Geriausios „PeerBlock“ alternatyvos ir jų svarba

Apžvelgsiu abu šios temos aspektus, nesvarbu, ar tai „Torrenting“, ar kitus, nes 90% žmonių naudoja „PeerBlock“ norėdami atsisiųsti torrentus iš autentiško šaltinio. „PeerBlock“ žaidimas pasibaigė prieš kurį laiką, kai IPT ėmėsi griežtų veiksmų prieš siuntėjus.


Dabar juodojo sąrašo IP nesijaudina, viskas, kas prieinama internete, turi autorių teisių įstatymus, kurie jus sužavės.

„Peerblock“ alternatyvos gali būti jums skirtos programinės įrangos pakeitimas, tačiau darykite tą patį. Geriausia būtų tu pakeitė „Peerblock“ į VPN klientą, o tai apsaugos jūsų srautus nuo smalsių akių ir užšifruos interneto srautą.

Pagrindinės priežastys, kodėl „PeerBlock“ nėra patikimos „Torrenting“?

 • Rankiniu būdu prižiūrimi IP adreso apribojimai niekada negali būti 100% teisingi.
 • Užblokavę didžiulius IP adresus, net neįsivaizduojant, kam jie priklauso, gali turėti neigiamos įtakos jūsų interneto ryšio veikimui.
 • Tai blokuoja tik jūsų prašomus IP adresus, ji taip pat nedaro nieko, kad paslėptų jūsų IP adresą.
 • Tai neužšifruoja jūsų interneto ryšio.

VPN kaip geriausios „PeerBlock“ alternatyvos

Jums nereikia jaudintis, kaip apsaugoti savo interneto tapatybę ir privatumą nuo smalsių akių. Naudojant VPN kaip alternatyvą „Peerblock“ bus pašalintos visos šios problemos.

VPN ne tik užkoduoja jūsų srautą, bet ir užmaskuoja jūsų tikrąjį IP adresą jūsų pasirinktu serveriu. Jei stebėjimo agentūra bandys sekti jūsų veiklą, ji neras jokių pėdsakų, išskyrus užšifruotus duomenis ir kitą fizinę vietą.

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ yra puikus pasirinkimas kaip alternatyva „Peerblock“. Jos ypatybės yra per daug pažengusios, kad būtų galima palyginti su „Peerblock“ ir iš esmės išmeta jį iš palyginimo. „ExpressVPN“ leidžia kankintis visiškai saugiai ir anonimiškai.

Ne tik tai, kad „ExpressVPN“ teikia prioritetą griežtai neprisijungimo politikai. Tai reiškia, kad bet kokia veikla, kurią vykdote internete, liks anonimiška. Tai yra būtina „Peerblock Alternative“ funkcija. Tai tik ledkalnio viršūnė. Savo vartotojams jis siūlo profesionalų klientų aptarnavimą.

2. „NordVPN“

Tarp „Peerblock“ alternatyvų yra: „NordVPN“. Jis turi unikalų ir pažangų būdą apsaugoti vartotojų privatumą ir saugumą. „Dviguba duomenų apsauga“ šifruoja nukreiptą srautą ne kartą, bet du kartus, todėl jis apsaugo nuo grėsmių ir smalsių akių..

„Peerblock“ buvo skirtas apsaugoti jus nuo nepageidaujamų juodųjų sąrašų jus sekančių organizacijų, tačiau to padaryti nepavyko. „NordVPN“ yra populiariausia „Peerblock“ ir įžadų alternatyva, siekiant apsaugoti jūsų tapatybę, padeda atsisiųsti naudojant „BitTorrent“ klientą.

3. Privati ​​interneto prieiga

Privatus interneto ryšys yra mėgstamiausias bendruomenės VPT, kai kalbama apie anonimiškumą. Jo ypatybės yra tai, kas deklaruoja VIP VIP kaip viena geriausių „Peerblock“ alternatyvų, apimanti žudymo perjungimą, greitą interneto greitį, karinio lygio šifravimą ir daug daugiau

Be to, privačios interneto prieigos VPN patvirtinamas kaip „Peerblock“ alternatyva, nes jis yra prieinamas ir turi lengvai naudojamą sąsają, palyginti su kitomis alternatyvomis. Vienu metu galite įdiegti ir paleisti PIA keliuose įrenginiuose.

