Kas yra VPN – pradedančiųjų vadovas


VPN (virtualus privatus tinklas) yra tinklas, naudojamas tiek privatumui, tiek anonimiškumui tiek viešajame, tiek privačiame tinkle suteikti. Organizacijos jas nuolat naudoja siekdamos apsaugoti neskelbtiną informaciją. Sauga plečiama naudojant VPN tuo pagrindu, kad kliento IP adresas yra pašalinamas iš VPN teikėjo nurodyto IP adreso..

Ši technika leidžia sirgaliams pasiekti IP adresą iš bet kurio pasaulio miesto, kurį siūlo jo / jos VPN paslauga. Pvz., Galite gyventi San Franciske, tačiau turėdami VPN galite atrodyti, kad gyvenate Amsterdame, Niujorke ar bet kurioje miesto vietoje..

Kadangi VPN organizacija nežino jūsų vardo, adreso ar taupančių lankytinų pinigų taškų, tai apima papildomą apsaugos lygį. Nepaisant to, šiuo metu jie žinos jūsų tikrąjį IP adresą.

Kaip veikia VPN?

Kai sąveikaujate su žiniatinkliu, jūs iš pradžių bendraujate su savo interneto paslaugų teikėju (IPT), kuris tuo metu susieja jus su bet kuriomis svetainėmis (ar kitomis žiniatinklio priemonėmis), kurias norite aplankyti. Visas jūsų judėjimas internete vyksta per IPT serverius ir gali būti matomas jūsų IPT.

Kai naudojate VPN, užšifruotu ryšiu sąsaja su serveriu, kurį naudoja jūsų VPN tiekėjas („VPN serveris“). Tai reiškia, kad visa informacija, einanti tarp jūsų kompiuterio ir VPN serverio, yra užšifruota, kad tik jūs ir VPN serveris galėtų ją „pamatyti“..

Kodėl būtina naudoti VPN??

VPT garantuoja, kad išliksite visiškai privatūs ir saugūs būdami internete. IPT neturės galios matyti jūsų informacijos, nes ji buvo visiškai užšifruota. Jūsų veikla yra visiškai nukreipta per VPN serverį, tokiu būdu užtikrinant, kad jūsų IPT nerastų jūsų informacijos.

Kai pakeisite savo IP adresą VPN serveryje, internetinis pasaulis jus iššifruos kaip priklausantį konkrečiai tautai ar pasauliui atsižvelgiant į tą naują IP. Asmenys, kurie stengiasi sekti jūsų judėjimą internete, bus nukreipti į VPN serverį. Taigi tikrasis IP adresas niekada nebus atskleistas.

Tuo labiau, kad VPT garantuoja, kad galite prisijungti prie atviros „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos vietos, neatskleidę savo informacijos. Yra žinoma, kad piratai naudoja internetinę informaciją plačiaekraniu „Wi-Fi“ ryšiu, nes ta informacija nėra visiškai užkoduota ar apsaugota. Naudodamas VPN garantuojate, kad būsite saugūs internete.

VPN protokolai

VPN protokolų, užtikrinančių saugumą, kiekis su laiku auga. Labiausiai žinomi protokolai yra šie:

PPTP – PPTP veikė nuo „Windows 95“ laikų. Siūlomas PPTP tikslas yra tas, kad jį iš esmės galima nustatyti kiekvienoje realioje OS. Taigi, PPTP jungia „point-to-point“ ryšį per GRE protokolą. Dėl PPTP konvencijos saugumo kilo vėlai. Tai kol kas tvirta, tačiau ne pati saugiausia.

L2TP / IPsec – „L2TP over IPsec“ yra saugesnis nei PPTP ir siūlo daugiau paryškinimų. „L2TP“ / „IPsec“ yra dviejų konvencijų aktualizavimo būdas kartu nepamirštant galutinio tikslo – išrinkti geriausius kiekvienos iš jų akcentus. Šioje situacijoje ištrauka naudojama L2TP protokolu, o „IPsec“ suteikia saugų kanalą. Tai sukuria nuostabiai saugų ryšulį.

