18 labākās Tor alternatīvas anonīmai pārlūkošanai


Ir neskaitāmi iemesli, kāpēc cilvēki izmanto Tor vai plāno pāriet uz Tor alternatīvu. Turklāt viņi vienkārši vēlas anonimitāti internetā, bet citi plāno piekļūt dziļākajai interneta daļai.

Pirms lēkt uz vagoniņa, jums tas jāzina. Tor vai jebkura cita Tor alternatīva nenodrošina pilnīgu šifrēšanu. Tas tikai virza jūsu IP adresi caur tūkstošiem releju, kas apgrūtina jūsu reālās atrašanās vietas noteikšanu.

Tor ir izcils, lai novirzītu jūsu interneta aktivitātes caur dažādiem sīpolu slāņiem. Bet tomēr tas ir nedrošs.

Anonīmai pārlūkošanai, Es ieteiktu uzticams VPN pakalpojums jo tas pilda solījumu paslēpt aktivitātes no ISP, hakeriem un uzraudzības aģentūrām.

Kāpēc ir vajadzīgas Tor alternatīvas?

Tor savulaik tika uzskatīts par labāko pārlūku tirgū, nodrošinot tā lietotājiem anonimitāti. FBI apspiešana lika tai izmantot savu uzticamību, un tāpēc interneta patērētāji sāka meklēt tirgū alternatīvas.

Tor izmantošanu šādā scenārijā var uzskatīt par ieiešanu lauvas denā. Tāpēc ir svarīgi apsvērt alternatīvas, jo neviens nevēlas, lai ISP snoop jūsu interneta trafikā.

Jā, patiesībā ir ļoti dažādas iespējas, no kurām izvēlēties. Tomēr ne visas tor alternatīvas nodrošina tādu drošību un privātumu, kādu jūs esat pelnījuši. Tāpēc, izvēloties vienu, jums jābūt uzmanīgam.

Svarīgs: Ar Tor nevar veikt tādas darbības kā (straumēšana HD formātā) un (lejupielādēt / augšupielādēt, P2P failu koplietošana).

Kāpēc VPN uzskatīt par alternatīvu Tor?

Anonīmai pārlūkošanai ir pieejamas alternatīvas. Starp tiem ir virtuālais privātais tīkls (VPN). Tas diezgan viegli kalpo kā labākā tor alternatīva ar piedāvātajām funkcijām.

Tas paslēps jūsu darbību internetā un nodrošinās drošību pret kiberdraudiem. Tas ir kaut kas Tor un citas Tor alternatīvas nevar sasniegt līdz šim.

Izmantojot VPN, jūsu nosūtītā interneta trafiks tiek šifrēts. VPN nodrošina jūsu datu drošību un maskē jūsu IP adresi. Tas var simulēt izmaiņas jūsu ģeogrāfiskajā atrašanās vietā, līdzīgi kā alternatīva.

VPN ievieš visaptverošu šifrēšanu. Lai gan joprojām pastāv risks, ka hakeris kādu izmanto, bet jums nav jāuztraucas. Šifrēšanas dēļ visi trafika dati parādās kā jucekli un tiek padarīti bezjēdzīgi.

18 labākās Tor alternatīvas anonīmai pārlūkošanai

Šīs tor alternatīvas nodrošina piekļuvi dziļajam tīmeklim ar pilnīgu anonimitāti. Parastam cilvēkam var būt grūti atrast labāko tor alternatīvu.

Tāpēc šeit ir to tor alternatīvu saraksts, kuras var konkurēt ar dieva tēvu. Šis saraksts tika izveidots pēc rūpīgas izpētes, kas tika veikta, lai atrastu labākās alternatīvas, kas var nodrošināt piekļuvi saturam ar pilnīgu privātumu.

1. Virtuālais privātais tīkls (VPN)

Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir vismodernākā tor alternatīva, kas lietotājiem dod iespēju būt anonīmiem. Tādas iespējas kā “Kill-Switch” un “augstas kvalitātes šifrēšana” padara to par vispievilcīgāko kā alternatīvas iespēju..

Tas nodrošina pilnīgu drošību anonīmai pārlūkošanai. Nav iespējams izmantot VPN, lai piekļūtu dziļajam tīmeklim. Jums joprojām būs nepieciešams pārlūks, kas ļauj piekļūt dziļajam tīmeklim.

Ir ļoti svarīgi zināt plusus un mīnusus, izmantojot VPN ar tor. Populārākie VPN pakalpojumu sniedzēji, kurus varat izmantot, ir ExpressVPN un NordVPN.

