10 najlepszych darmowych sieci VPN w 2020 r. (OSTRZEŻENIE: wybierz ostrożnie)

10 najlepszych darmowych sieci VPN w 2020 r. (OSTRZEŻENIE: wybierz ostrożnie)


Każdy lubi darmowe rzeczy. Darmowe próbki jedzenia w Costco lub te małe bezpłatne próbki perfum lub wody kolońskiej, które otrzymujesz w domu towarowym.

Darmowy jest dobry, ponieważ cóż … jest bezpłatny. Po co więc płacić za VPN, kiedy nie trzeba?

Mając ponad 1000 darmowych VPN w sklepie z Androidem, można pomyśleć, że musi istnieć ogromna gama firm, które chcą całkowicie bezpłatnie udostępnić swoje usługi. Co za niezła grupa firm.

Dlaczego jakakolwiek firma lub firma wynajmuje programistów, płaci za serwery proxy, buduje i hostuje witrynę internetową, aby uzyskać w 100% darmowy produkt? Przyjrzymy się temu, co się naprawdę dzieje, i mamy nadzieję wyjaśnić, dlaczego nigdy nie zalecamy 100% darmowych VPN.

&# x2705; WSKAZÓWKA – większość produktów, o których mówimy w tej recenzji, oferuje bezpłatne 30-dniowe wersje próbne. &# x2705;

Contents

Darmowe vs. Płatne VPN &# x1f575;&# xfe0f; 

Za co płacisz w większości scenariuszy. Jeśli chcesz mieć darmowe doświadczenie w czymkolwiek, zwykle jest haczyk. Dla najlepiej płatne sieci VPN dostajesz więcej za to, za co płacisz, a ryzyko naruszenia danych jest niższe.

Ogólnie rzecz biorąc – rzeczywiste funkcje dostępne w płatnej usłudze będą lepsze. Plan premium zazwyczaj zapewnia więcej gigabajtów i przepustowość na start. Ponadto łatwiej będzie korzystać z interfejsów, wykrywania włamań, zapobiegania i innych ciekawych funkcji.

Koszty związane z wyborem VPN są stosunkowo niskie. Poniżej możesz zobaczyć rzeczywisty koszt zakupu VPN i jest on bardzo przystępny.

Darmowe VPN wykraczają poza brak tak wielu funkcji. Mogą narazić cię na poważne ryzyko.

Korzystając z bezpłatnej sieci VPN, stajesz się produktem.

Używają cię jako produktu na kilka sposobów:

 1. Mogą zainstaluj złośliwe oprogramowanie które mogą śledzić Twoją aktywność i kraść dane. (Źródło)
 2. Większość darmowych VPN będzie zbierz swoje dane, a następnie je sprzedaj. Obejmuje to wszystkie dane finansowe. (Źródło)
 3. Siedemdziesiąt pięć procent wszystkich aplikacji VPN na Androida używa oprogramowanie śledzące innych firm. (Źródło)
 4. 82 procent wnioskowanych dostęp do prywatnych danych, takie jak konta użytkowników i wiadomości tekstowe. (Źródło)

To jest powód, dla którego nie uwzględniliśmy i darmowych VPN. Nie ma sposobu na sprawdzenie, czy są one wiarygodne i godne zaufania. Zamiast tego zdecydowaliśmy się pokazać Ci to, co najlepsze opłacalne sieci VPN które mogą zapewnić usługi na wysokim poziomie. Wszystkie te VPN zawierają również darmowy darmowy okres próbny na zmoczenie stóp w świecie VPN.

TLDR;

Darmowe VPN nie są warte zaoszczędzenia kilku dolarów. Masz dużą szansę na spotkanie z negatywnymi konsekwencjami. Zamiast wybierać tę trasę, najlepiej skorzystać z bezpłatnych wersji próbnych oferowanych przez zwykłe sieci VPN. Najlepszym rozwiązaniem w naszych oczach, zwłaszcza jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, jest NordVPN.

Inną opcją jest przechodzenie między bezpłatnymi wersjami próbnymi we wszystkich wymienionych tutaj usługach VPN. Nie zalecamy tego, ponieważ będzie to ból głowy i łatwiej jest po prostu zapłacić kilka dolców do renomowanej usługi VPN.