Atidarykite VPN – „OpenVPN“ yra SSL pagrįstas VPN, kuris nuolat renkasi šlovę. Panaudotas produktas yra atvirojo kodo ir be išlygų prieinamas. SSL yra sukurtas šifravimo protokolas, o „OpenVPN“ gali ir toliau veikti atskirame UDP arba TCP prievade, todėl jį galima pritaikyti dideliame laipsnyje..

Ką galite padaryti su VPN??

Galite naudoti VPN, kad padarytumėte takelius priešinga kryptimi nuo tikrinimo bet kuriame kadre. Būdami VPN, jūs paslėpiate savo veiklą internete nuo visų. Jūs išlaikysite pratimus asmeninius iš savo internetinės specialistų organizacijos, tuo pačiu garantuodami, kad administracija nemėgins ir neprižiūrės jūsų veiklos.

Panašiai, kai naudojatės VPN, galite būti atokiau nuo priežiūros. Naudodamiesi alternatyviu prisijungimo tašku, jūs iš esmės sudarote takelius priešinga kryptimi nuo bet kokių ugniasienių ar elementų, kuriuos pristato jūsų IPT, darbo aplinka ar mokykla. Tuo labiau gyvybiškai galite praeiti iš konkrečios apribojimo ugniasienės, kurią pristatė jūsų netoliese esanti vyriausybė.

Taip pat galite naudoti VPN, kad pasiektumėte dalykus, kurie jums yra nepasiekiami dėl geografinės vietovės. T. y., Amerikietis, naudodamasis VPN, galėtų pasiekti įrašus iš Kanados ar Jungtinės Karalystės. Taip pat galite pasiekti įrašus, kuriuos paprastai stebite namuose, tačiau jų negalima pagrįstai pasiekti atostogų metu.

Kaip pasirinkti VPN paslaugą?

VPN verslas detonavo kaip vėlai, nes vis daugiau žiniatinklio kliento kreipėsi į produktą. Nepaisant to, ar tai apeina geografinio blokavimo visame pasaulyje žiniasklaidos etapus – pavyzdžiui, „Netflix“, ar apsaugą nuo išplėstinio vyriausybės žvalgybos, VPN kai kuriems pasirodė esminiai.

Kiekvienas VPT tiekėjas siūlo daugybę svarbiausių ir kintančių interjero pritaikymo lygių. Nors šie išskirtiniai prievadai ir konvencijos yra gerai pritaikyti technikos žinovams, jie gali akimirksniu užvaldyti mažiau patyrusius asmenis..

Yra daugybė komponentų, apibūdinančių geriausią tiekėją. Nors daugelis vienoje teritorijoje viršija lūkesčius, jų nuolat reikia kitoje. Žemiau išvardyti punktai turi būti atkreipti dėmesį renkantis VPN paslaugą.

Ar esate saugus naudodamas VPN?

Tinkama VPN administracija užtikrins aukštą saugumo lygį. Būsite apsaugoti nuo valdžios institucijų žvalgybos, neleisite savo IPT pripažinti, ką darote internete, ir toliau stebėkite autorių teisių savininkus dėl galimybės, kad neteisėtai atsisiuntėte laikmeną..

Kad ir kaip būtų galima įspėti, VPT neapdraus jūsų, jei policija, vyriausybė ar kiti ekspertai ypač vertins jus ir jūsų žiniatinklio pratybas.

Ar galėčiau „Torrent“ saugiai naudoti naudodamas VPN?

Tuo atveju, jei jūsų tiekėjas tai suteiks, tuo metu turėtų būti gerai naudoti kankinimus (P2P atsisiuntimas). Bet kokiu atveju ne visos VPN organizacijos tai leidžia, todėl prieš prisijungdami pabandykite patikrinti.

Kai kankinate, visi, atsisiunčiantys tą dokumentą, be abejo, gali atskirti kiekvieno kito asmens, atsisiunčiančio panašų įrašą, IP adresą. Kai naudosite VPN, pasirodys jūsų VPN IP, o ne tikrasis IP adresas.

