Kaip atblokuoti svetaines „Chrome“? – [2020 pamoka]


Interneto apribojimai yra įprasti beveik visose šio žemės rutulio šalyse, nesvarbu, ar jums tai patinka, ar ne, kai kurie subjektai bando blokuoti svetaines, o „Google Chrome“ naršyklė yra iki šiol labiausiai naudojama žiniatinklio naršyklė, todėl ketiname parodyti jums, kaip atblokuoti svetaines. „Chrome“.

Mes ne tik paaiškinsime jums geriausius ir paprasčiausius metodus, bet ir padėsime jums atlikti visą procesą, kad nebūtų painiavos.

Kai kurios svetainės yra blokuojamos dėl daugelio priežasčių:

 • Vyriausybės cenzūra
 • Geografiniai apribojimai tam tikriems regionams išskirti (geografinis blokavimas)
 • Mokyklos ir darbo vietos blokuoja prieigą visuomenės saugumui arba siekiant sumažinti pralaidumą
 • Mokyklos / Darbas, kuriuo siekiama apriboti neproduktyvų laiką (socialinė žiniasklaida, „YouTube“ ir kt.)
 • Svetainė yra riboto sąrašo „Google Chrome“
 • Svetainė yra jūsų antivirusinės / antimalware programos ribotame sąraše
 • Jūsų pagrindinis failas blokuoja prieigą

Informacijos grafika svetainėms atblokuoti „Chrome“

Geriausios lengvo taisymo rekomendacijos

Tai yra svarbu:

Paprasčiausias ir efektyviausias būdas išspręsti problemą ir atblokuoti visas svetaines yra naudoti tokį VPN (virtualų privatų tinklą) kaip „NordVPN“..

Ši VPN programa gali veikti visuose jūsų įrenginiuose vienu metu, kad jūs norint viską atblokuoti, reikia tik vieno VPN ir tai yra vienas iš nedaugelio VPT, turinčių savo nuosavas chromo prailginimas. Pelės paspaudimu VPN atvers visas interneto galimybes, kad ir kur būtumėte.

Tai veikia taip pat, kaip tuose įsilaužėlių filmuose, kur jūsų interneto ryšys nukreiptas per kelis serverius visame pasaulyje. Gaunate naują IP adresą, kad niekas negalėtų jūsų sekti, o jūsų interneto naudojimas yra visiškai saugus karinio lygio šifravimas, „NordVPN“ turi serverius daugiau nei 60 skirtingų šalių nepaprastai lengva naudoti, turėti a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir jie yra vieni iš pigiausias VPN yra rinkoje.

>> Spustelėkite čia, jei norite gauti 70% nuolaidą „NordVPN“ <<

Kodėl kai kuriose šalyse internetinės svetainės blokuojamos?

Kai kuriose šalyse tinklalapiai blokuojami dėl cenzūros. Šią cenzūrą vykdo vyriausybė, norėdama užkirsti kelią interneto vartotojams patekti į tinklalapius (įskaitant el. Paštą ir socialinę žiniasklaidą) dėl savo pačių politinių pranašumų. Pagrindinis cenzūros tikslas apima politines priežastis, kai jos neleidžia naujienų tinklalapiams skleisti prieš juos nukreiptos propagandos. Kiti tikslai apima kankinančio ir piratavimo turinio blokavimą, kuris yra draudžiamas daugelyje šalių, numatant bausmes, įskaitant dideles baudas ir laisvės atėmimą..

Tinklalapių blokavimą vykdo IPT (interneto paslaugų teikėjas, tarkime, „Verizon“ ir „Comcast“), kurį įsako vyriausybė. Šie apribojimai prieštarauja pagrindiniam interneto tikslui – būti nemokama ir atvira prieigos prie informacijos platforma. Dėl šių apribojimų negalima kaltinti tik Kinijos, Rusijos ir Šiaurės Korėjos, kur cenzūros lygis yra vienas didžiausių. Daugelis kitų šalių vienaip ar kitaip taikė šią taktiką, bet jūs tikriausiai niekada apie ją negirdėjote.

Patikrinkite savo IP adresą…

IP adresas

!

Vieta

!

Naršyklė

!

Ekrano skiriamoji geba

!