10 najlepszych VPN DARMOWE VPN w 2020 roku

Zamiast rankingować sieci VPN, które wykradną Twoje informacje i wykorzystają je, postanowiliśmy przedstawić pozytywne i negatywne strony różnych usług VPN oferujących bezpłatne wersje próbne.

Poniżej znajdziesz informacje o funkcjach, serwerach i łatwości korzystania z usługi.

1. Surfshark – najlepszy darmowy VPN

Być może nigdy nie słyszałeś o Surfshark i to jest w porządku. Powodem tego jest to, że są najnowszą usługą VPN, którą sprawdziliśmy w tej witrynie. Pod każdym względem wygląda na to, że Surfshark stara się przejąć świat VPN.

Bezpłatna wersja próbna

Surfshark oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Plusy

 • Najlepszy protokół do przesyłania strumieniowego za pomocą IPv6. Rzadko blokuje się dostęp do Netflix z powodu korzystania z VPN
 • Potrafi udostępniać torrent i P2P w przeciwieństwie do niektórych innych sieci VPN na rynku
 • Brak logowania, co oznacza, że ​​nigdy nie musisz się martwić, że sprzedają Twoje informacje
 • Nieograniczone wszystko, w tym połączenia, serwery, adresy IP i przepustowość
 • Położone na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, co oznacza brak wścibskich oczu ze strony rządu
 • Najlepsze zabezpieczenia i szyfrowanie dostępne dzięki IPv6, 256-bitowemu szyfrowaniu AES, 2048-bitowej wymianie kluczy DHE-RSA i skrótowi uwierzytelnienia SHA512
 • Kill-switch i inne funkcje bezpieczeństwa
 • Akceptuje kryptowaluty i inne główne wersje płatności
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Ochrona przed wyciekiem WebRTC i DNS w całej sieci
 • Świetne ceny, a plany długoterminowe wynoszą tylko 1,99 USD miesięcznie

Cons

 • Prędkości mogą się bardzo różnić między serwerami
 • Nowsza firma, więc baza serwerów wciąż rośnie

Sposoby oszczędzania i sposób płatności

Dane techniczne
Polityka zwrotów / Gwarancja 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
Okres próbnyŻaden
Opcje płatnościPayPal, Google Pay, Kryptowaluta, Alipay, Dragon Pay
Zniżki / KuponyKupon wstępny, Sharkstart

Kto powinien korzystać z Surfshark?

Każdy, kto może zobowiązać się do dwuletniego planu, który chce najlepszych opcji bezpieczeństwa i przesyłania strumieniowego. Przeczytaj naszą pełną recenzję Surfshark.

2. NordVPN – Ogromna sieć i bezpieczeństwo na poziomie FBI

NordVPN jest obecnie jedną z najczęściej używanych sieci VPN. Jest ku temu dobry powód, ponieważ jest to również jedna z najbardziej cenionych sieci VPN. Trudno jest ogólnie rozmawiać o najlepszej VPN na rynku, nie wspominając o NordVPN.

Bezpłatna wersja próbna

NordVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Plusy

NordVPN jest wyposażony w funkcję P2P, przełącznik zabicia, Tor przez VPN, inteligentną usługę DNS, dedykowany adres IP i proxy SOCKS5. Ich obsługa klienta jest również fantastyczna w rozwiązywaniu problemów, które mogą wynikać z dowolnej funkcji, której chcesz użyć.

Kilka innych funkcji, w tym CyberSec, który automatycznie blokuje podejrzane strony internetowe, aby żadne złośliwe oprogramowanie ani inne zagrożenia cybernetyczne nie mogły zainfekować twojego urządzenia. Ponadto nie będą pojawiać się żadne krzykliwe reklamy i zaciemnianie, które blokuje ruch, uniemożliwiając dostawcom usług internetowych ograniczenie prędkości podczas przeglądania zaszyfrowanego kanału.

Z ponad 5000 serwerów na całym świecie w każdym większym kraju, prawie nie ma dokąd pójść z serwerem poza zasięgiem. Ponadto możesz się połączyć sześć urządzeń i skorzystaj z usługi Netflix.

W 2,99 USD miesięcznie, jeśli chcesz zobowiązać się do trzyletniego okresu, trudno jest uzasadnić ryzyko związane z korzystaniem z bezpłatnej sieci VPN. Wydajesz nieco ponad 100 USD i przestajesz martwić się o swoją VPN przez trzy lata.