VPT tiekėjai dėl savo klientų praktikos paprastai pažeidžia autorių teises. Daugybė bendradarbiaus ir galbūt perduos įsibrovėlių klientų vardus. Kiti paprasčiausiai išleis pranešimus ir atskirs pakartotinius pažeidėjus.

Yra keletas organizacijų, kurios džiugiai leidžia jums nusileisti ir išlaikys jūsų asmenybę privačią. VPN, kuris neturi žurnalų, yra puikus pasirinkimas, kurį ketinate atsisiųsti naudodami P2P.

Ar teisėta naudoti VPN??

Daugelyje tautų visame pasaulyje apsauga yra teisėtas idealas dominuojančiai gyventojų daliai. Šio straipsnio sudarymo sezono metu VPN naudoti yra teisėta visose tautose. Atitinkamai nemaža dalis šių tautų draudžia VPT administracijoms dirbti.

Jie dažnai stengiasi atitolinti asmenis nuo atvykimo į užsienį VPN administracijų; kad ir kaip būtų, nemaža dalis šių kvadratų yra tik nepilnai veiksmingi.

VPN trūkumai

Jau kalbėta apie per daug privalumų. Dabar pereikime prie trūkumų naudodamiesi VPN. Jei galvojate apie VPN pridėjimą prie savo naršymo internete pratimų, turite žinoti apie du dalykus:.

Pagrindinė galima problema yra ta pati priežastis, dėl kurios VPT kalba nedaugelis – galimybė parodijuoti jūsų adresą. Tai yra nuostabu, kai jūs turite turėti visus buvimo kitoje tautoje įnašus, kad patektumėte į jos administraciją ir turinį, tačiau ne visada taip gerai. Pvz., Tarkime, kad esate JAV, tačiau esate užaugę JK, ir nusprendžiate apsipirkti internete. Netikėtai dauguma jūsų įvertinimų bus svarstomi svarais, o ne doleriais.

Be to, jei jūs sutinkate priimti tam tikras administracijas, pavyzdžiui, „Bitcoin“, sistema imsis jūsų IP adreso kaip jūsų srities evangelija, taigi galite patekti į kategoriją į zoną, kurioje jūs apskritai negyvenate. Kai tai įvyks, patobulinimas nėra paprastai toks paprastas, kaip pakeisti praėjimą ir perkrauti svetainę.

Be to, darbas iš atokios vietos gali sukelti nedidelį žlugimo greitį. Kartkartėmis jis yra vos pastebimas, bet kartais gali būti didžiulis – ir tai pakartoja galimybę, kad jūsų duomenys vis dar turi būti nukreipti per nuorodas į jūsų VPN, kad galėtumėte išeiti į internetą.

Naudojant VPN iš esmės virsta poreikiu, o ne tik pasirinkimu. Nepaisant to, kad yra keletas problemų, susijusių su VPN naudojimu, pranašumai juos žymiai viršija ir gauti net ir nereikšmingus vertybinius popierius, kuriuos siūlo nemokamas tiekėjas, yra pozityvu, o ne tai, ko jūs gailėtumėtesi.

Privalu perskaityti

Nors VPN iš esmės padidins jūsų internetinę apsaugą ir saugumą, labai svarbu prisiminti, kad yra šio patikinimo ribų..

Kaip jau minėta, VPT neišduos visiško slaptumo. Tikėtina, kad ekspertai ypač taikosi į jus, virtualus privatus tinklas bus mažai naudingas. Būkite dėmesingi, jei VPT siūlo bevardį vardą.

VPN neleidžia svetainėms jūsų sekti. Naudojant virtualų privatų tinklą, kad būtų užmaskuotas jūsų IP adresas, tai padeda, tačiau dominuojanti dalis atliktų svetainių ir tyrimo atlikimo dalis yra baigta naudojant naujoves, pavyzdžiui, gydant ir programos pirštų atspaudus..

Virtualus privatus tinklas negali sutrukdyti svetainėms jus sekti tokiu būdu. Idealus būdas apsisaugoti nuo sekimo yra įvairūs programos pakeitimai ir moduliai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me