Šiuos VPT sudaro visa pažangiausia funkcija, kurią jums reikia slėpti nuo stebėjimo organizacijų ir masinio stebėjimo programų, ir jos taip pat tarnaus kaip „Peerblock“ alternatyva. Nebežiūrėkite toliau, rinkitės bet kurį iš aukščiau paminėtų VPT ir nesunkiai atlikite mėgstamą užduotį.

Kas yra „PeerBlock“?

„PeerBlock“ mechanizmas yra tarsi kompiuterio sistemos ugniasienė, tačiau jis veikia užtikrinant gaunamus ir išeinančius ryšius internetu. Ji turi funkciją, leidžiančią vartotojui blokuoti gaunamus ryšius į jūsų tinklą. Yra žinoma, kad kankinantys vartotojai naudoja „Peerblock“, kad apsaugotų interneto ryšį nuo nepagrįsto įsikišimo.

Pagrindinis „Peerblock“ tikslas yra užblokuoti visus organizacijų, stebinčių jūsų veiklą, IP adresus. Tai apima vyriausybines agentūras, autorių teisių savininkus ir kitas firmas, kurios gali kelti grėsmę kankinančioms ir tinklo jungtims. Užblokavę IP adresus galite sau leisti saugiau kankintis, užtikrindami daugiau privatumo ir anonimiškumą.

„Peerblock“ programinės įrangos vartotojo sąsajoje nėra lengva naršyti. Taip pat gana sunku sukonfigūruoti, kas leistų „Peerblock“ alternatyvoms įgyti aukščiausią vietą. Beveik neįmanoma bandyti užblokuoti visus potencialiai pavojingus IP adresus.

Kaip veikia „PeerBlock“?

Atsisiuntę ir įdiegę „Peerblock“. Jums suteikta funkcija pridėti IP adresus, kad jie negalėtų patekti į tinklą ar išeiti iš jo. Apsvarstykite tai kaip funkciją, leidžiančią filtruoti visus gaunamus ir išeinančius ryšius.

Žmonės dažnai susipainioja, kad „Peerblock“ puikiai veikia, kai reikia apsaugoti jūsų privatumą. Negalite blokuoti visų IP adresų, susijusių su skirtingomis saugos organizacijomis ir autorių teisių turėtojais.

Neatlikdami pakeitimų sąraše, visada esate nesaugūs ir greičiausiai esate sugauti. Kas galiausiai lemia alternatyvos „Peerblock“ pasirinkimą, nes „Peerblock“ nepateikiama kartu su IP sąrašu, kai ją atsisiunčiate..

Turite nusipirkti atskirą IP sąrašą iš svetainės, vadinamos iblocklist.com. Svetainėje pateiktas įvairių stebėsenos organizacijų IP adresų sąrašas, įskaitant vyriausybines agentūras, šešėlines svetaines ir autorių teisių savininkus. Jei norite pridėti daugiau sąrašų į apribotą skyrių, turite nusipirkti daugiau sąrašų.

Nemokamos „PeerBlock“ alternatyvos ir jų svarba

Yra daugybė skirtingų programų ir programų, leidžiančių tinkinti pagal savo poreikius. „Peerblock“ programos alternatyva naudoja tas pačias savo didžiojo brolio funkcijas.

Šios programos yra geriausios „Peerblock“ alternatyvos, kurias galima rasti rinkoje. Kiekvienas iš jų turi savo unikalių savybių, dėl kurių jie išsiskiria vienas su kitu. Skaitykite apie juos ir apsisaugokite internete.

1. „Simplewall“

„Simplewall“ yra laikoma viena geriausių „Peerblock“ alternatyvų, kuri gali būti naudojama filtruoti tinklą gaunamiems ir išeinantiems ryšiams. Tai taip pat gali stebėti tinklo veiklą. Programa turi paprastą naudoti programą. Manoma, kad sąsają lengviau konfigūruoti, palyginti su „Peerblock“. Įdiegę, ji išjungia numatytąsias „Windows“ šnipų funkcijas.