Cons

Struktura cenowa jest zwariowana i naprawdę prowadzi cię do trzyletniego planu. Abonament miesięczny kosztuje 11,95 USD.

Sposoby oszczędzania i sposób płatności

Dane techniczne
Polityka zwrotów / Gwarancja 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
Okres próbnyŻaden
Opcje płatnościVisa, MasterCard, American Express, Discover, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Alipay, Giropay, Sofort, iDeal, UnionPay
Zniżki / Kupony15% zniżki dla studentów i ciągle zmieniające się ceny promocyjne

Kto powinien korzystać z NordVPN?

Każdy, kto może zobowiązać się do trzyletniego planu, który chce wysokiej klasy usługi za niewielką kwotę. Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

3. ExpressVPN – duże prędkości i pełna anonimowość

Według bieżącej liczby, ExpressVPN ma serwery w 94 krajach. Jest prawie niemożliwe, aby udać się do kraju z Internetem i nie mieć dostępu do jednego z ich serwerów. ExpressVPN to wysokiej jakości usługa VPN, która zapewnia jedną z najszybszych i najbardziej niezawodnych usług VPN na świecie, jest to jedno z najbardziej zaufanych rozwiązań VPN na rynku z ponad 10 milionami zadowolonych klientów.

logo expressvpn

Bezpłatna wersja próbna

ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Plusy

Dzięki nieograniczonej ilości danych, całodobowej obsłudze klienta, łatwym w obsłudze aplikacjom dla wszystkich urządzeń, dzielonemu tunelowaniu, testom prędkości i brakowi rejestrowania ExpressVPN naprawdę oferuje takie funkcje. ExpressVPN daje również dostęp do Kodi.

Pobyt na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych jest bardzo pozytywny nigdy nie musisz legalnie udostępniać danych z rządem.

Cons

ExpressVPN jest droższą opcją niż reszta listy, ale płacisz za to, co dostajesz. Jednym drobnym problemem jest to, że dostajesz tylko trzy połączenia na raz, co może być ograniczeniem dla gospodarstwa domowego.

Sposoby oszczędzania i sposób płatności

Dane techniczne
Polityka zwrotów / Gwarancja30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
Okres próbnyKonieczny jest 12-miesięczny zakup (w tym 3-miesięczny bezpłatny), przy przedłużeniu cena wzrasta do 12,95 USD miesięcznie
Opcje płatnościVisa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Visa, Delta, Diners Club International, Paypal, Bitcoin, Alipay, UnionPay, iDeal, Klarna, WebMoney, GiroPay, Interac, Mint, FanaPay, YandexMoney, OneCard
Zniżki / KuponyExpressVPN regularnie aktualizuje ceny promocyjne

Kto powinien korzystać z ExpressVPN?

ExpressVPN jest dla osób, które nie mają nic przeciwko płaceniu nieco więcej za usługę VPN, aby uzyskać najwyższą wydajność. Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

4. Windscribe – silne bezpieczeństwo dzięki Ad Blockerowi

Reddit zachwycił się tą usługą, zauważając jej hojną miesięczną przepustowość i zachęty dla użytkowników (jeśli wyślesz tweet @WindScribe, automatycznie otrzymasz dodatkowe 5 GB).

Wypróbuj usługę całkowicie za darmo a jeśli ci się spodoba i chcesz uaktualnić, możesz dzięki niedrogim planom. Obecnie koszt wynosi 4,08 USD miesięcznie, jeśli kupujesz na rok.

logo windscribe

Bezpłatna wersja próbna

Windscribe jest bezpłatny w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Hongkongu, Francji, Niemczech, Holandii, Szwajcarii, Norwegii i Rumunii. Oferują one również 3-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy lub 10 GB wykorzystania, w zależności od tego, co trafisz jako pierwsze.

Plusy

Ponieważ są wystarczająco mili, aby ludzie mogli bezpłatnie korzystać z ich usług, nic dziwnego, że Windscribe to kanadyjska firma.

Ich darmowa wersja oprogramowania jest całkiem dobra i zamiast uczynić cię ich produktem, mają nadzieję, że polubisz tę usługę tak bardzo, że ją zaktualizujesz.

