Kaip paslėpti savo IP adresą? Nuolat


Atsitiktinis naršymas internete nereiškia, kad jūsų nepastebi, o jūsų IPT stebi jūsų veiklą. Palikote pėdsakus svetainėje, kurioje anksčiau lankėtės, prieš eidami į šią svetainę, snaiperiai gali prieiti prie jūsų informacijos komentaro lauke prie įrašo, į kurį atsakėte, negalite apsilankyti svetainėje, kurioje yra jūsų mėgstamiausias TV serialas, nes jis yra skirtingi regionai, neprieinami nuo jūsų vietos.

Kibernetiniams nusikaltėliams patinka matyti jus savo nukentėjusių radaruose, jūs manote, kad naršydami internete esate anonimiški, ir visa tai vyksta tada, kai neturite jokios apsaugos slėpti savo IP adresą ir, blogiausiu atveju, aš žinau. iš kur jūs skaitote šį straipsnį, pažvelgę ​​į savo IP adresą.

Kas yra IP adresas?

Jūsų IPT kiekvienam prie interneto prijungtam įrenginiui priskiria „unikalią skaitmeninę tapatybę“, vadinamą IP (interneto protokolo) adresu. Jūsų IP adresas perduodamas serveriams, kuriuose esate prisijungę, ir tiems, kuriuose lankėtės, ir tai paaiškina jūsų interneto veiklos atsekamumo sampratą. Čia yra jūsų informacijos;

 • Vieta
 • Šalis
 • Miestas
 • pašto kodas
 • Ilguma & platumos

Tačiau ryšys tarp tinklo įrenginių yra įjungtas. Sąvoką galima paaiškinti laikant jas sistemos identifikatoriais.

IP adresas yra konfidencialūs bitai, turintys jūsų informaciją, nes jie nurodo sistemų, kurioms jie yra priskirti, vietas. Fizinė sąsajos įrenginio vieta yra duomenys, reikalingi interneto protokolui palaikyti, kad būtų užmegztas ryšys. Jie yra 32 bitų skaičiai, gali būti rašomi nuo 0 iki 255, tarp dviejų skaitmenų po kablelio ir keletas pavyzdžių:-

Galiojančio IP adreso pavyzdys

 • 123.231.121
 • 8.8.8.8 – „Google“ pasirašytas IP adresas.
 • 140.236.214.77 – IP adresas, priskirtas Harvardo universitetui.

Todėl bus labai sveikas ir logiškas sprendimas paslėpti savo IP adresą šiame amžiuje, kai interneto sukčiavimai vyksta vos vienu paspaudimu. Likite anonimi, atmeskite IP draudimus, žiūrėkite mėgstamiausius epizodus „Netflix“ ir žaiskite mėgstamą vaizdo žaidimą iš savo kolegijos.

Žemiau pateikiami metodai, kaip užrašyti „nematomumo skraistė„Paslėpti savo IP adresą ir skristi po interneto pasaulį niekam net nepastebint.

Paskambinkite savo interneto paslaugų teikėjui

Yra dviejų tipų IP adresai, kuriuos jums priskiria jūsų IPT: statinis IP ir dinaminis IP. Statinį IP sunku pakeisti, nes jūsų IPT turi praeiti ilgą metodą, todėl dauguma IP adresų pasirašo savo vartotojams statinį IP adresą. Kreipkitės į IPT dėl IP adreso pakeitimo. Jei jie tai padarys, jums pasisekė, kitaip nėra.

Kitas būdas yra iš naujo paleisti modemą. Dėl šių IPT trikdžių jums gali būti priskiriamas naujas IP adresas. Tai veikia tik tuo atveju, jei dinaminiai IP, bet po kelių valandų paleidžiami iš naujo. Toliau pateikiamos kelios procedūros, kurių reikia imtis prieš išjungiant maršrutizatorių:

„Windows“ sistema prijungta per kabelį

 1. Atidarykite komandų eilutę kaip administratorius.
 2. Įveskite „„ipconfig“ / leidimas“Be kabučių ir paspauskite„ Enter “.
 3. Įveskite „„ipconfig“ / atnaujinti“Be kabučių ir paspauskite„ Enter “.
 4. Išjunkite kompiuterį.
 5. Išjunkite visus jungiklius.
 6. Atjunkite modemą.
 7. Palikite daiktus tokius, kokie jie yra.
 8. Iš naujo paleiskite sistemą.

