Geriausias nemokamas „Chrome“ VPN – plėtiniai – paslėpti 2020 m


Yra tūkstančiai priežasčių, kurios privertė mane rašyti apie „Chrome“ privatumo problemas. Jei žiūrite, kas galėtų nukreipti srautą per kitą IP ir suteikti jums atblokuotą prieigą „Chrome“.

Tai yra vienintelis dalykas, kurį turi šie VPN, tačiau 95 proc. VPN plėtinių yra „Chrome“, paremtame tarpiniais serveriais. (Visi jie nėra tikri VPN.)

Taigi! ši tema padalinta į dvi dalis:

 • Nemokamas „Chrome“ tarpinio serverio plėtinys (neapsaugo interneto srauto)
 • Teisėti VPT klientai (užtikrins iki 256 bitų šifravimą)

Išsamus įvadas:

„Chrome“ yra dominuojanti interneto naršyklė, turinti 2 milijardus vartotojų iš stalinių ir mobiliųjų įrenginių. Chromo išlaikymo lygis, be kitų, yra išskirtinis.

Vis dėlto „chromo“ vartotojai tampa kibernetinių išpuolių aukomis, kurios sudarė „Chrome“ skirtą VPN – tai esminis pasirinkimas vartotojams, kad naršyklė būtų apsaugota nuo įvairių elektroninių nusikaltėlių..

Tokiomis sąlygomis, kai įsilaužėliai ir IPT yra įtraukiami į vartotojų interesų stebėjimą nesibaigiant. Paprastai žmonės mano, kad geriausias pasirinkimas yra geriausias nemokamas „Chrome“ VPN.

Vienintelė priežastis, kuri kyla vartotojams galvojant apie nemokamą VPN plėtinį.

 • Nereikia mokėti už VPN, kad jis pasinaudotų tuo.

Kadangi tai kažkaip sugeba užtikrinti izoliuotą interneto ryšį.

Tačiau norint apsaugoti jūsų duomenis nepakanka turėti atskirą internetą. Tai padėtų, jei turėtumėte 256 bitų užšifruotą tunelį, kad jūsų duomenys nebūtų iššifruojami stebėjimo agentūroms ir įsilaužėliams..

Toliau pateikiamos nemokamos „Chrome“ VPN problemos, kurių negalite sau leisti naudodamiesi internetu.

 • Stebi jūsų internetą ir vėliau juo dalijasi su IPT ir agentūromis.
 • Tai pakenks jūsų duomenų saugumui, nes jie neužšifruoja srauto.
 • Jos tikslas yra sunaikinti vartotojų naršymo patirtį naudojant skelbimus.

Yra daugiau priežasčių, skelbiančių, kad geriausias „VPN“ skirtas „Chrome“ yra interneto vartotojų reikalavimas, nes technologija yra pasiekiama įsilaužėliams ir jie naudojasi prieš vartotojus.

Tik akimirką pagalvokite, jei tokia naršyklė kaip „Chrome“ nėra saugi, tai reiškia, kad jūsų buvimas internete yra pavojus. Kitaip tariant, abejotina naršyklė gali nukreipti srautą į IPT, o matoma jūsų tapatybė padaro jus radarais įsilaužėliams ir kibernetiniams nusikaltėliams..

Tai yra komponentai, kuriuos IPT ir duomenų sraigtasparnių specialistai laiko prieiga prie jūsų prietaiso.

 • Faktinis IP adresas.
 • Asmeninė informacija.
 • Dabartinis laikas ir vieta.
 • Jūsų įrenginio ir naršyklės specifikacijos.

Norėdami išvengti IPT ir įsilaužėlių stebėjimo jūsų žiniatinklio veikloje. Jums reikės geriausio „chrome“ VPN, kad reguliariai apsaugotumėte veiklą internete. VPN užšifruoja įėjimą, kad jūsų duomenų paketus būtų galima atidžiausiai perduoti.

Be to, „Chrome“ VPN padės daugeliu kitų būdų, kai kurie iš jų yra šie.