Windscribe ma kilka wspaniałych funkcji w swojej bezpłatnej usłudze, takich jak wbudowana zapora ogniowa, blokowanie reklam i funkcje P2P.

Cons

Możesz mieć tylko jedno połączenie na raz, co może być poważnie ograniczające.

Mimo że to niesamowite, że Windscribe jest w Kanadzie i mimo że mówią, że nie rejestrują aktywności – rząd może zmusić ich do przekazania danych klientów.

Sposoby oszczędzania i sposób płatności

Dane techniczne
Polityka zwrotów / Gwarancja3-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy lub 10 GB użytkowania
Okres próbnyUżyj za darmo w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Hongkongu, Francji, Niemczech, Holandii, Szwajcarii, Norwegii i Rumunii
Opcje płatnościGłówne karty kredytowe, PayPal, karty debetowe Visa / Mastercard, większość kryptowalut i zakupy mobilne w aplikacji. Możesz nawet wydobywać kopie w celu aktualizacji za pomocą przeglądarki do krypto-górników.
Zniżki / KuponyWydobywaj aktualizacje za pomocą przeglądarki kryptowalut.

Kto powinien korzystać z Windscribe?

Windscribe jest dla osób, które potrzebują VPN za darmo i są otwarte na aktualizację. (Przeczytaj nasze pełne Recenzja Windscribe)

5. TunnelBear – nieograniczona obsługa przesyłania strumieniowego

Jedną wielką zaletą TunnelBear jest ich marketing. Tam są wiele promocji w mediach społecznościowych z którego można skorzystać. Jednym z przykładów jest bezpłatny koncert, jeśli @TunnelBear. Ich maskotka jest również wyjątkowo złośliwym niedźwiedziem.

logo tunnelbear

Bezpłatna wersja próbna

Tunnelbear pozwala zanurzyć rękę w miodzie za darmo, jeśli używasz mniej niż 500 MB danych miesięcznie.

Plusy

Oczywiście fakt, że mają bezpłatny plan, jest niesamowity. Skorzystaj z niego, aby sprawdzić, czy chcesz używać TunnelBear długoterminowo.

TunnelBear ma ponad 900 serwerów i duże prędkości. Najlepsze w TunnelBear jest to, że są na najwyższym poziomie w obchodzeniu geoblokowania. Pozwala oglądać BBC iPlayer z dowolnego miejsca.

Cons

Od dają tylko 500 MB miesięcznie do pracy będziesz musiał dokonać aktualizacji, jeśli planujesz dużo korzystać z VPN, a prędkości są zwykle niskie, w zależności od Twojej bliskości do serwera.

Sposoby oszczędzania i sposób płatności

Dane techniczne
Polityka zwrotów / GwarancjaŻaden
Okres próbnyBezpłatnie za 500 MB danych miesięcznie
Opcje płatnościMasterCard, Visa, American Express, Bitcoin i Jars of Honey
Zniżki / KuponyPromocje często pojawiają się na kontach mediów społecznościowych

Kto powinien korzystać z TunnelBear?

TunnelBear jest świetny dla osób, które muszą ominąć wszystkie geoblokowanie, a także chcą mieć możliwość wypróbowania usługi za darmo. Przeczytaj naszą szczegółową recenzję TunnelBear.

6. VyprVPN – zastrzeżone funkcje bezpieczeństwa

VyprVPN ma unikalny plan, który zapewnia użytkownikom dwa jednoczesne połączenia, różne protokoły, zaszyfrowaną aplikację do przesyłania wiadomości i zaporę NAT, która blokuje niepożądany ruch przychodzący, gdy masz połączenie z VyprVPN. Wszystko to całkowicie za darmo.

vyprvpn

Bezpłatna wersja próbna

VyprVPN oferuje 3-dniowy bezpłatny okres próbny przy zakupie usługi oraz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Plusy

VyprVPN oferuje wiele protokołów, takich jak L2TP / IPsec, który działa na pakietach L2TP między punktami końcowymi kapsułkowanymi przez IPsec, OpenVPN, który wykorzystuje wszystkie funkcje szyfrowania, uwierzytelniania i certyfikacji biblioteki OpenSSL w celu ochrony twojego prywatnego ruchu sieciowego podczas przesyłania Internetu, PPTP i ich własne Protokół Chameleon, o którym dowiedziono, że przechodzi większość prób blokowania.

