Visdrošākie e-pasta pakalpojumu sniedzēji (2020)

Pēdējos gados ir bijuši neskaitāmi privātuma skandāli, iesaistot lielos e-pasta pakalpojumu sniedzējus. Tas daudziem cilvēkiem ir licis meklēt labākos drošos e-pastus, kas viņiem ļaus brīvi sazināties ar citiem un vienlaikus aizsargāt viņu kā lietotāja privātumu.


Kāpēc jums ir nepieciešami šifrēti e-pasti

Jūs varētu jautāt, vai tiešām man ir nepieciešams šifrēt savus e-pastus? Vai arī tas ir daudz par neko? Paskatieties, kas notika pēdējo pāris gadu laikā, un spriediet paši.

šifrēta e-pasta ikonaNesen tika pieķerts pakalpojums Gmail, nodrošinot trešajām personām pilnīgu un pilnīgu piekļuvi sava lietotāja e-pastiem. Tas nozīmē, ka, ja jūs izmantojāt Gmail laikā, kad šis skandāls izvērsās, e-pasta adreses, kuras, jūsuprāt, bija privātas, iespējams, nonāca personu rokās, kuras vēlējās tās izmantot savu iemeslu dēļ. Ja jums tas patīk, iespējams, jums nevajadzēs šifrēt savu e-pastu.

Slepenie dokumenti atklāja, ka Yahoo, AOL, Google, Microsoft un Apple visi ir ļāvuši ASV uzraudzības aģentūrām to darīt uzraudzīt tiešo saziņu un glabāt informāciju savos serveros.

Tātad mums ir Yahoo, AOL, Apple, Google un Microsoft, visi lielie spēlētāji e-pastā, labprāt dalītos ar savu privāto informāciju ar reklāmdevējiem, tirgotājiem un valdību. Tāpēc, ja vēlaties e-pastus saglabāt privātus, tie ir jāšifrē. Atcerieties, ka, kad jūs izmantojat “bezmaksas” e-pasta pakalpojumu sniedzējus, iespējams, ka jūs esat tas, kas tiek pārdots citiem.

Par laimi, ir vienkāršs risinājums. Izmantojiet drošu e-pasta pakalpojumu sniedzēju. Apskatīsim dažas pieejamās iespējas ar mērķi palīdzēt izvēlēties piemērotāko jūsu vajadzībām.

1. ProtonMail – vispazīstamākais e-pasta pakalpojumu sniedzējs

protonmail logotips

ProtonMail nodibināja Dr. Andijs Jens. Pirms šī uzņēmuma dibināšanas viņš strādāja par CERN pētnieku. ProtonMail pamatā ir ideja izveidot internetu, kas aizsargā lietotāja privātumu, vispirms sākot ar e-pastu.

Inženieriem un zinātniekiem, kuri strādā šajā Šveicē bāzētajā uzņēmumā, ir savs redzējums aizsargājot pilsoņu brīvības tiešsaistē. Šī iemesla dēļ viņi izveidoja viegli lietojamu e-pasta pakalpojumu, kurā ir iebūvēta e-pasta šifrēšana.

ProtonMail saistības ar privātumu tiek pamanītas, tiklīdz esat izveidojis kontu. Jums netiek prasīta personīga informācija. Jums vienkārši jāizvēlas lietotājvārds un parole.

Šis ir bezmaksas e-pasta konts, tāpēc tam nav daudz funkciju, ko jūs varētu iegūt, izmantojot citus e-pasta pakalpojumus.

protonmail iesūtne

Pielikuma limits ir 25 MB. Attēlu pievienošana ir vienkārša un ātra. Sūtot vai saņemot e-pastus, ProtonMail automātiski saglabā kontaktinformāciju jūsu adrešu mapē. Jūs varat augšupielādēt kontaktpersonas no citām programmām. Tomēr nav tieša veida, kā kontaktus savienot ar sociālajiem medijiem vai citiem e-pasta kontiem. Jums būs jāizveido a.CSV vai.VFC fails un pēc tam tos augšupielādējiet savā kontā.

Ja esat aizmirsis paroli un jums ir nepieciešams atiestatīt kontu, varat to izdarīt. Visi e-pasta ziņojumi, kas jau bija iesūtnē vai saglabātajās mapēs pirms paroles atiestatīšanas, vairs nav pieejami. Tur ir nekādā gadījumā jūs nekad tos nevarēsit atgūt.

Plusi:

 • Ērti sūtīt šifrētas e-pasta ziņas
 • Ātri augšupielādē pielikumus līdz 25 MB
 • Bezmaksas

Mīnusi:

 • Ja esat aizmirsis paroli, jums būs jāatiestata savs konts. Visi iepriekš saglabātie vai saņemtie e-pasti tiks bloķēti. Jūs viņiem vairs nevarēsit piekļūt.

