut melnajā sarakstā pat tad, ja jūs nekad neesat nonācis tuvu platformas noteikumu un nosacījumu pārkāpšanai..

Kādas ir nepiemērotās lietas, par kurām jums vajadzētu izvairīties runāt par Omegle?

Nu, mēs jau esam minējuši, ka jums vajadzētu izlasīt pakalpojumu sniegšanas noteikumu lapu, lai uzzinātu platformas oficiālo nostāju par tāda satura saturu, ko tā parasti atļauj vietnē..

Lielāko daļu laika jūs atradīsit, ka tas, ko administratori uzskata par nepiemērotu, ir subjektīvs. Kas tad jums jādara? Labākais darbības veids ir pārliecināties, ka jūs cienāt visus uz platformas.

Omegle lietotāji nevēlas ar jums runāt

Jo vairāk Omegle lietotāji jūs izmet no ekrāniem, jo ​​vairāk Omegle to pamanīs. Ja moderatori saka, ka pārāk daudz Omegle lietotāju ir atcēluši tērzēšanas sesiju ar jums, viņi to uzskatīs par zīmi, ka varbūt jūs nepiederat tīklā. Mēs arī esam noskaidrojuši, ka, lai saņemtu aizliegumu, jums nav nepieciešams daudz nomest.

Galu galā tas attiecas uz moderatoriem, kas atrodas noteiktā brīdī, bet, ja cilvēku skaits, kas jūs pamet, ir lielāks nekā cilvēku skaits, kas pieņem jūsu savienojumu, tad tā ir problēma.

Moderatori nav vienīgie, kas medī Omegle lietotājus, kuri cenšas radīt nepatikšanas platformā. Daži algoritmi ir apmācīti, lai saprastu, kurš lietotājs varētu radīt problēmas. Ja jūs esat troļļi, algoritmi jūs pieķers un pēc tam jūs iekļaus melnajā sarakstā.

Piezīme:

Tiem, kas nezina, kas ir trollis: Vienkāršāk sakot, “trollis” ir lietotājs, kura vienīgais motīvs ir kaitināt citus cilvēkus noteiktā platformā.

Nav šaubu, ka vietnes moderatoriem ir grūts uzdevums mēģināt pārliecināties, ka Omegle ir droša platforma cilvēkiem, kuri vēlas sākt sarunas ar pilnīgi svešiniekiem no visas pasaules.

Mēs neesam pārliecināti, vai tas ir veids, kā viss būtu jāuztur, jo nav nekādu garantiju, ka Omegle lietotāji netiks pakļauti nepieklājīgiem materiāliem uz platformas. Bet varbūt tam nav nozīmes.

Omegle ir tiešsaistes sociālā platforma, un, ja jūs neesat prasmīgs socializēties internetā, tad varbūt jūs labāk neizmantojat tādu sociālo mediju platformas kā Omegle.

Šajā sakarā mums jāpiemin arī tas, ka noteikums “pārāk daudz pilienu” darbojas arī pretēji. Ja platformas moderatori un algoritmi redz, ka jūs pārāk bieži un pārāk ātri metat pārāk daudz lietotāju, viņi sapratīs, ka nevēlaties sazināties vai dot platformai.

Šāda rīcība rada arī Omeglē iespaidu, ka jūs esat tikai tur, lai izspiegotu cilvēkus, kuri patiesi vēlas sarunāties ar svešiniekiem.

Omegle aizliegumi: cik ilgi viņi ilgst?

tastatūra ir aizliegtaNav noteikta laika posma. Lielākoties tas ir atkarīgs no tā, kāpēc moderatori uzskatīja par nepieciešamību jūs aizliegt. Tomēr kopumā aizliegumi var atšķirties no vienas nedēļas līdz ceturtdaļai gada.

Nav pat skaidrs, cik dienu jums nav jāiet uz vietni, lai noņemtu aizliegumu. Vissvarīgākais, ko jūs varat darīt šādā gadījumā, ir pievērst uzmanību izturēšanās veidam, kuru vietne skaidri attur. Nesūtiet surogātpastu, nelietojiet rasistiskus aizslāņojumus un neizlieciet NSFW saturu.

Brīdinājums:

Ja nepaliecat prom no šāda veida uzvedības, Omegle var jūs pastāvīgi aizliegt.

Bet pietiekami daudz par slikto, ko Omegle var darīt jūsu tiešsaistes tērzēšanas pieredzē. Parunāsim par risinājumiem, kurus varat izmantot šobrīd, lai atceltu Omegle aizliegumu.