Cons

Największym przeciwem dla VyprVPN jest fakt, że zostały zablokowane przez Netflix. Jeśli nie mogę obejrzeć Urzędu, o co w tym wszystkim chodzi? Nad czym pracuję?

Kolejnym dużym minusem Vypr jest to, że pozwala on mieć tylko dwa połączenia na raz, co może być denerwujące, gdy próbujesz uzyskać dostęp do Internetu i chcesz wykonywać wiele zadań jednocześnie na różnych urządzeniach.

Sposoby oszczędzania i sposób płatności

Dane techniczne
Polityka zwrotów / GwarancjaBrak przy korzystaniu z bezpłatnego okresu próbnego, 30-dniowa gwarancja przy płatności
Okres próbny3-dniowy bezpłatny okres próbny przy zakupie
Opcje płatnościMasterCard, Discover, American Express, Visa, PayPal, Alipay
Zniżki / KuponyVypr VPN oferuje regularnie aktualizowane ceny promocyjne

Kto powinien korzystać z VyprVPN?

VyprVPN to kolejna świetna funkcja geoblokowania VPN. Chociaż w przeszłości były one blokowane przez Netflix, mają dobrą reputację, jeśli chodzi o przechodzenie przez geoblockerów. Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

7. ProtonVPN – od twórców ProtonMail

ProtonVPN jest jednym z nowszych dostępnych rozwiązań VPN, ale jest również jednym z najlepszych, jeśli chodzi o bezpłatną usługę VPN. Proton AG to grupa złożona z naukowców z Harvardu i zagorzałych zwolenników prywatności.

protonvpn

Bezpłatna wersja próbna

ProtonVPN oferuje bezpłatną usługę z niższymi prędkościami w trzech różnych krajach, a także 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Plusy

ProtonVPN został stworzony przez grupę naukowców z Harvardu – czy to dodaje pieczęci aprobaty, czy dezaprobaty, nie jesteśmy do końca pewni. W porównaniu z innymi bezpłatnymi wersjami próbnymi mają kilka szybszych bezpłatnych prędkości w porównaniu z innymi bezpłatnymi wersjami próbnymi, mimo że są sprzedawane jako niższe prędkości w porównaniu do ich płatnych usług.

ProtonVPN ma rodzimych klientów dla systemów Android, Windows, macOS i iOS. Oferują również narzędzie wiersza polecenia dla systemu Linux i obsługę routerów.

Cons

Bezpłatna usługa nie ma optymalizacji geoblokowania funkcji P2P, co oznacza, że ​​nie będziesz w stanie torrentować.

Prędkości nie są tak świetne w przypadku innych opcji, a ponieważ dostępny jest ich bezpłatny plan, dłuższe prędkości jeszcze bardziej zwolnią, ponieważ coraz więcej użytkowników korzysta z usługi.

Sposoby oszczędzania i sposób płatności

Dane techniczne
Polityka zwrotów / Gwarancja 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
Okres próbnyDarmowa usługa z mniejszą prędkością i tylko w trzech krajach
Opcje płatnościPayPal, Visa, MasterCard, Bitcoin
Zniżki / KuponyProton VPN oferuje kupony do łączenia usług VPN i e-mail. Obrotowe kody kuponów można znaleźć, takie jak: bestdeal

Kto powinien korzystać z ProtoVPN?

Tylko osoby szukające krótkoterminowej i bezpłatnej usługi.

8. Trust.Zone – niezawodny, ale…

Strefa zaufania systemowa izolacja sprzętu czyni je jedną z najbardziej niezawodnych darmowych sieci VPN do roku 2020. Ich surowa polityka braku dzienników jest tylko jedną z rzeczy, które czynią je wartościowym rozwiązaniem.

strefa zaufania

Bezpłatna wersja próbna

Trust.zone oferuje 3-dniowy bezpłatny okres próbny. Szkoda, że ​​nie było dłużej.

Plusy

Dostępne są świetne funkcje, takie jak domyślne szyfrowanie AES-256, OpenVPN, L2TP over IPSec z 256-bitowym szyfrowaniem AES, antywirusowe, 200 adresów IP, przełącznik zabijania, P2P i akceptują bitcoiny. Mają także systemową izolację sprzętu, dzięki czemu są bardziej niezawodne niż inne usługi.

