Išmaniųjų telefonų saugos patarimai įmonėms


Šiuolaikinis verslas susiduria su didžiausiomis kibernetinio saugumo grėsmėmis ir duomenų pažeidimais. Asmeninių mobiliųjų prietaisų naudojimas verslo aplinkoje taip pat išaugo. Verslo poreikis yra konfidencialiai perduoti duomenis tarp skirtingų galinių taškų nepakenkiant privatumui, saugumui ir atitikčiai.

Didžiausias rūpestis privačiam verslui yra tas, kad konfidenciali informacija yra darbuotojams po ranka. Taigi norint apsaugoti šią informaciją išmaniajame telefone verslui, reikia išmaniųjų saugos patarimų. Darbuotojai, nežinantys, kaip saugiai naudoti išmanųjį telefoną verslo aplinkoje, gali prarasti nuostolius įmonėms.

Tai buvo atskleista atlikus tyrimą, kurį atliko „Lookout“ ir „Ponemon Institute“

67% organizacijų pažeidė duomenis, nes darbuotojai naudojo savo mobiliuosius telefonus prieigai prie įmonės duomenų.

Norint įsitikinti, kad įmonės duomenys yra saugūs ir saugūs asmeniniame darbuotojų įrenginyje, svarbiausi yra išmaniųjų telefonų verslo saugos patarimai. Piratai ir duomenų sraigtasparniai taip pat nukreipiami į telefono asmeninius darbuotojų duomenis. Kol nenustatysite kai kurių pagrindinių saugos lygių, jūsų išmanusis telefonas yra ypač pažeidžiamas nuo įsilaužimo ir pažeidimų.

Žemiau pateikiami verslo išmaniųjų telefonų saugos patarimai, kurie padės apsaugoti verslo duomenis.

Nustatykite nuotolinio valymo ir vietos parinktis

Išmanieji telefonai yra nešiojami, todėl darbuotojai juos renkasi ir darbui. Tačiau jie gali būti lengvai pamesti ar pavogti. Išmaniųjų telefonų saugai gresia pavojus, nes nuotolinio valymo ir vietos nustatymo nustatymai tampa svarbūs.

Įdiegę stebėjimo programas galite aptikti telefoną, jei jis pamestas ar pavogtas. Tokios programos siūlo nuotoliniu būdu išvalyti neskelbtiną informaciją. Jei jūsų telefonas patenka į blogo vaikino rankas, tada bent jau tokios programos užtikrina asmeninių duomenų ir verslo informacijos pašalinimą iš telefonų.

„iOS“ ir „Android“ turi galimybę rasti įrenginį, jei jį pakeisite ar pametėte. Jie taip pat gali išvalyti informaciją, jei jūsų programėlė bus pavogta, kad niekas negalėtų pasiekti duomenų. „IPhone“ vartotojai gali padėti rasti „Mano telefoną“.

Atlikite nurodytus veiksmus, kad įgalintumėte šią parinktį:

  • Eikite į nustatymus
  • Ieškokite „iCloud“
  • Įjunkite „Raskite mano telefoną“

„Android“ vartotojai gali pasiekti „Android“ įrenginių tvarkytuvę. Kad šis valdytojas įgalintų stebėjimą,

Dėl Andorido

  • Paleiskite programą
  • Susiekite jį su „Google“ paskyra
  • Vykdykite pateiktas instrukcijas

Nuolat atnaujinkite savo sistemą

Svarbu atnaujinti savo išmanųjį telefoną su naujausiomis versijomis. Jei darbui ir asmeninei informacijai naudojate vieną telefoną, tada tai tampa būtina. Kiekvienas įrenginys reguliariai paleidžia naujus programinės įrangos atnaujinimus.

Tai, ką turite padaryti, atsisiųskite šiuos programinės įrangos atnaujinimus į savo išmanųjį telefoną. Daugelis iš mūsų rodo tingumą atsisiųsdami šiuos atnaujinimus, tačiau jie yra būtini, nes jie turi naujausius saugos atnaujinimus. Šie atnaujinimai taip pat užtikrina, kad jūsų įrenginys veiktų optimaliai.

Apsaugokite savo tinklą

Interneto paslaugų teikėjai (IPT), įsilaužėliai, sukčiai ir reklamuotojai visi domisi jūsų duomenimis. Tai būtų asmeniniai ar verslo duomenys, jie yra stebimi ir gali būti pažeisti. Jei net neturite idėjos, kaip apsaugoti savo tinklą, jums tikrai bus gaila.