Panaikinkite „Chrome“ svetainių atblokavimą naudodami „NordVPNGET“ naują IP, matomą vietą, su 70% nuolaida!

Matomas jūsų IP ir vieta!

Kaip matote aukščiau, jūsų IPT, vyriausybei ar net svetainei labai lengva sekti jūsų IP adresą ir vietą. Tai leidžia lengvai užblokuoti jus nuo jų turinio. Naudodamiesi VPN jūs lengvai tai išvengsite.

Pranešama, kad tokios Vakarų šalys kaip Jungtinė Karalystė, Vokietija, JAV, Kanada ir Australija (ir beveik visos kitos Vakarų šalys) taip pat blokuoja interneto svetaines. Jungtinėje Karalystėje užblokuota daugiau kaip 600 000 svetainių, daugelis iš jų net nėra susijusios su piratavimu. Taip pat Vokietijoje vyriausybė gali smarkiai nubausti žiniasklaidos bendrovę, jei jos turinys nebus pašalintas akimirksniu.

Daugelis šalių apribojo savo piliečių prieigą prie populiarių svetainių, todėl tose vietose esantys interneto vartotojai radarą skraidina naudodami specializuotus VPN (Kaip „NordVPN“), kad lengvai atblokuotumėte svetaines „Google Chrome“.

Dabar ketiname įsigilinti į geriausius įrankius, vadinamus „Tinklalapių atblokavimo įrankiai“, kuriuos galima naudoti su chromu.

Naudokite VPN (virtualų privatų tinklą)

VPN yra privatumo programinės įrangos programa, sukurianti saugų ir užšifruotą tunelį tarp jūsų įrenginio (ir „chromo“) ir interneto. VPN leidžia naršyti internete anonimiškai, šifruoja jūsų ryšius, gali atblokuoti svetaines, vengia cenzūros ir apsaugo jūsų duomenis nuo stebėjimo.

Pastaba:

Naudodamiesi VPN galite tai padaryti lengvai atblokuokite svetaines, kurie anksčiau buvo neprieinami maskuoti savo tikrąjį IP adresą kitu ir „sukčiavimas” Jūsų vieta. Tada, kai IPT ar svetainė patikrins jūsų IP adresą, norėdami pamatyti, ar esate iš kur nors, kuriai leidžiama patekti į svetainę, jūs atrodysite iš tos vietos.

Geriausi VPN – atblokuoti svetaines „Chrome“

RangasTeikėjaiKaina USDNuolaida
1„NordVPN“3,49 – p / m70% nuolaida
2„ExpressVPN“8,33 – p / m35% nuolaida
3„CyberGhost“ VPN5,99 – p / m53% nuolaida

„NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ apsaugo jūsų internetinę veiklą privačią ir saugią nuo stebėjimo. Jis naudoja dvigubą duomenų šifravimą (griežtą saugumą), turi spartūs serveriai ir automatinis nužudymo jungiklis. „NordVPN“ turi 1079+ serverių 61 šalyje su 6 vienalaikiais ryšiais. Ji teikia klientų aptarnavimą visą parą, visą parą, netvarko žurnalų, turi „Chrome“ plėtinys ir turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ yra įsipareigojusi suteikti vartotojams maksimalią interneto laisvę. Tai užmezga ryšį, kuris užkoduoja visus duomenų paketus, kuriais keičiamasi tarp kompiuterio ir interneto. „NordVPN“ slepia jūsų tikrąjį IP adresą ir naudoja pažangias technologijas, kad atblokuotų užblokuotas svetaines „Google Chrome“.

6 tinklalapių atblokavimo su „NordVPN“ veiksmai.

 1. Eiti į „NordVPN“ svetainė.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite suderinamą VPN klientas (programa).
 3. Įjunkite VPN sąskaitą.
 4. Iš sąrašo Server pasirinkite serverio vietą.
 5. Spustelėkite mygtuką Prisijungti.
 6. Norėdami pasiekti dar geresnį privatumą, atidarykite „Google Chrome“ ir išbandykite režimą „Inkognito“.