Cons

Brak obsługi czatu lub telefonu więc będziesz musiał polegać na ich systemie biletowym. Mimo że system biletowy nie jest idealny, dobrze reaguje i pomaga użytkownikom. C’mon Trust.Zone, to jest rok 2020… obsługa czatu jest obowiązkową obsługą klienta.

Bezpłatni użytkownicy mogą korzystać tylko z jednego urządzenia na raz, a kiedy płacisz, możesz korzystać tylko z trzech urządzeń jednocześnie.

Sposoby oszczędzania i sposób płatności

Dane techniczne
Polityka zwrotów / GwarancjaŻaden
Okres próbny3-dniowy bezpłatny okres próbny
Opcje płatnościBitcoin, Emercoin, Verge, PayPal, Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, przelewy bankowe, Alipay, WebMoney, iDeal, UnionPay, Qiwi i więcej
Zniżki / KuponyTrust.Zone regularnie aktualizuje ceny promocyjne na swojej stronie internetowej

Kto powinien korzystać z Trust.Zone?

Trust.zone ma wysoki poziom bezpieczeństwa i ochronę przed wyciekiem DNS, co czyni je jedną z bezpieczniejszych bezpłatnych opcji na rynku. Przeczytaj naszą pełną recenzję Trust.Zone.

9. Prywatny tunel – obsługa wielu urządzeń

Private Tunnel to komercyjny off-shoot OpenVPN Technologies. Dzięki niedrogim planom, które zapewniają od 100 do 500 GB, Private Tunnel udowodnił, że mogą toczyć się z dużymi psami i chronić swoją anonimowość w Internecie za pomocą swoich 128-bitowe szyfrowanie AES-GCM.

tunel prywatny

Bezpłatna wersja próbna

Private Tunnel oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Plusy

Prywatny tunel został wydzielony z technologii OpenVPN, dzięki czemu są weteranami branży. Może to zapewnić spokój ducha podczas korzystania z bezpłatnego okresu próbnego.

Ich bezpłatny okres próbny daje ci pełny dostęp do ich oprogramowania z ograniczeniami danych (co nie dotyczy wszystkich bezpłatnych usług VPN na tej liście).

Cons

Prywatny tunel ma znane wycieki danych w wersji dla komputerów Mac i niewielka liczba serwerów.

W Kanadzie mają serwery, więc Kanadyjczycy mogą z nich nadal korzystać. Inne kraje nie mają tyle szczęścia.

Private Tunnel ma również siedzibę w USA, co oznacza, że ​​Private Tunnel może zostać zmuszony do rezygnacji z danych użytkownika.

Sposoby oszczędzania i sposób płatności

Dane techniczne
Polityka zwrotów / GwarancjaŻaden
Okres próbny7-dniowy bezpłatny okres próbny
Opcje płatnościGłówne karty kredytowe, główne karty debetowe, PayPal, przelewy bankowe
Zniżki / KuponyPrivate Tunnel nie oferuje obecnie kuponów

Kto powinien korzystać z prywatnego tunelu?

Prywatny tunel może być używany za darmo przez każdego, w dowolnym miejscu. Ale mogą go bezpiecznie używać tylko właściciele komputerów PC – niestety użytkownicy komputerów Mac.

10. Zniknął VPN – usługa zoptymalizowana dla Netflix

Vanished VPN to australijska usługa VPN, idealna dla tych, którzy chcą uzyskać dostęp do wielu treści Netflix, szczególnie tych, którzy chcą uzyskać dostęp do bibliotek Netflix.

zniknął

Bezpłatna wersja próbna

Vanished VPN oferuje 3-dniowy bezpłatny okres próbny.

Plusy

Oprócz najfajniejszego logo z paczki i mojej ulubionej nazwy, Vanished VPN pozwala przesyłać strumieniowo wiele treści niedostępnych dla Australijczyków i ogólnie wszystkich nie-Amerykanów. Ich optymalizacja geobloków i tańsze plany to ich najlepsze cechy.

Cons

Zniknął VPN ma wolne zarejestrowane prędkości a proces rejestracji i konfiguracji może być mylący i trudny. W grę wchodzi proces ręczny, który wydaje się głupi w przypadku innych opcji.