 • Prieiga prie užblokuoto turinio ir JAV kanalų bibliotekos.
 • Buferinis nemokamas TV laidų ir filmų transliavimas (UHD) versijoje.
 • Palaikykite „Bit Torrent“ klientus, norėdami atsisiųsti ir įkelti failus su anonimiškumu.

Taigi, ko dar galėtumėte reikalauti VPN?

Be to, galite išsamiai perskaityti apie VPN klientus, kurie patikimi atlikti keletą veiklų.

Geriausias nemokamas „VPN“, skirtas „Chrome“, norint slėpti duomenis

Toliau pateikiami „Chrome“ VPN plėtiniai, kurie sulaukė tiek daug auditorijos dėl kainos ir šifravimo lygio, kurį jie teikia savo klientams..

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ yra vienas iš geriausių „Chrome“ VPN, nes jis užėmė vartotojo privatumą. VPT naudoja 256 bitų AES šifravimą, kad sustabdytų IPT ir įsilaužėlių trikdžius. Be to, jame naudojami 4 096 bitų DHE-RSA raktai, apsaugoti SHA-512 algoritmu, kuris yra dvigubai didesnis nei bankų standartai..

VPT teigia, kad turi ribotą neprisijungimo politiką, kurios interneto vartotojas negali turėti naudodamas nemokamą „Chrome“ VPN. Tai reiškia, kad „ExpressVPN“ tiesiog saugo serverių žurnalus ir datas, kai vartotojai su jais susisiekia, ir tai neturi įtakos saugumui. Be to, tai neleidžia skelbimų stebėtojams pasiekti jūsų asmeninių duomenų naršant internete.

„ExpressVPN“ galima įsigyti „Chrome“ internetinėje parduotuvėje kaip VPN plėtinį, turintį daugiau nei 300 000 vartotojų ir įvertinančių 4 žvaigždutes. Tai siūlo „Tor“ suderinamumą, kuris yra suteikta saugos lygio savybė, pagerinanti jūsų anonimiškumą. „ExpressVPN“ galima naudoti keliuose įrenginiuose, tokiuose kaip „Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“ ir „Android“.

Funkcijos:

 • Greitas ir anoniminis naršymas
 • Klientų palaikymas visą parą (el. Paštas ir tiesioginiai pokalbiai)
 • 1 700 serverių daugiau nei 90 šalių
 • Palaikykite transliaciją ir kankinimą
 • 256 bitų AES šifravimas, geriausias klasės šifravimo standartas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos

2. DotVPN

dotvpn

„DotVPN“ siūlo debesies ugniasienės apsaugą ir neribotą duomenų naudojimą, todėl tai yra geriausias nemokamas „Chrome“ VPN. „Chromo“ vartotojai gali atblokuoti svetaines ir pagerinti internetinį saugumą, įdiegdami „dotVPN“ plėtinį.

Remiantis „Chrome“ internetinės parduotuvės ataskaita, „dotVPN“ turi 500 000 vartotojų ir įvertina 4 žvaigždutes. Jis naudoja 4096 bitų rakto šifravimą, kuris yra dvigubai daugiau nei šiuolaikiniai bankų standartai. Tai suteikia prieigą prie ribotų svetainių, VoIP programų ir yra ypač lengva ja naudotis.

„DotVPN“ saugo internetinį privatumą ir blokuoja visus neregistruotus gaunamus ryšius, įskaitant DDoS atakas ir paketų šnipinėjus.

Funkcijos:

 • Anonimas naršymas internete
 • Neribotas pralaidumas
 • 12 virtualių vietų
 • Neribotas serverio perjungimas
 • Saugi prieiga prie viešojo tinklo

+ PRIDĖTI Į CHROME

3. „ZenMate“

zenmate-vpn

„ZenMate“ turi išsklaidytą labai saugių tarpinių serverių tinklą, kuris suteikia apsaugą užšifruodamas jūsų informaciją. Šio nemokamo „VPN chromo“ naudojimas nepadarys įtakos jūsų interneto greičiui. Taip pat galima įsigyti jų aukščiausios kokybės versiją, siūlančią efektyvesnes funkcijas.

