Patys saugiausios interneto naršyklės 2020 – privačios naršyklės


Pagrindinės išvados: Neseniai atlikau įvairius tyrimus apie saugią naršyklę ir interneto privatumą. Per tai aš sužinojau, kad galutinis atsakymas į saugų naršymą yra: „NordVPN“.

Nors tokie technikos milžinai, kaip „Google“ ir „Mozilla“, netgi pristatė savo saugias interneto naršykles, jie nėra tokie saugūs, kaip teigia.

Taip pat „Tor“, kuris buvo CŽV projektas ir, kaip žinoma, yra pati saugiausia naršyklė, reikalauja su juo naudoti VPN.

Įvadas, kaip apsaugoti naršykles

Šioje skaitmeninėje eroje būtina apsaugoti internetinę veiklą. Bet kuri programa, priklausanti saugiausių naršyklių kategorijai, užtikrina, kad jūsų apsauga internete yra jų prioritetas. Kita informacija – paslėpti savo informaciją nuo pašalinių asmenų. Taigi privati ​​naršyklė padės jums visur žiniatinklyje.

Jau yra apibrėžtas duomenų perdavimo internetu būdas, naudojantis internetinėmis naršyklėmis. Deja, kai kurios naršyklės daro neigiamą poveikį interneto vartotojų privatumui. Rezultatai, neleidžiantys sekti scenarijams, kad pavogtų vartotojo kredencialus.

Vyriausybės masinio stebėjimo programa ir duomenų saugojimas taip pat turi teisę saugoti vartotojų apskaitą krašto apsaugos labui.

Šie aspektai erzina vartotojus, nes tai kenkia interneto laisvei stebint jų naršymo veiklą. Norėdami išspręsti šias problemas, buvo įdiegtos geriausios saugios naršyklės.

Saugiausios naršyklės 2020 m

Šioms naršyklėms suteikiama privilegija tvarkyti duomenų konfidencialumą nuo neteisėtos prieigos, kenksmingų grėsmių ir duomenų naudojimo.

Vis dėlto slapčiausia naršymo veikla nėra pati populiariausia naudojant saugiausias naršykles, nes jos kažkodėl perkelia duomenis į IPT. Privačios naršyklės yra kompetentingos suteikti greitą naršymą tokiose platformose kaip „Android“ ir „iPhone“.

Tuo tarpu įprastos naršyklės suteikia aukštą duomenų apsaugą „Windows“ ir „Mac“ sistemose, padedant privatumo plėtiniams.

1. „Firefox Focus“

„Firefox Focus“ yra dar vienas papildymas geriausių „Mozilla“ anoniminių naršyklių sąraše. Jis yra skirtas tik kliento duomenų saugumui. Pradiniame pristatyme buvo svarstomi „iOS“ vartotojai.

Tačiau paskutinis atnaujinimas turi apimti „Android“. Tai pati saugiausia naršyklė, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas duomenų slėpimui, o gražiai suprojektuota ir džiugina jūsų akis.

„Firefox“ fokusavimas

Tai blokuoja skelbimų stebėjimą, o tai reiškia, kad svetainės nefiksuoja vartotojo žiniatinklio naršymo istorijos ir nepakenkiama interneto greičiui..

Saugi „Android“ naršyklė turi specialią funkciją, kuri padeda „Firefox“ sutelkti dėmesį į poziciją skelbimų blokatorių sąrašuose..

„Firefox Focus“ neleidžia reklamuotojams stebėti naudotojų patirties. Be to, tai palengvina veiklą, įjungus saugų naršyklės režimą. Baigę naršymo sesiją galite spustelėti piktogramą „Ištrinti“, o visa jūsų veikla internete bus ištrinta..

2. „Tor“ naršyklė

Tai yra saugi naršyklė, kuri buvo sukurta smarkiai padidėjus interneto vartotojų privatumo problemoms. „Tor“ naršyklė buvo diskusijų objektas dėl jos technologinės pažangos ir supratimo. Žmonės, kurie reguliariai naudojasi internetu, yra įdiegę „Tor“ naršyklę, kad galėtų saugiai naršyti.

„Tor“ programinė įranga yra paremta paskirstytais relių tinklais, kurie apsaugo interneto ryšį nuo IPT ir stebėjimo agentūrų sekimo. „Tor“ naršyklė sukuria specialų šifruotą tunelį duomenų siuntimui ir gavimui. Tai užkerta kelią blogio akims stebėti interneto ryšį.

Tinklalapiai, kuriuose lankotės, paslėpti kartu su esama vieta. Be to, tai leidžia vartotojams patekti į ribotas jų įrenginių svetaines.