Galvenie veidi, kā noņemt aizliegumu no Omegle

Vienkārši pagaidiet to

Lai gan tas var būt neērti un nomākti, dažreiz viss, kas jums jādara, ir pagaidiet dažas dienas lai redzētu, ka jūsu aizliegums tiek atcelts.

Aizlieguma ilgums var būt atkarīgs no jūsu pārkāpuma smaguma. Dažreiz vienas nedēļas laikā jūs automātiski atbrīvosities no bankas, bet dažreiz jums pat nāksies gaidīt sešus mēnešus vai mūžīgi.

Visvienkāršāk to darīt turpiniet pārbaudīt Omegle vietni.

Ja vispār varat piekļūt vietnei, iespējams, jūsu aizliegums ir atcelts. Ja nē, turpiniet lasīt.

Ir dažas lietas, kas var ievērojami pagarināt jūsu aizlieguma termiņu. Pirmkārt, ja Omegle moderatori redz, ka viņi jums ir aizliegti vairāk nekā vienu reizi, vai arī viņi aizliedz jums kaut ko tādu, ko platforma uzskata par absolūti aizskarošu, viņi var pagarināt jūsu Omegle aizlieguma periodu (līdz potenciāli neierobežotam laika periodam)..

Dažreiz jūs atradīsit, ka jums ir aizliegts nodarboties ar Omegle bez redzama iemesla.

Tas ir svarīgi:

Kā ieteikts iepriekš, vienmēr ir laba ideja pārbaudīt noteikumu un nosacījumu sadaļu Omegle vietnē, lai pārliecinātos, ka nejauši neveicat kaut ko pretrunā ar platformas noteikumiem.

Dodieties uz oficiālo vietni www.omegle.com un pēc tam ritiniet uz leju līdz lapas apakšai. Šeit jūs varēsit izlasīt vairāk informācijas par pakalpojuma noteikumiem.

Mēģiniet mainīt savu tīklu

Dažreiz, vienkārši mainot savu tīklu, jūs varat atbrīvoties no aizlieguma. Visticamāk, Omegle aizliedz cilvēkiem, aizliedzot viņu mājas WiFi tīklu IP adresi, tāpēc viss, kas jums jādara, lai saņemtu bezbanku, ir izveidojiet savienojumu ar citu WiFi tīklu un izmantojiet viņu jauno IP adresi, lai piekļūtu Omegle.

Protams, tas nav iespējams, ja jūsu diapazonā nav neviena cita WiFi tīkla.

tālrunis ar ķēdēm

Jūs vienmēr varat mēģināt pārvietot datoru tuvāk citam WiFi savienojumam. Daži praktiski piemēri ir apmeklēšana bibliotēkā, drauga mājā vai pat vietējā kafejnīcā (tomēr, iespējams, būs jāmaksā par kafiju, lai piekļūtu WiFi). Atkarībā no tā, kur dzīvojat, jums pat var būt piekļuve spēļu kafejnīcām, kas piedāvā bezmaksas bezvadu tīkla savienojumu.

Ņemot to vērā, mēs iesakām jums atturēties no video tērzēšanas, kamēr atrodaties sabiedriskā vietā.

Vienmēr ir labāka pieeja, ja, piekļūstot Omegle no cita tīkla, pārliecinieties, ka atrodaties privātā zonā, vai vismaz pārliecinieties, ka neviens cits nevar palūrēt jūsu ekrānu. Turklāt, iespējams, vēlēsities izvairīties no publisko WiFi tīklu izmantošanas, jo daudzi no tiem nav pareizi nodrošināti.

Mainiet savu IP adresi

Jums, iespējams, ir kabeļmodems vai DSL savienojums. Visticamāk, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs automātiski jums piešķirs dinamisko IP adresi.

Tas nozīmē, ka modema IP adrese automātiski mainīsies, kad būs pagājis noteikts laiks. Tas ir tas, ko ISP aicina atsvaidzināt (lietotājiem tiek piešķirta jauna IP adrese).

Šī darbība dažreiz var padarīt jūs par nepiespiestu Omegle. Jūs varat restartējiet modemu pāris reizes, lai paātrinātu mainīgo procesu.

Vēl viens veids, kā mainīt IP adresi, ir izmantot VPN – mēs to sīkāk apskatīsim vēlāk šajā rokasgrāmatā.