2. Mailfence – pilnīga šifrēšana + digitālie paraksti

mailfence-logo

Mailfence ir Beļģijā bāzēts uzņēmums, kas tika izveidots 1999. gadā. Viņu mērķis ir palīdzēt lietotājiem atgūt drošu e-pasta privātumu. Lai sasniegtu šo mērķi, viņi atrada SSL sertifikātus, kuriem nebija Amerikas sertifikācijas institūciju. Viņi izstrādāja unikālu sadarbspējīgu visaptverošas šifrēšanas e-pasta risinājumu. Šis risinājums ietver ciparparakstus.

Mailfence cenšas izcelties no pūļa, piedāvājot pilnu e-pasta komplektu, ieskaitot Mailfence kalendārus, Mailfence dokumentus un Mailfence grupas. Mailfence darbojas ar citiem ar PGP saderīgiem e-pasta pakalpojumiem.

Mailfence sevi dēvē par “īstu e-pasta risinājumu no viena gala līdz otram”, jo visas šifrēšanas darbības notiek pārlūkprogrammā. Viņu integrētais atslēgu veikals dod lietotājiem pilnīga atslēgu pārvaldības kontrole kā arī uzlabotas iespējas.

kā darbojas pastfence

Mailfence lepojas ar to piedāvājot pilnīgu atgriezeniskumu. Tas nozīmē, ka lietotāji var atstāt platformu ar šifrētiem atslēgu pāriem, kā arī ar visiem šifrētiem datiem.

Atrodoties Beļģijā, viņu serveri atrodas valstī, kurā ir likumi, kas aizsargā privātumu. Tā kā Mailfence nav ārvalstu mātesuzņēmuma, viņi nav spiesti izpildīt datu pieprasījumus no vietējām vai ārvalstu iestādēm.

Mailfence ir bezmaksas plāns, kas nāk ar 500 MB e-pastiem, 500 MB dokumentiem, divu faktoru autentifikāciju, šifrēšanu, kā arī atbalstu. Nākamais līmenis ir plānots apmēram USD 2,50 mēnesī. Viņu biznesa plāns ļauj lietotājiem plānot mērogu, ņemot vērā viņu vajadzības. Plāna cena mainās atkarībā no tā, ko lietotājs tam pievieno.

pasta žogu cenu noteikšana

Plusi:

 • Lieliska drošība un privātums
 • Atveriet PGP pilnīgu šifrēšanu
 • Atrodas Beļģijā
 • Digitālie paraksti
 • Trešajām personām nav piekļuves jūsu datiem

Mīnusi:

  • Pielāgojami motīvi netiek nodrošināti
  • Nav atbilstošas ​​aizstājvārdu pārvaldības sistēmas

3. Hushmail – vecākais drošā e-pasta pakalpojums

Hushmail ir izveidots, piemēram, kā bezmaksas e-pasta pakalpojums, kuru pašlaik izmantojat. Jūs to varat izmantot viedtālrunī, tīmeklī vai viedierīcē. Atšķirība ir tā, ka tie pievienoja papildu drošības elementus ar mērķi saglabāt jūsu datus drošībā.

Hush Communications sākās 1998. gadā. Gadu vēlāk tika ieviests Hushmail. Šis uzņēmums, kas atrodas Vankūverā, Kanādā, atrodas augošās tehnoloģiju nozares sirdī.

Hushmail filozofija ir tāda, ka vislabāko drošo e-pastu izveidei nav jābūt sarežģītai, ne arī iebiedējošai. Viņu ideja ir tāda, ka, lai ierobežotu kiberdrošības riskus, izmantotajiem pasākumiem jābūt efektīviem, pieejamiem un cilvēkiem jājūtas tā, kā viņi tos faktiski var izmantot..

Bens Kuters ir bijis uzņēmuma izpilddirektors kopš 2001. gada, un Braiens Smits ir uzņēmuma galvenais tehnoloģiju virsnieks. Braiens bija viens no radošajiem spēkiem, kas virzīja tehnoloģiju, kas darbina Hushmail.

hushmail iesūtnes

Hushmail uzskata, ka drošība ir vissvarīgākā e-pasta pakalpojuma īpašība. Pakalpojuma bezmaksas pusē nav daudz iespēju vai funkcionalitātes, ko piedāvā citi tīmekļa e-pasta klienti.

Hushmail skenē ienākošos e-pastus un pārbauda, ​​vai nav vīrusu. Tas nodrošina jums iespēju melnajā sarakstā iekļaut domēna vārdus un atsevišķas e-pasta adreses.

Hushmail iesūtnē nav reklāmu. Tas piedāvā piekļuvi POP3, kas nozīmē, ka jūsu e-pasts ir pieejams no trešo personu pakalpojumiem. Tas nozīmē, ka Hushmail varat piekļūt, izmantojot viedtālruņa e-pasta lietotni. Hushmail piedāvā tikai vienkāršu īsziņu sastādītāju.

Ja katru dienu izmantojat savu e-pastu, iespējams, tas jums netraucēs, taču Hushmail pieprasa pieteikties vismaz reizi trīs nedēļās, lai jūsu konts būtu aktīvs. Ja nē, Hushmail automātiski deaktivizēs jūsu kontu. Tas var ātri kaitināt.