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ yra puikus VPN, užtikrinantis aukščiausio lygio saugumą ypač greitu greičiu. Jis turi 145 ir daugiau serverių daugiau nei 94 šalyse kartu su 5 žvaigždučių klientų palaikymu. „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, tai reiškia, kad nepatenkinti vartotojai gali paprašyti grąžinti pinigus. Jis naudoja stiprų šifravimą ir nelaiko jūsų srauto žurnalų.

„ExpressVPN“ mano, kad visi turėtų turėti galimybę pasiekti visas svetaines, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje esate. Tai patikima svetainių „Chrome“ atblokavimui, nes ji saugiai saugo „OpenVPN 256“ bitų šifravimą..

„ExpressVPN“ yra šiek tiek brangesnis nei dauguma kitų VPN rinkoje, tačiau jie siūlo aukšto lygio paslaugas.

>> Spustelėkite čia, jei norite aplankyti oficialią svetainę <<

„Tor“ naršyklė

Kitas ypač naudingas ir patikimas sprendimas svetainėms atblokuoti yra „Tor“. „Tor“ leidžia naršyti anonimiškai ir neleidžia sekti naršymo įpročių. Tai serverių tinklas, panašus į VPN, kur jis siunčia jūsų ryšius per 3 serverius, kad pasiektų jūsų tikslą. Duomenų paketai yra sluoksniuoti (kaip svogūnas), todėl kiekvienas serveris, per kurį informacija praeina, negali jo perskaityti, tik žino, kur turi eiti toliau.

tor naršyklė

Įspėjimas:

Didelis „Tor“ naršyklės naudojimo trūkumas yra ypač lėtas naršymo greitis, jūs negalėsite su juo transliuoti jokių vaizdo įrašų ar muzikos.

Taip pat ja naudojasi daugybė kibernetinių nusikaltėlių ir sukčių, taigi kai kuriais atvejais „Tor“ taip pat iš tikrųjų gali užblokuoti svetainės, kurios nebūtinai užblokuotų jus.

Saugiausios žiniatinklio naršyklės, patvirtintos dėl anonimiškumo

Atblokuokite svetainę pakeisdami HTTP į HTTPS

Http vs Https

HTTP yra pagrindinis komunikacijos protokolas, leidžiantis klientams ir serveriams bendrauti. Tai perduoda informaciją skaitomu tekstu, o tai kelia didelį rūpestį saugumu. Tačiau HTTPS yra užšifruotas ryšio kanalas ir saugus būdas perduoti duomenis iš vieno įrenginio į kitą.

Kai kurie svetaines „google chrome“ galima atblokuoti pakeitus HTTP į HTTPS. Pvz., Tokios svetainės turi nepatikrintą SSL sertifikatą – tas, kuris priglobia savo domeną VPS arba Dedikuoto serverio aplinkoje. Žemiau pateikiami veiksmai, kurių reikia imtis:

 • Atidarykite naršyklę ir spustelėkite adreso juostą (o ne paieškos juostą).
 • Užuot įvedę „http://www.example.com“, įveskite „https://www.example.com“
 • Saugos pranešimas pasirodys, jei bus taikomos anksčiau nurodytos sąlygos. Spustelėkite „Tęsti vistiek“ ir atidarykite užblokuotas svetaines.

HTTPS visur

„HTTPS visur“ priedas yra bendra „Tor“ ir EFF įmonė. Šis naršyklės plėtinys natūraliai modifikuoja prašymus ir nurodo, kaip saugiai naudoti lokalę naudojant HTTPS. Jei jūsų programa susieja jus su nesaugomomis svetainėmis, „HTTPS visur“ užtikrins jūsų informacijos privatumą ir saugumą nuo informacijos nutekėjimo, nukreipiant ją į užšifruotą HTTPS.

Suaktyvinus plėtinį, jis sukuria asociaciją su SSL ir randa saugiausius lankomų svetainių perdavimus. „HTTPS visur“ yra geriausias saugios naršymo internete pratęsimas.

Atblokuokite svetaines iš „Chrome“ ribotų svetainių sąrašo

Kartais, kai negalite atidaryti svetainės, ne todėl, kad ji užblokuota jūsų vietoje, bet ji buvo įtraukta į ribotą potencialiai pavojingų svetainių sąrašą. Sprendimas yra atblokuoti svetainę „Google Chrome“ naršyklėje iš ribojamų svetainių sąrašo.

