Kaip užtikrinti, kad el. Prekybos svetainė būtų saugi


Fiziškai vertingų daiktų saugumas yra daug lengvesnis, kurį galima pasiekti turint saugias duris su spynomis, vaizdo stebėjimo kameras, signalizacijos sistemas ir pan. Tai yra matomi saugumo būdai, kuriais paprastai gali naudotis kiekvienas, prekybos miestelyje dirbantis vietinėje parduotuvėje. O kas, jei visa jūsų verslo veikla vykdoma internete? El. Komercija yra auganti pramonė, kurią reikia apsaugoti nuo modernių įsilaužėlių, kurie visada ieško internetinių parduotuvių silpnybių, kuriomis galėtų išnaudoti. Akivaizdu, kad internetinis įsilaužimas ir vagystė daug skiriasi nuo įprastų kelių daiktų vagysčių ir jų pardavimo vietinėje juodojoje rinkoje..

Kibernetinių nusikaltėlių duomenys yra daug vertingesni. Visai jūsų kredito kortelės informacijai, kliento ID, el. Prekybos parduotuvei ar jūsų verslui gresia internetinės vagystės. Taigi, užtikrinti visa tai yra gyvybiškai svarbu. Mes sukūrėme jums keletą efektyviausių patarimų, kurie padėtų jums sukurti el. Prekybos svetainės saugumą.

Pasirinkite El. Prekybos priegloba

Norint sukurti internetinę svetainę, reikia daug investuoti. Pinigai reikalingi svetainės planavimui, kūrimui, optimizavimui ir reklamavimui. Tačiau pagalvokite prieš rinkdamiesi nebrangų savo svetainės prieglobos variantą. Pigios prieglobos paslaugos siūlo viliojančias, tačiau nepraktiškas funkcijas. Be to, jei naudojate bendro naudojimo prieglobos paslaugą su keliais vartotojais, pabaigoje jums gali trukdyti triukšminga kaimynystė. Verta įsitikinti, kiek jūsų kompiuteris investuoja į saugumą.

Geriausias pasirinkimas el. Prekybos mažmenininkams yra virtualus privatus serveris. Tai gerai, jos našumas yra keičiamas ir pagrįstos išlaidos, o saugumo pritaikymo galimybės yra puikios.

Savo serverio nustatymas saugumui taip pat yra geras pasirinkimas ir yra tikimybė, kad jei nesugebate valdyti savo serverio, galite pasirinkti patikimą pagrindinį kompiuterį, kuris tai padarys už jus.

Perjungti į HTTPS

Saugaus HTTPS prieglobos naudojimas su SSL sertifikatu iki šiol buvo ribojamas tik svetainės mokėjimo srityje. Taip yra vis dar; tačiau svetainių savininkai dabar nori apsaugoti visas savo svetaines.

2014 m. „Google“ pareiškė, kad kaip reitingavimo veiksnį jie įtraukė HTTPS. Neseniai jie teigė, kad planuoja visas svetaines pažymėti kaip nesaugias HTTP. Panašų dalyką 2015 m. Pasakė „Mozilla“. Jei svetainė nori perjungti iš HTTP į HTTP, tada jai reikės SSL sertifikato. SSL sertifikatą galima įsigyti iš prieglobos įmonės ar patikimo SSL pardavėjo.

Norint įdiegti SSL sertifikatą, reikia atlikti keletą žingsnių, pavyzdžiui, atnaujinti vidines nuorodas į savo svetainę, 301 peradresavimo nustatymą ir operacijų el. Laiškų nuorodų atnaujinimą ir tt. SSL sertifikatas yra svarbiausias internetinės saugos žingsnis šiais laikais, o jo svarba augs, kai naršyklės imsis veiksmų prieš HTTP svetainės.

Pasirinkite saugią platformą & Laikykite jį saugų

Šiais laikais galima rinktis iš daugybės el. Prekybos platformų. El. Prekybos platforma veikia taip, kaip norite, ir turi gerą reputaciją reguliariai atnaujinti ir saugoti. Kai kuriose populiariose el. Prekybos platformose yra „Magento“, „WooCommerce“ ir „PrestaShop“, tačiau jos yra mokamos. Piratai nuolat ieško šių įrankių pažeidžiamumų, todėl nuolat teikiami saugos naujiniai.