„Tor“ naršyklė padidina jūsų internetinį privatumą ir apsaugo nuo NSA vykdomos stebėjimo programos. Tai slapta perduoda jūsų interneto srautą iš skirtingų vietų ir slepia ryšio šaltinį.

„Tor“ naršyklę galima naudoti neįdiegus jokios programinės įrangos „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Kartu pateikiamos iš anksto sukonfigūruotos saugos funkcijos, skirtos apsaugoti jūsų anonimiškumą, ir gali būti paleistos iš USB atmintinės.

Kaip veikia Toras

Tor taip pat vadinamas „Svogūnų maršrutizatorius“, Nes ji veikia pagal svogūnų maršruto koncepciją. Svogūnų struktūra yra daugiasluoksnė; panašus į svogūnų maršrutizatorių. Šie sluoksniai kelis kartus užšifruoja duomenis ir po to siunčiami per virtualias grandines.

Imtuvo pusė iššifruoja duomenis prieš perduodama juos į kitą lygį. Vidinis užšifruotų duomenų sluoksnis yra iššifruojamas paskutiniu sluoksniu prieš pradinius duomenis pasiekiant paskirties vietą.

kaip veikia toris

Tokiame procese sluoksnių iššifravimas atliekamas taip efektyviai, kad IP adresas ir vieta neatskleis ir nebus paslėpti. Tai riboja šnipinėjimo žvilgsnį į svetaines, kuriose jūs bendraujate. Be to, jie negali žiūrėti jūsų veiklos internete.

tor naršyklė

Kuo tai skiriasi?

„Tor“ yra gana populiarus tose šalyse, kur ribojama saviraiškos laisvė internete. Pavyzdžiui, Kinijos piliečiai dėl cenzūros įstatymų negali patekti į tinklalapius, tokioje situacijoje „Tor“ naršyklė pradeda veikti.

Nustatytos saugiausios naršymo alternatyvos

Šia saugia interneto naršykle taip pat naudojasi Edvardas Snowdenas, žinomas kaip „informatorius“, kuris žiniasklaidos priemonėms per „Tor“ atskleidžia informaciją apie NSA PRISM programą. Daugybė paprastų piliečių ir akademikų naudojasi „Tor“ siekdami išsaugoti laisvę ir privatumą šioje masinio stebėjimo epochoje.

3. Epinė privatumo naršyklė

Epinė interneto naršyklė sukurta naudojant chromo technologiją, kurios tikslas – padaryti jūsų naršymą privačiu. Funkcija, kuri daro ją saugia naršykle, yra „privatus naršymo režimas“.

Tai reiškia, kad uždarius Epic, visi naršymo duomenys ištrinami naudojant internetą ir išsaugoma labai maža duomenų istorija.

Naršyklė naudoja „užšifruotą tarpinį serverį“, kuris slepia jūsų IP adresą ir užšifruoja naršymo duomenis. DNS užklausos nukreipiamos per užšifruotą tarpinį serverį. Tai apsaugo interneto paslaugų teikėjo (IPT) ir kitų duomenų sraigtasparnių naršymo istoriją.

Epas-naršyklė

„Epic“ yra saugiausia naršyklė, apsauganti jus nuo scenarijų, slapukų, trečiųjų šalių valdiklių ir skelbimų tinklų stebėjimo. Tai taip pat leidžia pasiekti blokuotą turinį iš kitų šalių.

Naudodamiesi šia naršykle, jūsų paieškos lieka privačios ir tai neleidžia paieškos varikliams išsaugoti jūsų IP adreso. Tai teikia pirmenybę SSL ryšiams ir apsaugo jus viešajame tinkle.

4. „SRWare“ geležies naršyklė

„SRWare Iron“ yra dar viena saugiausia naršyklė, imituojanti „Google Chrome“, išskyrus jos privatumo funkcijas. Ji taip pat teigia esanti „tikroji alternatyva“ „Chrome“. Šioje naršyklėje yra pritaikomi kūrėjo įrankiai, privatumo nustatymai ir plėtiniai.

Ši saugi naršyklė pašalina privatumą pažeidžiančią funkciją ir naudojimo stebėjimą, skirtingai nei „Chrome“. Tai taip pat turi įmontuotą funkciją, galinčią blokuoti nepageidaujamus skelbimus. Tai sukuria unikalų vartotojo ID ir pateikia įrašus „Google“ pasiūlymams generuoti.