VPN izmantošanas priekšrocības

  • VPN šifrē visas datu paketes.
  • Tas slēpj jūsu reālo IP adresi, kas noplūst ISP vai hakeriem.
  • Tas saglabā interneta ātrumu, lejupielādējot vai straumējot.
  • VPN maina jūsu reālo atrašanās vietu, lai netiktu izsekots ar ISP vai uzraudzības palīdzību.
  • Piekļūstiet cenzētam saturam, vietnēm un kanāliem dažādās valstīs.

Lejuplādēt tagad:

2. Atvienojiet

Privātuma paplašinājums Disconnect ir viena no labākajām alternatīvām, ko var izmantot, lai identificētu vietnes, kurās tiek glabāta jūsu informācija, un pārtrauktu jūs no tām. Daži piemēri ir Facebook, Google un Twitter. Atvienot ir pieejams operētājsistēmai Windows, Android un iOS ar dažādām cenu un dalības paketēm.

Kad esat instalējis un iespējojis atvienot savā pārlūkprogrammā, redzēsit, cik daudz izsekošanas pieprasījumu ir bloķēts katrā apmeklētajā vietnē. Bloķētie izsekotāji ir apzīmēti ar zaļu krāsu. No tīmekļa vietnēm ienākošie bloķētāji tiek parādīti pelēkā krāsā.

Šī funkcija ļauj vieglāk apskatīt un saprast, kāds pieprasījumu skaits tiek bloķēts katrā vietnes apmeklējumā. Pārlūka paplašinājumam ir vērts atrasties tor alternatīvu sarakstā.

Iespējams, ka atvienot nevar bloķēt visu izsekošanas pieprasījumu. Piemēram, YouTube un Flickr, kas nedarbosies vai nerādīs lapu, ja izsekošanas pieprasījumi ir bloķēti. Šīs vietnes pēc noklusējuma tiek atbloķētas, un nav ieteicams tās pārtvert.

Lejuplādēt tagad:

3. Epic Privacy Browser

Treškārt, tor alternatīvu sarakstā ir Epic. Tas ir privāts pārlūks, kas ir vienkāršs un lietotājam draudzīgs; tas maina jūsu tīkla ātrumu un nodrošina pilnīgu privātumu. Epic bloķē jūsu IP adreses noplūdi no noteikta WebRTC.

Tam ir šifrēts starpniekserveris, kas slēpj jūsu datus no interneta pakalpojumu sniedzēja (ISP). Šis šifrētais starpniekserveris nodrošina drošību arī publiskajā tīklā. Epic parāda datu izsekotājus, kuri jūs izseko, un ļauj jums tos bloķēt.

Neviens cits paplašinājums, izņemot Epic, nepiedāvā pirkstu nospiedumu skriptu un funkciju (piemēram, attēlu audekla dati) bloķēšanu. Tam ir iebūvēta aizsardzība pret izsekošanas skriptiem, izsekošanas sīkfailiem un citiem trešo pušu logrīkiem, reklāmas tīkliem un izsekošanas aģentiem.

Lejuplādēt tagad:

4. Firefox Focus

Firefox Focus ir jaunākais papildinājums labāko tor alternatīvu sarakstam, ko izstrādājis Mozilla Foundation un Corporation. Tas ir pieejams tādās platformās kā iOS un Android, lai gan Android Gecko Engine vietā izmanto Blink Engine.

Lai gan Firefox Focus estētika un grafika kopumā ir patīkami. Tas arī aizsargā datus no uzraudzības aģentūru un kibernoziedznieku ziņkārīgajām acīm. Pēc noklusējuma ir iespējota arī programmatūras telemetrija, kas palīdz Mozilla izsekot lietojuma perimetrus; diemžēl tas ir atspējots pārlūkprogrammā Firefox Klar.

Tā ir ieviesusi funkciju, lai apturētu reklāmu izsekošanu un sociālo izsekotāju bloķēšanu. Iespējot šo opciju, jūs iegūsit bezkompromisa interneta pieredzi, nepalēninot ātrumu un sesiju, ko reģistrē izsekotāji. Android ierīcēm ir dažas ekskluzīvas funkcijas, kas ietver vairāku pārlūkotai vietnei bloķētu reklāmu sarakstu.

