Izpratne par VPN draudu modeli

Šajā rakstā mēs analizējam VPN draudu modeli. Tas attiecas uz draudiem, ko VPN ir paredzēts aizsardzībai, kā arī draudiem, kurus VPN nevar novērst.

Mēs uzskatām, ka vienīgais, kas ir sliktāks nekā nekādas drošības, ir maldīga drošības sajūta. Šī iemesla dēļ neatkarīgi no tā, vai tas ir ProtonMail vai ProtonVPN, mēs vienmēr esam pilnībā pārredzami, kad jānosaka draudu modelis mūsu sniegtajiem pakalpojumiem.


Šis raksts diezgan konkrēti attiecas uz ProtonVPN, jo ProtonVPN satur unikālas VPN drošības funkcijas, kas ļauj tai aizsargāties pret plašāku draudu klāstu, salīdzinot ar citiem VPN pakalpojumiem. Lai iegūtu labāku priekšstatu par drošības riskiem, ar kuriem saskaras VPN kopumā, lūdzu, skatiet šo rakstu par to, kā atrast labāko VPN pakalpojumu.

ProtonVPN ir paredzēts efektīvām šādās situācijās:

Nedroša interneta savienojuma nodrošināšana

ProtonVPN izveido šifrētu tuneli starp jūsu datoru un jebkuru no mūsu VPN serveriem visā pasaulē. Šis šifrētais tunelis ir nostiprināts ar AES-256, un tas sekmīgi novērsīs iespēju jūsu pretiniekam, kurš kontrolē jūsu izmantoto interneta savienojumu, spiegt jūsu satiksmi. Tas nozīmē, ka varat droši pārlūkot pat publiskos interneta tīklos.

Pārlūkošanas vēstures slēpšana no ISP

Vienīgie dati, kas ir redzami jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam (ISP), ir tādi, ka esat izveidojis savienojumu ar ProtonVPN serveri. Jūsu datplūsmas saturs, ieskaitot vietnes, kuras apmeklējat vai kādus datus pārsūtāt, ir paslēpts no jūsu ISP.

Datu diskriminācijas novēršana

VPN pakalpojums var palīdzēt nodrošināt tīkla neitralitāti. Tā kā visa jūsu trafiks ir šifrēts, jūsu ISP nevarēs selektīvi droseļot vai palēnināt noteikta veida trafiku..

Interneta cenzūras novēršana

Ja jūsu ISP bloķē datplūsmu uz noteiktām vietnēm (vai vietnes bloķē piekļuvi apmeklētājiem no noteiktām valstīm), VPN var palīdzēt apiet šos bloķējumus un nodrošināt, ka visa pasaules informācija joprojām ir brīvi pieejama..

Droša failu koplietošana vai bittorrent

Daudzi ISP bloķēs bittorrent vai citus failu apmaiņas protokolus. Vēl sliktāk, ja failu koplietošana dažās valstīs var izraisīt bargus sodus un naudas sodus. ProtonVPN nodrošina drošu failu apmaiņu un bittorrent, jo mēs maršrutējam P2P satiksmi caur drošām valstīm. Ņemiet vērā, ka kā Šveices uzņēmums mūsu oficiālā politika ir saskaņā ar Šveices likumiem, kas atļauj failu koplietošanu tikai personiskai, nekomerciālai lietošanai.

ProtonVPN piedāvā arī zināmu aizsardzību šādās situācijās:

Aizsardzība pret VPN kompromisu

ProtonVPN unikālās Secure Core arhitektūras dēļ mēs varam aizsargāt jūsu identitāti pat tad, ja izejat caur serveri valstī, kurai ir plaša uzraudzības infrastruktūra un iespējas (ASV, Lielbritānija utt.). Tas nodrošina papildu drošību gadījumā, ja pieredzējis pretinieks pieskaras mūsu izejas serveriem un veic korelācijas / laika uzbrukumus. Uzziniet vairāk par Secure Core šeit.

Aizsardzība pret izsekošanu tiešsaistē

ProtonVPN var aizsargāties pret lielāko daļu uz IP balstītu izsekošanu, jo savienošana ar kādu no mūsu VPN serveriem maskēs jūsu patieso IP adresi. Tomēr izsekošana, ko nodarbina lieli, privātumu aizskaroši uzņēmumi, piemēram, Google vai Facebook, ir diezgan sarežģīta. Tādējādi, pat ja maskējat savu patieso IP adresi, tādi uzņēmumi kā Google un Facebook joprojām var izsekot jūs vairākās vietnēs internetā, izmantojot sīkfailus vai izmantojot audekla pirkstu nospiedumus. Tādējādi, ja jūs patiešām vēlaties palikt neizsekojams tiešsaistē, ir svarīgi arī notīrīt sīkfailus, izmantot privātu pārlūkošanas režīmu un izmantot privātumu uzlabojošas pārlūkprogrammas (nevis, piemēram, Google Chrome).

