Labākās privātās meklētājprogrammas, lai paliktu anonīmas


Meklētājprogrammas ir viens no lielākajiem jauninājumiem interneta pasaulē. Viņi dažu sekunžu laikā sniedz jums nepieciešamo informāciju. Tās ir kodētas programmas, kas padara tās par atvērtām durvīm kiberuzbrukumiem. Ja jūsu privātums ir tuvu, jums jāizmanto anonīma meklētājprogramma.

Meklētājprogrammas, kas šajā laikmetā tiek dēvētas par populārām, nav pret jums privātuma ziņā Iemesls tam ir tas, ka viņi reģistrē sava lietotāja vēsturi, preferences, metadatus un pavadīto laiku. Protams, cilvēks, kurš apzinās anonimitāti, negribētu, lai kāds tur šo autoritāti.

Tika ieviestas labākās privātās meklētājprogrammas, lai nodrošinātu platformu, caur kuru lietotājs var droši iegūt informāciju. Interneta lietotājs vaicājumā ievada anonīmo meklēšanas joslu, nebaidoties tikt izsekots. Šīs meklētājprogrammas neuztur lietotāju vēsturi, kā arī žurnālus.

Kāpēc ir vajadzīgas privātas meklētājprogrammas??

Meklētājprogrammas daudz zina par saviem lietotājiem, ieskaitot sīkfailus, vēsturi un paredzamos rezultātus. Daži piemēri tam, cik daudz meklētājprogramma zina par saviem lietotājiem. Zinot jūsu vēlmes, meklētājprogrammai nav grūts pienākums izsecināt jūsu personību un uzzināt, kas patīk un nepatīk..

Kāpēc jūs vēlaties, lai kāds kavētu jūsu meklēšanas vaicājumus? Šajā laikmetā slepenībai ir sava vērtība. Lai nodrošinātu jūs ar anonīmu vidi, jums palīdzēs privāta meklētājprogramma. Ar tās palīdzību tīklā nekad netiek atklāti metadati, atrašanās vieta un preferences.

12 labākās privātās meklētājprogrammas, kas jūs neizseko

Šīs meklētājprogrammas padara datus drošus pret noplūdi trešajām personām, un jūs nepakļaujaties hakeru un datu snooperu radaram. Mēs esam uzskaitījuši labākās privātās meklētājprogrammas tiem lietotājiem, kuriem ir nedaudz paranojas par savu klātbūtni tiešsaistē.

1. DuckDuckGo

DuckDuckGo ir lāpu nesējs starp privātajām meklētājprogrammām, kas nodrošina izolāciju no datu izliešanas vai uzlaušanas. To plaši izmanto, lai nodrošinātu anonīmu pārlūkošanu. Interneta lietotājs var viegli iegūt rezultātus, netraucējot reklāmas. DuckDuckGo serveriem ir dažas pārsteidzošas funkcijas, kas var būt pievilcīgākas interneta lietotājiem.

DuckDuckGo nodrošina augstas klases privātumu interneta vēsturē. Tas nodrošina brīvu vietu datu glabāšanai mākonī un dažādu mašīnu funkcionalitāti. Turklāt tas lietotājiem ļauj mainīt atrašanās vietas “iestatījumus”, kas atspējo interneta savienojuma izsekošanu.

2. BitClave

Bitclave ir vēl viens papildinājums anonīmo meklētājprogrammu kategorijā, kas izstrādāta ar blockchain tikai vienam mērķim, kuru jūs jau zināt! Lai aizsargātu tiešsaistes aktivitātes. Šī ir decentralizēta meklētājprogramma, kas lietotājiem dod iespēju izvēlēties, kādu informāciju viņi var sniegt saviem reklāmdevējiem.

Uzbrukumi vidusdaļā nav iespējami, jo jūs tieši sazināties ar reklāmdevēju. Īsi sakot, jūsu anonimitāte viņiem ir vērtīga, un viņi nodrošina jums draudzīgu lietotāja saskarni. Drošs, drošs un draudzīgs, Bitclave līdz galam!

3. StartPage

StartPage nav vienkāršs, piemēram, tā nosaukums, tas tiek uzskatīts par labāko privāto meklētājprogrammu, kas indeksē anonīmus rezultātus. StartPage parāda saskarni, kas ņem ievadi un parāda rezultātus. Kāda ir aizmugures programmas saskanība, lai jūs vai jūsu datus padarītu drošus?