Sposoby oszczędzania i sposób płatności

Dane techniczne
Polityka zwrotów / GwarancjaŻaden
Okres próbny3-dniowy bezpłatny okres próbny
Opcje płatnościVisa, MasterCard, American Express
Zniżki / KuponyŻaden

Kto powinien korzystać z Vanished VPN?

Nie ma większego powodu, aby używać Znikniętych, ponieważ prędkości są tak wolne.

Z kim idziesz?

Jest nigdy nie jest to dobry powód do korzystania z bezpłatnego VPN. Być może masz ochotę oglądać sezon 12 Teen Mom przez VPN w jakimś losowym kraju, który go ma, ale korzystanie z darmowego VPN nigdy nie jest tego warte.

Wybór VPN może być zniechęcający, ale na szczęście istnieje wiele bezpłatnych prób i gwarancji zwrotu pieniędzy, z których możesz skorzystać. Dobrą strategią byłoby przetestowanie kilku i sprawdzenie, jakie prędkości są dla Ciebie osobiście, a także upewnienie się, że podoba ci się interfejs.

Zamiast tego istnieje wiele niedrogich opcji, które pochodzą z bezpłatnych wersji próbnych. Surfshark jest naszym wyborem i dobrze służy wszystkim użytkownikom. Zapewni ci wszystko, czego potrzebujesz.

FAQ

Który jest najlepszy darmowy VPN?

Żadne sieci VPN, które są całkowicie darmowe, nie powinny być używane ani zaufane. Zamiast ryzykować cyberbezpieczeństwo i wszystkie dane, powinieneś skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego w renomowanej firmie. Najlepszą tańszą opcją jest NordVPN.

Co to jest najszybsza darmowa sieć VPN?

Wiele darmowych sieci VPN może pochwalić się szybkimi prędkościami, ale żadna z nich nie będzie miała tak solidnej infrastruktury jak ta, za którą płacisz. Jeśli znajdziesz szybką, która porównuje się ze zwykłą usługą VPN, nie będzie się porównywać praktycznie pod każdym innym względem. Istnieje wiele tańszych szybkich opcji.

Czy jest darmowa sieć VPN??

Wygląda na to, że każdego dnia pojawia się nowa darmowa VPN. Dlaczego? Chcą uzyskać dostęp do usługi VPN i wykorzystywać twoje dane do zarabiania pieniędzy. Mogą sprzedać twoje informacje oferentowi, który zaoferował najwyższą cenę, i po prostu stałeś się produktem.

Czy bezpłatne VPN są bezpieczne w użyciu?

Tak i nie. Ogólnie rzecz biorąc, wymienione tutaj sieci VPN są w porządku. Jednak większość osób szukających całkowicie darmowych sieci VPN prosi o problemy. Jak się okazuje, prawie połowa wszystkich rzekomo wolnych aplikacji wirtualnej sieci prywatnej jest własnością chińskich firm.

Więc nie – nie są bezpieczne. Darmowe usługi VPN wciąż muszą jakoś zarabiać. Robią to, wykorzystując cię i można to zrobić na wiele sposobów, nawet o tym nie wiedząc. Niektóre metody mogą być naprawdę szkodliwe.

Jaki jest najlepszy darmowy VPN dla Netflix?

Najlepsze VPN dla Netflix to wiele opcji wymienionych powyżej. Naszym pierwszym wyborem jest NordVPN. Usługa ma bezpłatny okres próbny, ale będziesz musiał zapłacić po zakończeniu okresu próbnego. Dobra wiadomość jest taka, że ​​NordVPN jest stosunkowo tani, a rejestracja nie kosztuje dużo pieniędzy.

Jaki jest najlepszy darmowy VPN do torrentowania?

Najlepsza sieć VPN do torrentowania jest podobna do naszej odpowiedzi na Netflix. Każda zwykła sieć VPN pozwoli ci to zrobić, a nasze powyższe rankingi mogą zapewnić opcje, takie jak NordVPN i Surfshark.

Usługi VPN są legalne lub nielegalne?

Tak, z wyjątkiem kilku wyjątków, takich jak Iran. Możesz korzystać z VPN w większości miejsc na całym świecie. Kilka rządów, takich jak Chiny, niekoniecznie zakazuje VPN, po prostu blokują domenę, więc nie można pobrać klienta VPN i subskrybować usług.

Dodaj swoją recenzję:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me