„SRWare“ yra greita naršyklė, turinti elegantišką dizainą ir novatoriškas funkcijas. Geriausiai tinka žmonėms, ieškantiems geros „Chrome“ pagrindu sukurtos žiniatinklio naršyklės. „SRWare“ apsaugo jūsų duomenis naudodama įvairius saugos metodus.

5. „Comodo Dragon“ naršyklė

„Comodo Dragon“ naršyklė sukurta naudojant „Chromium“ technologiją, siūlanti panašias funkcijas kaip „Chrome“ su aukščiausio lygio saugumu, tai reiškia, kad visos interneto veiklos yra apsaugotos. „Comodo dragon“ turi privatumo prižiūrėtoją internete su visomis būtinomis galimybėmis.

comodo-naršyklė

Tinkinti papildiniai ir priedai daro naršyklės sąsają patogesnę pradedantiesiems. Tai suteikia nepaprastą greitį su užšifruotu tuneliu, kad būtų galima saugiai perduoti eismą. „Comodo Dragon“ naršyklė saugo jus ir užbaigia avarijas ar užšalusius langus. Tai neleidžia slapukams ir kitoms šnipinėjimo akims jus sekti.

„Comodo Dragon“ naršyklėje yra domenų patvirtinimo technologija, kuri identifikuoja ir atskiria aukštesnius SSL sertifikatus nuo žemesnių. Kad būtų apsaugotas privatumas, ši naršyklė neleidžia stebėti visų naršyklių atsisiuntimų.

6. Avira skautų naršyklė

Skauto spekuliacija, kad vokiečių antivirusinės firmos atstovai. „Avira“ skautas turi surinkti daugybę trečiosios jėgos saugumo papildinių chromo saugioje naršyklėje su kai kuriomis jų papildomomis funkcijomis..

„Avira“ skautas siūlo saugų naršymą internete, kuris blokuoja sukčiavimo svetaines, saugią „Avira“ paiešką, apsaugotą „Wi-Fi“, įdiegiantį HTTPS, naršant svetaines su nesaugiu „Wi-Fi“ ir apsaugant nuo stebėjimo.

avira-skautė

Skautas, atrodo, yra „užkietėjęs“ keliais patarimais, atvirkščiai, o papildomų tikėtina, kad ateityje. Inkorporuotas scenarijus, kad būtų galima užtikrinti plėtinius pagal leidžiamą sąrašą.

Aukščiau nurodyti plėtiniai taip pat vykdomi pačioje naršyklėje ir jų negalima atskirti – tai saugu. Artimiausiuose leidimuose bus „Avira“ AV nuskaitymas ir tam tikru metu firmos debesų nuskaitymo priemonė.

7. Drąsi naršyklė

Pagrindinį „Mozilla“ projekto rėmėją Brendaną Eichą paskelbęs „Brave“ yra atvirojo kodo programa, siūlanti gerbiamas „Chrome“ ir „Safari“. Tai siūlo neįtikėtiną greitį ir varomąja jėga, valdoma, puikiai tinka apsaugos pažintininkams, kurie taip pat yra po lengvos programos..

drąsus

Prieinama „Windows“, „Linux“ ir „OS X“ klientams, ji tapo viena saugiausių naršyklių. Drąsus įtraukia „HTTPS visur prisijungiantį“, kvadratais traktuoja laimikį, turi puikų reklamos blokatorių ir turi dinamišką dizainerių grupę, kuri nuolat tobulina programą.

Trūkumai?

Tai dar kol kas vidutiniškai nauja programa, todėl galbūt ne toks švarus elementas, koks galėtų būti, o padidinimo naudingumas kol kas yra nepakankamas.

8. „Yandex“ naršyklė

„Yandex“ siūlo ypač patogią sąsają, kuri nėra per daug nutolusi nuo „Chrome“ paguodos, išdėstyta taip: Puikiai tinka tiems, kuriems rūpi perėjimas prie saugesnės ir reguliariai atstatomos programos. Taigi, tai tampa populiaria pasaulyje saugia naršykle.

„yandex“

„Yandex“, priklausantis nuo „Chromium“, naudoja „mirgėjimo“ variklį, kuris tikrina atsisiuntimus ir netgi naudoja „Kaspersky“ antivirusinę, kad patikrintų, ar nėra kenksmingų medžiagų.

Reguliariai tikrindami programas, jie būna tingūs, o „Yandex“ stengėsi tai išspręsti. Programa pasitelkia „Opera“ „Turbo“ naujoves, siekdama patobulinti puslapius, neatitinkančius lūkesčių ar veikiančius temperamentingą sistemą.