Plusi:

 • Iesūtnē reklāmas netiek rādītas
 • POP3 piekļuve
 • Bezmaksas versija

Mīnusi:

 • Ja jūsu konts nav aktīvs trīs nedēļas, tas tiek deaktivizēts
 • Nav pareizrakstības pārbaudītāja

Noslēguma domas

E-pasts ir uzticama saziņas forma. Tajā jūs kopīgojat privātu informāciju ar uzticamiem cilvēkiem. Tāpēc e-pasts ir likumīgs hakeru mērķis. Bezmaksas e-pasta konti šifrē jūsu ziņas.

Daudzi no viņiem veic labu darbu, lai filtrētu surogātpastu. Tomēr mēs neuzskatām, ka bezmaksas tīmekļa e-pasta klienti ir drošākais veids, kā sazināties.

STARTTLS ir izplatīts e-pasta šifrēšanas veids. Ja gan sūtītājs, gan saņēmējs izmanto programmas, kas atbalsta šāda veida šifrēšanas e-pastus, var sūtīt.

Publiskās atslēgas infrastruktūra jeb PKI ir e-pasta šifrēšanas atslēga. Tas ļauj izmantot tādas tehnoloģijas kā ciparparaksti un šifrēšana. Papildus tam, ka tas tiek izmantots e-pastos, tas ir arī e-komercijas centrā, un tam būs lielāka loma lietu internetā..

Nepieciešamība pēc e-pasta un cita veida kiberdrošības programmatūrām, piemēram, VPN, turpināsies, kamēr būs ļaunprātīgas personas, kuras, piemēram, ZeroAccess un citas ļaunprātīgas ļaundabīgās programmas, izmantos, lai inficētu operētājsistēmas, un nodarītu kaitējumu nevainīgiem upuriem.

Neaizmirstiet, ka, lai gan šifrēts e-pasts nodrošina jūsu personas datu papildu aizsardzību, jūsu interneta trafiks joprojām nav šifrēts. Mēs iesakām pārskatīt un salīdzināt labākos VPN, kurus varat atļauties, kā arī pasargāt sevi un savas mājas no iespējamiem uzbrucējiem.

E-pasts ir uzbrukuma vektors, bet tāpat ir arī jūsu pārlūkošanas dati. Vienmēr esiet modrs attiecībā uz apmeklētajām vietnēm, saņemiet šifrētu e-pasta pakalpojumu un iegūstiet labu VPN NordVPN vai Surfshark. Nākotnē jūs ietaupīsit daudz sāpju.

BUJ

J. Vai Gmail ir drošs e-pasts?

A: Gmail ir vairāk nekā miljards lietotāju visā pasaulē. Tas ir viens no populārākajiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem uz planētas. Saprotams, ka pastāv bažas par drošību. Gmail ļauj pieteikties no jebkuras vietas un izmantot jebkuru vēlamo ierīci.

Tas ļauj pieteikties nešifrētos tīklos un atklāt savus personiskos datus un privātumu. Pakalpojumam Gmail ir noklusējuma iestatījumi, kas piedāvā diezgan stabilu drošību. Tomēr, apgūstot uzlabotas drošības iespējas, tostarp SMTP, izmantojot TLS (STARTTLS), jūs varēsit padarīt Gmail drošāku.

J: Vai es varu nosūtīt e-pastu, izmantojot Gmail?

A: Jā. Gmail atbalsta S / MIME. Tas ir pieejams ar apmaksātu Gmail kontu. Tas nav pieejams, ja izmantojat bezmaksas kontu. S / MIME darbosies tikai tad, ja gan sūtītājs, gan saņēmējs izmantos pakalpojumu, kas to atbalsta.

Gmail ir norādījis, ka viņi ir ieinteresēti visiem saviem e-pasta pakalpojumiem pievienot pilnīgu šifrēšanu. Tas vēl nav noticis, un, tā kā viņi to sola kopš 2014. gada, mēs neatliekam elpu.

J: Kā ar paroli var aizsargāt Gmail pielikumu?

A: Noklikšķiniet uz Sastādīt, lai sāktu jaunu e-pasta ziņojumu. Loga labajā apakšējā stūrī noklikšķiniet uz Ieslēgt konfidenciālo režīmu. Tur jūs varat iestatīt derīguma termiņu un paroli.

J: Vai e-pastu var uzlauzt?

A: Jā. Piemēram, pētnieki Eiropā atklāja drošības kļūdas, kas ļauj uzlauzt e-pastu, ja izmantotā šifrēšana ir PGP un S / MIME.

J: Kā es varu zināt, vai mans e-pasts ir uzlauzts?

A: Jūsu pirmais pavediens parasti būs tāds, ka jūsu kontaktpersonas informēs jūs, ka no jums ir saņēmuši dīvainus e-pastus. Iespējams, viņi lūgs viņiem sniegt slepenu informāciju utt. Lūdziet viņiem nosūtīt jums tās fotoattēlu. Ja jūs to nenosūtījāt, iespējams, ka esat uzlauzts.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map