Kompiuteryje ar išmaniajame telefone esančius duomenis gali skaityti visi, jei jie nėra užšifruoti. Apsaugokite savo tinklą naudodami VPN, nes visi jūsų ryšiai vyksta mobiliajame įrenginyje. Geriausias išmaniųjų telefonų saugos patarimas įmonėms yra duomenų šifravimas per VPN. Tai saugos jūsų duomenis ir pagerins išmaniųjų telefonų privatumą.

Tai leis jums laisvai naršyti internete, išskyrus bet kokį blokavimą. VPT slepia jūsų internetinę veiklą ir daro jus anoniminiais. Tai užtikrins verslo duomenų saugumą, užšifruojant juos neįskaitoma forma. Taigi jums nereikės nerimauti, kad jūsų duomenys yra sukčiaujami ar naudojami.

Įdiekite programas tik iš patikimų šaltinių

Verslo asmeniui, turinčiam duomenis apie išmanųjį telefoną, svarbu, kad jis apsipirktų tik iš teisėtų programų parduotuvių, tokių kaip „Google Play“ parduotuvė, „Apple iTunes“ ir „Microsoft“ parduotuvė. Turite ištirti programą ir apie jos leidėjus. Venkite diegti programas iš ne rinkos programų.

Kita vertus, svarbu, kad diegtumėte ir VPN programą, bet ne iš patikimų šaltinių. „Android“ vartotojai važiuoja į jūsų įrenginį į „Nustatymų“ meniu ir panaikina parinkties „nežinomi šaltiniai“ pasirinkimą. Prieš spustelėdami parinktį „įdiegti“, atidžiai perskaitykite konkrečios programos, kurią ketinate atsisiųsti, apžvalgas ir įvertinimus.

Jei programos apžvalgos pakankamai patenkintos, perskaitykite programos privatumo politiką. Pavyzdžiui, ketinate atsisiųsti žaidimą, kuriam reikalinga prieiga prie jūsų kontaktų. Tuomet prieš atsisiųsdami turite galvoti, kodėl žaidimui reikės pasiekti jūsų kontaktus. Jei dėl to kyla įtarimų ar abejonių, atsisiųskite programą.

Apsaugokite savo „Wi-Fi“ tinklą

Daugelis žmonių, įskaitant verslo darbuotojus, gali pasiekti neskelbtiną informaciją viešajame „Wi-Fi“ tinkle, tačiau visiškai nepaisoma „Wi-Fi“ tinklo saugumo. Mėgstamiausias įsilaužėlių ir sukčių būdas įsilaužti yra tada, kai asmuo pasiekia neskelbtiną informaciją per nesaugų tinklą.

Informacija, siunčiama naudojant viešąjį „Wi-Fi“, gali prieiti visiems, žinantiems jos žiūrėjimo techniką. Jie gali nulaužti jūsų sistemą, o duomenų sraigteliai gali pavogti jūsų duomenis. Ne tik viešasis „Wi-Fi“ ryšys, bet jei jūsų namų interneto ryšys naudoja silpną slaptažodį, gali įvykti įsibrovimas.

Verslo saugai išmaniajame telefone naudokite VPN programą. Tai užtikrins aukščiausią įmanomą šifravimą, kuris užkoduos jūsų interneto srautą ir duomenis. VPN taip pat apsaugos jus tiek atvirame, tiek namų tinkle. Be to, padarykite savo namų „Wi-Fi“ slaptažodį tvirtą, kad niekas negalėtų perduoti jo autentifikavimo.

Saugokitės sukčiavimo

Didesnis išmaniųjų telefonų naudojimas, be abejo, yra naudingas, tačiau tik tiek daroma, kad jis gali sukelti riziką. Dažniausiai dėl silpnų darbuotojų žinių verslo duomenys patiria nuostolių. Darbuotojai gali spustelėti saitus el. Laiškuose, vadinamuose sukčiavimo el. Laiškais, kurie dažniausiai sukelia pavojingas svetaines.

Verslo išmaniųjų telefonų saugumui svarbu, kad prieš spustelėdami jį, pirmiausia patikrintumėte žiniatinklio adreso teisėtumą. Venkite spustelėti įtartinas ir trumpas nuorodas, jei to neprašėte. Nemaloniai atrodančios nuorodos el. Laiškuose ar tekstiniuose pranešimuose paprastai yra apgaulė, norint priversti jus atskleisti asmeninius duomenis išmaniajame telefone.