Lejuplādēt tagad:

5. Drosmīgais pārlūks

Brave Browser ir mazāks spēlētājs un salīdzinoši jaunāks par Tor alternatīvām. Tas ir atvērtā koda pārlūks, kura pamatā ir Chromium un kuru izstrādājis Brendan Eich, Mozilla projekta līdzdibinātājs. Tā var lepoties ar uz privātumu orientētu pārlūku, kas bloķē visas vietņu izsekošanas darbības, vienlaikus slēpjot jūsu identitāti internetā.

Nav operētājsistēmā Windows? Nav jābaidās. Šī tor alternatīva ir savietojama ar platformu starpniecību un ir pieejama kā stabila izlaišana operētājsistēmās Android, Linux, iO uc. Tā arī bloķē visus uzmācīgos vietņu reklāmu izsekošanas pieprasījumus..

Līdztekus tam ir atalgojuma sistēma ar nosaukumu “Brave Payment”, kas apbalvo izdevējus, lai kompensētu reklāmas bloķēšanu. Viņi arī sadarbojas ar DuckDuckGo, plaši pazīstamu uz privātumu vērstu meklētājprogrammu, kas uzlabo jūsu anonīmo pieredzi internetā.

Lejuplādēt tagad:

6. Yandex pārlūks

Yandex ir vēl viens pārlūks, kas kalpo kā vēl viena no sarakstā piedāvātajām iespējām. Tas automātiski meklē internetā ļaunprātīgu programmatūru un sniedz jums aizsardzību pret dažāda veida ļaunprātīgu programmatūru, neatkarīgi no jūsu apmeklētās vietnes.

Tas arī var bloķēt krāpnieciskas vietnes, aizsargā jūsu paroles, kredītkartes datus un padara tiešsaistes maksājumus drošākus. Yandex pārlūks bloķē trešās puses no jūsu atrašanās vietas un uzvedības izsekošanas pārlūkošanas laikā.

Īpašība, kas to padara par labāko Tor alternatīvu, ir anonimitāte; tā slēpj jūsu reālo IP adresi un izmanto DNSCrypt tehnoloģiju, kas šifrē domēna vārdu sistēmas trafiku. Tomēr šī opcija ir jāiespējo no pārlūka iestatījumiem.

Lejuplādēt tagad:

7. Pārlūks Psiphon

Psifons ir septītais sāncensis tor alternatīvu sarakstā. Tas ir vienkārši lietojams, tam ir vairāku ekrānu un serveru pārslēgšana. Tas izmanto dažas procedūras, lai nodrošinātu jūsu aizsardzību tīmeklī. Psifons ir atkarīgs no VPN un SSH, lai saviem klientiem nodrošinātu piekļuvi internetam pat ierobežotos reģionos.

Psifons pasargās jūs no sava interneta pakalpojumu sniedzēja. Tas pat slēpj jūs no valdības iestādēm, kuras vienkārši stingri sēž, lai jūs izdarītu kļūdu. Psifons pat maskē jūsu IP adresi.

Šī ir bezmaksas tor alternatīva. Tas ir pieejams arī operētājsistēmās Android un iOS un nodrošina augstākās klases drošības funkcijas.

Lejuplādēt tagad:

8. PeerBlock

Peerblock ir slavējama atbilde kvadrātveida spiegiem, sekojot jums līdzi. Tā ir viena no tor alternatīvām, lai neļautu kādam tevi izsekot. Tas mudina jūs kontrolēt to cilvēku skaitu, ar kuriem jūs sazināties tīmeklī.

Tomēr tajā pašā laikā jums jābūt piesardzīgam, jo ​​Peerblock nespēj novērst visus izsekotājus no jums. Lai arī tas nevar bloķēt visus izsekotājus, tā joprojām ir viena no visbiežāk izmantotajām tor alternatīvām. Pats labākais, ka Peerblock ir pieejams bez maksas.

Lejuplādēt tagad:

9. Whonix

Whonix sniegs jums meklēto drošību, kā arī turpinās darboties ar Linux. Tā nodrošinātais drošības līmenis padara to par vienu no labākajām alternatīvām. Tas aptvers jūsu IP adresi, kad atrodaties tīmeklī, un tas ir paredzēts darbam virtuālajā mašīnā.

Tas izmanto jaunu sistēmu ar nosaukumu “Whonix-Workstation”, kas turpina darboties privātā sistēmā. Whonix izceļ divas virtuālās sistēmas saskarnes. Viens no tiem ir saskarnes ar Web caur NAT, kas kontaktējas ar Tor sistēmu. Pārējā sistēmas saskarne tiek apvienota ar virtuālo LAN.