StartPage funkcijas, veicot ievadi, bet datu vākšanai neizmanto jūsu īsto IP adresi. Meklēšanas laikā tas maina adresi, jo neviens nevar pieiet pie lietotāja pārlūkošanas vēstures.

4. Volframs | Alfa

Wolfram Alpha ir pionieris privāto meklētājprogrammu kategorijā, kas lietotājiem atvieglo autentiskus rezultātus. Tas ietver dažas kategorijas, kas saistītas ar aprēķiniem, algoritmiem, paņēmieniem. Tas veic atbilstošu ievadi, meklē rezultātus no šīm kategorijām un padara lietotāju apmierinātu, sniedzot autentisku informāciju.

Lai gan Wolfram Alpha uztic interneta lietotājiem, saglabājot viņu statistiku drošu ar trešo spēku palīdzību, kuri cenšas panākt sistemātiskus rezultātus. Lai izvairītos no šī pārkāpuma, tiek izmantota Wolfram Alpha, jo tā bloķē nesankcionētu piekļuvi.

5. Hulbee

Hulbee ir anonīma meklētājprogramma, kas, neveicot ierakstus, neuztraucas par lietotāja atrašanās vietu. Tas ir efektīvs un neuztur viņu apmeklētāju aktivitātes analīzi. Turklāt, pat saglabājot nevienu ierakstu, tas ļauj lietotājam izdzēst tiešsaistes aktivitātes.

Turklāt, pat neveicot ierakstus, tas lietotājam ļauj izdzēst savas darbības internetā. Tas palīdz saglabāt meklēšanas rezultāta izsekošanu. Šo funkciju vislabāk meklēt meklētājprogrammā, salīdzinot ar citām. Papildus satriecošajam faktam ir tas, ka lietotāji tiešsaistē var izvēlēties sev vēlamo vietu.

6. Kvants

Qwant ir premium privāta meklētājprogramma, kas atrodas Francijā. Tā sāka darbību 2013. gadā, un, tā kā tā atrodas Eiropas pierobežā, tā ievēro stingras GDPR prasības. Meklētājprogramma tajā lapā norāda, ka tai nav interese mērķēt lietotājus ar reklāmām atbilstoši viņu meklējumiem.

Tas apņemas aizsargāt savu lietotāju privātumu. Qwant piedāvā patvērumu no piecu un deviņu acu alianču jurisdikcijas un tās nepieciešamības. Neapdraudiet savu privātumu, veicot masveida uzraudzību. Tāpēc, ja jūs gatavojaties sākt privātu meklēšanu tiešsaistē no nevēlamiem skatieniem, instalējiet Qwant un izbaudiet to!

7. Meklēt šifrēt

Tāpat kā vairums aprakstīto anonīmo meklētājprogrammu, meklēšanas šifrēšana neizseko lietotāja veiktās vaicājumus. Šī meklētājprogramma izmanto SSL šifrēšanu un drošības nolūkos atbilst augstākajiem piemērotības kritērijiem.

Pabeidzot sesiju, iepriekšējās sesijas tiek automātiski izdzēstas, tādējādi nepaliek pēdas. Pat jūsu ierīce nevar pārtvert veiktos meklējumus. Meklēšanas šifrēšanas unikālā funkcija, kas padara to par labāko meklētājprogrammu, ir tas, kā tā nodrošina drošu platformu.

Tas saglabā privāto dzīvi kā galveno uzdevumu un neveido jūsu profilu. Šī funkcija ir obligāta šajā digitālajā laikmetā, jo reti kad meklētājprogramma izveido iedomājamu profilu, kurā tiek ievietota jūsu informācija. Search Encrypt pastāv tāpēc, ka jūs meklējat tiešsaistē pilnīgi anonīmus.

8. Oskobo

Oscobo tika izstrādāts ar vienīgo mērķi aizsargāt lietotāja anonimitāti meklējot. Oscobo atšķirībā no populārām meklētājprogrammām ir tiesīgs būt labākā privātā meklētājprogramma, jo tā nespēj izsekot lietotāja informāciju. Kā jau tika teikts iepriekš, tas neizseko un arī neuzglabā informācijas žurnālus.