„Simplewall“ suteikia vartotojui galimybę sudaryti savo pasirinktinį blokuotų IP adresų sąrašą. Tai taip pat leidžia įgyvendinti vartotojui skirtas taisykles, pavyzdžiui, kada jas blokuoti ir pan.

Programa palaiko IPv4 ir Ipv6, kurios taip pat kvalifikuoja „Simplewall“ kaip šiuo metu rinkoje veikiančio „Peerblock“ alternatyvą..

2. „PeerGuardian“

„Peerblock“ tarnavo kaip tobulesnė ir tobulesnė „PeerGuardian“ versija. Jei dėl kokios nors priežasties jums nepatinka, kaip veikia „Peerblock“, visada galite pereiti prie pirminės IP blokavimo programinės įrangos kaip „PeerGuardian“. Ši programa taip pat leidžia vartotojui pridėti didžiulius IP adresų sąrašus, kuriuos galima apriboti, kad jie negalėtų susisiekti su kompiuterine sistema.

„Linux“ programos „PeerGuardian“ versija vis dar aktyviai palaikoma naudojant įvairius atnaujinimus, kad neatsiliktumėte nuo interneto raidos. Tačiau „Windows“ programos variantas negauna jokio palaikymo ar atnaujinimų. Nepaisant šių faktų, programa vis dar puikiai atlieka nurodytą darbą.

3. „BeeThink“ IP blokatorius

„Beethink“ IP blokatorių ugniasienė naudoja savo tikslą kaip dar viena „Peerblock“ alternatyva. Programos universalumas ir lankstumas leidžia ją įtraukti į sąrašą. Tai gali ne tik veikti „Windows“ kompiuteriuose, bet taip pat gali būti naudojama ir serveriuose. Naudodamiesi serveriu galite blokuoti IP adresus iš vieno šaltinio, nereikalaudami rankiniu būdu blokuoti kiekvieno įrenginio IP adresų..

Šis programos žvėris siūlo daugybę funkcijų, kai kurios iš jų yra pasirinktinis nespalvotas sąrašas, keli IP formatai, apimantys „Apache“ .htaccess. Tai daro universalią programą, kuri tarnauja visiems tikslams, susijusiems su „Peerblock“.

Išskyrus tai, kad programoje yra gana unikali funkcija, leidžianti vartotojui ieškoti nuotolinių IP adresų ir taip pat galinti peržiūrėti nuosavybės informaciją, tokią kaip vardas ir kita identifikuojama informacija. Tačiau šia galimybe negalima laisvai naudotis, todėl norint ją panaudoti, reikia šiek tiek pakeisti.

4. IP sąrašas

„Iplist“ yra ketvirta „Peerblock“ alternatyva mūsų sąraše. „Windows“ ir kitų platformų vartotojams tai nėra jūsų srities sritis, nes ši programinė įranga suderinama tik su „Linux“ operacinėmis sistemomis. Be to, ši programinė įranga naudoja „Netfilter“, kad išfiltruotų gaunamą ir išeinantį ryšį su įrenginiu.

„IPlist“ veikia beveik taip pat kaip „Peerblock“, kuris ją apibūdina kaip „Peerblock“ alternatyvų sąrašą. Nuo IPlist išleidimo 2008 m., Jis gavo tiek daug atnaujinimų, palyginti su „PeerGuardian“ ir „Peerblock“, o tai patikina vartotoją, kad šios programinės įrangos palaikymas vis dar dirba siekiant pagerinti vartotojo patirtį.

Ar „PeerBlock“ yra patikimas kankinimui?

„Peerblock“ nėra patikimas „Torrenting“ tikslui. Tai nėra priemonė apsaugoti privatumą ir tapatybę, o tai daro esminį trūkumą, nes šimtas procentų saugus privatumas yra prioritetas numeris vienas, kai naudojamasi „torrent“ paslauga..

Todėl tai nėra tinkama naudoti vien kankinimo tikslams. Internete yra daugybė pažangių „Peerblock“ alternatyvų, kurios padės išspręsti problemą. Jei ne, galite naudoti „Peerblock“ savo rizika. Jei manote, kad „Peerblock“ jus kankina saugiai, klystate ir turite greitai apsigalvoti.