„Windows“ sistema prijungta per maršrutizatorių

 1. Prisijunkite prie maršrutizatoriaus administratoriaus portalo.
 2. Atleiskite savo IP adresą.
 3. Išjunkite savo sistemą.
 4. Išjunkite visus jungiklius.
 5. Atjunkite modemą.
 6. Palikite daiktus tokius, kokie jie yra.
 7. Iš naujo paleiskite sistemą.

Tai yra būdai, apie kuriuos rašoma, kaip galite pakeisti savo IP adresą, tačiau visiškai neslėpkite savo IP adreso.

Slėpti IP adresą naudojant VPN

Tai, ką daro VPN, yra tai, kad jis tiesiog nukreipia jūsų duomenų paketus per užšifruotą tunelio protokolą. Šis saugomas protokolas yra sujungtas su saugumo savybėmis, dėl kurių įvykus trikdžiams ryšys bus nedelsiant nutrauktas. Tai apsaugo visą jūsų veiklą internete, įskaitant veiklą kitose programose. Išskyrus jūsų duomenų šifravimą, jis netgi slepia jūsų IP adresą.

Kai kurie VPN naudojimo pranašumai yra šie:

 • Didina saugumą.
 • Cenzūra nutraukiama.
 • Gina nuo kibernetinių atakų.
 • Interneto sparta padidėja, nes IPT mažesniu greičiu sumažina pralaidumą.

VPT skiria naujus IP adresus prie jo prijungtoms sistemoms. Prisijungus prie VPN, jums priskiriamas IP adresas skiriasi nuo tikrojo. Jūsų tikrasis IP adresas bus naudojamas prisijungti prie VPN, o tai, ką naršote, bus perduodama iš jūsų privataus tinklo. Trumpai tariant, jūs dabar naudojate naują IP adresą, kurį jums priskyrė VPN, paslėpdamas faktinį IP adresą.

Naudokite tarpinį serverį

Tarpiniai serveriai veikia kaip moderatoriai nukreipdami jūsų duomenų paketus. Jie susieja jūsų informaciją, perimdami srautą. Jūsų sistema siunčia jūsų prašymą tarpiniam serveriui, kuris sukuria jūsų užklausą ir grąžina jūsų paprašytą svetainę. Dabar viskas, ką liepiate atlikti tarpiniam serveriui, veikia kaip veidrodis tarp jų. Kitaip tariant, jūsų IP adresas bus užmaskuotas pagal įgaliotojo serverio IP adresą.

Nuostabus tarpinių serverių dalykas yra tai, kad jie prisijungė iš bet kurios žemės vietos. Pvz., Norite patekti į svetainę, kurios pagrindinis serveris yra Naujojoje Zelandijoje. Jo turinys draudžiamas tiems IP adresams, esantiems už Naujosios Zelandijos ribų. Prisijungiate prie „Kiwi“ įgaliotojo serverio ir sveikiname. Dabar jūs iš tikrųjų esate naujosios Zelandijos gyventojas ir galite pasiekti šią svetainę visais tikslais ir tikslais.

Tarpiniai serveriai dažniausiai naudojami norint pasiekti turinį, užblokuotą dėl geologinių priežasčių ir IP apribojimų. Nepaisant to, tarpiniai serveriai vis dar nėra tokie veiksmingi kaip VPN. VPN yra daugybė saugos lygių, o tarpiniai serveriai yra apsaugoti nuo net jūsų duomenų šifravimo. Kol kas rizikingiausias būdas yra naudoti tarpinį serverį norint paslėpti savo IP adresą.

Tarpinis serveris užmaskuoja jūsų IP adresą, tačiau srautą gali suklaidinti vyriausybinės agentūros ir svetainės, kuriose prisijungėte naudodamiesi „Adobe Flash“ ir „JavaScript“. Negalima atsisiųsti ar torrent failų kitaip, jums bus kasti savo kapą.

Tolesnis skaitymas: skirtumas tarp VPN ir tarpinio serverio

Naudokite „Tor“ naršyklę

kaip veikia toris
Sutrumpintai kaip „Svogūnų maršrutizatorius„Yra nemokama programinė įranga, sukurta JAV karinio jūrų laivyno, kuri naudoja svogūnų nukreipimo principą pateikdama užklausą keliems serveriams visame pasaulyje, šifruodama ją kiekviename mazge. Tai anonimiškai sujungia jus su serveriais, kuriuos kontroliuoja savanoriai, pasiskirstę po visą planetą. Taigi, jums bus priskiriamas naujas IP adresas, kai jūsų užklausa bus atmesta į bet kurį naują serverį. Jūsų IP adreso ir veiklos tiesiog neįmanoma atsekti leidžiant visišką anonimiškumą.