Tai dažnai vadinama tikru „kibernetinio saugumo sprendimu“. Geriausias nemokamas chromo VPN suteikia neribotą prieigą prie interneto, „Wi-Fi“ saugumą ir interneto privatumą. „ZenMate“ apsaugo jūsų privatumą nuo svetainių analizės, reklaminių antraščių, įsilaužėlių ir stebimos socialinės žiniasklaidos.

Kai prisijungsite prie viešojo tinklo, „ZenMate“ užtikrins saugumą internete. Įdiegę „ZenMate Chrome“ plėtinį, naršyklė taps pažeidžiama ir saugi. Ji veiks automatiškai, kai naudosite „Chrome“ naršyklę.

Funkcijos:

 • Blokuokite kenkėjiškas programas
 • 30+ VPN serveris
 • Nėra DNS nutekėjimo
 • Neleiskite sekti

[mygtuko spalva = “žalia” dydis = ”“ type = “square” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/zenmate-vpn-best-cyber-se/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme?hl=lt = lt “] + PRIDĖTI PRIE CHROME [/ mygtukas]

4. Hola VPN

hola-vpn

„Hola“ VPN yra dar vienas nemokamas „Chrome“ VPN, kuris apsaugo jūsų tinklą. „Chrome“ vartotojams, kuriems pernelyg rūpi atblokuoti kai kurias svetaines, tada „Hola“ VPN yra teisingas sprendimas. Tai skiriasi nuo įprastos VPN paslaugos tuo, kad srautas eina per vartotojus, o ne į serverių tinklą, kuris daro jūsų IP kietą kelią.

„Hola unblocker“ turi beveik 129 milijonai vartotojų, saugiai naršydami internete. Tai leidžia naršyti internete be cenzūros ir žiūrėti vaizdo įrašus kuo mažiau. „Hola“ vartotojai gali saugiai, privačiai naršyti internete, nevaržant geografinių apribojimų ir blokuodami.

„Hola“ vienu metu gali veikti visuose jūsų įrenginiuose ir net keliuose įrenginiuose. Tai yra nemokamas „chromo“ VPN, kurį šiek tiek sunku įdiegti. „Hola“ gali neveikti su kiekviena svetaine, tačiau ji yra nemokama ir daugybė svetainių vis dar prieinamos.

Funkcijos:

 • Nėra pralaidumo apribojimo
 • Be skelbimų
 • Atblokuokite svetaines

[mygtuko spalva = “žalia” dydis = ”“ type = “square” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/zenmate-vpn-best-cyber-se/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme?hl=lt = lt “] + PRIDĖTI PRIE CHROME [/ mygtukas]

5. „CyberGhost“ VPN

„Cyberghost VPN“ gali blokuoti 260 milijonų stebėjimo bandymų, 210 000 nemalonių svetainių ir 150 milijonų skelbimų su 850 serverių 30 šalių. Tai lengva įdiegti ir lengva valdyti. „CyberGhost“ VPN turi daugiau nei 11 milijonų vartotojų visame pasaulyje ir yra tarp nemokamų „Chrome“ VPN..

Vartotojų duomenų srautas yra užšifruotas AES 256 bitų šifravimu. „CyberGhost“ VPN plėtinys leidžia naršyti internete nebijant masinio stebėjimo, įsilaužėlių ir stebėjimo internete. Jis siūlo automatinę žūties jungiklį, DNS ir IP nuotėkio apsaugą.

„CyberGhost“ žada užtikrinti kuo didesnį greitį. Tai vienu metu gali sujungti iki 5 įrenginių. Šis VPN naudoja „OpenVPN“, „L2TP-IPsec“ ir PPTP protokolus ir nelaiko žurnalų. Tai yra nemokamas VPN, tačiau jei norite naudotis išplėstinėmis saugos funkcijomis, atnaujinkite jų aukščiausios kokybės paslaugas.