Lejuplādēt tagad:

10. Globuss

Globuss ir vēl viena no tām alternatīvām, kuras, kā zināms, izmanto VPN serverus, lai jūsu interneta aktivitātes tiktu paslēptas. Jūsu satiksme tiek paslēpta, kas liek trešās puses izsekotājam neizsekot jūsu darbībām.

Globus pārlūks arī nodrošina aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, izmantojot Tor pārlūku. Hakeris bieži izmanto ļaunprogrammatūru, lai iekļūtu jūsu sistēmā. Tas arī aizsargā jūs pret visu ļaunprātīgo programmatūru. Izmantojot programmatūru Tor, tas palīdz arī atbloķēt vietnes.

Tas nodrošina izcilu tiešsaistes anonimitāti un drošību. Lietotājam ir jāizvēlas VPN servera atrašanās vieta. Šī programmatūra ir savietojama arī ar daudzām operētājsistēmām.

Lejuplādēt tagad:

11. Astes

Tā ir aktīva operētājsistēma, kuru uzskata par vienu no labākajām alternatīvām. Astes var iedarbināt no jebkuras ierīces, izmantojot USB zibatmiņu vai DVD. Tas sastāv no iebūvētām iepriekš konfigurētām lietotnēm, kas ļauj izmantot tīmekļa pārlūku, attēla redaktorus, tērzēšanas klientu, biroja komplektu un skaņu.

Izmantojot šo tor alternatīvu, lietotāji var anonīmi sērfot internetā un var arī apiet cenzūru. Tas absolūti pabeidz visas jūsu izmantotā datora pēdas. Izmantojot kriptogrāfijas rīkus, tas var šifrēt jūsu failus, e-pastus un pat tūlītējos ziņojumus.

Lejuplādēt tagad:

12. Toksiks

Tox ir viena no pirmajām Tor alternatīvām tiem, kuri vēlas augstu drošību sarunās ar draugiem. Tas ir vienādranga tūlītējās ziņojumapmaiņas un videozvanīšanas protokols, kas nodrošina visaptverošu šifrēšanu..

Tox nav pilnīgs Tor aizstājējs, tomēr tas var sniegt pārvaldes administrācijām informāciju. Tas nodrošina privātu un kodētu tērzēšanu, video konferences un zvanus, kas zināmā mērā ir viegli saprotami. Šīs alternatīvas galvenais mērķis ir nodrošināt viegli pieejamu komunikāciju drošību.

Lejuplādēt tagad:

13. Freenet

Freenet tiek dalīts, lai būtu pretrunā ar pārraudzību, piemēram, I2P. Tas atrodas 13. vietā tor alternatīvu sarakstā. Freenet izmanto tos pašus P2P instrumentus, kas piemēroti informācijas uzkrāšanai, lai pārsūtītu un saglabātu datus, tomēr tiek izdalīts lietotāja saskarnes principu un sistēmas struktūras izkārtojums..

Tā ir vadošā Tor alternatīva. Izmantojiet vienādranga platformu saziņai un publicēšanai, kas izturīga pret cenzūru. Šī alternatīva informācijas nosūtīšanai un glabāšanai izmanto P2P tehnoloģiju, tai ir atsevišķi protokoli lietotāju mijiedarbībai un tīkla struktūrai.

Freenet piedāvā divu veidu drošību – Darknet un OpenNet. OpenNet ļauj lietotājam nejauši sazināties ar citiem lietotājiem, un DarkNet ļauj lietotājiem izveidot savienojumu tikai ar tiem lietotājiem, ar kuriem viņi iepriekš ir mainījuši publiskās atslēgas..

Šim pārlūkam trūkst centrālā servera, kas apgrūtina viņu sistēmas uzlaušanu. Centrālā servera trūkums dod tam punktu pieaugumu, kas, iespējams, varētu padarīt to par vienu no labākajām tor alternatīvām. Pirms datu šķirošanas un saglabāšanas tie tiek šifrēti, lai hakeri tos padarītu neiespējamus.

Lejuplādēt tagad:

14. I2P

L2P tiek saukts arī par Invisible Internet Project. Tas ir pilnīgs anonīms tīkls, kurā lietojumprogrammas var izmantot, lai anonīmi un droši sūtītu ziņojumus. Šis ir tīkls tīklā, kas nodrošina aizsardzību pret trešo personu, piemēram, ISP, izsekošanu.