Kaip atblokuoti apribotas svetaines „Google Chrome“:

 1. Atidarykite „Google Chrome“ naršyklę ir spustelėkite meniu mygtuką, norėdami patikrinti, ar nėra trijų eilučių taškų viršutiniame dešiniajame kampe.
 2. Spustelėkite „Nustatymai“
 3. Slinkite žemyn ir ieškokite „Rodyti išplėstinius nustatymus“
 4. Tinklo skyriuje spustelėkite parinktį „Keisti tarpinio serverio nustatymus“
 5. Spustelėkite skirtuką „Sauga“, tada spustelėkite piktogramą „Apribotos svetainės“
 6. Dabar spustelėkite parinktį „Svetainės“, kad atidarytumėte ribotų svetainių langus
 7. Galiausiai sąraše spustelėkite užblokuotas svetaines ir pasirinkite mygtuką „Pašalinti“; tai atblokuos konkrečią svetainę
 8. Uždarykite ribotų svetainių langą tiesiog pasirinkę žemiau esančią parinktį „uždaryti“ ir spustelėkite „Gerai“, kad uždarytumėte interneto ypatybių langą.

„Google Chrome“ plėtiniai

Kitas būdas išspręsti problemos „kaip pasiekti užblokuotas svetaines„ chrome ““ problemą yra „Chrome“ plėtinio naudojimas. Yra įvairių plėtinių, suderinamų norint atblokuoti svetaines „Chrome“ naršyklėje, tačiau vienintelės, kurios patikimai veikia, yra VPN plėtiniai..

„Chrome“ internetinėje parduotuvėje yra daugybė „Google chrome“ VPN plėtinių, tačiau, kaip paaiškinau ankstesniame skyriuje, „NordVPN“ tam yra geriausias pasirinkimas. „NordVPN“ turi keletą geriausių funkcijų, yra ypač greitas, labai paprastas naudoti, be to, yra vienas pigiausių.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai:

 1. Eikite į „NordVPN“ čia ir prisiregistruokite gauti paslaugą
 2. Eikite į „Google Chrome“ internetinę parduotuvę čia ir spustelėkite „Pridėti prie„ Chrome “
  Spustelėkite
 3. Spustelėkite „Pridėti plėtinį“
  Pridėkite „NordVPN Chrome“ plėtinį
 4. Spustelėkite „NordVPN“ „Chrome“ plėtinio piktogramą „Chrome“ ir įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį
  „Chrome“ plėtinio „NordVPN“ piktograma
 5. Spustelėkite „Ieškoti konkrečios šalies“
  Ieškokite konkrečios šalies „NordVPN Chrome“ plėtinio
 6. Raskite serverio vietą, kuriai reikia norint atrakinti svetainę.
  „NordVPN Chrome“ plėtinys
 7. Dabar esate prisijungę. Eikite ir prisijunkite prie savo anksčiau užblokuotos svetainės.
  Prijungtas prie serverio „NordVPN Chrome“ plėtinys

„Chrome“ tarpinis serveris

Tarpinio serverio VPN jungiklis

Tarpiniai serveriai veikia kaip kvailas jūsų interneto srautas. Jie neužšifruoja jūsų srauto tarp jūsų kompiuterio ir tarpinių serverių, jie gali pakeisti jūsų siunčiamą informaciją, taip pat pakeisti informaciją, kuri jums grąžinama be jūsų žinios, jie taip pat gali perskaityti viską, ką darote pagalbinėje programoje. Tai gali sukelti saugumo ir privatumo problemų naršant užblokuotą turinį ir yra labai rizikinga, jei susiduriate su slapta informacija. Taigi galima daryti išvadą, kad tarpiniai serveriai nėra tinkami atlikti rimtas užduotis, nes jie gali būti pažeisti.

Kita vertus, VPN užšifruoja visą srautą, todėl padidėja jūsų internetinis saugumas. Jūsų interneto paslaugų teikėjas, įsilaužėliai ar vyriausybė negalės jūsų duomenų snukuruoti ar perimti. Tokie VPT, kaip „NordVPN“, atblokuos svetaines naudodamiesi patobulintomis geografinės apgaulės funkcijomis, laikydami jus anoniminiais ir apsaugotais.