Funkcijos:

 • Lengva įdiegti
 • 256 bitų AES šifravimas
 • Neribotas pralaidumas
 • Venkite geografinio apribojimo
 • Naršymas be skelbimų

[mygtuko spalva = “žalia” dydis = ”” type = “square” target = ”“ link = ””] + PRIDĖTI Į CHROME [/ mygtukas]

6. „Hotspot“ skydas

„Hotspot Shield“ visame pasaulyje atsisiuntė daugiau nei 500 mln. Galima pasiekti keletą virtualių vietų, įskaitant JAV, Nyderlandus, Daniją, Prancūziją, Kanadą ir kitas. Tai lengva valdyti ir galima suaktyvinti vienu paspaudimu.

Šis chromuotas VPN plėtinys apsaugo jūsų duomenis pritaikant 256 bitų šifravimą viešuose ir privačiuose tinkluose; tai reiškia, kad jums nereikia įdiegti jokios kitos programinės įrangos. Duomenims naudoti šį plėtinį nėra jokių apribojimų. Ji yra nemokama, neribota ir joje yra versijų, skirtų „Windows Phone“, „OS X“, „iOS“ ir „Windows“.

„Hotspot“ skydas nuolat atnaujina savo paslaugas. Kaip ir „ZenMate“, taip pat galima atsisiųsti aukščiausios kokybės „Hotspot“ skydo versiją. Mokama versija leis mėgautis naršymu be skelbimų, klientų palaikymu, blokuoti kenkėjiškas programas ir būti naudojama keliuose įrenginiuose.

Funkcijos:

 • Apsaugotas naršymas
 • Atblokuokite svetaines
 • Neribotas pralaidumas
 • „Wi-Fi“ sauga

[mygtuko spalva = “žalia” dydis = ”“ type = “square” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/hotspot-shield-vpn-free-p/nlbejmccbhkncgokjcmghpfloaajcffj?hl=lt = lt “] + PRIDĖTI PRIE CHROME [/ mygtukas]

7. Naršykite VPN

naršyti vpn

Teigia, kad „Browsec“ pasitiki daugiau nei 2 milijonai klientų visame pasaulyje. Tai yra valdoma ir siūlo keturias virtualias vietas, įskaitant Nyderlandus, JAV, Singapūrą ir Jungtinę Karalystę.

Naudodami „Chrome“ VPN plėtinį, vartotojai gali pasiekti bet kurią svetainę iš bet kurios vietos. Tai padidina vartotojų privatumą ir apsaugo jų duomenis nuo sekėjų. „Browsec“ atblokuoja geografinį blokavimą ir atveria turinį iš skirtingų šalių parduotuvių „Netflix“ ar BBC.

Srautas yra užšifruotas ir nukreipiamas per naršyklės saugų debesų tinklą. Tai suteikia absoliučią jūsų tapatybės apsaugą ir nesugeba uostyti ar sekti jūsų srauto. „Browsec“ apsaugos jūsų srautą namuose, taip pat keliaujant.

Funkcijos:

 • Neribotas pralaidumas
 • Geografinis atblokavimas
 • Lengvas prijungimas
 • Eismo šifravimas

[mygtuko spalva = “žalia” dydis = ”“ type = “square” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/browsec-vpn-free-and-unli/omghfjlpggmjjaagoclmmobgdodcjboh?hl=lt = lt “] + PRIDĖTI PRIE CHROME [/ mygtukas]

8. „TunnelBear“ VPN

tunelinis vpn

„TunnelBear“ yra geriausi atsiliepimai su 5 žvaigždėmis iš daugiau nei 10 500 atskirų įvertinimų. Šis nemokamas „chrom“ skirtas VPT yra daugiau užšifruotas tarpinis serveris nei tinkamas VPN.

„TunnelBear“ greičiausiai naudoja serverius beveik 20-yje šalių. Tai užtikrina gerą šifravimą ir gali sujungti iki 5 įrenginių. Šiuo VPN galima privačiai naršyti iš IPT, įsilaužėlių, stebėjimo priemonių. Tai atblokuos jūsų mėgstamą turinį. Tai neleidžia vartotojams viršyti mėnesio 500 MB ribos.