ProtonVPN nevar jūs aizstāvēt pret šādām situācijām:

Paliekot pilnīgi anonīms tiešsaistē

Bieži redzēsit, ka VPN pakalpojumi apgalvo, ka viņu VPN var padarīt jūs tiešsaistē pilnīgi anonīmu. Tā nav taisnība, skat., Piemēram, iepriekš apspriesto izsekošanas problēmu. Pilnīga anonimitāte ar VPN pakalpojumu ir tehniski neiespējama, jo, pat ja jūsu apmeklētās vietnes nezina jūsu patieso IP adresi, VPN nodrošinātājs VIENMĒR zinās jūsu patieso IP. Tāpēc, lai gan jūs noteikti varat reģistrēties ProtonVPN anonīmi (izmantojot anonīmu ProtonMail e-pasta adresi), jo jūs veidojat savienojumu ar mūsu serveriem, mēs zinām jūsu patieso IP adresi.

Tāpēc ProtonVPN anonimitāte neizriet no tehniskas garantijas, bet gan no vājākas juridiskās garantijas. Saskaņā ar Šveices likumiem mēs nevaram piespiest reģistrēt jūsu IP adresi, un tāpēc, pat ja mums tehniski ir pieeja jūsu IP adresēm, mums nevar būt juridiskas saistības to reģistrēt un apgāzt. Tas ir diezgan unikāls Šveicei un viens no iemesliem, kāpēc mēs nolēmām bāzēt ProtonVPN Šveicē.

Joslas platuma droseļvārsts

Ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nolemj izlaist visu jūsu interneta savienojumu, ProtonVPN neko nevar darīt, lai palīdzētu jums to apiet, jo VPN savienojums ar mūsu serveriem tiek izveidots, izmantojot savienojumu, ko nodrošina jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs..

Izsmalcināta cenzūra

Tāpat, ja jūsu ISP izmanto dziļo pakešu pārbaudi (DPI), viņiem ir iespējams identificēt un bloķēt vai droseļvārsta trafiku pārsniegt VPN. Viņi nevar atšifrēt trafiku, bet viņi to var palēnināt vai bloķēt. Kaut arī ar gudriem līdzekļiem ir iespējams apiet DPI, sarežģītas cenzūras programmas VIENMĒR var bloķēt VPN trafiku, ja viņi to vēlas. Tas notiek tāpēc, ka tāpat kā pārējā internetā VPN savienojumi tiek izveidoti, izmantojot TCP / IP, kas nozīmē, ka pretinieks vienmēr var bloķēt VPN, vienkārši bloķējot savienojumus ar VPN serveru IP. Patiešām, to dara Netflix un Ķīnas Lielais ugunsmūris.

Citas lietas, kas jāpatur prātā …

Internetā jūs bieži varat atrast VPN pakalpojumus, kas apgalvo, ka viņu pakalpojumi nodrošina pilnīgu anonimitāti, drošu drošību, apiet visu cenzūru, ložu necaurlaidīgu straumēšanu utt. Tomēr VPN tehniskie ierobežojumi ir diezgan skaidri un labi definēti tehnoloģijā. Vienkārši sakot, jebkurš pakalpojumu sniedzējs, kurš apgalvo citādi, vai nu melo, vai vēl ļaunāk, pilnībā neizprot draudus.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi – VPN Trust

Ir svarīgi paturēt prātā, ka, lietojot VPN, jūs faktiski nododat uzticību no sava ISP uz VPN sniedzēju. Tāpēc ir svarīgi padomāt par to, ko ir izdarījis VPN sniedzējs, lai nopelnītu šo uzticību. Tas ir svarīgi, jo ir liels skaits ļaunprātīgu VPN pakalpojumu, kas tiek izmantoti ļaunprātīgas programmatūras izplatīšanai. Mūsu drošības komanda ir arī identificējusi vismaz vienu VPN pakalpojumu, kas pārvērš jūsu datoru par robottīkla daļu. Lai iegūtu papildinformāciju, mēs iesakām izlasīt šo rakstu par VPN uzticēšanos.

Kad jūs izmantojat ProtonVPN, jūs faktiski uzticat mums savu interneta trafiku, un, lai gan mēs domājam, ka esam daudz paveikuši, lai nopelnītu jūsu uzticību, joprojām esam atbildīgi norādīt, ka, lietojot ProtonVPN, jums joprojām ir jāuzticas mums. Lai iegūtu papildu jautājumus par drošību, ar mums vienmēr var sazināties pa e-pastu [email protected]

Ar laba vēlējumiem,
Proton Technologies komanda

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map