Vēl viens labs pielietojums privātuma meklētājiem ir tas, ka Oscobo neļauj trešajām personām pārņemt kontroli vai ļaunprātīgi izmantot klienta datus. Šī meklētājprogramma pilnībā šifrē meklēšanas vaicājumus, un neviens tos nevar pārtvert. Neviena trešā puse, ne izsekotāji, ko jūs gaidāt?

9. Jippijs

Izmantojot šo labāko anonīmo meklētājprogrammu, lietotāja privātums tiek uzskatīts par prioritāti. Yippy meklētājprogrammas īpaša specialitāte ir izmest rezultātus, kas tiek uzskatīti par nepiemērotiem. Vietnē Yippy jūs varat modificēt saturu atbilstoši savām vēlmēm ar nosaukumu jaunumi, tendences utt.

Yippy noderēs, ja vēlaties izvairīties no ISP un valdības uzraudzības. Tādējādi, ja jūs meklējat ierakstus, kurus neatgūst parastās meklētājprogrammas, izmēģiniet Yippy. Lai meklētu ierobežota satura saturu tīmeklī, Yippy ir jūsu ceļš!

10. Gigablasts

Gigablast ir vairāk nekā miljardiem vietņu / tīmekļa lapu un sniedz jums tūlītēju informāciju. Tas neizseko jūsu klātbūtni tiešsaistē un tiek atzīts par labāko privāto meklētājprogrammu lielo spēlētāju vidū.

Šī meklētājprogramma nodrošina papildu funkcijas un pielāgošanu. Tie palīdz lietotājam meklēt frāzes, diferencējot faila paplašinājumus un rezultātus dažādās valodās. Gigablast sniedz jums pilnīgi anonīmu meklētāju no reklāmdevējiem un surogātpasta izplatītājiem.

11. Atvienojiet meklēšanu

Atvienot ir privāta meklētājprogramma, kas palīdz atdalīties no tām vietnēm vai saskarnēm, kurām ir tiesības izsekot jūsu pēdas. Būtībā tas izseko tās informācijas meklētāju vietnes, kuras var būt kaitīgas tiem, kuri baidās dalīties ar savu personīgo informāciju.

Vispirms atvienojot, tiek veikts vaicājums un parādīti vajadzīgie rezultāti, kā arī vienlaikus parādīti blakus ziņojumi. Tiek parādīts to tīmekļa lapu apraksts, kuras ir paredzētas jūsu ierakstu uzturēšanai, un konkrētā gadījumā jūs nošķir no šīm tīmekļa vietnēm, kurām ir risks glabāt ierakstus.

12. MetaGer

MetaGer ļauj veikt privātu meklēšanu, neveicot vaicājumu žurnālus. Nav palikušas pēdas, un tas arī pievienojas starpniekserverim, tādējādi saites var atvērt privāti. Šī anonīmā meklētājprogramma palīdz jums saglabāt savu IP adresi slēptu no vietnēm, kurās piesakāties. Neviens jūsu atslēgvārds netiek izsekots.

Reklāmdevēji un trešo pušu filiāles neuztraucas par jūsu klātbūtni tiešsaistē. Reklāmas neiejaucas jūsu sērfošanas pieredzē, un jūs esat aizsargāts no kiberuzbrukumiem. Ir tikai viens trūkums – noklusējuma valoda ir vācu.

Nobeiguma vārdi

Vecumā, kurā mēs elpojam, ir vajadzīgas labākās privātās meklētājprogrammas. Gandrīz katra populārā meklētājprogramma izseko jūsu klātbūtnei tiešsaistē, un jūs to nevēlaties. Reklāmdevējiem, surogātpasta izplatītājiem, visu kiberuzbrukumu vidū, kas notiek internetā, jums vajadzētu no tiem atbrīvoties..

Jums ir atvērtas anonīmo meklētājprogrammu unikālās iespējas. Pārbaudiet katru meklētājprogrammu, un jums nebūs šaubu, ka jūsu tiešsaistes aktivitātes varētu tikt traucētas. Jūsu tiešsaistes vaicājumi netiks izsekoti un saglabāti, tādējādi atkārtoti definējot privātu meklēšanu. Priecīgu privātu meklēšanu ikvienam!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map