Tas izmanto tiešu šifrēšanu, kas padara komunikāciju drošu šajā tīklā. Ziņojumi, kas nosūtīti, izmantojot šo tīklu, ir ietverti četros šifrēšanas slāņos. Ne tikai tas, pat galapunkti ir kriptogrāfijas identifikatori

I2P galvenais mērķis ir novērst uzbrukumu veidošanos. Visizplatītākie I2P lietotāji ir žurnālisti, apspiestie cilvēki, ziņotāji, aktīvisti, kā arī vidējie cilvēki, kuriem rūp viņu privātums.

Lejuplādēt tagad:

15. Laternas

Laternas ir izstrādājumu lietojumprogrammas darba zonai, kas nodrošina ātru, stabilu un drošu piekļuvi bloķētām vietnēm un lietojumprogrammām. Šis ir vēl viens papildinājums labāko Tor alternatīvu kategorijā.

Laterna ir jauna, jo tā izmanto ātrākos, ar ģeogrāfisko stāvokli uzlabotos serverus, lai palielinātu jūsu sērfošanas ātrumu. Tas dod jums iespēju straumēt HD saturu nekavējoties.

Laterna ļauj jums nepārtraukti piekļūt atvērtam tīmeklim, izmantojot virkni sistēmu, lai apietu kontroli un ugunsmūrus. Dažādām metodikām var tieši piekļūt, ja ir slēgti daži vārti.

Laternu dizaineru grupa vienmēr pielāgo un atjauno procedūras, balstoties uz bloķēšanas nosacījumiem. Klientu ieguldījums Laternai ir vienkāršs, jo jaunie izlaidumi apvieno priekšlikumus un rada bažas.

16. Freepto

Freepto ir labākā izvēles iespēja tor alternatīvu tirgū, īpaši Linux lietotājiem. Tas dod hakeriem nesarežģītu pieeju, lai izplatītu viegli tāpat kā Tor. Tas ir kaut kas grūti izmantojams un ātrākais pieeja rezerves kodētajai informācijai.

Freepto ir lieliska Tor alternatīva, kas tiešsaistes pārlūkošanas laikā slēpj jūsu identitāti. Tas apgrūtina izsekotāju izsekošanu. Tas nodrošina šifrēšanu un programmatūru, kas spēj nodrošināt augstu drošību.

Freepto ir labākais pārlūks aktīvistiem, kuri vēlas izlaist valdības uzraudzību. Tas ir pārnēsājams un to var darbināt tieši no USB atmiņas kartes. Tas automātiski šifrē USB diskā saglabātos datus.

17. OS apakšgrāfs

Apakšgrāmata OS ir paredzēta, lai apkarotu ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumus un tīkla ievainojamības. Šai Tor alternatīvai ir spēcīga uzbrukuma mazināšana, kas nodrošina lietojumprogrammu un operētājsistēmas galveno aizsardzību.

Tas ietver kodolu rūdītu drošību, kas aizsargā pret uzbrukumiem. Apakšgrāfā OS ir arī lietojumprogrammu ugunsmūris, kas nosaka un paziņo lietotājam par visiem neparedzētajiem izejošajiem savienojumiem, ko rada programmas.

Apakšgrāfa OS tika kodēta, izmantojot Go-lang kodēšanas valodu. Tam ir iebūvēta Tor integrācija, kas ļauj jutīgām lietojumprogrammām sazināties Tor tīklā.

Lejuplādēt tagad:

18. Ipredia OS

Ipredia OS pārlūks ir labākā Tor alternatīva Linux lietotājiem, jo ​​vairums pārlūkprogrammu neļaus piekļūt dziļajam tīmeklim. Tā ir stabila un jaudīga operētājsistēma, kas šifrē un anonimizē visu jūsu tīkla trafiku.

Tas ir anonimizējošs tīkls, kas izmanto slāni, kas komunikācijas laikā nodrošina identitāti jutīgu lietojumprogrammu drošību.

IprediaOS piedāvā I2P maršrutētāju, anonīmu IRC klientu, anonīmu e-pasta klientu, anonīmu BitTorrent klientu un jūs varat arī atrast anonīmus (i2p vietnes).

Lejuplādēt tagad:

Secinājums

Pirms uzlaušanas Tor bija vispopulārākais anonīmas meklēšanas rīks. Labākās Tor alternatīvas bija vajadzība, kas ļāva anonīmi pārlūkot internetu. Šīs alternatīvas ne tikai bloķē ISP un trešo personu veikto izsekošanu, bet arī sniedz jums aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me