„Torrenting“ yra visai kita tema su didžiuliais techniniais terminais. Bendras dalykas tarp „Peerblock“ ir „Torrenting“ yra tas, kad jiems abiems reikia saugumo ir privatumo naudojantis paslauga. VPN taip pat yra viena iš geriausių „Peerblock“ alternatyvų, kurią galima naudoti kartu su „BitTorrent“ klientu, kad būtumėte saugūs..

Ar „PeerBlock“ yra VPN?

Nepainiokite „Peerblock“ su VPN. „Peerblock“ ir VPN yra dvi skirtingos programinės įrangos, turinčios skirtingas funkcijas. Žmonės, norėdami užtikrinti saugumą ir apsaugoti savo privatumą, naudojasi VPN, naudodamiesi kankinimo paslauga ir naršydami internete.

Ne tik tai, kad VPN atlieka skirtingas užduotis, kad užtikrintų saugumą, o „Peerblock“ yra tik ugniasienė, blokuojanti ir atblokuojanti gaunamus ir išeinančius ryšius su kompiuterine sistema. VPN įvairiais būdais tiesiog nusveria „Peerblock“, todėl jis laikomas alternatyva.

VPN arba „PeerBlock“?

„Peerblock“ praeityje turėjo puikų tikslą, kai interneto saugumo ir privatumo klausimai nebuvo problema. Pridėję interneto saugumo spragas ir didelę riziką, žmonės pradeda abejoti „Peerblock“ vientisumu ir kaip jis apsaugo vartotojo kompiuterinę sistemą..

Kadangi VPN yra viena iš geriausių „Peerblock“ alternatyvų, jis turėtų būti jūsų prioritetas numeris vienas. VPT yra aprūpintos modernesnėmis funkcijomis, todėl tai turėtų būti jūsų geriausias pasirinkimas kaip pakaitinis.

„Peerblock Alternative Reddit“

„Reddit“ vartotojų teigimu, vyko aršios diskusijos apie tai, kaip veikia „Peerblock“ ir ar jis siūlo vartotojams tam tikrą apsaugą. Atsakymas ne, „Peerblock“ nėra patikimas anonimiškumo šaltinis, kai asmuo atlieka kankinančią veiklą.

Tarp „Peerblock“ alternatyvos subdredų buvo įtraukta „Peerblock“ veikla ir tai, kaip pavieniui vartotojui buvo uždrausta interneto paslauga ir jis turėjo jį atnaujinti tik todėl, kad „Torrenting“ metu jis nesinaudojo tinkama apsauga. Įrodymai yra priešais jus, dabar jūs turite nuspręsti, ar norite rizikuoti, ar žaisti saugiai.

Šis subreditas yra „akių žvilgsnis“ žmonėms, kurie vis dar mano, kad „Peerblock“ yra patikima saugumo priemonė. Mano nuomone, nenaudodami alternatyvos „Peerblock“, esate apsaugotas nuo agentūrų ir autorių teisių turėtojų grasinimų, kurie gali jus atimti už kiekvieną jūsų turimą grynųjų pinigų.

Išvada

Jei vis dar naudojate „Peerblock“ ir manote, kad esate saugūs, atsiprašau, kad jus informavau, tačiau jūs gyvenate iliuzijoje. Jūs nesate saugūs, naudodamiesi „Peerblock“ niekada nebuvote apsaugoti nuo grėsmių. Atėjo laikas atsibusti ir ieškoti kitų alternatyvų, siūlančių geresnių funkcijų ir galimybių, susijusių su interneto saugumu ir privatumu. Aš siūlyčiau naudoti VPN kaip alternatyvą „Peerblock“.

Jei vis tiek pasirinksite „Peerblock“, tai vis tiek bus jūsų sprendimas. VPN yra geriausia „Peerblock“ alternatyva 2019 m. Pasirinkimas tarp dviejų visiškai priklauso nuo to, kokį darbą atliekate. Mano manymu, aš mieliau turėčiau visavertį saugumą iš VPN, o ne į „Peerblock“..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map