Nepalikite savo svetainės atsakomybe už kūrėją, dizainerį ar žiniatinklio prieglobos įmonę. Vietoj to, jūsų svetainės saugumas gula ant jūsų pečių. Nesvarbu, ar esate techninis asmuo, ar ne, turėsite įsitikinti, kad kažkas iš jūsų komandos padengia jus. Stebėkite programinės įrangos tiekėjo svetainę, kad įdiegtumėte naujausius atnaujinimus, ir paklauskite saugos eksperto, ar jie pritaikomi jūsų svetainėje.

Naudodamiesi el. Prekybos apsaugos programa apsaugosite jūsų svetainę nuo dažniausiai pasitaikančių pažeidžiamumų ir patikrinsite pardavėjo svetainę, kad įsitikintumėte, jog naudojate naujausią versiją..

Administratoriaus srities saugumas

Administratoriaus srities apsauga yra vienas iš paprasčiausių ir pigiausių būdų pagerinti savo svetainės saugumą. Jei naudojate tokias platformas kaip „Magento“ arba „WooCommerce“ (pagrįstą „WordPress“), kurios yra įprastos el. Prekybos platformos, tada jos turės numatytąją administratoriaus sritį. Daugumai tinginių piratų, ieškančių lengvų taikinių, galima lengvai užkirsti kelią tai pakeitus.

Taip pat labai svarbu pakeisti numatytąjį administratoriaus vartotojo vardą. Piratai ieško lengvų taikinių, ty jei naudojate numatytąjį vartotojo vardą, pvz., „Admin“, tada jūs esate tiesiog sėdinti antis. Padarykite savo prisijungimo duomenis originalius ir sunku nulaužti. Taip pat galite apriboti administratoriaus sritį sudarydami „baltąjį sąrašą“ IP adresų, kuriuos kontroliuoja jūsų serverio administratorius ir leidžiantys tik žinomiems IP adresams patekti į administratoriaus sritį.

Galiausiai nustatykite savo administratoriaus sritį ir informuokite administratorių, kai bus peržengta tam tikra riba, pavyzdžiui, bandant nepavykti prisijungti arba nežinant IP adresų prisijungti. Šie būdai yra pigūs, veiksmingi, tačiau juos paprasta naudoti.

Galiausiai padarykite savo administratoriaus sritį perspėti administratorių, kai bus peržengta tam tikra riba, pvz., Nepavykusiems prisijungimo bandymams ar prisijungimo bandymams iš nežinomų IP adresų.

Tai yra stebėtinai paprasti ir pigūs, tačiau veiksmingi veiksmai.

Reguliariai sukurkite atsarginę duomenų kopiją

Atsarginė kopija yra labai svarbi, jei bet kuriuo atveju jūsų svetainė nulaužta. Aparatinės įrangos gedimas ar žmogaus klaida taip pat gali būti duomenų praradimo priežastis. Taigi atsarginių duomenų kopijavimas yra pats svarbiausias žingsnis ir už tai yra atsakingas svetainės savininkas. Rankinis atsarginis kopijavimas yra geras pasirinkimas, tačiau yra rizika pamiršti reguliariai kurti atsarginę kopiją. Taigi geriausias būdas išsaugoti atsarginę kopiją yra automatinė atsarginių kopijų tarnyba. Tokia paslauga reguliariai sudarys jūsų duomenų atsarginę kopiją ir saugos juos.

Niekada nelaikykite kliento kortelės duomenų

Nedaug el. Prekybos platformų turi galimybę priimti kliento kredito kortelės duomenis ir juos išsaugoti. Tačiau šio dalyko reikėtų vengti. Tai ne tik neteisinga praktika, bet gali užtraukti didelę baudą, jei bet kokiu atveju jūsų sistemoms kyla pavojus. Idealus būdas laikyti tokius neskelbtinus duomenis yra naudoti mokėjimo šliuzo teikėjo paslaugas, kurios saugo mokėjimus ne jūsų svetainėje, kad būtų išlaikytas aukštas neskelbtinų duomenų saugumo lygis..

Jei verslas yra tik pradiniame etape, tokios paslaugos kaip „PayPal“ leidžia pataikyti į denį ir yra mėgstamos daugelio klientų. Taip pat gera praktika yra akredituoti Mokėjimo kortelių pramonės duomenų apsaugos standartą (PCI DSS). Kad klientas atitiktų PCI-DSS, reikalinga jūsų klientų finansinių duomenų vientisumo garantija. Taip pat visoje jūsų svetainėje reikia įdiegti stiprią prieigos kontrolę.