„TunnelBear“ padarė keletą geriausių darbalaukio produktų, skirtų „Mac“ ir „Windows“. Geriausias nemokamas chromo VPN ir darbalaukio pasiūlymai skiriasi vienu aspektu, tai yra, kad „TunnelBear“ užšifruoja naršyklės srautą, o „TunnelBear“ VPN, skirtas staliniams kompiuteriams, užšifruoja visus jūsų duomenis..

Funkcijos:

 • Lengva įdiegti
 • Anonimas naršymas
 • Didelis ryšio greitis
 • Virtualios vietos

[mygtuko spalva = “žalia” dydis = ”” type = “square” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/tunnelbear-vpn/omdakjcmkglenbhjadbccaookpfjihpa?hl=lt”] + PRIDĖTI Į CHROME [/ mygtuką]

9. „Gom Web“

gom vpn

„Gom Web“ nereikalauja jokios trečiosios šalies programos VPN paslaugoms teikti. Tai nemokama paslauga, kurią lengva valdyti. Šis nemokamas chromo VPN, turintis 1000 Mbit / s blokuojančius serverius ir tarpinius serverius, leidžia greitai pasiekti svetaines, palyginti su kitomis nemokamomis paslaugomis..

Funkcijos:

 • Užblokuotas turinys yra prieinamas
 • Asmeninis naršymas su šifravimu
 • Greitas pakrovimo greitis
 • Tinklo konfigūracija nereikalinga.

[mygtuko spalva = “žalia” dydis = ”“ type = “square” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/gom-vpn-bypass-and-unbloc/ckiahbcmlmkpfiijecbpflfahoimklke?hl=lt = lt “] + PRIDĖTI PRIE CHROME [/ mygtukas]

10. Aprašykite VPN

vėjaraštis

„Windscribe“ „VPN for Chrome“ yra galimas internetinis saugos ir apsaugos sprendimas „Chrome“ vartotojams. Tai užšifruoja internetu išsiųstą ir gautą informaciją, saugodama savo duomenis, pvz., Slaptažodžius, žinutes, tekstus ir atsisiuntimus. „Windscribe VPN“ plėtinio paleidimas asmeniniame kompiuteryje suteikia daug geresnį saugumą ir apsaugą. Tai blokuoja žiniatinklio veiklą nuo lašėjimo iki įsilaužėlių ir IPT.

Kuo daugiau duomenų dalinsitės žiniatinklyje, tuo lengviau įsilaužėliams, šnipinėti ir bet kuriam kitam asmeniui gali patekti į jūsų informaciją. Stenkitės neleisti, kad jūsų asmeniniais ar asmeniniais duomenimis prekiauja neapsaugotos žiniatinklio asociacijos arba atviros žiniatinklio svetainės. „Windscribe“ VPN plėtinys yra paprastas, tačiau intensyvus būdas išlaikyti asmeninį judėjimą jūsų pačių rankose.

Funkcijos:

 • Automatinis skelbimų blokavimas
 • Numatytasis stebėjimas apsaugotas
 • Paprastas serverio perjungimas

Išvada

Be abejo, bendras VPN yra patikimas sprendimas visoms jūsų privatumo problemoms. Jie suteikia prieigą prie riboto turinio, palaiko kankinimus, P2P failų bendrinimą ir slepia jūsų tapatybę, tačiau nemokamas „VPN Chrome“ yra daug lengvesnis nei VPN klientas. Be to, jie naudoja mažiau vietos ir nesukelia greičio problemų.

Nemokami „Chrome“ VPN atblokuos turinį ir padarys jus anoniminiais. Taigi patenkinamas pagrindinis interneto vartotojo poreikis. Mes paminėjome kai kuriuos nemokamus „Chrome“ VPN, kurie patenkins jūsų privatumo ir anonimiškumo poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me