Štai kaip galite nustatyti „Google Chrome“ tarpinį serverį:

 • Atidarykite „Google Chrome“ meniu.
 • Tada spustelėkite „Nustatymai“ slinkite žemyn iki apačios ir spustelėkite „Advanced“.
 • Tinklo skiltyje pasirinkite Atidaryti tarpinio serverio nustatymus.
 • Pasirinkite skirtuką Ryšiai ir spustelėkite  LAN nustatymų parinktis.
 • Panaikinkite langelio LAN nustatymų automatinio aptikimo parametrų žymėjimą, eikite į skyrių Tarpinis serveris ir spustelėkite parinktį Naudoti tarpinį serverį savo LAN.
 • Turite būti gavę tarpinio serverio IP adresą ir prievado numerį per atskirą el. Laišką.
 • Dabar lauke Adresas įveskite tarpinio serverio IP adresą ir tada uosto skyriuje įveskite prievado numerį.
 • Galiausiai spustelėkite Gerai, kad uždarytumėte skirtuką LAN parametrai, tada dar kartą spustelėkite Gerai, kad tarpinio serverio nustatymai būtų išsaugoti.

Tai yra svarbu:

Nepamirškite išjungti jo, kai baigsite, nes nenorite naudoti tarpinio serverio, jei to neprivalote.

Išvada

Užblokuotą svetainę galima pasiekti įvairiais būdais, kai kuriais atvejais lengviau. Šių apribojimų priežastys gali būti įvairios, įskaitant darbuotojų, studentų darbo ir šalies blaškymąsi, blokuojantį tam tikrą piliečių turinį. Jums tiesiog reikia pasirinkti tinkamą sprendimą, kuris atitiktų jūsų poreikius, VPN yra geriausias ir lengviausias sprendimas, tačiau jis ne visada gali tikti jums, ypač jei negalite to sau leisti. Tikimės, kad kiti mūsų nemokami sprendimai sulauks panašaus rezultato tiems iš jūsų, kuriems mažiau pasisekė.

Jei jums patiko šis vadovas, prašome patikti ir pasidalyti juo, kad kiti jį galėtų rasti. Jei turite klausimų, palikite komentarą ir mes su jumis susisieksime.

DUK

Verta naudoti „CroxyProxy“, norint atblokuoti svetaines?

Tai atsakymas „taip“ ir „ne“. Jei norite atblokuoti tik svetainę, kurioje nėra neskelbtinos informacijos, joje neturite jokios asmeninės informacijos, nieko neperkate, nenorite srautinio ar atsisiunčiamo vaizdo, tuomet verta naudotis.

Jei kuris nors iš šių atsakymų jums buvo „taip“, nenorite naudoti „CroxyProxy“, naudokite tokį VPN kaip „NordVPN“, kad būtumėte apsaugoti ir jūsų informacija laikoma privačia..

Kaip atblokuoti „YouTube“ „Chrome“?

Jei norite atblokuoti „YouTube“ naudodami „chrome“, tuomet norėsite naudoti VPN. Tiesiog gaukite VPN (rekomenduojame „NordVPN“), prisijunkite prie artimiausio serverio ar kitoje šalyje, jei jis užblokuotas jūsų šalyje, tada paleiskite „YouTube“ ir mėgaukitės.

Kaip atblokuoti administratoriaus užblokuotas svetaines

Norėdami išspręsti šią problemą, tikrai norite naudoti VPN. Jei tiesiog naudojate tarpinio serverio paslaugą, kad atblokuotumėte svetaines, galite laikinai pradėti naudotis užblokuota svetaine, tačiau administratorius žinos, kas jūs esate, ir pamatys, kad jūs aplenkėte apribojimus, jie tada eis ir užkirs kelią jūsų prieigai ir bus esant padidintam tikrinimui.

Kaip atblokuoti svetaines mokykloje

Tai yra tas pats, kaip aukščiau pateiktas atsakymas, jei norite atblokuoti svetaines mokykloje, būtinai VPN, kad jūsų mokyklos administratorius nepastebėtų ir nebūtų užblokuotas..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map