„Yandex“ papildomai suteikia DNS patikrinimo, kuris gali sudaryti svetainę, kurioje yra piktybinės medžiagos, ir saugo atiduotus slaptažodžius ir banko kortelių taškus..

9. Dooble naršyklė

„Dooble“ yra liesa „Chromium“ pagrindu sukurta daugiapakopė („Windows“, „Linux“, OS X) programa, kuri nebus skirta visiems, nepaisant jos svarbiausių saugumo aspektų. Numatytoje būsenoje ji debilizuoja nepatikimas sąsajas, pvz., „Flash“ ir „Javascript“, kurios apsunkins naudojimąsi nemažu skaičiumi tikslų, tačiau gali būti pateisinamos, nepaisant visų problemų, susijusių su jos pašalintu požiūriu.

Dooble

Programa tikisi, kad klientas nuo pat pradžių turės keliauti slaptai, tuo tarpu HTTPS gali būti leidžiama, o pašalinių sesijų procedūros „iFrames“ bus užblokuotos. Slapukų apdorojimas yra keistai detalus.

Įsivaizduojamas elementas yra tai, kad visas kliento turinys (žymos, aiškinantys polinkius ir istoriją) gali būti užkoduotas, naudojant skirtingas figūras ir slaptafrazę. Kitas įdomus elementas yra kiekvieno skirtuko, kuriame naudojamas dešiniojo pelės mygtuko paspaudimo alternatyva, saugumo nustatymas, pavyzdžiui, asmeninis perskaitymas.

Komentatoriai nesiėmė „Dooble“, atsižvelgdami į tai, kad ją reikia patobulinti tam tikrose vietose, tačiau mes manėme, kad tai buvo greita ir kai kurios mintys buvo klastingos.

10. Atjunkite naršyklę

Ši naršyklė naudojasi nuskaitymo į internetą ir susirasti tų korporacijų, kurios stebi visuomenę, svetainėmis. Atsijungimas ypač naudojamas norint atsijungti nuo svetainių, kurios siekia saugoti jūsų duomenis ar bet kokią kitą su jumis susijusią informaciją kitu būdu.

atjungti

Naršydami per „Atsijungti“, jums parodomi keli pranešimai, kuriuose teigiama, kad bet kuri konkreti svetainė stengiasi sekti jūsų veiklą. Atjungimas automatiškai užbaigs jūsų sąsają su konkrečiomis svetainėmis, kurios kelia pavojų jūsų privatumui.

Priedai jūsų naršymo veiklai užtikrinti.

Taip pat yra įvairių išskirtinių papildomų elementų ar plėtinių, kuriuos galite pristatyti, kad padidintumėte žiniatinklio naršyklės apsaugą ir saugumą.

Čia yra keletas papildinių, kurie gali pagerinti jūsų interneto naršyklių saugumą.

 • HTTPS visur: – Sukurtas „Electronic Frontier Foundation“, tai nukreips svetaines naudoti apsaugotą HTTPS šifruotą tinklą.
 • „uBlock“ kilmė: – Tai išsiskiria iš kitų naršyklių reklamos blokatorių. Tai užtikrina, kad jūsų nestebi reklamuotojai internete.
 • uMatrix: – Tai suteikia jums galią valdyti kiekvieną programą, kuri galėtų jus sekti, kai lankotės išskirtinėse svetainėse.
 • Slapukų automatinis ištrynimas: – Tai savaime ištrins slapukus, kurių niekada nebereikia naršant.
 • Privatumo ženkliukas: – Privatumo ženklelis taip pat yra iš EŽF, kuris pašalina šnipinėjimo reklamas ir stebėtojus.
 • Decentraleyes: – Tai užtikrina jūsų saugumą nuo sekimo per turinio tinklus.
 • Atsitiktinių vartotojų agentas: – Šis priedas, kurį galima naudoti „Firefox“ ir „Chrome“, bus naudojamas per skirtingus naudotojų operatorius, leisdamas apgauti kenkėjiškas sistemas.
 • „NoScript“: – Tai leidžia tiksliai pakeisti turinį, kuriame nuolat lankotės. Tai skirta pažangiausiems klientams ir reikalauja daug pritaikymo, nes tai savaime suprastins daugumą svetainių.

Išvada

Tikimės, kad jūs būtumėte radę saugią interneto naršyklę saugiam naršymui, yra akivaizdu, kad „Tor“ yra geriausia saugi naršyklė, tačiau naršyklę reikėtų pasirinkti atsižvelgiant į jo apsaugos poreikį. Idealus pasirinkimas yra kažkas, kas nori saugumo ir privatumo nei „Epic“ naršyklė.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map