Viena pagrindinių „Tor“ naudojimo premijų yra ta, kad įgalinate prieigą prie tų svetainių, kurios neprieinamos standartizuotoms naršyklėms. „Tor“ yra pats stipriausias saugumas, tačiau pateksite į pavojaus zoną, kai išdrįsite patekti į svetaines, t. Y. Tamsią žiniatinklį, kuriai „Tor“ yra populiariai naudojamas. Narkotikų rinkos, pasamdyti vyrai, ginklų pardavimo tinklalapiai, neteisėta pornografija, kanibalų vietos yra keli pavyzdžiai, kaip prieiga prie „Tor“ yra prieinamas tamsusis internetas..

Nesijaudink. Jūsų IP adresas yra apsaugotas, kai naudojate „Tor“, išskyrus tuos atvejus, kai iš tikrųjų darote neteisėtą operaciją tamsiajame internete. Tai apsaugo jūsų veiklą, vykdomą kliento „Tor“ žiniatinklio naršyklėje.

Atsisiųskite ir įdiekite „Tor“ naršyklę

Apsilankykite aukščiau esančioje nuorodoje, įdiekite ir naršykite. Tai taip paprasta. Keletas patarimų yra šie:

 • Nebijok per Torą.
 • Neįgalinkite naršyklės papildinių.
 • Neatidarykite dokumentų, atsisiųstų per prisijungę, kai esate prisijungę.

Didžiausias „Tor“ trūkumas yra jo greitis. Kadangi jūsų užklausa yra atmesta iš visos planetos tarp skirtingų mazgų, naršymas Toroje vyksta gana lėtai. Kitas „Tor“ naudojimo požymis yra tas, kad autoritarikai stebi stebėjimą dėl jo išankstinio nusistatymo ir jo panaudojimo tikslams, kurie visuomenei yra laikomi neteisėtais, ir normaliam žmonių elgesiui. Todėl „Tor“ naudojimas yra vienas iš efektyvių būdų paslėpti savo IP adresą.

Jūsų pasirinkimas, kaip paslėpti savo IP adresą. Mano rekomendacija bus pasirinkti VPN, atsižvelgiant į geriausias saugumo ir maskavimo galimybes iš trijų aukščiau aprašytų variantų.

Tolesni skaitiniai: „Tor Vs VPN“ (palyginimas)

Prisijunkite prie viešojo „Wi-Fi“

Prisijungę prie bet kurio viešojo „Wi-Fi“ tinklo išeisite / paslėpsite savo IP adresą iš įrenginio, prie kurio esate prisijungę..

Tai nėra nei efektyvu, nei efektyvu, kaip ir mobiliųjų duomenų naudojimas. Prisijungiant prie viešojo „Wi-Fi“ tinklo yra daug pažeidžiamumų. 2015 m. Daugiau nei pusė milijardo asmeninės informacijos ir konfidencialių įrašų buvo pavogta ir prarasta dėl prisijungimo prie apgaulingo atvirojo „Wi-Fi“ tinklo.

Prieš prisijungdami prie bet kokio viešojo „Wi-Fi“, reikia atlikti kelis veiksmus:

 • Atnaujinkite savo antivirusinius duomenis. – aptinka naujai užkoduotas programas.
 • Atnaujinkite savo sistemą ir naršyklę – ankstesnėse naršyklių ir OS versijose gali būti spragų įsilaužėliams užpulti jūsų duomenis.
 • Įgalinti užkardą – tai padės jums nepamiršti srauto, nukreipto į ir iš jūsų įrenginio.
 • Naudokite užšifruotas SSL svetaines – tai leidžia įgalinti bet kokius duomenis, kuriuos pateikiate per bet kurią SSL užšifruotą svetainę.
 • Jei sąmoningai jungiatės naudodamiesi viešuoju „Wi-Fi“, iš savo įrenginio, su kuriuo turite sąsają, pašalinkite bet kokią neskelbtiną informaciją.
 • Išjunkite bendrinimą.
 • Neprisijunkite prie tokių svetainių kaip „Paypal“ ar į tas, kurios palengvina banko paslaugas ir grynųjų pinigų operacijas.

Pastaba: Neatlikite pinigų pervedimų.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map