Naudokite geografinės vietos kovos su sukčiavimu programinę įrangą

Šiomis dienomis įsilaužimas tapo visuotine problema ir nebėra vietinė problema. Pavogtų kortelių duomenys naudojami tolimoje pasaulio dalyje pavogtoms kortelėms, kurios elektroniniu būdu išsiunčiamos į kitą žemės vietą ir vėliau naudojamos sukčiavimui internete..

Galite netekti pajamų, kai išsiųsite daiktus netikriems užsakymams ir pradėsite rinkti grąžinimus. Ši problema gali būti išspręsta naudojant kovos su sukčiavimu geografinės vietos nustatymo įrankį. Tokios priemonės suteikia sukčiavimo realiu laiku balą, pagal kurį prekybininkas nustato bet kurios konkrečios operacijos rizikos lygį.

Kad būtų sukurtas bendras sukčiavimo rizikos balas, algoritmas nagrinėja kai kuriuos kriterijus, susijusius su pavedimo IP adresu ir populiariais maskavimo būdais, pavyzdžiui, tarpinių serverių naudojimu, ir palygina jį su milijardais operacijų duomenų bazės. Tai taip pat suteikia jums galimybę grąžinti užsakymą arba atlikti kelis rankinius patikrinimus.

Sukurkite neautomatinę saugos politiką & Procedūros

Tvirtos rankinės procedūros yra labai veiksmingos. Pavyzdžiui, jei gausite užsakymą su aukštos rizikos balais, jis jums atrodo gerai. Šiuo atveju reikalingas papildomas tyrimas, ir tada reikia atsižvelgti į verslo saugumo politiką ir procedūras.

Procedūros ir procesai per daug nuobodūs; tačiau jie yra tokie paprasti, kaip paskambinti klientui naudojant nurodytą numerį. Jei jų nėra, gali būti išsiųstas el. Laiškas, kuriame prašoma nurodyti kai kuriuos asmens tapatybės dokumentus. Tai taip pat gali būti taikoma slaptažodžio politikai ir fizinei saugai, pavyzdžiui, pavogtiems ar pamestiems daiktams, pavyzdžiui, nešiojamiesiems kompiuteriams, kurie gali būti naudojami norint pasiekti jūsų sistemą.

Daugiasluoksnė apsauga

Aišku, kad norint apsaugoti jūsų svetainę neužtenka vieno saugumo lygio, todėl labai rekomenduojama turėti kelis saugos sluoksnius.

Ugniasienė yra geras pasirinkimas, nesvarbu, ar tai fizinė, ar žiniatinklio programos ugniasienė. Jie gali apsaugoti jus nuo garsių įsilaužimų, pvz., SQL įterpimo ar scenarijavimo keliose vietose.

Svetainę taip pat galima patobulinti naudojant turinio pateikimo tinklą (CDN). Šis tinklas yra geografiškai išsklaidytas serverių rinkinys, atliekantis jūsų svetainės puslapių kopijų saugojimo funkciją.

CDN pranašumas yra tai, kad jie gali atpažinti kenksmingą srautą, kad jis nepakenktų jūsų svetainei. Be to, tai gali užkirsti kelią paskirstytam paslaugų teikimo atmetimo priepuoliui (DDoS). DDoS atakų taip pat galima išvengti naudojant nemokamą ir atvirojo kodo programinę įrangą.

Išvada

Įsilaužimas gali būti daug brangesnis nei jokio saugumo neturėjimas vien dėl to, kad jis sumokėtas. Tačiau nėra tobulo sprendimo, kuris el. Prekybos svetainę galėtų padaryti saugią ir patikimą. Geriausias sprendimas apsaugoti elektroninės komercijos svetainę yra teisingas programinės įrangos ir prieglobos platformos pasirinkimas bei visko atnaujinimas ir saugumas. Be to, netyčia praradę duomenis, privalote saugoti automatinę svetainės atsarginę kopiją. Geriausias būdas apsaugoti elektroninės komercijos svetainę yra sluoksniuotas saugumas, kurį sudaro daugybė skirtingų priemonių. Be to, niekada nepamirškite, kad gerosios rašytinės procedūros atlieka labai svarbų vaidmenį saugant jūsų svetainę.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me