Kibernetiniai užpuolikai naudojasi socialinės inžinerijos metodais kurdami tokias nuorodas, kurios yra skirtos atsiimti pinigus iš jūsų, pavogti jūsų tapatybės ir verslo duomenis arba kreditinių kortelių sąskaitas. Čia turite būti budrus, nes net ir sudėtinga antivirusinė priemonė gali neapsaugoti jūsų nuo tokių sukčiavimo apsimetant.

Nebendrinti vietos

Vietovės stebėjimas kelia daug abejonių dėl privatumo, pvz., Bet kas gali nugrimzti į jūsų buvimo vietą. Saugumo ekspertų teigimu, beveik neįmanoma užkirsti kelio vietos nustatymui. Yra daugybė būdų, kuriais trečiosios šalys gali sekti, nesvarbu, kurioje vietoje, įskaitant telefone perduodamus metaduomenis ir duomenis, prisijungusius prie jūsų telefono.

„SentineIOne“ (kompiuterių saugos kompanijos) saugos strategijos vadovas Jeremiahas Grossmanas sakė: „Daugeliui žmonių ir daugumai aplinkybių nauda, ​​kurią jie gauna pasidalinę savo buvimo vieta, viršija riziką, kuri gali būti ten, “

Žmonėms, kurie savo išmaniuosius telefonus naudoja verslui, saugumas tampa dideliu rūpesčiu. Dalijantis savo buvimo vieta iš išmaniojo telefono, teisėsaugos agentūros gali padėti stebėti jūsų judesius, suteikti įsilaužėliams galimybę įsikibti ir leisti reklamuotojams jus sekti. Jei nenaudojate VPN, dalijimasis savo buvimo vieta jums nieko gero neatneš.

Jei vietos stebėjimas bus naudojamas neatsargiai, tai gali pakenkti jūsų privatumui. Saugumo sumetimais reikia vengti viešai dalytis vieta arba išjungti vietos stebėjimą. „Google“ leidžia bendrinti savo buvimo vietą tokiuose socialinio tinklo puslapiuose kaip „Twitter“ ar „Facebook“. Norėdami apsaugoti savo išmaniųjų telefonų verslo duomenis dėl saugumo, siųskite savo vietą tik numatytam gavėjui.

Šifruokite neskelbtinus duomenis

Geriausias išmaniųjų telefonų apsaugos patarimas verslo darbuotojui, kuris dirba su bet kokiais slaptais duomenimis, yra apsaugoti duomenis juos užšifruojant. Tokie kaip visiško disko šifravimas, skirtas „Windows“ asmeniniams kompiuteriams, užtikrina, kad nepakenks jūsų duomenims. Panašaus tipo šifravimas dabar galimas išmaniųjų telefonų vartotojams.

„Android“ vartotojams „Google“ šifravimą paaiškina taip:

Visas disko šifravimas yra visų „Android“ įrenginio vartotojo duomenų kodavimas, naudojant užšifruotą raktą. Kai įrenginys užšifruojamas, visi vartotojo sukurti duomenys yra automatiškai užšifruojami prieš perduodant jį diskui ir visi nuskaito duomenis automatiškai iššifruoti prieš grąžindami juos į skambinimo procesą..

Jei esate verslo svetainės savininkas, tada nedelsdami apsaugokite savo svetainę HTTP, kad niekas negalėtų pasiekti duomenų iš naršyklės į interneto serverį. Visi duomenys užšifruojami pasiekiant svetainę su HTTP. Išmaniojo telefono vartotojams svarbu, kad lankotės tik tose svetainėse, kurios apsaugotos SSL sertifikatu.

Išvada

Reklamuotojai, korinio ryšio teikėjai, vyriausybė, įsilaužėliai stebi jūsų internetinę veiklą. Taip pat rizikuojate savo įrenginio saugumu ir privatumu internete naudodamiesi nemėgstamomis programomis ir kitomis automatinėmis grėsmėmis.

Išmaniuosiuose telefonuose yra daug neskelbtinos informacijos. Pametę telefoną ar pavogę, galite prarasti konfidencialius darbo duomenis. Taigi išmaniųjų telefonų saugumo patarimai verslui, paminėti šiame straipsnyje, padės jums sukurti gerą programėlės apsaugą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me