Izkāpiet no Omegle: atrodiet citu tiešsaistes tērzēšanas platformu

Jūs vienmēr varat izmēģiniet citu tērzēšanas pakalpojumu ja jums ir aizliegts Omegle. Dažas no vispazīstamākajām Omegle alternatīvām:

 1. Tinychat
 2. Čats
 3. Chatroulette

Izmantojiet starpniekservera pakalpojumu

Ir ļoti daudz bezmaksas starpniekserveru pakalpojumu, kas var jums piešķirt piekļuvi Omegle. Vienkārši meklējiet vienu tiešsaistē.

Paturiet prātā, ka lielāko daļu starpniekservera pakalpojumu Omegle jau būtu aizliegusi. Pirms pierakstīšanās uz augstākās klases pakalpojumu, izmēģiniet bezmaksas starpniekservera pakalpojumu.

Šeit ir dažas iespējas:

 1. Megaproxy
 2. FilterBypass
 3. VPNBook

# 1 veids, kā atbrīvoties no Omegle: Izmantojiet VPN

Bet ne tikai jebkurš VPN (virtuālais privātais tīkls). Mēs vēlamies, lai jūs reģistrētos uzticamam (neatklātu jūsu datus) un ātram VPN pakalpojumam (jūs nevēlaties tērzēšanas laikā visu laiku atvienoties un buferizēt).

VPN pakalpojumi dara drausmīgu darbu, maskējot lietotāja IP adresi.

Viņi to dara, novirzot lietotāja interneta trafiku caur savu VPN serveri, kas atrodas lietotāja izvēlētā valstī. Kad esat izveidojis savienojumu ar VPN serveri, Omegle redzēs jūs tikai kā klientu no jaunas valsts.

Viņi nevarētu zināt, ka jūs izmantojat to pašu mājas tīklu kā iepriekš.

Viens no iemesliem, kāpēc mēs iesakām reģistrēties ātram VPN pakalpojumam, ir tāds, ka vairums VPN palēnina jūsu savienojumu to darbības veida dēļ. Tātad, ja jūs reģistrējaties lēnam VPN, jūs varat satraukties, ja video tērzēšana nedarbojas.

NordVPN ir viens no labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū šodien. Ir pieejami arī daži citi labi VPN, piemēram, ExpressVPN un CyberGhost.

Papildu VPN pakalpojumi mēnesī vai gadā iekasēs no jums nelielu naudas summu.

Jūs vienmēr varat izmēģināt pakalpojumu bez maksas, lai redzētu, vai tas jums patīk. Visi NordVPN, ExpressVPN un CyberGhost jaunajiem klientiem piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodus. Ja pietiekami ilgi piereģistrējaties ar VPN pakalpojumu, patiesībā varat saņemt arī diezgan pieklājīgas atlaides.

Piezīme:

Pārliecinieties, ka pārbaudāt savu virtuālā privātā tīkla pakalpojumu ar Omegle dienā, kad pierakstīsities uz to. Ja jūsu VPN nedarbojas ar Omegle, tad izmantojiet naudas atdošanas garantijas priekšrocības un lūdziet atmaksu.

Soli pa solim: Kā izmantot VPN, lai saņemtu Unbanne uz Omegle

 1. Pierakstieties labā VPN. Noklikšķiniet šeit, lai skatītu labāko VPN pakalpojumu sarakstu.
 2. Instalējiet VPN lietotni tajā VPN vietnē, kurā reģistrējāties, un palaidiet lietotni.
 3. Izveidojiet savienojumu ar attālinātu VPN serveri, lai mainītu savu IP adresi uz jaunu IP adresi.
 4. Piekļūstiet omegle.com ar savu jauno IP adresi.

BUJ

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai saņemtu bezbanku no Omegle?

Jebkurā vietā no pāris dienām uz visiem laikiem. Vai arī izmantojiet VPN, lai uzreiz iegūtu bezbanku.

Cik ilgi spēkā ir Ommelas aizliegumi?

Atkarībā no jūsu nodarījumu smaguma, no nedēļas līdz sešiem mēnešiem. To mēs zinām kopš 2020. gada.

Kā es varu atbrīvoties no OmeTV?

Izmantojot VPN vai starpniekservera pakalpojumu, mainiet savu IP adresi uz jaunu IP adresi.

Vai Omegle ziņo policijai?

Ja jūs darāt kaut ko nelikumīgu, tad jā. Šeit lasiet Omegle privātuma politiku.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map